TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » 3. Lig Arşiv » 2009-2010 Sezonu

Play Off Maçları
15 Mayıs 2010 16:00 GAZİOSMANPAŞA 0-0
(Uzt. 1-2)
KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2010 19:00 SİİRTSPOR 0-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 14:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 8-9)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 17:30 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0-0
(Uzt. 1-0)
TORBALISPOR Detaylar Detaylar
Final Maçları
22 Mayıs 2010 20:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 0-0
(Pen. 3-5)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
18 Mayıs 2010 19:00 KIRIKHANSPOR 1-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2010 17:00 MALATYA BELEDİYESPOR 1-0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.BALIKESİRSPOR 4 3 1 0 8 1 7 10
2.PAZARSPOR 4 2 1 1 4 4 0 7
3.KIRIKHANSPOR 4 2 0 2 5 5 0 6
4.DARICA G.BİRLİĞİ 4 1 2 1 5 3 2 5
5.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 1 2 1 5 4 1 5
6.BANDIRMASPOR 4 1 2 1 3 3 0 5
7.TORBALISPOR 4 1 1 2 5 7 -2 4
8.KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 4 1 1 2 3 5 -2 4
9.SİİRTSPOR 4 1 1 2 2 6 -4 4
10.ARAKLISPOR 4 0 3 1 4 6 -2 3
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
14.02.2010 13:30 BANDIRMASPOR 2 - 1 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
14.02.2010 13:30 SİİRTSPOR 1 - 1 ARAKLISPOR Detaylar Detaylar
14.02.2010 13:30 PAZARSPOR 0 - 0 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
14.02.2010 13:30 TORBALISPOR 2 - 0 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. Detaylar Detaylar
14.02.2010 13:30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.ÜNYESPOR 24 10 8 6 31 28 3 38
2.YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 24 11 4 9 30 29 1 37
3.YALISPOR 23 7 12 4 31 25 6 33
4.SÜRMENESPOR 24 8 9 7 31 33 -2 33
5.ARSİNSPOR 24 8 8 8 32 28 4 32
6.GÜMÜŞHANESPOR 23 8 7 8 27 23 4 31
7.KASTAMONUSPOR 24 7 7 10 33 33 0 28
8.1930 BAFRA SPOR 23 7 6 10 29 25 4 27
9.BULANCAKSPOR 23 1 4 18 9 52 -43 7
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
14.02.2010 13:30 GÜMÜŞHANESPOR 2-1 KASTAMONUSPOR Detaylar Detaylar
14.02.2010 13:30 ARSİNSPOR 5-0 BULANCAKSPOR Detaylar Detaylar
14.02.2010 13:30 ÜNYESPOR 1-0 YALISPOR Detaylar Detaylar
14.02.2010 13:30 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0-1 SÜRMENESPOR Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
  O G B M A Y AV P
1.BALIKESİRSPOR 4 3 1 0 11 0 11 10
2.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 4 3 1 0 7 2 5 10
3.BANDIRMASPOR 4 2 1 1 6 3 3 7
4.İNEGÖLSPOR 3 2 1 0 3 0 3 7
5.GAZİOSMANPAŞA 3 2 0 1 6 6 0 6
6.ALİBEYKÖY 3 1 1 1 2 1 1 4
7.LÜLEBURGAZSPOR 4 1 1 2 4 6 -2 4
8.OYAK RENAULTSPOR 4 1 1 2 3 7 -4 4
9.BAYRAMPAŞA 3 1 0 2 4 4 0 3
10.ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR 4 0 1 3 3 8 -5 1
11.KÜÇÜKKÖYSPOR 4 0 0 4 0 12 -12 0
16.09.2009 16:00 LÜLEBURGAZSPOR 1-0 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
16.09.2009 16:00 BANDIRMASPOR 3-1 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
16.09.2009 16:00 ALİBEYKÖY 0-1 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
16.09.2009 16:00 KÜÇÜKKÖYSPOR 0-2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
16.09.2009 16:00 OYAK RENAULTSPOR 3-2 ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.