TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Bölgesel Amatör Lig Baraj Maçları

Baraj Maçları
13 Nisan 2022 14:00 KİLİS BLD.SPOR 3-0 79 KİLİS SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2022 15:00 SORGUN BELEDİYESPOR 0-1 YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR Detaylar Detaylar
16 Nisan 2022 13:00 DERSİM SPOR 6-1 OVACIK BELEDİYE MUNZUR SPOR Detaylar Detaylar
16 Nisan 2022 14:00 ERBAA GENÇLİK SPOR 0-4 TOKAT BELEDİYE PLEVNE SPOR Detaylar Detaylar
16 Nisan 2022 14:00 BAYBURT BELEDİYESPOR 3-0 GÜRBÜZ SPOR Detaylar Detaylar
16 Nisan 2022 14:00 DEVREK BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
GELİKSPOR Detaylar Detaylar
16 Nisan 2022 14:00 İMAMAĞA SPOR 2-3 ADIYAMANSPOR Detaylar Detaylar
16 Nisan 2022 14:00 NİĞDE BELEDİYESİ SPOR 3-0 2005 AZATLISPOR Detaylar Detaylar
16 Nisan 2022 15:00 IĞDIRESSPOR 2-1 TUZLUCA İDMANYURDU SPOR Detaylar Detaylar
16 Nisan 2022 15:30 YEŞİL KAMANSPOR 2-3 MUCURGÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 13:00 ERZİNCAN ULALAR SPOR 3-1 ERZİNCAN KAVAKYOLU Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 13:00 TUNCASPOR 0-1 OSMANLISPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 13:00 ŞIRNAK İDMANYURDU SPOR 2-0 ÖZ İDİL SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 13:00 BÖLMESPOR 0-2 BUDAKLAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 14:00 VANGÖLÜ SPORTİF FAALİYETLER SPOR 1-0 VAN DSİ SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 14:00 BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. G.S.K. 1-0 TEFENNİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 14:00 BOZCAADASPOR 3-2 EZİNESPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 14:00 MAZIDAĞI FOSFAT SPOR 1-0 NUSAYBİN DİCLE SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 14:00 1074 ÇANKIRI SPOR 4-1 KIZILIRMAK BLD.SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 14:00 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 6-1 TOSYA SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 15:00 SALİHLİ BELEDİYE SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
KARAKÖY SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 15:00 ÇAYELİ SPOR 3-0 KOPUZLAR VAKFI VELİKÖYSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 15:00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 2-1 NEGMAR TAVŞANLI BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 15:00 ULUBEY BELEDİYESPOR 1-0 KABADÜZ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 15:00 SUVERMEZ KAPADOKYA SPOR 4-0 YAZIHÜYÜK SPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 15:00 ESKİŞEHİR YUNUSEMRE SPOR 2-1 ESKİŞEHİR DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 15:00 SERİNHİSARSPOR 3-1 KIRALANDEMİRSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 15:30 ESKİL BELEDİYE SPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
AKSARAY KARADENİZSPOR Detaylar Detaylar
17 Nisan 2022 16:00 LÜLEBURGAZSPOR 1-1
(Pen. 5-6)
KAVAKLISPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2022 15:00 KIRIKKALE YAHŞİHANSPOR 2-0 KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2022 15:00 VİVEN BORNOVA FUTBOL KULÜBÜ 1-1
(Uzt. 3-2)
MENDERES BELEDİYESİ EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:00 SİVEREK BELEDİYESPOR 2-0 AKÇAKALE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 15:30 KARASAMSUN SPOR 3-1 BAFRA HACINABİ Detaylar Detaylar
20 Nisan 2022 21:00 YENİÇAĞA 4-0 ÖZEL İDARE KÖROĞLU SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2022 15:00 ALAÇATISPOR KULÜBÜ 1-0 ÖDEMİŞ SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 14:30 YAKUTİYESPOR 2-4 PALANDÖKEN BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2022 21:00 ISPARTA 32 EMRE SPOR 0-1 KEÇİBORLU BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2022 14:00 SU DURAĞI GENÇLER BRL. 3-1 KARAMAN GENÇLERBİRLİĞİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2022 14:00 DEĞİRMENDERESPOR 3-0 DERİNCE SIRRIPAŞA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
23 Nisan 2022 15:00 OSMANCIK BELEDİYESPOR 5-1 SUNGURLU BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 13:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 5-3)
HAKKARİ ZAP SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 13:00 KARS 36 SPOR 1-0 SERHAT KARS SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 13:00 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GSK 6-1 GEMEREK BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 14:00 GÖLCÜKSPOR 3-1 DERİNCE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 14:00 ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR 0-0
(Pen. 5-4)
SARAY SPOR 1953 Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 15:00 KURTALAN SPOR 3-0 KURTALAN KÜLTÜR SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 15:00 BİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR 4-0 ALAŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 15:00 BOYABAT 1868 SPOR 1-1
(Pen. 4-2)
SİNOPSPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 15:00 12 BİNGÖL SPOR 1-0 BİNGÖL GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 15:00 MANAVGAT BELEDİYESPOR 2-1 KIRKGÖZ DÖŞEMEALTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 16:00 MUĞLASPOR 2-1 ORTACA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2022 20:30 KOZAN SPOR FK 0-3 ADANA VEFA SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2022 13:00 SERHAT ARDAHAN SPOR 2-2
(Uzt. 6-3)
GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2022 15:00 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 1-0 TİRE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2022 12:00 ARHAVİ SPOR 3-0 BORÇKA SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2022 15:00 ERDEMLİ BELEDİYESPOR 1-3 ANAMUR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2022 15:00 DSİ KARADENİZSPOR 3-2 NECMİATİSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2022 15:00 SANDIKLISPOR 1-0 EMİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2022 16:00 AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0-0
(Pen. 3-4)
DAVUTLAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2022 13:00 KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR 1-3 KAVAKLIDERESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2022 15:00 BAHCECİKSPOR 2-0 AĞASAR ÇEPNİ SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2022 16:00 ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. 0-1 GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2022 15:00 BURSA KÜLTÜR 1987 SPOR 2-0 BURGAZSPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2022 16:00 ERENLERSPOR 0-2 HENDEK DEREKÖY SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2022 14:00 1926 BULANCAKSPOR 1-0 TİREBOLUSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2022 14:00 DOĞUBAYAZIT BELEDİYE SPOR 6-2 DİYADİN GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
30 Nisan 2022 14:30 MERZİFONSPOR 1-2 SULUOVA SEBAT SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2022 15:00 ELAZIĞ YOLSPOR 3-3
(Pen. 3-6)
AKSARAY GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2022 15:00 BARTINSPOR 3-0 KOZCAĞIZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2022 15:00 GÖRÜKLE İPEKSPOR 2-0 ÇOTANAKSPOR SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
30 Nisan 2022 15:00 ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.SPOR 1-1
(Pen. 4-1)
ÖNTUR HAVZANSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2022 16:00 BAYIRKÖY SPOR KULÜBÜ 1-0 BİLECİKSPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2022 16:00 GAZİANTEP ANADOLU SPOR 2-2
(Pen. 5-7)
ARABAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2022 15:00 BATMAN 72 BELEDİYE SPOR 1-0 BATMAN ÖZEL İDARE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2022 15:00 ALİBEYKÖYSPOR 0-1 HALİÇ Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2022 15:00 MALTEPESPOR 0-3 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2022 15:00 CEVİZLİ ANADOLU SPOR 0-1 OSMANİYE İSTİKLALSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2022 15:00 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR 4-1 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2022 15:00 MUŞ BELEDİYE SPOR 0-3 YEŞİL VARTO SPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2022 15:00 VEFASPOR 2-0 ÇAMLICASPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2022 15:00 KAVACIK 2-1 AYAZAĞASPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2022 15:00 1877 ALEMDAĞ SPOR 0-2 BÜYÜKÇEKMECE MİMAROBA SPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2022 16:00 ETİSPOR 4-1 BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2022 15:00 KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR 2-2
(Uzt. 3-4)
AKINCILAR Detaylar Detaylar


 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.