TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
MARCO FILIPE LOPES PAIXAO
29
MICKAEL FRANCK POTE
16
MEHMET AKYÜZ
15
OLTAN KARAKULLUKÇU
14
RECEP NİYAZ
12
ABIOLA ADEDEJI DAUDA
11
İBRAHİM YILMAZ
11
NADİR ÇİFTÇİ
11
OLANREWAJU MUHAMMED KEHINDE
10
ZİYA ALKURT
10
ANIL KOÇ
9
BURAK ÇALIK
9
CHUKWUMA EMMANUEL AKABUEZE
9
GÖKHAN ALSAN
9
LEANDRO DEYRINIO KAPPEL
9
MAGAYE SERIGNE FALILOU DIT NELSON GUEYE
9
AHMET DERELİ
8
BERK YILDIZ
8
EMİRCAN ALTINTAŞ
8
FAMOUSSA KONE
8
GÖKHAN KARADENİZ
8
HAMZA GÜR
8
LAMİNE DIARRA
8
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN
8
SELİM ILGAZ
8
AHMET ARAS
7
BURHAN EŞER
7
EMRE GÜRAL
7
LEANDRO BARRIOS RITA DOS MARTIRES
7
MİRKAN AYDIN
7
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
7
RYDELL ROMANO POEPON
7
SİNAN KURT
7
YONATHAN ALEXANDER DEL VALLE RODRIGUEZ
7
ALDIN CAJIC
6
ERDAL AKDARI
6
FOXI KETHEVOAMA
6
İBRAHİM HALİL ÖNER
6
JESSE TAMUNOBARABOYE SEKIDIKA
6
KERİM AVCI
6
MERT NOBRE
6
SERDAR DELİKTAŞ
6
ATABEY ÇİÇEK
5
CANER HÜSEYİN BAĞ
5
EREN KELEŞ
5
ERIC AYUK MBU
5
ERSEL ASLIYÜKSEK
5
GALİP GÜZEL
5
GUIDO KOÇER
5
LEO STEVE BELECK A'BEKA
5
LEVY CLEMENT MADINDA
5
MEHMET YİĞİT
5
MERTAN CANER ÖZTÜRK
5
OĞULCAN ÇAĞLAYAN
5
OKAN DERİCİ
5
OLEKSANDR GLADKYY
5
RECEP AYDIN
5
SEFA YILMAZ
5
SEIFEDIN CHABBI
5
SLAVKO PEROVIC
5
SORİN BOGDAN STANCU
5
ÜMİT KURT
5
ALİ DERE
4
ALPER ULUDAĞ
4
ANDREAS TATOS
4
ANDREAS VASILOGIANNIS
4
BAJRAM AJETI
4
BEKİR YILMAZ
4
FURKAN ÖZÇAL
4
GUY LUCIEN MICHEL LANDEL
4
HAKAN BARIŞ
4
İBRAHİM SISSOKO
4
MAHATMA OSUMANU OTOO
4
MEHMET FEYZİ YILDIRIM
4
MESUT ÇAYTEMEL
4
MOUSSA SOW
4
MUHAMMED MERT
4
MUHAMMET REİS
4
MUSTAFA DURAK
4
MUSTAFA ESKİHELLAÇ
4
NAZMİ CANDOĞAN
4
ROBERT FECZESIN
4
STEPHANE SESSEGNON
4
VOLKAN OKUMAK
4
YUSUF ABDİOĞLU
4
YUSUF AKBULUT
4
ALİCAN ÖZFESLİ
3
BEYKAN ŞİMŞEK
3
BUMBA CLAUDIU VASILE
3
DENİZ YILMAZ
3
DMYTRO KORKISHKO
3
HASAN KILIÇ
3
HERVE KAGE
3
HÜSEYİN ATAKAN ÜNER
3
ISMAİL AİSSATİ
3
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
3
KERİM ALICI
3
KOSSI PRINCE SEGBEFIA
3
MEHMET BOZTEPE
3
SEDAT ŞAHİNTÜRK
3
WELLINGTON BRITO DA SILVA
3
ABDOULAYE SADIO DIALLO
2
ABDÜLKERİM BARDAKCI
2
ADRIEN DANIEL KAROLY REGATTIN
2
AHMET İLHAN ÖZEK
2
AHMET OĞUZ
2
ALPEREN BABACAN
2
BARİŞ ÖRÜCÜ
2
BERK KERVANKIRAN
2
BERKAY SAMANCI
2
BURAK BEKAROĞLU
2
CLESIO PALMIRIM DAVID BAUQUE
2
EMRE ÖZTÜRK
2
ENES KUBAT
2
ERHAN ÇELENK
2
ESLEM ÖZTÜRK
2
FERHAT ÇULCUOĞLU
2
GENÇER CANSEV
2
GÖKHAN SAZDAĞI
2
HALİL İBRAHİM SÖNMEZ
2
IGOR WANDERSON DA SILVA
2
İHSAN FURKAN DENİZ
2
JAILTON LOURENÇO DA SILVA
2
KEMAL RÜZGAR
2
MEHMET MURAT UÇAR
2
MELİH OKUTAN
2
MUHAMMED GÖNÜLAÇAR
2
MUSTAFA BATUHAN ALTINTAŞ
2
MUTLU GÜLER
2
ORKAN ÇINAR
2
SELÇUK ŞAHİN
2
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
2
UĞUR ARSLAN KURU
2
VEDAT BORA
2
YASİN YENER
2
YILMAZ ÖZEREN
2
ABDULKADİR KUZEY
1
ABDULKADİR ÖZDEMİR
1
ABDULKADİR ÖZGEN
1
ADİL DEMİRBAĞ
1
ADNAN AGANOVIC
1
ALPEREN KOCABAŞ
1
ANIL KARAER
1
ARİF BOSTANCI
1
ATAKAN RIDVAN ÇANKAYA
1
AYKUT ULUÇ
1
BAHADIR EROL
1
BAHADIR TAŞDELEN
1
BAKARY NIMAGA
1
BATUHAN KURT
1
BAYRAM ÇETİN
1
BEKAMENGA AYMARD CHRISTIAN BEKAMENGA
1
BOUBACAR DIALIBA DIABANG
1
BOUBACAR TRAORE
1
CANER ARICI
1
CEMALİ SERTEL
1
DANIEL SVETOSLAVOV DIMOV
1
DAVID DENİZ KILINÇ
1
DENİZ VURAL
1
DOĞA İŞERİ
1
EMİR GÖKÇE
1
EMRE ESER
1
EMRE NEFİZ
1
ERDAL ÖZTÜRK
1
ERDEM ÖZGENÇ
1
FIRATCAN ÜZÜM
1
FURGAN POLAT
1
FURKAN ÇİL
1
GÖRKEM GÜVEN
1
HELDER LUIS LOPES VIEIRA TAVARES
1
HONORE GOMIS
1
HÜSAMETTİN YENER
1
IDRISSA DIARRA
1
İBRAHİM ÖZTÜRK
1
JAKUB KOSECKI
1
JEFFERSON NOGUEIRA JUNIOR
1
JONATHAN FERNAND J. LEGEAR
1
KAAN KANAK
1
KADİR BEKMEZCİ
1
KADİR TAŞOĞLU
1
KAĞAN MİRAY BAĞIŞ
1
KAMAL ISSAH
1
KENAN ÖZER
1
KEREM CAN AKYÜZ
1
KUBİLAY AKTAŞ
1
KÜRŞAD SÜRMELİ
1
LEVENT AYÇİÇEK
1
LUCCAS CLARO DOS SANTOS
1
MARKO MILINKOVIC
1
MEHMET ERDEM UĞURLU
1
MEHMET TAŞ
1
MERTHAN AÇIL
1
METİN YÜKSEL
1
MEVLÜT ÇELİK
1
MILJAN SKRBIC
1
MOUSSA BAGAYOKO
1
MUHAMED ILDIZ
1
MUHAMMED DEMİRCİ
1
MURAT DURUER
1
MURAT ULUÇ
1
OĞUZ YILMAZ
1
OKAN ALKAN
1
ONUR AKBAY
1
ONUR ERGÜN
1
ONUR RAMAZAN TOPRAK
1
ONURCAN GÜLER
1
ORHAN TAŞDELEN
1
PATRICK ETOGA ATCHOM
1
PEDRO MIGUEL PINA EUGENIO
1
RENAN SOUZA DINIZ
1
RIDVAN ŞİMŞEK
1
SERKAN GÖKSU
1
SİNAN KURUMUŞ
1
SİNAN OSMANOĞLU
1
SİNAN ÖZKAN
1
SÜLEYMAN KOÇ
1
TAHA CAN VELİOĞLU
1
TALHA ERDOĞAN
1
TARIK TEKDAL
1
TAŞKIN İLTER
1
TEVFİK ALTINDAĞ
1
THEODOR ELMAR BJARNASON
1
TİMUR TEMELTAŞ
1
TOMISLAV GLUMAC
1
TORTOL LUMANZA LEMBI
1
TUGAY KACAR
1
UĞUR AYGÖREN
1
UMUT GÜNDOĞAN
1
UYGAR MERT ZEYBEK
1
VELİ KIZILKAYA
1
WILLIAM SERY
1
YASİN PEHLİVAN
1
YILDIRIM MERT ÇETİN
1
YUSUF ACER
1
 
Ligler » TFF 1. Lig » Arşiv » 2018-2019 Sezonu TFF 1. Lig Arşivi
Gruplar: 
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ABALI DENİZLİSPOR 34 21 9 4 67 32 35 72
2.GENÇLERBİRLİĞİ 34 22 4 8 50 28 22 70
3.HATAYSPOR 34 19 10 5 57 22 35 67
4.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 34 19 5 10 49 26 23 62
5.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 34 17 8 9 60 31 29 59
6.ADANA DEMİRSPOR 34 17 7 10 50 36 14 58
7.ALTINORDU A.Ş. 34 16 9 9 50 33 17 57
8.ÜMRANİYESPOR 34 14 11 9 44 37 7 53
9.BOLUSPOR 34 14 7 13 41 41 0 49
10.ALTAY 34 12 11 11 52 40 12 47
11.İSTANBULSPOR A.Ş. 34 10 13 11 45 46 -1 43
12.ADANASPOR A.Ş. 34 9 10 15 41 49 -8 37
13.GİRESUNSPOR 34 8 12 14 32 41 -9 36
14.ESKİŞEHİRSPOR 34 9 8 17 44 66 -22 35
15.BALIKESİRSPOR BALTOK 34 11 7 16 36 45 -9 34
16.AFJET AFYONSPOR 34 7 9 18 38 55 -17 30
17.BİREVİM ELAZIĞSPOR 34 6 7 21 38 64 -26 25
18.KARDEMİR KARABÜKSPOR 34 0 3 31 10 112 -102 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BALIKESİRSPOR 6
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
17.05.2019 16:30 ALTAY 4 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
17.05.2019 16:30 BOLUSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
17.05.2019 16:30 BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 3 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
17.05.2019 16:30 AFJET AFYONSPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
18.05.2019 16:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 5 ABALI DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
18.05.2019 16:30 GİRESUNSPOR 3 - 1 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
18.05.2019 16:30 KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 6 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
18.05.2019 16:30 ADANASPOR A.Ş. 1 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
18.05.2019 16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2018-2019

1.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ALTAY 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 HATAYSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 3 AFJET AFYONSPOR
2.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GİRESUNSPOR
HATAYSPOR 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ALTAY
3.Hafta
BOLUSPOR 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 5 ALTAY
GİRESUNSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
4.Hafta
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTAY 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ALTINORDU A.Ş. 4 - 0 DENİZLİSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 0 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
5.Hafta
GİRESUNSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 0 HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 0 - 0 ALTAY
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
6.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 DENİZLİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
HATAYSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 1 GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
7.Hafta
HATAYSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 3 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ALTAY
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 3 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 4 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
ALTAY 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
9.Hafta
DENİZLİSPOR 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 BOLUSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 GİRESUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 ALTAY
HATAYSPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
10.Hafta
ALTAY 1 - 3 DENİZLİSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
11.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ALTAY
DENİZLİSPOR 4 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GİRESUNSPOR
12.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AFJET AFYONSPOR 1 - 2 HATAYSPOR
GİRESUNSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BOLUSPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ALTAY 3 - 0 ADANA DEMİRSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
13.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
HATAYSPOR 1 - 1 ALTAY
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 2 GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
14.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 HATAYSPOR
ALTAY 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 6 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BOLUSPOR 2 - 3 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
15.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 AFJET AFYONSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
HATAYSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 ALTAY
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
16.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 4 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 3 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 3 HATAYSPOR
ALTAY 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
17.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 1 ALTAY
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
HATAYSPOR 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANA DEMİRSPOR 2 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 GİRESUNSPOR
18.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 DENİZLİSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 3 ALTAY
HATAYSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 5 - 1 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ALTAY 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
20.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ALTINORDU A.Ş. 6 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
ALTAY 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
21.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 3 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 ALTAY
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 HATAYSPOR
22.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
HATAYSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ALTAY 1 - 0 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 3 - 2 GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ABALI DENİZLİSPOR
23.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 3 HATAYSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 0 ALTINORDU A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
BOLUSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 2 ALTAY
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ABALI DENİZLİSPOR 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 ABALI DENİZLİSPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 2 HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BOLUSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
25.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 AFJET AFYONSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 ALTAY
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
HATAYSPOR 4 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ABALI DENİZLİSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
26.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 4 ALTINORDU A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 HATAYSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GİRESUNSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BOLUSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
AFJET AFYONSPOR 1 - 3 ABALI DENİZLİSPOR
ALTAY 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
27.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BOLUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 0 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 GİRESUNSPOR
HATAYSPOR 3 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ABALI DENİZLİSPOR 3 - 3 ALTAY
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
28.Hafta
BOLUSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 5 İSTANBULSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 4 ABALI DENİZLİSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 HATAYSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ALTAY 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
29.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ABALI DENİZLİSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ALTAY
30.Hafta
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 3 ABALI DENİZLİSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 3 ALTINORDU A.Ş.
ALTAY 1 - 1 HATAYSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 7 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
31.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 ALTAY
HATAYSPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 GİRESUNSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 4 - 1 BOLUSPOR
ABALI DENİZLİSPOR 0 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 AFJET AFYONSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 GENÇLERBİRLİĞİ
32.Hafta
BOLUSPOR 1 - 4 HATAYSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALTAY 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 3 - 3 ÜMRANİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GİRESUNSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 ABALI DENİZLİSPOR
33.Hafta
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 BOLUSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 ALTAY
ABALI DENİZLİSPOR 6 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
34.Hafta
BOLUSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ALTAY 4 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 3 HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 6 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 5 ABALI DENİZLİSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.