TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Kupalar » Avrupa Kupaları » Avrupa Kupaları Ana Sayfa

Ludogorets - M.Başakşehir maçını Miroslav Zelinka yönetecek

UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir'in, Bulgaristan temsilcisi Ludogorets ile depl...

A. Konyaspor- O. Marsilya maçını Sergei Karasev yönetecek

UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor'un, Fransa'nın Olympique Marsilya takımı ile ken...

Beşiktaş-Porto maçını Antonio Mateu Lahoz yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimi Beşiktaş'ın, G Grubu'ndaki beşinci maçında Portekiz temsilcisi Porto ...

Salzburg 0-0 Atiker Konyaspor

UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, gurptaki dördüncü maçında Avusturya'nın Salzbur...

Medipol Başakşehir 1-1 Hoffenheim

UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir, gruptaki dördüncü maçında Almanya'nın Hoffenh...

Beşiktaş 1-1 Monaco

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, 4. hafta maçında Fransa temsilcisi Monaco ile 1-1 ...

Salzburg-Atiker Konyaspor maçının hakemleri açıklandı

UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor'un Avusturya'nın Salzburg takımıyla deplasmanda ...

Beşiktaş-Monaco maçını Paolo Tagliavento yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın 4. haftada Fransa temsilcisi Monaco ile İstanbul...

Medipol Başakşehir-Hoffenheim maçının hakemleri açıklandı

UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir'in, Almanya'nın Hoffenheim takımıyla İstanbul'...

Hoffenheim 3-1 Medipol Başakşehir

UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir, gruptaki 3. maçında Almanya'nın Hoffenheim ta...

Atiker Konyaspor 0-2 Salzburg

UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, gruptaki 3. maçında Avusturya'nın Salzburg takı...

Monaco 1-2 Beşiktaş

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, grupta oynadığı 3. maçta Fransa temsilcisi Monaco'...

Hoffenheim - Medipol Başakşehir maçının hakemleri açıklandı

UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir'in, Almanya'nın Hoffenheim takımıyla deplasman...

Atiker Konyaspor-Salzburg maçının hakemleri açıklandı

UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor'un, Avusturya'nın Salzburg takımı ile kendi evin...

Monaco-Beşiktaş maçını Milorad Mazic yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın 3. haftada Fransa temsilcisi Monaco ile deplasma...

Braga 2-1 Medipol Başakşehir

UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir, ikinci hafta maçında Portekiz temsilcisi Brag...

Atiker Konyaspor 2-1 Vitoria Guimaraes

UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, gruptaki ikinci maçında Portekiz temsilcisi Vit...

Beşiktaş 2-0 Leipzig

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu ikinci maçında temsilcimiz Beşiktaş, Almanya'nın Leipzig takımını 2-0 yendi. Vodafone Park...

M.Başakşehir- Braga maçını Matej Jug yönetecek

UEFA Avrupa Ligi mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir'in, C Grubu'nda Portekiz'in Braga takımıyla deplasmanda oy...

A. Konyaspor-Vitoria SC maçını Aleksandar Stavrev yönetecek

UEFA Avrupa Ligi mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor'un, I Grubu'nda Portekiz'in Vitoria Guimaraes takımı ile yap...

Beşiktaş-RB Leipzig maçını Sergei Karasev yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş'ın RB Leipzig ile oynayacağı karşılaşmanın hakemi b...

O. Marsilya 1-0 Atiker Konyaspor

UEFA Avrupa Ligi mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor, I Grubu'ndaki ilk maçında deplasmanda Fransa'nın Olympique ...

Medipol Başakşehir 0-0 Ludogorets

UEFA Avrupa Ligi mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir, C Grubu'nda 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda ...

Porto 1-3 Beşiktaş

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, gruptaki ilk maçında Portekiz temsilcisi Porto'yu ...

O.Marsilya-A.Konyaspor maçının hakemleri açıklandı

UEFA Avrupa Ligi mücadele eden temsilcimiz Atiker Konyaspor'un, I Grubu'nda deplasmanda Fransa'nın Olympique Marsilya il...

M.Başakşehir-Ludogorets maçının hakemleri açıklandı

UEFA Avrupa Ligi mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir'in, C Grubu'nda Bulgaristan temsilcisi Ludogorets ile yapa...

Porto-Beşiktaş maçını Anthony Taylor yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda mücadele edecek olan temsilcimiz Beşiktaş'ın deplasmanda Porto ile oynayacağı karşılaş...

Bursaspor, UEFA Gençlik Ligi'nde Saburtalo ile eşleşti

UEFA Gençlik Ligi'nde Bursaspor'un rakibi belli oldu. Bugün yapılan kura çekiminde temsilcimiz, ilk turda Gürcistan'ın S...

Konak Belediyespor 1-3 Gintra

2017-2018 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Elemeleri 1. Grup'ta yer alan Konak Belediyespor, gruptaki üçüncü karşılaşmasın...

Arnavutköy Belediye Spor, UEFA Futsal Kupası'ndan elendi

UEFA Futsal Kupası'nda ülkemizi temsil eden Arnavutköy Belediye Spor, ön eleme grubu maçları sonrası kupaya veda etti.

Konak Belediyespor 5-1 Partizan Bardejov

2017-2018 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Elemeleri 1. Grup'ta yer alan Konak Belediyespor, ikinci karşılaşmasında Slovak...

M.Başakşehir ve A.Konyaspor'un rakipleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi grup kuraları Fransa'nın Monaco şehrindeki Grimaldi Forum'da çekildi. Kura çekimi sonunda; Temscilciler...

Fenerbahçe 1-2 Vardar

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, 2-0 mağlup olduğu play-off turu ilk maçının rövanşında da&nbs...

Beşiktaş'ın rakipleri belli oldu

UEFA Şampiyonlar Ligi grup kuraları Fransa'nın Monaco şehrindeki Grimaldi Forum'da çekildi. Kura çekimi sonunda temsilci...

Sevilla 2-2 Medipol Başakşehir

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir, 2-1 mağlup olduğu play-off turu ilk maçının röva...

Konak Belediyespor 5-0 Martve

2017-2018 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi Elemeleri 1. Grup'ta yer alan Konak Belediyespor, ilk karşılaşmasında Gürcistan...

Fenerbahçe-Vardar maçını Daniel Stefanski yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin, Makedonya'nın Vardar takımı ile 24 Ağustos Perşembe günü ...

UEFA Futsal Kupası'nda Arnavutköy Bld. Spor'un maçları yarın başlıyor

UEFA Futsal Kupası'nda ülkemizi temsil eden Arnavutköy Belediye Spor'un ön eleme grubu maçları yarın başlıyor. E Grubu'n...

Sevilla-Medipol Başakşehir maçını William Collum yönetecek

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir'in, İspanya'nın Sevilla takımıyla 22 Ağustos Salı...

Vardar 2-0 Fenerbahçe

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe, play-off turu ilk maçında Makedonya'nın Vardar takımına 2-0 m...
[ «« ] [ « ]1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10[ » ] [ »» ]
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.