TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Ligler » TFF 2. Lig » Gol Krallığı
Beyaz Grup
BAHATTİN KÖSE
YILPORT SAMSUNSPOR
15
TAHA BALCI
HEKİMOĞLU TRABZON
13
SERDAR DELİKTAŞ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
12
ARTUN AKÇAKIN
TARSUS İDMAN YURDU
7
SERHAT BAŞTAN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
7
ZAHİT FINDIK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
7
AHMET GÜVEN
GÜMÜŞHANESPOR
6
AHMET SUN
BAŞKENT AKADEMİ FK
6
ALPEREN PAK
TARSUS İDMAN YURDU
6
ATABEY ÇİÇEK
YILPORT SAMSUNSPOR
6
DİLAVER GÜÇLÜ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
6
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
6
ALAATTİN HAMZA OK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
5
HALİL İBRAHİM TUNA
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
5
İLKER AVŞAR
AFJET AFYONSPOR
5
İLYAS KUBİLAY YAVUZ
YILPORT SAMSUNSPOR
5
KIVANÇ KAYA
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
5
MEHMET CAN GÜNGÖR
HACETTEPE SPOR
5
SİNAN KURUMUŞ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
5
AHMET HAKAN ŞAHİN
İNEGÖLSPOR
4
AYKUT ÇİFT
AFJET AFYONSPOR
4
CENGİZ ÖTKÜN
İNEGÖLSPOR
4
FATİH ŞERİFOĞLU
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
4
MALİK KARAAHMET
GMG KIRKLARELİSPOR
4
MEHMET TOSUN
AFJET AFYONSPOR
4
MERT ÇAKAR
GÜMÜŞHANESPOR
4
NİYAZİ BATUHAN SALMAN
İNEGÖLSPOR
4
OKTAY BALCI
PENDİKSPOR
4
ÖMER BOZAN
BAŞKENT AKADEMİ FK
4
ALİ AYDEMİR
HEKİMOĞLU TRABZON
3
ALİ YAVUZ KOL
TARSUS İDMAN YURDU
3
ALİM HARLAK
SARIYER
3
AYKUT ULUÇ
AFJET AFYONSPOR
3
CAN ERDEM
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3
DOĞUKAN EMEKSİZ
SARIYER
3
FURKAN YAMAN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
3
MELIK DERIN
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3
MERT SİNAN PEKESEN
GMG KIRKLARELİSPOR
3
MUHAMMED ALİ BARUTCU
HACETTEPE SPOR
3
MURATHAN BURUŞ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
3
OZAN PAPAKER
PENDİKSPOR
3
SEDDAR KARAMAN
1922 KONYASPOR
3
YAĞIZ SUAT BOLAT
HACETTEPE SPOR
3
YAKUP RAMAZAN ZORLU
PENDİKSPOR
3
AHMET YAZAR
PENDİKSPOR
2
BURAK SABAN
1922 KONYASPOR
2
CELAL HANALP
1922 KONYASPOR
2
ÇAĞRI GİRİTLİOĞLU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
ÇAĞRI YAĞIZ YASAK
TARSUS İDMAN YURDU
2
EMRAH UZUN
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
2
EMRE ÖZTÜRK
İNEGÖLSPOR
2
ERHAN KARA
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
ERHAN ŞENTÜRK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
2
ERTUĞRUL SANCAKTUTAN
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
2
FERHAT YAZGAN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
FIRAT ARIKAN
GÜMÜŞHANESPOR
2
GÖKHAN ALSAN
YILPORT SAMSUNSPOR
2
GÖKHAN KURUMUŞ
İNEGÖLSPOR
2
GUIDO KOÇER
YILPORT SAMSUNSPOR
2
HACI MUSTAFA KARABULUT
İNEGÖLSPOR
2
İBRAHİM SÜRGÜLÜ
GMG KIRKLARELİSPOR
2
İRFAN AKGÜN
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
2
KEREM ÇAĞATAY
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
2
MAHMUT BİLİR
SARIYER
2
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
GÜMÜŞHANESPOR
2
MEHMET TAYFUN DİNGİL
AFJET AFYONSPOR
2
MUAMMER SARIKAYA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
2
MUHAMMED RIDVAN ÖZDEMİR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
2
MUSA CANER AKTAŞ
HEKİMOĞLU TRABZON
2
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
OĞUZHAN ERDOĞAN
HEKİMOĞLU TRABZON
2
ONUR ALKAN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
ONUR RAMAZAN TOPRAK
AFJET AFYONSPOR
2
ONURCAN GÜLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
2
ÖMER ALPER TATLISU
HACETTEPE SPOR
2
ÖZGÜR ÇELİK
SARIYER
2
RAİF GÜNDOĞDU
GÜMÜŞHANESPOR
2
SALİM İYİK
PENDİKSPOR
2
SAMET YALÇIN
HEKİMOĞLU TRABZON
2
SERDARCAN ERALP
HACETTEPE SPOR
2
YASER YILDIZ
SARIYER
2
YASİN ELMAS
TARSUS İDMAN YURDU
2
YILMAZ CAN TAŞKIRAN
TARSUS İDMAN YURDU
2
YILMAZ KILIÇ
1922 KONYASPOR
2
ADEM EREN KABAK
1922 KONYASPOR
1
AHMET ÖNAY
1922 KONYASPOR
1
AHMETHAN KÖSE
YILPORT SAMSUNSPOR
1
ALPAY CİN
1922 KONYASPOR
1
BAHADIR EROL
HEKİMOĞLU TRABZON
1
BAHRİ CAN AVCI
SARIYER
1
BEKİR KARADENİZ
PENDİKSPOR
1
BERAT ALİ GENÇ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
BİLAL AZİZ ÖZER
BAŞKENT AKADEMİ FK
1
BİLAL ÖZDEMİR
İNEGÖLSPOR
1
BORA TAŞDEMİR
BAŞKENT AKADEMİ FK
1
CANER ARICI
YILPORT SAMSUNSPOR
1
CEM AKTAŞ
TARSUS İDMAN YURDU
1
DEDE ÇELİK
HEKİMOĞLU TRABZON
1
DOĞAN CAN GÖLPEK
1922 KONYASPOR
1
EKREM KAYILIBAL
1922 KONYASPOR
1
ENES İSLAM İLKİN
YILPORT SAMSUNSPOR
1
ENİS ÇELİKSU
GMG KIRKLARELİSPOR
1
ERDİNÇ ÇEPOĞLU
PENDİKSPOR
1
EREN TOKAT
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
EYÜP POYRAZ
BAŞKENT AKADEMİ FK
1
FERHAT ÇULCUOĞLU
YILPORT SAMSUNSPOR
1
GÖRKEM GÜVEN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1
GÜRAY GAZİOĞLU
1922 KONYASPOR
1
HAKAN YAĞMURKAYA
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
HAKAN YAVUZ
HEKİMOĞLU TRABZON
1
HÜSEYİN YILMAZ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
İHSAN KÜÇÜK
HACETTEPE SPOR
1
İLTER AYYILDIZ
SARIYER
1
İSMAİL GÜVEN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1
KAAN BAYSAL
AFJET AFYONSPOR
1
KADİR KAAN ÖZDEMİR
1922 KONYASPOR
1
KEREM PALA
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
MAKSUT TAŞKIRAN
HEKİMOĞLU TRABZON
1
MARLON BÜLENT ÜÇÜNCÜ
PENDİKSPOR
1
MEHMET FATİH BAYAT
ŞANLIURFASPOR
1
MEHMET YILMAZ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
MİKAİL ALBAYRAK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1
MİRAÇ ACER
HEKİMOĞLU TRABZON
1
MUHAMMED BURAK ÇELİK
BAŞKENT AKADEMİ FK
1
MUHAMMED BURAK TAŞDEMİR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
MUHAMMET YILMAZ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
MUHARREM EFE
GÜMÜŞHANESPOR
1
MUHARREM OZAN CENGİZ
İNEGÖLSPOR
1
MUHLİS İSTEMİ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
MURAT CEM AKPINAR
HEKİMOĞLU TRABZON
1
MURAT KAYALI
GÜMÜŞHANESPOR
1
OGÜN BAYRAK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
OĞUZ KOCABAL
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
OĞUZ ÖZDEN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
OĞUZHAN KAYAR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
ONUR KOLAY
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
ÖMER CAN SOKULLU
PENDİKSPOR
1
RAMAZAN ÇEVİK
YILPORT SAMSUNSPOR
1
RECEP BURAK YILMAZ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
RECEP EREN KARABACAK
HACETTEPE SPOR
1
RECEP METİN
1922 KONYASPOR
1
SALİH ZAFER KURŞUNLU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
SAMED HAKAN KILIÇ
YILPORT SAMSUNSPOR
1
SAMET ASATEKİN
YILPORT SAMSUNSPOR
1
SELİM KAYACI
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
SERCAN KAYA
ŞANLIURFASPOR
1
SERKAN SÖZMEN
GMG KIRKLARELİSPOR
1
SUAT KAYA
BAŞKENT AKADEMİ FK
1
SÜHEYL ÇETİN
PENDİKSPOR
1
TOLGA TEKİN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
TOLGAHAN ERBAY
BAŞKENT AKADEMİ FK
1
VOLKAN ALTINSOY
HEKİMOĞLU TRABZON
1
VOLKAN KILIÇ
HACETTEPE SPOR
1
VOLKAN OKUMAK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
YAVUZ KOÇ
BAŞKENT AKADEMİ FK
1
YİĞİT İSMAİL GÖKOĞLAN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1
YİĞİTCAN GÖLBOYU
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
Kırmızı Grup
TAYYİB KANARYA
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
15
BATUHAN ER
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
11
İLYAS ÇAKMAK
GMG KASTAMONUSPOR
11
MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU
ANKARA DEMİRSPOR
11
BATUHAN KARADENİZ
BANDIRMASPOR
9
İBRAHİM FATİH DİLEK
ERGENE VELİMEŞE SPOR
8
ÖMER FARUK ERMEÇ
SİVAS BELEDİYE SPOR
8
SADIK BAŞ
TUZLASPOR A.Ş.
8
ERCÜMENT ERAY ATAKLI
SİVAS BELEDİYE SPOR
7
METİNCAN CİCİ
GMG KASTAMONUSPOR
7
HALUK TÜRKERİ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
6
HÜSEYİN BAK
BANDIRMASPOR
6
OZAN SOL
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
6
SERDAR EYLİK
ANKARA DEMİRSPOR
6
BENHUR KESER
BANDIRMASPOR
5
CEREM TALHA DİNÇER
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
5
TUNÇ MURAT BEHRAM
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
YASER HACIMUSTAFAOĞLU
SAKARYASPOR A.Ş.
5
AHMET KARADAYI
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
BERK İSMAİL ÜNSAL
SAKARYASPOR A.Ş.
4
CELAL DUMANLI
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
4
EREN TAŞKIN
EYÜPSPOR
4
GÖKSU TÜRKDOĞAN
TUZLASPOR A.Ş.
4
HASAN AHMET SARİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
4
İBRAHİM ALAN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
4
KADİR ARİ
UŞAK SPOR A.Ş.
4
KADİR BEKMEZCİ
BİREVİM ELAZIĞSPOR
4
OĞUZHAN ÖZTÜRK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
SİNAN AKAYDİN
BANDIRMASPOR
4
SÜLEYMAN GÜNEŞ
ANKARA DEMİRSPOR
4
ABDULAZİZ SOLMAZ
SAKARYASPOR A.Ş.
3
ABDULLAH BALIKÇI
UŞAK SPOR A.Ş.
3
ALPAY KOLDAŞ
UŞAK SPOR A.Ş.
3
BERKAY ÖZER
UŞAK SPOR A.Ş.
3
EMRAH DAĞ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
3
FARUK ÖCAL
GMG KASTAMONUSPOR
3
FIRAT SEFA ÖNCÜ
BİREVİM ELAZIĞSPOR
3
İSMAİL DÜZGÜN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
3
İZZET TOPATAR
BİREVİM ELAZIĞSPOR
3
MUSTAFA ÖZTÜRK
ERGENE VELİMEŞE SPOR
3
ONAT KUTAY KURT
ERGENE VELİMEŞE SPOR
3
ÖMER GÜR
GMG KASTAMONUSPOR
3
SERDAR CANSU
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
SERGEN YATAĞAN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
3
SİNAN UZUN
ERGENE VELİMEŞE SPOR
3
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
3
UMUT SÖNMEZ
TUZLASPOR A.Ş.
3
YAŞAR ÇETİN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
3
YUSUF EMRE KASAL
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
3
YUSUF TÜRK
GMG KASTAMONUSPOR
3
ALİ KUCIK
BANDIRMASPOR
2
ALTAR HAN HİDAYETOĞLU
NİĞDE ANADOLU FK
2
BATUHAN AYVAZ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
2
BATUHAN KURT
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
BURAK ÇOLAK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
2
BURAK ÖKSÜZ
ANKARA DEMİRSPOR
2
DOĞAN CAN DAVAS
BANDIRMASPOR
2
EMBİYA AYYILDIZ
NİĞDE ANADOLU FK
2
EMRE ŞAHİN
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
2
EMRECAN YILDIZHAN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
2
ERKAN TAŞKIRAN
BANDIRMASPOR
2
FERİT ERİŞÇİ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
GÖKHAN ÇIRAK
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
2
HASAN KÜÇCÜK
ANKARA DEMİRSPOR
2
İLKER SAYAN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
MEHMET BEKTAŞ
UŞAK SPOR A.Ş.
2
MEHMET ÖZDIRAZ
TUZLASPOR A.Ş.
2
METEHAN YİLMAZ
NİĞDE ANADOLU FK
2
MUSTAFA AYDIN
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
OKTAY AYDİN
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
ONUR KARAKABAK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
ONUR USLUCAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
ÖZER OZAN PEKDEMİR
UŞAK SPOR A.Ş.
2
RECEP YEMİŞCİ
NİĞDE ANADOLU FK
2
SEFA KÜPELİ
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
BİREVİM ELAZIĞSPOR
2
SERGEN YAKUPÇEBİOĞLU
ERGENE VELİMEŞE SPOR
2
TURAN YILMAZ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
YASİN YENER
TUZLASPOR A.Ş.
2
YİĞİTCAN ERDOĞAN
BİREVİM ELAZIĞSPOR
2
AHMET KAAN ERGÜN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
AKIN AKMAN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
ALİ AYDIN
EYÜPSPOR
1
ALİCAN KARADAĞ
GMG KASTAMONUSPOR
1
AYKUT ÇOLAKOĞLU
NİĞDE ANADOLU FK
1
BARAN IŞIK
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
BARIŞ SAĞIR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
BERAT SATILMIŞ
BANDIRMASPOR
1
BERAT TOSUN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
BERK KERVANKIRAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
BERKAN BURAK TURAN
EYÜPSPOR
1
BERKAY CAN DEĞİRMENCİOĞLU
SAKARYASPOR A.Ş.
1
BERKAY SEFA KARA
GMG KASTAMONUSPOR
1
BİROL YILMAZER
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
BURAK ASAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
BURAK GÖKSEL
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
BÜLENT UZUN
TUZLASPOR A.Ş.
1
CİHAN AYDIN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
DENİS TAŞKESEN
SAKARYASPOR A.Ş.
1
DEVRİM TAŞKAYA
TUZLASPOR A.Ş.
1
EMİRHAN SUBAŞ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
EMRE ESER
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
EMRE ÖZKAN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
ENİS DURAK
NİĞDE ANADOLU FK
1
EROL YÜKSEKER
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
ESER AKBAŞ
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
ETHEM ERCAN PÜLGİR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
EYÜPCAN DELİBALTA
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
FATİH ATEŞ
NİĞDE ANADOLU FK
1
FEYYAZ AYDİL
UŞAK SPOR A.Ş.
1
FURKAN PARSAK
SAKARYASPOR A.Ş.
1
GÖKCAN KAYA
TUZLASPOR A.Ş.
1
HACI ÖMER DOĞRU
SAKARYASPOR A.Ş.
1
HAKAN TURAN
ANKARA DEMİRSPOR
1
HARUN AYDIN
GMG KASTAMONUSPOR
1
HARUN ÖZCAN
EYÜPSPOR
1
HÜSEYİN ÖZTÜRK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
İRFAN BAŞARAN
BANDIRMASPOR
1
KADİR YURTTADUR
NİĞDE ANADOLU FK
1
KAMİL İÇER
ANKARA DEMİRSPOR
1
KEMAL TOKAK
TUZLASPOR A.Ş.
1
KIVANÇ SALİHOĞLU
EYÜPSPOR
1
MEDENİ BİNGÖL
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
MEHMET SIDDIK İSTEMİ
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
MELİH BERAT ARSLAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
METEHAN MERTÖZ
EYÜPSPOR
1
MUHAMMED DÜZGÜNER
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
MURAT CEYLAN
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
MURAT YILMAZ
TUZLASPOR A.Ş.
1
MUSTAFA EMİRHAN ÖZYAŞAR
NİĞDE ANADOLU FK
1
MUSTAFA SEVGİ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
OĞUZHAN TÜRK
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
OKAN BAYDEMİR
SAKARYASPOR A.Ş.
1
ONUR ERDEM GÜNEL
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
OSMAN TORUN
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
ÖMER ALP KULGA
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
ÖMER YILDIZ
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
ÖZGÜR İLERİ
GMG KASTAMONUSPOR
1
SAVAŞ TAĞA
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
SEÇKİN GETBAY
UŞAK SPOR A.Ş.
1
SELİM ENES ÖZEREN
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
SERKAN YILDIZ
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
UĞUR MUSTAFA TÜRK
EYÜPSPOR
1
UMUT SÖZEN
SAKARYASPOR A.Ş.
1
YAKUP DEMİR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.