TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


4.Tur Maçları
24 Kasım 2020 13:00 GENÇLERBİRLİĞİ 1-0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2020 14:30 ANKARASPOR 1-1
(Pen. 1-4)
MUĞLASPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2020 14:30 BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Kasım 2020 14:30 GİRESUNSPOR 0-0
(Pen. 9-8)
NİĞDE ANADOLU FK Detaylar Detaylar
24 Kasım 2020 15:00 YUKATEL DENİZLİSPOR 1-2 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2020 17:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0-3 ESENLER EROKSPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2020 19:00 ADANASPOR A.Ş. 1-1
(Pen. 6-5)
SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Kasım 2020 19:00 BURSASPOR 1-0 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2020 21:00 FENERBAHÇE A.Ş. 4-0 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 13:00 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 0-1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 13:00 TUZLASPOR A.Ş. 5-1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 13:00 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1-1
(Uzt. 1-2)
KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 13:00 YENİ MALATYASPOR 2-0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 14:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 0-1 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 14:30 ALTINORDU - ÇORUM FK Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 14:30 ESKİŞEHİRSPOR 2-0 GMG KASTAMONUSPOR Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 15:00 ATAKAŞ HATAYSPOR 2-2
(Pen. 6-7)
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 17:00 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3-0 SERİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 19:00 ADANA DEMİRSPOR 4-1 AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 19:00 FRAPORT-TAV ANTALYASPOR 2-0 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
25 Kasım 2020 21:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 6-0 UŞAK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Kasım 2020 13:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
26 Kasım 2020 15:00 KASIMPAŞA A.Ş. 3-0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
26 Kasım 2020 17:00 HES KABLO KAYSERİSPOR 3-3
(Pen. 6-7)
HEKİMOĞLU TRABZON Detaylar Detaylar
26 Kasım 2020 19:00 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 7-0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
26 Kasım 2020 21:00 GÖZTEPE A.Ş. 2-0 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar

3.Tur Maçları
3 Kasım 2020 13:00 BALIKESİRSPOR 2-2
(Pen. 7-8)
ESENLER EROKSPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2020 13:00 TUZLASPOR A.Ş. 2-1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2020 15:30 ADANASPOR A.Ş. 2-1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2020 15:30 ALTAY 0-2 KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2020 18:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 6-2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2020 20:30 MKE ANKARAGÜCÜ 1-2 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 13:00 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2-0 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 13:00 ANKARASPOR 3-1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 13:00 BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2-1 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 13:00 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 3-1 BELEDİYE DERİNCE SPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 13:00 GİRESUNSPOR 2-0 TEKİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 13:00 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 6-0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 13:00 MENEMEN SPOR 1-1
(Pen. 9-10)
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 13:00 ÜMRANİYESPOR 0-1 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 13:00 HEKİMOĞLU TRABZON 2-1 52 ORDUSPOR FK Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 15:30 ADANA DEMİRSPOR 3-1 ALANYA KESTELSPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 15:30 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1-1
(Pen. 6-5)
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 15:30 ALTINORDU 2-1 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 18:00 HES KABLO KAYSERİSPOR 5-0 YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
4 Kasım 2020 20:30 BURSASPOR 1-1
(Pen. 8-7)
KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 12:00 GMG KASTAMONUSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 BODRUMSPOR A.Ş. 1-1
(Pen. 9-10)
NİĞDE ANADOLU FK Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 YILPORT SAMSUNSPOR 1-3 MUĞLASPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 İNEGÖLSPOR 1-1
(Pen. 3-6)
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2-0 SOMASPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1-1
(Pen. 4-5)
SERİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 TARSUS İDMAN YURDU 3-1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2-3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 AFJET AFYONSPOR 2-1 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 UŞAK SPOR A.Ş. 6-0 ŞİLE YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 ÇORUM FK 3-0 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 ANKARA DEMİRSPOR 2-0 MAMAK FK Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 0-3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 SARIYER 2-4 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1-2 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 13:00 PENDİKSPOR 3-0 DÜZCE SPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 15:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 3-2 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 15:30 SAKARYASPOR A.Ş. 2-0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 15:30 ESKİŞEHİRSPOR 3-2 CİZRE SPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 15:30 AKHİSARSPOR 0-0
(Pen. 4-5)
ETİMESGUT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 18:00 YENİ MALATYASPOR 2-0 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2020 20:30 ATAKAŞ HATAYSPOR 2-1 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar

2.Tur Maçları
20 Ekim 2020 14:30 BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1-2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Ekim 2020 17:00 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 6-0 PAYASSPOR Detaylar Detaylar
20 Ekim 2020 20:00 KARŞIYAKA 3-0 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:00 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1-2 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:00 ESENLER EROKSPOR 1-1
(Pen. 7-5)
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:30 1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0-1 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:30 MUĞLASPOR 1-1
(Pen. 4-2)
KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:30 ÇATALCASPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
ŞİLE YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:30 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1-1
(Pen. 5-6)
DÜZCE SPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:30 OFSPOR A.Ş. 0-1 YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:30 CİZRE SPOR 2-1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:30 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1-0 KOZAN SPOR FK Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:30 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1-0 YALOVASPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 13:30 ISPARTA 32 SPOR 0-1 ALANYA KESTELSPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 14:30 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 15:00 TEKİRDAĞSPOR 2-1 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2020 19:00 FETHİYESPOR 2-1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Ekim 2020 13:00 AĞRI 1970 SPOR 1-2 52 ORDUSPOR FK Detaylar Detaylar
22 Ekim 2020 13:00 ERBAASPOR 0-1 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
22 Ekim 2020 13:30 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1-0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
22 Ekim 2020 13:30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1-0 1877 ALEMDAĞ SPOR Detaylar Detaylar
22 Ekim 2020 15:00 BELEDİYE DERİNCE SPOR 3-0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
22 Ekim 2020 19:00 BUCASPOR 1928 0-1 SOMASPOR Detaylar Detaylar

1.Tur Maçları
13 Ekim 2020 13:00 ÇARŞAMBASPOR 0-1 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
13 Ekim 2020 14:30 ALTINDAĞ SPOR 1-2 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
13 Ekim 2020 15:30 BERGAMA BELEDİYESPOR 1-0 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:00 MARDİN FOSFAT SPOR 0-3 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 ŞİLE YILDIZSPOR 5-1 MODAFEN Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2-0 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 YALOVASPOR 1-1
(Pen. 6-4)
HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 1877 ALEMDAĞ SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2-1 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 FATSA BELEDİYESPOR 1-2 YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1-0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 KOZAN SPOR FK 2-1 KAHTA 02 SPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1-0 ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1-1
(Pen. 5-6)
PAYASSPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 13:30 ALANYA KESTELSPOR 2-0 KARAMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 15:00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1-0 BURSA YILDIRIM SPOR Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 15:00 TEKİRDAĞSPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14 Ekim 2020 19:00 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1-1
(Pen. 6-5)
CEYHAN SPOR Detaylar Detaylar
15 Ekim 2020 13:00 52 ORDUSPOR FK 3-2 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
15 Ekim 2020 14:30 TOKATSPOR A.Ş. 1-2 ERBAASPOR Detaylar Detaylar
15 Ekim 2020 19:00 ISPARTA 32 SPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
Fikstürler
Puan Cetvelleri


Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.