TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » 3. Lig Arşiv » 2009-2010 Sezonu

Play Off Maçları
15 Mayıs 2010 16:00 GAZİOSMANPAŞA 0-0
(Uzt. 1-2)
KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2010 19:00 SİİRTSPOR 0-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 14:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 8-9)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 17:30 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0-0
(Uzt. 1-0)
TORBALISPOR Detaylar Detaylar
Final Maçları
22 Mayıs 2010 20:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 0-0
(Pen. 3-5)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
18 Mayıs 2010 19:00 KIRIKHANSPOR 1-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2010 17:00 MALATYA BELEDİYESPOR 1-0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.BALIKESİRSPOR 9 6 3 0 19 3 16 21
2.KIRIKHANSPOR 9 6 0 3 10 10 0 18
3.BANDIRMASPOR 9 4 2 3 9 8 1 14
4.KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 9 3 3 3 10 10 0 12
5.TORBALISPOR 9 3 2 4 11 11 0 11
6.PAZARSPOR 9 3 2 4 7 11 -4 11
7.DARICA G.BİRLİĞİ 9 2 4 3 10 7 3 10
8.SİİRTSPOR 9 3 1 5 7 15 -8 10
9.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 9 2 3 4 10 13 -3 9
10.ARAKLISPOR 9 1 4 4 7 12 -5 7
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
13.03.2010 13:30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 0 SİİRTSPOR Detaylar Detaylar
14.03.2010 13:30 BANDIRMASPOR 2 - 0 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
14.03.2010 13:30 KIRIKHANSPOR 1 - 0 ARAKLISPOR Detaylar Detaylar
14.03.2010 13:30 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 0 - 0 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
14.03.2010 13:30 TORBALISPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
  O G B M A Y AV P
1.GAZİOSMANPAŞA 28 16 6 6 40 27 13 54
2.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 28 13 9 6 48 25 23 48
3.LÜLEBURGAZSPOR 28 11 9 8 45 29 16 42
4.İNEGÖLSPOR 28 11 7 10 33 33 0 40
5.OYAK RENAULTSPOR 28 11 5 12 40 31 9 38
6.BAYRAMPAŞA 28 8 9 11 33 33 0 33
7.ALİBEYKÖY 28 6 12 10 25 29 -4 30
8.ÇERKEZKÖY SPOR 28 7 6 15 30 55 -25 27
9.KÜÇÜKKÖYSPOR 28 0 3 25 14 99 -85 3
14.03.2010 13:30 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0-2 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
14.03.2010 13:30 KÜÇÜKKÖYSPOR 0-3 LÜLEBURGAZSPOR Detaylar Detaylar
14.03.2010 13:30 BAYRAMPAŞA 2-1 OYAK RENAULTSPOR Detaylar Detaylar
14.03.2010 13:30 İNEGÖLSPOR 3-2 ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 8 5 3 0 20 10 10 18
2.DÜZCESPOR 8 3 3 2 17 13 4 12
3.DARICA G.BİRLİĞİ 8 3 3 2 5 4 1 12
4.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 8 3 3 2 11 13 -2 12
5.ORHANGAZİSPOR 9 3 3 3 14 17 -3 12
6.İSTANBUL KARTAL BELEDİYESPOR 8 3 1 4 9 10 -1 10
7.GÖLCÜKSPOR 8 3 1 4 14 17 -3 10
8.ANKARA DEMİRSPOR 8 2 3 3 8 7 1 9
9.MALTEPESPOR 9 2 3 4 13 14 -1 9
10.BEYLERBEYİ A.Ş. 8 2 3 3 7 11 -4 9
11.MKE KIRIKKALESPOR 8 1 4 3 8 10 -2 7
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
11.10.2009 15:00 DÜZCESPOR 1-1 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
11.10.2009 15:00 MALTEPESPOR 1-2 MKE KIRIKKALESPOR Detaylar Detaylar
11.10.2009 15:00 DARICA G.BİRLİĞİ 1-0 İSTANBUL KARTAL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11.10.2009 15:00 BEYLERBEYİ A.Ş. 1-1 ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
11.10.2009 15:00 GÖLCÜKSPOR 0-3 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.