TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 

1. Bölge Grubu Maçları
18 Nisan 2022 15:00 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR 1-2 MUŞ 1984 MUŞSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:00 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR 1-0 DİLEGE A Ş. FIRAT ÜNİVERSİTESİ G.S. Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 15:00 MUŞ 1984 MUŞSPOR 1-1 DİLEGE A Ş. FIRAT ÜNİVERSİTESİ G.S. Detaylar Detaylar
2. Bölge Grubu Maçları
18 Nisan 2022 15:00 EYNESİL BELEDİYESPOR 1-0 ÇARŞIBAŞIBELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:00 DOĞUBAYAZIT BELEDİYE SPOR 1-1 ÇARŞIBAŞIBELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 15:00 EYNESİL BELEDİYESPOR 1-1 DOĞUBAYAZIT BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
3. Bölge Grubu Maçları
18 Nisan 2022 15:00 ARGUVAN BELEDİYE SPOR 0-0 GAZİANTEP ANKAS SPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:00 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 1-2 ARGUVAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 15:00 GAZİANTEP ANKAS SPOR 3-1 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
4. Bölge Grubu Maçları
18 Nisan 2022 15:00 ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 2-1 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:00 KEPEZ BELEDİYESPOR 4-1 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 15:00 ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ 1-1 KEPEZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
5. Bölge Grubu Maçları
18 Nisan 2022 15:00 AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ 3-0 BARTINSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:00 ANKARA T.K.İ. 0-1 BARTINSPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 15:00 AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ 1-1 ANKARA T.K.İ. Detaylar Detaylar
6. Bölge Grubu Maçları
18 Nisan 2022 15:00 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR 2-1 BAYBURT 1918 FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:00 SAPANCA GENÇLİKSPOR 2-1 BAYBURT 1918 FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 15:00 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR 1-1 SAPANCA GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
7. Bölge Grubu Maçları
18 Nisan 2022 15:00 BULVARSPOR 2-0 İSTANBUL SİNOP SPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:00 SİLİVRİSPOR 2-1 İSTANBUL SİNOP SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 15:00 BULVARSPOR 1-1 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
8. Bölge Grubu Maçları
18 Nisan 2022 15:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1-1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:00 TEKİRDAĞSPOR 0-2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 15:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1-2 TEKİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
9. Bölge Grubu Maçları
18 Nisan 2022 15:00 BELEDİYE BOLVADİN TERMAL SPOR 2-0 ÇİĞLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:00 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3-2 ÇİĞLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 15:00 BELEDİYE BOLVADİN TERMAL SPOR 0-0 EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig Play-Off (Sıralama)

Final Maçları
22 Nisan 2022 17:00 GAZİANTEP ANKAS SPOR 4-5 ARGUVAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
Eleme Maçları
13 Nisan 2022 13:00 ARHAVİ SPOR 0-3 DOĞUBAYAZIT BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
16 Nisan 2022 15:00 ÇİNE MADRANSPOR 0-3 MUĞLASPOR Detaylar Detaylar


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.