TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
TFF 3. Lig 2021-2022 Sezonu Fikstürü
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
22.01.2022 13:00 CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 1-0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23.01.2022 13:00 KAHTA 02 SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
23.01.2022 13:00 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
23.01.2022 13:00 ELAZIĞSPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK Detaylar Detaylar
23.01.2022 13:00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1-0 FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23.01.2022 13:00 FORMÜL ERBAASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
23.01.2022 13:00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0-0 BURSA YILDIRIM SPOR Detaylar Detaylar
23.01.2022 13:00 HENDEK SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23.01.2022 13:00 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - KARAMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
TFF 3. Lig 2021-2022 Sezonu Puan Cetveli
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 19 13 4 2 29 15 14 43
2.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 19 10 6 3 33 17 16 36
3.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 18 10 4 4 36 22 14 34
4.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 18 9 4 5 25 14 11 31
5.FORMÜL ERBAASPOR 18 8 6 4 23 14 9 30
6.BURSA YILDIRIM SPOR 19 7 9 3 21 17 4 30
7.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 19 7 8 4 21 16 5 29
8.ARTVİN HOPASPOR 17 8 4 5 23 15 8 28
9.CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 19 7 5 7 23 20 3 26
10.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 18 6 5 7 17 15 2 23
11.FATSA BELEDİYESPOR 19 5 8 6 12 13 -1 23
12.BERGAMA BELEDİYESPOR 18 5 7 6 28 23 5 22
13.KARAMAN BELEDİYESPOR 18 5 6 7 19 26 -7 21
14.HENDEK SPOR 18 3 8 7 19 21 -2 17
15.BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 18 4 5 9 13 27 -14 17
16.KAHTA 02 SPOR 17 2 7 8 17 28 -11 13
17.ELAZIĞSPOR 18 3 4 11 18 35 -17 13
18.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 18 1 2 15 18 57 -39 5
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3. Lig
01 Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
ÇATALCASPOR 3 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
HENDEK SPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
2.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇATALCASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 3 HENDEK SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 2 - 0 ELAZIĞSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
3.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 3 - 3 KARAMAN BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 1 ÇATALCASPOR
HENDEK SPOR 0 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
ELAZIĞSPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
4.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ELAZIĞSPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR 5 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 3 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 3 - 1 HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
5.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
KAHTA 02 SPOR 0 - 0 ÇATALCASPOR
FORMÜL ERBAASPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
HENDEK SPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 2 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
6.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 3 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 3 - 1 ELAZIĞSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 0 HENDEK SPOR
ÇATALCASPOR 1 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 1 - 3 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 KAHTA 02 SPOR
7.Hafta
FORMÜL ERBAASPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
ELAZIĞSPOR 4 - 3 ÇATALCASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 ELAZIĞSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 FORMÜL ERBAASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇATALCASPOR 0 - 2 HENDEK SPOR
KAHTA 02 SPOR 5 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
9.Hafta
FORMÜL ERBAASPOR 2 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 KAHTA 02 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCASPOR
HENDEK SPOR 5 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
10.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
ÇATALCASPOR 1 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 2 FORMÜL ERBAASPOR
KAHTA 02 SPOR 2 - 1 HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
11.Hafta
HENDEK SPOR 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 2 KAHTA 02 SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 4 ARTVİN HOPASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 ÇATALCASPOR
FORMÜL ERBAASPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
12.Hafta
KAHTA 02 SPOR 0 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 0 - 5 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 1 HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCASPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
13.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇATALCASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
FORMÜL ERBAASPOR 3 - 0 HENDEK SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 0 ELAZIĞSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 1 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
14.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
HENDEK SPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 FATSA BELEDİYESPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 0 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
KAHTA 02 SPOR 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
15.Hafta
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 1 ÇATALCASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 HENDEK SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 FORMÜL ERBAASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 ELAZIĞSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BERGAMA BELEDİYESPOR 6 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 KAHTA 02 SPOR
16.Hafta
HENDEK SPOR 0 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 2 - 5 BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
KAHTA 02 SPOR 1 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 5 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
FORMÜL ERBAASPOR 2 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
ÇATALCASPOR 0 - 2 ARTVİN HOPASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
17.Hafta
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ÇATALCASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 1 FORMÜL ERBAASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 HENDEK SPOR
18.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 HENDEK SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK 0 - 5 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 2 ÇATALCASPOR
ARTVİN HOPASPOR - KAHTA 02 SPOR
19.Hafta
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ELAZIĞSPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - ARTVİN HOPASPOR
KAHTA 02 SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - KARAMAN BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
20.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - HENDEK SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - KAHTA 02 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR - FORMÜL ERBAASPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR - ELAZIĞSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
21.Hafta
ELAZIĞSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
HENDEK SPOR - ARTVİN HOPASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
22.Hafta
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR - KAHTA 02 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - HENDEK SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - FORMÜL ERBAASPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - ELAZIĞSPOR
ARTVİN HOPASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
23.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - ARTVİN HOPASPOR
FORMÜL ERBAASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR - ELAZIĞSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - BURSA YILDIRIM SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - HENDEK SPOR
ARTVİN HOPASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KAHTA 02 SPOR - FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
25.Hafta
FORMÜL ERBAASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - ARTVİN HOPASPOR
HENDEK SPOR - CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - KAHTA 02 SPOR
26.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - HENDEK SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - FORMÜL ERBAASPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - BERGAMA BELEDİYESPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KAHTA 02 SPOR - ELAZIĞSPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BURSA YILDIRIM SPOR
27.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BERGAMA BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
FORMÜL ERBAASPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
ELAZIĞSPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
HENDEK SPOR - KAHTA 02 SPOR
28.Hafta
ELAZIĞSPOR - FORMÜL ERBAASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - BERGAMA BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - HENDEK SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
29.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR - CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
HENDEK SPOR - ELAZIĞSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
FORMÜL ERBAASPOR - ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - KAHTA 02 SPOR
30.Hafta
KAHTA 02 SPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR - FATSA BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ARTVİN HOPASPOR
HENDEK SPOR - FORMÜL ERBAASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
ELAZIĞSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - BURSA YILDIRIM SPOR
31.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
FORMÜL ERBAASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - ELAZIĞSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - HENDEK SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR - KAHTA 02 SPOR
32.Hafta
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
KAHTA 02 SPOR - FATSA BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
FORMÜL ERBAASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HENDEK SPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - BERGAMA BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KARAMAN BELEDİYESPOR
33.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BURSA YILDIRIM SPOR - ELAZIĞSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR - FORMÜL ERBAASPOR
ARTVİN HOPASPOR - CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KAHTA 02 SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR - HENDEK SPOR
FATSA BELEDİYESPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
34.Hafta
ELAZIĞSPOR - FATSA BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KAHTA 02 SPOR - BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ - ARTVİN HOPASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
FORMÜL ERBAASPOR - BELEDİYE KÜTAHYASPOR
CRIPTOSWAPS ÇATALCASPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR - KARAMAN BELEDİYESPOR
HENDEK SPOR - BURSA YILDIRIM SPOR
TFF 3. Lig
02 Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 ALTINDAĞ SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 2 - 0 ÇARŞAMBASPOR
KUŞADASISPOR 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR 0 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 2 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
DÜZCE SPOR 3 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 2 YOMRA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
2.Hafta
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 0 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTINDAĞ SPOR 0 - 3 KUŞADASISPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 0 - 3 HACETTEPE SPOR
76 IĞDIR BELEDİYE SPOR 4 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
3.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 52 ORDUSPOR FK
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 4 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR 3 - 0 YOMRA SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
4.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 4 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
YOMRA SPOR 2 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR 1 - 3 KUŞADASISPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 3 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
5.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 2 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR 1 - 1 YOMRA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 ALTINDAĞ SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
6.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 0 KUŞADASISPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 2 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ SPOR 0 - 0 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
YOMRA SPOR 5 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 4 - 1 IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
7.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 2 YOMRA SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 3 ALTINDAĞ SPOR
KUŞADASISPOR 2 - 0 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
8.Hafta
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 KUŞADASISPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 4 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ÇARŞAMBASPOR 0 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ALTINDAĞ SPOR 2 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
9.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 3 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 2 ÇARŞAMBASPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 YOMRA SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 ALTINDAĞ SPOR
KUŞADASISPOR 1 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
10.Hafta
YOMRA SPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 HACETTEPE SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 2 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR 0 - 1 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 2 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
11.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINDAĞ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 0 - 1 YOMRA SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 3 BITEXEN DÜZCESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 KUŞADASISPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 ÇARŞAMBASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
12.Hafta
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 2 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR 2 - 0 52 ORDUSPOR FK
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
ÇARŞAMBASPOR 0 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 0 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
52 ORDUSPOR FK 1 - 1 YOMRA SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 BITEXEN DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 0 KUŞADASISPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 0 ÇARŞAMBASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 3 - 2 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
14.Hafta
KUŞADASISPOR 2 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR 1 - 3 52 ORDUSPOR FK
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
YOMRA SPOR 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 3 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 3 - 1 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
15.Hafta
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 0 HACETTEPE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 0 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 KUŞADASISPOR
16.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 4 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 2 - 0 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR 1 - 0 52 ORDUSPOR FK
HACETTEPE SPOR 2 - 0 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 2 YOMRA SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 ALTINDAĞ SPOR
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
KUŞADASISPOR 1 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
17.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 1 - 1 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 KUŞADASISPOR
52 ORDUSPOR FK 2 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 1 - 1 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 0 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
18.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
KUŞADASISPOR 1 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 2 52 ORDUSPOR FK
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 ÇARŞAMBASPOR
BITEXEN DÜZCESPOR 1 - 0 YOMRA SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 2 - 1 ALTINDAĞ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
19.Hafta
YOMRA SPOR 0 - 2 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 3 - 0 KUŞADASISPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ALTINDAĞ SPOR 5 - 1 REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
20.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALTINDAĞ SPOR 0 - 4 BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 2 - 1 HACETTEPE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 BITEXEN DÜZCESPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 1 KUŞADASISPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 1 GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. 2 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
21.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YOMRA SPOR
KUŞADASISPOR 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 3 ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
HACETTEPE SPOR 0 - 1 İSKENDERUNSPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - 52 ORDUSPOR FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - ÇARŞAMBASPOR
22.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ALTINDAĞ SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇARŞAMBASPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK - HACETTEPE SPOR
YOMRA SPOR - KUŞADASISPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
23.Hafta
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BITEXEN DÜZCESPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - YOMRA SPOR
HACETTEPE SPOR - ALTINDAĞ SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - 52 ORDUSPOR FK
KUŞADASISPOR - ÇARŞAMBASPOR
24.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ALTINDAĞ SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YOMRA SPOR - HACETTEPE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - KUŞADASISPOR
ÇARŞAMBASPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
25.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
KUŞADASISPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - YOMRA SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - ALTINDAĞ SPOR
HACETTEPE SPOR - ÇARŞAMBASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - 52 ORDUSPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
26.Hafta
YOMRA SPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
52 ORDUSPOR FK - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
ALTINDAĞ SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
ÇARŞAMBASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - KUŞADASISPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - HACETTEPE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
27.Hafta
HACETTEPE SPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
KUŞADASISPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - ÇARŞAMBASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - 52 ORDUSPOR FK
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - ALTINDAĞ SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - YOMRA SPOR
28.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - HACETTEPE SPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KUŞADASISPOR
ALTINDAĞ SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ÇARŞAMBASPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
52 ORDUSPOR FK - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
YOMRA SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
29.Hafta
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - ÇARŞAMBASPOR
HACETTEPE SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - 52 ORDUSPOR FK
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - ALTINDAĞ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
30.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
ÇARŞAMBASPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
YOMRA SPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
BITEXEN DÜZCESPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
31.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - ÇARŞAMBASPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - BITEXEN DÜZCESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
HACETTEPE SPOR - KUŞADASISPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK - ALTINDAĞ SPOR
32.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
YOMRA SPOR - 52 ORDUSPOR FK
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
ÇARŞAMBASPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KUŞADASISPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - HACETTEPE SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
33.Hafta
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - BITEXEN DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - KUŞADASISPOR
ALTINDAĞ SPOR - YOMRA SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
52 ORDUSPOR FK - ÇARŞAMBASPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
34.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - 52 ORDUSPOR FK
BITEXEN DÜZCESPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
ÇARŞAMBASPOR - ALTINDAĞ SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
KUŞADASISPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
35.Hafta
52 ORDUSPOR FK - BITEXEN DÜZCESPOR
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - KUŞADASISPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - HACETTEPE SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
YOMRA SPOR - ÇARŞAMBASPOR
ALTINDAĞ SPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
36.Hafta
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - 52 ORDUSPOR FK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR - YOMRA SPOR
BITEXEN DÜZCESPOR - ALTINDAĞ SPOR
KUŞADASISPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
HACETTEPE SPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
37.Hafta
YOMRA SPOR - BITEXEN DÜZCESPOR
ALTINDAĞ SPOR - GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR
HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK - KUŞADASISPOR
İSKENDERUNSPOR A.Ş. - BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ - HACETTEPE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
52 ORDUSPOR FK - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR - MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. - 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
38.Hafta
BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - 52 ORDUSPOR FK
KUŞADASISPOR - İSKENDERUNSPOR A.Ş.
BITEXEN DÜZCESPOR - ÇARŞAMBASPOR
GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR - YOMRA SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - ALTINDAĞ SPOR
HACETTEPE SPOR - BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR - SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR - HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK
KIZILCABÖLÜKSPOR - ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ
TFF 3. Lig
03 Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 MODAFEN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 CEYHAN SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
EDİRNESPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
2.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
MODAFEN 2 - 4 OFSPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
CEYHAN SPOR 0 - 3 EDİRNESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 5 - 1 ESENLER EROKSPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
3.Hafta
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 4 FETHİYESPOR
EDİRNESPOR 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 4 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
CEYHAN SPOR 2 - 6 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 MODAFEN
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 AĞRI 1970 SPOR
4.Hafta
FETHİYESPOR 2 - 1 MARDİN 1969 SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
MODAFEN 1 - 1 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 1 CEYHAN SPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 2 EDİRNESPOR
AĞRI 1970 SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
5.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 4 FETHİYESPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
EDİRNESPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
MARDİN 1969 SPOR 3 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
CEYHAN SPOR 1 - 2 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 MODAFEN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 3 - 0 AĞRI 1970 SPOR
6.Hafta
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
ESENLER EROKSPOR 4 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARŞIYAKA 1 - 2 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MODAFEN 1 - 1 CEYHAN SPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 2 EDİRNESPOR
7.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 1 - 1 FETHİYESPOR
MARDİN 1969 SPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
EDİRNESPOR 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 MODAFEN
CEYHAN SPOR 0 - 0 AĞRI 1970 SPOR
8.Hafta
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 MARDİN 1969 SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
MODAFEN 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 6 - 1 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 CEYHAN SPOR
FETHİYESPOR 4 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 EDİRNESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
9.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 MODAFEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 AĞRI 1970 SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 KARŞIYAKA
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 0 - 4 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
CEYHAN SPOR 0 - 3 FETHİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
EDİRNESPOR 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
10.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 2 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MODAFEN 0 - 1 EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 6 - 0 CEYHAN SPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR 1 - 3 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
KARŞIYAKA 1 - 4 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 0 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
11.Hafta
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 0 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
MODAFEN 0 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 MARDİN 1969 SPOR
EDİRNESPOR 0 - 2 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KARŞIYAKA
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
CEYHAN SPOR 0 - 5 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 5 BELEDİYE DERİNCE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
12.Hafta
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
AĞRI 1970 SPOR 2 - 1 EDİRNESPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 CEYHAN SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MARDİN 1969 SPOR 0 - 0 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
KARŞIYAKA 1 - 1 MODAFEN
13.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
MODAFEN 0 - 3 FETHİYESPOR
EDİRNESPOR 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
CEYHAN SPOR 0 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 0 - 1 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 MARDİN 1969 SPOR
14.Hafta
MARDİN 1969 SPOR 3 - 0 CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
FETHİYESPOR 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 3 MODAFEN
KARŞIYAKA 4 - 2 EDİRNESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
15.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 ESENLER EROKSPOR
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 1 - 6 EDİRNESPOR
MODAFEN 0 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CEYHAN SPOR 0 - 2 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 MARDİN 1969 SPOR
16.Hafta
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 MODAFEN
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 1 AĞRI 1970 SPOR
MARDİN 1969 SPOR 2 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K. 2 - 0 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
EDİRNESPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
17.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
MODAFEN 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CEYHAN SPOR 1 - 6 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. 0 - 1 EDİRNESPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 4 ESENLER EROKSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MARDİN 1969 SPOR
18.Hafta
MODAFEN 0 - 0 MARDİN 1969 SPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
CEYHAN SPOR 1 - 5 GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 ORDUSPOR 1967 A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 1 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
19.Hafta
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR 6 - 0 CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 1 KARŞIYAKA
ORDUSPOR 1967 A.Ş. 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 3 - 1 MODAFEN
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR 2 - 1 AĞRI 1970 SPOR
20.Hafta
KARŞIYAKA - MARDİN 1969 SPOR
FETHİYESPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - CEYHAN SPOR
MODAFEN - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ESENLER EROKSPOR
AĞRI 1970 SPOR - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
21.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - MODAFEN
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - KARŞIYAKA
ESENLER EROKSPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
MARDİN 1969 SPOR - FETHİYESPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - BELEDİYE DERİNCE SPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - AĞRI 1970 SPOR
CEYHAN SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
22.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - CEYHAN SPOR
MODAFEN - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
ESENLER EROKSPOR - CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
KARŞIYAKA - KARDEMİR KARABÜKSPOR
FETHİYESPOR - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
AĞRI 1970 SPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR - MARDİN 1969 SPOR
23.Hafta
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - AĞRI 1970 SPOR
CEYHAN SPOR - MODAFEN
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - KARŞIYAKA
KARDEMİR KARABÜKSPOR - FETHİYESPOR
MARDİN 1969 SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ESENLER EROKSPOR
24.Hafta
KARŞIYAKA - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
ESENLER EROKSPOR - MARDİN 1969 SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
AĞRI 1970 SPOR - CEYHAN SPOR
MODAFEN - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
25.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - BELEDİYE DERİNCE SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - ESENLER EROKSPOR
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - FETHİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
MARDİN 1969 SPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - MODAFEN
CEYHAN SPOR - KARŞIYAKA
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AĞRI 1970 SPOR
26.Hafta
FETHİYESPOR - CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
KARŞIYAKA - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
MARDİN 1969 SPOR - CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
MODAFEN - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
27.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - ESENLER EROKSPOR
CEYHAN SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR - MODAFEN
KARDEMİR KARABÜKSPOR - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KARŞIYAKA
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - AĞRI 1970 SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - MARDİN 1969 SPOR
28.Hafta
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - CEYHAN SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR - MODAFEN
FETHİYESPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
MARDİN 1969 SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARŞIYAKA - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
29.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
MODAFEN - KARŞIYAKA
KARDEMİR KARABÜKSPOR - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR - AĞRI 1970 SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - FETHİYESPOR
CEYHAN SPOR - ESENLER EROKSPOR
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - MARDİN 1969 SPOR
30.Hafta
FETHİYESPOR - MODAFEN
ESENLER EROKSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - CEYHAN SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MARDİN 1969 SPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
KARŞIYAKA - AĞRI 1970 SPOR
31.Hafta
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
MODAFEN - BELEDİYE DERİNCE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ESENLER EROKSPOR
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR - KARŞIYAKA
AĞRI 1970 SPOR - FETHİYESPOR
CEYHAN SPOR - MARDİN 1969 SPOR
32.Hafta
KARŞIYAKA - FETHİYESPOR
ESENLER EROKSPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
MARDİN 1969 SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - CEYHAN SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - MODAFEN
BELEDİYE DERİNCE SPOR - AĞRI 1970 SPOR
33.Hafta
GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş. - ORDUSPOR 1967 A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ - İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR
MODAFEN - ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA - BELEDİYE DERİNCE SPOR
AĞRI 1970 SPOR - KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
CEYHAN SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
FETHİYESPOR - CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - MARDİN 1969 SPOR
34.Hafta
BELEDİYE DERİNCE SPOR - FETHİYESPOR
CRIPTOSWAPS EDİRNESPOR - GÜMÜŞHANE SPORTİF FAALİYETLER A.Ş.
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR - KARŞIYAKA
MARDİN 1969 SPOR - ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1967 A.Ş. - CEYHAN SPOR
YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ - MODAFEN
ESENLER EROKSPOR - AĞRI 1970 SPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.