TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI


 
Ligler » Kadın Futbolu Ligleri » Kadınlar 3. Ligi Fikstür ve Puan Cetveli
Kadınlar 3. Ligi
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
07.05.2022 14:00 TEKİRDAĞSPOR 11-2 ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
07.05.2022 14:00 KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR 3-0 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
  O G B M A Y AV P
1.ÇANAKKALE DARDANEL SK 8 8 0 0 50 3 47 24
2.TEKİRDAĞSPOR 8 6 0 2 53 15 38 18
3.ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR 8 3 1 4 30 36 -6 10
4.KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR 8 2 1 5 17 52 -35 7
5.TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 8 0 0 8 9 53 -44 -3
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Kadınlar 3. Ligi Gol Kraliçeliği
CEREN NURLU
BORNOVA HİTAB SPOR
56
PINARSU CILIZ
ESENTEPE SPOR
52
NAZMİYE AYTOP
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
39
AYCAN ARDA
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
31
EDA NUR ÖZBAY
ESENTEPE SPOR
26
CANAN DURSUN
76 IĞDIR SPOR
22
KÜBRA ÖRSEL
ESKİŞEHİRSPOR
22
KADER KISA
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
19
YEKBUN DİNAR
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
19
İREM KAYA
ESKİŞEHİRSPOR
18
ARİFE DİNAR
BİLECİKSPOR
17
BEGÜM GÜL
UŞAK 64 BELEDİYE GENÇLİK SPOR
17
ÖZGE KAYABAŞI
ALANYA DEMİRSPOR
17
GELİN GELDİ
VANGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
16
MELİKE AYDEMİR
BAKIRKÖY YENİMAHALLE FUTBOL KULÜBÜ
16
MELİSA KARATAŞ
ADANAGÜCÜ
16
GÜLCAN KUYUMCU
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
15
HACER TARILIĞ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
15
CANAN BAKAÇ
BİLECİKSPOR
14
BUKET BOYRAZ
ADANAGÜCÜ
13
MELİKE YEŞİLCAN
MALATYA BAYANLAR SPOR
13
SULTAN AYVALI
ÇANAKKALE DARDANEL SK
13
TÜLİN ŞİNAFOROĞLU
RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
13
AYŞE SİNECAN KAMİLOĞLU
TEKİRDAĞSPOR
12
CANSEL YILMAZ
ÜLKÜM SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ
12
ELİF BAVBEK
ADANA 01 KADIN FUTBOL KULÜBÜ
12
GİZEM DUMAN
PANAYIRSPOR
12
MERVE EŞİKDAŞ
PANAYIRSPOR
12
SENA BAYRAKTAROĞLU
ÇANAKKALE DARDANEL SK
12
ARZU AYTEKİN
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
11
AYSU UÇAR
BORNOVA HİTAB SPOR
11
BENAY GÜLLETUTAN
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
11
CEYLAN YALÇİN
KIZILTEPE SPOR LİSESİ SPOR
11
MELİSA DİŞBUDAK
BEYKENT SPOR
11
OLİVİA İNALÖZ
MUĞLA ATLETİK SPOR
11
PINAR DEMİRCAN
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
11
SERAP MEYDAN
ESKİŞEHİRSPOR
11
SILA TUNÇAY
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
11
SUDE ZORLUKOL
ADANAGÜCÜ
11
TUĞBA DİLAVER
ESKİŞEHİRSPOR
11
BUSE COŞKUN
BEYKENT SPOR
10
ESRA ÇINAR
ESENTEPE SPOR
10
GÜLLÜ ŞAHİN
KASTAMONU GÜCÜ SPOR
10
GÜLÜŞAN YAVUZ
BAKIRKÖY YENİMAHALLE FUTBOL KULÜBÜ
10
HAVİN GÜVEN
İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
10
MERVE AKKAYA
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
10
SEVGİ KOÇ
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
10
YAĞMUR ORMANTEPE
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
10
ALEYNA KEZİK
ADANA 01 KADIN FUTBOL KULÜBÜ
9
AYŞE UYGUN
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
9
BERFİN DEMİREL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
9
ELİF ÖZBEYAZ
YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR
9
HÜMEYRA TUFAN
ADANAGÜCÜ
9
IRMAK CEYLAN
MUĞLA ATLETİK SPOR
9
İREM DURMUŞ
BİLECİKSPOR
9
ÖZLEM AKTAŞ
BİLECİKSPOR
9
TÖRE TANIŞ
MUŞ ALPASLAN SPOR
9
YASEMİN KURDOĞLU
TEKİRDAĞSPOR
9
BUSE GÜN
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR
8
BUSE KIRAN
ANKARA 1910 SPOR
8
CEYLAN TATAR
İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
8
ÇAĞLA ÇAĞATAN
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
8
ECEM NARLIDERE
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
8
ELİF EKİN ŞAHİN
MALATYA BAYANLAR SPOR
8
ELİF NUR ÖTGÜN
ANKARA 1910 SPOR
8
EMİNE ŞENEL
BAKIRKÖY YENİMAHALLE FUTBOL KULÜBÜ
8
ESİN BAYRAM
İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
8
EZGİ ASLA
BORNOVA HİTAB SPOR
8
HASRET AYDEMİR
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
8
NİSA NUR YER
MERSİN CAMSPOR
8
SEVGİ GÜNER
BEYKENT SPOR
8
ŞİLAN YILMAZ
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
8
YAREN CİVELEK
RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
8
AYŞE ÖNAL
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
7
BERFİN FIRAT
MALATYA BAYANLAR SPOR
7
BUSE CAMBAZ
ÇANAKKALE DARDANEL SK
7
CANSU ŞAHİN
BİLECİKSPOR
7
DAMLANUR USLU
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
7
DİLAN TAŞDEMİR
BORNOVA HİTAB SPOR
7
ESEN YALÇINKAYA
BEYKENT SPOR
7
ESRA KARTAL
MAKAM SPOR
7
FATMANUR GÜVEN
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
7
GAMZE DEVECİ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
7
GÜLNUR ÇANKAYA
ALANYA DEMİRSPOR
7
MELEK ZÜLAL ACAR
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
7
MERYEM SEVENT
VANGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
7
RABİA ECENUR ÇETİN
TEKİRDAĞSPOR
7
ROJBİN YILMAZ
MAKAM SPOR
7
SEVGİHAN TURAN
TEKİRDAĞSPOR
7
SİNEM BASAK
İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
7
SİNEM ÇOLAKKOL
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
7
ZEYNEP ALMA
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
7
ZEYNEP ECE COŞKUN
KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR
7
AZEL AKDENİZ
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
6
BURÇİN ERSEÇAL
BORNOVA HİTAB SPOR
6
CANAN KARABACAKOĞLU
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
6
DAMLA ŞENTÜRK
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
6
DİLARA ÖZEN
MUŞ YAĞMUR SPOR
6
DOĞA GÜDAÇ
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
6
DUYGU GÜNEY
DÜZCE KADIN FUTBOL SPOR
6
ELA PALABIYIK
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR
6
ESLEM AYAS
PANAYIRSPOR
6
FİRDEVS ASLAN
KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
6
GÖKSU GÜLEÇ
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
6
İLAYDA AKDENİZ
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
6
İLKNUR TİNİĞ
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
6
KEZİBAN TURUNĞ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
6
MELİSA KESKİN
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
6
MERVE ÇABUK
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
6
MERVE SEVER
MALATYA BAYANLAR SPOR
6
NAGİHAN UZUNER
KASTAMONU GÜCÜ SPOR
6
PELİN KIBRIS
DÜZCE KADIN FUTBOL SPOR
6
SEDA KÜÇÜK
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
6
SENANUR DİNÇER
TEKİRDAĞSPOR
6
SEYHAN AYCİBİN
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
6
SILA ÇAM
ANKARA 1910 SPOR
6
SÜREYYA SAMİ
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
6
ŞEFİKA ALTINDAL
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
6
ZEHRA BEKDAŞ
ESKİŞEHİRSPOR
6
ZEYNEP ELA KARA
PANAYIRSPOR
6
AYÇA BEYZA ÇOBAN
ÜLKÜM SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ
5
BERRU GÖKKAYA
KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
5
BUSE NUR COŞKUN
TEKİRDAĞSPOR
5
BÜŞRA DEMİRÖRS
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
5
CANSU GÜLER
MUŞ YAĞMUR SPOR
5
DENİZ ERTÜRK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
5
DUYGU KARABAY
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
5
ELİF ŞAHİN
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
5
ESRA ARTAN
76 IĞDIR SPOR
5
FATİME AKPINAR
KIZILTEPE SPOR LİSESİ SPOR
5
GİZEM BUDAK
IĞDIR ALTINOVA SPOR
5
HAFİZE ÜNAL
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
5
HALİDE KOÇER
YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR
5
HİVDANUR ÖZEN
MUŞ ALPASLAN SPOR
5
İLKNUR GENÇCAN
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
5
İREM KARA
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
5
İREM YEŞİLYURT
ESKİŞEHİRSPOR
5
MELEK YILMAZ
SARIYER BELEDİYESİ
5
NEHİR ÖZ
ALANYA DEMİRSPOR
5
ÖZGE DENİZ TURGUTOĞLU
BORNOVA HİTAB SPOR
5
PELİN DAVİR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
SERPİL KORKMAZ
MALATYA BAYANLAR SPOR
5
SEVDA CENGİZ
76 IĞDIR SPOR
5
SILA KAHRAMAN
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR
5
SUDEM NUR İŞCEN
ESENTEPE SPOR
5
ZEYNEP ASLAN
MERSİN CAMSPOR
5
ZEYNEP BULUT
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
5
ZİLAN ALLAHKULU
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
5
AYŞE NUR SERT
ÇANAKKALE DARDANEL SK
4
AYŞEN SALTÜRK
DÜZCE KADIN FUTBOL SPOR
4
BERİVAN TEKİN
UŞAK 64 BELEDİYE GENÇLİK SPOR
4
BUSE DEMİRCİ
KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
4
BUŞRA YAZICI
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
4
BÜŞRA ÖKSÜZ
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
4
CEMRE GÖKDEMİR
ADANAGÜCÜ
4
DİLARA ATİCİ
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
4
EBRAR AYDIN
ESENTEPE SPOR
4
EBRU OKUMUŞ
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
4
EBRU ÖZÇAKIR
UŞAK 64 BELEDİYE GENÇLİK SPOR
4
EDA NUR KAYA
76 IĞDIR SPOR
4
ESMANUR DURAL
VANGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
4
GÜLSÜM KARCİ
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
4
HALİME MÜBERRA KILINÇ
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
4
HATİCE GÖRGÜLÜ
ÜLKÜM SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ
4
IRMAK UĞURLAR
UŞAK 64 BELEDİYE GENÇLİK SPOR
4
İLAYDA EDA KABLAN
ÇANAKKALE DARDANEL SK
4
İLAYDA KİREMİTÇİOĞLU
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
4
İLAYDA PINAR
BİLECİKSPOR
4
İMMİNUR BULUT
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
4
İREM YILDIZ
MUĞLA ATLETİK SPOR
4
KADER ŞAHİN
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
4
MELEK RAMAZANOĞLU
KIZILTEPE SPOR LİSESİ SPOR
4
MERVE AKKURT
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
4
MERVE BURAK
YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR
4
MERVE KELEŞ
ADANA 01 KADIN FUTBOL KULÜBÜ
4
MERVE ZELAL VARIŞLI
YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR
4
MEVLÜDE SILA AKSENGÖR
BAKIRKÖY YENİMAHALLE FUTBOL KULÜBÜ
4
NESRİN SABANCI
BORNOVA HİTAB SPOR
4
NURDAN ÖZTÜRKER
BORNOVA HİTAB SPOR
4
RABİA ÖZEN
UŞAK 64 BELEDİYE GENÇLİK SPOR
4
RUKİYE HİÇYILMAZ
MUŞ YAĞMUR SPOR
4
SARA DÖNMEZ
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
4
SEDA NUR ÇAKIR
SARIYER BELEDİYESİ
4
SEMA İBİŞ
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR
4
SERTAP AYÇİÇEK
MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR
4
SİBEL ÖZER
KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
4
SUDE GÖKKAYA
PENDİK GÜVEN SPOR
4
SUDE KARASU
TEKİRDAĞSPOR
4
SÜMEYRA KAYA
BİLECİKSPOR
4
ASLI MÜNÜKLÜ
MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR
3
AYSEL PASDEMİR
BORNOVA HİTAB SPOR
3
AYŞE FATMA EFE
MALATYA BAYANLAR SPOR
3
AYŞE NUR HAN
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
3
AYŞEN MAŞİDE GÖMLEKSİZ
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
3
BETÜL GÜNGÖR
ALANYA DEMİRSPOR
3
BÜŞRA KOZAK
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
3
CANSU DÖKECEK
KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
3
CANSU YILDIRIM
76 IĞDIR SPOR
3
DAMLA BIÇAK
ÇANAKKALE DARDANEL SK
3
DAMLA TOZDEMİR
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
3
DERYA BEKAR
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
3
DERYA KORKMAZ
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
3
DUYGU AKGÜN
ÇANAKKALE DARDANEL SK
3
DUYGU ÖĞGÜR
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
3
EBRU AYDIN
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
3
ECREN YAZICI
TRABZON KARDELEN SPOR
3
ELİF EBRU DAŞDEMİR
ESENYURT KARTAL SPOR
3
ELİF NUR BAŞABAŞ
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
3
ELİF ÖZTÜRK
KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
3
ESMANUR BALTA
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
3
ESRA AÇAR
PENDİK GÜVEN SPOR
3
ESRA BAĞLAMIŞ
BATMAN KARŞIYAKA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
3
ESRA ULU
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
3
FATMANUR ÜNER
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
3
GAMZE ATALAY
KASTAMONU GÜCÜ SPOR
3
GAMZE TEKİN
ADANAGÜCÜ
3
GÜLİSTAN KAYA
ÜLKÜM SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ
3
GÜLTEN KONCAGÜLLER
BORNOVA HİTAB SPOR
3
HANİFE KOÇ
TRABZON KARDELEN SPOR
3
HİLEM AYDIN
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
3
İREM FATMA KARA
ESKİŞEHİRSPOR
3
İREM GÖNÜLTAŞ
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
3
İREM TUFAN
ADANA 01 KADIN FUTBOL KULÜBÜ
3
İREMNAZ POLAT
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
3
KÜBRA ÖZDEMİR
AĞAKÖYSPOR
3
MEHTAP DUMAN
76 IĞDIR SPOR
3
MELEK ÖZDEN
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR
3
MELEK SOLMAZ
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
3
MELİS BUSE TOY
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
3
MELİSA İNAL
PENDİK GÜVEN SPOR
3
NAZDAR KURT
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
3
NAZLICAN POLAT
IĞDIR ALTINOVA SPOR
3
NESLİHAN SÖNMEZ
ESKİŞEHİRSPOR
3
NİSANUR YILDIZ
KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
3
RABİA TEKİN
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
3
SAKİNE AKIN
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
3
SELENDİ DÜZ
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
3
SERAP KANMAZ
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
3
SEVİNÇ KORKUT
MUĞLA ATLETİK SPOR
3
SİMANUR HASTUNÇ
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
3
SUDENAZ KILIÇ
KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
3
ŞİMAL YOKSULABAKAN
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
3
ŞURA VURAL
BOYABAT EĞİTİM SPOR
3
TUBA ÖZTÜRK
BAYAZITSPOR
3
YAREN KARAARSLAN
ÜLKÜM SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ
3
ZELAL ARAL
MUŞ YAĞMUR SPOR
3
ALEYNA DEMİR
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
2
ASLI UZUN
BİLECİKSPOR
2
AYBİKE YILDIZ
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
2
AYGÜL KALAY
RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
2
AYGÜL POYRAZ
BORNOVA HİTAB SPOR
2
AYŞE MİNE KAYAOĞLU
BAKIRKÖY YENİMAHALLE FUTBOL KULÜBÜ
2
AYŞE NUR EREN
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
2
AYŞE YÜCE
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
2
AYŞEGÜL BETÜL AKTAŞ
ALANYA DEMİRSPOR
2
AYŞENUR YILMAZ
TEKİRDAĞSPOR
2
AYŞİN KÖK
BEYKENT SPOR
2
BEHİCE ORAL
RİZE YEŞİL ÇAY SPOR
2
BERFİN CELLAT
DÜZCE KADIN FUTBOL SPOR
2
BERNA PİŞGİNEL
ERENKÖY SPOR
2
BEYHAN ÖZKAN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
2
BUSENAZ KOYUN
TRABZON KARDELEN SPOR
2
CANSU DEMİRTAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
CEREN ÇINAR
ESENTEPE SPOR
2
CEREN NUR HANÇERLİ
BEYKENT SPOR
2
CEYDA DEMİRER
ÇANAKKALE DARDANEL SK
2
DAMLA BAYAR
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
2
DAMLA KARAMAN
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
2
DENİZ YILMAZ
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
2
DİLAN YILDIZ
BAKIRKÖY YENİMAHALLE FUTBOL KULÜBÜ
2
DİLEK CANSU
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
2
EBRU RUGEYYE GÜNEŞ
76 IĞDIR SPOR
2
EDA DEMİRKOL
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
2
ELÇİN AŞIK
BİLECİKSPOR
2
ELİF AYTEKİN
UŞAK 64 BELEDİYE GENÇLİK SPOR
2
ESLEM ÇEVİK
PANAYIRSPOR
2
EYLÜL BAĞDAT
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
2
EZGİ IRMAK KORKMAZ
VANGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
2
EZGİ İPEKÇİ
KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR
2
FADİME ÖZBEY
MALATYA BAYANLAR SPOR
2
FATMA GENCER
VANGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
2
GAMZE ÜNLÜTÜRK
KASTAMONU GÜCÜ SPOR
2
GÖZDE HÜDÜR
ADANA AKDENİZ DEMİR SPOR
2
GÜLAY KİRAZ
BOYABAT EĞİTİM SPOR
2
GÜLİSTAN KARSAK
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
2
HAMİDE YILMAZ
SARIYER BELEDİYESİ
2
HASRET KUVVETLİ
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
2
HATİCE GÜRTÜRK
MUŞ ALPASLAN SPOR
2
HAVA BARTU
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
2
HİLAL ATAK
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
2
HÜLYA ÜNLÜ
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
2
İLAYDA UÇAN
KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR
2
İLKAY KIR
SÖKE LATMOS SAYRAKÇI GENÇLİK VE SPOR
2
İNAYET KESKİN
ADANAGÜCÜ
2
KADER ARIK
MUŞ YAĞMUR SPOR
2
KADRİYE KUNUR
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
2
KARDELEN KARSLI
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
2
KISMET GEVRİK
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
2
KÜBRA AYDIN
KASTAMONU GÜCÜ SPOR
2
MELİS ERSOY
DÜZCE KADIN FUTBOL SPOR
2
MELİS MELDA KOCABAYIR
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
2
MELTEM DİNÇ
SARIYER BELEDİYESİ
2
MERAL ÇABUK
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
2
MERVE DEMİR
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
2
MİZGİN ÖNER
İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
MİZGİN TOPRAK
PANAYIRSPOR
2
NAVRUZ ASLAN
MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR
2
NAZAR YOLUK
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
2
NESİBE SONNUR AVCI
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
2
NİSA AKIN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
2
NİSANUR TOKMAK
TRABZON KARDELEN SPOR
2
ÖZLEM TATAR
İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
PINAR KIZILTAŞ
İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
RABİA AYDINÇAKIR
PANAYIRSPOR
2
ROJBİN MELİSA ZENCİRKIRAN
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR
2
ROZERİN ÇAKIN
MAKAM SPOR
2
RÜVEYDA GÜLDEN TUTUŞ
BEYKENT SPOR
2
SAFİYE ARİN UÇAK
MAKAM SPOR
2
SAİMENUR İLHAN
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
2
SEDA ERDEM
MALATYA BAYANLAR SPOR
2
SELİN KUNDAK
ADANA 01 KADIN FUTBOL KULÜBÜ
2
SEMANUR SONĞUR
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
2
SENA DÖLER
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
2
SEVDA AYDIN
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
2
SEVGİ CEREN ŞAHİN
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
2
SILA AKOLUK
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
2
SILA KARA
ESKİŞEHİRSPOR
2
SİBEL KORKUTAN
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
2
SİMGE CAM
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
2
SİNEM ŞİMŞEK
SARIYER MADEN GENÇLİK SPOR
2
SONGÜL ERGÜN
BEYKENT SPOR
2
SUDENUR DEMİR
TRABZON KARDELEN SPOR
2
SULTAN GÖNCİ
BATMAN KARŞIYAKA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
2
SÜMEYRA KESMEZ
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
2
ŞEHRİBAN ŞAHİN
TRABZON KARDELEN SPOR
2
ŞENEL DURMUŞ
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
2
ŞİLAN GÜNGÖR
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
2
TİLBE YORULMAZ
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
2
TUĞBA NUR BOZKURT
BEYKENT SPOR
2
YAĞMUR BERFİN GÜNDÜZ
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
2
YAĞMUR YILDIZ
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
2
YASEMİN GÖRGÜLÜ
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
2
YILDIZ ACAR
BAYAZITSPOR
2
ZEYNEP ANCAZA
DÜZCE KADIN FUTBOL SPOR
2
ZEYNEP KORKMAZ
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
2
ZEYNEP SUDE KARSLI
KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR
2
ZEYNEP TAHAN
VANGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
2
AÇELYA AKILLI
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
1
ALANUR TÜFEKÇİ
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
1
ALEYNA ALTINTAŞ
IĞDIR ALTINOVA SPOR
1
ALİYE BİLGİN
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
1
ALMİNA ALABAŞ
ESENYURT KARTAL SPOR
1
ARZU GÖNEÇ
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
AYBÜKE AKÇAKAYA
ERENKÖY SPOR
1
AYÇA TAŞDEMİR
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
AYNUR SAÇAR
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
1
AYSEL ZEYBEK
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
1
AYSUN TÜRHAN
MUŞ ALPASLAN SPOR
1
AYŞE NUR GÜNDOĞDU
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
1
AYŞEGÜL HORASAN
ALANYA DEMİRSPOR
1
AYŞENUR AVCI
AĞAKÖYSPOR
1
AZRA AKDENİZ
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
1
AZRA KUŞSAN
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
1
BAHAR BOZKURT
ESKİŞEHİRSPOR
1
BERFİN DİNÇ
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
1
BERFİN PEKER
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
1
BERİL ÜNSAL
ESKİŞEHİRSPOR
1
BERNA YUCA
YENİ LEVENT KONAKLAR SPOR
1
BETÜL DİLARA TAŞOVA
SARIYER BELEDİYESİ
1
BETÜL ÖNCÜ
ÇANAKKALE DARDANEL SK
1
BEYZANUR GÜNEŞ
İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
BİLGE SUNAY ASLANBAŞ
KASTAMONU GÜCÜ SPOR
1
BURCU NARMAN
ÇANAKKALE DARDANEL SK
1
BUŞRA ÇAKICI
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
1
BÜŞRA BAĞATIR
ANKARA 1910 SPOR
1
BÜŞRA DAL
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
1
BÜŞRA ÖZTAŞ
MUŞ YAĞMUR SPOR
1
CANAN AKKAYA
ESENTEPE SPOR
1
CANSU SEYMEN
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
1
CEMİLE CANSU ALACAOĞLU
UŞAK 64 BELEDİYE GENÇLİK SPOR
1
CEMRE TUANA GÜVEN
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
1
CEREN AY ESATOĞLU
ERENKÖY SPOR
1
CEREN ERDOĞAN
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
1
CEREN YETİM
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
1
CEYDA AYDIN
DENİZLİ KAPLANLAR SPOR
1
ÇİĞDEM TÜRKMEN
KIZILTEPE SPOR LİSESİ SPOR
1
ÇİĞDEM URUÇ
TEKİRDAĞSPOR
1
DAMLA SİMGE ÇELİK
ANKARA 1910 SPOR
1
DERYA BEREKETOĞLU
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
1
DEVRAN GÖRMEZ
MAKAM SPOR
1
DİCLE ALGİT
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
1
DİDEM EŞİÇOK
SÖKE LATMOS SAYRAKÇI GENÇLİK VE SPOR
1
DİLA KÖSE
ERENKÖY SPOR
1
DİLAN DAĞALP
İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
DİLARA AKBABA
MENGÜ SPOR
1
DİLARA KARAGÜR
ESKİŞEHİRSPOR
1
DİLEM DOĞA PEHLEVAN
MUĞLA ATLETİK SPOR
1
EBRAR KAYA
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
1
EBRU SÜZEN
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
1
ECENUR KORAŞ
BAKIRKÖY YENİMAHALLE FUTBOL KULÜBÜ
1
EDA NUR KURTULUŞ
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
1
EDA ŞAMLI
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
1
EDANUR KARAGÖZ
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
1
EDANUR UZGUR
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
1
ELA YAŞLAK
ANKARA 1910 SPOR
1
ELÇİN DAL
KIRKLAR YILDIZI GENÇLİK VE SPOR
1
ELİF BUSE CEM
ALANYA DEMİRSPOR
1
ELİF ÇAPKUR
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
ELİF GÜLEŞ
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
1
ELİF HIZLI
KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
ELVAN MUMCU
TRABZON KARDELEN SPOR
1
EMİNE YILMAZ
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
1
ESİLA YALÇINKAYA
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
1
ESMA KARAKAYA
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
1
ESMA ÜZÜM
PANAYIRSPOR
1
ESMANUR GÜLÜMSER
PANAYIRSPOR
1
ESRA ELA GÜNER
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
1
ESRA ŞAHİN
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
1
EYLEM AKCAN
BİTLİS KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
EYLÜL BAYRAKTAR
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
1
FATMA AĞIRMAN
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
1
FATMA ARSOY
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
1
FATMA ÇAM
PANAYIRSPOR
1
FATMA FIRAT
ADANA 01 KADIN FUTBOL KULÜBÜ
1
FATMA NUR ÇİL
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
1
FATMA NUR DEMİR
TRABZON KARDELEN SPOR
1
FATMA TIKANSAK
ÜLKÜM SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ
1
FATMA YILDIZ
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
1
FATMA YILMAZ
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
1
FATMAGÜL ARSLAN
BODRUMSPOR A.Ş.
1
FATMANUR AÇLAN
AĞAKÖYSPOR
1
GAMZE AYTAŞ
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
1
GAMZE DEMİRTAŞ
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
1
GAMZE GÜNDOĞDU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
GAMZE KAŞIKCI
1939 GÜNEY YILDIZI SPOR
1
GİZEM AĞIL
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
1
GİZEM İŞLEYEN
MENGÜ SPOR
1
GÖNÜL AKDAĞ
MUŞ ALPASLAN SPOR
1
GÖZDE ŞİNİK
KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
1
GÜLCAN CANITEZ
KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
1
GÜLER BİLDİK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
1
GÜLSEREN AVCI
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
1
GÜNER DİLARA ÇELİK
MENGÜ SPOR
1
HABİBE GÖLGELEYEN
KASTAMONU GÜCÜ SPOR
1
HACER USLU
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
1
HALİME AYKURT
BATMAN KARŞIYAKA KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
HAMDİYE GÜVEN
MUŞ ALPASLAN SPOR
1
HATİCE KAYA
MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR
1
HAVVA NUR DURAN
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
1
HELİN AKBALIK
BİTLİS KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
HELİN BOR
İPEKYOLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
HİLAL MELTEM GECEGİDER
MUĞLA ATLETİK SPOR
1
HİLAL TOPDEMİR
ANKARA 1910 SPOR
1
HÜMEYRA DAL
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
1
HÜRRİYET ÇİFTÇİ
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
1
IRMAK ŞAHİN
ESENYURT KARTAL SPOR
1
İLAYDA ALICI
ÜLKÜM SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ
1
İLAYDA DURMUŞ
MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR
1
İLAYDA KAVAL
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
1
İLAYDA KOTAY
BİTLİS KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
İLAYDA ORAN
BİTLİS KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
İLİMNUR ÇEVİK
IĞDIR ALTINOVA SPOR
1
İPEK SONAY KARAKUŞ
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
1
İREM AMAÇLAMAK
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
İREM KARA
TRABZON KARDELEN SPOR
1
İREM NİSA GÜL
ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR
1
JİYAN GÜLLER
MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR
1
KARYA TÜRKOL
KARŞIYAKA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞT.MER.SPOR
1
KEMİLE AKTAŞ
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
1
KEZBAN YORĞA
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
1
KÜBRA ARSLAN
RÜZGARLIBAHÇE İDMAN YURDU SPOR
1
KÜBRA DEMİR
BORNOVA HİTAB SPOR
1
KÜBRA ERDOĞAN
ANKARA 1910 SPOR
1
LAMİA KARAPINAR
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
1
LEYLA ÖLMEZ
CUDİ GENÇLİK VE SPOR
1
LEYLİ RABİA DEMİR
BEYKENT SPOR
1
MEDİNE AYDIN
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
1
MEDİNE GÜLER
BOYABAT EĞİTİM SPOR
1
MELEK ERGİN
MUŞ ALPASLAN SPOR
1
MELİKE ALAGÖZ
KEMERSPOR
1
MELİKE ATUĞ
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
1
MELİKE ÇÖP
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
1
MELİKE DURAK
TARSUS GENÇLERBİRLİĞİSPOR
1
MELİKE MURAT
MALATYA BAYANLAR SPOR
1
MELİSA DİZEN
KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
1
MERCAN KORKMAZ
IĞDIR ALTINOVA SPOR
1
MERVE HARMAN
KASTAMONU GÜCÜ SPOR
1
MERVE KÖYLÜ
MENGÜ SPOR
1
MERVENUR ÖKÇİN
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
1
MERYEM AYDEMİR
BAKIRKÖY YENİMAHALLE FUTBOL KULÜBÜ
1
MERYEM BATUM
52 YALIKÖY SPOR KULÜBÜ
1
MİZGİN TÜRKMEN
BORNOVA HİTAB SPOR
1
MUTLU ŞAHİN
ÇATALCA BELEDİYE SPOR
1
NARİN KEVE
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
NAZAR ABAY
ADANA AKDENİZ DEMİR SPOR
1
NAZMİYE DAĞAÇIKAN
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
1
NESLİHAN BAYRAKCI
AKSARAY TUZGÖLÜ SPOR
1
NEVİN ÇADIR
ERENKÖY SPOR
1
NEZİHA NAZ YÜKSEL
ADANA AKDENİZ DEMİR SPOR
1
NİSA NUR KOÇ
ÇANAKKALE GENÇLİK VE SPOR
1
NURAY ŞAHİN
KARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜ
1
NURGÜL CENGİZ
ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK
1
NURİYE ÇAL
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
1
NURSEL TUNÇ
BORNOVA HİTAB SPOR
1
NURSEL TURAN
BİTLİS KADIN FUTBOL SPOR KULÜBÜ
1
NURŞEN TURAN
ESENTEPE SPOR
1
OYA KARADENİZ
BAYAZITSPOR
1
OYA SOLCAN
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
1
ÖZLEM ÖZYEL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
ÖZLEM SEL
BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR
1
ÖZNUR AĞIRALİOĞLU
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
1
PELİN ÜLKEM YALÇIN
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
1
PERVİN DOĞAN
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
1
PINAR DURAK
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
1
PINAR KAYA
BAYAZITSPOR
1
RABİA ADIYAMAN
ESENTEPE SPOR
1
RAZİYE YEŞİLYURT
ERENKÖY SPOR
1
REMZİYE GÜR
SELÇUK ÇAMLIK SPOR
1
REYHAN KAHRAMAN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
REYZAN KAHRAMAN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
RİHAN ERZEN
MAKAM SPOR
1
RUKEN PORSUK
BAYAZITSPOR
1
RUŞEN ARITÜRK
1955 BATMAN BELEDİYESPOR
1
RUVEYDA GÜLENGÜL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
RÜMEYSA USTA
TRABZON 1923 SPOR KULÜBÜ
1
SAFİYE TÜRKER
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
1
SALİME SILA YURDAGÜL
YOZGAT YURDUM GENÇLİK VE SPOR
1
SANEM AYDEMİR
MERSİN CAMSPOR
1
SEDA GÖK
SARIYER MADEN GENÇLİK SPOR
1
SEDA YILMAZ
BİLECİKSPOR
1
SEDANUR ABLAK
ESKİŞEHİRSPOR
1
SEHER CAN
İKİ NİSAN ŞENGENÇLER SPOR KULÜBÜ
1
SELDA SUVARİ
IĞDIR ALTINOVA SPOR
1
SEMANUR ARSU
SÖKE LATMOS SAYRAKÇI GENÇLİK VE SPOR
1
SENA BÜYÜKTAŞKAPU
ÜLKÜM SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ
1
SERAY SEVİNÇ
MENGÜ SPOR
1
SEVDA ŞEN
PANAYIRSPOR
1
SEVGÜL GÜMÜŞ
MAKAM SPOR
1
SEVİM NUR GÜLERYÜZ
DÖRTYOL BELEDİYESPOR
1
SILA BAKIR
SARIYER MADEN GENÇLİK SPOR
1
SILA DOKGÖZ
ANKARA 1910 SPOR
1
SILA MUTLU
MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR
1
SİBEL SÖĞÜT
BORNOVA HİTAB SPOR
1
SİBEL YEKİT
MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR
1
SİMGE GÜNGÖRDÜ
SÖKE LATMOS SAYRAKÇI GENÇLİK VE SPOR
1
SUDE YILDIRIM
MANİSA ESNAF GENÇLİK VE SPOR
1
SUDENAZ KÜÇÜK
ÜMİT KARAN GENÇLİK VE SPOR
1
SUDENAZ ÖZDEMİR
ADANA AKDENİZ DEMİR SPOR
1
SULTAN ŞENYURT
RUSUMAT-4 GENÇLİK VE SPOR
1
SÜMEYRA KILINÇ
BİLECİKSPOR
1
SÜMEYYE TOKDEMİR
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
1
ŞERMİN BULUT
ADANA 01 KADIN FUTBOL KULÜBÜ
1
ŞEYDA KUŞ
ADANA 01 KADIN FUTBOL KULÜBÜ
1
ŞEYMA ÖGÜNÇ
SARIYER MADEN GENÇLİK SPOR
1
ŞİRİN KAYA
MAKAM SPOR
1
TUĞBA KEVSER BAŞYURT
BOYABAT EĞİTİM SPOR
1
YADENUR KÜÇÜKKÖK
ERZİNCAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR
1
YAĞMUR ASLAN
SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK
1
YAĞMUR ÇELİKCAN
TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
1
YAĞMUR ŞİMŞEK
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
YASEMİN EVRA ADA
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
YASEMİN KAYA
KURŞUNLU GENÇLİK VE SPOR
1
YASEMİN SAFA
IĞDIR ALTINOVA SPOR
1
YASEMİN SANCAK
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR
1
ZELAL IŞIK
ADANAGÜCÜ
1
ZELİHA DALGA
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
ZEYNEP APARİ
KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
1
ZEYNEP KARATAŞ
ÜLKÜM SPOR VE GENÇLİK KULÜBÜ
1
ZEYNEP KAYIKCI
BOYABAT EĞİTİM SPOR
1
ZEYNEP MESTAN
BORNOVA HİTAB SPOR
1
ZEYNEP NAZLIGÜL
IĞDIR ALTINOVA SPOR
1
ZEYNEP TİLKER
ŞEHZADELER 8 EYLÜL SPOR
1
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.