TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
1. Grup
EMRE GEMİCİ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
20
TUNÇ MURAT BEHRAM
BUCASPOR 1928
16
OSMAN ŞAHİN
OFSPOR A.Ş.
12
UMUT AYDIN
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
12
ÇAĞLAR ÖZEL
1877 ALEMDAĞ SPOR
9
ERAY PAZAR
ARTVİN HOPASPOR
9
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
9
MUHAMMED ENES YILMAZ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
9
OĞUZ AYDIN
BUCASPOR 1928
9
UMUT DİLEK
ANTALYA KEMERSPOR
8
HASAN GÜNDOĞDU
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
7
MUSTAFA ACUN
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
7
CEMRE ATMACA
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
6
CUMA MENİZE
BUCASPOR 1928
6
EMRAH BEDİR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
6
FURKAN SAFİ
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
6
OZAN KARABACAK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
6
TAYFUR EMRE YILMAZ
BELEDİYE DERİNCE SPOR
6
AKIN AKMAN
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
5
EMİR CAN SAYAR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
5
FIRAT ARAS
1877 ALEMDAĞ SPOR
5
FURKAN TÜTÜNCÜ
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
5
HALİL ÇELİK
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
5
HARUN ÖZCAN
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
5
MEHMET KÜÇÜKDURMUŞ
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
5
MELİH İNAN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
5
MUSTAFA ALTUN
KIZILCABÖLÜKSPOR
5
NİYAZİ ÇOLAK
ARTVİN HOPASPOR
5
SERCAN BIYIKLI
ANTALYA KEMERSPOR
5
YUSUF DEMİR
1877 ALEMDAĞ SPOR
5
ATİLLA AYBARS GARHAN
GÖLCÜKSPOR
4
FERDİ KONAK
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
4
FURKAN CİNKAYA
ARTVİN HOPASPOR
4
İSMAİL BULUT
FATSA BELEDİYESPOR
4
MEHMET TOSUN
BELEDİYE DERİNCE SPOR
4
MUHAMMET ALİ YENİLMEZ
PAYASSPOR
4
MURAT TORUN
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
4
MUSTAFA AYDOĞDU
OFSPOR A.Ş.
4
OKAN DERNEK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
4
ÖMER FARUK ERMEÇ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
4
TALHA AYDEMİR
ARTVİN HOPASPOR
4
TANER GÜRSOY
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
ADNAN GÜLEN
OFSPOR A.Ş.
3
AHMET BAYKAL
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
3
ALPAY EROĞLU
KIZILCABÖLÜKSPOR
3
BARIŞ ÇİÇEK
OFSPOR A.Ş.
3
BERKANT TAŞKIRAN
PAYASSPOR
3
BERKE BIYIK
BUCASPOR 1928
3
EFE KARAOĞLU
BELEDİYE DERİNCE SPOR
3
EMRE TORUN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
3
ENES ALIÇ
BUCASPOR 1928
3
GÖKHAN DEMİR
ARTVİN HOPASPOR
3
HACİ ŞÜKRÜ ÇİÇEK
BURSA YILDIRIM SPOR
3
İBRAHİM HAS
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
3
İZLEM ANIL BALAKKIZ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
3
KORAY KURT
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
3
MUHAMMED BURAK TAŞDEMİR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
3
MUHAMMET EMRE KALKAN
OFSPOR A.Ş.
3
MURATHAN BURUŞ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
3
OĞUZHAN PALAZ
MANİSASPOR
3
OZAN ŞAMİLOĞLU
KIZILCABÖLÜKSPOR
3
ALPEREN BEKTAŞ
1877 ALEMDAĞ SPOR
2
ANIL YILDIRIM
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
2
BERKAN AFŞARLI
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
BİLAL ŞEFLEK
OFSPOR A.Ş.
2
BURAK SÜRMELİ
BUCASPOR 1928
2
CAN BAYIRKAN
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
CEM ÜNAL
ANTALYA KEMERSPOR
2
DENİZ ATAÇ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
2
DOĞAN ÇAMLI
ERGENE VELİMEŞE SPOR
2
DOĞANCAN AYNACI
YALOVASPOR
2
DOĞUKAN ATEŞ
PAYASSPOR
2
DOĞUKAN BULUT
FATSA BELEDİYESPOR
2
EMRE USTA
FATSA BELEDİYESPOR
2
ERKAN ŞENTÜRK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
ERTUĞRUL USTA
1877 ALEMDAĞ SPOR
2
ERTUĞRUL YILDIRIM
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
FATİH ARAT
FATSA BELEDİYESPOR
2
FURKAN DEMİR
1877 ALEMDAĞ SPOR
2
HAMZA KÜÇÜKKÖYLÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
İBRAHİM AKSU
ANTALYA KEMERSPOR
2
KAAN BULUT
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
MEHMET BAĞLI
BELEDİYE DERİNCE SPOR
2
MEHMET İNCEBACAK
MANİSASPOR
2
MEHMET SEÇME
FATSA BELEDİYESPOR
2
MERT CAYMAZ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
MERT YAVUZ
PAYASSPOR
2
MERTKAN CENGİZ
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
2
MUSTAFA PINAR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
2
SABAHATTİN DESTİCİ
KARAMAN BELEDİYESPOR
2
SAFFET GURUR YAZAR
ARTVİN HOPASPOR
2
SEMİH MUSTAFA USTA
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
SERHAT ENES ÇALIŞAN
1877 ALEMDAĞ SPOR
2
SERTAÇ GÖKALTIN
1877 ALEMDAĞ SPOR
2
UĞUR ADEM GEZER
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
2
UĞURCAN İKİKARDEŞ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
2
ÜMİT CAN TOKCU
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
2
YASİN ÇAKALOĞLU
PAYASSPOR
2
YASİN ELMAS
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
2
AHMET AKTAŞ
BUCASPOR 1928
1
AHMET ARAS
BUCASPOR 1928
1
ALPEREN KAHRAMAN
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
ALPEREN KUYUBAŞI
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1
ATALAY GÜREL
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
AYHAN GÜRBÜZ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
BAHTİYAR DOLMA
MANİSASPOR
1
BARAN IŞIK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
BEKİR TURAÇ BÖKE
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
BUĞRA TEMEL
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
BUĞRAHAN KARSLI
OFSPOR A.Ş.
1
BURAK KESKİN
MANİSASPOR
1
BÜNYAMİN KASAL
MANİSASPOR
1
CENKAY AKDOĞAN
1877 ALEMDAĞ SPOR
1
ÇAĞRI GÜLCÜ
MANİSASPOR
1
DURSUN TÜRK
ARTVİN HOPASPOR
1
EFE CAN ÇÖLBEKLER
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
EKREM ÇALIŞANLAR
PAYASSPOR
1
EMRE DALGALIDERE
1877 ALEMDAĞ SPOR
1
EMRE KORKMAZ
MANİSASPOR
1
EMRE TURAN
OFSPOR A.Ş.
1
ENİS ÇELİKSU
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1
ENVER YILDIZ
FATSA BELEDİYESPOR
1
ERCAN DİŞKAYA
PAYASSPOR
1
ERHAN GÖÇ
1877 ALEMDAĞ SPOR
1
ERTAÇ BAĞCI
PAYASSPOR
1
FATİH KIRAN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
FEYYAZ AYDİL
PAZARSPOR
1
FİKRET TOPALOĞLU
OFSPOR A.Ş.
1
FURKAN IŞIKDEMİR
OFSPOR A.Ş.
1
FURKAN PARSAK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
GÖKHAN ÇIRAK
PAYASSPOR
1
GÖKHAN KÖSEOĞLU
BUCASPOR 1928
1
GÖKHAN PAYAL
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
GÜNEY TUTCUOĞLU
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
HAKKI YILDIZ
PAYASSPOR
1
HAMZA TÜRKMEN
PAYASSPOR
1
HASAN KAYA
ANKARA DEMİRSPOR
1
HÜSEYİN CAN ÖZTÜRK
ARTVİN HOPASPOR
1
İLYAS SARI
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
İLYAS URAL
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
KIVANÇ SALİHOĞLU
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
KORAY BAYKARA
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
MEHMET KAAN TÜRKMEN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
MEHMET MUSTAFA YILDIZAÇ
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1
MESUT SARAY
ANTALYA KEMERSPOR
1
MİRAÇ CAN DOKSANOĞLU
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
MUAMMER UMUT KEZGİN
MANİSASPOR
1
MUHAMMED BURAK ÇELİK
FATSA BELEDİYESPOR
1
MUHAMMED CAN
OFSPOR A.Ş.
1
MUHAMMED FURKAN IŞIK
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
MUHAMMED FURKAN KAPLAN
MANİSASPOR
1
MURATHAN SÜTCÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
MUSTAFA EMRE CAN
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
MÜCAHİT ÇAKIR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
OKTAY BALA
SİLİVRİSPOR
1
ONAT KUTAY KURT
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
ONUR ERDEM GÜNEL
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
ONUR OKAN
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
OSMAN BAYRAK
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
1
ÖMER KANBEROĞLU
MANİSASPOR
1
RAMAZAN ÖVÜÇ
ANTALYA KEMERSPOR
1
RAMAZAN ÖZKABAK
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
REŞO AKIN
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
SERHAT MADEN
MANİSASPOR
1
SİNAN MORGİL
BELEDİYE DERİNCE SPOR
1
SİNAN YAZICI
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
ŞEFİK CAN EREL
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
TUNCAY KILIÇ
ALTINDAĞ SPOR
1
UFUK ER
BUCASPOR 1928
1
VAHAP AYDEMİR
MANİSASPOR
1
VEDAT ERÇİN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
VEDAT SAYGI
PAYASSPOR
1
VOLKAN CAN
OFSPOR A.Ş.
1
YALÇIN EYCAN KAYA
BUCASPOR 1928
1
YASİN POYRAZ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
YELDAR YAMAÇ
FATSA BELEDİYESPOR
1
YOUSSEF YEŞİLMEN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
YUNUS EMRE KARAKAYA
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
YUSUF CAN ABAY
BUCASPOR 1928
1
YUSUF TEKİN
ALTAY
1
 
2. Grup
İLHAN ASLANOĞLU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
17
ANIL GİR
FETHİYESPOR
16
ALİ ÖZGÜR BASA
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
14
MELİH KILIÇ
MARDİN FOSFAT SPOR
14
MERT MİRAÇ ALTINTAŞ
YOMRA SPOR
12
MURAT CAN BÖLÜKBAŞI
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
12
ERDEM ONUR BEYTAŞ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
11
ONUR GARİP
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
11
YAKUP ALKAN
FETHİYESPOR
11
ALİ HAN TUNÇER
FETHİYESPOR
9
AZİZ CEYLAN
CEYHAN SPOR
8
FATİH KIRAN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
8
MERT ÇAPAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
8
MUHAMMET ALİ AYDIN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
8
MURAT ÇAYDEMİR
CEYHAN SPOR
8
OKAN SALMAZ
CEYHAN SPOR
8
ALİ KEMAL ÖZKAN
MARDİN FOSFAT SPOR
7
AHMET TUNA AKIL
KAHTA 02 SPOR
6
ALİ SİNAN GAYLA
KARAMAN BELEDİYESPOR
6
ALİ TAYFUN AKBEY
AĞRI 1970 SPOR
6
AYTAÇ DENİZ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
6
EREN AÇIKGÖZ
TOKATSPOR A.Ş.
6
FATİH ÇAKIR
TEKİRDAĞSPOR
6
GÜVEN GÜNERİ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
6
MUHAMMED SAK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
6
ÖNDER SELİMOĞLU
AĞRI 1970 SPOR
6
AHMET GÖKBAYRAK
KARAMAN BELEDİYESPOR
5
ALİ KEMAL YÜKSEKER
TOKATSPOR A.Ş.
5
ANIL ARICIOĞLU
FETHİYESPOR
5
BAHA KISACIK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
5
EMRAH ŞENOL
TEKİRDAĞSPOR
5
ENES NALBANTOĞLU
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
5
HASAN ÇAVDAR
KARAMAN BELEDİYESPOR
5
İSMAİL PALTA
KAHTA 02 SPOR
5
MUHAMMET ENES GÖK
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
5
NEBİ TİRYAKİOĞLU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
5
OĞUZHAN ERDOĞAN
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
5
ÖMER BUĞDAYCI
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
5
SAİD CAN AÇIKALIN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
5
UĞUR UĞUR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
5
YASİN REİS
MARDİN FOSFAT SPOR
5
AHMET BUĞRAHAN TUNCAY
ERBAASPOR
4
ALİCAN TEZ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
4
BERAT EYÜPOĞLU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
4
BURAK TEMİR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
4
BÜNYAMİN CESUR KARATAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
CEMAL ŞENER
FETHİYESPOR
4
DOĞUKAN ÖKSÜZ
YOMRA SPOR
4
EMRE HASAN BALCI
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
4
FURKAN YILDIRIM
CEYHAN SPOR
4
HAKAN AKMAN
KAHTA 02 SPOR
4
HASAN DEMİR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
HÜSEYİN CANKUT ATASOY
TEKİRDAĞSPOR
4
İSMET YAZGAN
KARAMAN BELEDİYESPOR
4
MARLON BÜLENT ÜÇÜNCÜ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
MURAT KARA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
NECATİ YAKUPLAR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
TUGAY KELEŞ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
4
TURGUT ZENGİN
MARDİN FOSFAT SPOR
4
UĞUR ERDOĞAN
AYDIN YILDIZSPOR
4
AHMET KUTLUER
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
3
AKIN ARICAN
YOZGATSPOR 1959 FK
3
ALP HUY
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
3
BARIŞ KAZER
TEKİRDAĞSPOR
3
BURHAN COŞKUN
KARAMAN BELEDİYESPOR
3
EMİN SOĞUK
MODAFEN
3
EMRAH DAĞ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
3
EMRAH TACİR
AĞRI 1970 SPOR
3
ERÇAĞ EVİRGEN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3
FEYZULLAH ŞAHİN GÜNEŞ
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
3
GÖKHAN ARTUN
TEKİRDAĞSPOR
3
HAKKI TÜRKER
TEKİRDAĞSPOR
3
İSMAİL BARAN KARAKOÇ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3
KAYHAN ARDUÇ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
3
MEHMET AKİF ŞERİFOĞLU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
MUHAMMED FURKAN ÖZHAN
AĞRI 1970 SPOR
3
ÖMER FARUK ÖZTÜRK
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
3
POLAT GÜREN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
SALİH SARIKAYA
KAHTA 02 SPOR
3
SEFA TURAN
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
3
UFUK AYAYDIN
ARTVİN HOPASPOR
3
YUNUS EMRE ÇABUKER
YOZGATSPOR 1959 FK
3
ABDULAZİZ TANYERİ
TOKATSPOR A.Ş.
2
AHMET HAKAN SEVİNÇ
YOMRA SPOR
2
AHMET ÜNER
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
2
ALPEREN KELEŞ
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
2
BATUHAN ASLAN
TOKATSPOR A.Ş.
2
CAN MORGÜL
AĞRI 1970 SPOR
2
CEYHUN KALINTAŞ
TEKİRDAĞSPOR
2
COŞKUN KILIÇ
KARAMAN BELEDİYESPOR
2
EMİRHAN ATİLLA
GÖLCÜKSPOR
2
ENES ŞİMŞEK
TEKİRDAĞSPOR
2
ERCAN ÇAPAR
AĞRI 1970 SPOR
2
ESER YAYLA
TOKATSPOR A.Ş.
2
FAHRİ EREN PAMUK
KAHTA 02 SPOR
2
HÜSEYİN SÜRMENELİ
YOMRA SPOR
2
MEHMET DOĞAN
KAHTA 02 SPOR
2
MEHMET ERSAVAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
MEHMET FIRAT DEMİR
MAMAK FK
2
MEHMET KODEŞ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
2
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
TOKATSPOR A.Ş.
2
MERTCAN AŞCI
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
2
MUTLU İLENGÖZ
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
2
NUREDDİN ERSOY
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
2
OGÜN ÖZÇİÇEK
YOMRA SPOR
2
ONUR KARA
KARAMAN BELEDİYESPOR
2
OSMAN HANOĞLU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
ÖZKAN ZİLELİ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
RAMAZAN ÜZER
TEKİRDAĞSPOR
2
SEFER KANITEMİZ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
SELMAN SEVİNÇ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
2
SEMİH OĞUZ
YOZGATSPOR 1959 FK
2
TANER GÜMÜŞ
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
2
TAYFUN YANAR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
YELDAR YAMAÇ
FATSA BELEDİYESPOR
2
YUNUS NAS
CEYHAN SPOR
2
YUSUF TURHAN
TEKİRDAĞSPOR
2
ABDULKADİR ÖKSÜZ
MENEMENSPOR A.Ş.
1
ABDULLAH BERAT DEMİR
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ABDURRAHMAN KUYUCU
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
1
ADEM HAKAN ALİ DENİZER
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
AHMET ŞAHBAZ
CEYHAN SPOR
1
AHMET TALHA YILMAZ
TOKATSPOR A.Ş.
1
ALİ KAAN ŞAHANBAZ
YOZGATSPOR 1959 FK
1
ARİF BOSTANCI
YOZGATSPOR 1959 FK
1
BARIŞ KILIÇ
KAHTA 02 SPOR
1
BERKAY ÖZTUVAN
FETHİYESPOR
1
BERKAY POLAT
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
1
BEYTULLAH ERSOY
YOZGATSPOR 1959 FK
1
BOĞTAN KIZILTAN
YOZGATSPOR 1959 FK
1
BUĞRA TEMEL
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
BURAK ALTUNAY
YOZGATSPOR 1959 FK
1
BURAK KOÇER
CİZRE SPOR
1
CANER ÇOLAK
KAHTA 02 SPOR
1
CEM ÖZDEMİR
FETHİYESPOR
1
CENGİZHAN BAYRAK
AĞRI 1970 SPOR
1
DEVRAN ÇAMURDAŞ
MALATYA İDMANYURDU
1
EGECAN ÇEVİR
KEMALPAŞA SPOR
1
EMİR MİRAY KÖKSAL
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
EMRE ALAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
EMRE EROL
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
ENGİN BERK NEBİOĞLU
BUCASPOR 1928
1
ERDEM DİKBASAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
EREN EŞ
TOKATSPOR A.Ş.
1
ERHAN ŞENGÜL
YOMRA SPOR
1
FAHRETTİN BIYIKLI
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
FAİK KARTAL DURAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
FATİH AYDIN
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
FATİH EMİRCAN
YOZGATSPOR 1959 FK
1
FATİH SOMUNCU
FETHİYESPOR
1
FATİH YILMAZ
CEYHAN SPOR
1
GÖKHAN SÜRÜCÜ
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
1
GÜNER OKAY
TEKİRDAĞSPOR
1
HALİL AKHAN
KAHTA 02 SPOR
1
HALİL AŞUT
CEYHAN SPOR
1
HAMDİ TAYFUN YILMAZ
YOZGATSPOR 1959 FK
1
HAYRİ MERT YOMRALIOĞLU
YOMRA SPOR
1
HAYRULLAH ÇELİK
FETHİYESPOR
1
İBRAHİM ÇAĞRI OĞUZ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
İSMAİL DİNÇER
YOZGATSPOR 1959 FK
1
İZZETTİN KEPENÇ
MARDİN FOSFAT SPOR
1
KAAN AKMAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
KADİR YILMAZ ÇELİK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
MEHMETCAN KÖSE
YOMRA SPOR
1
MERT YILDIRIM
AĞRI 1970 SPOR
1
METİN GÜLER
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
1
MURAT ŞİMŞEK
ERBAASPOR
1
MUSTAFA DEMİREL
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
OKTAY KANCI
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
ORHAN GÜLLE
YOMRA SPOR
1
OSMAN YILDIRIM
YOMRA SPOR
1
ÖMER KARANCI
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
RIZA ALTINTAŞ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
SAMET AYDIN
YOMRA SPOR
1
SELİM ASAL
CEYHAN SPOR
1
SELİM ÖZTÜRK
YOZGATSPOR 1959 FK
1
SERCAN ŞAŞMAZ
TEKİRDAĞSPOR
1
SERDAR AŞUK
KAHTA 02 SPOR
1
SERDAR BİRER
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
SERHAT MUTLU
FETHİYESPOR
1
ŞEMSETTİN ENDER KILIÇ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1
TAYFUN BEBEK
YOZGATSPOR 1959 FK
1
TUNAHAN MERİÇ
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
1
TUNCAY FINDIKCI
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
1
UFUKCAN ENGİN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
YASİR AKAN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
3. Grup
EMİR KAAN GÜLTEKİN
ISPARTA 32 SPOR
14
NURETTİN ÇAĞLAR
SOMASPOR
14
ABUZER GAFFAR TOPLU
ESENLER EROKSPOR
13
HAKAN KUŞ
KARŞIYAKA
13
NURETTİN ÇAKIR
ISPARTA 32 SPOR
12
ÖZCAN AYDIN
SOMASPOR
11
SERHAN YILMAZ
ÇARŞAMBASPOR
10
UĞUR CAN
SOMASPOR
10
YUSUF ATASOY
ÇATALCASPOR
9
YUSUF YAĞCI
ERBAASPOR
9
ENES SOY
ESENLER EROKSPOR
8
FURKAN GÜNEŞ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
8
RAŞİT SEVİNDİR
ŞİLE YILDIZSPOR
8
YAVUZ KOÇ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
8
MUHAMMED ÖZTÜRK
SOMASPOR
7
AZİZ KIZILGÜN
ESENLER EROKSPOR
6
DOĞUKAN İNCİ
KARŞIYAKA
6
EREN GÖRÜR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
6
FURKAN ÖZDEMİR
CİZRE SPOR
6
HAKKI TOSUN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
6
HÜSEYİN FISTIKCI
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
6
KEMAL SABRİ BAYRAKTAR
ÇARŞAMBASPOR
6
TAHSİN HACIMUSTAFAOĞLU
ŞİLE YILDIZSPOR
6
AYKUT SEVİM
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
5
BARIŞ ŞEN
GÖLCÜKSPOR
5
BİLAL YENER ARICA
GÖLCÜKSPOR
5
EKREM SÜTÇÜ
CİZRE SPOR
5
OĞUZHAN YILDIRIM
ÇARŞAMBASPOR
5
SAMET DAĞLI
ESENLER EROKSPOR
5
UĞUR AYHAN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
5
YAŞAR ÇETİN
ERBAASPOR
5
ALİ ZORLU
ÇATALCASPOR
4
ALPEREN TOPÇULAR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
4
BARIŞ KAZER
TEKİRDAĞSPOR
4
CENK ÖZBEY
KARŞIYAKA
4
GÖKCAN GELMEN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
4
GÖKHAN AYDAŞ
ALTINDAĞ SPOR
4
HAKAN DOĞAN
CİZRE SPOR
4
HAKKI İSMET ŞİMŞEK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
4
İSMAİL KÖSE
MAMAK FK
4
KAAN GÜDÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
4
MUAMMER SARIKAYA
ESENLER EROKSPOR
4
ÖNDER AKDAĞ
ÇATALCASPOR
4
TUGAY ERUZUN
ÇARŞAMBASPOR
4
UMUT KORAY ÖZ
SOMASPOR
4
ADEM AYDIN
ŞİLE YILDIZSPOR
3
AHMET BUĞRAHAN TUNCAY
ERBAASPOR
3
AHMET CAN ARIK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
3
BURAK KAVLAK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
3
BURHANETTİN ÇAKIREFE
ÇATALCASPOR
3
EMRE İŞÇİLER
CİZRE SPOR
3
EMRE KARADAĞ
ŞİLE YILDIZSPOR
3
EMRE TEKİN PINAR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
3
MEHMET MERT ÖZKAPTAN
ESENLER EROKSPOR
3
MERT SARI
ŞİLE YILDIZSPOR
3
MERT TÜRKİLERi
ARHAVİ SPOR
3
MUHAMMET CAN ÖZTÜRK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
3
MURAT KAYALI
ESENLER EROKSPOR
3
OĞUZHAN BOZKURT
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
ÖZGEN ERDEM
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
3
REHA KURT
ŞİLE YILDIZSPOR
3
SERDAR ÜMİT DENİZ
ISPARTA 32 SPOR
3
TAYGUN VURGUN
ESENLER EROKSPOR
3
YUNUS ÜNSAL
ERBAASPOR
3
YUSUF AKDEMİR
YALOVASPOR
3
AHMET BATUHAN AKYÜZ
ÇATALCASPOR
2
ALPAY ALDEMİR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
ALPEREN DOĞAN
ALTINDAĞ SPOR
2
BEKİR CAN KARA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
BEKİR KARADENİZ
ISPARTA 32 SPOR
2
BERAT VARDAL
ARHAVİ SPOR
2
BERK TAŞKIN
ESENLER EROKSPOR
2
BERK YİĞİT KARADAĞ
ALTINDAĞ SPOR
2
BORA YELKEN
ESENLER EROKSPOR
2
BURAK KOÇER
CİZRE SPOR
2
CEMAL DOĞU
YALOVASPOR
2
EMRAH ÇIRAK
ARHAVİ SPOR
2
EMRE BAYSAL
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
EMRE TOPTAN
ALTINDAĞ SPOR
2
FATİH KARSLI
ALTINDAĞ SPOR
2
FURKAN ÜNSAL
ALTINDAĞ SPOR
2
FURKAN YİĞİT
GÖLCÜKSPOR
2
HAKAN ÇAKIR
SOMASPOR
2
HALİL İBRAHİM CENİK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
HÜSEYİN AFKAN
ESENLER EROKSPOR
2
HÜSEYİN ÇİRAY
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
KAĞAN KAYALI
CİZRE SPOR
2
KERİM BÖLÜK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
MELİH ŞENCAN
SOMASPOR
2
MUHAMMED SAK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
2
OĞUZHAN TÜRKMEN
KIZILCABÖLÜKSPOR
2
ONUR ALKAN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
ONUR KIZILTAŞ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
ÖZER OZAN PEKDEMİR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
2
SELAHATTİN SEYHUN
ÇARŞAMBASPOR
2
SEMİH EKMEN
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
2
SEMİH ÜSTÜN
ISPARTA 32 SPOR
2
SİNAN UZUN
YALOVASPOR
2
TALHA REŞAT BULUT
ERBAASPOR
2
TİMUÇİN AŞCIGİL
ARHAVİ SPOR
2
UMUT ASLAN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
2
UTKU DOĞAN
ALTINDAĞ SPOR
2
VOLKAN SERİM
MUĞLASPOR
2
YAKUP KAYIŞ
ARTVİN HOPASPOR
2
ABDULKADİR ÇELİK
SOMASPOR
1
ABDULSAMET CAN
ÇARŞAMBASPOR
1
ABDULSAMET KIRIM
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
ABDURRAHMAN İLKYAZ
ARHAVİ SPOR
1
AHMET AKATIN
ARHAVİ SPOR
1
AHMET ÜRER
ÇARŞAMBASPOR
1
ALİ MERT IŞIK
GÖLCÜKSPOR
1
ALİHAN BEL
ÇATALCASPOR
1
ANIL ÇIRACI
KARŞIYAKA
1
ARDA CAN
ŞİLE YILDIZSPOR
1
ATAKAN EKİZ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
AZİZ AKSOY
ESENLER EROKSPOR
1
BARTU BALADIN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
BATUHAN EREN
YALOVASPOR
1
BATUHAN KARA
KARŞIYAKA
1
BERKAN DURDU
GÖLCÜKSPOR
1
BERKANT ŞAHİN KÖK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
CANER YILMAZ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
CELAL ARAS
MAMAK FK
1
CÖMERT KANDEMİR
ŞİLE YILDIZSPOR
1
DERSİM SAHAN KAYNAK
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
DOĞAN SEÇKİN ŞAVKIN
CİZRE SPOR
1
EFŞAN GEÇGİN
ISPARTA 32 SPOR
1
EKREM AYDEMİR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
EMİRHAN ÇAKIR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
EMRE AYDIN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
EMRE CAN DÖNMEZ
ALTINDAĞ SPOR
1
EMRE FIRTINA
ISPARTA 32 SPOR
1
ERDİNÇ KARAKAŞ
ESENLER EROKSPOR
1
EREN YEŞİL
SOMASPOR
1
ERHAN TATLIDİL
ÇARŞAMBASPOR
1
EVREN KİLARCİ
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
EYÜP CAN TEMİZ
ARHAVİ SPOR
1
FATİH ŞERİFOĞLU
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
FATİH TAŞDELEN
YALOVASPOR
1
FAZLI AYAN
YALOVASPOR
1
FERAT YAŞAR
YALOVASPOR
1
FERİT ERİŞÇİ
YALOVASPOR
1
FURKAN CAMCI
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
FURKAN KARABATAK
ERBAASPOR
1
GÖKHAN KOCAMAN
ARHAVİ SPOR
1
HAKKI TÜRKER
TEKİRDAĞSPOR
1
HAMİT BAYRAKTAR
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
HARUN ATALAY
KARŞIYAKA
1
KAAN UYKUR
ALTINDAĞ SPOR
1
KADİR MERT ÖRENTEPE
ÇATALCASPOR
1
KADİR TURHAN
ISPARTA 32 SPOR
1
KADİR YURTTADUR
SOMASPOR
1
KEREM PALA
ISPARTA 32 SPOR
1
KÖKSAL AYAYDIN
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
MEHMET AVCI
ŞİLE YILDIZSPOR
1
MEHMET EKSİK
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET ERKUT ŞENTÜRK
ALTINDAĞ SPOR
1
MEHMET FATİH DÜNDAR
ÇATALCASPOR
1
MERT SOMAY
ESENLER EROKSPOR
1
METİN KARAKAN
ÇARŞAMBASPOR
1
MİRAN AVCI
GÖLCÜKSPOR
1
MUHAMMET FATİH ÖZTEKİN
KARŞIYAKA
1
MUHAMMET MUSTAFA DOĞAN
ÇARŞAMBASPOR
1
MUHAMMET YILMAZ
ÇATALCASPOR
1
MURAT ŞİMŞEK
ERBAASPOR
1
MUSTAFA ACAR
ISPARTA 32 SPOR
1
MUSTAFA ACAR
ŞİLE YILDIZSPOR
1
MUSTAFA AŞAN
KARŞIYAKA
1
MUSTAFA ÇOŞKUN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
MUSTAFA DEĞİRMENCİ
KARŞIYAKA
1
MUSTAFA DİLER
ISPARTA 32 SPOR
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
1
MUSTAFA SERKAN DEMİREL
YALOVASPOR
1
NAMIK BARIŞ ÇELİK
KARŞIYAKA
1
NEZİR ÖZER
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
OĞUZHAN YILDIRIM
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
OKAN TOPRAK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
ONUR ERDEM GÜNEL
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
ONUR ÖZTONGA
ESENLER EROKSPOR
1
ONUR ULAŞ
SOMASPOR
1
ORHAN NAHIRCI
ARHAVİ SPOR
1
ÖMER SERBEST
ARHAVİ SPOR
1
ÖZGÜR KEDİKLİ
CİZRE SPOR
1
ÖZKAN DUMAN
KARŞIYAKA
1
SALİH KAAN KAPLAN
YALOVASPOR
1
SAMED KARTAL
CİZRE SPOR
1
SELÇUK ÇALIŞIR
GÖLCÜKSPOR
1
SERHAT ÖZYILMAZ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
SERKAN AKBAKAY
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
SIRAT YEŞİLÖRDEK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
TALHA ÖZCAN
ERBAASPOR
1
TOLGA ŞAHİN
ARHAVİ SPOR
1
TOLGA ŞAHİN
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
TURGAY AN
YALOVASPOR
1
UMUTCAN TOPALCI
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
VELİ ORTAKCI
GÖLCÜKSPOR
1
YAŞAR KAAN YILMAZ
ERBAASPOR
1
YILMAZ CAN TAŞKIRAN
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
1
YUNUS ÖZDEMİR
GÖLCÜKSPOR
1
.
4. Grup
AYKUT ÇİFT
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
17
HÜSEYİN ÇELİK
BURSA YILDIRIM SPOR
13
ÖMER FARUK SEZGİN
DÜZCE SPOR
12
İSA GÜLER
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
11
UMUT PUSAT
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
11
ŞÜKRÜ KAAN KILIÇASLAN
52 ORDUSPOR FK
10
TUFAN DENİZ GELEN
SİLİVRİSPOR
10
YILDIRAY KOÇAL
MODAFEN
9
YUSUF AKYEL
DÜZCE SPOR
9
ALİ BERKE TİMURCİOĞLU
ALANYA KESTELSPOR
8
EMRE PEHLİVAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
8
MUSTAFA APARDI
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
8
MUSTAFA YILMAZ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
7
NEVZAT BİLEN
DÜZCE SPOR
7
ŞAHİN AYGÜNEŞ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
7
FUAT BAVUK
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
6
FURKAN FEHMİ GÜNEŞ
BURSA YILDIRIM SPOR
6
GÖKHAN ERDÖL
52 ORDUSPOR FK
6
GÜRKAN ARSLAN
52 ORDUSPOR FK
6
YUNUS EMRE KEFELİ
MODAFEN
6
AHMET GÜVEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
5
CAFERCAN AKSU
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
5
EMRAH BEDİR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
5
EMRE OKUR
MUĞLASPOR
5
ENES OCAK
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
5
GÜNEY TUTCUOĞLU
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
5
METİN SEVİNÇ
DÜZCE SPOR
5
MUZAFFER ÖZCANLI
KOZAN SPOR FK
5
SAMET BULUT
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
5
SEBAHATTİN USTA
52 ORDUSPOR FK
5
TALHA YÜNKUŞ
ALANYA KESTELSPOR
5
TAYLAN ÖZGÜN
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
5
ABDULKADİR ÖZDEMİR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
4
ADEM SAĞLAM
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
4
AHMET TEKER
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
4
ALİCAN TEZ
BELEDİYE KÜTAHYASPOR
4
BÜNYAMİN BALAT
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
4
FATİH ŞERİFOĞLU
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
4
GÖKHAN GÖKSU
SİLİVRİSPOR
4
HALİL YILMAZ
BERGAMA BELEDİYESPOR
4
HARUN KOÇ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
4
HÜSEYİN TEKER
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
4
MERT EFE ÇÖLBEYİ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
4
MÜMİN AYSEVER
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
4
ÖMER KUŞAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
4
UMUT ASLAN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4
AHMET ÇELİK
KOZAN SPOR FK
3
ALİ HELVACI
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
3
ALİ ÖZTÜRK
BERGAMA BELEDİYESPOR
3
BERAT TOSUN
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
3
DOĞACAN DİKER
BURSA YILDIRIM SPOR
3
EMİN KAAN ARSLAN
MODAFEN
3
FATİH GÜLTEKİN
MUĞLASPOR
3
FEVZİ CAN BOZKUŞ
MODAFEN
3
HAMZA İPEKCİ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
3
HÜSEYİN ATALAY
BURSA YILDIRIM SPOR
3
İBRAHİM CAN KÖSE
MUĞLASPOR
3
MUHAMMED EMİN BALCILAR
52 ORDUSPOR FK
3
MUHAMMET SAİT ÖZVARDAR
SİLİVRİSPOR
3
OĞUZHAN BİRBEN
52 ORDUSPOR FK
3
SEFA AKSOY
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
3
SÜLEYMAN ÇELİK
MUĞLASPOR
3
VOLKAN SERİM
MUĞLASPOR
3
YUSUF AKBULUT
SAPANCA GENÇLİKSPOR
3
ADEM KABA
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
2
BATUHAN KURT
ALANYA KESTELSPOR
2
BATUHAN TÜRK
BERGAMA BELEDİYESPOR
2
BURHANETTİN SEVER
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
2
BÜLENT KOCABEY
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
2
CAN AHMET ÜSTÜN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
2
EFE GÖRGÜLÜ
ALANYA KESTELSPOR
2
ENESCAN ÖZDEMİR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
2
GÖKHAN ÇETİNUS
MODAFEN
2
HACI MUSTAFA KARABULUT
BURSA YILDIRIM SPOR
2
HALUK TÜRKERİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
2
HASAN ÜSTÜBÜCÜ
CİZRE SPOR
2
İBRAHİM KONGUR
AĞRI 1970 SPOR
2
İBRAHİM KONUKSEVER
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
2
KEREM ÇALIŞKAN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
2
MALİK KARAAHMET
DÜZCE SPOR
2
MEHMET KALKAN
BURSA YILDIRIM SPOR
2
MUHAMMET ENES ERDEM
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
2
MUHAMMET TAHA ŞAHİN
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
2
MUTLU GÜLER
DÜZCE SPOR
2
MUZAFFER KAHRIMAN
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
2
NECMİ ÇOBAN
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
2
OKAN ŞAHİNGÖZ
ALANYA KESTELSPOR
2
ONUR DEMİR
MODAFEN
2
OZAN CAN DURSUN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2
ÖMER FARUK CANBİRDİ
MUĞLASPOR
2
ÖZKAN TOPRAK
ALANYA KESTELSPOR
2
ÖZKAN YİĞİTER
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
2
REŞİT AKBULUT
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
2
SERCAN BESLER
SİLİVRİSPOR
2
SERKAN YILDIZ
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
2
ŞEHMUS ASLAN
SİLİVRİSPOR
2
TOLGA TEKİN
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
2
VEDAT YEŞİLKAYA
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
2
ADEM ERCAN
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
AHMET EMİN AKSAKAL
BAYBURT 1918 FUTBOL KULÜBÜ
1
AHMET GÜNDOĞDU
BAYBURT 1918 FUTBOL KULÜBÜ
1
AHMET MUMİN PAPAKER
FATSA BELEDİYESPOR
1
ALİ EREN DAŞDEMİR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
ALPARSLAN FİDAN
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
ALPAY CİN
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1
ARDAHAN GÜNDOĞDU
SİLİVRİSPOR
1
BARIŞ GÜNER
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
BARIŞ TURAN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
BERKE YILMAZ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
BİLAL GÜLDEN
DÜZCE SPOR
1
BULUT KAYA
DÜZCE SPOR
1
BURAK SABAN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
BURAK AYDIN
YOZGATSPOR 1959 FK
1
BÜNYAMİN KÜÇÜKOSMAN
BAYBURT 1918 FUTBOL KULÜBÜ
1
EMİN SOĞUK
MODAFEN
1
EMRAH GÜNDEN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
EMRE ÖZER
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
ENDER GÖR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
ENES ATA
MODAFEN
1
ERDİ KASAPOĞLU
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
ERHAN ÇINAR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
ERKAN BÜKÜLMEZ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
ERTUĞRUL ÇAMLİBEL
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
EŞREF KORKMAZOĞLU
52 ORDUSPOR FK
1
FATİH ÖZÇELİK
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
FIRAT HEKİMOĞLU
KOZAN SPOR FK
1
FURKAN KOPUZ
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN BERKAY YILDIZ
52 ORDUSPOR FK
1
GÖKSEL SERHAN DURMUŞ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
HAKAN ALBAYRAK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
HAKAN YAĞMURKAYA
MAMAK FK
1
HALİL İBRAHİM KAYA
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
HALİL İBRAHİM PEKŞEN
52 ORDUSPOR FK
1
HASAN AKDEMİR
YALOVASPOR
1
HAYRİ KICIKOĞLU
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
HİKMET ENES ETLİK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1
HÜSEYİN EROL
ERBAASPOR
1
İBRAHİM YILDIRIM
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
İBRAHİM ZEYTİN
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
İLKAY İŞLER
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
İSKENDER CAN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
İSMAİL BAYDİL
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
1
KORAY TASLAK
MODAFEN
1
MAHMUT GÜLEÇ
BURSA YILDIRIM SPOR
1
MEHMET ASLAN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
MEHMET ATİK
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
MEHMET BERKE YANMAZ
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
MEHMET DEMİRÖZÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
MEHMET İNCESU
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
MEHMET KÜÇÜKDURMUŞ
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
1
MELİK YEĞİN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
MERT KORKMAZ
ALANYA KESTELSPOR
1
MERTCAN AKTAŞ
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
METEHAN ANDAÇ ÖZLÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
MUHAMMET ENSAR UZUN
DÜZCE SPOR
1
MURAT SEVİMLER
ALANYA KESTELSPOR
1
MUSTAFA ÇALIŞKAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
MUSTAFA YILMAZ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
NASRULLAH DEDEMEN
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
NECATİ BAŞ
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
NİZAMETTİN EMİRHAN KILIÇ
KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR
1
NUH AŞKIN
AĞRI 1970 SPOR
1
OĞULCAN ENES DEMİROĞLU
CİZRE SPOR
1
OĞUZHAN GENÇER
KOZAN SPOR FK
1
OĞUZHAN BAYKAL
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
OĞUZHAN KÖSEOĞLU
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1
OKTAY GÜMÜŞ
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
OSMAN DEMİR
BURSA YILDIRIM SPOR
1
ÖMER EREL
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
ÖMER FARUK ACI
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
1
ÖZCAN ATALAY
KOZAN SPOR FK
1
POLAT ERTEK
MANİSASPOR
1
RAHMİ MUHAMMET AKYAZI
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
REHA KURT
ŞİLE YILDIZSPOR
1
SALİH GEVENÇLİ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
1
SALİM UZUN
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
1
SELİM ŞAHİN
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
1
SERHAT YEŞİLÖRDEK
AFJET AFYONSPOR
1
SERKAN GÜRSES
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1
SONER ERGENÇAY
SİLİVRİSPOR
1
ŞEREF ERCAN
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1
TALHA ÖZLER
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1
TAYFUN ÇULHA
1954 KELKİT BELEDİYESPOR
1
TAYYİB KANARYA
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1
TOLUNAY YURTSEVEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
TUGAY KIRCALI
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
TUĞKAN KAMIŞOĞLU
BURSA YILDIRIM SPOR
1
TURGUT DELEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1
UĞUR DURMUŞ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
UĞURCAN İKİKARDEŞ
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
1
ÜMİT KOZ
ALANYA KESTELSPOR
1
VOLKAN AKYILDIZ
52 ORDUSPOR FK
1
VOLKAN ÖZCAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
YUSUF EMRE ALYAPRAK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.