TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Gelişim Ligleri » U19 Gelişim Ligleri
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 19 15 4 0 53 13 40 49
2.TRABZONSPOR A.Ş. 19 10 7 2 40 16 24 37
3.ALANYASPOR 19 11 3 5 40 36 4 36
4.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 19 10 5 4 32 25 7 35
5.GÖZTEPE A.Ş. 19 9 6 4 46 28 18 33
6.FENERBAHÇE A.Ş. 19 10 3 6 35 29 6 33
7.BEŞİKTAŞ A.Ş. 19 10 2 7 41 30 11 32
8.KASIMPAŞA A.Ş. 19 9 5 5 35 30 5 32
9.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 19 8 7 4 20 14 6 31
10.ANTALYASPOR A.Ş. 19 8 5 6 31 24 7 29
11.GENÇLERBİRLİĞİ 19 7 6 6 28 22 6 27
12.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 19 6 6 7 32 31 1 24
13.MKE ANKARAGÜCÜ 19 6 5 8 25 39 -14 23
14.YENİ MALATYASPOR 19 5 5 9 16 32 -16 20
15.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 19 5 4 10 26 44 -18 19
16.KAYSERİSPOR 19 5 3 11 32 38 -6 18
17.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 20 2 10 8 26 39 -13 16
18.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 19 3 6 10 23 33 -10 15
19.SİVASSPOR 19 4 2 13 18 32 -14 14
20.ATAKAŞ HATAYSPOR 19 3 5 11 19 43 -24 14
21.YUKATEL DENİZLİSPOR 19 1 7 11 15 35 -20 10
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
16.06.2021 11:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3-3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
16.06.2021 11:00 GALATASARAY A.Ş. 6-1 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
16.06.2021 13:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4-2 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
16.06.2021 15:30 TRABZONSPOR A.Ş. 1-1 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
16.06.2021 16:00 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
16.06.2021 17:00 ANTALYASPOR A.Ş. 4-0 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
16.06.2021 17:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 7-0 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
16.06.2021 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ 0-2 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. Detaylar Detaylar
16.06.2021 17:00 GÖZTEPE A.Ş. 3-3 ALANYASPOR Detaylar Detaylar
16.06.2021 17:00 ATAKAŞ HATAYSPOR 1-0 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
Süper Lig Gol Krallığı
EREN AYDIN
GALATASARAY A.Ş.
20
YILMAZ BASRAVİ
GÖZTEPE A.Ş.
16
ARİF EMRE EREN
MKE ANKARAGÜCÜ
9
EFE BİNİCİ
GÖZTEPE A.Ş.
9
MUHAMMED ARDA UZUN
ALANYASPOR
9
ORKUN AHMET DEDEOĞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
9
YUSUF ÖZDEMİR
ALANYASPOR
8
ZAFER GÖKTUĞ ERDEM
GENÇLERBİRLİĞİ
8
ANIL ÖZÇELİK
KASIMPAŞA A.Ş.
7
ARDA GÜLER
FENERBAHÇE A.Ş.
7
EMRE DEMİR
ANTALYASPOR A.Ş.
7
KORAY YAĞCI
BEŞİKTAŞ A.Ş.
7
MEHMET ERAY ÖZBEK
KAYSERİSPOR
7
TALHA SARIARSLAN
KAYSERİSPOR
7
AHMET EROL
KASIMPAŞA A.Ş.
6
ALTAY ÖZKAN
GÖZTEPE A.Ş.
6
ETHEM BALCI
KAYSERİSPOR
6
HAMZA SOYDAN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
6
HÜSEYİN MEVLÜTOĞLU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
6
İLHAN TOPATAR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
6
SARPER ÇAĞLAR
GALATASARAY A.Ş.
6
SEMİH KILIÇSOY
BEŞİKTAŞ A.Ş.
6
BURAK TOPÇU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
5
CANBERK AKBABA
GENÇLERBİRLİĞİ
5
CEMAL AZAD DEMİR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
EMİRHAN DELİBAŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
EMRE CAN ÜZÜMCÜ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
5
GÖKTAN IŞILAK
GALATASARAY A.Ş.
5
GÜNEY YILMAZ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
5
HASANALP BİRKEN
GENÇLERBİRLİĞİ
5
MURAT DİNÇ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
5
MÜMİN PAKSOY
KASIMPAŞA A.Ş.
5
OSMAN ARSLANTAŞ
ALANYASPOR
5
SÜLEYMAN CEBECİ
TRABZONSPOR A.Ş.
5
AHMET DANİEL AKYILDIZ
ANTALYASPOR A.Ş.
4
AHMET KARADEMİR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
4
ALİ TUR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
4
ALİHAN ŞENTÜRK
ALANYASPOR
4
ARDA OKAN KURTULAN
FENERBAHÇE A.Ş.
4
BARTUĞ ELMAZ
GALATASARAY A.Ş.
4
BURAK GÜMÜŞTAŞ
YUKATEL DENİZLİSPOR
4
EFECAN BARLIK
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
EL MAMİ TETAH
ALANYASPOR
4
EMİR ŞENOCAK
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
EMİRCAN BİRİNCİ
TRABZONSPOR A.Ş.
4
EMİRHAN İLKHAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
EMRE PEHLİVAN
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
4
ENES KOÇOĞLU
KAYSERİSPOR
4
FATİH YİĞİT ŞANLİTÜRK
FENERBAHÇE A.Ş.
4
HÜSEYİN GÜNDÜZ
ATAKAŞ HATAYSPOR
4
İSA KEKLİKÇİ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
4
KADİRCAN BİLİKLİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
NİHAT KOÇ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
4
OKAN SARI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
ÖKKEŞ KARAOĞLU
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
4
SAFA GUNDAK
SİVASSPOR
4
SERDAR BAYINDIRLI
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
4
SERHAN ÜRESİN
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
UMUT YAŞAR KEÇECİ
FENERBAHÇE A.Ş.
4
ABDULLAH BAYRAKTAR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
ALAATTİN ÖNER
YUKATEL DENİZLİSPOR
3
ALİ ARDA BULUT
FENERBAHÇE A.Ş.
3
ALPEREN GÜNDOĞDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
AVTANDIL DUISHOEV
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
AYKUT BALCI
KASIMPAŞA A.Ş.
3
BAHA BERK AYGÜN
ATAKAŞ HATAYSPOR
3
BAHADIR GÖLGELİ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3
BATUHAN ÇELİK
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
BEDİRHAN ÖZYURT
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
BERKAY VARDAR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
BERKE CAMCI
ANTALYASPOR A.Ş.
3
EMİR UZUN
TRABZONSPOR A.Ş.
3
FIRAT ŞAŞİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3
FURKAN KÜLEKÇİ
KASIMPAŞA A.Ş.
3
GÜNEY SAĞIR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
HASAN EMRE YEŞİLYURT
KASIMPAŞA A.Ş.
3
HÜSEYİN EFE AKGÜL
ATAKAŞ HATAYSPOR
3
MEHMET YANIKARA
ANTALYASPOR A.Ş.
3
MERT ALİ ÖZBAYKIZ
GÖZTEPE A.Ş.
3
METİN EMRE KARAAL
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
MEVLÜT HAN EKELİK
ANTALYASPOR A.Ş.
3
MİRAÇ AKDENİZ
KAYSERİSPOR
3
MUHAMMET CAN YAZICI
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
MUSTAFA DURNA
SİVASSPOR
3
OĞUZHAN ÖZCAN
KASIMPAŞA A.Ş.
3
ÖMER FARUK GÜMÜŞ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
SAMİ GÖKHAN ALTIPARMAK
GENÇLERBİRLİĞİ
3
SERHAT DUMAN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3
SITKI FERDİ İMDAT
MKE ANKARAGÜCÜ
3
TAHA AYDINLI
GALATASARAY A.Ş.
3
VEYSİ KARADUMAN
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
3
ALİ RIZA ASLAN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
ALPEREN SOYSAL
ALANYASPOR
2
ATAKAN DAMA
MKE ANKARAGÜCÜ
2
BATUHAN ÖZTÜRK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
BATUHAN UÇAN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
BERAT YAMAN
YENİ MALATYASPOR
2
BERKE EVREN CENGİZ
MKE ANKARAGÜCÜ
2
BORA ULU
TRABZONSPOR A.Ş.
2
BOZAN UYMAZ
GALATASARAY A.Ş.
2
EFE MUSTAFA ÇETİN
GALATASARAY A.Ş.
2
EMRE BURGAZ
YUKATEL DENİZLİSPOR
2
EMRE VEZİR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ENGİNCAN DUMAN
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2
EREN FANSA
ATAKAŞ HATAYSPOR
2
ERKAN ARDA ÇAĞDAŞ
FENERBAHÇE A.Ş.
2
HAKAN ÇATAR
YENİ MALATYASPOR
2
HALİL CAN DURMUŞ
KAYSERİSPOR
2
HÜSEYİN BİBER
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2
İDRİS ÖMER ERDAL
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
İSMAİL BOZKURT
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2
İSMAİL KOÇ
TRABZONSPOR A.Ş.
2
KAAN BALCI
KASIMPAŞA A.Ş.
2
KADİR BAKIRTAŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
2
KEREM HAYTA
ALANYASPOR
2
LOUIS JEROME LIMOGES
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
MEHMET SUHA YİĞİT
YENİ MALATYASPOR
2
METEHAN BALTACI
GALATASARAY A.Ş.
2
MUHAMMED EMİN ERGİN
SİVASSPOR
2
MUHAMMED MERT DURSUN
SİVASSPOR
2
MUHAMMET AKPINAR
TRABZONSPOR A.Ş.
2
ÖMER TUĞ
FENERBAHÇE A.Ş.
2
ÖZGÜR BARAN AKSAKA
GALATASARAY A.Ş.
2
ÖZGÜR KUTLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ÖZGÜR SERT
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
PHILIP GAMELI AWUKU
YENİ MALATYASPOR
2
RECEP DERİN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
RUHAN ARDA AKSOY
FENERBAHÇE A.Ş.
2
SALİH MERT YOLALMAZ
ALANYASPOR
2
SAMET EMRE GÜNDÜZ
YUKATEL DENİZLİSPOR
2
SERDAR SAATÇI
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
SIROZHIDDIN ASTANAKULOV
MKE ANKARAGÜCÜ
2
TAHA ERDEM CEVAHİROĞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
2
TOLGA TOPALOĞLU
GÖZTEPE A.Ş.
2
TFF 1. Lig Gol Krallığı
MUSA BULUT
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
15
PETER AMBROSE
BALIKESİRSPOR
14
KENAN FAKILI
ALTINORDU
11
KINGSLEY INNOCENT
ADANASPOR A.Ş.
11
ALİ KILIÇ
YILPORT SAMSUNSPOR
9
MERT ALİ ATAKULU
BANDIRMASPOR
9
OLTION BILALLI
BALIKESİRSPOR
9
BATUHAN NİHAT ULUTAŞ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
8
EMİRHAN GÜRLER
YILPORT SAMSUNSPOR
8
MUSTAFA SOL
İSTANBULSPOR A.Ş.
8
POLAT YALDIR
YILPORT SAMSUNSPOR
8
YUSUF ALİ ÖZER
İSTANBULSPOR A.Ş.
8
ALİ KIZILKUYU
ALTAY
7
BAHATI RAFIKI VITAL
BANDIRMASPOR
7
BAHATTİN BERKE DEMİRCAN
TUZLASPOR A.Ş.
7
OĞUZCAN KESGİN
AKHİSARSPOR
7
EMRE OYMAK
ALTINORDU
6
EREN GÜLER
BURSASPOR
6
FURKAN PEHLİVAN
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
6
FURKAN YASİN YALÇIN
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
6
HASAN SABRİ KARACA
BURSASPOR
6
ABDULLAH TAZGEL
BURSASPOR
5
ALİ RIZA KILIÇ
ANKARASPOR
5
AONDONA JACOB ADEEDE
BANDIRMASPOR
5
BERKAY AYKURT
BALIKESİRSPOR
5
BURAK AYDIN
YILPORT SAMSUNSPOR
5
CANER BAYCAN
ALTAY
5
CİHAT TOPATAN
GİRESUNSPOR
5
MELİH NEZİR
ESKİŞEHİRSPOR
5
OKAN ERDOĞAN
ADANASPOR A.Ş.
5
BURAK ENGİN
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
DİYAR KABA
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
4
FEYTTULLAH GÜRLÜK
ALTINORDU
4
HAKAN EROĞLU
ADANASPOR A.Ş.
4
IKO SETH
ADANASPOR A.Ş.
4
METİN CANER AKBAYRAK
GİRESUNSPOR
4
SAMİ SATILMIŞ
ALTINORDU
4
BATUHAN TOYGAR
BURSASPOR
3
BERKE AĞVAZ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
3
EMİRHAN UZUN
ADANASPOR A.Ş.
3
EMİRHAN VURGUN
GİRESUNSPOR
3
EMRE BABUŞCU
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
ERDEM CAN POLAT
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
3
ERDEM GÖKÇE
BALIKESİRSPOR
3
FURKAN BAŞKAL
BANDIRMASPOR
3
FURKAN KÜTÜK
GİRESUNSPOR
3
KEREM ŞEN
BURSASPOR
3
MURAT YILMAZ
MENEMENSPOR A.Ş.
3
MUSTAFA CAN KARAGÖZ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
3
SAMPSON ONYEDIKACHI AGOHA
ADANASPOR A.Ş.
3
SEMİH BERK ÇAKIR
YILPORT SAMSUNSPOR
3
UMUT CAN BAŞARAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
YUNUS EMRE ÇİFT
YILPORT SAMSUNSPOR
3
ABDULLAH KORKMAZ
MENEMENSPOR A.Ş.
2
ABDULLAH SOĞUCAK
ALTINORDU
2
ALMOURAD ABIDINE MOHAMED
BANDIRMASPOR
2
AMAR SKRIJELJ
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
BEDİRHAN AKÇAY
ESKİŞEHİRSPOR
2
BEDİRHAN KOLKOPARAN
BALIKESİRSPOR
2
BEKİR AKIN
AKHİSARSPOR
2
BERK TOSUN
BALIKESİRSPOR
2
BERKE GÖRGÜN
BANDIRMASPOR
2
BERTU ALİCAN ÖZYÜREK
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
2
BİLAL BUDAK
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
2
BİRKAN GÖZEL
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
2
BURAK UTKU ÇAKIR
BALIKESİRSPOR
2
EFE SAYGILI
AKHİSARSPOR
2
EGEMEN BULUT COŞKUN
YILPORT SAMSUNSPOR
2
EMİR ERÇEVİK
MENEMENSPOR A.Ş.
2
EMRE KAYA
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
2
EMRE KURAR
ALTAY
2
EMRECAN UZUN
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
2
ENES ERDEM
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
2
EREN ERDOĞAN
ALTAY
2
FHED ALSHLASH
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
2
FURKAN AKSU
GİRESUNSPOR
2
GÖKDENİZ KARADENİZ
GİRESUNSPOR
2
GÖKHAN ÖNAL
ALTAY
2
GÖRKEM ALTUN
BALIKESİRSPOR
2
HARUN KAYA
ADANASPOR A.Ş.
2
İBRAHİM AKSU
ADANASPOR A.Ş.
2
İZZET ÇELİK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
2
KEREM ERSİN
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
2
KEREM GÜL
ALTAY
2
MAHMUT ENDER YILMAZ
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
2
MEHMET ABLAY
ALTINORDU
2
MEHMET CAN GÜMÜŞ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
2
MEHMET TUNA AKSÖZ
TUZLASPOR A.Ş.
2
MUSAH MOHAMMED
ANKARASPOR
2
MUSTAFA ARDA MUTLU
YILPORT SAMSUNSPOR
2
MUSTAFA YILMAZ
BURSASPOR
2
NURETTİN KÜÇÜKDENİZ
ALTAY
2
OĞUZCAN ÇALIŞKAN
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
2
OZAN SERHAT SAMİ
BANDIRMASPOR
2
ÖMER FARUK SÖYLER
ESKİŞEHİRSPOR
2
ÖZKAN ARDA KURTULUŞ
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
PAPA MUSTAPHA DANIEL
ADANASPOR A.Ş.
2
SEZGİN ÇOLPAN
ESKİŞEHİRSPOR
2
ŞAMİLCAN BAHÇELİ
BURSASPOR
2
TUNAHAN ÖZTÜRK
ALTINORDU
2
UĞURCAN SEL
BEYPİLİÇ BOLUSPOR
2
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.