TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Spor Toto 1. Lig 2021-2022 Sezonu Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
20.05.2022 17:00 BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2 - 1 ALTINORDU Detaylar Detaylar
20.05.2022 17:00 TUZLASPOR A.Ş. 2 - 4 YILPORT SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
20.05.2022 20:00 ALTAŞ DENİZLİSPOR 4 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
20.05.2022 20:00 BALIKESİRSPOR 0 - 3 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
20.05.2022 20:00 İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
21.05.2022 16:00 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
21.05.2022 16:00 GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 4 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
21.05.2022 19:00 KOCAELİSPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21.05.2022 19:00 BURSASPOR 1 - 0 NASADOGE MENEMENSPOR Detaylar Detaylar
Haftayı bay geçen takım
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.MKE ANKARAGÜCÜ 36 21 7 8 56 31 25 70
2.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 36 21 7 8 64 37 27 70
3.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 36 19 5 12 56 34 22 62
4.İSTANBULSPOR A.Ş. 36 17 9 10 57 40 17 60
5.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 36 16 10 10 55 44 11 58
6.EYÜPSPOR 36 15 12 9 56 44 12 57
7.YILPORT SAMSUNSPOR 36 13 12 11 54 46 8 51
8.BEYPİLİÇ BOLUSPOR 36 14 8 14 42 44 -2 50
9.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 36 14 7 15 45 44 1 49
10.TUZLASPOR A.Ş. 36 13 10 13 45 44 1 49
11.ALTAŞ DENİZLİSPOR 36 14 7 15 46 50 -4 49
12.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 36 13 9 14 45 47 -2 48
13.GENÇLERBİRLİĞİ 36 14 6 16 44 54 -10 48
14.ALTINORDU 36 14 3 19 45 62 -17 45
15.ADANASPOR A.Ş. 36 12 9 15 40 44 -4 45
16.KOCAELİSPOR 36 12 8 16 40 49 -9 44
17.BURSASPOR 36 12 8 16 43 53 -10 44
18.NASADOGE MENEMENSPOR 36 8 14 14 42 57 -15 38
19.BALIKESİRSPOR 36 3 3 30 26 77 -51 12
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2021-2022

1.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 4 EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 4 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 1 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 ALTINORDU
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MENEMENSPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 3 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
2.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR
ALTINORDU 1 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 DENİZLİSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 MENEMENSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 KOCAELİSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 BURSASPOR
3.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 2 EYÜPSPOR
MENEMENSPOR A.Ş. 0 - 4 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
DENİZLİSPOR 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 ALTINORDU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
4.Hafta
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 6 - 2 MENEMENSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2 - 0 KOCAELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTINORDU 2 - 1 BURSASPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
5.Hafta
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
MENEMENSPOR A.Ş. 2 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR 4 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 ALTINORDU
KOCAELİSPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 3 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
6.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU 2 - 1 DENİZLİSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 BURSASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BALIKESİRSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 MENEMENSPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
7.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR 0 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
MENEMENSPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 1 ALTINORDU
DENİZLİSPOR 2 - 3 YILPORT SAMSUNSPOR
8.Hafta
ALTINORDU 1 - 0 MENEMENSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 5 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BALIKESİRSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELİSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
EYÜPSPOR 3 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
9.Hafta
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
MENEMENSPOR A.Ş. 3 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
BURSASPOR 3 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 KOCAELİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 6 - 2 ALTINORDU
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
10.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
EYÜPSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 0 NASADOGE MENEMENSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 3 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ALTINORDU 0 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BALIKESİRSPOR 0 - 2 BURSASPOR
11.Hafta
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ALTAŞ DENİZLİSPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ALTINORDU
BURSASPOR 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
12.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 2 NASADOGE MENEMENSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU 1 - 2 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 BURSASPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BALIKESİRSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
13.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
NASADOGE MENEMENSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
BURSASPOR 2 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTINORDU
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
14.Hafta
BALIKESİRSPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 BURSASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 NASADOGE MENEMENSPOR
ALTINORDU 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
15.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KOCAELİSPOR
ALTINORDU 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 1 - 3 BURSASPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BALIKESİRSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 2 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
16.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
BURSASPOR 1 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 EYÜPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
17.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTINORDU 3 - 2 KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
NASADOGE MENEMENSPOR 0 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 3 - 0 BALIKESİRSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 4 - 1 BURSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
18.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BALIKESİRSPOR 3 - 4 ALTINORDU
BURSASPOR 0 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 0 NASADOGE MENEMENSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 0 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
19.Hafta
ALTINORDU 2 - 1 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
NASADOGE MENEMENSPOR 0 - 0 BURSASPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
20.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 3 - 4 ALTAŞ DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 BURSASPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU 2 - 3 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
21.Hafta
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ALTAŞ DENİZLİSPOR 0 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
BURSASPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 ALTINORDU
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
22.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 KOCAELİSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
ALTINORDU 0 - 5 İSTANBULSPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 0 BURSASPOR
23.Hafta
BURSASPOR 1 - 0 ALTINORDU
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 2 BALIKESİRSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
NASADOGE MENEMENSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 2 - 0 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
24.Hafta
ALTINORDU 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 BURSASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 3 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
25.Hafta
BURSASPOR 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 BALIKESİRSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 1 - 0 ALTINORDU
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 0 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
26.Hafta
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 KOCAELİSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 5 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 BURSASPOR
ALTINORDU 0 - 2 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
27.Hafta
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 EYÜPSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 BALIKESİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 KOCAELİSPOR
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 3 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
NASADOGE MENEMENSPOR 0 - 1 ALTINORDU
28.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 4 NASADOGE MENEMENSPOR
ALTINORDU 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 0 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 1 BURSASPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
29.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ALTINORDU
NASADOGE MENEMENSPOR 3 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 3 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 KOCAELİSPOR
BURSASPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
30.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 BURSASPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 1 - 2 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 5 ALTAŞ DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 3 EYÜPSPOR
ALTINORDU 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 1 - 5 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
31.Hafta
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 3 - 0 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 BALIKESİRSPOR
BURSASPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 4 TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 2 ALTINORDU
32.Hafta
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 ALTAŞ DENİZLİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 BURSASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTINORDU 1 - 0 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİSPOR 2 - 1 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
33.Hafta
ALTAŞ DENİZLİSPOR 4 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 3 ALTINORDU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 BALIKESİRSPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
34.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BURSASPOR 1 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 NASADOGE MENEMENSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 0 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 ALTINORDU
35.Hafta
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 0 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 4 - 1 BALIKESİRSPOR
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 BURSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
36.Hafta
BURSASPOR 3 - 2 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 2 EYÜPSPOR
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
ALTAŞ DENİZLİSPOR 2 - 1 NASADOGE MENEMENSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 ALTINORDU
BALIKESİRSPOR 1 - 5 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
37.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 2 ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ
BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 0 - 0 ALTAŞ DENİZLİSPOR
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
ALTINORDU 2 - 1 BALIKESİRSPOR
NASADOGE MENEMENSPOR 1 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 4 - 2 BURSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BEYPİLİÇ BOLUSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
38.Hafta
ALTAŞ DENİZLİSPOR 4 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 4 YILPORT SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 3 EYÜPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR
BEYPİLİÇ BOLUSPOR 2 - 1 ALTINORDU
BURSASPOR 1 - 0 NASADOGE MENEMENSPOR
KOCAELİSPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 4 BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.