TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
14.03.2020 15:00 SARIYER 1-0 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
14.03.2020 15:00 PENDİKSPOR 1-1 GMG KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
15.03.2020 14:30 GÜMÜŞHANESPOR 0-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
15.03.2020 14:30 ŞANLIURFASPOR 2-7 HEKİMOĞLU TRABZON Detaylar Detaylar
15.03.2020 15:00 YILPORT SAMSUNSPOR 2-1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15.03.2020 15:00 TARSUS İDMAN YURDU 1-2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
15.03.2020 15:00 AFJET AFYONSPOR 3-0 ÇORUM FK Detaylar Detaylar
15.03.2020 15:00 BAŞKENT AKADEMİ FK 2-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
15.03.2020 15:00 1922 KONYASPOR 2-1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.YILPORT SAMSUNSPOR 28 23 4 1 64 11 53 73
2.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 28 19 6 3 79 31 48 63
3.HEKİMOĞLU TRABZON 28 17 4 7 51 34 17 55
4.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 28 16 4 8 51 23 28 52
5.İNEGÖLSPOR 28 13 6 9 41 30 11 45
6.AFJET AFYONSPOR 28 13 4 11 47 30 17 43
7.TARSUS İDMAN YURDU 28 14 1 13 45 39 6 43
8.PENDİKSPOR 28 11 7 10 40 39 1 40
9.SARIYER 28 11 7 10 34 33 1 40
10.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 28 9 9 10 35 37 -2 36
11.ÇORUM FK 28 11 3 14 36 42 -6 36
12.HACETTEPE SPOR 28 11 2 15 37 48 -11 35
13.1922 KONYASPOR 28 9 6 13 38 45 -7 33
14.GMG KIRKLARELİSPOR 28 8 9 11 25 41 -16 33
15.BAŞKENT AKADEMİ FK 28 9 4 15 37 41 -4 31
16.AMED SPORTİF FAALİYETLER 28 7 7 14 28 46 -18 28
17.GÜMÜŞHANESPOR 28 7 4 17 31 57 -26 25
18.ŞANLIURFASPOR 28 0 1 27 10 102 -92 -14
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ŞANLIURFASPOR 15
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
BAK SPOR KULÜBÜ 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 1 SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
2.Hafta
SAMSUNSPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 0 - 0 BAK SPOR KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 6 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
3.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 1922 KONYASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 HACETTEPE SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
4.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 1 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
5.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 1922 KONYASPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 2 PENDİKSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR 3 - 0 HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
6.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
PENDİKSPOR 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
7.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 PENDİKSPOR
İNEGÖLSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 3 - 2 BAŞKENT AKADEMİ FK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 2 1922 KONYASPOR
8.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER 3 - 2 İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1922 KONYASPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR 1 - 3 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 4 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
9.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 2 PENDİKSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 SARIYER
HACETTEPE SPOR 1 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 3 1922 KONYASPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
10.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
PENDİKSPOR 3 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
1922 KONYASPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
11.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 4 SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 4 - 2 AFJET AFYONSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 1922 KONYASPOR
12.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
1922 KONYASPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
13.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 0 1922 KONYASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 5 YILPORT SAMSUNSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 4 SARIYER
İNEGÖLSPOR 1 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
14.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
SARIYER 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 GMG KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 İNEGÖLSPOR
15.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
HACETTEPE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
GMG KIRKLARELİSPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İNEGÖLSPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 6 1922 KONYASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 3 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
16.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 0 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
TARSUS İDMAN YURDU 7 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 2 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
1922 KONYASPOR 0 - 0 SARIYER
17.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 1922 KONYASPOR
GMG KIRKLARELİSPOR 2 - 0 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 4 PENDİKSPOR
İNEGÖLSPOR 4 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
18.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR 2 - 2 GMG KIRKLARELİSPOR
SARIYER 2 - 0 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 1 - 0 ÇORUM FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 1 - 4 BAŞKENT AKADEMİ FK
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
19.Hafta
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
GMG KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 3 SARIYER
ÇORUM FK 1 - 3 İNEGÖLSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 3 1922 KONYASPOR
20.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
1922 KONYASPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 0 - 4 AFJET AFYONSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 4 ÇORUM FK
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
21.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 1 1922 KONYASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 7 - 0 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR 2 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GMG KIRKLARELİSPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 5 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ÇORUM FK 0 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
22.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR 3 - 2 ÇORUM FK
SARIYER 2 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 5 AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 3 BAŞKENT AKADEMİ FK
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
23.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
GMG KIRKLARELİSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 1 PENDİKSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 YILPORT SAMSUNSPOR
ÇORUM FK 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 1922 KONYASPOR
24.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 3 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 1 ÇORUM FK
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 4 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 0 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
25.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 7 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ÇORUM FK 1 - 2 HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SARIYER
GMG KIRKLARELİSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 2 1922 KONYASPOR
26.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 5 AFJET AFYONSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 ÇORUM FK
PENDİKSPOR 3 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR 4 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 4 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 0 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
27.Hafta
HACETTEPE SPOR 5 - 1 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
İNEGÖLSPOR 0 - 0 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 3 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
GMG KIRKLARELİSPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ÇORUM FK 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
28.Hafta
SARIYER 1 - 0 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 GMG KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
1922 KONYASPOR 2 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 7 HEKİMOĞLU TRABZON
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 ÇORUM FK
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
29.Hafta
ÇORUM FK - ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TARSUS İDMAN YURDU
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
HEKİMOĞLU TRABZON - SARIYER
İNEGÖLSPOR - PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - 1922 KONYASPOR
30.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM FK
BAŞKENT AKADEMİ FK - İNEGÖLSPOR
SARIYER - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - GMG KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1922 KONYASPOR - HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
31.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAŞKENT AKADEMİ FK
HACETTEPE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
ÇORUM FK - SARIYER
GMG KIRKLARELİSPOR - AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON - 1922 KONYASPOR
32.Hafta
SARIYER - YILPORT SAMSUNSPOR
ÇORUM FK - AMED SPORTİF FAALİYETLER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GMG KIRKLARELİSPOR
1922 KONYASPOR - ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PENDİKSPOR - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
33.Hafta
ŞANLIURFASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON - PENDİKSPOR
GMG KIRKLARELİSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
YILPORT SAMSUNSPOR - ÇORUM FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
İNEGÖLSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SARIYER - 1922 KONYASPOR
HACETTEPE SPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
34.Hafta
AFJET AFYONSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK - GMG KIRKLARELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - HACETTEPE SPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - HEKİMOĞLU TRABZON
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
EYÜPSPOR 0 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BANDIRMASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
2.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
3.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
EYÜPSPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 2 BANDIRMASPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
4.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 4 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
5.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
EYÜPSPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
6.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 5 KASTAMONUSPOR 1966
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
7.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
8.Hafta
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 EYÜPSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
9.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 2 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
10.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 5 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 4 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 BANDIRMASPOR
11.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
12.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 3 BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
13.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
14.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 3 BANDIRMASPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
15.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 3 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
16.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 4 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
17.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 4 ERGENE VELİMEŞE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
18.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 3 GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 5 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
19.Hafta
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 5 BANDIRMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 4 TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
20.Hafta
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 EYÜPSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 ELAZIĞSPOR
21.Hafta
EYÜPSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
22.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 3 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
23.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 1 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 2 BANDIRMASPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR 0 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
24.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
25.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 BANDIRMASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
EYÜPSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
26.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 BANDIRMASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
27.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BANDIRMASPOR 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
EYÜPSPOR 3 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 3 UŞAK SPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR 0 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
28.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 3 GMG KASTAMONUSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 ELAZIĞSPOR
29.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BANDIRMASPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ELAZIĞSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
30.Hafta
EYÜPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ELAZIĞSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BANDIRMASPOR
ANKARA DEMİRSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - GMG KASTAMONUSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
31.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - EYÜPSPOR
ELAZIĞSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
BANDIRMASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
32.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ELAZIĞSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
33.Hafta
BANDIRMASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - EYÜPSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
NİĞDE ANADOLU FK - ANKARA DEMİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
34.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
EYÜPSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ELAZIĞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.