TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » 3. Lig Arşiv » 2009-2010 Sezonu

Play Off Maçları
15 Mayıs 2010 16:00 GAZİOSMANPAŞA 0-0
(Uzt. 1-2)
KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2010 19:00 SİİRTSPOR 0-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 14:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 8-9)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 17:30 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0-0
(Uzt. 1-0)
TORBALISPOR Detaylar Detaylar
Final Maçları
22 Mayıs 2010 20:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 0-0
(Pen. 3-5)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
18 Mayıs 2010 19:00 KIRIKHANSPOR 1-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2010 17:00 MALATYA BELEDİYESPOR 1-0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.BALIKESİRSPOR 5 3 2 0 9 2 7 11
2.KIRIKHANSPOR 5 3 0 2 7 5 2 9
3.TORBALISPOR 5 2 1 2 8 7 1 7
4.KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 5 2 1 2 5 5 0 7
5.PAZARSPOR 5 2 1 2 4 6 -2 7
6.DARICA G.BİRLİĞİ 5 1 3 1 6 4 2 6
7.ARAKLISPOR 5 1 3 1 6 6 0 6
8.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 5 1 2 2 5 7 -2 5
9.BANDIRMASPOR 5 1 2 2 3 5 -2 5
10.SİİRTSPOR 5 1 1 3 2 8 -6 4
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
17.02.2010 13:30 BALIKESİRSPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
17.02.2010 13:30 ARAKLISPOR 2 - 0 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
17.02.2010 13:30 KIRIKHANSPOR 2 - 0 SİİRTSPOR Detaylar Detaylar
17.02.2010 13:30 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 2 - 0 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
17.02.2010 13:30 TORBALISPOR 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
  O G B M A Y AV P
1.MENEMEN BELEDİYE SPOR 25 13 8 4 37 23 14 47
2.ISPARTASPOR 24 12 7 5 39 23 16 43
3.AFYONKARAHİSARSPOR 25 12 6 7 29 15 14 42
4.ALTINORDU 25 10 10 5 30 20 10 40
5.İZMİRSPOR 24 7 7 10 31 35 -4 28
6.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 24 7 7 10 28 33 -5 28
7.TEKİROVA BELEDİYESPOR 24 6 9 9 27 24 3 27
8.MUĞLASPOR 25 6 5 14 31 35 -4 23
9.MARMARİS BLD.GENÇLİKSPOR 24 0 0 24 0 72 -72 0
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
17.02.2010 13:30 MUĞLASPOR 1-2 ISPARTASPOR Detaylar Detaylar
17.02.2010 13:30 ALTINORDU 3-0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
17.02.2010 13:30 TEKİROVA BELEDİYESPOR 0-1 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
17.02.2010 13:30 MARMARİS BLD.GENÇLİKSPOR 0-3 AFYONKARAHİSARSPOR Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
  O G B M A Y AV P
1.BALIKESİRSPOR 5 4 1 0 13 1 12 13
2.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 5 4 1 0 8 2 6 13
3.BANDIRMASPOR 5 3 1 1 7 3 4 10
4.GAZİOSMANPAŞA 4 3 0 1 8 7 1 9
5.İNEGÖLSPOR 4 2 1 1 4 2 2 7
6.ALİBEYKÖY 4 1 1 2 2 2 0 4
7.LÜLEBURGAZSPOR 4 1 1 2 4 6 -2 4
8.OYAK RENAULTSPOR 5 1 1 3 4 9 -5 4
9.BAYRAMPAŞA 4 1 0 3 4 5 -1 3
10.ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR 5 0 2 3 4 9 -5 2
11.KÜÇÜKKÖYSPOR 5 0 1 4 1 13 -12 1
19.09.2009 16:00 BAYRAMPAŞA 0-1 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
19.09.2009 16:00 BALIKESİRSPOR 2-1 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
19.09.2009 16:00 ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR 1-1 KÜÇÜKKÖYSPOR Detaylar Detaylar
19.09.2009 16:00 GAZİOSMANPAŞA 2-1 OYAK RENAULTSPOR Detaylar Detaylar
19.09.2009 16:00 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1-0 ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.