TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 1. Lig » Spor Toto 1. Lig Gol Krallığı
BRAIAN JOSE SAMUDIO SEGOVIA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
19
KERİM AVCI
ALTINORDU A.Ş.
15
RYDELL ROMANO POEPON
BOLUSPOR
15
ABDULKADİR ÖZGEN
BALIKESİRSPOR BALTOK
13
ERHAN ÇELENK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
13
MEHMET AKYÜZ
DENİZLİSPOR
13
MEHMET UMUT NAYİR
MKE ANKARAGÜCÜ
13
MİRKAN AYDIN
ALTINORDU A.Ş.
13
CHIKELUBA FRANCIS OFOEDU
ESKİŞEHİRSPOR
12
MAHATMA OSUMANU OTOO
BALIKESİRSPOR BALTOK
12
ROBERT NDIP TAMBE
ADANA DEMİRSPOR
12
İBRAHİM AKDAĞ
ÜMRANİYESPOR
11
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
11
BAHATTİN KÖSE
ADANASPOR A.Ş.
10
BARIŞ ALICI
ALTINORDU A.Ş.
10
DIMITAR DIMITROV RANGELOV
ÜMRANİYESPOR
10
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
İSTANBULSPOR A.Ş.
10
GÖKHAN ALSAN
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
9
HASAN HÜSEYİN ACAR
ESKİŞEHİRSPOR
9
MAGAYE SERİGNE FALİLOU DİT NELSON
ADANASPOR A.Ş.
9
ALPASLAN ÖZTÜRK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
8
BRUNO FERREIRA MOMBRA ROSA
ESKİŞEHİRSPOR
8
HASAN AYAROĞLU
ESKİŞEHİRSPOR
8
İLHAN PARLAK
MKE ANKARAGÜCÜ
8
LAMİNE DIARRA
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
8
MERT NOBRE
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
8
SÜLEYMAN KOÇ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8
VEDAT MURIÇ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8
WELLINGTON BRITO DA SILVA
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
8
ERDOĞAN YEŞİLYURT
ALTINORDU A.Ş.
7
GÖKHAN KARADENİZ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
7
HAMZA YOUNES
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
7
LEONY LEONARD KWEUKE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
7
MELİH OKUTAN
BOLUSPOR
7
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN
BALIKESİRSPOR BALTOK
7
SEDAT ŞAHİNTÜRK
BALIKESİRSPOR BALTOK
7
THEODORE BERNARD MENDY
ADANA DEMİRSPOR
7
YONATHAN ALEXANDER DEL VALLE RODRIGUEZ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
7
ALİHAN KUBALAS
MKE ANKARAGÜCÜ
6
ANDREAS TATOS
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
6
ATABEY ÇİÇEK
ADANA DEMİRSPOR
6
KAAN KANAK
ESKİŞEHİRSPOR
6
LEANDRO DEYRINIO KAPPEL
DENİZLİSPOR
6
OLANREWAJU MUHAMMED KEHINDE
MKE ANKARAGÜCÜ
6
PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
6
SEMİH ŞENTÜRK
ESKİŞEHİRSPOR
6
SLAVKO PEROVIC
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
6
ZİYA ALKURT
DENİZLİSPOR
6
ALDIN CAJIC
İSTANBULSPOR A.Ş.
5
BARİŞ ÖRÜCÜ
DENİZLİSPOR
5
BOZA JEAN ARMEL DROLE
ÜMRANİYESPOR
5
BURHAN EŞER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
5
DMYTRO KORKISHKO
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
5
GÖKSU TÜRKDOĞAN
SAMSUNSPOR
5
GUIDO KOÇER
BOLUSPOR
5
MUHAMMET REİS
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
5
PANAJOTIS DIMITRIADIS
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
5
SİNAN ÖZKAN
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
5
ANDREAS VASILOGIANNIS
ÜMRANİYESPOR
4
ANTON PUTSILA
MKE ANKARAGÜCÜ
4
AXEL MEYE ME NDONG
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
4
BURAK ÇALIK
BALIKESİRSPOR BALTOK
4
CHUKWUMA EMMANUEL AKABUEZE
BOLUSPOR
4
EMİRCAN ALTINTAŞ
ÜMRANİYESPOR
4
HENRIQUE ALMEIDA CAIXETA NASCENTES
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
4
İSHAK ÇAKMAK
BOLUSPOR
4
KENAN ÖZER
MKE ANKARAGÜCÜ
4
MAURICE,JUNIOR DALE
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
4
MERTAN CANER ÖZTÜRK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
4
MUHAMMET BEŞİR
SAMSUNSPOR
4
NEMANJA KOJIC
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
OĞULCAN ÇAĞLAYAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
ONUR KOLAY
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
AHMET ARAS
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
3
AHMET CEBE
SAMSUNSPOR
3
BERKAN AFŞARLI
DENİZLİSPOR
3
BİLLAL SEBAIHI
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
3
ENES KUBAT
MKE ANKARAGÜCÜ
3
ERKAN ZENGİN
ESKİŞEHİRSPOR
3
HALİL İBRAHİM PEKŞEN
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
3
IOAN HORA
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
3
İSMAİL KONUK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
3
JONATHAN SERGE FOLLY AYITE
SAMSUNSPOR
3
LALAWELE ATAKORA
ADANA DEMİRSPOR
3
LINCOLN HENRIQUE OLIVERIA DOS SANTOS
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
LOKMAN GÖR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3
MEHMET BOZTEPE
BALIKESİRSPOR BALTOK
3
MEHMET ZEKİ ÇELİK
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
MUHAMED ILDIZ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
3
MUHSİN YILDIRIM
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
MUSTAFA SEVGİ
ADANASPOR A.Ş.
3
OĞUZ HAN AYNAOĞLU
ADANASPOR A.Ş.
3
ÖZGÜR ÇEK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
RECEP NİYAZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
RONEI GLEISON RODRIGUES DOS REIS
ADANASPOR A.Ş.
3
SAVAŞ YILMAZ
ADANA DEMİRSPOR
3
UCHE KALU
ADANASPOR A.Ş.
3
YİĞİTCAN ERDOĞAN
ADANA DEMİRSPOR
3
ALİ DERE
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
ALİCAN ÖZFESLİ
ALTINORDU A.Ş.
2
ANDRE CLARINDO DOS SANTOS
BOLUSPOR
2
ANDRE FRANCISCO MORITZ
DENİZLİSPOR
2
AYKUT DEMİR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
2
BA ADAMA
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
BATUHAN İŞÇİLER
ADANA DEMİRSPOR
2
BEKAMENGA AYMARD CHRISTIAN BEKAMENGA
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
BİLAL YENER ARICA
ADANASPOR A.Ş.
2
BOUBACAR DIALIBA DIABANG
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
2
CENGİZ UMUT MERAŞ
BOLUSPOR
2
ÇAĞLAR BİRİNCİ
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
2
EMMANUEL JOHN CHIBUIKE
SAMSUNSPOR
2
ERDAL AHMET ÖZDEMİR
GAZİANTEPSPOR
2
ERMAN BULUCU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
FATİH ATİK
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
2
FATİH AKTAY
ALTINORDU A.Ş.
2
FIRATCAN ÜZÜM
ESKİŞEHİRSPOR
2
GEORGIOS SAMARAS
SAMSUNSPOR
2
GÖKHAN SÜZEN
ADANASPOR A.Ş.
2
HASAN KILIÇ
DENİZLİSPOR
2
İBRAHİM YILMAZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
İRFAN BAŞARAN
BOLUSPOR
2
JASMIN SCUK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
KABASELE MWAMBA NATHAN CLEMENT
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
MEHMET MURAT UÇAR
ALTINORDU A.Ş.
2
MEHMET USLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MUCAHİT ALBAYRAK
ÜMRANİYESPOR
2
MUSTAFA BAYRAM ÇAKIR
GAZİANTEPSPOR
2
OĞUZ YILMAZ
BALIKESİRSPOR BALTOK
2
RECEP AYDIN
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
2
SEDAT AĞÇAY
MKE ANKARAGÜCÜ
2
SEFA YILMAZ
BOLUSPOR
2
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
ÜMRANİYESPOR
2
SEZER ÖZMEN
ADANA DEMİRSPOR
2
TEVFİK ALTINDAĞ
ADANASPOR A.Ş.
2
TUGAY KACAR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
VLAGYIMIR KOMAN
ADANASPOR A.Ş.
2
YİĞİT İNCEDEMİR
ADANA DEMİRSPOR
2
YUSUF ABDİOĞLU
MKE ANKARAGÜCÜ
2
YUSUF EMRE GÜLTEKİN
BOLUSPOR
2
YUSUF ERDEM
GAZİANTEPSPOR
2
SANDRO FERREIRA ANDRE NASCIMENTO
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
1
ABDULAZİZ SOLMAZ
ADANASPOR A.Ş.
1
ABDULKADİR KORKUT
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
ABDULKADİR ÖZDEMİR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
AHMAD ABED
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
1
ALİ MERT AYDIN
ALTINORDU A.Ş.
1
ALPAY KOÇAKLI
ADANASPOR A.Ş.
1
ALPER ÖNAL
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
ASIM HAMZAÇEBİ
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
BEKİR YILMAZ
ADANASPOR A.Ş.
1
BULUT KAYA
ÜMRANİYESPOR
1
CANER CAVLUN
BOLUSPOR
1
CENK GÜVENÇ
DENİZLİSPOR
1
CİHAN ÖZKAYMAK
DENİZLİSPOR
1
CLEYTON ALEXANDRE HENRIQUE SILVA
ÜMRANİYESPOR
1
ÇAĞRI ORTAKAYA
SAMSUNSPOR
1
DANIEL SVETOSLAVOV DIMOV
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
DEMBA SAVAGE
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
DENİZ VURAL
ALTINORDU A.Ş.
1
DORUKHAN TOKÖZ
ESKİŞEHİRSPOR
1
ENES İSLAM İLKİN
SAMSUNSPOR
1
ERCAN YAZICI
SAMSUNSPOR
1
ERMIN ZEC
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
FOXI KETHEVOAMA
BALIKESİRSPOR BALTOK
1
FURKAN ÇİL
BALIKESİRSPOR BALTOK
1
GALİP GÜZEL
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
GEIRTON MARQUES AIRES
ADANA DEMİRSPOR
1
GEORGE FELIX MICHEL
ESKİŞEHİRSPOR
1
GÖKAY IRAVUL
SAMSUNSPOR
1
GÖKHAN ÇAMUR
GAZİANTEPSPOR
1
HARİS HARBA
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
HARUN ENES NURAL
GAZİANTEPSPOR
1
HÜSEYİN ATAKAN ÜNER
DENİZLİSPOR
1
IYAYI BELIEVE ATIEMWEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
İLKAY GÜL
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
İSMAİL HAKTAN ODABAŞI
DENİZLİSPOR
1
JEFFERSON NOGUEIRA JUNIOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
JEFFREY NANA DARKO SARPONG
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
1
JONES DA SILVA LOPES
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
1
KAĞAN MİRAY BAĞIŞ
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
KENAN KARIŞIK
SAMSUNSPOR
1
KEREM CAN AKYÜZ
DENİZLİSPOR
1
LUCIELMO PALHANO SOARES
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
1
MARWANE SAADANE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MEHMET ERDEM UĞURLU
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET GÖKTÜĞ BAKIRBAŞ
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
MEHMET SEYFETTİN SEDEF
ÜMRANİYESPOR
1
MEHMET YİĞİT
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
1
MERTHAN AÇIL
ÜMRANİYESPOR
1
METİN YÜKSEL
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
MUHAMMED DEMİRCİ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
MUHAMMED HİMMET ERTÜRK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
MUSTAFA DURAK
BOLUSPOR
1
MUSTAFA EMİRHAN ÖZYAŞAR
GAZİANTEPSPOR
1
MUSTAFA SAMİ CAN KESKİN
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
MÜSLÜM TALŞİK
GAZİANTEPSPOR
1
N'GUESSAN DAVY CLAUDE ANGAN
SAMSUNSPOR
1
NIKOLA MIKIC
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
OKTAY AYDİN
GAZİANTEPSPOR
1
ONUR AKBAY
ADANASPOR A.Ş.
1
ORHAN OVACIKLI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
OZAN PAPAKER
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
ÖMER ALP KULGA
DENİZLİSPOR
1
ÖMER BUĞDAYCI
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
RENATO ARAPI
BOLUSPOR
1
SERDAR DELİKTAŞ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
SERHAN YILMAZ
GAZİANTEPSPOR
1
SEZGİN COŞKUN
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
1
SİNAN OSMANOĞLU
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
TAYLAN ANTALYALI
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
TİMUR TEMELTAŞ
ÜMRANİYESPOR
1
UĞUR ARSLAN KURU
ALTINORDU A.Ş.
1
VINICIUS JOSE IGNACIO
ADANASPOR A.Ş.
1
WELLINGTON FERREIRA NASCIMENTO
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
YAKUP DEMİR
ADANASPOR A.Ş.
1
YASİN PALAZ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
ZAHİT FINDIK
GÜMÜŞHANESPOR
1
ZEKİ SİNANOĞLU
GAZİANTEPSPOR
1
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.