TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Gelişim Ligleri » U19 Gelişim Ligleri
U19 Elit A Ligi Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
03.12.2022 12:00 CORENDON ALANYASPOR 3-0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK Detaylar Detaylar
03.12.2022 12:00 GÖZTEPE A.Ş. 1-5 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
03.12.2022 12:00 ATAKAŞ HATAYSPOR 3-1 YUKATEL KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
03.12.2022 12:00 ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1-4 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
03.12.2022 12:00 ANKARASPOR 0-0 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
03.12.2022 14:00 MKE ANKARAGÜCÜ 5-1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
U19 Elit A Ligi Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 9 7 2 0 27 7 20 23
2.FENERBAHÇE A.Ş. 9 4 5 0 13 6 7 17
3.MKE ANKARAGÜCÜ 9 5 1 3 17 11 6 16
4.ATAKAŞ HATAYSPOR 9 5 0 4 21 19 2 15
5.YUKATEL KAYSERİSPOR 10 4 2 4 16 13 3 14
6.ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 9 4 1 4 18 15 3 13
7.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 9 4 1 4 16 13 3 13
8.CORENDON ALANYASPOR 10 3 4 3 15 16 -1 13
9.İSTANBULSPOR A.Ş. 9 3 3 3 15 16 -1 12
10.ANKARASPOR 9 3 2 4 18 21 -3 11
11.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 9 2 4 3 9 14 -5 10
12.VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 9 1 2 6 8 22 -14 5
13.GÖZTEPE A.Ş. 10 1 1 8 15 35 -20 4
U19 Elit A Ligi
1.Grup Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
ANKARASPOR 6 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 6 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL KAYSERİSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
2.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 YUKATEL KAYSERİSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 3 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 1 - 1 ANKARASPOR
3.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANKARASPOR 0 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 6 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR 1 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
4.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 6 GALATASARAY A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 3 YUKATEL KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 4 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 4 - 3 ATAKAŞ HATAYSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
5.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 3 - 4 ANKARASPOR
ATAKAŞ HATAYSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 CORENDON ALANYASPOR
YUKATEL KAYSERİSPOR 4 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
6.Hafta
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 1 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 1 - 0 YUKATEL KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARASPOR 2 - 3 ATAKAŞ HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
7.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 5 - 1 CORENDON ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 ANKARASPOR
YUKATEL KAYSERİSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
8.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
CORENDON ALANYASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ANKARASPOR 0 - 3 YUKATEL KAYSERİSPOR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
9.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 4 - 3 ANKARASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 CORENDON ALANYASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 1 ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL KAYSERİSPOR 3 - 0 ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
10.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 5 İSTANBULSPOR A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR 3 - 0 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
MKE ANKARAGÜCÜ 5 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANKARASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 1 - 4 GALATASARAY A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR 3 - 1 YUKATEL KAYSERİSPOR
11.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ANKARASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. - CORENDON ALANYASPOR
YUKATEL KAYSERİSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
12.Hafta
CORENDON ALANYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARASPOR - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATAKAŞ HATAYSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
13.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ATAKAŞ HATAYSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - ANKARASPOR
GÖZTEPE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
14.Hafta
CORENDON ALANYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş. - ANKARASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - ATAKAŞ HATAYSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
15.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ATAKAŞ HATAYSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
ANKARASPOR - CORENDON ALANYASPOR
16.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ANKARASPOR
CORENDON ALANYASPOR - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - YUKATEL KAYSERİSPOR
17.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
YUKATEL KAYSERİSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - CORENDON ALANYASPOR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
18.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - FENERBAHÇE A.Ş.
ANKARASPOR - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ATAKAŞ HATAYSPOR
CORENDON ALANYASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
19.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
FENERBAHÇE A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR - CORENDON ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
ATAKAŞ HATAYSPOR - ANKARASPOR
20.Hafta
CORENDON ALANYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
ANKARASPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - YUKATEL KAYSERİSPOR
21.Hafta
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - İSTANBULSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - CORENDON ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
YUKATEL KAYSERİSPOR - ANKARASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
22.Hafta
ANKARASPOR - GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE A.Ş.
CORENDON ALANYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ATAKAŞ HATAYSPOR - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
23.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - CORENDON ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş. - ANKARASPOR
GALATASARAY A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
YUKATEL KAYSERİSPOR - ATAKAŞ HATAYSPOR
24.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPOR - GALATASARAY A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ANKARASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MKE ANKARAGÜCÜ - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
CORENDON ALANYASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - YUKATEL KAYSERİSPOR
25.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - CORENDON ALANYASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - ANKARASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - ATAKAŞ HATAYSPOR
GALATASARAY A.Ş. - GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
26.Hafta
YUKATEL KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ANKARASPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - GÖZTEPE A.Ş.
U19 Elit A Ligi
2.Grup Grup
Sezon 2022-2023

1.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 3 - 4 BITEXEN GİRESUNSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 2 - 4 BOLUSPOR
ALTINORDU 1 - 3 ARABAM.COM KONYASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 4 - 1 YENİ MALATYASPOR
2.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ARABAM.COM KONYASPOR 0 - 3 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
BOLUSPOR 1 - 4 ALTINORDU
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
3.Hafta
BURSASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 3 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
ALTINORDU 3 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 4 - 2 BOLUSPOR
ARABAM.COM KONYASPOR 3 - 1 YENİ MALATYASPOR
4.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR 1 - 5 ARABAM.COM KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR 3 - 2 ALTINORDU
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 BURSASPOR
5.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 BURSASPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ALTINORDU 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 3 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
ARABAM.COM KONYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
DYOREX BOLUSPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
6.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU
BURSASPOR 0 - 0 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 7 - 1 DYOREX BOLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 0 ARABAM.COM KONYASPOR
7.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ALTINORDU 1 - 1 BURSASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 3 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR 1 - 0 BITEXEN GİRESUNSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 5 - 0 YENİ MALATYASPOR
8.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 DYOREX BOLUSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 ARABAM.COM KONYASPOR
BURSASPOR 1 - 3 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 2 ALTINORDU
BITEXEN GİRESUNSPOR 0 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
9.Hafta
ALTINORDU 2 - 3 HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR 0 - 1 BURSASPOR
DYOREX BOLUSPOR 0 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
10.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 BITEXEN GİRESUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR 3 - 0 DYOREX BOLUSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 ARABAM.COM KONYASPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR 1 - 1 FRAPORT TAV ANTALYASPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 ALTINORDU
11.Hafta
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - ALTINORDU
ARABAM.COM KONYASPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
DYOREX BOLUSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BURSASPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
12.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR - BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
ARABAM.COM KONYASPOR - ALTINORDU
YENİ MALATYASPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
13.Hafta
BURSASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
ALTINORDU - DYOREX BOLUSPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - BITEXEN GİRESUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
14.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
BITEXEN GİRESUNSPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - ALTINORDU
DYOREX BOLUSPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
YENİ MALATYASPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
15.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR - DYOREX BOLUSPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
ALTINORDU - BITEXEN GİRESUNSPOR
BURSASPOR - YENİ MALATYASPOR
16.Hafta
BURSASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - ALTINORDU
BITEXEN GİRESUNSPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
YENİ MALATYASPOR - DYOREX BOLUSPOR
17.Hafta
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
ALTINORDU - BEŞİKTAŞ A.Ş.
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - BURSASPOR
DYOREX BOLUSPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
ARABAM.COM KONYASPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
18.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
BURSASPOR - ALTINORDU
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - ARABAM.COM KONYASPOR
BITEXEN GİRESUNSPOR - DYOREX BOLUSPOR
YENİ MALATYASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
19.Hafta
DYOREX BOLUSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
ARABAM.COM KONYASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - BURSASPOR
ALTINORDU - KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - YENİ MALATYASPOR
20.Hafta
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - ALTINORDU
KASIMPAŞA A.Ş. - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
BURSASPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - DYOREX BOLUSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - DEMİR GRUP SİVASSPOR
YENİ MALATYASPOR - BITEXEN GİRESUNSPOR
21.Hafta
BITEXEN GİRESUNSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
DYOREX BOLUSPOR - BURSASPOR
ARABAM.COM KONYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPOR - HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU - YENİ MALATYASPOR
22.Hafta
ALTINORDU - FRAPORT TAV ANTALYASPOR
HANGİKREDİ ÜMRANİYESPOR - ARABAM.COM KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - DYOREX BOLUSPOR
BURSASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - BITEXEN GİRESUNSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - YENİ MALATYASPOR
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.