TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » PTT 1. Lig » PTT 1. Lig 2015 - 2016 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
12.02.2016 19:00 ALTINORDU A.Ş. - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
13.02.2016 13:30 KAYSERİ ERCİYESSPOR - MULTIGROUP ALANYASPOR Detaylar Detaylar
13.02.2016 16:00 ALİMA YENİ MALATYASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
13.02.2016 18:30 DENİZLİSPOR - ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14.02.2016 13:30 ŞANLIURFASPOR - SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
14.02.2016 13:30 BALIKESİRSPOR - VARTAŞ ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
14.02.2016 16:00 GİRESUNSPOR - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
14.02.2016 18:00 ADANA DEMİRSPOR - 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
15.02.2016 19:00 KARŞIYAKA - BOLUSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.KARDEMİR KARABÜKSPOR 20 10 6 4 25 17 8 36
2.VARTAŞ ELAZIĞSPOR 20 9 7 4 28 19 9 34
3.ADANASPOR A.Ş. 20 10 4 6 28 22 6 34
4.MULTIGROUP ALANYASPOR 20 9 5 6 36 24 12 32
5.ADANA DEMİRSPOR 20 9 5 6 33 24 9 32
6.BALIKESİRSPOR 20 7 10 3 25 17 8 31
7.GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 20 7 9 4 21 16 5 30
8.ALTINORDU A.Ş. 20 8 6 6 20 20 0 30
9.BOLUSPOR 20 8 6 6 24 29 -5 30
10.GÖZTEPE A.Ş. 20 7 8 5 24 19 5 29
11.GİRESUNSPOR 20 7 6 7 27 23 4 27
12.SAMSUNSPOR 20 6 7 7 24 22 2 22
13.ALİMA YENİ MALATYASPOR 20 6 3 11 17 25 -8 21
14.ŞANLIURFASPOR 20 5 6 9 15 25 -10 21
15.KAYSERİ ERCİYESSPOR 20 5 5 10 18 28 -10 20
16.1461 TRABZON 20 5 5 10 18 29 -11 20
17.KARŞIYAKA 20 4 4 12 18 28 -10 16
18.DENİZLİSPOR 20 4 6 10 22 36 -14 15
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı CezaPuanı
SAMSUNSPOR 3
DENİZLİSPOR 3

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
PTT 1.Lig
Sezon 2015-2016

1.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALANYASPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 0 - 4 SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 2 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 1461 TRABZON
2.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
1461 TRABZON 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALANYASPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
3.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 1 1461 TRABZON
BALIKESİRSPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 2 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 BOLUSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 ALANYASPOR
DENİZLİSPOR 0 - 4 ELAZIĞSPOR
4.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 1 - 4 ADANA DEMİRSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 GİRESUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
ALANYASPOR 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
5.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
BALIKESİRSPOR 3 - 3 ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 0 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 2 - 3 1461 TRABZON
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 ALANYASPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
6.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 BALIKESİRSPOR
1461 TRABZON 1 - 2 SAMSUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ALANYASPOR 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 4 - 2 ŞANLIURFASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ELAZIĞSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 YENİ MALATYASPOR
7.Hafta
BOLUSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
YENİ MALATYASPOR 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 2 ALANYASPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
8.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 2 BOLUSPOR
ALANYASPOR 3 - 2 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 4 ALTINORDU A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
9.Hafta
1461 TRABZON 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 0 - 2 ALANYASPOR
10.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
ALANYASPOR 2 - 1 1461 TRABZON
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 KARŞIYAKA
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 2 SAMSUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
11.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 2 - 3 GİRESUNSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 3 ALANYASPOR
1461 TRABZON 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
12.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALANYASPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
13.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 3 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALANYASPOR 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR
1461 TRABZON 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 2 GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
14.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 0 ALANYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 1 ALTINORDU A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 1461 TRABZON
GİRESUNSPOR 5 - 1 BOLUSPOR
15.Hafta
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALANYASPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
1461 TRABZON 1 - 1 GİRESUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
SAMSUNSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR
16.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 ALANYASPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BALIKESİRSPOR 6 - 0 BOLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
DENİZLİSPOR 4 - 1 1461 TRABZON
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
17.Hafta
SAMSUNSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 3 - 1 ALİMA YENİ MALATYASPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MULTIGROUP ALANYASPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
1461 TRABZON 0 - 0 BALIKESİRSPOR
18.Hafta
SAMSUNSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
1461 TRABZON 2 - 1 ALİMA YENİ MALATYASPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR 6 - 0 DENİZLİSPOR
19.Hafta
ALİMA YENİ MALATYASPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 0 MULTIGROUP ALANYASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
ALTINORDU A.Ş. 0 - 2 BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 2 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
20.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 GİRESUNSPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR 2 - 0 ALİMA YENİ MALATYASPOR
1461 TRABZON 1 - 3 ALTINORDU A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 0 BALIKESİRSPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
21.Hafta
ALTINORDU A.Ş. - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ALİMA YENİ MALATYASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - MULTIGROUP ALANYASPOR
BALIKESİRSPOR - VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ŞANLIURFASPOR - SAMSUNSPOR
GİRESUNSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - 1461 TRABZON
KARŞIYAKA - BOLUSPOR
22.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. - BALIKESİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
BOLUSPOR - SAMSUNSPOR
1461 TRABZON - KARŞIYAKA
VARTAŞ ELAZIĞSPOR - ALİMA YENİ MALATYASPOR
GİRESUNSPOR - ŞANLIURFASPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR - ALTINORDU A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR - ADANA DEMİRSPOR
23.Hafta
ALİMA YENİ MALATYASPOR - ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
KARŞIYAKA - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR - GİRESUNSPOR
ŞANLIURFASPOR - BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANA DEMİRSPOR - MULTIGROUP ALANYASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - VARTAŞ ELAZIĞSPOR
SAMSUNSPOR - 1461 TRABZON
24.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - ALİMA YENİ MALATYASPOR
DENİZLİSPOR - ŞANLIURFASPOR
GİRESUNSPOR - BALIKESİRSPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR - ALTINORDU A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. - KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ADANA DEMİRSPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR - KARŞIYAKA
1461 TRABZON - BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR - SAMSUNSPOR
25.Hafta
ALTINORDU A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
ALİMA YENİ MALATYASPOR - GİRESUNSPOR
BOLUSPOR - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
BALIKESİRSPOR - DENİZLİSPOR
KARŞIYAKA - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANA DEMİRSPOR - VARTAŞ ELAZIĞSPOR
SAMSUNSPOR - MULTIGROUP ALANYASPOR
ŞANLIURFASPOR - 1461 TRABZON
26.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR - 1461 TRABZON
BALIKESİRSPOR - ŞANLIURFASPOR
GİRESUNSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - ALTINORDU A.Ş.
MULTIGROUP ALANYASPOR - BOLUSPOR
DENİZLİSPOR - ALİMA YENİ MALATYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - SAMSUNSPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR - KARŞIYAKA
ADANASPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR
27.Hafta
ADANA DEMİRSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. - GİRESUNSPOR
ŞANLIURFASPOR - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARŞIYAKA - ADANASPOR A.Ş.
ALİMA YENİ MALATYASPOR - BALIKESİRSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - DENİZLİSPOR
BOLUSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
1461 TRABZON - MULTIGROUP ALANYASPOR
SAMSUNSPOR - VARTAŞ ELAZIĞSPOR
28.Hafta
ALİMA YENİ MALATYASPOR - ŞANLIURFASPOR
BALIKESİRSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
DENİZLİSPOR - ALTINORDU A.Ş.
VARTAŞ ELAZIĞSPOR - BOLUSPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR - ADANA DEMİRSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - KARŞIYAKA
ADANASPOR A.Ş. - SAMSUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - 1461 TRABZON
29.Hafta
SAMSUNSPOR - GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ALİMA YENİ MALATYASPOR
BOLUSPOR - ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA - GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. - BALIKESİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR - DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
1461 TRABZON - VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ŞANLIURFASPOR - MULTIGROUP ALANYASPOR
30.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR - MULTIGROUP ALANYASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ŞANLIURFASPOR
ALİMA YENİ MALATYASPOR - ALTINORDU A.Ş.
VARTAŞ ELAZIĞSPOR - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR - KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. - BOLUSPOR
GİRESUNSPOR - SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR - ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. - 1461 TRABZON
31.Hafta
ADANA DEMİRSPOR - ALİMA YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR - ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR - GİRESUNSPOR
1461 TRABZON - GÖZTEPE A.Ş.
KARŞIYAKA - BALIKESİRSPOR
SAMSUNSPOR - DENİZLİSPOR
ŞANLIURFASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR - VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. - KAYSERİ ERCİYESSPOR
32.Hafta
ADANASPOR A.Ş. - MULTIGROUP ALANYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ŞANLIURFASPOR - ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR - BOLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ADANA DEMİRSPOR
ALİMA YENİ MALATYASPOR - KARŞIYAKA
BALIKESİRSPOR - SAMSUNSPOR
GİRESUNSPOR - 1461 TRABZON
33.Hafta
SAMSUNSPOR - ALİMA YENİ MALATYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR - GİRESUNSPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR - GÖZTEPE A.Ş.
BOLUSPOR - BALIKESİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR - ALTINORDU A.Ş.
1461 TRABZON - DENİZLİSPOR
KARŞIYAKA - KAYSERİ ERCİYESSPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR - ŞANLIURFASPOR
34.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR - MULTIGROUP ALANYASPOR
ADANASPOR A.Ş. - VARTAŞ ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ŞANLIURFASPOR - ADANA DEMİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. - KARŞIYAKA
KAYSERİ ERCİYESSPOR - SAMSUNSPOR
ALİMA YENİ MALATYASPOR - BOLUSPOR
BALIKESİRSPOR - 1461 TRABZON
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.