TR
EN
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Trendyol 1. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
01.03.2024 20:00 ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ALTAY Detaylar Detaylar
02.03.2024 13:30 TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
02.03.2024 13:30 BODRUM FK 0 - 1 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
02.03.2024 16:00 ERZURUMSPOR FK 0 - 0 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
02.03.2024 19:00 SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
03.03.2024 13:30 BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
03.03.2024 16:00 GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
03.03.2024 19:00 AHLATCI ÇORUM FK 0 - 0 TEKSÜT BANDIRMA SPOR Detaylar Detaylar
04.03.2024 14:00 GENÇLERBİRLİĞİ - ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
Trendyol 1. Lig 2023-2024 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.EYÜPSPOR 25 20 1 4 61 20 41 61
2.GÖZTEPE A.Ş. 25 16 4 5 44 15 29 52
3.KOCAELİSPOR 25 13 6 6 38 27 11 45
4.SAKARYASPOR A.Ş. 25 12 7 6 39 28 11 43
5.BODRUM FK 25 12 6 7 34 18 16 42
6.TEKSÜT BANDIRMA SPOR 25 11 7 7 35 21 14 40
7.AHLATCI ÇORUM FK 25 11 6 8 39 25 14 39
8.BOLUSPOR 25 11 6 8 23 26 -3 39
9.GENÇLERBİRLİĞİ 24 8 9 7 24 25 -1 33
10.ERZURUMSPOR FK 25 8 10 7 23 21 2 31
11.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 25 8 7 10 24 31 -7 31
12.ÜMRANİYESPOR 25 8 6 11 28 36 -8 30
13.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 25 6 10 9 27 27 0 28
14.ADANASPOR A.Ş. 25 8 2 15 21 38 -17 26
15.TUZLASPOR A.Ş. 25 6 6 13 24 41 -17 24
16.ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 24 5 8 11 16 28 -12 23
17.ALTAY 25 5 3 17 12 49 -37 15
18.BITEXEN GİRESUNSPOR 25 2 4 19 11 47 -36 7
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ERZURUMSPOR FK 3
ALTAY 3
BITEXEN GİRESUNSPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Trendyol 1. Lig 2023-2024 Sezonu Fikstür Listesi
Trendyol 1.Lig
Sezon 2023-2024

1.Hafta
BOLUSPOR 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 EYÜPSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 1 BODRUM FK
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 3 AHLATCI ÇORUM FK
ERZURUMSPOR FK 1 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ALTAY
2.Hafta
AHLATCI ÇORUM FK 0 - 2 BITEXEN GİRESUNSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BODRUM FK 0 - 0 ERZURUMSPOR FK
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ALTAY 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 0 - 0 BOLUSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
3.Hafta
ERZURUMSPOR FK 1 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 AHLATCI ÇORUM FK
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 5 EYÜPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BODRUM FK
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 3 - 2 ALTAY
BOLUSPOR 1 - 1 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
4.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 0 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 3 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
BODRUM FK 4 - 0 ÜMRANİYESPOR
ALTAY 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
AHLATCI ÇORUM FK 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ERZURUMSPOR FK
5.Hafta
ÜMRANİYESPOR 0 - 3 AHLATCI ÇORUM FK
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 BOLUSPOR
ERZURUMSPOR FK 4 - 0 ALTAY
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 EYÜPSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 BODRUM FK
6.Hafta
BOLUSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
AHLATCI ÇORUM FK 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ERZURUMSPOR FK
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 0 - 2 KOCAELİSPOR
ALTAY 1 - 1 BODRUM FK
7.Hafta
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 0 ALTAY
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BODRUM FK 2 - 1 AHLATCI ÇORUM FK
KOCAELİSPOR 3 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ERZURUMSPOR FK 1 - 0 BOLUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 EYÜPSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
8.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 1 ERZURUMSPOR FK
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 0 - 0 AHLATCI ÇORUM FK
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 0 BODRUM FK
ADANASPOR A.Ş. 4 - 2 BITEXEN GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ALTAY 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
9.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 2 KOCAELİSPOR
ERZURUMSPOR FK 0 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 0 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
AHLATCI ÇORUM FK 2 - 3 EYÜPSPOR
BODRUM FK 2 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 ALTAY
10.Hafta
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 0 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KOCAELİSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 ERZURUMSPOR FK
BOLUSPOR 2 - 1 BODRUM FK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 AHLATCI ÇORUM FK
EYÜPSPOR 0 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
ALTAY 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
11.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
AHLATCI ÇORUM FK 2 - 3 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 KOCAELİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 BOLUSPOR
EYÜPSPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 2 - 0 ALTAY
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 0 ERZURUMSPOR FK
BODRUM FK 2 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
12.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 BODRUM FK
ALTAY 1 - 7 EYÜPSPOR
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
ERZURUMSPOR FK 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 2 - 1 AHLATCI ÇORUM FK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
13.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 ERZURUMSPOR FK
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 4 KOCAELİSPOR
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 0 - 1 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 BOLUSPOR
BODRUM FK 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
AHLATCI ÇORUM FK 3 - 0 ALTAY
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
14.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 AHLATCI ÇORUM FK
KOCAELİSPOR 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 0 - 2 BODRUM FK
BOLUSPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ALTAY
ERZURUMSPOR FK 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
15.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
BODRUM FK 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 0 - 3 KOCAELİSPOR
EYÜPSPOR 4 - 0 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
AHLATCI ÇORUM FK 4 - 1 ERZURUMSPOR FK
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 1 BOLUSPOR
16.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELİSPOR 1 - 1 BODRUM FK
ERZURUMSPOR FK 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
GÖZTEPE A.Ş. 5 - 1 EYÜPSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 ALTAY
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 3 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 1 - 1 AHLATCI ÇORUM FK
BOLUSPOR 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
17.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 KOCAELİSPOR
ALTAY 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
BODRUM FK 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
AHLATCI ÇORUM FK 2 - 0 BOLUSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
EYÜPSPOR 3 - 0 ERZURUMSPOR FK
18.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
BODRUM FK 4 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 BOLUSPOR
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 0 - 0 ERZURUMSPOR FK
EYÜPSPOR 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KOCAELİSPOR
AHLATCI ÇORUM FK 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTAY 1 - 0 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
19.Hafta
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 3 AHLATCI ÇORUM FK
BOLUSPOR 2 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
ERZURUMSPOR FK 1 - 0 BODRUM FK
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 ALTAY
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 1 ÜMRANİYESPOR
20.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 4 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ERZURUMSPOR FK
AHLATCI ÇORUM FK 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 6 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM FK 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTAY 0 - 2 KOCAELİSPOR
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 0 - 1 BOLUSPOR
21.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 0 ALTAY
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 BOLUSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 BODRUM FK
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 AHLATCI ÇORUM FK
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ERZURUMSPOR FK 2 - 0 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
22.Hafta
AHLATCI ÇORUM FK 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
BODRUM FK 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 0 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ALTAY 0 - 0 ERZURUMSPOR FK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
23.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİSPOR 0 - 1 ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 2 BOLUSPOR
ERZURUMSPOR FK 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 AHLATCI ÇORUM FK
BODRUM FK 3 - 0 ALTAY
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
24.Hafta
ALTAY 1 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 4 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
AHLATCI ÇORUM FK 2 - 1 BODRUM FK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
EYÜPSPOR 3 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 KOCAELİSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ERZURUMSPOR FK
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
25.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ERZURUMSPOR FK 0 - 0 KOCAELİSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM FK 0 - 1 EYÜPSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 BOLUSPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
AHLATCI ÇORUM FK 0 - 0 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
26.Hafta
BOLUSPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
TEKSÜT BANDIRMA SPOR - BODRUM FK
ADANASPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - AHLATCI ÇORUM FK
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - ERZURUMSPOR FK
KOCAELİSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ALTAY - GENÇLERBİRLİĞİ
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ÜMRANİYESPOR
27.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - KOCAELİSPOR
ERZURUMSPOR FK - TUZLASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
AHLATCI ÇORUM FK - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
TEKSÜT BANDIRMA SPOR - EYÜPSPOR
ÜMRANİYESPOR - ADANASPOR A.Ş.
BODRUM FK - BOLUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ALTAY
BITEXEN GİRESUNSPOR - ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
28.Hafta
ALTAY - TEKSÜT BANDIRMA SPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - AHLATCI ÇORUM FK
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BOLUSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
ERZURUMSPOR FK - BITEXEN GİRESUNSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - ÜMRANİYESPOR
KOCAELİSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BODRUM FK
29.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - ADANASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. - BOLUSPOR
EYÜPSPOR - ALTAY
GÖZTEPE A.Ş. - ERZURUMSPOR FK
TEKSÜT BANDIRMA SPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BITEXEN GİRESUNSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
AHLATCI ÇORUM FK - KOCAELİSPOR
ÜMRANİYESPOR - ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
BODRUM FK - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
30.Hafta
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR - TEKSÜT BANDIRMA SPOR
ALTAY - AHLATCI ÇORUM FK
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - GENÇLERBİRLİĞİ
ERZURUMSPOR FK - SAKARYASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
BOLUSPOR - ÜMRANİYESPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - EYÜPSPOR
KOCAELİSPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. - BODRUM FK
31.Hafta
BITEXEN GİRESUNSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
AHLATCI ÇORUM FK - ADANASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - BOLUSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ERZURUMSPOR FK
ALTAY - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BODRUM FK - ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ÜMRANİYESPOR - KOCAELİSPOR
TEKSÜT BANDIRMA SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
32.Hafta
KOCAELİSPOR - TEKSÜT BANDIRMA SPOR
ADANASPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ERZURUMSPOR FK - AHLATCI ÇORUM FK
BOLUSPOR - ALTAY
BITEXEN GİRESUNSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
TUZLASPOR A.Ş. - BODRUM FK
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR - EYÜPSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - ÜMRANİYESPOR
33.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - BITEXEN GİRESUNSPOR
EYÜPSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
ALTAY - ADANASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR - ERZURUMSPOR FK
SAKARYASPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
AHLATCI ÇORUM FK - ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR
TEKSÜT BANDIRMA SPOR - ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM FK - KOCAELİSPOR
34.Hafta
ADANASPOR A.Ş. - TEKSÜT BANDIRMA SPOR
ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR - AHLATCI ÇORUM FK
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - ALTAY
KOCAELİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
BITEXEN GİRESUNSPOR - ÜMRANİYESPOR
ERZURUMSPOR FK - EYÜPSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - BODRUM FK