TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
1. Grup
EMRE GEMİCİ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
22
TUNÇ MURAT BEHRAM
BUCASPOR 1928
21
OSMAN ŞAHİN
OFSPOR A.Ş.
13
ERAY PAZAR
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
12
UMUT AYDIN
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
12
ÇAĞLAR ÖZEL
1877 ALEMDAĞ SPOR
10
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
10
MUHAMMED ENES YILMAZ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
10
OĞUZ AYDIN
BUCASPOR 1928
10
UMUT DİLEK
ANTALYA KEMERSPOR
10
AKIN AKMAN
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
8
CEMRE ATMACA
GAZİANTEP ANKAS SPOR
8
FURKAN SAFİ
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
8
HALİL ÇELİK
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
7
HASAN GÜNDOĞDU
EDİRNESPOR
7
MUSTAFA ACUN
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
7
OKAN DERNEK
TUZLASPOR A.Ş.
7
OZAN KARABACAK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
7
YUSUF DEMİR
1877 ALEMDAĞ SPOR
7
CUMA MENİZE
BUCASPOR 1928
6
EMİR CAN SAYAR
TUZLASPOR A.Ş.
6
EMRAH BEDİR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
6
HARUN ÖZCAN
EYÜPSPOR
6
OĞUZHAN PALAZ
MANİSASPOR
6
TAYFUR EMRE YILMAZ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
6
FERDİ KONAK
EDİRNESPOR
5
FIRAT ARAS
1877 ALEMDAĞ SPOR
5
FURKAN CİNKAYA
ARTVİN HOPASPOR
5
FURKAN TÜTÜNCÜ
TRABZONSPOR A.Ş.
5
İSMAİL BULUT
FATSA BELEDİYESPOR
5
MEHMET KÜÇÜKDURMUŞ
ADIYAMAN 1954 SPOR
5
MELİH İNAN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
5
MUHAMMET ALİ YENİLMEZ
PAYASSPOR
5
MUSTAFA ALTUN
KIZILCABÖLÜKSPOR
5
NİYAZİ ÇOLAK
ARTVİN HOPASPOR
5
SERCAN BIYIKLI
DİYARBAKIRSPOR
5
ATİLLA AYBARS GARHAN
GÖLCÜKSPOR
4
BERKE BIYIK
BUCASPOR 1928
4
EFE KARAOĞLU
BELEDİYE DERİNCE SPOR
4
HAMZA KÜÇÜKKÖYLÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
İBRAHİM AKSU
ALANYASPOR
4
MEHMET TOSUN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
4
MUHAMMED BURAK TAŞDEMİR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
MUHAMMET EMRE KALKAN
OFSPOR A.Ş.
4
MURAT TORUN
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
4
MUSTAFA AYDOĞDU
OFSPOR A.Ş.
4
ÖMER FARUK ERMEÇ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
4
TALHA AYDEMİR
ARTVİN HOPASPOR
4
TANER GÜRSOY
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
ADNAN GÜLEN
OFSPOR A.Ş.
3
AHMET BAYKAL
EDİRNESPOR
3
ALPAY EROĞLU
KIZILCABÖLÜKSPOR
3
BARIŞ ÇİÇEK
OFSPOR A.Ş.
3
BERKAN AFŞARLI
KIZILCABÖLÜKSPOR
3
BERKANT TAŞKIRAN
PAYASSPOR
3
DENİZ ATAÇ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
3
EMRE TORUN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
3
EMRE USTA
FATSA BELEDİYESPOR
3
ENES ALIÇ
BUCASPOR 1928
3
ERKAN ŞENTÜRK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
3
GÖKHAN DEMİR
ARTVİN HOPASPOR
3
HACİ ŞÜKRÜ ÇİÇEK
BURSA YILDIRIM SPOR
3
HAMİT BAYRAKTAR
KIZILCABÖLÜKSPOR
3
İBRAHİM HAS
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
3
İZLEM ANIL BALAKKIZ
EYÜPSPOR
3
KORAY KURT
EDİRNESPOR
3
MURATHAN BURUŞ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
3
OĞUZHAN TÜRKMEN
KIZILCABÖLÜKSPOR
3
OZAN ŞAMİLOĞLU
KIZILCABÖLÜKSPOR
3
ALPEREN BEKTAŞ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
ALPEREN KUYUBAŞI
MKE ANKARAGÜCÜ
2
ANIL YILDIRIM
EDİRNESPOR
2
BARAN IŞIK
TUZLASPOR A.Ş.
2
BİLAL ŞEFLEK
OFSPOR A.Ş.
2
BURAK SÜRMELİ
BUCASPOR 1928
2
CAN BAYIRKAN
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
CEM ÜNAL
ANTALYA KEMERSPOR
2
DOĞAN ÇAMLI
BUCASPOR 1928
2
DOĞANCAN AYNACI
YALOVASPOR
2
DOĞUKAN ATEŞ
PAYASSPOR
2
DOĞUKAN BULUT
FATSA BELEDİYESPOR
2
ERTUĞRUL USTA
1877 ALEMDAĞ SPOR
2
ERTUĞRUL YILDIRIM
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
FATİH ARAT
FATSA BELEDİYESPOR
2
FURKAN DEMİR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
2
HAMZA TÜRKMEN
PAYASSPOR
2
KAAN BULUT
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
KIVANÇ SALİHOĞLU
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
MEHMET BAĞLI
BELEDİYE DERİNCE SPOR
2
MEHMET İNCEBACAK
ÜNYE 1957 SPOR
2
MEHMET KAAN TÜRKMEN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
MEHMET SEÇME
FATSA BELEDİYESPOR
2
MERT CAYMAZ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
MERT YAVUZ
PAYASSPOR
2
MERTKAN CENGİZ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
MUHAMMED CAN
OFSPOR A.Ş.
2
MUSTAFA PINAR
TUZLASPOR A.Ş.
2
OSMAN BAYRAK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
SABAHATTİN DESTİCİ
KARAMAN BELEDİYESPOR
2
SAFFET GURUR YAZAR
ARTVİN HOPASPOR
2
SEMİH MUSTAFA USTA
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
SERHAT ENES ÇALIŞAN
1877 ALEMDAĞ SPOR
2
SERTAÇ GÖKALTIN
1877 ALEMDAĞ SPOR
2
UĞUR ADEM GEZER
EDİRNESPOR
2
UĞURCAN İKİKARDEŞ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
2
ÜMİT CAN TOKCU
KIRKLARELİSPOR
2
YASİN ÇAKALOĞLU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
YASİN ELMAS
ADIYAMAN 1954 SPOR
2
ABDULLAH ALTINTAŞ
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
AHMET AKTAŞ
BUCASPOR 1928
1
AHMET ARAS
BUCASPOR 1928
1
ALPEREN KAHRAMAN
UŞAK SPOR A.Ş.
1
ATALAY GÜREL
ALTINORDU
1
AYHAN GÜRBÜZ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
BAHTİYAR DOLMA
AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ
1
BEKİR TURAÇ BÖKE
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
BUĞRA TEMEL
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
BUĞRAHAN KARSLI
OFSPOR A.Ş.
1
BURAK KESKİN
MANİSASPOR
1
BÜNYAMİN KASAL
TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR
1
CENKAY AKDOĞAN
1877 ALEMDAĞ SPOR
1
ÇAĞRI GÜLCÜ
MANİSASPOR
1
DENİZ KESKİN
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
DURSUN TÜRK
ARTVİN HOPASPOR
1
EFE CAN ÇÖLBEKLER
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
EGE OKKA
BUCASPOR 1928
1
EKREM ÇALIŞANLAR
PAYASSPOR
1
EMİR KAAN ERİK
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
EMRE DALGALIDERE
MODAFEN
1
EMRE IŞIK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
EMRE KORKMAZ
MANİSASPOR
1
EMRE TURAN
OFSPOR A.Ş.
1
ENİS ÇELİKSU
EDİRNESPOR
1
ENVER YILDIZ
FATSA BELEDİYESPOR
1
ERAY GÖL
MANİSASPOR
1
ERCAN DİŞKAYA
PAYASSPOR
1
ERHAN GÖÇ
1877 ALEMDAĞ SPOR
1
ERTAÇ BAĞCI
PAYASSPOR
1
FATİH KIRAN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
FEYYAZ AYDİL
PAZARSPOR
1
FİKRET TOPALOĞLU
OFSPOR A.Ş.
1
FURKAN IŞIKDEMİR
OFSPOR A.Ş.
1
FURKAN MIZRAK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
FURKAN PARSAK
SAKARYASPOR A.Ş.
1
GÖKDENİZ GÜR
OFSPOR A.Ş.
1
GÖKHAN ÇIRAK
PAYASSPOR
1
GÖKHAN KÖSEOĞLU
BUCASPOR 1928
1
GÖKHAN PAYAL
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
GÜNEY TUTCUOĞLU
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
HAKKI YILDIZ
PAYASSPOR
1
HASAN KAYA
MKE ANKARAGÜCÜ
1
HÜSEYİN CAN ÖZTÜRK
ARTVİN HOPASPOR
1
İLYAS SARI
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
İLYAS URAL
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
İSMAİL KARAKAŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
KORAY BAYKARA
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
MEHMET MUSTAFA YILDIZAÇ
EDİRNESPOR
1
MERTCAN ARSLAN
ARTVİN HOPASPOR
1
MESUT SARAY
ANTALYA KEMERSPOR
1
MİRAÇ CAN DOKSANOĞLU
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
MUAMMER UMUT KEZGİN
MANİSASPOR
1
MUHAMMED BURAK ÇELİK
MAMAK FK
1
MUHAMMED FURKAN IŞIK
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
MUHAMMED FURKAN KAPLAN
MANİSASPOR
1
MURAT BATUHAN ABDİKOĞLU
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
MURATHAN SÜTCÜ
YUKATEL DENİZLİSPOR
1
MUSTAFA EMRE CAN
TUZLASPOR A.Ş.
1
MÜCAHİT ÇAKIR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
OĞUZHAN ÇİMEN
1877 ALEMDAĞ SPOR
1
OKTAY BALA
OFSPOR A.Ş.
1
ONAT KUTAY KURT
TUZLASPOR A.Ş.
1
ONUR ERDEM GÜNEL
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
ONUR OKAN
BUCA ZAFERSPOR
1
ÖMER KANBEROĞLU
MANİSASPOR
1
RAMAZAN ÖVÜÇ
ANTALYA KEMERSPOR
1
RAMAZAN ÖZKABAK
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
REŞO AKIN
TUZLASPOR A.Ş.
1
SARUHAN FINDIKCI
BUCASPOR 1928
1
SERHAT MADEN
MANİSASPOR
1
SİNAN MORGİL
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
SİNAN YAZICI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ŞEFİK CAN EREL
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
TUNCAY KILIÇ
ALTINDAĞ SPOR
1
UFUK AYAYDIN
ARTVİN HOPASPOR
1
UFUK ER
BUCASPOR 1928
1
UĞUR ERK
EDİRNESPOR
1
VAHAP AYDEMİR
MANİSASPOR
1
VEDAT ERÇİN
MENEMENSPOR A.Ş.
1
VEDAT SAYGI
PAYASSPOR
1
VOLKAN CAN
OFSPOR A.Ş.
1
YALÇIN EYCAN KAYA
BUCASPOR 1928
1
YASİN POYRAZ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
YELDAR YAMAÇ
FATSA BELEDİYESPOR
1
YOUSSEF YEŞİLMEN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
YUNUS EMRE KARAKAYA
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
YUSUF CAN ABAY
BUCASPOR 1928
1
YUSUF KERÇİN
ANTALYA KEMERSPOR
1
YUSUF TEKİN
ALTAY
1
 
2. Grup
ANIL GİR
FETHİYESPOR
18
İLHAN ASLANOĞLU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
17
ALİ ÖZGÜR BASA
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
14
MELİH KILIÇ
MARDİN FOSFAT SPOR
14
MERT MİRAÇ ALTINTAŞ
HEKİMOĞLU TRABZON
13
MURAT CAN BÖLÜKBAŞI
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
13
ERDEM ONUR BEYTAŞ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
11
MURAT ÇAYDEMİR
CEYHAN SPOR
11
ONUR GARİP
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
11
YAKUP ALKAN
YENİ MALATYASPOR
11
MUHAMMET ALİ AYDIN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
10
ÖNDER SELİMOĞLU
AĞRI 1970 SPOR
10
SAİD CAN AÇIKALIN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
10
ALİ HAN TUNÇER
FETHİYESPOR
9
AYTAÇ DENİZ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
9
MERT ÇAPAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
9
ALİ KEMAL ÖZKAN
MARDİN FOSFAT SPOR
8
ALİ SİNAN GAYLA
KARAMAN BELEDİYESPOR
8
ALİCAN TEZ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
8
AZİZ CEYLAN
CEYHAN SPOR
8
FATİH KIRAN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
8
GÜVEN GÜNERİ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
8
OKAN SALMAZ
CEYHAN SPOR
8
AHMET TUNA AKIL
KAHTA 02 SPOR
7
ANIL ARICIOĞLU
FETHİYESPOR
7
BAHA KISACIK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
7
HASAN ÇAVDAR
KARAMAN BELEDİYESPOR
7
YASİN REİS
MARDİN FOSFAT SPOR
7
ALİ TAYFUN AKBEY
AĞRI 1970 SPOR
6
BERAT EYÜPOĞLU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
6
EMRAH ŞENOL
TEKİRDAĞSPOR
6
ENES NALBANTOĞLU
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
6
EREN AÇIKGÖZ
TOKATSPOR A.Ş.
6
FATİH ÇAKIR
TEKİRDAĞSPOR
6
HAKAN AKMAN
KAHTA 02 SPOR
6
MUHAMMED SAK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
6
MUHAMMET ENES GÖK
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
6
OĞUZHAN ERDOĞAN
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
6
AHMET GÖKBAYRAK
KARAMAN BELEDİYESPOR
5
ALİ KEMAL YÜKSEKER
TOKATSPOR A.Ş.
5
BÜNYAMİN CESUR KARATAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
CEMAL ŞENER
FETHİYESPOR
5
DOĞUKAN ÖKSÜZ
YOMRA SPOR
5
ERÇAĞ EVİRGEN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
5
HASAN DEMİR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
HÜSEYİN CANKUT ATASOY
TEKİRDAĞSPOR
5
İSMAİL PALTA
KAHTA 02 SPOR
5
İSMET YAZGAN
KARAMAN BELEDİYESPOR
5
NEBİ TİRYAKİOĞLU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
5
ÖMER BUĞDAYCI
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
5
TUGAY KELEŞ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
5
UĞUR UĞUR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
5
AHMET BUĞRAHAN TUNCAY
ERBAASPOR
4
ALP HUY
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
BARIŞ KAZER
TEKİRDAĞSPOR
4
BURAK TEMİR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
4
EMRE HASAN BALCI
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
4
FURKAN YILDIRIM
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
4
MARLON BÜLENT ÜÇÜNCÜ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
MEHMET KODEŞ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
MUHAMMED FURKAN ÖZHAN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
4
MURAT KARA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
NECATİ YAKUPLAR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
TURGUT ZENGİN
MARDİN FOSFAT SPOR
4
UĞUR ERDOĞAN
AYDIN YILDIZSPOR
4
YUNUS EMRE ÇABUKER
YOZGATSPOR 1959 FK
4
AHMET KUTLUER
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
3
AKIN ARICAN
YOZGATSPOR 1959 FK
3
BARIŞ KILIÇ
KAHTA 02 SPOR
3
BOĞTAN KIZILTAN
YOZGATSPOR 1959 FK
3
BURHAN COŞKUN
BİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR
3
EMİN SOĞUK
MODAFEN
3
EMRAH DAĞ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
3
EMRAH TACİR
AĞRI 1970 SPOR
3
FAHRİ EREN PAMUK
76 IĞDIR BELEDİYE SPOR
3
FEYZULLAH ŞAHİN GÜNEŞ
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
3
GÖKHAN ARTUN
TEKİRDAĞSPOR
3
HAKKI TÜRKER
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
3
İSMAİL BARAN KARAKOÇ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3
KAYHAN ARDUÇ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3
MEHMET AKİF ŞERİFOĞLU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
TOKATSPOR A.Ş.
3
ÖMER FARUK ÖZTÜRK
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
3
POLAT GÜREN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
SALİH SARIKAYA
KAHTA 02 SPOR
3
SEFA TURAN
AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ
3
TANER GÜMÜŞ
KAYSERİSPOR
3
UFUK AYAYDIN
ARTVİN HOPASPOR
3
YUNUS NAS
CEYHAN SPOR
3
ABDULAZİZ TANYERİ
TOKATSPOR A.Ş.
2
ABDURRAHMAN KUYUCU
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
2
AHMET CAN GENÇ
CEYHAN SPOR
2
AHMET HAKAN SEVİNÇ
TRABZONSPOR A.Ş.
2
AHMET ÜNER
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
2
ALPEREN KELEŞ
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
2
BATUHAN ASLAN
TOKATSPOR A.Ş.
2
BERKAY ÖZTUVAN
FETHİYESPOR
2
CAN MORGÜL
AĞRI 1970 SPOR
2
CANER ÇOLAK
KAHTA 02 SPOR
2
CEYHUN KALINTAŞ
TEKİRDAĞSPOR
2
COŞKUN KILIÇ
KARAMAN BELEDİYESPOR
2
EMİRHAN ATİLLA
GÖLCÜKSPOR
2
ENES ŞİMŞEK
TEKİRDAĞSPOR
2
ERCAN ÇAPAR
AĞRI 1970 SPOR
2
ESER YAYLA
TOKATSPOR A.Ş.
2
FATİH YILMAZ
CEYHAN SPOR
2
HAKAN YAKUP JACOUES HORZUM
FETHİYESPOR
2
HÜSEYİN SÜRMENELİ
YOMRA SPOR
2
MEHMET DOĞAN
KAHTA 02 SPOR
2
MEHMET ERSAVAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
MEHMET FIRAT DEMİR
MAMAK FK
2
MERTCAN AŞCI
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
2
MUTLU İLENGÖZ
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
2
NUREDDİN ERSOY
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
2
OGÜN ÖZÇİÇEK
YOMRA SPOR
2
ONUR KARA
KARAMAN BELEDİYESPOR
2
OSMAN HANOĞLU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
ÖZKAN ZİLELİ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
RAMAZAN ÜZER
TEKİRDAĞSPOR
2
SAFA ÇAĞLAR
KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR
2
SEFER KANITEMİZ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
SELMAN SEVİNÇ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
2
SEMİH OĞUZ
TONYA DOĞANSPOR
2
ŞEMSETTİN ENDER KILIÇ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
2
TAYFUN BEBEK
BURSASPOR
2
TAYFUN YANAR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
YELDAR YAMAÇ
FATSA BELEDİYESPOR
2
YUSUF TURHAN
TEKİRDAĞSPOR
2
ABDULKADİR ÖKSÜZ
MENEMENSPOR A.Ş.
1
ABDULLAH BERAT DEMİR
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ADEM HAKAN ALİ DENİZER
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
AHMET ŞAHBAZ
CEYHAN SPOR
1
AHMET TALHA YILMAZ
TOKATSPOR A.Ş.
1
ALİ HAN AYDIN
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
ALİ KAAN ŞAHANBAZ
YOZGATSPOR 1959 FK
1
ARİF BOSTANCI
YOZGATSPOR 1959 FK
1
BERKAY ÇAKIR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
BERKAY POLAT
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
1
BEYTULLAH ERSOY
YOZGATSPOR 1959 FK
1
BUĞRA TEMEL
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
BURAK ALTUNAY
YOZGATSPOR 1959 FK
1
BURAK KOÇER
CİZRE SPOR
1
CEM ÖZDEMİR
FETHİYESPOR
1
CENGİZHAN BAYRAK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
CEVATCAN EKİNCİ
GİRESUNSPOR
1
CUMA ALİ ÜZÜM
AĞRI 1970 SPOR
1
DEVRAN ÇAMURDAŞ
MALATYA İDMANYURDU
1
EBUBEKİR TAŞKINGÜL
YOZGATSPOR 1959 FK
1
EGECAN ÇEVİR
ÇİĞLİ BELEDİYESPOR
1
EMİR AKAY
YOZGATSPOR 1959 FK
1
EMİR MİRAY KÖKSAL
FENERBAHÇE A.Ş.
1
EMRE ADİLOĞLU
YOMRA SPOR
1
EMRE ALAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
EMRE EROL
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
ENES YILMAZ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
ENGİN BERK NEBİOĞLU
BUCASPOR 1928
1
ERDEM DİKBASAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
EREN EŞ
TOKATSPOR A.Ş.
1
ERHAN ŞENGÜL
YOMRA SPOR
1
FAHRETTİN BIYIKLI
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
FAİK KARTAL DURAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
FATİH AYDIN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
FATİH EMİRCAN
YOZGATSPOR 1959 FK
1
FATİH SOMUNCU
FETHİYESPOR
1
GÖKHAN SÜRÜCÜ
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
1
GÜNER OKAY
TEKİRDAĞSPOR
1
HALİL AKHAN
HENDEK SPOR
1
HALİL AŞUT
ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S.K.
1
HAMDİ TAYFUN YILMAZ
YOZGATSPOR 1959 FK
1
HAYRİ MERT YOMRALIOĞLU
YOMRA SPOR
1
HAYRULLAH ÇELİK
FETHİYESPOR
1
HÜSEYİN RÜZGAR
FETHİYESPOR
1
İBRAHİM ÇAĞRI OĞUZ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
İBRAHİM KONGUR
AĞRI 1970 SPOR
1
İBRAHİM SERDAR AYDIN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
İSMAİL DİNÇER
YOZGATSPOR 1959 FK
1
İZZETTİN KEPENÇ
MARDİN FOSFAT SPOR
1
KAAN AKMAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
KADİR YILMAZ ÇELİK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
MEHMETCAN KÖSE
YOMRA SPOR
1
MERT YILDIRIM
AĞRI 1970 SPOR
1
METİN GÜLER
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
MURAT ŞAMİL KURT
KAHTA 02 SPOR
1
MURAT ŞİMŞEK
ERBAASPOR
1
MUSTAFA DEMİREL
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
1
NİMET KAYAALP
MARDİN FOSFAT SPOR
1
OĞUZHAN AÇIL
YOMRA SPOR
1
OKTAY KANCI
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
ORHAN GÜLLE
YOMRA SPOR
1
OSMAN YILDIRIM
YOMRA SPOR
1
ÖMER KARANCI
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
RIZA ALTINTAŞ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
SABAHATTİN DESTİCİ
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
SAMET AYDIN
YOMRA SPOR
1
SELİM ASAL
CEYHAN SPOR
1
SELİM ÖZTÜRK
YOZGATSPOR 1959 FK
1
SERCAN ŞAŞMAZ
TEKİRDAĞSPOR
1
SERDAR AŞUK
KAHTA 02 SPOR
1
SERDAR BİRER
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
SERHAT MUTLU
FETHİYESPOR
1
SEZER YILDIRIM
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
SİDAR CEYLAN
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
TUNAHAN MERİÇ
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
1
TUNCAY FINDIKCI
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
UFUKCAN ENGİN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
UĞURCAN GÜLAY
YOZGATSPOR 1959 FK
1
YASİR AKAN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
3. Grup
EMİR KAAN GÜLTEKİN
İSTANBULSPOR A.Ş.
17
NURETTİN ÇAĞLAR
SOMASPOR
16
HAKAN KUŞ
KARŞIYAKA
15
ABUZER GAFFAR TOPLU
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
13
NURETTİN ÇAKIR
ISPARTA 32 SPOR
13
ÖZCAN AYDIN
SOMASPOR
11
UĞUR CAN
SOMASPOR
11
ENES SOY
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
10
SERHAN YILMAZ
ÇARŞAMBASPOR
10
YUSUF ATASOY
ÇATALCASPOR
10
FURKAN GÜNEŞ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
9
YAVUZ KOÇ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
9
YUSUF YAĞCI
ERBAASPOR
9
GÖKHAN AYDAŞ
ALTINDAĞ SPOR
8
RAŞİT SEVİNDİR
ŞİLE YILDIZSPOR
8
AZİZ KIZILGÜN
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
7
BİLAL YENER ARICA
GÖLCÜKSPOR
7
HAKKI TOSUN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
7
MUHAMMED ÖZTÜRK
SOMASPOR
7
TAHSİN HACIMUSTAFAOĞLU
ŞİLE YILDIZSPOR
7
DOĞUKAN İNCİ
KARŞIYAKA
6
EKREM SÜTÇÜ
CİZRE SPOR
6
EREN GÖRÜR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
6
FURKAN ÖZDEMİR
CİZRE SPOR
6
HÜSEYİN FISTIKCI
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
6
KEMAL SABRİ BAYRAKTAR
ÇARŞAMBASPOR
6
AYKUT SEVİM
KUŞADASISPOR
5
BARIŞ ŞEN
GÖLCÜKSPOR
5
HAKAN DOĞAN
76 IĞDIR BELEDİYE SPOR
5
MUAMMER SARIKAYA
İSTANBULSPOR A.Ş.
5
OĞUZHAN YILDIRIM
ÇARŞAMBASPOR
5
ÖNDER AKDAĞ
ÇATALCASPOR
5
SAMET DAĞLI
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
5
UĞUR AYHAN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
5
YAŞAR ÇETİN
ERBAASPOR
5
AHMET BUĞRAHAN TUNCAY
ERBAASPOR
4
ALİ ZORLU
ÇATALCASPOR
4
ALPEREN TOPÇULAR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
4
BARIŞ KAZER
TEKİRDAĞSPOR
4
BEKİR CAN KARA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
4
BURAK KAVLAK
YENİ MALATYASPOR
4
CENK ÖZBEY
KARŞIYAKA
4
GÖKCAN GELMEN
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
4
HAKKI İSMET ŞİMŞEK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
4
İSMAİL KÖSE
BUCASPOR 1928
4
KAAN GÜDÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
4
ÖZGEN ERDEM
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4
SEMİH EKMEN
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
4
SERDAR ÜMİT DENİZ
ISPARTA 32 SPOR
4
TUGAY ERUZUN
ÇARŞAMBASPOR
4
UMUT KORAY ÖZ
SOMASPOR
4
YUSUF KAPLAN
YALOVASPOR
4
ADEM AYDIN
ŞİLE YILDIZSPOR
3
AHMET CAN ARIK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
3
ALPEREN DOĞAN
ALTINDAĞ SPOR
3
BEKİR KARADENİZ
PENDİKSPOR
3
BERK YİĞİT KARADAĞ
ANKARASPOR
3
BURAK KOÇER
CİZRE SPOR
3
BURHANETTİN ÇAKIREFE
ÇATALCASPOR
3
EMRE İŞÇİLER
CİZRE SPOR
3
EMRE KARADAĞ
ŞİLE YILDIZSPOR
3
EMRE TEKİN PINAR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
3
FATİH KARSLI
ALTINDAĞ SPOR
3
FURKAN ÜNSAL
HACETTEPE SPOR
3
KERİM BÖLÜK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
MEHMET MERT ÖZKAPTAN
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
3
MERT SARI
ŞİLE YILDIZSPOR
3
MERT TÜRKİLERi
ARHAVİ SPOR
3
MUHAMMET CAN ÖZTÜRK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
3
MURAT KAYALI
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
3
MUSTAFA DEĞİRMENCİ
KARŞIYAKA
3
OĞUZHAN BOZKURT
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
REHA KURT
ŞİLE YILDIZSPOR
3
SELAHATTİN SEYHUN
BUCASPOR 1928
3
SİNAN UZUN
YALOVASPOR
3
TALHA REŞAT BULUT
TRABZONSPOR A.Ş.
3
TAYGUN VURGUN
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
3
YUNUS ÜNSAL
ERBAASPOR
3
ABDULKADİR ÇELİK
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2
ABDULKADİR ÖZDEMİR
ARHAVİ SPOR
2
AHMET BATUHAN AKYÜZ
ÇATALCASPOR
2
ALPAY ALDEMİR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
AZİZ AKSOY
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
2
BERAT VARDAL
ARHAVİ SPOR
2
BERK TAŞKIN
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
2
BORA YELKEN
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
2
CEMAL DOĞU
YALOVASPOR
2
COŞKUN GÜNER
GÖLCÜKSPOR
2
EMRAH ÇIRAK
ARHAVİ SPOR
2
EMRE AYDIN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
EMRE BAYSAL
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
EMRE CAN DÖNMEZ
ALTINDAĞ SPOR
2
EMRE TOPTAN
ALTINDAĞ SPOR
2
FERİT ERİŞÇİ
YALOVASPOR
2
FURKAN YİĞİT
YENİ MALATYASPOR
2
HAKAN ÇAKIR
SOMASPOR
2
HALİL İBRAHİM CENİK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
HÜSEYİN AFKAN
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
2
HÜSEYİN ÇİRAY
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
KADİR TURHAN
ISPARTA 32 SPOR
2
KADİR YURTTADUR
SOMASPOR
2
KAĞAN KAYALI
BALIKESİRSPOR
2
MELİH ŞENCAN
SOMASPOR
2
MUHAMMED SAK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
2
MUHAMMET MUSTAFA DOĞAN
ÇARŞAMBASPOR
2
MUHAMMET YILMAZ
ÇATALCASPOR
2
MUSTAFA ACAR
ISPARTA 32 SPOR
2
NEZİR ÖZER
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
OĞUZHAN TÜRKMEN
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
ONUR ALKAN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
ONUR KIZILTAŞ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
ÖZER OZAN PEKDEMİR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
2
SEMİH ÜSTÜN
ISPARTA 32 SPOR
2
SERHAT ÖZYILMAZ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
TİMUÇİN AŞCIGİL
ARHAVİ SPOR
2
TOLGA ŞAHİN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
UMUT ASLAN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
UMUTCAN TOPALCI
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
2
UTKU DOĞAN
ALTINDAĞ SPOR
2
VOLKAN SERİM
MUĞLASPOR
2
YAKUP KAYIŞ
ARTVİN HOPASPOR
2
ABDULSAMET CAN
ÇARŞAMBASPOR
1
ABDULSAMET KIRIM
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
ABDURRAHMAN İLKYAZ
ARHAVİ SPOR
1
AHMET AKATIN
AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ
1
AHMET FATİH UZUN
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
AHMET ÜRER
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1
ALİ MERT IŞIK
GÖLCÜKSPOR
1
ALİ MEVRAN ABLAK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
ALİHAN BEL
ÇATALCASPOR
1
ALPEREN AYVAZ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
1
ANIL ÇIRACI
KARŞIYAKA
1
ARDA CAN
ŞİLE YILDIZSPOR
1
ATAKAN EKİZ
ADANASPOR A.Ş.
1
BARTU BALADIN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
BATUHAN EREN
ANKARA DEMİRSPOR
1
BATUHAN KARA
KARŞIYAKA
1
BERKAN DURDU
GÖLCÜKSPOR
1
BERKANT ŞAHİN KÖK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
BURAK ALTINGÖK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
BURAK YAMAÇ
ÇATALCASPOR
1
BURAK YILMAZ
CİZRE SPOR
1
CANER YILMAZ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
CELAL ARAS
MAMAK FK
1
CENK DOĞAN
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
1
CÖMERT KANDEMİR
ŞİLE YILDIZSPOR
1
DERSİM SAHAN KAYNAK
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
DOĞAN SEÇKİN ŞAVKIN
CİZRE SPOR
1
EFŞAN GEÇGİN
ISPARTA 32 SPOR
1
EKREM AYDEMİR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
EMİRHAN ÇAKIR
BALIKESİRSPOR
1
EMİRHAN ÇAVUŞ
ERBAASPOR
1
EMRE FIRTINA
ISPARTA 32 SPOR
1
ERDİNÇ KARAKAŞ
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
1
EREN YEŞİL
SOMASPOR
1
ERHAN TATLIDİL
ÇARŞAMBASPOR
1
EVREN KİLARCİ
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
EYÜP CAN TEMİZ
ARHAVİ SPOR
1
FATİH KIZILAY
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
FATİH ŞERİFOĞLU
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
FATİH TAŞDELEN
YALOVASPOR
1
FAZLI AYAN
YALOVASPOR
1
FERAT YAŞAR
YALOVASPOR
1
FIRAT SALUR
ÇARŞAMBASPOR
1
FURKAN CAMCI
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
1
FURKAN KARABATAK
ERBAASPOR
1
FURKAN ÖZYAPI
GÖLCÜKSPOR
1
GÖKHAN KOCAMAN
ARHAVİ SPOR
1
GÜRKAN ALVER
ALTINDAĞ SPOR
1
HAKAN BOZKURT
ARHAVİ SPOR
1
HAKKI TÜRKER
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
1
HAMİT BAYRAKTAR
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
HARUN ATALAY
KARŞIYAKA
1
KAAN UYKUR
MKE ANKARAGÜCÜ
1
KADİR MERT ÖRENTEPE
ÇATALCASPOR
1
KEREM PALA
ÇORUM FK
1
KÖKSAL AYAYDIN
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
MEHMET AVCI
ŞİLE YILDIZSPOR
1
MEHMET EKSİK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET ERKUT ŞENTÜRK
ALTINDAĞ SPOR
1
MEHMET FATİH DÜNDAR
ÇATALCASPOR
1
MERT SOMAY
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
1
MERT YILMAZ
KARŞIYAKA
1
METİN KARAKAN
ÇARŞAMBASPOR
1
MİRAN AVCI
GÖLCÜKSPOR
1
MUHAMMET FATİH ÖZTEKİN
KARŞIYAKA
1
MURAT ŞİMŞEK
ERBAASPOR
1
MUSTAFA ACAR
ŞİLE YILDIZSPOR
1
MUSTAFA AŞAN
KARŞIYAKA
1
MUSTAFA ÇOŞKUN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
MUSTAFA DİLER
ISPARTA 32 SPOR
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
1
MUSTAFA SERKAN DEMİREL
YALOVASPOR
1
NAMIK BARIŞ ÇELİK
KARŞIYAKA
1
OĞUZHAN YILDIRIM
SOMASPOR
1
OĞUZHAN YILDIRIM
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
OKAN TOPRAK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
ONUR ERDEM GÜNEL
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
ONUR ÖZTONGA
KOCAELİSPOR
1
ONUR ULAŞ
SOMASPOR
1
ORHAN NAHIRCI
ARHAVİ SPOR
1
ÖMER SERBEST
ARHAVİ SPOR
1
ÖZGÜR KEDİKLİ
CİZRE SPOR
1
ÖZKAN DUMAN
KARŞIYAKA
1
SALİH KAAN KAPLAN
BİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR
1
SAMED KARTAL
YATAĞANSPOR
1
SEFA TUNÇ
GÖLCÜKSPOR
1
SELÇUK ÇALIŞIR
GÖLCÜKSPOR
1
SERKAN AKBAKAY
AKŞEHİR SPOR
1
SEZER TAŞKOLU
GÖLCÜKSPOR
1
SIRAT YEŞİLÖRDEK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
TALHA ÖZCAN
EROKSPOR FUTBOL KULÜBÜ A.Ş
1
TOLGA ŞAHİN
ARHAVİ SPOR
1
TUNAHAN ERGÜL
TRABZONSPOR A.Ş.
1
TURGAY AN
YALOVASPOR
1
VELİ ORTAKCI
GÖLCÜKSPOR
1
YAĞIZ RÜŞTÜ AKTAŞ
ERBAASPOR
1
YAŞAR KAAN YILMAZ
ERBAASPOR
1
YILMAZ CAN TAŞKIRAN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
YUNUS ÖZDEMİR
GÖLCÜKSPOR
1
.
4. Grup
AYKUT ÇİFT
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
17
UMUT PUSAT
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
15
HÜSEYİN ÇELİK
BURSA YILDIRIM SPOR
13
ÖMER FARUK SEZGİN
DÜZCE SPOR
12
TUFAN DENİZ GELEN
SİLİVRİSPOR
12
İSA GÜLER
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
11
YUSUF AKYEL
DÜZCE SPOR
11
GÖKHAN ERDÖL
52 ORDUSPOR FK
10
ŞÜKRÜ KAAN KILIÇASLAN
52 ORDUSPOR FK
10
EMRE PEHLİVAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
9
YILDIRAY KOÇAL
MODAFEN
9
ALİ BERKE TİMURCİOĞLU
ALANYA KESTELSPOR
8
EMRE OKUR
MUĞLASPOR
8
MUSTAFA APARDI
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
8
NEVZAT BİLEN
DÜZCE SPOR
8
SAMET BULUT
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
8
AHMET TEKER
ADIYAMAN 1954 SPOR
7
FURKAN FEHMİ GÜNEŞ
BURSA YILDIRIM SPOR
7
MERT EFE ÇÖLBEYİ
AKHİSARSPOR
7
MUSTAFA YILMAZ
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
7
MUZAFFER ÖZCANLI
KOZAN SPOR FK
7
ŞAHİN AYGÜNEŞ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
7
YUNUS EMRE KEFELİ
MODAFEN
7
AHMET GÜVEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
6
BÜNYAMİN BALAT
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
6
CAFERCAN AKSU
ADIYAMAN 1954 SPOR
6
FUAT BAVUK
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
6
GÜRKAN ARSLAN
52 ORDUSPOR FK
6
HALİL YILMAZ
BERGAMA BELEDİYESPOR
6
TALHA YÜNKUŞ
ALANYA KESTELSPOR
6
ADEM SAĞLAM
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
5
BATUHAN KURT
ALANYA KESTELSPOR
5
EMRAH BEDİR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
5
ENES OCAK
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
5
GÖKHAN GÖKSU
SİLİVRİSPOR
5
GÜNEY TUTCUOĞLU
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
5
HARUN KOÇ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
5
METİN SEVİNÇ
DÜZCE SPOR
5
MUHAMMET SAİT ÖZVARDAR
SİLİVRİSPOR
5
SEBAHATTİN USTA
52 ORDUSPOR FK
5
TAYLAN ÖZGÜN
ADIYAMAN 1954 SPOR
5
ABDULKADİR ÖZDEMİR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
4
ALİ ÖZTÜRK
BERGAMA BELEDİYESPOR
4
ALİCAN TEZ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
4
BERAT TOSUN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
4
DOĞACAN DİKER
BURSA YILDIRIM SPOR
4
FATİH ŞERİFOĞLU
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
4
HÜSEYİN ATALAY
BURSA YILDIRIM SPOR
4
HÜSEYİN TEKER
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
4
İBRAHİM CAN KÖSE
MUĞLASPOR
4
MÜMİN AYSEVER
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
4
ÖMER KUŞAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
4
SERKAN GÜRSES
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
4
TOLUNAY YURTSEVEN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
4
UMUT ASLAN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4
AHMET ÇELİK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
3
ALİ HELVACI
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
3
BURHANETTİN SEVER
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
3
EMİN KAAN ARSLAN
MODAFEN
3
FATİH GÜLTEKİN
MUĞLASPOR
3
FEVZİ CAN BOZKUŞ
MODAFEN
3
HAMZA İPEKCİ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
3
MEHMET KÜÇÜKDURMUŞ
ADIYAMAN 1954 SPOR
3
MUHAMMED EMİN BALCILAR
52 ORDUSPOR FK
3
NECMİ ÇOBAN
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
3
OĞUZHAN BİRBEN
52 ORDUSPOR FK
3
ÖZKAN TOPRAK
ALANYA KESTELSPOR
3
SEFA AKSOY
ADIYAMAN 1954 SPOR
3
SÜLEYMAN ÇELİK
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
ŞEHMUS ASLAN
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
3
VOLKAN SERİM
MUĞLASPOR
3
YUSUF AKBULUT
SAPANCA GENÇLİKSPOR
3
ADEM KABA
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
2
BARIŞ TURAN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
2
BATUHAN TÜRK
BERGAMA BELEDİYESPOR
2
BURAK SABAN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
2
BÜLENT KOCABEY
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
2
CAN AHMET ÜSTÜN
ANKARASPOR
2
EFE GÖRGÜLÜ
ALANYA KESTELSPOR
2
ENESCAN ÖZDEMİR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
2
GÖKHAN ÇETİNUS
MODAFEN
2
HACI MUSTAFA KARABULUT
AFJET AFYONSPOR
2
HALUK TÜRKERİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
2
HASAN ÜSTÜBÜCÜ
CİZRE SPOR
2
HAYRİ KICIKOĞLU
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
2
İBRAHİM KONGUR
AĞRI 1970 SPOR
2
İBRAHİM KONUKSEVER
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
2
KEREM ÇALIŞKAN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
2
MAHMUT GÜLEÇ
BURSA YILDIRIM SPOR
2
MALİK KARAAHMET
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
2
MEHMET KALKAN
BURSA YILDIRIM SPOR
2
MERTCAN AKTAŞ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
2
METEHAN ANDAÇ ÖZLÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2
MUHAMMET ENES ERDEM
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
2
MUHAMMET TAHA ŞAHİN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
MUTLU GÜLER
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
2
MUZAFFER KAHRIMAN
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2
NASRULLAH DEDEMEN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
2
OKAN ŞAHİNGÖZ
ALANYA KESTELSPOR
2
ONUR DEMİR
MODAFEN
2
OZAN CAN DURSUN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2
ÖMER FARUK CANBİRDİ
MENEMENSPOR A.Ş.
2
ÖZKAN YİĞİTER
SİVASSPOR
2
REŞİT AKBULUT
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
2
SERCAN BESLER
SİLİVRİSPOR
2
SERKAN YILDIZ
ADIYAMAN 1954 SPOR
2
TALHA ÖZLER
ÇORUM FK
2
TAYFUN ÇULHA
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
2
TAYYİB KANARYA
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
TOLGA TEKİN
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
2
VEDAT YEŞİLKAYA
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2
YİĞİT KADIOĞLU
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
2
ADEM ERCAN
MEDİLİNE HOSPİTAL FIRAT ÜNİVERSİTESİ GSK
1
AHMET EMİN AKSAKAL
BAYBURT 1918 FUTBOL KULÜBÜ
1
AHMET GÜNDOĞDU
BAYBURT 1918 FUTBOL KULÜBÜ
1
AHMET MUMİN PAPAKER
FATSA BELEDİYESPOR
1
ALİ EREN DAŞDEMİR
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ALPARSLAN FİDAN
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
ALPAY CİN
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1
ARDAHAN GÜNDOĞDU
SİLİVRİSPOR
1
BARIŞ GÜNER
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
BERKE YILMAZ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
BİLAL GÜLDEN
DÜZCE SPOR
1
BULUT KAYA
DÜZCE SPOR
1
BULUTHAN BULUT
ALANYASPOR
1
BURAK AYDIN
BURSA YILDIRIM SPOR
1
BÜLENT KALECİKLİ
MUĞLASPOR
1
BÜNYAMİN KÜÇÜKOSMAN
BAYBURT 1918 FUTBOL KULÜBÜ
1
EBU SIDDIK ÇELİK
DÜZCE SPOR
1
EMİN SOĞUK
MODAFEN
1
EMRAH GÜNDEN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
EMRE BAYRAKTARBAŞI
MODAFEN
1
EMRE ÖZER
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
ENDER GÖR
HEKİMOĞLU TRABZON
1
ENES ATA
MODAFEN
1
ENES YILDIRIM
MODAFEN
1
ENSAR KEMALOĞLU
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
ERDAL KAYA
KOZAN SPOR FK
1
ERDİ KASAPOĞLU
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
ERHAN ÇINAR
76 IĞDIR BELEDİYE SPOR
1
ERKAN BÜKÜLMEZ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
EROL AYDIN
MUĞLASPOR
1
ERTUĞRUL ÇAMLİBEL
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
EŞREF KORKMAZOĞLU
52 ORDUSPOR FK
1
EYÜP POYRAZ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
1
FATİH ERGEN
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
FATİH ÖZÇELİK
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
FIRAT HEKİMOĞLU
KOZAN SPOR FK
1
FURKAN KOPUZ
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN BERKAY YILDIZ
52 ORDUSPOR FK
1
GÖKHAN ÖZER
52 ORDUSPOR FK
1
GÖKSEL SERHAN DURMUŞ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
HAKAN ALBAYRAK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
HAKAN YAĞMURKAYA
MAMAK FK
1
HALİL İBRAHİM KAYA
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
HALİL İBRAHİM PEKŞEN
52 ORDUSPOR FK
1
HASAN AKDEMİR
YALOVASPOR
1
HİKMET ENES ETLİK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1
HÜSEYİN EROL
ERBAASPOR
1
İBRAHİM YILDIRIM
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
İBRAHİM ZEYTİN
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
İLKAY İŞLER
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
İSKENDER CAN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
İSMAİL BAYDİL
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
1
KADİR SAMET ESER
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
KORAY TASLAK
MODAFEN
1
MEHMET ALBAYRAK
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
MEHMET ASLAN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
MEHMET ATİK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
MEHMET BERKANT YAYLAN
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
1
MEHMET BERKE YANMAZ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET DEMİRÖZÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
MEHMET İNCESU
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
MEHMET SOYARSLAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
MELİK YEĞİN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
MERT KORKMAZ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
MUHAMMET ENSAR UZUN
DÜZCE SPOR
1
MUHAMMET ÖZ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
MURAT SEVİMLER
ALANYASPOR
1
MUSTAFA ÇALIŞKAN
KARŞIYAKA
1
MUSTAFA ÇİÇEKLİ
KOZAN SPOR FK
1
MUSTAFA YILMAZ
TURGUTLUSPOR
1
NECATİ BAŞ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
NİZAMETTİN EMİRHAN KILIÇ
KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR
1
NUH AŞKIN
AĞRI 1970 SPOR
1
OĞULCAN ENES DEMİROĞLU
CİZRE SPOR
1
OĞUZHAN GENÇER
KOZAN SPOR FK
1
OĞUZHAN BAYKAL
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
OĞUZHAN KÖSEOĞLU
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1
OKTAY GÜMÜŞ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
OSMAN BOZ
DÜZCE SPOR
1
OSMAN DEMİR
BURSA YILDIRIM SPOR
1
ÖMER EREL
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
ÖMER FARUK ACI
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
ÖMÜRCAN KARACA
ADIYAMAN 1954 SPOR
1
ÖZCAN ATALAY
KOZAN SPOR FK
1
POLAT ERTEK
MANİSASPOR
1
RAHMİ MUHAMMET AKYAZI
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
RAMAZAN ERARSLAN
BURSA YILDIRIM SPOR
1
REHA KURT
ŞİLE YILDIZSPOR
1
SALİH GEVENÇLİ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
SALİM UZUN
ADIYAMAN 1954 SPOR
1
SELİM ŞAHİN
ADIYAMAN 1954 SPOR
1
SERHAT YEŞİLÖRDEK
AFJET AFYONSPOR
1
SONER ERGENÇAY
SİLİVRİSPOR
1
ŞEREF ERCAN
ANKARA DEMİRSPOR
1
TANER ÇEKİÇ
MUĞLASPOR
1
TİMUR KOSOVALI
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
TUGAY KIRCALI
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
TUĞKAN KAMIŞOĞLU
BURSA YILDIRIM SPOR
1
TURGUT DELEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
UĞUR DURMUŞ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
UĞURCAN İKİKARDEŞ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
ÜMİT KOZ
ALANYA KESTELSPOR
1
VOLKAN AKYILDIZ
52 ORDUSPOR FK
1
VOLKAN ÖZCAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
YİĞİT GÜMÜŞ
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
1
YUSUF EMRE ALYAPRAK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.