TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » Bölgesel Amatör Lig BAL Puan Cetveli ve Fikstür 2013-14
Bölgesel Amatör Lig
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 26 20 4 2 63 18 45 64
2.YOMRASPOR 26 16 7 3 58 23 35 55
3.DERSİM SPOR 26 17 4 5 50 16 34 55
4.BEŞİKDÜZÜSPOR 26 15 4 7 41 19 22 49
5.TRABZON ORTAHİSAR KANUNİ FUTBOL 26 13 8 5 40 21 19 47
6.ÇAYELİ SPOR 26 13 5 8 41 29 12 44
7.PATNOS GENÇLİK SPOR 26 9 7 10 38 43 -5 34
8.ARHAVİ SPOR 26 8 6 12 25 27 -2 30
9.KALKANDERE SPOR 26 8 6 12 42 47 -5 30
10.IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 26 8 6 12 35 50 -15 30
11.KARSSPOR 26 7 3 16 26 42 -16 24
12.YAKUTİYESPOR 26 4 8 14 21 41 -20 20
13.BEŞİRLİSPOR 26 4 7 15 22 44 -22 19
14.GÖLE BELEDİYE SPOR 26 2 1 23 17 99 -82 7

Bölgesel Amatör Lig Fikstürü
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
19 Nisan 2014 13:30 YAKUTİYESPOR 2-2 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2014 13:30 BEŞİRLİSPOR 4-1 KARSSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 13:30 ÇAYELİ SPOR 2-2 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 YOMRASPOR 3-1 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-1 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 5-1 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 DERSİM SPOR 5-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig'e Yükselme Baraj Maçları

Eleme Maçları
26 Nisan 2014 13.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
1955 BATMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 14.00 KURTALAN SPOR 1-1
(Pen. 6-5)
SİİRT KARTALSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 14.30 MERZİFONSPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 14.30 KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR 1-2 ÇINARLI SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 15.00 ESKİŞEHİR SAĞLIKSPOR 4-0 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 15.30 KİLİS BLD.SPOR 7-0 ÇINARLI GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 11.00 ARHAVİ SPOR 3-0 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 13.00 MUDURNUSPOR 1-4 KIBRISCIKSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 13.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 5-3)
HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 13.30 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 6-0 BOZTEPE MALYASPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 ÇERKEZKÖY SPOR 1-3 VELİMEŞE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 0-1 HACILAR ERCİYES GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 İLKADIM BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
TERMESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 BARTINSPOR 4-1 KURUCAŞİLESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 ÇAYIROVA SPOR 3-1 İZMİT BEKİRPAŞA BAŞARANSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 14.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0-3 SAKICI İNŞAAT ŞENYURTSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-1 ÖZKON GRUP KARAMAN SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 2-1 HİSARSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15.00 ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.SPOR 0-3 AKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15.30 DENİZLİ SARAYKÖY SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
TAVAS BİRLİKSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 16.00 MURATPAŞA BELEDİYE SPOR 1-0 DEMRE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 16.00 SERDİVANSPOR 1-0 SAPANCA GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2014 15.30 AKSARAY BELEDİYE SPOR 5-1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2014 16.00 TOROSLAR BELEDİYESPOR 3-1 TARSUSGÜCÜ Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 13.30 CİZRE BASRA SPOR 2-0 1960 SİLOPİ SPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 14.00 SORGUN BELEDİYESPOR 5-1 YOZGAT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 15.00 KALKANDERE SPOR 0-0
(Pen. 6-7)
ARDEŞENSPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 15.30 BOZCAADASPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
KARABİGA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 15.30 ERGANİSPOR 0-0
(Pen. 2-4)
DİYARBAKIR 1968 SPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2014 15.30 MUŞ OVASISPOR 0-1 HASKÖY YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 13.00 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR 1-2 GÖRELESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14.00 BOZÜYÜK VİTRASPOR 2-0 BİLECİK EDEBALI SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14.30 TOSYA BELEDİYE SPOR 2-0 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 2-0 GENÇ MURAT SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 14.30 MKE KIRIKKALESPOR 4-1 KIRIKKALE YAHŞİHANSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15.00 İSKİLİP BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 1-2 ULUKAVAKSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15.30 AKÇAKOCASPOR 0-2 DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15.30 OSMANİYE SPOR 2011 0-0
(Pen. 5-4)
KADİRLİSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15.30 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2-0 BURDUR ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 15.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
PAZARCIK SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2014 16.00 MUĞLASPOR 0-0
(Pen. 5-4)
ORTACA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2014 15.00 BEŞİKDÜZÜSPOR 2-1 TRABZON YALI SPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2014 16.00 BALIKESİR BELEDİYESPOR 2-0 GÖNEN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2014 15.00 BELEN BELEDİYESPOR 1-2 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Mayıs 2014 15.30 KOZAN BLD.SPOR 3-0 YENİBEYGÜCÜ Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2014 13.00 DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR 1-3 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2014 15.00 KUŞTEPE SPOR 0-1 AVCILAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2014 15.00 SULTANGAZİ SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
TUNA SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2014 15.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1-0 ADIYAMAN GAPSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 13.00 KARSSPOR 1-0 S.ESNAFSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 13.00 DERSİM SPOR 5-1 TUNCELİ DAĞCILIK VE KAMP SPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 13.30 KEŞANSPOR 0-1 ANAFARTALARSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15.00 DİKİLİTAŞ SPOR 4-0 SARIYER YENİMAHALLESPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15.00 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 5-1 ALBAYRAK Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 16.00 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 3-1 MALATYA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 16.00 SOMASPOR 6-0 DURASILLI BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2014 15.00 IĞDIR ARAS SPOR 1-1
(Pen. 5-2)
IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2014 15.30 FOÇA BELEDİYESPOR 2-3 ATİLLASPOR Detaylar Detaylar
17 Mayıs 2014 16.00 İNCİRLİOVA BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 6-5)
İSABEYLİ ŞIRLAN Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 15.00 YILDIZELİ BİRLİK SPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
CUM.ÜNİVERSİTESİSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 15.00 SOYASPOR GENÇLİK 1-2 ORDU İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 15.30 MARDİNSPOR 3-1 KIZILTEPE FIRAT SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 15.30 KOZLU BELEDİYESPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
ÇAYCUMASPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 15.30 ÇİĞLİ BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
İZAKS GAZİEMİR SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2014 16.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 4-6 PALUSPOR Detaylar Detaylar
31 Mayıs 2014 16.00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 3-1 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.