TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 

Süper Lig Cemil Usta Sezonu -  5.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.09.2019
Cuma
20:30

GÖZTEPE A.Ş.
1-0
Detaylar

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
(H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) MEHMET METİN
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT
(V) VOLKAN BAYARSLAN
(A) KADİR SAĞLAM
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) ŞEVKET UYAR
(T) GÜLHAN ÖZKAN
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
15:00

KASIMPAŞA A.Ş.
-
Detaylar

ANTALYASPOR A.Ş.
(H) KORAY GENÇERLER
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(D) HAKAN ÜLKER
(V) ÜMİT ÖZTÜRK
(A) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(G) MÜRVET SEZER
(T) NESLİHAN HOCAOĞLU
(T) TİMUÇİN BAŞAR
(T) LEVENT KALKAN
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
17:30

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
Detaylar

YUKATEL DENİZLİSPOR
(H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) ERDEM BAYIK
(D) ERKAN ENGİN
(V) ALİ PALABIYIK
(A) SERKAN OLGUNCAN
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) MURAT YAMAK
(T) KEMAL ÖZKOÇ
(T) ERHAN ASLAN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS
21.09.2019
Cumartesi
20:00

FENERBAHÇE A.Ş.
-
Detaylar

MKE ANKARAGÜCÜ
(H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(D) BURAK ŞEKER
(V) ALPER ULUSOY
(A) KEMAL YILMAZ
(G) KADİR TOZLU
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) SÜLEYMAN KUTAY
(T) NAZİF ÇILDIR
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
22.09.2019
Pazar
14:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
Detaylar

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
(H) SERKAN TOKAT
(Y) CANDAŞ ELBİL
(Y) BİLAL GÖLEN
(D) MUSTAFA AYDIN
(V) BAHATTİN ŞİMŞEK
(A) ÇAĞDAŞ ALTAY
(G) ÇAĞATAY ŞAHAN
(T) ÖMER DALMAN
(T) NİHAT ÖZEN
(T) UFUK ILGAZ
ÇAYKUR DİDİ
22.09.2019
Pazar
16:30

GENÇLERBİRLİĞİ
-
Detaylar

AYTEMİZ ALANYASPOR
(H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(Y) İLKER TAKPAK
(D) RAMAZAN KELEŞ
(V) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(A) EMRE MALOK
(G) SABRİ ÇELİK
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) AHMET KORKMAZ
(T) İLKER ÖZKAN
ERYAMAN STADYUMU
22.09.2019
Pazar
19:00

BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
Detaylar

GALATASARAY A.Ş.
(H) ARDA KARDEŞLER
(Y) KEREM ERSOY
(Y) SAMET ÇİÇEK
(D) YİĞİT ARSLAN
(V) METE KALKAVAN
(A) ESAT SANCAKTAR
(G) METİN TOKAT
(T) ZEKİ UZUN
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
(T) SADETTİN DAĞ
YENİ MALATYA STADYUMU
23.09.2019
Pazartesi
20:00

DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
Detaylar

TRABZONSPOR A.Ş.
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) MEHMET CEM SATMAN
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(D) CİHAN AYDIN
(V) ALİ ŞANSALAN
(A) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) AHMET TOLUNAY
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
(T) FAHREDDİN SELÇUK
YENİ 4 EYLÜL STADI
23.09.2019
Pazartesi
20:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
Detaylar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
(H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) SERKAN OK
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) HAKAN CEYLAN
(V) HALİS ÖZKAHYA
(A) CEYHUN SESİGÜZEL
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) LEVENT KARABUDAK
(T) ENGİN BAYRAKTAR
(T) TEMEL TÜYSÜZ
VODAFONE PARK

TFF 1. Lig -  5.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.09.2019
Cuma
19:00

İSTANBULSPOR A.Ş.
2-2
Detaylar

BALIKESİRSPOR
(H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) GÖKMEN BALTACI
(Y) FURKAN ÜRÜN
(D) LEVENT BALCI
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) UĞUR KÖLEMEN
(T) ADNAN KARAYEL
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
20.09.2019
Cuma
19:00

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2-1
Detaylar

ADANASPOR A.Ş.
(H) MERT GÜZENGE
(Y) KEMAL MAVİ
(Y) MURAT ALTAN
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(G) NAMIK KARAMAN
(T) HAKAN TAŞCI
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) İBRAHİM TAN
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
21.09.2019
Cumartesi
14:00

CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
-
Detaylar

BOLUSPOR
(H) CANER AK
(Y) MEHMET ALİ AKKOR
(Y) BURAK CANSIZ
(D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) OZAN CANYURT
(T) ERHAN ŞAHİN
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
21.09.2019
Cumartesi
16:30

ALTAY
-
Detaylar

KEÇİÖRENGÜCÜ
(H) ALPER ÇETİN
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) MEHMET YILDIRIM
(D) SEMİH KURT
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) EKREM GÜLEN
(T) DURMUŞ CANSEVER
İZMİR ATATÜRK
21.09.2019
Cumartesi
16:30

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ALTINORDU
(H) YASİN KOL
(Y) CEMAL ALPAY
(Y) CEMİL TUNÇ
(D) ALİM KANDEMİR
(G) TANER GİZLENCİ
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) MURAT KARAMAN
OSMANLI STADI
21.09.2019
Cumartesi
19:00

ADANA DEMİRSPOR
-
Detaylar

BURSASPOR
(H) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) EMRAH ÜNAL
(D) SİNAN DERECİ
(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) BÜLENT BALTA
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
5 OCAK FATİH TERİM
22.09.2019
Pazar
14:00

GİRESUNSPOR
-
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
(H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(Y) ALİ TUNA
(D) MUHAMMET ALİ METOĞLU
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) AHMET BOZAN
(T) ATİLLA AKSOY
GİRESUN ATATÜRK
22.09.2019
Pazar
16:30

ESKİŞEHİRSPOR
-
Detaylar

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
(H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) MURAT ŞENER
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) ALPASLAN ŞEN
(G) MUSTAFA MUAMMER TOKAT
(T) CEMİL KAYHAN
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
(T) SERKAN ATALAY
ESKİŞEHİR YENİ STADYUM
22.09.2019
Pazar
19:00

AKHİSARSPOR
-
Detaylar

HATAYSPOR
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) SEZGİN ÇINAR
(Y) BARAN ERASLAN
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(G) NECDET ERDİLEK
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) ALPER YÜCEL
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU

TFF 2. Lig -  Grup  Kırmızı -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.09.2019
Cumartesi
15:30

NİĞDE ANADOLU FK
-
Detaylar

KASTAMONUSPOR 1966
(H) GÜREL UZUNER
(Y) HAMDİ TONTU
(Y) CENGİZHAN ÖZTÜRK
(D) YİĞİT PEŞİN
(G) ÖMER KIRDİNLİ
(T) KÖKSAL KOTİL
NİĞDE 5 ŞUBAT
21.09.2019
Cumartesi
15:30

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

BİREVİM ELAZIĞSPOR
(H) OĞUZHAN AKSU
(Y) MAHMUT GÜLLE
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(D) ALİRIZA ALTUNBAKIR
(G) KAAN AKIN ÖZ
(T) ŞAHSUVAR ERBAŞ
(T) MÜMİN TOSLALI
KIRŞEHİR AHİ
21.09.2019
Cumartesi
16:00

TUZLASPOR A.Ş.
-
Detaylar

SAKARYASPOR A.Ş.
(H) SELİM ÖZEN
(Y) HARUN REŞİT GÜNGÖR
(Y) YAKUP KEÇECİ
(D) ÖMER FARUK GÜLTEKİN
(G) HAMDİ KÖSE
(T) ERTUĞ BÜYÜK
(T) ATALAY BAHAR
TUZLA BELEDİYE STADI
21.09.2019
Cumartesi
16:00

BANDIRMASPOR
-
Detaylar

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
(H) BURAK OLCAR
(Y) BORAN TURHAN
(Y) İSMAİL TAYGUN TASALI
(D) MUSTAFA HAKAN BELDER
(G) HAYATİ ÜNAL
(T) İBRAHİM ONAYLI
(T) CEVDET YUMUŞAK
BANDIRMA 17 EYLÜL
21.09.2019
Cumartesi
16:00

UŞAK SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ANKARA DEMİRSPOR
(H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(D) SEZER YALÇIN
(G) FAHRİ AKSOY
(T) MUSTAFA LUTFİ CİNCİ
UŞAK 1 EYLÜL
21.09.2019
Cumartesi
16:00

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
-
Detaylar

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) CİHAN ATAŞ
(Y) BERKAY DABAN
(Y) MURAT ERÖLMEZ
(D) EMRE YÜKSEL
(G) COŞKUN TOPAÇ
(T) ONUR AYDEMİR
(T) OKAN ARSLAN
BODRUM İLÇE STADI
21.09.2019
Cumartesi
16:00

ERGENE VELİMEŞE SPOR
-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR
(H) YAKUP ÖZHAN
(Y) ONUR İÇYER
(Y) ADEM ŞAHAN
(D) ALİ YILMAZ
(G) CAN FİLAT
(T) SERKAN KURAL
ERGENE VELİMEŞE STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
19:00

KARDEMİR KARABÜKSPOR
-
Detaylar

EYÜPSPOR
(H) BİLAL KÖSEOĞLU
(Y) EMRE ASLAN
(Y) HASAN ERDOĞAN
(D) ŞAHİN BERKER
(G) KAMİL DERTOP
(T) GÜRCAN YAMAN
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU
21.09.2019
Cumartesi
19:00

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
-
Detaylar

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
(H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) MUSTAFA HAN
(Y) EGEMEN SAVRAN
(D) AYBERK DEMİRBAŞ
(G) M.ORHAN ANŞİN
(T) ÜNAL AKÇA
12 ŞUBAT

TFF 2. Lig -  Grup  Beyaz -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.09.2019
Cumartesi
15:00

GÜMÜŞHANESPOR
-
Detaylar

PENDİKSPOR
(H) ŞEREF TAŞTAN
(Y) ARİF DİLMEÇ
(Y) SERHAT SAĞIR
(D) RAŞİT YORGANCILAR
(G) ABDULLAH AYAR
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR
21.09.2019
Cumartesi
15:00

HEKİMOĞLU TRABZON
-
Detaylar

AMED SPORTİF FAALİYETLER
(H) VELİ KARAKAYA
(Y) SERKAN GÜLÇER
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY
(D) ŞEVKET CAN ARSLAN
(G) FERHAT GÜNDOĞDU
(T) DAVUT NUMANOĞLU
(T) ÜNSAL KAYA
VAKFIKEBİR İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
15:30

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

İNEGÖLSPOR
(H) ADEM SARITAŞ
(Y) SUHA ADIYAMAN
(Y) OSMAN BARUK
(D) YUSUF ZİYA GÜNDÜZ
(G) NEJAT SÜMER
(T) BÜLENT KAR
(T) İSMAİL ERKAN BİLBEN
KARAELMAS K.KÖKSAL
21.09.2019
Cumartesi
15:30

HACETTEPE SPOR
-
Detaylar

KIRKLARELİSPOR
(H) ALPER ORAN
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER
(D) ÖMER FARUK TURTAY
(G) FETHİ KAYIŞ
(T) BİLGE KAĞAN AKSOY
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
21.09.2019
Cumartesi
15:30

1922 KONYASPOR
-
Detaylar

BAŞKENT AKADEMİ FK
(H) LÜTFULLAH ASLAN
(Y) SELMAN TİMUR
(Y) EREN ÖZÇELİK
(D) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(G) HAMZA MISIR
(T) ENDER OKŞAR
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
16:00

SARIYER
-
Detaylar

AFJET AFYONSPOR
(H) HASAN KAÇAR
(Y) TURHAN AKBAŞ
(Y) TUNCAY ERCAN
(D) BARKIN KARA
(G) MURAT SARAÇ
(T) YALÇIN GÜL
(T) YAŞAR ÇATAL
YUSUF ZİYA ÖNİŞ
21.09.2019
Cumartesi
16:00

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
Detaylar

YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
(H) BURAK PAKKAN
(Y) GÖKHAN COŞAR
(Y) VEDAT HOŞNAM
(D) ALPER AKARSU
(G) MEHMET ÖZKAN
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
(T) ADNAN KURT
15 TEMMUZ STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
18:00

ŞANLIURFASPOR
-
Detaylar

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
(H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) SALİM ŞANLIER
(Y) EFE KURTULUŞ
(D) GÖKHAN ALKAYALAR
(G) İLKER KARACİĞER
(T) ALİ KOÇ
(T) ZİYA DİLMEN
ŞANLIURFA GAP STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
19:00

YILPORT SAMSUNSPOR
-
Detaylar

TARSUS İDMAN YURDU
(H) HASAN AVCI
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) HAKAN BETAŞ
(D) ERDEM TEMEL
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) ÇETİN ÇOBAN
(T) AŞKIN ÇOKSEVER
SAMSUN YENİ 19 MAYIS

TFF 3. Lig -  Grup  01 -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.09.2019
Cumartesi
15:00

MANİSASPOR
-
Detaylar

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
(H) TUNÇ ÖZDEMİR
(Y) ŞABAN KARADERİLİ
(Y) FURAZ BÜLGEN
(D) BURAK AKDAĞ
(G) MÜMTAZ KAPLUHAN
(T) BÜNYAMİN DAŞDEMİR
MANİSA 19 MAYIS
21.09.2019
Cumartesi
15:00

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
-
Detaylar

Cİ GROUP BUCA
(H) YAKUP BAKIR
(Y) SEZGİN ŞAHBAZ
(Y) İSMAİL ERTUNÇ
(D) OSMANCAN DAVULCU
(G) MEHMET TOP
(T) OKAN BARIŞ CEMİLOĞLU
MUSTAKİL ATLETİZM PİSTİ SAHASI
21.09.2019
Cumartesi
15:00

ARTVİN HOPASPOR
-
Detaylar

TOKATSPOR A.Ş.
(H) SERKAN PINAR
(Y) ÇAĞDAŞ YÜKSEL ÇAĞ
(Y) OĞUZHAN YAZIR
(D) ENGİN FERİK
(G) ENGİN GÜNER
(T) HÜSEYİN ŞENEL
HOPA İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
15:00

YOMRA SPOR
-
Detaylar

YENİ ORDUSPOR
(H) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(Y) ARDA DARCAN
(Y) SERKAN ÖKSÜZ
(D) BARIŞ ASIM ÜNAL
(G) BÜLENT GÜNEN
(T) SÜMER ÖZKAN
YOMRA İLÇE STADI
21.09.2019
Cumartesi
15:30

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

SİLİVRİSPOR
(H) ERDEM MERTOĞLU
(Y) AKIN KARABACAK
(Y) MEHMET ŞENKAYA
(D) YAVUZ YASUL
(G) TURGAY DUMAN
(T) ÖMER SÖZEN
DAĞILGAN STADI
21.09.2019
Cumartesi
15:30

ERZİN SPOR A.Ş.
-
Detaylar

DÜZCE SPOR
(H) ABDURRAHMAN HAYMANA
(Y) BURAK GÜLTEK
(Y) BURAK SAMİ ŞAD
(D) NURULLAH KIRBAŞ
(G) HASAN ERTUĞAN
(T) SERKAN SARIÖZ
ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ STADI
21.09.2019
Cumartesi
16:00

ŞİLE YILDIZSPOR
-
Detaylar

ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
(H) AHMET ECEVİT
(Y) ÖZCAN GENEL
(Y) FARUK YAĞLI
(D) BURAK DEMİRKIRAN
(G) İLKER GÜNEŞ
(T) SONER ÖZDEMİR
ŞİLE STADI
21.09.2019
Cumartesi
16:00

KIZILCABÖLÜKSPOR
-
Detaylar

SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
(H) ENVER AYDIN
(Y) ONUR GÜLTER
(Y) MURAT ŞİMŞEK
(D) BURAK AKYEL
(G) NECDET AKÇASOY
(T) ÖZER YILMAZ
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI
21.09.2019
Cumartesi
16:00

ÇATALCASPOR
-
Detaylar

SERİK BELEDİYESPOR
(H) ERDEM DEMİRTAŞ
(Y) MEHMET KURU
(Y) BAYKAL TUNA
(D) AYKUT ÇETİNKAYA
(G) DİLAVER YAR
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
ZİYA ALTINOĞLU STADI

TFF 3. Lig -  Grup  02 -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.09.2019
Cumartesi
15:00

AĞRI 1970 SPOR
-
Detaylar

CİZRE SPOR
(H) HAKAN BASIK
(Y) MERT TÜRK
(Y) BUĞRA CAN SEMERCİOĞLU
(D) ALİ ARTUN ÖZDEMİR
(G) UĞUR BAŞ
(T) NECMETTİN AKÇA
VALİ LÜTFÜ YİĞENOĞLU
21.09.2019
Cumartesi
15:00

ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
-
Detaylar

FETHİYESPOR
(H) FEVZİ ERDEM AKBAŞ
(Y) VEDAT DEMİR
(Y) UĞUR AYDOĞDU
(D) FİKRET HAKAN ABAY
(G) VELİ ÜNLÜ
(T) KAMURAN AYDOĞAN
GENÇLİK MERKEZİ SENTETİK SAHASI
21.09.2019
Cumartesi
15:00

FATSA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
(H) DAVUT DAKUL ÇELİK
(Y) TANSU DOĞAN YILMAZ
(Y) MURATCAN ILGAZ
(D) DENİZ CAN AYDIN
(G) ADEM ELGÖRMÜŞ
(T) SEDAT CUMUR
FATSA İLÇE STADI
21.09.2019
Cumartesi
15:30

KEMERSPOR 2003
-
Detaylar

OFSPOR A.Ş.
(H) MEHMET ALİ ÖZER
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI
(Y) ŞAFAK NALBANTOĞLU
(D) BEDİRHAN YİĞİTBAŞ
(G) FATİH SUCUOĞLU
(T) MEHMET RIZA ÖZSAKAL
KEMER İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
15:30

ERBAASPOR
-
Detaylar

KARŞIYAKA
(H) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
(Y) SELİM KONUKÇU
(Y) SİNAN ERTİNĞÜ
(D) FATİH OKHAN
(G) ALİ GÖL
(T) CEVAT OCAK
(T) OKAN KAPLAN
ERBAA İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
16:00

1877 ALEMDAĞ SPOR
-
Detaylar

KOZAN SPOR FK
(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) SABRİ ÖĞE
(D) TALHA ÖZTÜRK
(G) ALİ ŞALK
(T) ŞAHİN GİZLENCİ
ALEMDAĞ STADYUMU
21.09.2019
Cumartesi
16:00

ESENLER EROKSPOR
-
Detaylar

BELEDİYE DERİNCE SPOR
(H) OKAN KAYATAŞ
(Y) ERDİ ABDULMECİT SAYAR
(Y) RIDVAN ÇEVİK
(D) YUNUS AYTEKİN ATABEK
(G) MURAT ŞENER
(T) CABİR KAŞDEMİR
ESENLER STADI
21.09.2019
Cumartesi
19:00

KOCAELİSPOR
-
Detaylar

TURGUTLUSPOR
(H) CELAL BAYRAKLI
(Y) MUHAMMED SAİT EMRE ALAGÖZ
(Y) YUSUF SUSUZ
(D) BUĞRAHAN DİLKAN İNANIR
(G) M.KAMİL BİRİCİK
(T) RAMAZAN GÜN
(T) YUSUF CİNEL
KOCAELİ STADI

TFF 3. Lig -  Grup  03 -  4.Hafta
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.09.2019
Cumartesi
15:00

PAZARSPOR
-
Detaylar

HALİDE EDİP ADIVARSPOR
(H) HAMİT BASIK
(Y) BEKİR ÖZÇELİK
(Y) MEHMET PEKMEZCİ
(D) ALİ TAŞAN
(G) NURETTİN GÜLER
(T) MUSTAFA SARAL
PAZAR İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
15:30

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

MODAFEN
(H) YUSUF AYDIN
(Y) İSMAİL EMRE
(Y) ÇAĞRI ATEŞ
(D) BAKIR ASLAN
(G) FARUK SERTAKAN
(T) LEVENT ERGEN
7 OCAK STADI
21.09.2019
Cumartesi
15:30

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
-
Detaylar

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
(H) EMRE KAAN ÇALIŞKAN
(Y) MEHMET ÖCAL
(Y) HALİT KARACABAY
(D) CANTÜRK KILIÇ
(G) AHMET CİHAT GÜNDAY
(T) MUAMMER ŞAHİN
ÇUBUK İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
16:00

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
-
Detaylar

YOZGATSPOR 1959 FK
(H) SERKAN ERGÜN
(Y) FETTAH YİĞİT
(Y) SELİM ŞENÖZ
(D) OĞUZHAN TALHA KARAKUŞ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
(T) BÜLENT FİL
NAZİLLİ İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
16:00

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
-
Detaylar

GÖLCÜKSPOR
(H) MEHMET TERECE
(Y) MEHMET MİTHAT LEVENT
(Y) BARIŞ ÇİÇEKSOYU
(D) YUSUF ADNAN KENDİRCİLER
(G) CÜNEYT TANER
(T) MURAT KURT
DARICA İLÇE
21.09.2019
Cumartesi
16:00

BAYRAMPAŞA
-
Detaylar

MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
(H) FATİH TOKAİL
(Y) TOLGA ATASOY
(Y) MUSTAFA BURAK DİLİTATLI
(D) ANIL FURKAN LİMAN
(G) EMRE ALTUN
(T) AHMET AKSOYEK
(T) SELÇUK ALDEMİR
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ
21.09.2019
Cumartesi
16:00

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
-
Detaylar

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) SERKAN ERYILMAZ
(Y) DENİZ DEMİREL
(Y) ÇAĞRI YILDIRIM
(D) ENES AKMEŞE
(G) KAZIM YENİ
(T) İRFAN EROL
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
21.09.2019
Cumartesi
16:00

SOMASPOR
-
Detaylar

MUĞLASPOR
(H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) ALİCAN UZ
(Y) BATUHAN BIYIKLI
(D) UMUTCAN BAYRAM
(G) ERCAN YILDIRIM
(T) KEMAL ÖZBEK
SOMA ATATÜRK STADI
21.09.2019
Cumartesi
19:00

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
-
Detaylar

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
(H) SAFA YILMAZ
(Y) OZAN BEKAR
(Y) ERDEM DEĞİRMENCİ
(D) MİRAÇ BURAK ÖZDÖL
(G) İLHAMİ SAYILAN
(T) KAMİL KILINÇ
(T) TURGAY AYTEPE
DİYARBAKIR STADYUMU

Ziraat Türkiye Kupası -  3.Tur 
Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.09.2019
Salı
13:00

YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
-
Detaylar

KASIMPAŞA A.Ş.
(H) KADİR SAĞLAM
(Y) UTKU TUNAVELİOĞLU
(Y) ANIL USTA
(D) GÜREL UZUNER
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) HAKAN TAŞCI
(T) CELALETTİN YAVUZ
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU
24.09.2019
Salı
14:00

PAYASSPOR
-
Detaylar

BOLUSPOR
(H) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN
(Y) CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(D) YUNUS EMRE ÇAKAR
(G) İLHAMİ ÇETİN
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) OSMAN KAYAALP
PAYAS İLÇE STADI
24.09.2019
Salı
14:00

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SPOR
-
Detaylar

ALTAY
(H) BATUHAN GÜLTEK
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(Y) MEHMET ÖZER
(D) MEHMET TERECE
(G) YUSUF DEMİRKIRAN
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) MEHMET ALTINDAĞ
MARDİN 21 KASIM STADI
24.09.2019
Salı
15:00

EDİRNESPOR
-
Detaylar

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
(H) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(Y) EJDER YAPICI
(Y) LEVENT YEŞİLYURT
(D) R.ALKIM AKSOY
(G) MUHARREM KARAAĞAÇ
(T) SERVET SARIKAYA
(T) ENGİN BAYRAKTAR
EDİRNE 25 KASIM
24.09.2019
Salı
15:00

ESENLER EROKSPOR
-
Detaylar

UŞAK SPOR A.Ş.
(H) ÖMER FARUK TURTAY
(Y) KEREM İLİTANGİL
(Y) MUSTAFA GÜÇER
(D) TUNÇ ÖZDEMİR
(G) İSMAİL ZEYBEK
(T) MURAT KARAKAYA
ESENLER STADI
24.09.2019
Salı
15:00

SOMASPOR
-
Detaylar

KEÇİÖRENGÜCÜ
(H) SERKAN ÖNSAL
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL
(Y) ONUR TANRIVERDİ
(D) LEVENT GÜMÜŞDERE
(G) ADİL SİNEM
(T) YÜKSEL GÜRÜZ
(T) HAKAN BAŞ
SOMA ATATÜRK STADI
24.09.2019
Salı
15:00

MUĞLASPOR
-
Detaylar

BURSASPOR
(H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(Y) VURAL GÜL
(D) ADEM SARITAŞ
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) CENGİZ ÖNEN
MUĞLA ATATÜRK STD.
24.09.2019
Salı
15:00

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
-
Detaylar

CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
(H) EMRE KARGIN
(Y) FATİH SÖYLER
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(G) MESUT CARIK
(T) EROL ÖZBULUT
(T) ERCAN TAĞ
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI
24.09.2019
Salı
15:00

1877 ALEMDAĞ SPOR
-
Detaylar

SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
(H) AYTAÇ GEÇGEL
(Y) EMRAH AKKAYA
(Y) İSMAİL SEMİH İLERİ
(D) TOLGA AKBABA
(G) HAŞİM PAZAR
(T) HÜSEYİN GÜLEÇ
ALEMDAĞ STADYUMU
24.09.2019
Salı
16:00

ALTINORDU
-
Detaylar

1922 KONYASPOR
(H) ADEM CİNEK
(Y) SEDAT YAVANOĞLU
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(D) DOĞU YILMAZ
(G) İLKAY AYDIN
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) LEVENT AKYER
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK STADI
24.09.2019
Salı
16:30

ŞANLIURFASPOR
-
Detaylar

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
(H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(Y) KEREM CANDAŞ
(Y) İLKER AYTEN
(D) DENİZ SERCAN AKGÜL
(G) ONUR SALIK
(T) İSMET KEKLİK
(T) AHMET MUHTAR AKINCI
ŞANLIURFA GAP STADYUMU
24.09.2019
Salı
18:30

BALIKESİRSPOR
-
Detaylar

VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) ÖMER FARUK GÜLTEKİN
(Y) SEZGİN ALTUN
(Y) EMRE DOĞU
(D) YUSUF AYDIN
(G) ÖZKAN SARIOĞLU
(T) BOZKURT BERKER
(T) HAKAN CİVA
BALIKESİR ATATÜRK
24.09.2019
Salı
19:00

AMED SPORTİF FAALİYETLER
-
Detaylar

AĞRI 1970 SPOR
(H) YÜCEL BÜYÜK
(Y) ZAFER GAYRETLİ
(Y) KEREM KALKAN
(D) NURHAK İBİLİ
(G) HÜDAVERDİ SAVCI
(T) FERZENDE EMRE
(T) MÜMİN TOSLALI
DİYARBAKIR STADYUMU
24.09.2019
Salı
19:00

ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar

FETHİYESPOR
(H) OĞUZHAN UĞURLU
(Y) OGÜN KAMACI
(Y) OKAN AKBAL
(D) AYKUT SERGİN
(G) AHMET SEMERCİOĞLU
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
5 OCAK FATİH TERİM
24.09.2019
Salı
19:00

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
(H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) SEFA ÖZCAN
(Y) FERDİ KARADORUK
(D) MEHMET TÜRKMEN
(G) VOLKAN ALABAŞ
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
OSMANLI STADI
24.09.2019
Salı
20:30

KOCAELİSPOR
-
Detaylar

SİVAS BELEDİYE SPOR
(H) SEZER YALÇIN
(Y) ALPER USLU
(Y) MURAT GÜÇLÜ
(D) ABDULKADİR DÜZGÜN
(G) ENGİN LAKOT
(T) MAHMUT KAYHAN
(T) BÜLENT ARAL
KOCAELİ STADI
25.09.2019
Çarşamba
13:00

HACETTEPE SPOR
-
Detaylar

YUKATEL DENİZLİSPOR
(H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) MUHAMMET YUMAK
(D) ŞEREF TAŞTAN
(G) ZİYA ÇETİN
(T) İBRAHİM SARITAŞ
(T) CENGİZ AKAR
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
25.09.2019
Çarşamba
14:00

GÖRELESPOR
-
Detaylar

GİRESUNSPOR
(H) İLKER YASİN AVCI
(Y) UFUK UĞURLU
(Y) SİNAN BİLEN
(D) BURAK KAPLAN
(G) ERCAN HELLAÇ
(T) HASAN ÖZBULUT
(T) HALİT YAKUPOĞLU
GÖRELE 13 ŞUBAT STADI
25.09.2019
Çarşamba
14:00

FATSA BELEDİYESPOR
-
Detaylar

YILPORT SAMSUNSPOR
(H) YİĞİT PEŞİN
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU
(Y) MUSTAFA TOSUN
(D) GÜRCAN HASOVA
(G) ADNAN ÇAĞLAR
(T) NECMİ KAPAR
(T) BİLGE KAĞAN AKSOY
FATSA İLÇE STADI
25.09.2019
Çarşamba
14:00

BİREVİM ELAZIĞSPOR
-
Detaylar

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
(H) ŞEVKET CAN ARSLAN
(Y) AHMET OĞUZ YILMAZ
(Y) BARIŞ SUN
(D) KAAN KARA
(G) BURAK CEM TAHİROĞLU
(T) HÜSEYİN DEMİR
GENÇLİK MERKEZİ SENTETİK SAHASI
25.09.2019
Çarşamba
14:00

HEKİMOĞLU TRABZON
-
Detaylar

ADANA DEMİRSPOR
(H) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(Y) NURETTİN TAŞKESEN
(Y) UĞUR AKALP
(D) MEHMET GÜNGÖR
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK
(T) MEHMET TUNA
(T) HAKAN ATASOY
VAKFIKEBİR İLÇE
25.09.2019
Çarşamba
14:00

ERZİN SPOR A.Ş.
-
Detaylar

İNEGÖLSPOR
(H) EMRE KORKMAZ
(Y) TURGUT EVRAN
(Y) YUNUS DOĞAN
(D) ÖMER KOCABEY
(G) HÜSEYİN ÖZÇELİK
(T) AYTEKİN AŞICI
ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ STADI
25.09.2019
Çarşamba
14:30

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
-
Detaylar

NİĞDE ANADOLU FK
(H) SEMİH KURT
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ
(Y) ÇAĞLAR ÖZTÜRK
(D) ENES KANPARA
(G) MUSTAFA SEVİM
(T) ALAATTİN DURGUT
KARAELMAS K.KÖKSAL
25.09.2019
Çarşamba
14:30

ANKARA DEMİRSPOR
-
Detaylar

BAŞKENT AKADEMİ FK
(H) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(Y) KADİR BEYAZ
(Y) ENES BİROĞLU
(D) AHMET BALKAN
(G) İBRAHİM ÇİNAR
(T) ÖMER AKSOY
TCDD ANKARA DEMİRSPOR
25.09.2019
Çarşamba
14:30

KEMERSPOR 2003
-
Detaylar

SARIYER
(H) MUSTAFA HAKAN BELDER
(Y) ALİ ETLİKCİ
(Y) EMİR KILIÇARSLAN
(D) TANER TUNCER
(G) HALİL TAMER
(T) SERKAN DİYEMLİ
KEMER İLÇE
25.09.2019
Çarşamba
15:00

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
-
Detaylar

ERBAASPOR
(H) RAŞİT YORGANCILAR
(Y) KURTULUŞ ASLAN
(Y) KADİR AKILLI
(D) METEHAN AYYÜREK
(G) ERDOĞAN ÜSTÜN
(T) TUĞBAY İNAN
BODRUM İLÇE STADI
25.09.2019
Çarşamba
15:00

TUZLASPOR A.Ş.
-
Detaylar

NAZİLLİ BELEDİYESPOR
(H) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(Y) MEHMET DURA
(Y) RECEP GÜNEŞ
(D) EREN GÖKMEN
(G) İSMAİL KÖSE
(T) HAKAN ALTINKAYA
TUZLA BELEDİYE STADI
25.09.2019
Çarşamba
15:00

SİLİVRİSPOR
-
Detaylar

KASTAMONUSPOR 1966
(H) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ
(Y) FERHAT DALGIÇ
(Y) EMRAH ULUÇAY
(D) ÖZGÜR REHA ALICI
(G) ALİ OLGUN
(T) FİRUZ ERDİL
SİLİVRİ
25.09.2019
Çarşamba
15:00

KIRKLARELİSPOR
-
Detaylar

1954 KELKİT BELEDİYESPOR
(H) OZAN ERGÜN
(Y) SEDAT ETİK
(Y) SAMET ÖZKUL
(D) EMRAH ASİL BÜYÜKYILDIRIM
(G) OSMAN KAYA
(T) ESER KURUOĞLU
KIRKLARELİ ATATÜRK
25.09.2019
Çarşamba
15:00

EKOL GÖZ MENEMENSPOR
-
Detaylar

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
(H) EGEMEN ARTUN
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN
(Y) ÜNAL DOĞRU
(D) FURKAN AKSUOĞLU
(G) ERBAY ALDEMİR
(T) İBRAHİM YUŞAN
(T) ALAATTİN ÖZCAN
 
25.09.2019
Çarşamba
15:00

ERGENE VELİMEŞE SPOR
-
Detaylar

EYÜPSPOR
(H) SÜLEYMAN BAHADIR
(Y) FATİH PAZI
(Y) ALP OSMAN KARAOSMANOĞLU
(D) ABDULBAKİ AYYILDIZ
(G) MURAT CEYLAN
(T) ALPASLAN ACAR
VELİMEŞE ÇİM SAHA
25.09.2019
Çarşamba
15:00

PENDİKSPOR
-
Detaylar

TURGUTLUSPOR
(H) BURAK FİLİK
(Y) YASİN KILIÇ
(Y) SELÇUK KAPLAN
(D) ABDULLAH VOLKAN AYDIN
(G) SEDAT KARA
(T) MEHMET ACET
PENDİK STADI
25.09.2019
Çarşamba
15:00

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
-
Detaylar

ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK
(H) TAYFUN SARI
(Y) SEDAT BAYRAK
(Y) İBRAHİM ETHEM POTUK
(D) ALİ AKDENİZ
(G) MUZAFFER KAŞIKCI
(T) S.ZAFER FALAY
(T) KORAY BAKIŞ
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ
25.09.2019
Çarşamba
15:00

BANDIRMASPOR
-
Detaylar

ETİMESGUT BELEDİYESPOR
(H) OZAN BİLEYCİ
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ
(Y) ŞENOL BEKTAŞ
(D) MEHMET ALİ ÖZER
(G) AYHAN ŞENTÜRK
(T) NEVZAT SÜZEN
BANDIRMA 17 EYLÜL
25.09.2019
Çarşamba
16:00

İSTANBULSPOR A.Ş.
-
Detaylar

PAZARSPOR
(H) ERDEM TEMEL
(Y) UĞUR ERDOĞAN
(Y) UĞUR ÖNAY
(D) FATİH TOKAİL
(G) ALİ ULUYOL
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) TİMUÇİN BAŞAR
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI
25.09.2019
Çarşamba
16:30

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
-
Detaylar

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
(H) ERKAN ENGİN
(Y) SUAT GÜZ
(Y) MEHMET AKINCIK
(D) SABİT SELVİ
(G) ZİYA FİDAN
(T) ALİ ATASEVER
(T) VELİ KESER
12 ŞUBAT
25.09.2019
Çarşamba
18:30

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
-
Detaylar

ESKİŞEHİRSPOR
(H) SİNAN DERECİ
(Y) KEREM YÜKÜNÇ
(Y) ERTAN DEMİRCİ
(D) GÖKHAN ÖZBULUT
(G) ÖMER KARACA
(T) FAİK DEMEZ
(T) BÜLENT KANTAR
DİYARBAKIR STADYUMU
25.09.2019
Çarşamba
19:00

TARSUS İDMAN YURDU
-
Detaylar

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
(H) SERHAD ÜRKMEZ
(Y) BERKAY SALMAN
(Y) ENES BERK GÜÇLÜ
(D) YAŞAR DEMİR
(G) BÜLENT ÇENET
(T) LEVENT ERKÖSE
TARSUS İLÇE
25.09.2019
Çarşamba
19:00

AFJET AFYONSPOR
-
Detaylar

BAYRAMPAŞA
(H) ALPER AKARSU
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU
(D) AHMET ECEVİT
(G) RAHİM ONAR
(T) ZEKERİYA HANÇER
(T) ERHAN SÜYEK
ZAFER STADI
25.09.2019
Çarşamba
19:00

KARDEMİR KARABÜKSPOR
-
Detaylar

GÜMÜŞHANESPOR
(H) MUSTAFA AYDIN
(Y) EMİN BARLAS
(Y) SERDAR SOYDAN
(D) HAKAN YURTSEVEN
(G) BÜLENT GÖKÇÜ
(T) EMİN REŞAT
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU
25.09.2019
Çarşamba
20:30

GÖZTEPE A.Ş.
-
Detaylar

YOZGATSPOR 1959 FK
(H) BURAK ŞEKER
(Y) ALİ CAN ALP
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) VELİ KARAKAYA
(G) MEHMET KAYA
(T) RIFAT YERLİKAYA
(T) MURAT KUTANİŞ
İZMİR ATATÜRK
26.09.2019
Perşembe
13:00

KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
-
Detaylar

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
(H) CİHAN AYDIN
(Y) KEMAL ELMAS
(Y) CEM ÖZBAY
(D) BİLAL KÖSEOĞLU
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) OZAN CANYURT
(T) MUKADDER KARDİYEN
KIRIKKALE BAŞPINAR
26.09.2019
Perşembe
14:30

HATAYSPOR
-
Detaylar

SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
(H) MUHAMMET ALİ METOĞLU
(Y) YAKUP BULUT
(Y) KENAN ÖZCAN
(D) SİNAN ÖZCAN
(G) MEHMET NEVZAT ADAL
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) RECEP KULAK
7 OCAK STADI
26.09.2019
Perşembe
16:30

GENÇLERBİRLİĞİ
-
Detaylar

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) HAKAN CEYLAN
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(D) YAKUP ÖZHAN
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) KASIM TURNA
(T) ERCAN OKUR
ERYAMAN STADYUMU
26.09.2019
Perşembe
18:30

AKHİSARSPOR
-
Detaylar

BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
(H) HAKAN ÜLKER
(Y) ERSİN ERBAY
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
(D) ERDEM DEMİRTAŞ
(G) LEVENT GÜZEN
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) BİLAL SATICI
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
26.09.2019
Perşembe
20:30

SAKARYASPOR A.Ş.
-
Detaylar

1074 ÇANKIRI SPOR
(H) YUSUF ZİYA GÜNDÜZ
(Y) HAKAN ERKAN
(Y) SİNAN GÜNAYDIN
(D) ONUR BİNGÖL
(G) OSMAN YİĞİT UZER
(T) BEKİR ŞEKER
(T) IŞIK ALACAKOÇ
YENİ SAKARYA ATATÜRK
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.