TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Beyaz Grup
SERDAR DELİKTAŞ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
20
BAHATTİN KÖSE
YILPORT SAMSUNSPOR
19
TAHA BALCI
HEKİMOĞLU TRABZON
15
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
14
ARTUN AKÇAKIN
TARSUS İDMAN YURDU
13
ÖMER BOZAN
BAŞKENT AKADEMİ FK
12
ALPEREN PAK
TARSUS İDMAN YURDU
11
GÖKHAN ALSAN
YILPORT SAMSUNSPOR
11
SEDDAR KARAMAN
1922 KONYASPOR
11
ZAHİT FINDIK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
11
İLKER AVŞAR
AFJET AFYONSPOR
10
MEHMET CAN GÜNGÖR
HACETTEPE SPOR
10
SERDARCAN ERALP
HACETTEPE SPOR
10
SERHAT BAŞTAN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
10
ALİ YAVUZ KOL
TARSUS İDMAN YURDU
9
ATABEY ÇİÇEK
YILPORT SAMSUNSPOR
9
CENGİZ ÖTKÜN
İNEGÖLSPOR
9
DİLAVER GÜÇLÜ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
9
OKTAY BALCI
PENDİKSPOR
9
SİNAN KURUMUŞ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
9
AHMET SUN
BAŞKENT AKADEMİ FK
8
ALAATTİN HAMZA OK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
8
KIVANÇ KAYA
ÇORUM FK
8
MELIK DERIN
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
8
AHMET GÜVEN
MEDİCALPARK BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
7
AHMET HAKAN ŞAHİN
İNEGÖLSPOR
7
OZAN PAPAKER
PENDİKSPOR
7
SERTAÇ ÇAM
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
7
ÜSTÜN BİLGİ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
7
CAN ERDEM
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
6
FURKAN YAMAN
SARIYER
6
HALİL İBRAHİM TUNA
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
6
İLYAS KUBİLAY YAVUZ
YILPORT SAMSUNSPOR
6
ONUR RAMAZAN TOPRAK
AFJET AFYONSPOR
6
ALİM HARLAK
SARIYER
5
AYKUT ULUÇ
AFJET AFYONSPOR
5
DOĞUKAN EMEKSİZ
SARIYER
5
GUIDO KOÇER
YILPORT SAMSUNSPOR
5
GÜRAY GAZİOĞLU
1922 KONYASPOR
5
HACI MUSTAFA KARABULUT
İNEGÖLSPOR
5
MAHMUT BİLİR
SARIYER
5
MALİK KARAAHMET
GMG KIRKLARELİSPOR
5
MURAT KAYALI
GÜMÜŞHANESPOR
5
MUSA CANER AKTAŞ
HEKİMOĞLU TRABZON
5
NİYAZİ BATUHAN SALMAN
İNEGÖLSPOR
5
ONUR ALKAN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
5
ALİ AYDEMİR
HEKİMOĞLU TRABZON
4
AYKUT ÇİFT
GÖLCÜKSPOR
4
BERAT ALİ GENÇ
PENDİKSPOR
4
ÇAĞRI GİRİTLİOĞLU
AFJET AFYONSPOR
4
ERHAN KARA
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
4
FATİH ŞERİFOĞLU
ÇORUM FK
4
HAKAN YAVUZ
HEKİMOĞLU TRABZON
4
İRFAN AKGÜN
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
4
MEHMET FATİH BAYAT
ŞANLIURFASPOR
4
MEHMET TOSUN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
MERT ÇAKAR
GÜMÜŞHANESPOR
4
MERT SİNAN PEKESEN
GMG KIRKLARELİSPOR
4
MUHAMMET HAŞİM ÇOBAN
HEKİMOĞLU TRABZON
4
MURATHAN BURUŞ
ÇORUM FK
4
NAZMİ CANDOĞAN
AFJET AFYONSPOR
4
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
4
TAYFUN PEKTÜRK
İNEGÖLSPOR
4
YAĞIZ SUAT BOLAT
HACETTEPE SPOR
4
YASİN ABDİOĞLU
BAŞKENT AKADEMİ FK
4
AHMETHAN KÖSE
YILPORT SAMSUNSPOR
3
BORA TAŞDEMİR
AFJET AFYONSPOR
3
BURAK ÇALIK
YILPORT SAMSUNSPOR
3
CELAL HANALP
1922 KONYASPOR
3
DAVID DENİZ KILINÇ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3
ERHAN ŞENTÜRK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3
FERHAT YAZGAN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
3
GÖKHAN KURUMUŞ
İNEGÖLSPOR
3
GÖRKEM GÜVEN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
3
İLTER AYYILDIZ
SARIYER
3
KAAN BAYSAL
AFJET AFYONSPOR
3
MARLON BÜLENT ÜÇÜNCÜ
PENDİKSPOR
3
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
GÜMÜŞHANESPOR
3
MUAMMER SARIKAYA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
3
MUHAMMED ALİ BARUTCU
HACETTEPE SPOR
3
MUHAMMED RIDVAN ÖZDEMİR
ÇORUM FK
3
ONURCAN GÜLER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
3
ÖMER CAN SOKULLU
PENDİKSPOR
3
RAİF GÜNDOĞDU
GÜMÜŞHANESPOR
3
SALİM İYİK
PENDİKSPOR
3
YAKUP RAMAZAN ZORLU
PENDİKSPOR
3
YILMAZ CAN TAŞKIRAN
TARSUS İDMAN YURDU
3
AHMET SİVRİ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
2
AHMET YAZAR
PENDİKSPOR
2
ALİ ATEŞ
1922 KONYASPOR
2
BEKİR KARADENİZ
PENDİKSPOR
2
BERTUL KOCABAŞ
SARIYER
2
BURAK SABAN
1922 KONYASPOR
2
ÇAĞRI YAĞIZ YASAK
TARSUS İDMAN YURDU
2
DENİZ ATAÇ
GMG KIRKLARELİSPOR
2
DOĞAN CAN GÖLPEK
1922 KONYASPOR
2
EMRAH UZUN
ÇORUM FK
2
EMRE BALKI
GMG KIRKLARELİSPOR
2
EMRE KELEŞOĞLU
GMG KIRKLARELİSPOR
2
EMRE ÖZTÜRK
BOLUSPOR
2
ENİS ÇELİKSU
GMG KIRKLARELİSPOR
2
ERDİNÇ PEKGÖZ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
2
EREN TOKAT
BAŞKENT AKADEMİ FK
2
ERTUĞRUL SANCAKTUTAN
ÇORUM FK
2
FEVZİ ÖZKAN
ŞANLIURFASPOR
2
FIRAT ARIKAN
BANDIRMASPOR
2
HASAN KAŞIKARA
GÜMÜŞHANESPOR
2
İBRAHİM SÜRGÜLÜ
GMG KIRKLARELİSPOR
2
İSMAİL HAKTAN ODABAŞI
HEKİMOĞLU TRABZON
2
KEREM ÇAĞATAY
ÇORUM FK
2
MEHMET TAYFUN DİNGİL
AFJET AFYONSPOR
2
MERT ÖRNEK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
2
MİKAİL ALBAYRAK
ÇORUM FK
2
MUHARREM EFE
GÜMÜŞHANESPOR
2
OĞUZ KOCABAL
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
OĞUZHAN ERDOĞAN
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
ONUR AKDENİZ
HEKİMOĞLU TRABZON
2
ÖMER ALPER TATLISU
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ÖZGÜR ÇELİK
TUZLASPOR A.Ş.
2
SALİH ZAFER KURŞUNLU
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
2
SAMET YALÇIN
HEKİMOĞLU TRABZON
2
SEYDİ KAYASOY
1922 KONYASPOR
2
TEKİN ADAR
GÜMÜŞHANESPOR
2
VOLKAN ALTINSOY
HEKİMOĞLU TRABZON
2
YASER YILDIZ
UŞAK SPOR A.Ş.
2
YASİN ELMAS
TARSUS İDMAN YURDU
2
YILMAZ KILIÇ
1922 KONYASPOR
2
YÜKSEL ŞİŞMAN
GMG KIRKLARELİSPOR
2
ZEKİ KORKMAZ
BAŞKENT AKADEMİ FK
2
ADEM EREN KABAK
1922 KONYASPOR
1
AHMET ARDA TUZCU
HACETTEPE SPOR
1
AHMET KARAMAN
BAŞKENT AKADEMİ FK
1
AHMET ÖNAY
1922 KONYASPOR
1
ALİ ÇAMDALI
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
ALİ EREN DEMİRKOL
ŞANLIURFASPOR
1
ALPAY CİN
1922 KONYASPOR
1
ALPER ÖNAL
BAŞKENT AKADEMİ FK
1
BAHADIR EROL
HEKİMOĞLU TRABZON
1
BAHRİ CAN AVCI
SARIYER
1
BATUHAN DEMİREL
ÇORUM FK
1
BATUHAN KURT
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
BEHLÜL AYDIN
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
BİLAL AZİZ ÖZER
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
BİLAL ÖZDEMİR
İNEGÖLSPOR
1
BÜNYAMİN YÜRÜR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
CAFER TOSUN
SARIYER
1
CANER ARICI
YILPORT SAMSUNSPOR
1
CANER KOCA
GMG KIRKLARELİSPOR
1
CEM AKTAŞ
TARSUS İDMAN YURDU
1
DEDE ÇELİK
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1
EKREM KAYILIBAL
1922 KONYASPOR
1
EMİR ÖZSOY
İNEGÖLSPOR
1
EMRE AKGÜN
HEKİMOĞLU TRABZON
1
EMRE TOSUN
AFJET AFYONSPOR
1
ENES İSLAM İLKİN
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
ERDİNÇ ÇEPOĞLU
PENDİKSPOR
1
ERSEL ASLIYÜKSEK
HEKİMOĞLU TRABZON
1
EYÜP POYRAZ
BAŞKENT AKADEMİ FK
1
FATİH CERLEK
PENDİKSPOR
1
FERHAN EVREN
AFJET AFYONSPOR
1
FERHAT ÇULCUOĞLU
YILPORT SAMSUNSPOR
1
FERHAT DUMAN
TARSUS İDMAN YURDU
1
HACI ÖMER DOĞRU
GMG KIRKLARELİSPOR
1
HAKAN YAĞMURKAYA
MODAFEN
1
HÜSEYİN EREN BEKTAŞ
HACETTEPE SPOR
1
HÜSEYİN YILMAZ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
1
HÜSNÜ BAŞKURT
SARIYER
1
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
YILPORT SAMSUNSPOR
1
İHSAN KÜÇÜK
HACETTEPE SPOR
1
İSMAİL GÜVEN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1
KAAN YÜKSEL
HACETTEPE SPOR
1
KADİR KAAN ÖZDEMİR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1
KADİR KURT
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
KEREM PALA
ÇORUM FK
1
KUBİLAY AKYÜZ
SARIYER
1
MAHMUT BOZ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
MAHMUT CANER ALİOĞLU
PENDİKSPOR
1
MAKSUT TAŞKIRAN
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
MANSUR ÇALAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
MEHMET CANSIN ÇİÇEK
TARSUS İDMAN YURDU
1
MEHMET YILMAZ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
MERTCAN ÇAM
HEKİMOĞLU TRABZON
1
METE YILDIZ
ÇORUM FK
1
MİRAÇ ACER
HEKİMOĞLU TRABZON
1
MUHAMMED BURAK ÇELİK
FATSA BELEDİYESPOR
1
MUHAMMED BURAK TAŞDEMİR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
MUHAMMET YILMAZ
FETHİYESPOR
1
MUHARREM OZAN CENGİZ
İNEGÖLSPOR
1
MUHLİS İSTEMİ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
MURAT CEM AKPINAR
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MURAT GÜRBÜZEROL
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
MURAT ŞAMİL KURT
ŞANLIURFASPOR
1
MUSTAFA HÜSEYİN SEYHAN
HACETTEPE SPOR
1
MUSTAFA YILMAZ
TARSUS İDMAN YURDU
1
NURULLAH KAYA
TARSUS İDMAN YURDU
1
OGÜN BAYRAK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
OĞUZ ÖZDEN
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
OĞUZHAN KAYAR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
OKTAY KANCI
AFJET AFYONSPOR
1
ONUR KOLAY
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
ÖMÜRCAN ARTAN
HACETTEPE SPOR
1
RAMAZAN ÇEVİK
YILPORT SAMSUNSPOR
1
RECEP BURAK YILMAZ
YILPORT SAMSUNSPOR
1
RECEP EREN KARABACAK
HACETTEPE SPOR
1
RECEP METİN
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
1
SAMED HAKAN KILIÇ
YILPORT SAMSUNSPOR
1
SAMET ASATEKİN
TUZLASPOR A.Ş.
1
SANCAR YILDIRIM
GÜMÜŞHANESPOR
1
SELİM KAYACI
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1
SERCAN KAYA
KEMERSPOR 2003
1
SERKAN SÖZMEN
GMG KIRKLARELİSPOR
1
SEYİD AHMET HAN
1922 KONYASPOR
1
SUAT KAYA
1928 BUCASPOR
1
SÜHEYL ÇETİN
PENDİKSPOR
1
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
ÇORUM FK
1
TALHA ÖZLER
ÇORUM FK
1
TOLGA TEKİN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
TOLGAHAN ERBAY
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1
UMUT KAYA
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
ÜMİT KURT
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
VOLKAN AKYILDIZ
ÇORUM FK
1
VOLKAN KILIÇ
HACETTEPE SPOR
1
VOLKAN OKUMAK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1
YASİN GÖRKEM ARSLAN
İNEGÖLSPOR
1
YAVUZ KOÇ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
YİĞİT İSMAİL GÖKOĞLAN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1
YİĞİTCAN GÖLBOYU
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
YUNUS EMRE YALÇIN
GMG KIRKLARELİSPOR
1
 
Ligler » TFF 2. Lig » 2. Lig Arşivi » TFF 2.Lig 2019-2020 Sezonu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.YILPORT SAMSUNSPOR 28 23 4 1 64 11 53 73
2.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 28 19 6 3 79 31 48 63
3.HEKİMOĞLU TRABZON 28 17 4 7 51 34 17 55
4.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 28 16 4 8 51 23 28 52
5.İNEGÖLSPOR 28 13 6 9 41 30 11 45
6.AFJET AFYONSPOR 28 13 4 11 47 30 17 43
7.TARSUS İDMAN YURDU 28 14 1 13 45 39 6 43
8.PENDİKSPOR 28 11 7 10 40 39 1 40
9.SARIYER 28 11 7 10 34 33 1 40
10.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 28 9 9 10 35 37 -2 36
11.ÇORUM FK 28 11 3 14 36 42 -6 36
12.HACETTEPE SPOR 28 11 2 15 37 48 -11 35
13.1922 KONYASPOR 28 9 6 13 38 45 -7 33
14.GMG KIRKLARELİSPOR 28 8 9 11 25 41 -16 33
15.BAŞKENT AKADEMİ FK 28 9 4 15 37 41 -4 31
16.AMED SPORTİF FAALİYETLER 28 7 7 14 28 46 -18 28
17.GÜMÜŞHANESPOR 28 7 4 17 31 57 -26 25
18.ŞANLIURFASPOR 28 0 1 27 10 102 -92 -14
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ŞANLIURFASPOR 15
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
14.03.2020 15:00 SARIYER 1-0 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
14.03.2020 15:00 PENDİKSPOR 1-1 GMG KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
15.03.2020 14:30 GÜMÜŞHANESPOR 0-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
15.03.2020 14:30 ŞANLIURFASPOR 2-7 HEKİMOĞLU TRABZON Detaylar Detaylar
15.03.2020 15:00 YILPORT SAMSUNSPOR 2-1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15.03.2020 15:00 TARSUS İDMAN YURDU 1-2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
15.03.2020 15:00 AFJET AFYONSPOR 3-0 ÇORUM FK Detaylar Detaylar
15.03.2020 15:00 BAŞKENT AKADEMİ FK 2-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
15.03.2020 15:00 1922 KONYASPOR 2-1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. Detaylar Detaylar
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
AFJET AFYONSPOR 4 - 1 HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 1 SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 1922 KONYASPOR
BAK SPOR KULÜBÜ 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
2.Hafta
1922 KONYASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER 0 - 0 BAK SPOR KULÜBÜ
SAMSUNSPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 6 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
3.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 1922 KONYASPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
4.Hafta
ŞANLIURFASPOR 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
1922 KONYASPOR 1 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
5.Hafta
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 2 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 0 HACETTEPE SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
6.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
SARIYER 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
7.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 PENDİKSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 3 - 2 BAŞKENT AKADEMİ FK
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 6 - 2 1922 KONYASPOR
İNEGÖLSPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 SARIYER
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 HACETTEPE SPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
8.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 3 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 4 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SARIYER 3 - 2 İNEGÖLSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
1922 KONYASPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
9.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 SARIYER
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 2 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 3 1922 KONYASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
10.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
1922 KONYASPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
SARIYER 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
11.Hafta
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 4 - 2 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 4 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
HEKİMOĞLU TRABZON 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 0 1922 KONYASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
12.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
SARIYER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 2 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 0 1922 KONYASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 5 YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 4 SARIYER
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
14.Hafta
SARIYER 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 GMG KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 İNEGÖLSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
15.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 3 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
ŞANLIURFASPOR 1 - 6 1922 KONYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
GMG KIRKLARELİSPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 SARIYER
16.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 0 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
TARSUS İDMAN YURDU 7 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 0 - 0 SARIYER
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 2 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 ŞANLIURFASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
17.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 1922 KONYASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 4 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
GMG KIRKLARELİSPOR 2 - 0 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 4 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 1 - 4 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
18.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR 2 - 2 GMG KIRKLARELİSPOR
SARIYER 2 - 0 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 2 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1922 KONYASPOR 1 - 0 ÇORUM FK
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ŞANLIURFASPOR 1 - 4 BAŞKENT AKADEMİ FK
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
19.Hafta
GMG KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 3 SARIYER
ÇORUM FK 1 - 3 İNEGÖLSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 3 1922 KONYASPOR
20.Hafta
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 1 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
HACETTEPE SPOR 4 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 4 AFJET AFYONSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 4 ÇORUM FK
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
21.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
GMG KIRKLARELİSPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 3 - 1 1922 KONYASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 7 - 0 ŞANLIURFASPOR
ÇORUM FK 0 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PENDİKSPOR 5 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
22.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR 3 - 2 ÇORUM FK
SARIYER 2 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
1922 KONYASPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 2 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 5 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 3 BAŞKENT AKADEMİ FK
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
23.Hafta
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 1 PENDİKSPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 1922 KONYASPOR
GMG KIRKLARELİSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SARIYER
ÇORUM FK 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 3 - 1 HACETTEPE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
24.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
1922 KONYASPOR 3 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 1 ÇORUM FK
SARIYER 4 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
25.Hafta
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 BAŞKENT AKADEMİ FK
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 2 1922 KONYASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 0 ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 SARIYER
GMG KIRKLARELİSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
ÇORUM FK 1 - 2 HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 7 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
26.Hafta
SARIYER 0 - 5 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 3 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ŞANLIURFASPOR 1 - 4 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 ÇORUM FK
BAŞKENT AKADEMİ FK 1 - 5 AFJET AFYONSPOR
1922 KONYASPOR 4 - 0 GMG KIRKLARELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 1 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
27.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BAŞKENT AKADEMİ FK
HACETTEPE SPOR 5 - 1 ŞANLIURFASPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
ÇORUM FK 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
İNEGÖLSPOR 0 - 0 1922 KONYASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 3 PENDİKSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
GMG KIRKLARELİSPOR 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
28.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 1 GMG KIRKLARELİSPOR
SARIYER 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 7 HEKİMOĞLU TRABZON
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 ÇORUM FK
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
1922 KONYASPOR 2 - 1 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
29.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER - TARSUS İDMAN YURDU
GMG KIRKLARELİSPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - 1922 KONYASPOR
ÇORUM FK - ŞANLIURFASPOR
İNEGÖLSPOR - PENDİKSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - AFJET AFYONSPOR
HACETTEPE SPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - SARIYER
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
30.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM FK
BAŞKENT AKADEMİ FK - İNEGÖLSPOR
SARIYER - ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU - GMG KIRKLARELİSPOR
AFJET AFYONSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
GÜMÜŞHANESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
1922 KONYASPOR - HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
31.Hafta
HACETTEPE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - BAŞKENT AKADEMİ FK
HEKİMOĞLU TRABZON - 1922 KONYASPOR
İNEGÖLSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GMG KIRKLARELİSPOR - AFJET AFYONSPOR
ÇORUM FK - SARIYER
ŞANLIURFASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
32.Hafta
SARIYER - YILPORT SAMSUNSPOR
BAŞKENT AKADEMİ FK - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
1922 KONYASPOR - ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - GMG KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
ÇORUM FK - AMED SPORTİF FAALİYETLER
33.Hafta
GMG KIRKLARELİSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR - BAŞKENT AKADEMİ FK
SARIYER - 1922 KONYASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON - PENDİKSPOR
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AFJET AFYONSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - ÇORUM FK
ŞANLIURFASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
34.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR - SARIYER
1922 KONYASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
AFJET AFYONSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.
BAŞKENT AKADEMİ FK - HEKİMOĞLU TRABZON
TARSUS İDMAN YURDU - HACETTEPE SPOR
ÇORUM FK - GMG KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ - SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2019-2020

1.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BANDIRMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
2.Hafta
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
3.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
EYÜPSPOR 3 - 2 NİĞDE ANADOLU FK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 2 BANDIRMASPOR
4.Hafta
BANDIRMASPOR 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 4 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
5.Hafta
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
6.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 5 KASTAMONUSPOR 1966
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
7.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 BANDIRMASPOR
8.Hafta
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
9.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 4 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 2 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
10.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 5 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 4 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 BANDIRMASPOR
11.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
EYÜPSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
12.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 EYÜPSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 3 BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
13.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 EYÜPSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 3 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
14.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 3 BANDIRMASPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
15.Hafta
GMG KASTAMONUSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 3 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
16.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
GMG KASTAMONUSPOR 4 - 2 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
17.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 EYÜPSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
NİĞDE ANADOLU FK 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 4 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
18.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 3 GMG KASTAMONUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 5 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
19.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 5 BANDIRMASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 4 TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ELAZIĞSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
20.Hafta
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
UŞAK SPOR A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK 1 - 3 EYÜPSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 ELAZIĞSPOR
21.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 UŞAK SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
22.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 GMG KASTAMONUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 3 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
23.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 2 BANDIRMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 UŞAK SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 3 NİĞDE ANADOLU FK
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
24.Hafta
BANDIRMASPOR 1 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 2 GMG KASTAMONUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FK 2 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. 2 - 1 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
25.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 BANDIRMASPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 0 - 3 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 UŞAK SPOR A.Ş.
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
26.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 1 GMG KASTAMONUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
NİĞDE ANADOLU FK 0 - 2 BANDIRMASPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 0 ELAZIĞSPOR
27.Hafta
BANDIRMASPOR 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
GMG KASTAMONUSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR 2 - 3 UŞAK SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
28.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 3 GMG KASTAMONUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FK
UŞAK SPOR A.Ş. 3 - 0 ELAZIĞSPOR
29.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - UŞAK SPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
ELAZIĞSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FK - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
EYÜPSPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
30.Hafta
EYÜPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - BANDIRMASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ELAZIĞSPOR
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ANKARA DEMİRSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
UŞAK SPOR A.Ş. - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - GMG KASTAMONUSPOR
31.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
GMG KASTAMONUSPOR - EYÜPSPOR
32.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - GMG KASTAMONUSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - ELAZIĞSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - NİĞDE ANADOLU FK
ANKARA DEMİRSPOR - BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
33.Hafta
BANDIRMASPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - UŞAK SPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FK - ANKARA DEMİRSPOR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR - GMG KASTAMONUSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR - EYÜPSPOR
34.Hafta
EYÜPSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
UŞAK SPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
GMG KASTAMONUSPOR - ELAZIĞSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - NİĞDE ANADOLU FK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Kırmızı Grup
TAYYİB KANARYA
BANDIRMASPOR
20
BATUHAN ER
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
18
MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU
ANKARA DEMİRSPOR
17
İLYAS ÇAKMAK
GMG KASTAMONUSPOR
15
BATUHAN KARADENİZ
TUZLASPOR A.Ş.
14
BERK İSMAİL ÜNSAL
SAKARYASPOR A.Ş.
14
METİNCAN CİCİ
GMG KASTAMONUSPOR
14
İBRAHİM FATİH DİLEK
ERGENE VELİMEŞE SPOR
13
ERCÜMENT ERAY ATAKLI
SİVAS BELEDİYE SPOR
11
KADİR ARİ
UŞAK SPOR A.Ş.
11
SERDAR EYLİK
ANKARA DEMİRSPOR
11
GÖKSU TÜRKDOĞAN
TUZLASPOR A.Ş.
9
HALUK TÜRKERİ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
9
ÖMER FARUK ERMEÇ
TUZLASPOR A.Ş.
9
SADIK BAŞ
TUZLASPOR A.Ş.
9
HÜSEYİN BAK
BANDIRMASPOR
8
SÜLEYMAN GÜNEŞ
ANKARA DEMİRSPOR
8
ERKAN TAŞKIRAN
BANDIRMASPOR
7
OZAN SOL
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
7
SİNAN AKAYDİN
BANDIRMASPOR
7
TUNÇ MURAT BEHRAM
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
7
BENHUR KESER
BANDIRMASPOR
6
BERAT TOSUN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
6
CELAL DUMANLI
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
6
CEREM TALHA DİNÇER
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
6
SEÇKİN GETBAY
UŞAK SPOR A.Ş.
6
ABDULLAH BALIKÇI
UŞAK SPOR A.Ş.
5
DOĞAN CAN DAVAS
BANDIRMASPOR
5
İBRAHİM ALAN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
5
OKTAY AYDİN
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
ONAT KUTAY KURT
ERGENE VELİMEŞE SPOR
5
YASER HACIMUSTAFAOĞLU
ALTAY
5
YAŞAR ÇETİN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
5
AHMET KARADAYI
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
ALTAR HAN HİDAYETOĞLU
NİĞDE ANADOLU FK
4
ATALAY YILDIRIM
NİĞDE ANADOLU FK
4
BURHAN ARMAN
ERGENE VELİMEŞE SPOR
4
EMİR CAN SAYAR
NİĞDE ANADOLU FK
4
EREN TAŞKIN
EYÜPSPOR
4
FARUK ÖCAL
GMG KASTAMONUSPOR
4
HASAN AHMET SARİ
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
4
İSMAİL DÜZGÜN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
KADİR BEKMEZCİ
ELAZIĞSPOR
4
OĞUZHAN ÖZTÜRK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
ÖMER GÜR
GMG KASTAMONUSPOR
4
ÖZER OZAN PEKDEMİR
UŞAK SPOR A.Ş.
4
SERDAR CANSU
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
4
TİMUR KOSOVALI
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
4
TURAN YILMAZ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
4
ABDULAZİZ SOLMAZ
SAKARYASPOR A.Ş.
3
AKIN AKMAN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
3
ALİ KUCIK
BANDIRMASPOR
3
ALPAY KOLDAŞ
UŞAK SPOR A.Ş.
3
BARAN IŞIK
ERGENE VELİMEŞE SPOR
3
BATUHAN AYVAZ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
3
BERKAY ÖZER
UŞAK SPOR A.Ş.
3
BURAK ÇOLAK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
3
BURAK ÖKSÜZ
ANKARA DEMİRSPOR
3
EMBİYA AYYILDIZ
NİĞDE ANADOLU FK
3
EMRAH DAĞ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
3
FIRAT SEFA ÖNCÜ
ELAZIĞSPOR
3
HARUN ÖZCAN
EYÜPSPOR
3
İZZET TOPATAR
ELAZIĞSPOR
3
KEMAL TOKAK
TUZLASPOR A.Ş.
3
MEDENİ BİNGÖL
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
3
MEHMET ÖZDIRAZ
EYÜPSPOR
3
MEHMET SIDDIK İSTEMİ
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
MİKAİL OKYAR
EYÜPSPOR
3
MURAT YILMAZ
EYÜPSPOR
3
MUSTAFA ÖZTÜRK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
OKAN BAYDEMİR
EYÜPSPOR
3
ONUR ERDEM GÜNEL
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
3
ONUR USLUCAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
3
ÖZGÜR İLERİ
GMG KASTAMONUSPOR
3
SERGEN YAKUPÇEBİOĞLU
MODAFEN
3
SERGEN YATAĞAN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
3
SİNAN UZUN
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
3
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
ÇORUM FK
3
UMUT SÖNMEZ
TUZLASPOR A.Ş.
3
YASİN YENER
TUZLASPOR A.Ş.
3
YUSUF EMRE KASAL
BAŞKENT AKADEMİ FK
3
YUSUF TÜRK
GMG KASTAMONUSPOR
3
AYKUT ÇOLAKOĞLU
NİĞDE ANADOLU FK
2
BATUHAN KURT
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
BERKAY SEFA KARA
GMG KASTAMONUSPOR
2
BİLAL GÜLDEN
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
2
DOĞANAY KILIÇ
GMG KASTAMONUSPOR
2
EMRE ŞAHİN
ESENLER EROKSPOR
2
EMRE TORUN
EYÜPSPOR
2
EMRECAN YILDIZHAN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
2
EYÜPCAN DELİBALTA
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
2
FATİH KAMACI
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
2
FERİT ERİŞÇİ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
GÖKCAN KAYA
TUZLASPOR A.Ş.
2
GÖKHAN ÇIRAK
CİZRE SPOR
2
HASAN KÜÇCÜK
ANKARA DEMİRSPOR
2
İLKER SAYAN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
KADİR YURTTADUR
ERGENE VELİMEŞE SPOR
2
KAMİL İÇER
ANKARA DEMİRSPOR
2
KEREM KAYA
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
MEHMET BEKTAŞ
UŞAK SPOR A.Ş.
2
METEHAN YİLMAZ
NİĞDE ANADOLU FK
2
MUHAMMED ENES YILMAZ
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
2
MUSTAFA AYDIN
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
MUSTAFA SEVGİ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
2
OKAN EKEN
SAKARYASPOR A.Ş.
2
ONUR KARAKABAK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
2
RECEP YEMİŞCİ
NİĞDE ANADOLU FK
2
SEFA KÜPELİ
OFSPOR A.Ş.
2
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
ARTVİN HOPASPOR
2
UĞUR MUSTAFA TÜRK
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
YAKUP DEMİR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
YASER YILDIZ
UŞAK SPOR A.Ş.
2
YİĞİTCAN ERDOĞAN
ELAZIĞSPOR
2
ABDULKADİR ÖZGEN
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
ABDULLAH HALMAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
AHMET KAAN ERGÜN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
ALAETTİN BATUHAN TUR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
ALİ AYDIN
EYÜPSPOR
1
ALİ SAY
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
ALİCAN KARADAĞ
GMG KASTAMONUSPOR
1
ARDA BELEN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
BARIŞ GÖK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
BARIŞ SAĞIR
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
BERAT ÇETİNKAYA
UŞAK SPOR A.Ş.
1
BERAT SATILMIŞ
BANDIRMASPOR
1
BERK KERVANKIRAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
BERKAN BURAK TURAN
EYÜPSPOR
1
BERKAY CAN DEĞİRMENCİOĞLU
SAKARYASPOR A.Ş.
1
BİROL YILMAZER
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
BURAK ASAN
TUZLASPOR A.Ş.
1
BURAK CAN KUNT
SAKARYASPOR A.Ş.
1
BURAK GÖKSEL
ŞİLE YILDIZSPOR
1
BURAK SARI
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
BÜLENT UZUN
TUZLASPOR A.Ş.
1
CİHAN AYDIN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
DENİS TAŞKESEN
SAKARYASPOR A.Ş.
1
DEVRİM TAŞKAYA
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
1
DOĞAN SEÇKİN ŞAVKIN
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
EMİRHAN SUBAŞ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
EMRE ESER
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
EMRE ÖZKAN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
ENİS DURAK
PENDİKSPOR
1
ERDİ ZENGİN
UŞAK SPOR A.Ş.
1
EROL YÜKSEKER
ESENLER EROKSPOR
1
ESER AKBAŞ
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
ETHEM ERCAN PÜLGİR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
FATİH ATEŞ
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
FATİH ÇİPLAK
PİSERRO KAHRAMANMARAŞSPOR
1
FATİH ÇOLAK
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
FEYYAZ AYDİL
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
FEYYAZ BELEN
BANDIRMASPOR
1
FURKAN EMRE ÜNVER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
FURKAN PARSAK
SAKARYASPOR A.Ş.
1
HACI ÖMER DOĞRU
GMG KIRKLARELİSPOR
1
HAKAN TURAN
ANKARA DEMİRSPOR
1
HALİL İBRAHİM SÖNMEZ
BANDIRMASPOR
1
HARUN AYDIN
GMG KASTAMONUSPOR
1
HASAN BİLAL
SAKARYASPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN ERKAN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
HÜSEYİN ÖZTÜRK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
İRFAN BAŞARAN
BANDIRMASPOR
1
KIVANÇ SALİHOĞLU
EYÜPSPOR
1
MELİH BERAT ARSLAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
MERT ÇELİK
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
MERT ÖZYILDIRIM
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
METEHAN MERTÖZ
EYÜPSPOR
1
MUHAMMED AKARSLAN
TUZLASPOR A.Ş.
1
MUHAMMED DÜZGÜNER
ELAZIĞSPOR
1
MUHAMMET MAHMUT EMİR
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
MUHAMMET SERCAN TÜRKERİ
EYÜPSPOR
1
MURAT CEYLAN
ELAZIĞSPOR
1
MUSTAFA EMİRHAN ÖZYAŞAR
NİĞDE ANADOLU FK
1
MUSTAFA KAYABAŞI
ANKARA DEMİRSPOR
1
NURİ FATİH AYDİN
SAKARYASPOR A.Ş.
1
OĞUZ EKEN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
OĞUZHAN TÜRK
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
ONUR AKBAY
BANDIRMASPOR
1
OSMAN BAYRAK
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
OSMAN TORUN
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
OZAN KILIÇOĞLU
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
ÖMER ALP KULGA
SAKARYASPOR A.Ş.
1
ÖMER YILDIZ
ELAZIĞSPOR
1
SAMET ASATEKİN
TUZLASPOR A.Ş.
1
SAMET CANTÜRK
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
SAVAŞ TAĞA
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
SELİM DİLLİ
UŞAK SPOR A.Ş.
1
SELİM ENES ÖZEREN
ELAZIĞSPOR
1
SERKAN YAVUZ
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
SERKAN YILDIZ
ERGENE VELİMEŞE SPOR
1
TOLGA ŞAHİN
BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
1
UMUT SÖZEN
ADANASPOR A.Ş.
1
YUSUF YILDIRIM
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.