TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI


 
Kadınlar 2. Ligi Fikstürü
Gruplar:  A B C D
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
24.04.2022 12:00 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 0-3 NUH SPOR Detaylar Detaylar
24.04.2022 12:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0-5 GAZİANTEP ASYA SPOR Detaylar Detaylar
24.04.2022 14:00 GAZİKENTSPOR 4-2 ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
Kadınlar 2. Ligi Puan Cetveli
Gruplar:  A B C D
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
  O G B M A Y AV P
1.GAZİANTEP ASYA SPOR 10 9 0 1 52 7 45 27
2.NUH SPOR 10 8 1 1 30 7 23 25
3.GAZİKENTSPOR 10 5 2 3 18 15 3 17
4.ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR 10 3 0 7 10 28 -18 9
5.YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 10 1 1 8 5 32 -27 4
6.NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 10 2 0 8 6 32 -26 3
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 3
Kadınlar 2. Ligi
A Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
GAZİKENTSPOR 6 - 1 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 1 - 0 ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
NUH SPOR 4 - 2 GAZİANTEP ASYA SPOR
2.Hafta
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR 0 - 2 NUH SPOR
GAZİANTEP ASYA SPOR 2 - 0 GAZİKENTSPOR
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1 - 0 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR
3.Hafta
GAZİKENTSPOR 3 - 0 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR
NUH SPOR 4 - 0 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
GAZİANTEP ASYA SPOR 8 - 0 ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
4.Hafta
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0 - 1 ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 0 - 6 GAZİANTEP ASYA SPOR
GAZİKENTSPOR 1 - 1 NUH SPOR
5.Hafta
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR 0 - 1 GAZİKENTSPOR
GAZİANTEP ASYA SPOR 6 - 1 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
NUH SPOR 4 - 0 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR
6.Hafta
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR 3 - 1 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1 - 1 GAZİKENTSPOR
GAZİANTEP ASYA SPOR 3 - 1 NUH SPOR
7.Hafta
NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 3 - 0 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
GAZİKENTSPOR 0 - 4 GAZİANTEP ASYA SPOR
NUH SPOR 4 - 1 ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
8.Hafta
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0 - 4 NUH SPOR
NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 1 - 2 GAZİKENTSPOR
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR 1 - 6 GAZİANTEP ASYA SPOR
9.Hafta
GAZİANTEP ASYA SPOR 10 - 0 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR 2 - 1 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
NUH SPOR 3 - 0 GAZİKENTSPOR
10.Hafta
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0 - 5 GAZİANTEP ASYA SPOR
GAZİKENTSPOR 4 - 2 ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 0 - 3 NUH SPOR
Kadınlar 2. Ligi
B Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
OSMANİYE KADIN SPOR 0 - 2 GİRESUN SANAYİSPOR
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 0 - 1 BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
KILIÇASLAN YILDIZSPOR 0 - 8 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2.Hafta
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 12 - 0 OSMANİYE KADIN SPOR
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR 4 - 1 KILIÇASLAN YILDIZSPOR
GİRESUN SANAYİSPOR 0 - 1 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
3.Hafta
OSMANİYE KADIN SPOR 0 - 5 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 7 - 0 BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
KILIÇASLAN YILDIZSPOR 1 - 6 GİRESUN SANAYİSPOR
4.Hafta
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 0 - 4 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
GİRESUN SANAYİSPOR 5 - 0 BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
OSMANİYE KADIN SPOR 2 - 8 KILIÇASLAN YILDIZSPOR
5.Hafta
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GİRESUN SANAYİSPOR
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR 15 - 0 OSMANİYE KADIN SPOR
KILIÇASLAN YILDIZSPOR 2 - 3 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
6.Hafta
GİRESUN SANAYİSPOR 3 - 0 OSMANİYE KADIN SPOR
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR 1 - 3 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 7 - 0 KILIÇASLAN YILDIZSPOR
7.Hafta
OSMANİYE KADIN SPOR 0 - 13 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 0 - 1 GİRESUN SANAYİSPOR
KILIÇASLAN YILDIZSPOR 2 - 6 BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
8.Hafta
GİRESUN SANAYİSPOR 5 - 0 KILIÇASLAN YILDIZSPOR
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR 0 - 6 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 16 - 0 OSMANİYE KADIN SPOR
9.Hafta
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR 4 - 1 GİRESUN SANAYİSPOR
KILIÇASLAN YILDIZSPOR 8 - 0 OSMANİYE KADIN SPOR
10.Hafta
GİRESUN SANAYİSPOR 0 - 4 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 4 - 1 KILIÇASLAN YILDIZSPOR
OSMANİYE KADIN SPOR 0 - 19 BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
Kadınlar 2. Ligi
C Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
BURSA SOĞANLI SPOR 0 - 0 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
KONYA İDMANYURDU SPOR 6 - 1 AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
ANKARA METROPOL SPOR 2 - 5 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
2.Hafta
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 1 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR 2 - 2 BURSA SOĞANLI SPOR
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR 0 - 5 ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
3.Hafta
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 3 - 2 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
BURSA SOĞANLI SPOR 5 - 0 ANKARA METROPOL SPOR
KONYA İDMANYURDU SPOR 0 - 2 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
4.Hafta
ANKARA METROPOL SPOR 3 - 1 KONYA İDMANYURDU SPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 4 - 1 AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR 2 - 4 ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
5.Hafta
KONYA İDMANYURDU SPOR 2 - 0 BURSA SOĞANLI SPOR
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 8 - 0 ANKARA METROPOL SPOR
6.Hafta
ANKARA METROPOL SPOR 0 - 3 AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR 1 - 1 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
BURSA SOĞANLI SPOR 1 - 4 ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
7.Hafta
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 6 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 BURSA SOĞANLI SPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 5 - 0 ANKARA METROPOL SPOR
8.Hafta
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 1 - 1 BURSA SOĞANLI SPOR
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR 4 - 3 KONYA İDMANYURDU SPOR
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR 6 - 0 SİCİM GRUP ANKARA METROPOL SPOR
9.Hafta
BURSA SOĞANLI SPOR 3 - 2 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 8 - 2 AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
KONYA İDMANYURDU SPOR 1 - 1 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
10.Hafta
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 1 - 4 ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR 1 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
ANKARA METROPOL SPOR 1 - 3 BURSA SOĞANLI SPOR
11.Hafta
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR 0 - 6 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
KONYA İDMANYURDU SPOR 2 - 1 SİCİM GRUP ANKARA METROPOL SPOR
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 4 - 1 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
12.Hafta
SİCİM GRUP ANKARA METROPOL SPOR 0 - 10 ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
BURSA SOĞANLI SPOR 3 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR 4 - 2 AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
13.Hafta
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 SİCİM GRUP ANKARA METROPOL SPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 2 - 0 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 4 - 0 BURSA SOĞANLI SPOR
14.Hafta
BURSA SOĞANLI SPOR 3 - 0 AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
SİCİM GRUP ANKARA METROPOL SPOR 0 - 9 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
KONYA İDMANYURDU SPOR 1 - 4 ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
Kadınlar 2. Ligi
D Grup
Sezon 2021-2022

1.Hafta
BAĞCILAR EVREN SPOR 5 - 1 SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
TELSİZ SPOR 4 - 2 AKDENİZ NURÇELİK SPOR
KEMER FUTBOL KULÜBÜ 0 - 5 PENDİK ÇAMLIK SPOR
2.Hafta
AKDENİZ NURÇELİK SPOR 2 - 6 KEMER FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 TUZLA SAHİL SPOR
PENDİK ÇAMLIK SPOR 2 - 4 BAĞCILAR EVREN SPOR
3.Hafta
BAĞCILAR EVREN SPOR 9 - 0 AKDENİZ NURÇELİK SPOR
KEMER FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 TELSİZ SPOR
TUZLA SAHİL SPOR 1 - 1 PENDİK ÇAMLIK SPOR
4.Hafta
PENDİK ÇAMLIK SPOR 1 - 2 SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
TELSİZ SPOR 1 - 3 BAĞCILAR EVREN SPOR
AKDENİZ NURÇELİK SPOR 1 - 2 TUZLA SAHİL SPOR
5.Hafta
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AKDENİZ NURÇELİK SPOR
BAĞCILAR EVREN SPOR 3 - 0 KEMER FUTBOL KULÜBÜ
TUZLA SAHİL SPOR 4 - 0 TELSİZ SPOR
6.Hafta
TELSİZ SPOR 1 - 2 SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
KEMER FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 TUZLA SAHİL SPOR
AKDENİZ NURÇELİK SPOR - PENDİK ÇAMLIK SPOR
7.Hafta
TUZLA SAHİL SPOR 0 - 4 BAĞCILAR EVREN SPOR
PENDİK ÇAMLIK SPOR 3 - 0 TELSİZ SPOR
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 KEMER FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 7 BAĞCILAR EVREN SPOR
PENDİK ÇAMLIK SPOR 4 - 1 KEMER FUTBOL KULÜBÜ
AKDENİZ NURÇELİK SPOR 1 - 4 TELSİZ SPOR
9.Hafta
BAĞCILAR EVREN SPOR 1 - 0 PENDİK ÇAMLIK SPOR
TUZLA SAHİL SPOR 0 - 1 SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
KEMER FUTBOL KULÜBÜ 8 - 1 AKDENİZ NURÇELİK SPOR
10.Hafta
PENDİK ÇAMLIK SPOR 5 - 2 TUZLA SAHİL SPOR
TELSİZ SPOR 1 - 1 KEMER FUTBOL KULÜBÜ
AKDENİZ NURÇELİK SPOR 0 - 6 BAĞCILAR EVREN SPOR
11.Hafta
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 PENDİK ÇAMLIK SPOR
TUZLA SAHİL SPOR 4 - 1 AKDENİZ NURÇELİK SPOR
BAĞCILAR EVREN SPOR 6 - 0 TELSİZ SPOR
12.Hafta
TELSİZ SPOR 0 - 1 TUZLA SAHİL SPOR
AKDENİZ NURÇELİK SPOR 1 - 5 SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
KEMER FUTBOL KULÜBÜ 2 - 4 BAĞCILAR EVREN SPOR
13.Hafta
TUZLA SAHİL SPOR 1 - 2 KEMER FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ 5 - 2 TELSİZ SPOR
PENDİK ÇAMLIK SPOR 3 - 0 AKDENİZ NURÇELİK SPOR
14.Hafta
TELSİZ SPOR 1 - 3 PENDİK ÇAMLIK SPOR
BAĞCILAR EVREN SPOR 2 - 1 TUZLA SAHİL SPOR
KEMER FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Kadınlar 2. Ligi Gol Kraliçeliği
NEHİR YILDIZ
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
27
BUKET KARADAĞ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
23
ELİF DURU
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
23
SEMA BAYDUR
BAĞCILAR EVREN SPOR
15
ALEYNA MERAL
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
12
YASEMİN SARI
GAZİANTEP ASYA SPOR
12
MELİKE ŞAHİN
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
11
İPEK AKIN
NUH SPOR
10
LÜTFİYE ERCİMEN
BAĞCILAR EVREN SPOR
10
ŞERİFE NUR BİROL
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
10
AYŞE TUNÇ
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
9
CANAN ÇETİN
PENDİK ÇAMLIK SPOR
9
SUDE KARABUĞA
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
9
CENNET ÖVÜNÇKAN
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
8
DİLARA BİÇER
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
8
DUYGU KÖKSALDI
GİRESUN SANAYİSPOR
8
EDANUR KIRCALI
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
8
ESRA ÖZKAN
BAĞCILAR EVREN SPOR
8
HANDE ERİŞ
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
8
MEDİNE BOZALİ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
8
RUKİYE KILIÇ
NUH SPOR
8
BAHAR KOL
PENDİK ÇAMLIK SPOR
7
CEREN NURLU
BORNOVA HİTAB SPOR
7
EMİNE POLAT
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
7
FATMA NUR ŞENSES
GAZİANTEP ASYA SPOR
7
RABİA NUR YILMAZ
GAZİANTEP ASYA SPOR
7
AYMİNA SEZER
KONYA İDMANYURDU SPOR
6
BAŞAK YERLİ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
6
BENGÜL DENİZ KÜLLÜKÇÜ
TELSİZ SPOR
6
BERİL AKAN
BURSA SOĞANLI SPOR
6
FATMA NUR ELKIRAN
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
6
GİZEM YAZICI
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
6
HURİYE SEÇGİN
GAZİANTEP ASYA SPOR
6
KEZİBAN EKİNCİ
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
6
SEDA ŞAHİN
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
6
DAMLA KARAVUŞ
BAĞCILAR EVREN SPOR
5
FİRDES GÜNGÖR
PENDİK ÇAMLIK SPOR
5
HASİBE KARAGÖNLÜ
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
5
HURİYE SELÇİK
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
5
İMREN KOÇ
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
5
KUMRU NAZ YILMAZ
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
5
SENA KARAKAYA
KONYA İDMANYURDU SPOR
5
ADA MANSUR
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
4
AYŞE ABAK
GAZİANTEP ASYA SPOR
4
BEYAN AKDAĞ
ANKARA METROPOL SPOR
4
BURCU YILDIZ
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
4
BUSE AYDIN
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
4
CANSU AL
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
4
ECE ÖZTÜRK
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
4
ECE SELEN TERZİOĞLU
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
4
ELA TELLİ
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
4
ESRA NUR KILIÇKAYA
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
4
GAMZE TAN
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
4
HANIM BEYAZKAZ
BAĞCILAR EVREN SPOR
4
HAVA İSGİ
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
4
HAVANE DİLBE
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
4
İLAYDA KILIÇ
GİRESUN SANAYİSPOR
4
SENEM YILMAZ
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
4
SILA BAYRAK
BAĞCILAR EVREN SPOR
4
ŞEVVAL AKGÜL
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
4
TUĞÇE KILIÇ
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
4
ZEYNEP ÖZEL
NUSAYBİN GENÇLİK SPOR
4
AYLA DEMİR
GAZİKENTSPOR
3
AZRA ARDOS
GAZİANTEP ASYA SPOR
3
ECEMNAZ DÖNMEZ
TUZLA SAHİL SPOR
3
EDA DÖNDÜ DERİN
GAZİANTEP ASYA SPOR
3
EMİNE AYSEL
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
3
ESRA KOÇ
GAZİANTEP ASYA SPOR
3
EZGİ ADA ÇINAR
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
3
FATMA AHRETLİK
BURSA SOĞANLI SPOR
3
GAMZE BULUT
GAZİKENTSPOR
3
GAMZE İSBİR
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
3
GÜLŞAH ÇAMLI
AKDENİZ NURÇELİK SPOR
3
HAVVA NUR ŞANLITÜRK
NUH SPOR
3
İNAYET FUNDA ALTINKAYA
KONYA İDMANYURDU SPOR
3
İREM KARAALİ
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
3
İREM ÖZCAN
TELSİZ SPOR
3
KARDELEN PATOĞLU
GAZİKENTSPOR
3
MEDİNE TEMİRCİK
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
3
MELİS YAVUZ
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
3
SELVİ BEYZA AYDOĞDU
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
3
SEMANUR ÖZTOSUN
BURSA SOĞANLI SPOR
3
SEVGİ ÖZTÜRK
BAĞCILAR EVREN SPOR
3
SEVGİ SEVİN ERGEN
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
3
SILA ELDİREKLİOĞLU
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
3
SUDE BAYRAM
GİRESUN SANAYİSPOR
3
SUDE NAZ ÖZ
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
3
SUDE NİL GÜNDÜZ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
3
ZEHRA BERİVAN ÖZTÜRK
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
3
ZELİHA TAŞAR
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
3
ALMİRA KAHRAMANOĞLU
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
2
AYŞE CÜCÜK
GAZİKENTSPOR
2
AYŞE ELÇİN
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
2
BETÜL NAZLI
TELSİZ SPOR
2
BURÇİN ERSEÇAL
BORNOVA HİTAB SPOR
2
BUSE DOĞAN
TUZLA SAHİL SPOR
2
BUSE İSKENDER
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
2
BÜŞRA ÇETİN
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
2
BÜŞRA ÖZTÜRK
TUZLA SAHİL SPOR
2
CEREN ÇAM
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2
CEREN KONAR
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2
DİLBER ARMUT
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
2
EBRAR YILMAZ
AKDENİZ NURÇELİK SPOR
2
GİZEM YARLIGAÇ
NUH SPOR
2
GÜLCAN KESKİN
BAĞCILAR EVREN SPOR
2
GÜLER ÜNAL
GAZİANTEP ASYA SPOR
2
KARDELEN GÜNAY
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2
MAKBULE KAPLAN
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2
MAŞİDE BİLGİÇ
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
2
MELİSA IŞIK
PENDİK ÇAMLIK SPOR
2
MİNE YILDIZ
PENDİK ÇAMLIK SPOR
2
MİSLİNA AYÇA ASLANER
ANKARA METROPOL SPOR
2
PAKİZE GÜVENİR
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
2
PINAR AYAN
OSMANİYE KADIN SPOR
2
RAZİYE KABAK
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
2
RUKİYE CANBAL
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
2
SEMANUR AKBAŞ
BURSA SOĞANLI SPOR
2
SEVİLAY YEŞİLOT
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2
ŞEVVAL DURSUN
AKDENİZ NURÇELİK SPOR
2
ÜLKÜ ALBAYRAK
TELSİZ SPOR
2
ZÜLEYHA GÖLGELİKAYA
TUZLA SAHİL SPOR
2
AYCAN ELMA
GAZİKENTSPOR
1
AYCAN TÜRKER
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
1
AYNUR HULAKU
AKDENİZ NURÇELİK SPOR
1
AYŞE AKBALIK
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
1
AYŞE DURU ATAOL
ANKARA METROPOL SPOR
1
AZRA ATAV
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
1
BEGÜM GÜNER
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
1
BESTE MANSUR
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
1
BUSE AK
TELSİZ SPOR
1
BUSE UÇAN
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
1
BÜŞRA TEKİK
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
1
CEYDA DOĞAN
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
1
CEYDA KEVSER DEMİR
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
1
CEYDA ÖZKAN
GAZİKENTSPOR
1
ÇAĞLA DOĞAN
PENDİK ÇAMLIK SPOR
1
DAMLA ULUSOY
ANKARA METROPOL SPOR
1
DELAL ÜSTÜN
NUH SPOR
1
DERYA OMAK
GAZİKENTSPOR
1
DİLAN ÇAĞLA GÜNEY
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
1
DİLARA SAMET
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
1
DİLEK TEMEL
ANKARA METROPOL SPOR
1
DÜLŞAH MALKOÇ
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
1
EDANUR MUTLU
GAZİKENTSPOR
1
EFSUN OĞUZ
NUH SPOR
1
ELİF NUR YILDIZ
BAĞCILAR EVREN SPOR
1
ESMANUR ÇAYIROĞLU
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
1
ESMER BARAN
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
1
ESRA BİNGÖL
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
1
ESRA YILMAZ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
1
EYLÜL BAL
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
1
FATMA KARABULUT
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
1
FATMA MERVENUR ÇOLAK
GİRESUN SANAYİSPOR
1
FATMANUR YANTUR
PENDİK ÇAMLIK SPOR
1
GAMZE SUNAR
GAZİANTEP ASYA SPOR
1
GAYE ŞAHİNOĞLU
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
1
GİZEM ALÇINAR
TELSİZ SPOR
1
GİZEM BUDAK
IĞDIR ALTINOVA SPOR
1
GÜLNUR KOÇ
GAZİKENTSPOR
1
HABİBE NUR IŞIKOĞLU
GAZİANTEP ASYA SPOR
1
HALİSE GÜL ŞAHİN
BAĞCILAR EVREN SPOR
1
HASRET DEMİRKOL
GAZİKENTSPOR
1
HATİCE SENA YILDIZ
AKDENİZ NURÇELİK SPOR
1
HELİN AYTEKİN
NUSAYBİN GENÇLİK SPOR
1
HELİN KORKMAZ
KONYA İDMANYURDU SPOR
1
İLAYDA BÜYÜKKURT
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
1
KADER AVCİ
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
1
KARDELEN TÜLE
TELSİZ SPOR
1
KÜBRA YILDIZ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
1
LEYLA AKAR
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
1
MELİKE AYDEMİR
BAKIRKÖY YENİMAHALLE FUTBOL KULÜBÜ
1
MELİKE DOĞAN
TUZLA SAHİL SPOR
1
MELİKE KOL
BURSA SOĞANLI SPOR
1
MİRAY KUNT
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
1
MÜNEVVER ÖZTÜRK
GAZİKENTSPOR
1
NACİZE BAYDI
TUZLA SAHİL SPOR
1
NAZAR AKGÜL
K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR
1
NESLİHAN BOZKAYA
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
1
NESLİHAN KARADAĞ
PENDİK ÇAMLIK SPOR
1
NİSA NUR ÜNVER
BURSA SOĞANLI SPOR
1
NİSANUR YILMAZ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
1
NURSEL BİNGÖL
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
1
ÖZGE TOSUN
ÜSTEK GRUP HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
1
PERİHAN AKGÖL
NUH SPOR
1
RUKEN TAŞ
NUSAYBİN GENÇLİK SPOR
1
SEDA BODUR
GİRESUN SANAYİSPOR
1
SEFANUR AYDEMİR
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
1
SEHER SEMERCİ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
1
SEVDA AĞRALI
BAĞCILAR EVREN SPOR
1
SEVİLAY DUMAN
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
1
SEVİM BİÇER
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
1
SIDDIKA İRİŞ
GAZİANTEP ASYA SPOR
1
SILA ÖZDEMİR
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
1
SUDEN SALĞIN
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
1
SUDENAZ DÖRTTAŞ
KEMER FUTBOL KULÜBÜ
1
ŞEHRİBAN ÜREKİL
AKDENİZ NURÇELİK SPOR
1
ŞEYDANUR HELVAYİYEN
ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ SPOR
1
TUĞÇE NURAY FESLİ
KONYA İDMANYURDU SPOR
1
TÜLAY KARAALİOĞLU
GİRESUN SANAYİSPOR
1
YASEMİN KARAKAYA
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
1
ZEHRA BEYHAN
BURSA SOĞANLI SPOR
1
ZEYNEP ŞAHAN
AFYON İDMANYURDU GENÇLİK VE SPOR
1
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.