TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » 3. Lig Arşiv » 2009-2010 Sezonu

Play Off Maçları
15 Mayıs 2010 16:00 GAZİOSMANPAŞA 0-0
(Uzt. 1-2)
KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2010 19:00 SİİRTSPOR 0-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 14:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 8-9)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 17:30 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0-0
(Uzt. 1-0)
TORBALISPOR Detaylar Detaylar
Final Maçları
22 Mayıs 2010 20:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 0-0
(Pen. 3-5)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
18 Mayıs 2010 19:00 KIRIKHANSPOR 1-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2010 17:00 MALATYA BELEDİYESPOR 1-0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.KIRIKHANSPOR 12 8 0 4 16 15 1 24
2.BANDIRMASPOR 12 7 2 3 18 10 8 23
3.BALIKESİRSPOR 12 6 3 3 19 10 9 21
4.TORBALISPOR 12 6 2 4 18 13 5 20
5.SİİRTSPOR 12 6 1 5 16 15 1 19
6.PAZARSPOR 12 4 3 5 11 18 -7 15
7.KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 12 3 4 5 14 17 -3 13
8.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 12 3 4 5 14 17 -3 13
9.DARICA G.BİRLİĞİ 12 2 4 6 13 16 -3 10
10.ARAKLISPOR 12 1 5 6 11 19 -8 8
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
04.04.2010 14:30 PAZARSPOR 3 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
04.04.2010 14:30 SİİRTSPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
04.04.2010 14:30 BANDIRMASPOR 3 - 1 ARAKLISPOR Detaylar Detaylar
04.04.2010 14:30 TORBALISPOR 3 - 1 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
04.04.2010 14:30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.ÜNYESPOR 31 15 8 8 45 34 11 53
2.HAÇKA SPOR 30 11 15 4 42 28 14 48
3.YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 31 14 6 11 42 35 7 48
4.ARSİNSPOR 31 11 9 11 40 41 -1 42
5.SÜRMENESPOR 31 10 11 10 37 38 -1 41
6.KASTAMONUSPOR 31 10 10 11 46 41 5 40
7.GÜMÜŞHANESPOR 30 10 8 12 37 35 2 38
8.BAFRA BELEDİYESPOR 31 9 9 13 39 37 2 36
9.BULANCAKSPOR 30 1 5 24 10 72 -62 8
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
04.04.2010 14:30 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1-1 KASTAMONUSPOR Detaylar Detaylar
04.04.2010 14:30 GÜMÜŞHANESPOR 2-2 BAFRA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
04.04.2010 14:30 ÜNYESPOR 4-0 BULANCAKSPOR Detaylar Detaylar
04.04.2010 14:30 ARSİNSPOR 1-0 SÜRMENESPOR Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
  O G B M A Y AV P
1.BALIKESİRSPOR 11 8 2 1 24 6 18 26
2.BANDIRMASPOR 11 7 3 1 22 5 17 24
3.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 11 7 2 2 20 9 11 23
4.GAZİOSMANPAŞA 10 6 2 2 17 12 5 20
5.LÜLEBURGAZSPOR 11 3 5 3 14 14 0 14
6.İNEGÖLSPOR 11 4 2 5 10 14 -4 14
7.ALİBEYKÖY 11 3 4 4 8 10 -2 13
8.OYAK RENAULTSPOR 11 4 1 6 14 17 -3 13
9.BAYRAMPAŞA 11 2 2 7 11 14 -3 8
10.ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR 11 2 2 7 11 26 -15 8
11.KÜÇÜKKÖYSPOR 11 0 3 8 6 30 -24 3
01.11.2009 13:30 OYAK RENAULTSPOR 3-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
01.11.2009 13:30 BANDIRMASPOR 1-0 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
01.11.2009 13:30 LÜLEBURGAZSPOR 4-2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
01.11.2009 13:30 BAYRAMPAŞA 1-2 ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
01.11.2009 13:30 KÜÇÜKKÖYSPOR 1-2 ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.