TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
24 Şubat 2018 13:30 HATAYSPOR 3-0 TUZLASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Şubat 2018 13:30 İNEGÖLSPOR 2-1 SARIYER Detaylar Detaylar
24 Şubat 2018 13:30 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4-0 KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 4-1 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:30 MERSİN İDMANYURDU 1-6 BUCASPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:30 AFJET AFYONSPOR 2-2 ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:30 KASTAMONUSPOR 1966 1-3 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:30 KEÇİÖRENGÜCÜ 2-2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Şubat 2018 13:30 TOKATSPOR 2-3 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MENEMEN BELEDİYE SPOR 24 18 2 4 51 16 35 56
2.HATAYSPOR 24 16 4 4 39 11 28 52
3.AFJET AFYONSPOR 24 15 7 2 48 21 27 52
4.SİVAS BELEDİYE SPOR 24 14 7 3 40 19 21 49
5.İNEGÖLSPOR 24 13 7 4 38 28 10 46
6.KEÇİÖRENGÜCÜ 24 13 5 6 57 27 30 44
7.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 24 12 8 4 37 19 18 44
8.SARIYER 24 11 3 10 35 29 6 36
9.KASTAMONUSPOR 1966 24 10 3 11 36 31 5 33
10.TOKATSPOR 24 8 7 9 27 34 -7 31
11.ETİMESGUT BLD. SPOR 24 8 6 10 26 30 -4 30
12.AMED SPORTİF FAALİYETLER 24 8 6 10 33 32 1 27
13.EYÜPSPOR 24 7 4 13 33 48 -15 25
14.BUCASPOR 24 7 5 12 34 40 -6 23
15.BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 24 4 7 13 19 37 -18 19
16.TUZLASPOR A.Ş. 24 5 4 15 26 45 -19 19
17.KOCAELİ BİRLİK SPOR 24 2 3 19 17 53 -36 6
18.MERSİN İDMANYURDU 24 1 0 23 12 88 -76 -18
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3
BUCASPOR 3
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3
MERSİN İDMANYURDU 21

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 SARIYER
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 7 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TOKATSPOR 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR 2 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
2.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
EYÜPSPOR 1 - 4 BUCASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 HATAYSPOR
SARIYER 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TOKATSPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
3.Hafta
BUCASPOR 1 - 2 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TOKATSPOR 3 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 3 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 6 KASTAMONUSPOR 1966
4.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR 3 - 0 TOKATSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 8 - 0 MERSİN İDMANYURDU
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SARIYER 2 - 2 EYÜPSPOR
5.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 2 SARIYER
EYÜPSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
BUCASPOR 0 - 0 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
MERSİN İDMANYURDU 0 - 3 HATAYSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
6.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SARIYER 3 - 1 BUCASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
HATAYSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
7.Hafta
SARIYER 1 - 0 İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 0 TOKATSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 5 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 HATAYSPOR
8.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 SARIYER
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
HATAYSPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 BUCASPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
9.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 3 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 HATAYSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 6 - 1 MERSİN İDMANYURDU
SARIYER 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 4 AFJET AFYONSPOR
BUCASPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
10.Hafta
TOKATSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 İNEGÖLSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BUCASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
HATAYSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 1 EYÜPSPOR
11.Hafta
BUCASPOR 3 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 MERSİN İDMANYURDU
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EYÜPSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 AFJET AFYONSPOR
SARIYER 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
12.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BUCASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 1 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 İNEGÖLSPOR
13.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
SARIYER 0 - 2 HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 5 - 2 MERSİN İDMANYURDU
BUCASPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
14.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 4 - 0 İNEGÖLSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
TOKATSPOR 2 - 0 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 BUCASPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
15.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
SARIYER 6 - 1 MERSİN İDMANYURDU
EYÜPSPOR 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
16.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 SARIYER
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
TOKATSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 3 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
17.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
SARIYER 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 TOKATSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 3 - 0 BUCASPOR
18.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 HATAYSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 3 BUCASPOR
SARIYER 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
19.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUCASPOR 3 - 2 EYÜPSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HATAYSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 SARIYER
TOKATSPOR 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
MERSİN İDMANYURDU 0 - 6 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
20.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 TOKATSPOR
SARIYER 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
HATAYSPOR 4 - 0 BUCASPOR
21.Hafta
EYÜPSPOR 2 - 0 SARIYER
BUCASPOR 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 3 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 4 AFJET AFYONSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
22.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
SARIYER 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 EYÜPSPOR
TOKATSPOR 1 - 0 BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
HATAYSPOR 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
23.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BUCASPOR 1 - 3 SARIYER
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EYÜPSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 4 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 HATAYSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
24.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 1 SARIYER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
HATAYSPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
TOKATSPOR 2 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 1 EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 6 BUCASPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
25.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - HATAYSPOR
EYÜPSPOR - AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR - İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - MERSİN İDMANYURDU
TUZLASPOR A.Ş. - TOKATSPOR
26.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU - TUZLASPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SARIYER
AFJET AFYONSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - EYÜPSPOR
TOKATSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
27.Hafta
SARIYER - AFJET AFYONSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - MERSİN İDMANYURDU
ETİMESGUT BLD. SPOR - HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
28.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - BUCASPOR
HATAYSPOR - EYÜPSPOR
TOKATSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
MERSİN İDMANYURDU - MENEMEN BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KOCAELİ BİRLİK SPOR
AFJET AFYONSPOR - İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - SARIYER
29.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - AFJET AFYONSPOR
BUCASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BLD. SPOR - MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR - HATAYSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SARIYER - KEÇİÖRENGÜCÜ
30.Hafta
HATAYSPOR - SARIYER
KEÇİÖRENGÜCÜ - İNEGÖLSPOR
MERSİN İDMANYURDU - EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BUCASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
TOKATSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KASTAMONUSPOR 1966 - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
31.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR - MERSİN İDMANYURDU
SARIYER - TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR - HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KASTAMONUSPOR 1966
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
BUCASPOR - AFJET AFYONSPOR
EYÜPSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
32.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
HATAYSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUCASPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
TOKATSPOR - İNEGÖLSPOR
MERSİN İDMANYURDU - SARIYER
TUZLASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
33.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - BUCASPOR
AFJET AFYONSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
ETİMESGUT BLD. SPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER - SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR - MERSİN İDMANYURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER - HATAYSPOR
34.Hafta
BUCASPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
HATAYSPOR - AFJET AFYONSPOR
TOKATSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KASTAMONUSPOR 1966
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KARŞIYAKA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
2.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 ALTAY
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
3.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 6 ALTAY
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
PENDİKSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 BANDIRMASPOR
5.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
6.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 SİLİVRİSPOR
PENDİKSPOR 2 - 3 BANDIRMASPOR
ALTAY 2 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
7.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 2 HACETTEPE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 PENDİKSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ALTAY
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
8.Hafta
ALTAY 2 - 1 FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 5 - 0 KARŞIYAKA
PENDİKSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 SİLİVRİSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
9.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 5 - 3 ALTAY
HACETTEPE SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
10.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 3 FETHİYESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ALTAY 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 3 KARŞIYAKA
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 HACETTEPE SPOR
11.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KARŞIYAKA 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 4 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
12.Hafta
ALTAY 1 - 0 BANDIRMASPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 1 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 HACETTEPE SPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
13.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 4 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 FETHİYESPOR
14.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 BANDIRMASPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 3 - 5 KARŞIYAKA
ALTAY 3 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 5 HACETTEPE SPOR
15.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BANDIRMASPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 5 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ALTAY
SİLİVRİSPOR 2 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
16.Hafta
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 2 HACETTEPE SPOR
ALTAY 1 - 2 PENDİKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 SİLİVRİSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BANDIRMASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 5 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
17.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 0 FETHİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 ALTAY
SİLİVRİSPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
18.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 ALTAY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 4 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
19.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 1 BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ALTAY 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
20.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 1 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ALTAY
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
21.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ALTAY 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 PENDİKSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
22.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 KARŞIYAKA
HACETTEPE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
ALTAY 3 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
23.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 2 HACETTEPE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 3 ALTAY
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
24.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAY 4 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
25.Hafta
KARŞIYAKA - GÜMÜŞHANESPOR
SİLİVRİSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
FETHİYESPOR - ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
26.Hafta
PENDİKSPOR - HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KARŞIYAKA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
ALTAY - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
ŞANLIURFASPOR - SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
27.Hafta
KARŞIYAKA - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
SİLİVRİSPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR - ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ALTAY
HACETTEPE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
28.Hafta
ALTAY - SİLİVRİSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - SAKARYASPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR - KARŞIYAKA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BANDIRMASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - HACETTEPE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
29.Hafta
HACETTEPE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - GÜMÜŞHANESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - FETHİYESPOR
SİLİVRİSPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KARŞIYAKA - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BANDIRMASPOR - ALTAY
30.Hafta
FETHİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR - HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - BANDIRMASPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ALTAY - KARŞIYAKA
31.Hafta
SİLİVRİSPOR - FETHİYESPOR
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
KARŞIYAKA - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ALTAY
HACETTEPE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BANDIRMASPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
32.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - KARŞIYAKA
NİĞDE BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY - HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR - BANDIRMASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
33.Hafta
KARŞIYAKA - FETHİYESPOR
PENDİKSPOR - ALTAY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR - SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
GÜMÜŞHANESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
34.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - HACETTEPE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ALTAY - GÜMÜŞHANESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK - PENDİKSPOR
FETHİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR - KARŞIYAKA
ŞANLIURFASPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.