TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
 
Ligler » TFF 3. Lig » 2020-2021 Sezonu TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
2020-2021 Sezonu TFF 3. Lig Play-Off

Final Maçları
24 Mayıs 2021 20:00 BUCASPOR 1928 1-1
(Pen. 5-4)
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
24 Mayıs 2021 20:00 ISPARTA 32 SPOR 1-1
(Pen. 5-2)
BURSA YILDIRIM SPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
15 Mayıs 2021 16:00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0-1 BURSA YILDIRIM SPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2021 16:11 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1-2 BUCASPOR 1928 Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2021 20:30 FETHİYESPOR 1-1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2021 20:30 ISPARTA 32 SPOR 0-0 ESENLER EROKSPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2021 16:00 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1-0 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2021 16:00 BURSA YILDIRIM SPOR 3-2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2021 20:30 BUCASPOR 1928 0-0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2021 20:30 ESENLER EROKSPOR 1-2 ISPARTA 32 SPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
6 Mayıs 2021 16:00 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1-1 BUCASPOR 1928 Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2021 16:00 OFSPOR A.Ş. 2-1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2021 16:00 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1-0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2021 16:00 YOMRA SPOR 1-2 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2021 16:00 ÇATALCASPOR 0-1 ESENLER EROKSPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2021 16:00 1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2-2 BURSA YILDIRIM SPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2021 16:00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1-2 DÜZCE SPOR Detaylar Detaylar
6 Mayıs 2021 20:30 ISPARTA 32 SPOR 0-0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2021 16:00 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1-0 OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2021 16:00 BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2-3 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2021 16:00 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2-2 ISPARTA 32 SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2021 16:00 BURSA YILDIRIM SPOR 1-1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2021 16:00 DÜZCE SPOR 0-3 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2021 20:30 BUCASPOR 1928 2-0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2021 20:30 FETHİYESPOR 0-1 YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2021 20:30 ESENLER EROKSPOR 2-1 ÇATALCASPOR Detaylar Detaylar
2020-2021 Sezonu TFF 3. Lig Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.SOMASPOR 32 20 9 3 64 30 34 69
2.ESENLER EROKSPOR 32 19 7 6 59 27 32 64
3.İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 32 14 10 8 42 32 10 52
4.ISPARTA 32 SPOR 32 14 8 10 49 35 14 50
5.ÇATALCASPOR 32 13 10 9 35 31 4 49
6.ÇARŞAMBASPOR 32 12 11 9 40 29 11 47
7.KARŞIYAKA 32 12 8 12 36 39 -3 44
8.ALTINDAĞ SPOR 32 11 10 11 36 34 2 43
9.GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 32 11 10 11 38 39 -1 43
10.ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 32 9 14 9 37 39 -2 41
11.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 32 12 8 12 35 32 3 41
12.ERBAASPOR 32 11 7 14 29 35 -6 40
13.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 32 9 12 11 24 30 -6 39
14.CİZRE SPOR 32 6 14 12 30 55 -25 32
15.GÖLCÜKSPOR 32 8 5 19 27 42 -15 29
16.ARHAVİ SPOR 32 6 9 17 23 49 -26 27
17.YALOVASPOR 32 4 10 18 26 52 -26 22
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
01.05.2021 12:00 ERBAASPOR 1-1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
01.05.2021 14:00 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3-1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
01.05.2021 15:00 ISPARTA 32 SPOR 3-1 SOMASPOR Detaylar Detaylar
01.05.2021 15:00 ESENLER EROKSPOR 1-3 ÇARŞAMBASPOR Detaylar Detaylar
01.05.2021 15:00 ALTINDAĞ SPOR 7-2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
01.05.2021 15:00 GÖLCÜKSPOR 5-2 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
01.05.2021 15:00 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 2-1 ÇATALCASPOR Detaylar Detaylar
01.05.2021 15:00 YALOVASPOR 0-0 CİZRE SPOR Detaylar Detaylar
Misli.com 3. Lig
01 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MANİSASPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1928 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 1 PAYASSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 EDİRNESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
2.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 4 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR 1928
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 2 ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 0 MANİSASPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
PAYASSPOR 0 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
3.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 2 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
BUCASPOR 1928 1 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 0 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 KEMERSPOR 2003
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 PAYASSPOR
4.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BUCASPOR 1928
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 3 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
PAYASSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 2 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
5.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 PAYASSPOR
BUCASPOR 1928 6 - 1 MANİSASPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 0 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 2 KEMERSPOR 2003
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
6.Hafta
PAYASSPOR 0 - 1 BUCASPOR 1928
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 2 ARTVİN HOPASPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR 1 - 2 1877 ALEMDAĞ SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
7.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 MANİSASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2 - 2 PAYASSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 OFSPOR A.Ş.
8.Hafta
MANİSASPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BUCASPOR 1928 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
ANTALYA KEMERSPOR 0 - 2 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
PAYASSPOR 3 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
9.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 4 - 3 1877 ALEMDAĞ SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
ANTALYA KEMERSPOR 2 - 2 PAYASSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 BUCASPOR 1928
10.Hafta
MANİSASPOR 0 - 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 3 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
PAYASSPOR 2 - 3 ARTVİN HOPASPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 4 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
11.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 1 BUCASPOR 1928
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 PAYASSPOR
ANTALYA KEMERSPOR 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 1 ARTVİN HOPASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 4 1877 ALEMDAĞ SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 MANİSASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
12.Hafta
MANİSASPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR 4 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
BUCASPOR 1928 1 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
13.Hafta
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 4 - 0 ARTVİN HOPASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 3 BUCASPOR 1928
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 2 PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 1877 ALEMDAĞ SPOR
ANTALYA KEMERSPOR 2 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 1 MANİSASPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
14.Hafta
1877 ALEMDAĞ SPOR 3 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 3 - 1 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 PAYASSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
MANİSASPOR 1 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 3 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 OFSPOR A.Ş.
15.Hafta
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANTALYA KEMERSPOR 0 - 4 BUCASPOR 1928
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 3 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
PAYASSPOR 3 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
16.Hafta
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 BUCASPOR 1928
PAYASSPOR 0 - 2 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 4 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANTALYA KEMERSPOR 1 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 MANİSASPOR
17.Hafta
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR 1 - 5 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 PAYASSPOR
BUCASPOR 1928 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
ARTVİN HOPASPOR 2 - 0 ANTALYA KEMERSPOR
18.Hafta
PAYASSPOR 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 BUCASPOR 1928
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 2 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ANTALYA KEMERSPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 MANİSASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
19.Hafta
BUCASPOR 1928 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
MANİSASPOR 2 - 2 PAYASSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
20.Hafta
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 0 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
MANİSASPOR 0 - 1 BUCASPOR 1928
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANTALYA KEMERSPOR 1 - 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
PAYASSPOR 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
21.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 2 - 1 MANİSASPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
BUCASPOR 1928 3 - 0 PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ANTALYA KEMERSPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 - 3 OFSPOR A.Ş.
22.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ANTALYA KEMERSPOR 0 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 1 - 2 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 1877 ALEMDAĞ SPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MANİSASPOR 0 - 4 ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
23.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 BUCASPOR 1928
1877 ALEMDAĞ SPOR 4 - 1 PAYASSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 3 - 2 ANTALYA KEMERSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 MANİSASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 0 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
24.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
PAYASSPOR 1 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 3 - 1 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
MANİSASPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1928 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
25.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 3 BUCASPOR 1928
ARTVİN HOPASPOR 4 - 0 PAYASSPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 0 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANTALYA KEMERSPOR 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 BELEDİYE DERİNCE SPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 4 - 0 MANİSASPOR
26.Hafta
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR 0 - 1 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
PAYASSPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ANTALYA KEMERSPOR
MANİSASPOR 2 - 3 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
BUCASPOR 1928 1 - 0 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
27.Hafta
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 BUCASPOR 1928
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 PAYASSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 2 ARTVİN HOPASPOR
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 - 1 1877 ALEMDAĞ SPOR
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 1 MANİSASPOR
ANTALYA KEMERSPOR 3 - 0 BELEDİYE DERİNCE SPOR
28.Hafta
BUCASPOR 1928 4 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
MANİSASPOR 1 - 2 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
PAYASSPOR 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1877 ALEMDAĞ SPOR 1 - 2 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE DERİNCE SPOR 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 ANTALYA KEMERSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 2 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
29.Hafta
EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 1 - 0 BUCASPOR 1928
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 2 - 3 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAYASSPOR 1 - 5 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ANTALYA KEMERSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 1877 ALEMDAĞ SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 BELEDİYE DERİNCE SPOR
30.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
1877 ALEMDAĞ SPOR 0 - 0 EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR
ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ
BUCASPOR 1928 3 - 0 ANTALYA KEMERSPOR
MANİSASPOR 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
BELEDİYE DERİNCE SPOR - PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
Misli.com 3. Lig
02 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
KAHTA 02 SPOR 3 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 6 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
CEYHAN SPOR 1 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
2.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 6 - 0 CEYHAN SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 YOMRA SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2 - 1 KAHTA 02 SPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
3.Hafta
YOMRA SPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 0 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
FETHİYESPOR 3 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
CEYHAN SPOR 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 AĞRI 1970 SPOR
4.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 2 CEYHAN SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 2 YOMRA SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 0 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 3 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
5.Hafta
CEYHAN SPOR 4 - 0 TEKİRDAĞSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 AĞRI 1970 SPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 4 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 2 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
YOMRA SPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
6.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK 2 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR 5 - 1 CEYHAN SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 2 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 KAHTA 02 SPOR
7.Hafta
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
CEYHAN SPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 YOMRA SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
8.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRA SPOR 2 - 4 CEYHAN SPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 4 - 2 KAHTA 02 SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 2 MARDİN FOSFAT SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
9.Hafta
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
CEYHAN SPOR 2 - 2 FETHİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KAHTA 02 SPOR 0 - 0 YOMRA SPOR
10.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
FETHİYESPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 2 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
11.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 6 TEKİRDAĞSPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 0 - 3 FETHİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 YOMRA SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KAHTA 02 SPOR 5 - 0 CEYHAN SPOR
12.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 2 - 0 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
FETHİYESPOR 5 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 3 TOKATSPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 1 AĞRI 1970 SPOR
CEYHAN SPOR 1 - 3 MARDİN FOSFAT SPOR
13.Hafta
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 1 - 1 TEKİRDAĞSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 1 KAHTA 02 SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 YOMRA SPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 CEYHAN SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
14.Hafta
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
FETHİYESPOR 4 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KAHTA 02 SPOR 2 - 2 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN BELEDİYESPOR 3 - 3 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
CEYHAN SPOR 0 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
YOMRA SPOR 1 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 5 - 0 AĞRI 1970 SPOR
15.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 0 FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 0 KAHTA 02 SPOR
AĞRI 1970 SPOR 2 - 2 YOMRA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 CEYHAN SPOR
16.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
YOMRA SPOR 2 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
KAHTA 02 SPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 2 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
CEYHAN SPOR 2 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 4 - 1 AĞRI 1970 SPOR
17.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 5 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 YOMRA SPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 1 CEYHAN SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 1 - 2 FETHİYESPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
18.Hafta
TEKİRDAĞSPOR 2 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. 2 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2 - 5 CEYHAN SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 YOMRA SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
19.Hafta
YOMRA SPOR 2 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 2 TEKİRDAĞSPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 0 AĞRI 1970 SPOR
CEYHAN SPOR 2 - 6 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
20.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 5 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 3 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 2 - 4 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 CEYHAN SPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 1 YOMRA SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHTA 02 SPOR
21.Hafta
CEYHAN SPOR 2 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
KAHTA 02 SPOR 1 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
FETHİYESPOR 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 0 AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
22.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 2 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. 2 - 3 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 CEYHAN SPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 YOMRA SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 KAHTA 02 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
23.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
CEYHAN SPOR 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 AĞRI 1970 SPOR
KAHTA 02 SPOR 2 - 2 TEKİRDAĞSPOR
24.Hafta
YOMRA SPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 3 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 1 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 4 - 1 CEYHAN SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 1 KAHTA 02 SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 4 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
25.Hafta
KAHTA 02 SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AĞRI 1970 SPOR 1 - 0 ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
CEYHAN SPOR 1 - 1 YOMRA SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 TEKİRDAĞSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
26.Hafta
YOMRA SPOR 0 - 0 KAHTA 02 SPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 1 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
YOZGATSPOR 1959 FK 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 CEYHAN SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 MARDİN FOSFAT SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 AĞRI 1970 SPOR
TEKİRDAĞSPOR 3 - 4 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
27.Hafta
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 TEKİRDAĞSPOR
KAHTA 02 SPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 2 - 2 YOMRA SPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 2 - 1 YOZGATSPOR 1959 FK
28.Hafta
CEYHAN SPOR 2 - 0 KAHTA 02 SPOR
YOMRA SPOR 2 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 0 ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 MARDİN FOSFAT SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 2 AĞRI 1970 SPOR
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
29.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 2 KARAMAN BELEDİYESPOR
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 FETHİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 1 - 4 TEKİRDAĞSPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 2 - 1 CEYHAN SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 3 - 2 YOMRA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 3 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
30.Hafta
CEYHAN SPOR 1 - 4 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
TEKİRDAĞSPOR 3 - 0 ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
YOMRA SPOR 1 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 4 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
KARAMAN BELEDİYESPOR 0 - 0 AĞRI 1970 SPOR
KAHTA 02 SPOR 2 - 4 MARDİN FOSFAT SPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 1 - 4 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
31.Hafta
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 0 - 0 KARAMAN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 - 2 TEKİRDAĞSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 2 YOMRA SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 6 - 1 CEYHAN SPOR
AĞRI 1970 SPOR 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 2 YOZGATSPOR 1959 FK
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KAHTA 02 SPOR
32.Hafta
YOMRA SPOR 1 - 1 AĞRI 1970 SPOR
MARDİN FOSFAT SPOR 2 - 0 İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
CEYHAN SPOR 0 - 5 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
KAHTA 02 SPOR 2 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
33.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 1 KARAMAN BELEDİYESPOR
AĞRI 1970 SPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
YOZGATSPOR 1959 FK 6 - 0 TEKİRDAĞSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 1 - 1 MARDİN FOSFAT SPOR
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 0 - 1 YOMRA SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 5 CEYHAN SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 KAHTA 02 SPOR
34.Hafta
KARAMAN BELEDİYESPOR 5 - 0 YOZGATSPOR 1959 FK
FETHİYESPOR 6 - 2 ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
MARDİN FOSFAT SPOR 1 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CEYHAN SPOR 1 - 4 AĞRI 1970 SPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHTA 02 SPOR 4 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BELEDİYE KÜTAHYASPOR
Misli.com 3. Lig
03 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 ÇARŞAMBASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ARHAVİ SPOR
YALOVASPOR 2 - 6 ÇATALCASPOR
ERBAASPOR 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 1 SOMASPOR
2.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 ERBAASPOR
SOMASPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
ARHAVİ SPOR 2 - 2 YALOVASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
3.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
YALOVASPOR 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 ARHAVİ SPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 SOMASPOR
ERBAASPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4.Hafta
ÇARŞAMBASPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ERBAASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR 2 - 1 YALOVASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ARHAVİ SPOR 0 - 1 ÇATALCASPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 1 ESENLER EROKSPOR
5.Hafta
CİZRE SPOR 2 - 2 SOMASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 2 - 1 ÇARŞAMBASPOR
YALOVASPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
ISPARTA 32 SPOR 4 - 0 ALTINDAĞ SPOR
ERBAASPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
6.Hafta
ALTINDAĞ SPOR 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 YALOVASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
KARŞIYAKA 5 - 1 CİZRE SPOR
ÇARŞAMBASPOR 5 - 0 ARHAVİ SPOR
SOMASPOR 3 - 0 ÇATALCASPOR
7.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
ÇATALCASPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
ISPARTA 32 SPOR 2 - 0 ERBAASPOR
YALOVASPOR 0 - 3 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 0 - 2 SOMASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 4 ŞİLE YILDIZSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
8.Hafta
ERBAASPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 2 ÇATALCASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 CİZRE SPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR 3 - 0 ÇARŞAMBASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 1 YALOVASPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 ARHAVİ SPOR
9.Hafta
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 ERBAASPOR
ÇATALCASPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CİZRE SPOR 2 - 3 ŞİLE YILDIZSPOR
ARHAVİ SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
YALOVASPOR 1 - 3 ALTINDAĞ SPOR
10.Hafta
ERBAASPOR 0 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
KARŞIYAKA 0 - 1 SOMASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 ÇATALCASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 ARHAVİ SPOR
ALTINDAĞ SPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 3 ÇARŞAMBASPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 YALOVASPOR
11.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARHAVİ SPOR 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
YALOVASPOR 0 - 1 ERBAASPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ÇATALCASPOR 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
12.Hafta
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 YALOVASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 KARŞIYAKA
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 ÇARŞAMBASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 SOMASPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ARHAVİ SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ÇATALCASPOR
ERBAASPOR 0 - 1 CİZRE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
ARHAVİ SPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 1 - 5 ISPARTA 32 SPOR
ÇARŞAMBASPOR 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA 3 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 3 - 2 ERBAASPOR
SOMASPOR 3 - 3 ŞİLE YILDIZSPOR
YALOVASPOR 3 - 3 ESENLER EROKSPOR
14.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 YALOVASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 4 SOMASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ESENLER EROKSPOR 7 - 0 CİZRE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 0 ÇATALCASPOR
ERBAASPOR 1 - 3 ARHAVİ SPOR
15.Hafta
YALOVASPOR 0 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇATALCASPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 1 ERBAASPOR
SOMASPOR 3 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARŞIYAKA 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
ARHAVİ SPOR 1 - 3 ISPARTA 32 SPOR
16.Hafta
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ARHAVİ SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ÇATALCASPOR
ERBAASPOR 2 - 2 SOMASPOR
ALTINDAĞ SPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 KARŞIYAKA
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 ÇARŞAMBASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 CİZRE SPOR
17.Hafta
ÇATALCASPOR 0 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR 1 - 3 ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 ERBAASPOR
ARHAVİ SPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 YALOVASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 0 ALTINDAĞ SPOR
SOMASPOR 3 - 0 ISPARTA 32 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
18.Hafta
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARŞIYAKA 0 - 2 ISPARTA 32 SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 1 ALTINDAĞ SPOR
ÇATALCASPOR 0 - 0 YALOVASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
ÇARŞAMBASPOR 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR 4 - 2 ESENLER EROKSPOR
ARHAVİ SPOR 2 - 0 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
19.Hafta
CİZRE SPOR 0 - 1 ÇATALCASPOR
YALOVASPOR 0 - 0 ARHAVİ SPOR
ERBAASPOR 2 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 SOMASPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ÇARŞAMBASPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
20.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 2 GÖLCÜKSPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 0 ERBAASPOR
ÇARŞAMBASPOR 1 - 2 YALOVASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
ARHAVİ SPOR 2 - 1 CİZRE SPOR
SOMASPOR 3 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
21.Hafta
ESENLER EROKSPOR 5 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 1 - 1 ARHAVİ SPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
YALOVASPOR 1 - 1 SOMASPOR
ERBAASPOR 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 ÇARŞAMBASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 KARŞIYAKA
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
22.Hafta
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ERBAASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA 3 - 2 YALOVASPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 4 - 2 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMASPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 1 ÇATALCASPOR
23.Hafta
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 0 - 2 SOMASPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
YALOVASPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 ALTINDAĞ SPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ARHAVİ SPOR 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
24.Hafta
ALTINDAĞ SPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 1 YALOVASPOR
ERBAASPOR 3 - 1 ISPARTA 32 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR 3 - 0 ARHAVİ SPOR
KARŞIYAKA 3 - 3 ÇATALCASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 CİZRE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 1 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
25.Hafta
ÇATALCASPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YALOVASPOR 1 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇARŞAMBASPOR 3 - 3 SOMASPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 1 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ALTINDAĞ SPOR
ARHAVİ SPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 ERBAASPOR
26.Hafta
ERBAASPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 ÇARŞAMBASPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 YALOVASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 ARHAVİ SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 2 CİZRE SPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 0 - 0 ÇATALCASPOR
ISPARTA 32 SPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
27.Hafta
ÇATALCASPOR 1 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
ÇARŞAMBASPOR 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ARHAVİ SPOR 1 - 1 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
CİZRE SPOR 3 - 2 ALTINDAĞ SPOR
SOMASPOR 4 - 1 KARŞIYAKA
YALOVASPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ERBAASPOR
28.Hafta
ESENLER EROKSPOR 3 - 2 GÖLCÜKSPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 0 ÇARŞAMBASPOR
ERBAASPOR 2 - 0 YALOVASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 ARHAVİ SPOR
ALTINDAĞ SPOR 1 - 1 ÇATALCASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 CİZRE SPOR
ISPARTA 32 SPOR 2 - 2 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 SOMASPOR
29.Hafta
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇARŞAMBASPOR 1 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ARHAVİ SPOR 0 - 0 ALTINDAĞ SPOR
YALOVASPOR 1 - 3 ISPARTA 32 SPOR
ÇATALCASPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 1 - 1 ERBAASPOR
SOMASPOR 1 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
30.Hafta
ALTINDAĞ SPOR 0 - 2 ÇARŞAMBASPOR
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 2 - 0 KARŞIYAKA
ESENLER EROKSPOR 4 - 0 YALOVASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 4 SOMASPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 4 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
ISPARTA 32 SPOR 1 - 2 CİZRE SPOR
ERBAASPOR 1 - 0 ÇATALCASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ARHAVİ SPOR
31.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
SOMASPOR 1 - 0 ALTINDAĞ SPOR
ÇARŞAMBASPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇATALCASPOR 1 - 0 ISPARTA 32 SPOR
YALOVASPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ARHAVİ SPOR 0 - 3 ERBAASPOR
32.Hafta
ERBAASPOR 0 - 0 ÇARŞAMBASPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 YALOVASPOR
ALTINDAĞ SPOR 4 - 2 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 SOMASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ISPARTA 32 SPOR 4 - 0 ARHAVİ SPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 ÇATALCASPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
33.Hafta
CİZRE SPOR 4 - 4 ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ
İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ARHAVİ SPOR 1 - 2 ESENLER EROKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ALTINDAĞ SPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇARŞAMBASPOR 0 - 1 ISPARTA 32 SPOR
ÇATALCASPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
SOMASPOR 3 - 0 ERBAASPOR
34.Hafta
ALTINDAĞ SPOR 7 - 2 İÇEL İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ
ESENLER EROKSPOR 1 - 3 ÇARŞAMBASPOR
ERBAASPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
ISPARTA 32 SPOR 3 - 1 SOMASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YALOVASPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ÇATALCASPOR
GÖLCÜKSPOR 5 - 2 ARHAVİ SPOR
Misli.com 3. Lig
04 Grup
Sezon 2020-2021

1.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 MODAFEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
DÜZCE SPOR 3 - 1 MUĞLASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ALANYA KESTELSPOR 3 - 2 KOZAN SPOR FK
52 ORDUSPOR FK 4 - 2 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 4 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
2.Hafta
MODAFEN 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 1 DÜZCE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 1 ALANYA KESTELSPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 52 ORDUSPOR FK
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 3 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
3.Hafta
DÜZCE SPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 3 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 1 MODAFEN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 7 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
ALANYA KESTELSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 3 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
52 ORDUSPOR FK 2 - 2 KOZAN SPOR FK
4.Hafta
MODAFEN 4 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 2 DÜZCE SPOR
KOZAN SPOR FK 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 1 ALANYA KESTELSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
5.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 3 ADIYAMAN 1954 SPOR
DÜZCE SPOR 2 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 KOZAN SPOR FK
ALANYA KESTELSPOR 3 - 4 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
52 ORDUSPOR FK 5 - 0 SİLİVRİSPOR
6.Hafta
MUĞLASPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 0 MODAFEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALANYA KESTELSPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 3 - 4 DÜZCE SPOR
7.Hafta
ALANYA KESTELSPOR 3 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MODAFEN 1 - 2 MUĞLASPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 ADIYAMAN 1954 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 KOZAN SPOR FK
DÜZCE SPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
8.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
SİLİVRİSPOR 1 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 MODAFEN
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
9.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MODAFEN 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 ALANYA KESTELSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 KOZAN SPOR FK
10.Hafta
ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 52 ORDUSPOR FK
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 3 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 MODAFEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 2 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 3 - 1 MUĞLASPOR
11.Hafta
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 DÜZCE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 ALANYA KESTELSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
MODAFEN 1 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
12.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 2 - 1 MODAFEN
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 KOZAN SPOR FK
DÜZCE SPOR 3 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ALANYA KESTELSPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 4 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
13.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MODAFEN 0 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 2 - 0 52 ORDUSPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 - 0 ALANYA KESTELSPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 SİLİVRİSPOR
14.Hafta
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 KOZAN SPOR FK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 5 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
52 ORDUSPOR FK 3 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ALANYA KESTELSPOR 5 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 MUĞLASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 MODAFEN
DÜZCE SPOR 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
15.Hafta
MODAFEN 1 - 1 ALANYA KESTELSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 2 52 ORDUSPOR FK
MUĞLASPOR 0 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 3 BURSA YILDIRIM SPOR
KOZAN SPOR FK 2 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 DÜZCE SPOR
16.Hafta
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 MUĞLASPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 KOZAN SPOR FK
ALANYA KESTELSPOR 0 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR 2 - 0 MODAFEN
17.Hafta
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
KOZAN SPOR FK 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
MUĞLASPOR 0 - 1 ALANYA KESTELSPOR
MODAFEN 2 - 2 52 ORDUSPOR FK
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 2 DÜZCE SPOR
18.Hafta
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MODAFEN 0 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 3 DÜZCE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
SİLİVRİSPOR 2 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 1 - 0 ALANYA KESTELSPOR
19.Hafta
ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 4 - 1 MODAFEN
DÜZCE SPOR 1 - 0 KOZAN SPOR FK
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 4 SİLİVRİSPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 MUĞLASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
20.Hafta
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 1 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
MODAFEN 0 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ALANYA KESTELSPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 3 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
21.Hafta
52 ORDUSPOR FK 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
ALANYA KESTELSPOR 2 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
DÜZCE SPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 MODAFEN
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 2 - 0 KOZAN SPOR FK
22.Hafta
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
KOZAN SPOR FK 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 3 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MUĞLASPOR 0 - 4 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 1 - 2 ALANYA KESTELSPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 2 52 ORDUSPOR FK
23.Hafta
ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
52 ORDUSPOR FK 4 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 0 KOZAN SPOR FK
MODAFEN 3 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 2 MUĞLASPOR
DÜZCE SPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
24.Hafta
MUĞLASPOR 1 - 1 MODAFEN
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 1 ALANYA KESTELSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 52 ORDUSPOR FK
KOZAN SPOR FK 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 DÜZCE SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
25.Hafta
MODAFEN 2 - 0 KOZAN SPOR FK
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 2 - 3 MUĞLASPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ADIYAMAN 1954 SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
DÜZCE SPOR 4 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
26.Hafta
KOZAN SPOR FK 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ALANYA KESTELSPOR 0 - 2 DÜZCE SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 4 - 1 MODAFEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 1 52 ORDUSPOR FK
27.Hafta
52 ORDUSPOR FK 3 - 0 ALANYA KESTELSPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 BURSA YILDIRIM SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MODAFEN 4 - 0 SİLİVRİSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 2 KOZAN SPOR FK
28.Hafta
ALANYA KESTELSPOR 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 2 - 0 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 3 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 2 MUĞLASPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1 - 0 MODAFEN
DÜZCE SPOR 0 - 0 52 ORDUSPOR FK
29.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KOZAN SPOR FK 2 - 3 DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 0 - 0 ALANYA KESTELSPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 BURSA YILDIRIM SPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MODAFEN 2 - 1 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
30.Hafta
BURSA YILDIRIM SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 0 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
DÜZCE SPOR 0 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
52 ORDUSPOR FK 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 KOZAN SPOR FK
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 MODAFEN
ALANYA KESTELSPOR 1 - 1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
31.Hafta
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 0 52 ORDUSPOR FK
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 0 - 3 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ALANYA KESTELSPOR
KOZAN SPOR FK 2 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
MODAFEN 0 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 - 2 DÜZCE SPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
32.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 0 MUĞLASPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 3 - 1 KOZAN SPOR FK
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 2 1954 KELKİT BELEDİYESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 0 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
52 ORDUSPOR FK 4 - 2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ALANYA KESTELSPOR 3 - 0 MODAFEN
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 - 2 DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
33.Hafta
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 1 - 0 ALANYA KESTELSPOR
KOZAN SPOR FK 3 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 5 - 1 52 ORDUSPOR FK
SİLİVRİSPOR 5 - 1 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR
DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR 3 - 0 BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 2 BURSA YILDIRIM SPOR
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
MODAFEN 2 - 1 DÜZCE SPOR
34.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. 3 - 0 SİLİVRİSPOR
ALANYA KESTELSPOR 2 - 2 MUĞLASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR 1 - 2 KOZAN SPOR FK
DÜZCE SPOR 1 - 1 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
1954 KELKİT BELEDİYESPOR 1 - 3 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
52 ORDUSPOR FK 1 - 1 MODAFEN
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 1 DİLA GIDA ADIYAMAN 1954 SPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.