TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » U21 Ligi » Arşiv » 2009 - 2010 Sezonu
A2 Ligi Türkiye Şampiyonası

Final Maçları
27 Mayıs 2010 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ 3-1 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
A Grubu Maçları
20 Mayıs 2010 15:30 ANTALYASPOR A.Ş. 1-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2010 17:30 GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
22 Mayıs 2010 15:30 GENÇLERBİRLİĞİ 2-1 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Mayıs 2010 17:30 GAZİANTEPSPOR 3-2 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Mayıs 2010 15:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 4-1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
24 Mayıs 2010 17:30 GAZİANTEPSPOR 1-1 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
B Grubu Maçları
20 Mayıs 2010 15:30 GALATASARAY A.Ş. 0-1 KONYASPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2010 17:30 ANKARASPOR A.Ş. 4-0 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
22 Mayıs 2010 15:30 ANKARASPOR A.Ş. 0-0 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Mayıs 2010 17:30 DENİZLİSPOR 1-0 KONYASPOR Detaylar Detaylar
24 Mayıs 2010 15:30 KONYASPOR 1-1 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Mayıs 2010 17:30 DENİZLİSPOR 1-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
Gruplar:  A B
1. Devre 1 2 3
  O G B M A Y AV P
1.GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 0 1 5 5 0 6
2.GAZİANTEPSPOR 3 1 1 1 4 5 -1 4
3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 1 1 1 7 5 2 4
4.ANTALYASPOR A.Ş. 3 0 2 1 3 4 -1 2
A2 Ligi Grupları Puan Cevteli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
3. Devre 19 20 21 22 23 24 25 26 27
4. Devre 28 29 30 31 32 33 34 35 36
  O G B M A Y AV P
1.ANTALYASPOR A.Ş. 32 18 8 6 54 25 29 62
2.DENİZLİSPOR 32 17 6 9 61 38 23 57
3.DARDANELSPOR A.Ş. 32 14 9 9 55 42 13 51
4.KARŞIYAKA 32 15 5 12 52 47 5 50
5.ALTAY 32 13 8 11 44 37 7 47
6.ESKİŞEHİRSPOR 32 12 9 11 55 46 9 45
7.MKE ANKARAGÜCÜ 32 11 7 14 43 35 8 40
8.MANİSASPOR 32 9 9 14 40 59 -19 36
9.BUCASPOR 32 3 3 26 29 104 -75 12
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
3. Devre 19 20 21 22 23 24 25 26 27
4. Devre 28 29 30 31 32 33 34 35 36
12.05.2010 15:30 ESKİŞEHİRSPOR 2-3 BUCASPOR Detaylar Detaylar
12.05.2010 15:30 MANİSASPOR 2-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12.05.2010 15:30 DENİZLİSPOR 1-0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
12.05.2010 15:30 ANTALYASPOR A.Ş. 3-1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
A2 Ligi
Ege Grup
Sezon 2009-2010

1.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 0 ALTAY
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 2 - 1 BUCASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
2.Hafta
ALTAY 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 4 KARŞIYAKA
BUCASPOR 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 2 MANİSASPOR
3.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 3 DENİZLİSPOR
MANİSASPOR 1 - 0 ALTAY
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KARŞIYAKA 3 - 1 BUCASPOR
4.Hafta
ALTAY 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 4 - 2 MANİSASPOR
BUCASPOR 2 - 4 DARDANELSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 KARŞIYAKA
5.Hafta
MANİSASPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 0 DENİZLİSPOR
KARŞIYAKA 1 - 4 ALTAY
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
6.Hafta
ALTAY 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 4 - 1 KARŞIYAKA
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 0 BUCASPOR
7.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 0 MANİSASPOR
KARŞIYAKA 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 DENİZLİSPOR
BUCASPOR 1 - 6 ALTAY
8.Hafta
ALTAY 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 5 - 1 BUCASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
9.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 0 MANİSASPOR
BUCASPOR 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 DENİZLİSPOR
10.Hafta
ALTAY 0 - 0 DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
BUCASPOR 1 - 1 MANİSASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
11.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ALTAY
KARŞIYAKA 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 4 - 1 BUCASPOR
MANİSASPOR 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
12.Hafta
DENİZLİSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ALTAY 1 - 2 MANİSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
13.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 ALTAY
MANİSASPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 4 - 1 BUCASPOR
KARŞIYAKA 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
14.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 7 - 0 MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
ALTAY 3 - 0 KARŞIYAKA
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
15.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 ALTAY
KARŞIYAKA 1 - 0 DENİZLİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BUCASPOR 0 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
16.Hafta
MANİSASPOR 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 KARŞIYAKA
DENİZLİSPOR 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 0 BUCASPOR
17.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ALTAY
BUCASPOR 0 - 3 DENİZLİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 4 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 MANİSASPOR
18.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KARŞIYAKA
MANİSASPOR 1 - 4 DARDANELSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 6 - 0 BUCASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
19.Hafta
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALTAY
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 3 - 0 BUCASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
20.Hafta
ALTAY 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 KARŞIYAKA
BUCASPOR 0 - 5 ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 MANİSASPOR
21.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
MANİSASPOR 3 - 0 ALTAY
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KARŞIYAKA 2 - 1 BUCASPOR
22.Hafta
ALTAY 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 3 MANİSASPOR
BUCASPOR 2 - 4 DARDANELSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 KARŞIYAKA
23.Hafta
MANİSASPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KARŞIYAKA 2 - 3 ALTAY
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 4 - 1 DENİZLİSPOR
24.Hafta
ALTAY 3 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 3 - 3 KARŞIYAKA
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BUCASPOR
25.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 MANİSASPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 DENİZLİSPOR
BUCASPOR 1 - 2 ALTAY
26.Hafta
ALTAY 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 5 - 0 BUCASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
MANİSASPOR 1 - 3 KARŞIYAKA
27.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 0 MANİSASPOR
BUCASPOR 2 - 6 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 DENİZLİSPOR
28.Hafta
ALTAY 0 - 2 DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BUCASPOR 1 - 1 MANİSASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
29.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ALTAY
KARŞIYAKA 4 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 BUCASPOR
MANİSASPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
30.Hafta
DENİZLİSPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ALTAY 2 - 2 MANİSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 3 KARŞIYAKA
31.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 5 - 0 ALTAY
MANİSASPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 4 - 1 BUCASPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
32.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 3 KARŞIYAKA
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
33.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 ALTAY
KARŞIYAKA 2 - 2 DENİZLİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BUCASPOR 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
34.Hafta
MANİSASPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
DENİZLİSPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
ALTAY 4 - 0 BUCASPOR
35.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ALTAY
BUCASPOR 1 - 7 DENİZLİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
KARŞIYAKA 2 - 2 MANİSASPOR
36.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 1 KARŞIYAKA
MANİSASPOR 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 3 BUCASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
A2 Ligi
Güney Grup
Sezon 2009-2010

1.Hafta
KONYASPOR 2 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
KAYSERİ ERCİYESSPOR 5 - 3 DİYARBAKIRSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 0 KAYSERİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
2.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 4 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 5 SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 0 KONYASPOR
GAZİANTEPSPOR 4 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
SİVASSPOR 3 - 0 KAYSERİSPOR
4.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KONYASPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 6 - 5 ADANASPOR A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
5.Hafta
GAZİANTEPSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 KONYASPOR
SİVASSPOR 2 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
ADANASPOR A.Ş. 3 - 4 DİYARBAKIRSPOR
6.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KONYASPOR 3 - 2 SİVASSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DİYARBAKIRSPOR 2 - 2 KAYSERİSPOR
7.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 3 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 4 KONYASPOR
KAYSERİSPOR 3 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
8.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
KONYASPOR 3 - 2 KAYSERİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
9.Hafta
SİVASSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 4 KONYASPOR
10.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 3 - 4 KONYASPOR
DİYARBAKIRSPOR 3 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
11.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
SİVASSPOR 9 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 4 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR - DİYARBAKIRSPOR
12.Hafta
KONYASPOR 4 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 3 GAZİANTEPSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
13.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 KAYSERİSPOR
SİVASSPOR 1 - 2 DİYARBAKIRSPOR
14.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 4 GAZİANTEPSPOR
KONYASPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 SİVASSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
15.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 MERSİN İDMAN YURDU
SİVASSPOR 5 - 4 KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KAYSERİSPOR 5 - 3 DİYARBAKIRSPOR
16.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 SİVASSPOR
KONYASPOR 6 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MERSİN İDMAN YURDU 3 - 1 KAYSERİSPOR
17.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 1 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
KAYSERİSPOR 1 - 3 KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 4 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SİVASSPOR 0 - 3 GAZİANTEPSPOR
18.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 SİVASSPOR
GAZİANTEPSPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 5 - 1 KAYSERİSPOR
KONYASPOR 0 - 0 DİYARBAKIRSPOR
19.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 1 DİYARBAKIRSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 3 KAYSERİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KONYASPOR 4 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
20.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 4 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DİYARBAKIRSPOR 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
21.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 KONYASPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 MERSİN İDMAN YURDU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 DİYARBAKIRSPOR
SİVASSPOR 2 - 1 KAYSERİSPOR
22.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KONYASPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
23.Hafta
GAZİANTEPSPOR 3 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 3 KONYASPOR
SİVASSPOR 3 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
24.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KONYASPOR 2 - 2 SİVASSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DİYARBAKIRSPOR 2 - 2 KAYSERİSPOR
25.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 KONYASPOR
KAYSERİSPOR 2 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
26.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 2 - 1 DİYARBAKIRSPOR
KONYASPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 3 - 1 SİVASSPOR
27.Hafta
SİVASSPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 4 KONYASPOR
28.Hafta
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 3 KONYASPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 3 GAZİANTEPSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
29.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 2 MERSİN İDMAN YURDU
SİVASSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 3 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
30.Hafta
KONYASPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİSPOR 4 - 3 SİVASSPOR
31.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
GAZİANTEPSPOR 4 - 1 KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 KAYSERİSPOR
SİVASSPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
32.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 2 GAZİANTEPSPOR
KONYASPOR 4 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
MERSİN İDMAN YURDU 0 - 0 SİVASSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
33.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 MERSİN İDMAN YURDU
SİVASSPOR 3 - 2 KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 7 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KAYSERİSPOR 2 - 2 DİYARBAKIRSPOR
34.Hafta
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 5 SİVASSPOR
KONYASPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MERSİN İDMAN YURDU 1 - 0 KAYSERİSPOR
35.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 3 - 0 MERSİN İDMAN YURDU
KAYSERİSPOR 1 - 2 KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SİVASSPOR 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
36.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 2 SİVASSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
KONYASPOR 3 - 3 DİYARBAKIRSPOR
A2 Ligi
Kuzey Grup
Sezon 2009-2010

1.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 2 ORDUSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 2 HACETTEPE SPOR
2.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 ANKARASPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ORDUSPOR 0 - 4 SAMSUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
3.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
4.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 SAMSUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 6 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ORDUSPOR 5 - 0 HACETTEPE SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 GİRESUNSPOR
5.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
GİRESUNSPOR 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 3 HACETTEPE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 GİRESUNSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 0 SAMSUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 ORDUSPOR
7.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ORDUSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
8.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 ORDUSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 0 - 1 HACETTEPE SPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 3 GİRESUNSPOR
9.Hafta
HACETTEPE SPOR 7 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ORDUSPOR 2 - 3 ANKARASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
GİRESUNSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
10.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ORDUSPOR 2 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 SAMSUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
11.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 3 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 0 HACETTEPE SPOR
SAMSUNSPOR 0 - 5 ORDUSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
12.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 ANKARASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
13.Hafta
SAMSUNSPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
HACETTEPE SPOR 2 - 1 ORDUSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
14.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 4 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 SAMSUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 GİRESUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 HACETTEPE SPOR
15.Hafta
HACETTEPE SPOR 5 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
SAMSUNSPOR 3 - 2 ANKARASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
16.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 4 SAMSUNSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 4 - 1 GİRESUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 HACETTEPE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 ORDUSPOR
17.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
HACETTEPE SPOR 2 - 3 ANKARASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 3 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
18.Hafta
SAMSUNSPOR 0 - 1 GİRESUNSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 2 ORDUSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANKARASPOR A.Ş. 6 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 5 ORDUSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
20.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
ORDUSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
21.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 ORDUSPOR
22.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 SAMSUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ORDUSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
23.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
GİRESUNSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
24.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 HACETTEPE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 GİRESUNSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 3 - 3 SAMSUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 ORDUSPOR
25.Hafta
SAMSUNSPOR 2 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ORDUSPOR 4 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
26.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ORDUSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 0 HACETTEPE SPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 3 GİRESUNSPOR
27.Hafta
GİRESUNSPOR 1 - 3 SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
ORDUSPOR 1 - 3 ANKARASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
28.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 3 ANKARASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
29.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 4 HACETTEPE SPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 ORDUSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 4 TRABZONSPOR A.Ş.
30.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 SAMSUNSPOR
ORDUSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
31.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
HACETTEPE SPOR 1 - 1 ORDUSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
32.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. 6 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 SAMSUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 GİRESUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
33.Hafta
HACETTEPE SPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
SAMSUNSPOR 3 - 2 ANKARASPOR A.Ş.
ORDUSPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
34.Hafta
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 0 SAMSUNSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 1 GİRESUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 HACETTEPE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 ORDUSPOR
35.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 5 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ORDUSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
HACETTEPE SPOR 1 - 3 ANKARASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
36.Hafta
SAMSUNSPOR 7 - 0 GİRESUNSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3 - 3 HACETTEPE SPOR
ANKARASPOR A.Ş. 3 - 0 ORDUSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
A2 Ligi
Marmara Grup
Sezon 2009-2010

1.Hafta
FENERBAHÇE 3 - 1 BOLUSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 3 KARTALSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 3 - 3 KASIMPAŞA
2.Hafta
BOLUSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
KASIMPAŞA 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 BURSASPOR
KARTALSPOR 0 - 5 BEŞİKTAŞ A.Ş.
3.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 BOLUSPOR
BURSASPOR 4 - 1 KARTALSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 4 GALATASARAY A.Ş.
4.Hafta
BOLUSPOR 1 - 0 BURSASPOR
FENERBAHÇE 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 4 - 0 KASIMPAŞA
KARTALSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
5.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 8 - 1 KOCAELİSPOR
BURSASPOR 2 - 0 FENERBAHÇE
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 2 BOLUSPOR
KASIMPAŞA 1 - 0 KARTALSPOR
6.Hafta
BOLUSPOR 0 - 2 KASIMPAŞA
FENERBAHÇE 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 BURSASPOR
KARTALSPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
7.Hafta
BURSASPOR 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 3 - 1 KOCAELİSPOR
KASIMPAŞA 1 - 2 FENERBAHÇE
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
8.Hafta
BOLUSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
FENERBAHÇE 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KOCAELİSPOR 5 - 1 KASIMPAŞA
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
9.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 3 - 0 BURSASPOR
KASIMPAŞA 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 7 - 0 KOCAELİSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE
10.Hafta
BOLUSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE
KARTALSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
KASIMPAŞA 2 - 0 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
11.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 3 - 2 KASIMPAŞA
BURSASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 KARTALSPOR
12.Hafta
FENERBAHÇE 2 - 2 KOCAELİSPOR
BOLUSPOR 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARTALSPOR 0 - 4 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
13.Hafta
BURSASPOR 3 - 3 BOLUSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE
KASIMPAŞA 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 1 KARTALSPOR
14.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE 3 - 0 BURSASPOR
BOLUSPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KARTALSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA
15.Hafta
KASIMPAŞA 1 - 1 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 0 FENERBAHÇE
BURSASPOR 4 - 2 KOCAELİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 KARTALSPOR
16.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 BURSASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
FENERBAHÇE 4 - 0 KASIMPAŞA
BOLUSPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
17.Hafta
KARTALSPOR 1 - 0 BOLUSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE
KASIMPAŞA 3 - 2 KOCAELİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
18.Hafta
BURSASPOR 3 - 3 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 KASIMPAŞA
KOCAELİSPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE 2 - 2 KARTALSPOR
19.Hafta
KOCAELİSPOR 2 - 0 KARTALSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 4 - 0 KASIMPAŞA
FENERBAHÇE 3 - 0 BOLUSPOR
20.Hafta
BOLUSPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
KASIMPAŞA 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
KARTALSPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
21.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 3 FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 3 BOLUSPOR
BURSASPOR 1 - 0 KARTALSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 3 - 0 GALATASARAY A.Ş.
22.Hafta
FENERBAHÇE 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KASIMPAŞA
BOLUSPOR 0 - 1 BURSASPOR
KARTALSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
23.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 KOCAELİSPOR
BURSASPOR 2 - 1 FENERBAHÇE
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 3 - 1 BOLUSPOR
KASIMPAŞA 1 - 1 KARTALSPOR
24.Hafta
FENERBAHÇE 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KOCAELİSPOR 1 - 3 BURSASPOR
KARTALSPOR 2 - 7 GALATASARAY A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA
25.Hafta
BURSASPOR 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
KASIMPAŞA 1 - 2 FENERBAHÇE
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 BOLUSPOR
26.Hafta
BOLUSPOR 0 - 1 KARTALSPOR
FENERBAHÇE 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KOCAELİSPOR 2 - 0 KASIMPAŞA
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
27.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 1 BURSASPOR
KASIMPAŞA 2 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 KOCAELİSPOR
KARTALSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE
28.Hafta
BOLUSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE
KARTALSPOR 1 - 3 KOCAELİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA 0 - 2 BURSASPOR
29.Hafta
KOCAELİSPOR 2 - 1 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 1 KASIMPAŞA
BURSASPOR 4 - 0 GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 KARTALSPOR
30.Hafta
FENERBAHÇE 3 - 1 KOCAELİSPOR
BOLUSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 4 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 7 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
31.Hafta
BURSASPOR 2 - 1 BOLUSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 FENERBAHÇE
KASIMPAŞA 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 0 KARTALSPOR
32.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE 2 - 1 BURSASPOR
BOLUSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KARTALSPOR 2 - 1 KASIMPAŞA
33.Hafta
KASIMPAŞA 1 - 2 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 0 FENERBAHÇE
BURSASPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 1 KARTALSPOR
34.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 3 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
FENERBAHÇE 1 - 2 KASIMPAŞA
BOLUSPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
35.Hafta
KARTALSPOR 1 - 0 BOLUSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 FENERBAHÇE
KASIMPAŞA 3 - 1 KOCAELİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
36.Hafta
BURSASPOR 1 - 4 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 KASIMPAŞA
KOCAELİSPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE 2 - 2 KARTALSPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.