TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » 3. Lig Arşiv » 2009-2010 Sezonu

Play Off Maçları
15 Mayıs 2010 16:00 GAZİOSMANPAŞA 0-0
(Uzt. 1-2)
KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2010 19:00 SİİRTSPOR 0-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 14:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 8-9)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2010 17:30 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0-0
(Uzt. 1-0)
TORBALISPOR Detaylar Detaylar
Final Maçları
22 Mayıs 2010 20:00 KEÇİÖRENGÜCÜ 0-0
(Pen. 3-5)
MALATYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
18 Mayıs 2010 19:00 KIRIKHANSPOR 1-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2010 17:00 MALATYA BELEDİYESPOR 1-0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yükselme Grubu
  O G B M A Y AV P
1.BANDIRMASPOR 14 9 2 3 23 10 13 29
2.BALIKESİRSPOR 14 8 3 3 25 12 13 27
3.SİİRTSPOR 14 8 1 5 20 16 4 25
4.KIRIKHANSPOR 14 8 0 6 16 19 -3 24
5.TORBALISPOR 14 6 3 5 20 17 3 21
6.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 14 5 4 5 18 17 1 19
7.PAZARSPOR 14 5 3 6 18 22 -4 18
8.KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. 14 3 5 6 16 22 -6 14
9.DARICA G.BİRLİĞİ 14 2 4 8 14 20 -6 10
10.ARAKLISPOR 14 1 5 8 12 27 -15 8
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
14.04.2010 14:30 DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 2 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
14.04.2010 14:30 PAZARSPOR 6 - 0 ARAKLISPOR Detaylar Detaylar
14.04.2010 14:30 SİİRTSPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
14.04.2010 14:30 BANDIRMASPOR 3 - 0 KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş. Detaylar Detaylar
14.04.2010 14:30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 TORBALISPOR Detaylar Detaylar
Klasman Grupları
  O G B M A Y AV P
1.GAZİOSMANPAŞA 33 19 7 7 52 30 22 64
2.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 32 15 10 7 55 30 25 55
3.LÜLEBURGAZSPOR 32 13 9 10 52 34 18 48
4.BAYRAMPAŞA 33 12 9 12 40 35 5 45
5.OYAK RENAULTSPOR 32 12 6 14 44 36 8 42
6.İNEGÖLSPOR 32 11 8 13 35 41 -6 41
7.ALİBEYKÖY 33 9 13 11 30 34 -4 40
8.ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR 33 8 8 17 34 63 -29 32
9.KÜÇÜKKÖYSPOR 32 0 4 28 16 108 -92 4
14.04.2010 14:30 OYAK RENAULTSPOR 1-1 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
14.04.2010 14:30 BAYRAMPAŞA 2-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
14.04.2010 14:30 ÇERKEZKÖY BELEDİYESPOR 1-1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14.04.2010 14:30 LÜLEBURGAZSPOR 4-0 ALİBEYKÖY Detaylar Detaylar
Kademe Grupları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 13 8 3 2 29 17 12 27
2.DARICA G.BİRLİĞİ 13 6 5 2 16 8 8 23
3.ORHANGAZİSPOR 13 6 3 4 21 22 -1 21
4.KEÇİÖRENGÜCÜ 13 5 4 4 19 22 -3 19
5.BEYLERBEYİ A.Ş. 13 4 4 5 14 15 -1 16
6.İSTANBUL KARTAL BELEDİYESPOR 12 5 1 6 14 15 -1 16
7.GÖLCÜKSPOR 12 4 3 5 20 22 -2 15
8.MALTEPESPOR 13 3 5 5 18 17 1 14
9.MKE KIRIKKALESPOR 13 3 5 5 16 19 -3 14
10.BITEXEN DÜZCESPOR 12 3 4 5 20 26 -6 13
11.ANKARA DEMİRSPOR 13 2 5 6 14 18 -4 11
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
15.11.2009 13:30 İSTANBUL KARTAL BELEDİYESPOR 2-1 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
15.11.2009 13:30 KEÇİÖRENGÜCÜ 2-1 MKE KIRIKKALESPOR Detaylar Detaylar
15.11.2009 13:30 BEYLERBEYİ A.Ş. 1-1 MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
15.11.2009 13:30 DARICA G.BİRLİĞİ 2-1 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
15.11.2009 13:30 ORHANGAZİSPOR 0-1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.