TR
EN
Ligler » Gelişim Ligleri » U17 Elit B Ligi Fikstür ve Puan Cetveli
U17 Elit B Ligi 2023-2024 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
24.02.2024  HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 3-0 YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
24.02.2024 12:00 SARIYER 0-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24.02.2024 13:00 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0-0 ALTAY Detaylar Detaylar
24.02.2024 14:00 SAKARYASPOR A.Ş. 1-0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
24.02.2024 15:00 BITEXEN GİRESUNSPOR 0-1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
U17 Elit B Ligi 2023-2024 Sezonu Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.SAKARYASPOR A.Ş. 15 11 3 1 39 13 26 36
2.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 15 10 5 0 44 15 29 35
3.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 15 9 0 6 27 23 4 27
4.ALTAY 15 7 4 4 26 18 8 25
5.BOLUSPOR 15 7 2 6 34 27 7 23
6.SARIYER 15 7 1 7 26 31 -5 22
7.BITEXEN GİRESUNSPOR 15 6 3 6 25 25 0 21
8.SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 15 5 3 7 23 18 5 18
9.HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 15 2 1 12 11 40 -29 4
10.YOMRA SPOR 15 0 0 15 0 45 -45 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 3
U17 Elit B Ligi 2023-2024 Sezonu Fikstür Listesi
U17 Elit B Ligi
1.Grup Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 2 ALTAY
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BOLUSPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 3 - 2 SARIYER
YOMRA SPOR 0 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2.Hafta
BOLUSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SARIYER 2 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ALTAY 3 - 0 YOMRA SPOR
3.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 YOMRA SPOR
PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 4 - 3 BOLUSPOR
SARIYER 1 - 1 ALTAY
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
4.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 5 - 3 SARIYER
BOLUSPOR 3 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ALTAY 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 3 BITEXEN GİRESUNSPOR
YOMRA SPOR 0 - 3 PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
5.Hafta
SARIYER 1 - 3 BOLUSPOR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 2 ALTAY
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 3 - 0 YOMRA SPOR
6.Hafta
BOLUSPOR 0 - 6 SAKARYASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 2 SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
ALTAY 4 - 2 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 3 - 0 YOMRA SPOR
7.Hafta
SARIYER 3 - 0 YOMRA SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 1 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ALTAY 2 - 1 BOLUSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 6 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 4 BOLUSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 8 - 0 SARIYER
YOMRA SPOR 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 2 - 0 ALTAY
9.Hafta
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 4 BITEXEN GİRESUNSPOR
SARIYER 1 - 0 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ALTAY 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 0 YOMRA SPOR
10.Hafta
BOLUSPOR 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ALTAY 3 - 0 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
SARIYER 2 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 YOMRA SPOR
11.Hafta
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 1 - 2 SARIYER
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 1 BOLUSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YOMRA SPOR 0 - 3 ALTAY
12.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
ALTAY 0 - 3 SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. 5 - 1 HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
YOMRA SPOR 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 5 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
13.Hafta
SARIYER 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ALTAY
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 0 - 5 BOLUSPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 3 - 0 YOMRA SPOR
14.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ALTAY 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 3 SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
YOMRA SPOR 0 - 3 BITEXEN GİRESUNSPOR
15.Hafta
SARIYER 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 0 - 0 ALTAY
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ 3 - 0 YOMRA SPOR
16.Hafta
BOLUSPOR - ALTAY
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - BITEXEN GİRESUNSPOR
YOMRA SPOR - SARIYER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
17.Hafta
ALTAY - BITEXEN GİRESUNSPOR
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ - SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
SARIYER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYASPOR A.Ş. - YOMRA SPOR
BOLUSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
18.Hafta
BITEXEN GİRESUNSPOR - HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ALTAY
YOMRA SPOR - BOLUSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - SAKARYASPOR A.Ş.
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. - SARIYER
U17 Elit B Ligi
2.Grup Grup
Sezon 2023-2024

1.Hafta
MONDİHOME KAYSERİSPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARASPOR
BUCASPOR 1928 4 - 1 YENİ MALATYASPOR
2.Hafta
DENİZLİSPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
ANKARASPOR 2 - 3 BUCASPOR 1928
YENİ MALATYASPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 0 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR
3.Hafta
BUCASPOR 1928 2 - 1 DENİZLİSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 KOCAELİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ANKARASPOR
MONDİHOME KAYSERİSPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
4.Hafta
EYÜPSPOR 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 3 - 2 BUCASPOR 1928
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 1 - 1 MONDİHOME KAYSERİSPOR
ANKARASPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
5.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 MONDİHOME KAYSERİSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ANKARASPOR 1 - 0 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 1928 1 - 2 EYÜPSPOR
6.Hafta
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MONDİHOME KAYSERİSPOR 2 - 0 BUCASPOR 1928
DENİZLİSPOR 1 - 1 ANKARASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
7.Hafta
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
BUCASPOR 1928 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ANKARASPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 2 MONDİHOME KAYSERİSPOR
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
8.Hafta
MONDİHOME KAYSERİSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
BUCASPOR 1928 4 - 0 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
EYÜPSPOR 4 - 0 ANKARASPOR
9.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 0 BUCASPOR 1928
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
ANKARASPOR 0 - 2 MONDİHOME KAYSERİSPOR
10.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 0 MONDİHOME KAYSERİSPOR
ANKARASPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 2 BUCASPOR 1928
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
11.Hafta
EYÜPSPOR 2 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
BUCASPOR 1928 3 - 1 ANKARASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 YENİ MALATYASPOR
MONDİHOME KAYSERİSPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 DENİZLİSPOR
12.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 0 BUCASPOR 1928
EYÜPSPOR 0 - 0 MONDİHOME KAYSERİSPOR
ANKARASPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
13.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 DENİZLİSPOR
BUCASPOR 1928 0 - 1 KOCAELİSPOR
MONDİHOME KAYSERİSPOR 1 - 0 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 ANKARASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 13 EYÜPSPOR
14.Hafta
MONDİHOME KAYSERİSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
TEKSÜT BANDIRMA SPOR 2 - 3 ANKARASPOR
EYÜPSPOR 4 - 1 BUCASPOR 1928
DENİZLİSPOR 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
15.Hafta
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 EYÜPSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 TEKSÜT BANDIRMA SPOR
ANKARASPOR 0 - 3 DENİZLİSPOR
BUCASPOR 1928 0 - 0 MONDİHOME KAYSERİSPOR
16.Hafta
DENİZLİSPOR - TEKSÜT BANDIRMA SPOR
ADANASPOR A.Ş. - BUCASPOR 1928
KOCAELİSPOR - ANKARASPOR
MONDİHOME KAYSERİSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - YENİ MALATYASPOR
17.Hafta
TEKSÜT BANDIRMA SPOR - BUCASPOR 1928
ANKARASPOR - EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR - KOCAELİSPOR
YENİ MALATYASPOR - MONDİHOME KAYSERİSPOR
18.Hafta
EYÜPSPOR - DENİZLİSPOR
KOCAELİSPOR - TEKSÜT BANDIRMA SPOR
MONDİHOME KAYSERİSPOR - ANKARASPOR
ADANASPOR A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
BUCASPOR 1928 - İSTANBULSPOR A.Ş.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
U17 Elit B Ligi Gol Krallığı
ARDA IŞIK
BOLUSPOR
16
KEREM YUSUF AYDIN
SAKARYASPOR A.Ş.
10
EREN KARATEN
SAKARYASPOR A.Ş.
9
ARDA BAŞBAYDAR
EYÜPSPOR
8
BURAK EGE KOCALAR
DENİZLİSPOR
8
İSMAİL YAŞAR
SARIYER
8
MUSTAFA AKYOL
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
8
EFE UGO BRIGHT CHINEKE
EYÜPSPOR
7
HÜSEYİN MALDAR
EYÜPSPOR
7
BERKAY ÖZYAZICI
BITEXEN GİRESUNSPOR
6
İBRAHİM KOÇ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
6
KEREM AKTÜRK
BUCASPOR 1928
6
SEMİH MERT KORKMAZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
6
BURAK BOZKUYU
BUCASPOR 1928
5
DORUK ÖZSARAÇ
DENİZLİSPOR
5
EMRE AKBOĞA
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
5
EREN EKER
SARIYER
5
ESAT YUSUF NARİN
KOCAELİSPOR
5
GÖKMEN EGE KABİL
SAKARYASPOR A.Ş.
5
HÜSEYİN TOSUN
ANKARASPOR
5
MECİT SERCAN DENİZ
BUCASPOR 1928
5
MUHAMMED EMİN ERDOĞAN
ALTAY
5
YAĞIZ METE DAŞ
BUCASPOR 1928
5
ABDULSAMED BİLDİRİCİ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
4
ARDA BERBER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
4
ARDA DEMİR
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
BULUT GÜÇ
BITEXEN GİRESUNSPOR
4
MİRAÇ ERTUĞRUL BİNGÖL
SAKARYASPOR A.Ş.
4
ÖMER SANCAK
TEKSÜT BANDIRMA SPOR
4
YUSUF ERATA
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
4
ALİHAN ŞENER
MONDİHOME KAYSERİSPOR
3
ALPEREN ÖZTAŞ
MONDİHOME KAYSERİSPOR
3
ARDA EMİR ARAR
EYÜPSPOR
3
ASİL YUSUF DALGIÇ
ANKARASPOR
3
ATALAY ATCI
TEKSÜT BANDIRMA SPOR
3
ÇINAR FIRAT
EYÜPSPOR
3
EFE BAYLAN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
3
EFEHAN PEKDEMİR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
3
ENES ÖĞRÜCE
ALTAY
3
FURKAN BUDAK
KOCAELİSPOR
3
ISMAN SYDYKOV
EYÜPSPOR
3
KAZIM EFE YILMAZER
SAKARYASPOR A.Ş.
3
KEREM ARIK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
3
MEHMET EFE YÜZBAŞIOĞLU
SARIYER
3
MUHAMMET YASİR GÜL
BOLUSPOR
3
MUSTAFA USLU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
3
NAİLİ ÇAĞLAYAN BAKAR
BUCASPOR 1928
3
OZAN DURSUN
ANKARASPOR
3
ÖMER FARUK ÇOLAK
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
ŞENEL HAMİ AYDEMİR
BITEXEN GİRESUNSPOR
3
YAVUZ SELİM TATAR
DENİZLİSPOR
3
YİĞİT ÖYLÜ
ADANASPOR A.Ş.
3
ABDÜLSAMED TURAN
SAKARYASPOR A.Ş.
2
AHMET MESUT YAZICI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ARDA UYSAL
TEKSÜT BANDIRMA SPOR
2
ASRIN CENGİZ
ALTAY
2
BAŞAR ÖZDEMİR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
2
DURANEFE PEKTAŞ
BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
2
EFEHAN PAŞAYİĞİT
MONDİHOME KAYSERİSPOR
2
ENES KONDAKCILAR
ALTAY
2
ERDEM EGE ALKAYA
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
ERHAN AÇIKGÖZ
YENİ MALATYASPOR
2
ERKAN SÜĞÜMLÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
HASAN SEVİNÇ
ANKARASPOR
2
KEMAL ŞEN
ALTAY
2
KEREM YILDIRIM
BOLUSPOR
2
MERT ALİ DEMİR
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
MERT MEHMET COŞKUN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
MİRAÇ UZUNOĞLU
BOLUSPOR
2
MUHAMMED ALİ ULUDAĞ
ADANASPOR A.Ş.
2
MUHAMMED FURKAN ÖZGEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MUHAMMED MİRAC ÇAKIROĞLU
BITEXEN GİRESUNSPOR
2
MUSTAFA EFE ÖZÇELİK
YENİ MALATYASPOR
2
MUSTAFA KUZEY KAŞIK
BITEXEN GİRESUNSPOR
2
MUSTAFA UMUT ZAİF
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ÖMER FARUK ŞENTÜRK
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
SEMİH CAN BOZKURT
TEKSÜT BANDIRMA SPOR
2
TALHA SEMİH SÜMER
BOLUSPOR
2
TUNCAY SOYAK
SARIYER
2
UMUT ATA
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
2
UMUT RIZA AYDIN
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
2
YAĞIZ EFE TAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
YUNUS EMRE BAL
EYÜPSPOR
2
YUSUF OKAN AKYILDIZ
KOCAELİSPOR
2
AHMET BUĞRA BAYKAL
MONDİHOME KAYSERİSPOR
1
AHMET CELAL GÖRÜK
ADANASPOR A.Ş.
1
ARAS KÜLÜNGOĞLU
SARIYER
1
ARAS YILMAZ
KOCAELİSPOR
1
ARDA BORAN
ALTAY
1
ARDA ÖZÇINAR
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
ARDA YOLALMAZ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
ARİF YANARLI
ALTAY
1
ATA DEVRİM GÖKMEN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
BARAN UZUNAY
DENİZLİSPOR
1
BATUHAN BALDEMİR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
BATUHAN ÖZGAN
MONDİHOME KAYSERİSPOR
1
BEKİR BÜYÜKBAŞ
SARIYER
1
BERAT AYDIN
SARIYER
1
BERAT NEBİ ÖZTÜRK
FETHİYESPOR
1
BEREN ÇELİK
HES İLAÇ AFYONSPOR KULÜBÜ
1
BERK BERŞAN ÇELİK
ANKARASPOR
1
BERK KUYUBAŞI
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
BERKE YILMAZ
DENİZLİSPOR
1
BORA ÖZDEMİR
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
BULUT UYSAL
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
BURAK ERKAN
MONDİHOME KAYSERİSPOR
1
BÜNYAMİN OKLU
ADANASPOR A.Ş.
1
CESUR SAITOV
MONDİHOME KAYSERİSPOR
1
DENİZ YILDIZ
BOLUSPOR
1
DORUKHAN DÜLGER
BUCASPOR 1928
1
EGE TEOMETE
BITEXEN GİRESUNSPOR
1
EGEMEN KAZANCI
BOLUSPOR
1
EGEMEN KESKİN
KOCAELİSPOR
1
EMİRCAN ÇİÇEK
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
EMİRHAN EKER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
EMİRHAN KÖR
ALTAY
1
EMİRHAN UZUNYAKUP
KOCAELİSPOR
1
EMRE YIBUR
EYÜPSPOR
1
ENES ERTUĞRUL
DENİZLİSPOR
1
ENES ESKİ
KOCAELİSPOR
1
ENES MELİH GÖKÇEK
MONDİHOME KAYSERİSPOR
1
ENSAR ÖZLÜK
BOLUSPOR
1
ERDEM DAĞLI
SAKARYASPOR A.Ş.
1
EREN ŞENOCAK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
EREN ÜSTÜNERCİYAS
SARIYER
1
FATİHHAN DEMİR
KOCAELİSPOR
1
GÖKTUĞ DEĞİRMENCİ
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
GÖRKEM KARA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
HALİT RIFKI YILMAZ
ADANASPOR A.Ş.
1
HASAN ANDAÇ DİYAR
ADANASPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN ERDEM ARIKAN
MONDİHOME KAYSERİSPOR
1
HÜSEYİN HAKTAN UĞURLU
DENİZLİSPOR
1
İSHAK SARITAŞ
ANKARASPOR
1
KAYRA CİHAN
MONDİHOME KAYSERİSPOR
1
KEMALCAN ESEN
YENİ MALATYASPOR
1
KEREM YUSUF SİRKECİ
EYÜPSPOR
1
MAHMUT ER
DENİZLİSPOR
1
MAHMUTHAN POLAT
MONDİHOME KAYSERİSPOR
1
MEHMET BEDİRHAN KARTAL
KOCAELİSPOR
1
MEHMET EFE DEMİREL
EYÜPSPOR
1
MEHMET OLÇAY
SAKARYASPOR A.Ş.
1
MEHMET ONUR YILDIZ
ALTAY
1
MEHMET VEYSİ YILMAZ
YENİ MALATYASPOR
1
MUAMMER KAĞAN USLU
BUCASPOR 1928
1
MUHAMMET BAŞPARMAK
PAZARSPOR
1
MUHARREM ÇUKUR
SARIYER
1
MUHSİN OKUTAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MUSTAFA ARDA FURAT
YENİ MALATYASPOR
1
MUSTAFA EMİRHAN AKYEL
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
MUSTAFA TARIK OBUT
MONDİHOME KAYSERİSPOR
1
NECMİ DEMİR UMUÇ
ALTAY
1
ÖMER CEMİL İZGİ
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1
ÖMER FARUK IŞIK
EYÜPSPOR
1
ÖMER FARUK İNAN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
ÖMER FARUK UZUN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
ÖMER YAVUZ BÜLBÜL
BOLUSPOR
1
SEÇKİN İNANÇ VURAL
ADANASPOR A.Ş.
1
ŞEMSETTİN YILDIZ
TEKSÜT BANDIRMA SPOR
1
TALHA HIDIR
BITEXEN GİRESUNSPOR
1
TUFAN EFE KAN
BORNOVA 1877 SPORTİF YATIRIMLAR A.Ş
1
TUNAHAN ERATA
SAKARYASPOR A.Ş.
1
TURGAY TAHA ALGUR
EYÜPSPOR
1
TURGUT BURAK TAŞKIN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
UTKU ESAT COŞKUN
YENİ MALATYASPOR
1
YASİN YAŞAR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
YAŞAR YASİN YUMLU
DENİZLİSPOR
1
YUNUS EMRE TOPCİ
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
1