TR
EN
Kadınlar 1. Ligi Play-Off Fikstürü
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
03.03.2024 12:00 HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 2 - 1 ÇATALCA BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
03.03.2024 13:00 BORNOVA HİTAB SPOR 3 - 1 GİRESUN SANAYİSPOR Detaylar Detaylar
03.03.2024 14:00 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
Kadınlar 1. Ligi Play-Off Puan Cetveli
  O G B M A Y AV P
1.BORNOVA HİTAB SPOR 5 5 0 0 9 2 7 15
2.ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 5 3 1 1 11 5 6 10
3.HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 5 3 0 2 13 9 4 9
4.ÇATALCA BELEDİYE SPOR 5 1 1 3 6 8 -2 4
5.GİRESUN SANAYİSPOR 5 1 1 3 7 14 -7 4
6.KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ 5 0 1 4 3 11 -8 1
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Kadınlar 1. Ligi Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 16 11 4 1 43 10 33 37
2.HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 16 11 1 4 47 17 30 34
3.GİRESUN SANAYİSPOR 16 9 4 3 35 20 15 31
4.DUDULLU 16 7 4 5 33 14 19 25
5.SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 16 7 3 6 22 28 -6 24
6.TELSİZ SPOR 16 6 7 3 23 19 4 22
7.BAĞCILAR EVREN SPOR 16 3 3 10 14 46 -32 12
8.KONYA İDMANYURDU SPOR 16 2 2 12 8 42 -34 8
9.SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ 16 2 0 14 16 45 -29 6
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
TELSİZ SPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Kadınlar 1. Ligi Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
18.02.2024 12:00 GİRESUN SANAYİSPOR 1-0 DUDULLU Detaylar Detaylar
18.02.2024 12:00 TELSİZ SPOR 0-3 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
18.02.2024 12:00 BAĞCILAR EVREN SPOR 0-0 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK Detaylar Detaylar
18.02.2024 12:00 SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ 3-0 KONYA İDMANYURDU SPOR Detaylar Detaylar
Kadınlar 1.Ligi
A Grup Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
TELSİZ SPOR 1 - 0 HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ 0 - 3 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
GİRESUN SANAYİSPOR 1 - 1 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
BAĞCILAR EVREN SPOR 1 - 4 DUDULLU
2.Hafta
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 5 - 1 BAĞCILAR EVREN SPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 1 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
DUDULLU 8 - 0 SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 5 - 0 GİRESUN SANAYİSPOR
3.Hafta
KONYA İDMANYURDU SPOR 2 - 2 DUDULLU
BAĞCILAR EVREN SPOR 2 - 0 HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
GİRESUN SANAYİSPOR 1 - 1 TELSİZ SPOR
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ 1 - 2 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 4 - 0 SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
DUDULLU 0 - 1 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
TELSİZ SPOR 0 - 2 BAĞCILAR EVREN SPOR
5.Hafta
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ 2 - 3 TELSİZ SPOR
KONYA İDMANYURDU SPOR 1 - 2 HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
BAĞCILAR EVREN SPOR 1 - 1 GİRESUN SANAYİSPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 1 - 3 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
6.Hafta
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 DUDULLU
TELSİZ SPOR 5 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
GİRESUN SANAYİSPOR 5 - 0 SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 2 - 0 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
7.Hafta
KONYA İDMANYURDU SPOR 0 - 4 GİRESUN SANAYİSPOR
DUDULLU 2 - 3 HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 3 - 3 TELSİZ SPOR
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ 2 - 3 BAĞCILAR EVREN SPOR
8.Hafta
BAĞCILAR EVREN SPOR 0 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
GİRESUN SANAYİSPOR 5 - 3 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 3 - 1 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
TELSİZ SPOR 0 - 0 DUDULLU
9.Hafta
DUDULLU 4 - 0 GİRESUN SANAYİSPOR
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 TELSİZ SPOR
KONYA İDMANYURDU SPOR 1 - 0 SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 2 - 1 BAĞCILAR EVREN SPOR
10.Hafta
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 GİRESUN SANAYİSPOR
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 1 - 1 TELSİZ SPOR
DUDULLU 2 - 0 BAĞCILAR EVREN SPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 3 - 0 SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
11.Hafta
BAĞCILAR EVREN SPOR 0 - 2 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
GİRESUN SANAYİSPOR 4 - 3 HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ 1 - 4 DUDULLU
KONYA İDMANYURDU SPOR 0 - 2 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
12.Hafta
TELSİZ SPOR 0 - 0 GİRESUN SANAYİSPOR
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 9 - 0 BAĞCILAR EVREN SPOR
DUDULLU 3 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
13.Hafta
KONYA İDMANYURDU SPOR 0 - 6 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 1 - 0 DUDULLU
BAĞCILAR EVREN SPOR 2 - 4 TELSİZ SPOR
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ 0 - 1 HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
14.Hafta
GİRESUN SANAYİSPOR 5 - 0 BAĞCILAR EVREN SPOR
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 6 - 0 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
TELSİZ SPOR 1 - 0 SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 6 - 1 KONYA İDMANYURDU SPOR
15.Hafta
DUDULLU 0 - 0 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 1 - 5 HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ 0 - 3 GİRESUN SANAYİSPOR
KONYA İDMANYURDU SPOR 0 - 2 TELSİZ SPOR
16.Hafta
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ 3 - 0 DUDULLU
BAĞCILAR EVREN SPOR 0 - 7 SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
GİRESUN SANAYİSPOR 2 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
TELSİZ SPOR 1 - 1 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
17.Hafta
KONYA İDMANYURDU SPOR 3 - 1 BAĞCILAR EVREN SPOR
DUDULLU 3 - 0 TELSİZ SPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 0 - 2 GİRESUN SANAYİSPOR
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
18.Hafta
GİRESUN SANAYİSPOR 1 - 0 DUDULLU
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ 3 - 0 KONYA İDMANYURDU SPOR
BAĞCILAR EVREN SPOR 0 - 0 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
TELSİZ SPOR 0 - 3 ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
Kadınlar 1.Ligi
B Grup Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ 5 - 0 GAZİKENTSPOR
KİREÇBURNU 23 - 0 ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
BORNOVA HİTAB SPOR 1 - 0 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 8 ÇATALCA BELEDİYE SPOR
2.Hafta
GAZİKENTSPOR 0 - 4 KİREÇBURNU
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ 2 - 2 SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCA BELEDİYE SPOR 0 - 1 BORNOVA HİTAB SPOR
3.Hafta
BORNOVA HİTAB SPOR 5 - 0 SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ÇATALCA BELEDİYE SPOR
KİREÇBURNU 1 - 0 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
GAZİKENTSPOR 2 - 4 ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
4.Hafta
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ 1 - 5 BORNOVA HİTAB SPOR
SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 2 YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCA BELEDİYE SPOR 0 - 2 KİREÇBURNU
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ 6 - 2 GAZİKENTSPOR
5.Hafta
KİREÇBURNU 8 - 2 SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 BORNOVA HİTAB SPOR
GAZİKENTSPOR 0 - 3 ÇATALCA BELEDİYE SPOR
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ 1 - 2 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
6.Hafta
ÇATALCA BELEDİYE SPOR 1 - 1 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
BORNOVA HİTAB SPOR 1 - 1 KİREÇBURNU
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 0 GAZİKENTSPOR
7.Hafta
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ 6 - 0 SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
GAZİKENTSPOR 1 - 4 BORNOVA HİTAB SPOR
KİREÇBURNU 2 - 2 YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ 0 - 4 ÇATALCA BELEDİYE SPOR
8.Hafta
GAZİKENTSPOR 2 - 6 YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 BORNOVA HİTAB SPOR
ÇATALCA BELEDİYE SPOR 5 - 0 SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ 3 - 0 KİREÇBURNU
9.Hafta
BORNOVA HİTAB SPOR 2 - 1 ÇATALCA BELEDİYE SPOR
SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 3 ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
KİREÇBURNU 0 - 11 GAZİKENTSPOR
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
10.Hafta
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KİREÇBURNU
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ 1 - 1 GAZİKENTSPOR
SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ 0 - 6 BORNOVA HİTAB SPOR
ÇATALCA BELEDİYE SPOR 2 - 0 YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
11.Hafta
KİREÇBURNU 0 - 3 ÇATALCA BELEDİYE SPOR
GAZİKENTSPOR 0 - 4 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
BORNOVA HİTAB SPOR 3 - 0 ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
12.Hafta
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
ÇATALCA BELEDİYE SPOR 2 - 0 GAZİKENTSPOR
BORNOVA HİTAB SPOR 3 - 0 YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ 3 - 0 KİREÇBURNU
13.Hafta
GAZİKENTSPOR 2 - 1 SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
KİREÇBURNU 0 - 3 BORNOVA HİTAB SPOR
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ 4 - 4 YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 ÇATALCA BELEDİYE SPOR
14.Hafta
ÇATALCA BELEDİYE SPOR 2 - 2 ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ 2 - 10 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
BORNOVA HİTAB SPOR 6 - 0 GAZİKENTSPOR
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KİREÇBURNU
ZEYNEP BİLİR
KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
18
İREM YILMAZ
GİRESUN SANAYİSPOR
15
ERVA KARAOVALI
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
13
LENCHE ANDREEVSKA
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
13
BERTHE PRUDENCE ANDIOLO ONGNOMO
BORNOVA HİTAB SPOR
11
ECEMNUR ÖZTÜRK
DUDULLU
11
KADER KISA
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
11
ÖZLEM AKTAŞ
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
11
CANSU İRİŞ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
10
İNAYET FUNDA ALTINKAYA
BORNOVA HİTAB SPOR
10
EDA NUR ÖZBAY
BORNOVA HİTAB SPOR
8
LETAGO MADIBA
TELSİZ SPOR
8
PINARSU CILIZ
DUDULLU
8
PRINCESS OWUSU
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
8
EMİNE İSEN
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
7
FATMA SERDAR
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
7
KARDELEN PATOĞLU
GAZİKENTSPOR
7
IJEOMA QUEENTH DANIELS
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
6
YAREN ERSEN
DUDULLU
6
ABIGAIL ANTWI
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
5
ECE SELEN TERZİOĞLU
GİRESUN SANAYİSPOR
5
LIDIANE LOPES RIBEIRO
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
5
OGHENEBURME OSARETIN IKKHUA
GİRESUN SANAYİSPOR
5
REMZİYE BAKIR
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
5
SEMANUR BABÜR
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
5
THUANY GOMES FERREIRA XAVIER
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
5
ARİFE DİNAR
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
4
BAHAR KOL
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
4
BUSE NUR KOCABEY
GAZİKENTSPOR
4
CENNET ÖVÜNÇKAN
ULUDAĞ SPOR
4
CEREN NURLU
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
4
CEYDANAZ ÖZGEN
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
4
KÜBRA DENİZ
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
4
SILA ELDİREKLİOĞLU
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
4
TUANA NAZ TÜRÇİN
DUDULLU
4
ZEHRA ACAR
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
4
AÇELYA NOMAK
BORNOVA HİTAB SPOR
3
ALEYNA ATA
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
3
AYMİNA SEZER
KONYA İDMANYURDU SPOR
3
AYŞEGÜL ATEŞ
SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
3
BİRSEN GÜÇLÜ
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
3
ECEM NARLIDERE
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
3
ELİF DURU
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
3
FRANCELINE BALDEZ FLEITAS
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
3
GÜLESER SELVİ SELVİ
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
3
İREM ÖZCAN
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
3
KAROL ALEJANDRA MURCIA SALAMANCA
TELSİZ SPOR
3
MAYLLENE CORREA DE OLIVEIRA
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
3
MEDİNE BOZALİ
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR KULÜBÜ
3
MIRIELE LUANE ROSA
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
3
MİSLİNA GÖZÜKARA
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
3
NURTEN ACAR
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
3
SEMANUR MERGÜL
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
3
SULTAN DEMİRCİ
TELSİZ SPOR
3
YAĞMUR FATMANUR OCAK
GİRESUN SANAYİSPOR
3
YULIYA DUBEN
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
3
ZEYNEP ELA KARA
BORNOVA HİTAB SPOR
3
ANGELIQUE KEONA IKEDA
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
2
AYBÜKE AYKUL
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
2
AYSU UÇAR
BORNOVA HİTAB SPOR
2
AYŞE ŞEVVAL AY
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
2
BATU AREN BATURAY
TELSİZ SPOR
2
DAMLA ÇOBAN
GİRESUN SANAYİSPOR
2
DİLAN TAŞDEMİR
BORNOVA HİTAB SPOR
2
DİLARA ERKAN
KİREÇBURNU
2
DİLARA SÜRÜL
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
2
EBRU ATICI
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
2
EDANUR KIRCALI
SAKARYA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
2
ELİF YAMANOĞLU
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
2
EMİNENUR AKIL
KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ
2
GÖZDE UÇAR
BİTEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR
2
GÜLŞAH GÜVENDİ
BORNOVA HİTAB SPOR
2
HAMİDE ŞEYLAN
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR KULÜBÜ
2
HANIM BEYAZKAZ
TELSİZ SPOR
2
HUDA BOZO
GAZİKENTSPOR
2
LEYLA AKAR
ÇANAKKALE DARDANEL SK
2
MELTEM UYGEÇ
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
2
MİRAY KUNT
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
2
M'PEMBA MAKAYA FELICITE
BAĞCILAR EVREN SPOR
2
NAZMİYE AYTOP
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2
NEHİR ZEYTÜNLÜ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
2
NURSEL ÖZKAN
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR KULÜBÜ
2
NURSİMA CENGİZ
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
2
PINAR DEMİRCAN
BORNOVA HİTAB SPOR
2
RUKİYE ÇİÇEK
BORNOVA HİTAB SPOR
2
SANİYE ARSLANO
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
2
SELİN YILDIRIM
BAĞCILAR EVREN SPOR
2
SİNEM AYAZMA
BORNOVA HİTAB SPOR
2
SUDENAZ ÇOLAK
KONYA İDMANYURDU SPOR
2
UGOCHI CYNTHIA EMENAYO
BORNOVA HİTAB SPOR
2
ZEYNEP CESUR
GİRESUN SANAYİSPOR
2
ALEYNA MERAL
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
1
ANASTASIYA SIDARCHUK
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
1
AYLA DEMİR
KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ
1
AYŞE TASLAK
GİRESUN SANAYİSPOR
1
BERİL BECEREN
DUDULLU
1
BERRA NUR YURT
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
1
BUSE DAĞDELEN
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
1
BUSE İŞÇİ
BORNOVA HİTAB SPOR
1
CANAN BAKAÇ
DÜZCE KADIN FUTBOL SPOR
1
CANSET YİĞİT
KILIÇASLAN YILDIZSPOR
1
DEFNESU ALDEMİR
DUDULLU
1
DİLAN TEMİZ
GAZİANTEP ÖZÇALIŞKAN SPOR KULÜBÜ
1
DİLARA KOCA
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
1
DORCAS VANGU MASANGA
BORNOVA HİTAB SPOR
1
ELA TELLİ
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
1
ELİF ÇETİN
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
1
ELİF GÖRMEZ
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR KULÜBÜ
1
EMİNE YAREN ÇOLAK
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
1
ESİLA HAVVA ŞERİT
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
1
ESRA ÇELİK
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
1
FATMA GÜL DEMİRTAŞ
TELSİZ SPOR
1
FAUSTINA OWUSU NYAMEKYE
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
1
FEYZA İRTÜRK
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
1
FRANCIANE DE JESUS GOMES MENDES
GAZİKENTSPOR
1
GÜL BEYZA AKPINAR
KİLİS ÖNCÜPINAR SPOR KULÜBÜ
1
GÜLNUR KOÇ
GAZİKENTSPOR
1
HABİBE NUR IŞIKOĞLU
GAZİKENTSPOR
1
HANİFE DEMİRYOL
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
1
HATİCE SARUHAN
KONYA İDMANYURDU SPOR
1
HURİYE SELÇİK
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
1
HÜMEYRA ŞANVER
DUDULLU
1
IRMAK AKBUDAK
TUZLA SAHİL SPOR
1
İLAYDA AKDENİZ
GİRESUN SANAYİSPOR
1
İREM BİR
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
1
KAFAYAT FOLAKEMI SHITTU
GİRESUN SANAYİSPOR
1
KAMİLLA MAMMADOVA
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
1
NAGEHAN TULĞAR
KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
1
NAGİHAN AVANAŞ
TELSİZ SPOR
1
NAZ KARACA
BAĞCILAR EVREN SPOR
1
NAZ LAÇOĞLU
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
1
PALINA HIRCHYTS
TELSİZ SPOR
1
PRECIOUS EMUOBOR
BORNOVA HİTAB SPOR
1
RACHEL RAESETJA SEBATI
TELSİZ SPOR
1
RAZİYE KABAK
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
1
RUTHA TOKASSI
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
1
SELMA ORHAN
İSTANBUL MESUDİYESPOR
1
SEMA BAYDUR
SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK SPOR
1
SEMANUR ARZIK
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
1
SENA KARAKAYA
KONYA İDMANYURDU SPOR
1
SEVDA AĞRALI
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
1
SEVGİ CEREN ŞAHİN
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
1
SEVİM ZEHRA ŞEKER
SAMSUN YABANCILAR PAZARI SPOR KULÜBÜ
1
SILA FİDAN
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
1
SONA REHİMOVA
GİRESUN SANAYİSPOR
1
SÖZDAR GÜNBATTI
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
1
SUDE DAĞDELEN
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
1
SUDE NİL GÜNDÜZ
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
1
SUHDE NUR ARPACI
DUDULLU
1
SULTAN AKYOL
KOCAELİ GÖLCÜK İDMANOCAĞI KADIN FUTBOL SPOR
1
TUANA DEMİRBAŞ
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
1
YEŞİM MEŞE
ŞIRNAK BELEDİYEGÜCÜ SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ
1