TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Kadınlar 3. Lig Play-Off maçları

Play Off Maçları
12 Nisan 2018 10:00 ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR 1-2 TAVLA GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 12:00 KDZ.EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR 2-4 PENDİK ÇAMLIK SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 12:00 DUDULLU 7-0 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 12:00 DİCLE ASLAN SPOR 3-1 TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 12:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ GÜZ.SAN.SPOR LİS.GENÇLİK VE S 2-4 DENİZÜSTÜ SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 12:00 MEZİTLİ MERCANLAR SPOR 1-8 KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 13:00 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK 5-3 GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 13:00 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 1-1
(Uzt. 1-4)
7 EYLÜL GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 14:00 SİLİVRİ ALİBEY 2-2
(Pen. 10-11)
KANALBOYU NİLÜFER SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 14:00 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ 8-0 KARABÜK GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 14:00 GİRESUN SANAYİSPOR 3-0 SİİRT HASBEY SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 14:00 1955 BATMANSPOR 11-0 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 14:00 AKSARAY HASANDAĞI SPOR 7-0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 15:00 HOROZKENT SPOR 14-1 KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 15:30 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 5-0 TURGUTLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2018 16:00 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 1-0 MERSİN CAMSPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 11:00 DENİZÜSTÜ SPOR 0-4 DİCLE ASLAN SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 11:00 PENDİK ÇAMLIK SPOR 2-3 DUDULLU Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 11:00 AKSARAY HASANDAĞI SPOR 4-0 KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 11:00 HOROZKENT SPOR 4-1 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 11:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 0-7 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 1955 BATMANSPOR 1-2 GİRESUN SANAYİSPOR Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 KANALBOYU NİLÜFER SPOR 0-3 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
14 Nisan 2018 13:00 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR 3-0 TAVLA GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 11:00 AKSARAY HASANDAĞI SPOR 3-0 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 12:00 DUDULLU 1-3 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 12:00 HOROZKENT SPOR 1-2 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
15 Nisan 2018 15:30 GİRESUN SANAYİSPOR 0-2 DİCLE ASLAN SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 11:00 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR - AKSARAY HASANDAĞI SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2018 13:00 DİCLE ASLAN SPOR - KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 11:00 AKSARAY HASANDAĞI SPOR - DİCLE ASLAN SPOR Detaylar Detaylar
22 Nisan 2018 14:00 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR - KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
Ön Eleme Maçları
17 Mart 2018 12:00 MEZİTLİ MERCANLAR SPOR 2-1 MERSİN CAMSPOR Detaylar Detaylar
18 Mart 2018 15:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK 4-1 GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
Kadınlar 3. Ligi Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
  O G B M A Y AV P
1.SİLİVRİ ALİBEY 10 9 1 0 27 7 20 28
2.TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 10 7 1 2 19 8 11 22
3.ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR 10 4 0 6 19 23 -4 12
4.BAKIRKÖY ZARA 10 6 0 4 19 16 3 12
5.TELSİZ SPOR 10 3 0 7 12 23 -11 9
6.BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR 10 0 0 10 4 23 -19 0
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BAKIRKÖY ZARA 6

1. Devre 1 2 3 4 5
2. Devre 6 7 8 9 10
24 Şubat 2018 12:30 BAKIRKÖY ZARA 2-1 BAKIRKÖY GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
24 Şubat 2018 15:00 ÇERKEZKÖY 1923 GENÇLİK SPOR 1-6 TELSİZ SPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR 2-2 SİLİVRİ ALİBEY Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.