TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 

Süper Lig -  10.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
27.11.2020
Cuma
19:30

MKE ANKARAGÜCÜ
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
   
ERYAMAN STADYUMU
28.11.2020
Cumartesi
13:30

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

YENİ MALATYASPOR
   
KALYON STADYUMU
28.11.2020
Cumartesi
16:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
Detaylar

YUKATEL DENİZLİSPOR
   
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM
28.11.2020
Cumartesi
19:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
   
ÇAYKUR DİDİ
29.11.2020
Pazar
13:30

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
Detaylar

FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
   
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
29.11.2020
Pazar
16:00

AYTEMİZ ALANYASPOR
-
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
   
BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU
29.11.2020
Pazar
16:00

KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

GENÇLERBİRLİĞİ
   
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
29.11.2020
Pazar
19:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

BEŞİKTAŞ A.Ş.
   
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
30.11.2020
Pazartesi
19:30

DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

GÖZTEPE A.Ş.
   
YENİ 4 EYLÜL STADI
30.11.2020
Pazartesi
19:30

HES KABLO KAYSERİSPOR
-
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
   
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

TFF 1. Lig -  11.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.11.2020
Cumartesi
13:30

BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

MENEMEN SPOR
   
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
28.11.2020
Cumartesi
16:00

İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

GİRESUNSPOR
   
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
28.11.2020
Cumartesi
16:00

AKHİSARSPOR
-
Detaylar

ANKARASPOR
   
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
28.11.2020
Cumartesi
19:00

ALTAY
-
Detaylar

BURSASPOR
   
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
29.11.2020
Pazar
13:30

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
-
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
   
AKTEPE STADI
29.11.2020
Pazar
13:30

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
-
Detaylar

AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR
   
BANDIRMA 17 EYLÜL
29.11.2020
Pazar
16:00

ESKİŞEHİRSPOR
-
Detaylar

ALTINORDU
   
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
29.11.2020
Pazar
19:00

YILPORT SAMSUNSPOR
-
Detaylar

TUZLASPOR A.Ş.
   
SAMSUN YENİ 19 MAYIS
30.11.2020
Pazartesi
18:00

ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
   
5 OCAK FATİH TERİM

Ziraat Türkiye Kupası -  4.Tur 
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.11.2020
Salı
13:00

GENÇLERBİRLİĞİ
1-0
Detaylar

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) MURAT ERDOĞAN
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(D) BATUHAN KOLAK
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) AHMET KORKMAZ
ERYAMAN STADYUMU
24.11.2020
Salı
14:30

ANKARASPOR
1-1
Detaylar
(Pen. 1-4)

MUĞLASPOR
(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) KAĞAN YILDIZLAR
(Y) BEDİRHAN SOYDEMİR
(D) ENVER AYDIN
(G) HALİL TAMER
(T) UĞUR KÖLEMEN
(T) MUSTAFA SİNAN BOZ
OSMANLI STADI
24.11.2020
Salı
14:30

BEYPİLİÇ BOLUSPOR
1-1
Detaylar
(Uzt. 2-1)

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
(H) ŞEVKET TEKER
(Y) MUSTAFA HAN
(Y) UĞUR ERDOĞAN
(D) EMRE BULUT
(G) ADNAN ÇAĞLAR
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) NECMETTİN AKÇA
BOLU ATATÜRK
24.11.2020
Salı
14:30

GİRESUNSPOR
0-0
Detaylar
(Pen. 9-8)

NİĞDE ANADOLU FK
(H) OĞUZHAN AKSU
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(Y) MUSTAFA ONUR ÖZGENÇ
(D) ABDULLAH VOLKAN AYDIN
(G) VOLKAN ALABAŞ
(T) MUSTAFA SARAL
(T) SELÇUK YILMAZ
GİRESUN ATATÜRK
24.11.2020
Salı
15:00

YUKATEL DENİZLİSPOR
1-2
Detaylar

TURGUTLUSPOR
(H) KADİR SAĞLAM
(Y) KEMAL ELMAS
(Y) ANIL USTA
(D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(G) MEHMET KAYA
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) HAKAN BAŞ
DENİZLİ ATATÜRK STADI
24.11.2020
Salı
17:00

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
0-3
Detaylar

ESENLER EROKSPOR
(H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) OĞUZ TERZİ
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(D) BURAK KAPLAN
(G) AKİF UĞURDUR
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) ATALAY BAHAR
VEFA STADI
24.11.2020
Salı
19:00

ADANASPOR A.Ş.
6-5
Detaylar

SAKARYASPOR A.Ş.
(H) ERHAN KUTLU
(Y) MEHMET MİTHAT LEVENT
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) ABDURRAHMAN HAYMANA
(G) OSMAN YİĞİT UZER
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) MURAT KARAKAYA
5 OCAK FATİH TERİM
24.11.2020
Salı
19:00

BURSASPOR
1-0
Detaylar

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
(H) YAKUP ÖZHAN
(Y) SEDAT ETİK
(Y) VEDAT DEMİR
(D) CAN CENGİZ
(G) NECDET AKÇASOY
(T) CABİR KAŞDEMİR
(T) LEVENT KALKAN
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
24.11.2020
Salı
21:00

FENERBAHÇE A.Ş.
4-0
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR
(H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY
(D) MUSTAFA AYDIN
(G) ZİYA ÇETİN
(T) NESLİHAN HOCAOĞLU
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
25.11.2020
Çarşamba
13:00

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
-
Detaylar

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
(H) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(Y) İSMAİL EMRE
(Y) EMRE DOĞU
(D) YUNUS DURSUN
(G) EVREN ATIŞ
(T) ŞAHSUVAR ERBAŞ
(T) AYKUT TURAN
BANDIRMA 17 EYLÜL
25.11.2020
Çarşamba
13:00

TUZLASPOR A.Ş.
-
Detaylar

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
(H) OĞUZHAN UĞURLU
(Y) HARUN PEKYÜREK
(Y) OZAN BEKAR
(D) LEVENT BUĞRA VARTEMEL
(G) COŞKUN TOPAÇ
(T) EROL ÖZBULUT
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL STADI
25.11.2020
Çarşamba
13:00

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
-
Detaylar

KOCAELİSPOR
(H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) SELMAN TİMUR
(Y) BATUHAN BIYIKLI
(D) MEHMET TERECE
(G) YAŞAR ULUSOY
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
(T) İSMET KEKLİK
AKTEPE STADI
25.11.2020
Çarşamba
13:00

YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
(H) ONUR ÖZÜTOPRAK
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) CEMİL TUNÇ
(D) SEZER YALÇIN
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) AHMET BOZAN
(T) BÜLENT BALTA
YENİ MALATYA STADYUMU
25.11.2020
Çarşamba
14:30

İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

TARSUS İDMAN YURDU
(H) DAVUT DAKUL ÇELİK
(Y) HARUN ÖZTEKİN
(Y) YUSUF DOĞAN
(D) TAYFUN SARI
(G) MÜMTAZ KAPLUHAN
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
25.11.2020
Çarşamba
14:30

ESKİŞEHİRSPOR
-
Detaylar

GMG KASTAMONUSPOR
(H) ÖMER FARUK TURTAY
(Y) EMİN BARLAS
(Y) KEREM İLİTANGİL
(D) ALPER ORAN
(G) YAVUZ ÇETİN
(T) HÜSEYİN ŞENEL
(T) ÖMER SÖZEN
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
25.11.2020
Çarşamba
14:30

ALTINORDU
-
Detaylar

ÇORUM FK
(H) ALPER AKARSU
(Y) MEHMET DURA
(Y) HARUN TERİN
(D) BURAK GÜNER
(G) MURAT ŞENER
(T) ORHAN TATAR
(T) ALİ AĞILÖNÜ
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
25.11.2020
Çarşamba
15:00

ATAKAŞ HATAYSPOR
-
Detaylar

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
(H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) MEHMET METİN
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(D) FERHAN KESTANLIOĞLU
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) LEVENT ERGEN
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
ANTAKYA ATATÜRK STADI
25.11.2020
Çarşamba
17:00

GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

SERİK BELEDİYESPOR
(H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(D) ERHAN KAYA
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) ALİ ATASEVER
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
KALYON STADYUMU
25.11.2020
Çarşamba
19:00

FRAPORT-TAV ANTALYASPOR
-
Detaylar

PENDİKSPOR
(H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) GÖKMEN BALTACI
(D) LEVENT BALCI
(G) MURAT ILGAZ
(T) ESER KURUOĞLU
(T) ERCAN OKUR
ANTALYA STADYUMU
25.11.2020
Çarşamba
19:00

ADANA DEMİRSPOR
-
Detaylar

AFJET AFYONSPOR
(H) ALPASLAN ŞEN
(Y) KEREM YÜKÜNÇ
(Y) YAKUP BULUT
(D) BİLAL KÖSEOĞLU
(G) CAN FİLAT
(T) CEMİL KAYHAN
(T) HASAN ALDI
5 OCAK FATİH TERİM
25.11.2020
Çarşamba
21:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

UŞAK SPOR A.Ş.
(H) EMRE MALOK
(Y) MURAT TEMEL
(Y) EMRAH ÜNAL
(D) BURAK OLCAR
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) İBRAHİM SARITAŞ
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
ÇAYKUR DİDİ
26.11.2020
Perşembe
13:00

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
-
Detaylar

ANKARA DEMİRSPOR
(H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(Y) BURAK CANSIZ
(D) MURAT TÜRKOĞLU
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) FERZENDE EMRE
(T) MURAT KARAMAN
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
26.11.2020
Perşembe
15:00

KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
(H) HAKAN CEYLAN
(Y) ALİ CAN ALP
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(D) MEHMET ÇAĞATAY LAKOT
(G) SABRİ ÇELİK
(T) ÖMER DALMAN
(T) İLTER ÖZ
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
26.11.2020
Perşembe
17:00

HES KABLO KAYSERİSPOR
-
Detaylar

HEKİMOĞLU TRABZON
(H) YİĞİT ARSLAN
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(Y) KEMAL MAVİ
(D) HAKAN ÜLKER
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) ERSEL KILIÇ
(T) ERCAN TAĞ
(T) FAHREDDİN SELÇUK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
26.11.2020
Perşembe
19:00

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
Detaylar

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
(H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) MUHAMMET YUMAK
(Y) MURAT ŞENER
(D) DOĞU YILMAZ
(G) ORHAN ERDEMİR
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) ÖZGÜR ARİF GERÇEK
MEDAŞ KONYA BÜYÜKŞEHİR STADYUMU
26.11.2020
Perşembe
21:00

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

KIRKLARELİSPOR
(H) ALPER ÇETİN
(Y) SUAT GÜZ
(Y) MERT BULUT
(D) ÖMER KOCABEY
(G) TOLGA ÖZKALFA
(T) AHMET SERT
(T) ONUR AYDEMİR
GÜRSEL AKSEL STADYUMU

Misli.com 2. Lig -  Grup  Beyaz -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.11.2020
Pazar
13:00

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

HEKİMOĞLU TRABZON
   
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ
29.11.2020
Pazar
13:00

ÇORUM FK
-
Detaylar

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
   
ÇORUM ŞEHİR STADYUMU
29.11.2020
Pazar
13:00

KOCAELİSPOR
-
Detaylar

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
   
KOCAELİ STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

AFJET AFYONSPOR
-
Detaylar

AMED SPORTİF FAALİYETLER
   
ZAFER STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

İNEGÖLSPOR
-
Detaylar

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
   
İNEGÖL İLÇE STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

NİĞDE ANADOLU FK
-
Detaylar

ANKARA DEMİRSPOR
   
NİĞDE 5 ŞUBAT
29.11.2020
Pazar
13:00

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

HACETTEPE SPOR
   
DEVREK İLÇE STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

GÜMÜŞHANESPOR
-
Detaylar

UŞAK SPOR A.Ş.
   
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR
29.11.2020
Pazar
13:00

SARIYER
-
Detaylar

ŞANLIURFASPOR
   
YUSUF ZİYA ÖNİŞ

Misli.com 2. Lig -  Grup  Kırmızı -  12.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.11.2020
Pazar
13:00

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
-
Detaylar

PAZARSPOR
   
ELAZIĞ DOĞUKENT STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
-
Detaylar

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
   
BAYBURT GENÇ OSMAN
29.11.2020
Pazar
13:00

SERİK BELEDİYESPOR
-
Detaylar

KIRKLARELİSPOR
   
SERİK İSMAİL OĞAN
29.11.2020
Pazar
13:00

KARDEMİR KARABÜKSPOR
-
Detaylar

TARSUS İDMAN YURDU
   
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU
29.11.2020
Pazar
13:00

TURGUTLUSPOR
-
Detaylar

EYÜPSPOR
   
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
   
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

BODRUMSPOR A.Ş.
   
KIRŞEHİR AHİ
29.11.2020
Pazar
13:00

MAMAK FK
-
Detaylar

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
   
ÇUBUK İLÇE
29.11.2020
Pazar
13:00

PENDİKSPOR
-
Detaylar

SAKARYASPOR A.Ş.
   
PENDİK STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

SİVAS BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

GMG KASTAMONUSPOR
   
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

Misli.com 3. Lig -  Grup  01 -  11.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.11.2020
Cumartesi
12:00

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

BUCASPOR 1928
   
YEŞİLTEPE SPOR KOMPLEKSİ
28.11.2020
Cumartesi
13:00

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

MANİSASPOR
   
ANKARA OSTİM
28.11.2020
Cumartesi
13:00

FATSA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
   
FATSA İLÇE STADI
28.11.2020
Cumartesi
13:00

EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
-
Detaylar

BELEDİYE DERİNCE SPOR
   
EDİRNE 25 KASIM
28.11.2020
Cumartesi
13:00

ANTALYA KEMERSPOR
-
Detaylar

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
   
KEMER İLÇE
28.11.2020
Cumartesi
13:00

OFSPOR A.Ş.
-
Detaylar

PAYASSPOR
   
 
28.11.2020
Cumartesi
13:00

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

ARTVİN HOPASPOR
   
NEVŞEHİR GAZİ STADI
28.11.2020
Cumartesi
13:00

KIZILCABÖLÜKSPOR
-
Detaylar

1877 ALEMDAĞ SPOR
   
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI

Misli.com 3. Lig -  Grup  02 -  11.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
27.11.2020
Cuma
13:00

MARDİN FOSFAT SPOR
-
Detaylar

FETHİYESPOR
   
MARDİN 21 KASIM STADI
27.11.2020
Cuma
13:00

TOKATSPOR A.Ş.
-
Detaylar

TEKİRDAĞSPOR
   
GAZİOSMANPAŞA STADI
28.11.2020
Cumartesi
13:00

KAHTA 02 SPOR
-
Detaylar

CEYHAN SPOR
   
KAHTA İLÇE
28.11.2020
Cumartesi
13:00

İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

YOMRA SPOR
   
 
28.11.2020
Cumartesi
13:00

BELEDİYE KÜTAHYASPOR
-
Detaylar

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
   
DUMLUPINAR
28.11.2020
Cumartesi
13:00

HALİDE EDİP ADIVARSPOR
-
Detaylar

KARAMAN BELEDİYESPOR
   
MALTEPE HASAN POLAT
28.11.2020
Cumartesi
13:00

AĞRI 1970 SPOR
-
Detaylar

YOZGATSPOR 1959 FK
   
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU
28.11.2020
Cumartesi
13:00

ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
-
Detaylar

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
   
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL STADI

Misli.com 3. Lig -  Grup  03 -  11.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
28.11.2020
Cumartesi
13:00

GÖLCÜKSPOR
-
Detaylar

ESENLER EROKSPOR
   
GÖLCÜK ŞEHİR
28.11.2020
Cumartesi
13:00

ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ISPARTA 32 SPOR
   
ELAZIĞ DOĞUKENT STADI
28.11.2020
Cumartesi
13:00

YALOVASPOR
-
Detaylar

ERBAASPOR
   
YALOVA ATATÜRK
28.11.2020
Cumartesi
13:00

CİZRE SPOR
-
Detaylar

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
   
CİZRE HAMİT ÖZALP STADI
28.11.2020
Cumartesi
13:00

ÇATALCASPOR
-
Detaylar

ALTINDAĞ SPOR
   
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI
28.11.2020
Cumartesi
13:00

ARHAVİ SPOR
-
Detaylar

ŞİLE YILDIZSPOR
   
ARHAVİ İLÇE STADI
28.11.2020
Cumartesi
13:00

ÇARŞAMBASPOR
-
Detaylar

İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
   
ÇARŞAMBA İLÇE
28.11.2020
Cumartesi
13:00

SOMASPOR
-
Detaylar

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
   
SOMA ATATÜRK STADI

Misli.com 3. Lig -  Grup  04 -  11.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
29.11.2020
Pazar
13:00

52 ORDUSPOR FK
-
Detaylar

DÜZCE SPOR
   
19 EYLÜL STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

ALANYA KESTELSPOR
   
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
-
Detaylar

BURSA YILDIRIM SPOR
   
KELKİT İLÇE STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
   
DAĞILGAN STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

BERGAMA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
   
BERGAMA 14 EYLÜL
29.11.2020
Pazar
13:00

MODAFEN
-
Detaylar

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
   
ALEMDAĞ STADYUMU
29.11.2020
Pazar
13:00

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
-
Detaylar

SİLİVRİSPOR
   
BAŞPINAR STADI
29.11.2020
Pazar
13:00

MUĞLASPOR
-
Detaylar

ADIYAMAN 1954 SPOR
   
MUĞLA ATATÜRK STD.
ERTELEME MAÇLARI

Misli.com 3. Lig
 -  Grup  04 -  2.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.11.2020
Pazartesi
13:00

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
0-3
Detaylar

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
(H) SABİT SELVİ
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) FATİH PAZI
(D) ALPER CESUR
(G) ESER BİRİNCİ
(T) VOLKAN ALTUNPALA
(T) ATAKAN AKSU
SİİRT ATATÜRK STADI

Misli.com 3. Lig -  Grup  04 -  7.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.11.2020
Pazartesi
13:00

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1-2
Detaylar

ADIYAMAN 1954 SPOR
(H) MUSTAFA HAKAN BELDER
(Y) CENGİZHAN ÖZTÜRK
(Y) MİKAİL CAN
(D) TURAN ÇAKIL
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK
(T) ÖMER AKSOY
(T) BİLAL YAZĞAN
DAĞILGAN STADI

Misli.com 3. Lig -  Grup  01 -  6.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.11.2020
Salı
13:00

OFSPOR A.Ş.
1-0
Detaylar

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
(H) MİKAİL CİHANGİR
(Y) METİN EKREN
(Y) ABDULKADİR YILMAZOĞLU
(D) ZEYNEP ACAR
(G) BİLAL YAZICI
(T) CEVDET YUMUŞAK
OF İLÇE

Misli.com 3. Lig -  Grup  03 -  8.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.11.2020
Salı
13:00

KARŞIYAKA
1-0
Detaylar

ARHAVİ SPOR
(H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) İSMAİL SEMİH İLERİ
(Y) GÖKTUĞ HAZAR EREL
(D) FİKRET HAKAN ABAY
(G) AHMET AYAZ
(T) NEVZAT SÜZEN
(T) ERDOĞAN KURT
İZMİR ATATÜRK

Misli.com 3. Lig -  Grup  04 -  7.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
25.11.2020
Çarşamba
13:00

BERGAMA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

KOZAN SPOR FK
(H) TOLGA SANCAK
(Y) SONER AKGÜN
(Y) KENAN ÖZCAN
(D) CEM ÇUBUKCU
(G) İRFAN ÇAKIR
(T) SONER ÖZDEMİR
BERGAMA 14 EYLÜL
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.