TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 2. Lig » 2013 - 2014 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GİRESUNSPOR 31 19 6 6 51 28 23 63
2.HATAYSPOR 31 17 8 6 44 25 19 59
3.GÖZTEPE A.Ş. 31 15 12 4 45 25 20 57
4.YENİ MALATYASPOR 31 15 9 7 46 31 15 54
5.PENDİKSPOR 31 14 10 7 41 29 12 52
6.KARTALSPOR 31 14 9 8 42 30 12 51
7.İNEGÖLSPOR 31 13 9 9 42 29 13 48
8.TURGUTLUSPOR 31 9 13 9 35 36 -1 40
9.GÜMÜŞHANESPOR 31 9 12 10 31 30 1 39
10.AYDINSPOR 1923 31 9 12 10 35 36 -1 39
11.KIRKLARELİSPOR 31 8 11 12 33 43 -10 35
12.TOKATSPOR 31 9 8 14 35 50 -15 35
13.SARIYER 31 6 14 11 34 41 -7 32
14.KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 31 7 10 14 27 38 -11 31
15.TARSUS İDMAN YURDU 31 6 11 14 30 48 -18 29
16.GAZİOSMANPAŞA 31 5 12 14 31 47 -16 27
17.DARDANELSPOR A.Ş. 31 4 13 14 23 39 -16 25
18.ÇANKIRISPOR 31 4 13 14 14 34 -20 25

Not: Ligler statüsüne göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
20 Nisan 2014 14:30 GÖZTEPE A.Ş. 1-0 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 PENDİKSPOR 1-1 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 HATAYSPOR 1-0 ÇANKIRISPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0-1 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 TARSUS İDMAN YURDU 3-2 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 TURGUTLUSPOR 1-1 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 GAZİOSMANPAŞA 0-0 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 İNEGÖLSPOR 3-0 SARIYER Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14:30 DARDANELSPOR A.Ş. 1-2 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2013-2014

1.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 GAZİOSMANPAŞA
PENDİKSPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 ÇANKIRISPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 KARTALSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
SARIYER 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
2.Hafta
ÇANKIRISPOR 0 - 0 SARIYER
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
GAZİOSMANPAŞA 3 - 0 PENDİKSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
TURGUTLUSPOR 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
HATAYSPOR 0 - 2 TOKATSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
3.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 HATAYSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 GAZİOSMANPAŞA
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 GİRESUNSPOR
SARIYER 1 - 1 KARTALSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 ÇANKIRISPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TOKATSPOR 1 - 3 YENİ MALATYASPOR
4.Hafta
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 2 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 SARIYER
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
HATAYSPOR 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 0 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
5.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 HATAYSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 İNEGÖLSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 SARIYER
AYDINSPOR 1923 3 - 0 ÇANKIRISPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
6.Hafta
SARIYER 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KARTALSPOR 0 - 2 AYDINSPOR 1923
YENİ MALATYASPOR 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
HATAYSPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
GİRESUNSPOR 3 - 0 TOKATSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
ÇANKIRISPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
7.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 2 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 1 - 3 GİRESUNSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
TOKATSPOR 0 - 2 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇANKIRISPOR
8.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
GİRESUNSPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 GAZİOSMANPAŞA
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 TOKATSPOR
SARIYER 1 - 1 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ÇANKIRISPOR 0 - 2 PENDİKSPOR
9.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 1 KARTALSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 ÇANKIRISPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 SARIYER
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 GİRESUNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 3 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 HATAYSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 4 YENİ MALATYASPOR
10.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KARTALSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
TOKATSPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
HATAYSPOR 3 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
11.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 2 HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
GAZİOSMANPAŞA 3 - 2 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 3 - 2 ÇANKIRISPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 TOKATSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
12.Hafta
AYDINSPOR 1923 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 3 GAZİOSMANPAŞA
SARIYER 1 - 1 TURGUTLUSPOR
HATAYSPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ÇANKIRISPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TOKATSPOR 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
13.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 3 - 3 SARIYER
TURGUTLUSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 KARTALSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 3 - 1 GİRESUNSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 2 - 1 ÇANKIRISPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
HATAYSPOR 3 - 0 YENİ MALATYASPOR
14.Hafta
TOKATSPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
SARIYER 2 - 1 İNEGÖLSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ÇANKIRISPOR 1 - 2 HATAYSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 GAZİOSMANPAŞA
AYDINSPOR 1923 3 - 4 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 5 GÖZTEPE A.Ş.
KARTALSPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
15.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
HATAYSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
PENDİKSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 TOKATSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
16.Hafta
TOKATSPOR 3 - 2 İNEGÖLSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
SARIYER 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ÇANKIRISPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KARTALSPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
17.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
PENDİKSPOR 4 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 3 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 2 - 0 SARIYER
ÇANKIRISPOR 0 - 2 KARTALSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
18.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 2 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ÇANKIRISPOR 0 - 3 GİRESUNSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 PENDİKSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 AYDINSPOR 1923
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KARTALSPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
19.Hafta
PENDİKSPOR 0 - 0 GAZİOSMANPAŞA
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 TURGUTLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 1 - 3 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 0 ÇANKIRISPOR
GİRESUNSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
20.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 2 PENDİKSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
ÇANKIRISPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KARTALSPOR 1 - 0 SARIYER
GİRESUNSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 TURGUTLUSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 TOKATSPOR
21.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 GAZİOSMANPAŞA
KIRKLARELİSPOR 3 - 1 HATAYSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 2 İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KARTALSPOR
SARIYER 1 - 2 GİRESUNSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 ÇANKIRISPOR
22.Hafta
ÇANKIRISPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
GİRESUNSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 2 PENDİKSPOR
SARIYER 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 TURGUTLUSPOR
KARTALSPOR 6 - 2 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
23.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 3 İNEGÖLSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 1 - 4 GİRESUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 2 KARTALSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 SARIYER
TURGUTLUSPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
24.Hafta
GİRESUNSPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
ÇANKIRISPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KARTALSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 2 - 2 GAZİOSMANPAŞA
SARIYER 2 - 2 TOKATSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
25.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 KARTALSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 1 SARIYER
TOKATSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 ÇANKIRISPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
26.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ÇANKIRISPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
SARIYER 3 - 3 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
GİRESUNSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
27.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 ÇANKIRISPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 KARTALSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 SARIYER
AYDINSPOR 1923 1 - 0 TOKATSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
28.Hafta
AYDINSPOR 1923 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ÇANKIRISPOR 0 - 2 İNEGÖLSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
KARTALSPOR 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
HATAYSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
SARIYER 0 - 2 PENDİKSPOR
29.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 0 - 2 GİRESUNSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 SARIYER
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 ÇANKIRISPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
PENDİKSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
30.Hafta
AYDINSPOR 1923 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ÇANKIRISPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TOKATSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KARTALSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 3 TURGUTLUSPOR
SARIYER 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
31.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 1 KARTALSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 GİRESUNSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
HATAYSPOR 1 - 0 ÇANKIRISPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
32.Hafta
KIRKLARELİSPOR - PENDİKSPOR
GİRESUNSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - GÖZTEPE A.Ş.
TOKATSPOR - GAZİOSMANPAŞA
AYDINSPOR 1923 - TURGUTLUSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - İNEGÖLSPOR
SARIYER - DARDANELSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - ÇANKIRISPOR
KARTALSPOR - HATAYSPOR
33.Hafta
ÇANKIRISPOR - TARSUS İDMAN YURDU
İNEGÖLSPOR - TOKATSPOR
TURGUTLUSPOR - KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR - KARTALSPOR
HATAYSPOR - GİRESUNSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR - SARIYER
GAZİOSMANPAŞA - AYDINSPOR 1923
DARDANELSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
34.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - PENDİKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
KIRKLARELİSPOR - GAZİOSMANPAŞA
GÖZTEPE A.Ş. - TURGUTLUSPOR
SARIYER - HATAYSPOR
KARTALSPOR - ÇANKIRISPOR
AYDINSPOR 1923 - İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR - YENİ MALATYASPOR
Spor Toto 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2013-2014

1.Hafta
ALTAY 2 - 0 EYÜPSPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR 2 - 2 BUGSAŞSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 PAZARSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALANYASPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 3 ALTINORDU A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
2.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 OFSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BOZÜYÜKSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
PAZARSPOR 2 - 2 BAYRAMPAŞA
BUGSAŞSPOR 1 - 1 ALANYASPOR
EYÜPSPOR 0 - 6 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ALTAY
3.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
ALANYASPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 0 BUGSAŞSPOR
ALTAY 1 - 3 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 1 PAZARSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OFSPOR 3 - 2 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
4.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 5 - 0 BOZÜYÜKSPOR
BUGSAŞSPOR 2 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 0 ALANYASPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 3 - 3 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 5 ALTAY
PAZARSPOR 1 - 0 OFSPOR
5.Hafta
ALTAY 1 - 1 BUGSAŞSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 4 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
BANDIRMASPOR 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 0 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALANYASPOR 3 - 1 PAZARSPOR
OFSPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR 1 - 3 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
6.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 1 ALANYASPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ALTAY
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
BUGSAŞSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 EYÜPSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
PAZARSPOR 4 - 2 BOZÜYÜKSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 1 OFSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 3 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
7.Hafta
ALANYASPOR 5 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 BUGSAŞSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 2 - 2 PAZARSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 2 OFSPOR
EYÜPSPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ALTAY 3 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
8.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 5 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 BOZÜYÜKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 4 - 2 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
OFSPOR 1 - 0 ALANYASPOR
BUGSAŞSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
PAZARSPOR 3 - 2 ALTAY
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 7 BANDIRMASPOR
9.Hafta
ALTAY 4 - 0 BAYRAMPAŞA
MKE ANKARAGÜCÜ 5 - 0 PAZARSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR 0 - 1 OFSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 2 ALANYASPOR
EYÜPSPOR 0 - 3 ALTINORDU A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
10.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 ALTAY
BAYRAMPAŞA 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 0 EYÜPSPOR
BUGSAŞSPOR 4 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR 0 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ALANYASPOR 4 - 0 BOZÜYÜKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
11.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 BUGSAŞSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 1 BOZÜYÜKSPOR
EYÜPSPOR 4 - 3 PAZARSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 1 ALANYASPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ALTAY 2 - 2 OFSPOR
12.Hafta
PAZARSPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 1 - 2 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 0 EYÜPSPOR
OFSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BUGSAŞSPOR 4 - 0 BANDIRMASPOR
ALANYASPOR 3 - 0 ALTAY
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 3 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
ALTAY 2 - 1 BOZÜYÜKSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 PAZARSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 2 OFSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
BUGSAŞSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 3 ALANYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
14.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 4 - 1 BANDIRMASPOR
PAZARSPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 3 ALTAY
OFSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 0 BUGSAŞSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 3 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALANYASPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
15.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 2 BOZÜYÜKSPOR
BUGSAŞSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 OFSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ALTAY 1 - 3 BANDIRMASPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 ALANYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
16.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
ALTAY 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BAYRAMPAŞA 2 - 1 BUGSAŞSPOR
OFSPOR 2 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ALANYASPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
17.Hafta
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 0 PAZARSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 BOZÜYÜKSPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
BUGSAŞSPOR 1 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 ALTAY
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BANDIRMASPOR
ALTINORDU A.Ş. 5 - 0 BAYRAMPAŞA
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 ALANYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 OFSPOR
18.Hafta
BUGSAŞSPOR 2 - 3 OFSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 3 BAYRAMPAŞA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ALANYASPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 ALTAY
PAZARSPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
19.Hafta
ALTAY 0 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 PAZARSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ALANYASPOR 4 - 3 BUGSAŞSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 2 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 EYÜPSPOR
OFSPOR 0 - 3 ALTINORDU A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
20.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 0 BANDIRMASPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ALANYASPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ALTAY
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 2 OFSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BUGSAŞSPOR 6 - 1 BOZÜYÜKSPOR
21.Hafta
OFSPOR 2 - 1 PAZARSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 1 BUGSAŞSPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 EYÜPSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 BAYRAMPAŞA
BOZÜYÜKSPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ALTAY 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ALANYASPOR 5 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
22.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 OFSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 4 - 0 BOZÜYÜKSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 ALANYASPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
BUGSAŞSPOR 2 - 1 ALTAY
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 3 BANDIRMASPOR
23.Hafta
ALANYASPOR 5 - 1 BAYRAMPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 1 - 2 PAZARSPOR
OFSPOR 1 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 BUGSAŞSPOR
EYÜPSPOR 0 - 4 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 3 ALTINORDU A.Ş.
24.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 ALANYASPOR
OFSPOR 3 - 3 BANDIRMASPOR
BUGSAŞSPOR 3 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 BOZÜYÜKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 1 ALTAY
25.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ALANYASPOR 5 - 2 OFSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 2 BUGSAŞSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ALTAY 1 - 2 PAZARSPOR
26.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 EYÜPSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
PAZARSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BAYRAMPAŞA 2 - 0 ALTAY
ALANYASPOR 4 - 1 BANDIRMASPOR
BUGSAŞSPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OFSPOR 0 - 0 BOZÜYÜKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
27.Hafta
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BUGSAŞSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 3 - 0 OFSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 4 ALTINORDU A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 BAYRAMPAŞA
BOZÜYÜKSPOR 1 - 5 ALANYASPOR
EYÜPSPOR 1 - 4 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ALTAY 2 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
28.Hafta
ALANYASPOR 3 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BUGSAŞSPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
OFSPOR 3 - 1 ALTAY
PAZARSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 BANDIRMASPOR
29.Hafta
ALTAY 2 - 0 ALANYASPOR
EYÜPSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 0 BOZÜYÜKSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 3 OFSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 BUGSAŞSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
30.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 5 - 1 BUGSAŞSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
BAYRAMPAŞA 0 - 4 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 3 - 2 BANDIRMASPOR
BOZÜYÜKSPOR 1 - 2 ALTAY
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 0 EYÜPSPOR
ALANYASPOR 1 - 5 MKE ANKARAGÜCÜ
OFSPOR 3 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
31.Hafta
BANDIRMASPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 BAYRAMPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 2 ALANYASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 PAZARSPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 OFSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 5 - 0 BOZÜYÜKSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
BUGSAŞSPOR 1 - 2 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
32.Hafta
ALTINORDU A.Ş. - KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. - KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
PAZARSPOR - BUGSAŞSPOR
OFSPOR - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ALANYASPOR - EYÜPSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
BANDIRMASPOR - ALTAY
33.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - ALTAY
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ALANYASPOR
BUGSAŞSPOR - BAYRAMPAŞA
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ - OFSPOR
ALTINORDU A.Ş. - PAZARSPOR
EYÜPSPOR - BOZÜYÜKSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - TEPECİKSPOR A.Ş.
34.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. - BUGSAŞSPOR
ALANYASPOR - KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ALTAY - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BOZÜYÜKSPOR - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA - ALTINORDU A.Ş.
OFSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR - EYÜPSPOR
PAZARSPOR - KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.