TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
  O G B M A Y AV P
1.ŞANLIURFASPOR 1 1 0 0 4 1 3 3
2.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 1 0 0 2 1 1 3
3.GAZİANTEPSPOR 1 0 0 1 1 2 -1 0
4.KIRKLARELİSPOR 1 0 0 1 1 4 -3 0

Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması Fikstürü

A Grubu Maçları
30 Kasım 2016 14.00 ŞANLIURFASPOR 4-1 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2016 18.30 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-1 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 14.00 KIRKLARELİSPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 16.30 GAZİANTEPSPOR - ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 16.30 GAZİANTEPSPOR - KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 18.30 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
27 Aralık 2016 14.00 KIRKLARELİSPOR - GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
29 Aralık 2016 17.00 ŞANLIURFASPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 GAZİANTEPSPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 KIRKLARELİSPOR - ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 ŞANLIURFASPOR - GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
B Grubu Maçları
1 Aralık 2016 12.00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1-2 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Aralık 2016 16.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
13 Aralık 2016 18.30 KASIMPAŞA A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 12.00 İNEGÖLSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
20 Aralık 2016 14.00 KASIMPAŞA A.Ş. - İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 14.30 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Aralık 2016 18.30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 14.30 İNEGÖLSPOR - KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 KASIMPAŞA A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 İNEGÖLSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
C Grubu Maçları
30 Kasım 2016 14.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR 2-1 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
30 Kasım 2016 20.30 FENERBAHÇE A.Ş. 1-2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
15 Aralık 2016 14.15 AMED SPORTİF FAALİYETLER - FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
15 Aralık 2016 18.30 GENÇLERBİRLİĞİ - MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2016 12.00 AMED SPORTİF FAALİYETLER - GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
22 Aralık 2016 20.30 MENEMEN BELEDİYE SPOR - FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
29 Aralık 2016 14.30 GENÇLERBİRLİĞİ - AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
29 Aralık 2016 20.30 FENERBAHÇE A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 AMED SPORTİF FAALİYETLER - MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 GENÇLERBİRLİĞİ - FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 MENEMEN BELEDİYE SPOR - GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 FENERBAHÇE A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
D Grubu Maçları
29 Kasım 2016 18.30 KAYSERİSPOR 3-0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2016 20.30 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1-2 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Aralık 2016 13.00 BOLUSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 20.30 BEŞİKTAŞ A.Ş. - KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
20 Aralık 2016 20.00 BOLUSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Aralık 2016 16.30 KAYSERİSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
27 Aralık 2016 20.30 BEŞİKTAŞ A.Ş. - BOLUSPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 12.00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 BOLUSPOR - KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 BEŞİKTAŞ A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 KAYSERİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - BOLUSPOR Detaylar Detaylar
E Grubu Maçları
30 Kasım 2016 12.00 TUZLASPOR 4-0 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
30 Kasım 2016 18.30 GALATASARAY A.Ş. 1-1 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
13 Aralık 2016 15.30 ELAZIĞSPOR - TUZLASPOR Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 14.15 24ERZİNCANSPOR - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Aralık 2016 16.00 ELAZIĞSPOR - 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 20.30 GALATASARAY A.Ş. - TUZLASPOR Detaylar Detaylar
27 Aralık 2016 12.30 24ERZİNCANSPOR - ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 20.30 TUZLASPOR - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 ELAZIĞSPOR - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 24ERZİNCANSPOR - TUZLASPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 GALATASARAY A.Ş. - 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 TUZLASPOR - ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
F Grubu Maçları
29 Kasım 2016 12.30 YENİ AMASYA SPOR 0-1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
29 Kasım 2016 16.45 SİVASSPOR 0-1 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Aralık 2016 16.30 GÖZTEPE A.Ş. - YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
13 Aralık 2016 20.30 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - SİVASSPOR Detaylar Detaylar
20 Aralık 2016 12.00 YENİ AMASYA SPOR - SİVASSPOR Detaylar Detaylar
20 Aralık 2016 18.00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Aralık 2016 16.30 SİVASSPOR - YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 18.30 GÖZTEPE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 GÖZTEPE A.Ş. - SİVASSPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 YENİ AMASYA SPOR - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 SİVASSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
G Grubu Maçları
29 Kasım 2016 14.30 ÜMRANİYESPOR 3-1 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
30 Kasım 2016 16.30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3-3 BURSASPOR Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 12.15 AYDINSPOR 1923 - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2016 20.30 BURSASPOR - ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 14.00 ÜMRANİYESPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2016 14.00 AYDINSPOR 1923 - BURSASPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 17.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Aralık 2016 16.30 BURSASPOR - AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 AYDINSPOR 1923 - ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 BURSASPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 ÜMRANİYESPOR - BURSASPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
H Grubu Maçları
1 Aralık 2016 14.00 KIZILCABÖLÜKSPOR 0-4 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2016 20.30 TRABZONSPOR A.Ş. 1-2 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
14 Aralık 2016 18.30 ATİKER KONYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15 Aralık 2016 12.15 GÜMÜŞHANESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2016 12.00 GÜMÜŞHANESPOR - ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2016 18.30 TRABZONSPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
28 Aralık 2016 16.30 ATİKER KONYASPOR - GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
29 Aralık 2016 18.30 KIZILCABÖLÜKSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 GÜMÜŞHANESPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
18 Ocak 2017 ATİKER KONYASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 TRABZONSPOR A.Ş. - ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2017 KIZILCABÖLÜKSPOR - GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
Ziraat Türkiye Kupası Eleme Turu

3.Tur Maçları
25 Ekim 2016 12.00 PENDİKSPOR 0-1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 13.00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-1 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 14.00 BANDIRMASPOR 1-1
(Pen. 5-6)
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 14.00 24ERZİNCANSPOR 2-1 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 14.00 KIZILCABÖLÜKSPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 16.30 ELAZIĞSPOR 1-1
(Pen. 5-2)
OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 17.15 GAZİANTEPSPOR 1-0 DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 19.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-0 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Ekim 2016 21.00 GALATASARAY A.Ş. 5-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 12.00 İNEGÖLSPOR 3-2 SARIYER Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 13.30 GÜMÜŞHANESPOR 2-1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 14.15 ÇORUM BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 14.30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0-2 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 14.30 KIRKLARELİSPOR 2-1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 15.00 SİVASSPOR 3-2 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 15.00 SAMSUNSPOR 1-4 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 15.00 AFJET AFYONSPOR 1-1
(Pen. 4-5)
ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 15.00 BALIKESİRSPOR 0-0
(Pen. 1-4)
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 15.00 BOLUSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
ELAZİZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 16.30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1-4 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 16.30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5-2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2016 21.00 BURSASPOR 3-0 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2016 12.00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0-3 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Ekim 2016 13.30 YENİ AMASYA SPOR 1-0 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2016 14.30 AYDINSPOR 1923 1-0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Ekim 2016 18.30 KASIMPAŞA A.Ş. 2-0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Ekim 2016 21.00 KAYSERİSPOR 1-0 BUCASPOR Detaylar Detaylar
2.Tur Maçları
20 Eylül 2016 12.30 OFSPOR A.Ş. 5-3 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2016 15.00 ORHANGAZİSPOR 2-3 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2016 16.30 ELAZIĞSPOR 6-4 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2016 18.30 AFJET AFYONSPOR 2-1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
20 Eylül 2016 21.00 AYTEMİZ ALANYASPOR 0-1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 12.00 24ERZİNCANSPOR 3-2 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 13.00 DERSİM SPOR 1-0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 13.00 CİZRE SPOR 0-2 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.00 ELAZİZ BELEDİYESPOR 4-2 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.00 HATAYSPOR 0-1 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.00 YOMRASPOR 0-0
(Pen. 4-1)
İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-1 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-3 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.00 SİVAS BELEDİYE SPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
BUCASPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.00 KIRIKHANSPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.00 DÜZYURTSPOR 2-0 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-0 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.30 KASTAMONUSPOR 1966 1-2 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.30 KEÇİÖRENGÜCÜ 2-0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1-2 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 14.30 ANKARA ADLİYE SPOR 0-3 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 KIRKLARELİSPOR 2-1 ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1-0 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 İNEGÖLSPOR 3-0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 SARIYER 1-0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 KOCAELİ BİRLİK SPOR 2-0 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1-1
(Pen. 8-7)
MANAVGATSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 SİLİVRİSPOR 1-1
(Pen. 3-5)
ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2-1 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3-0 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1-0 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 BANDIRMASPOR 3-1 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 BOLUSPOR 4-0 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 15.00 PENDİKSPOR 3-2 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 16.30 YENİ MALATYASPOR 4-0 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 16.30 SAMSUNSPOR 1-1
(Pen. 6-5)
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 19.00 MANİSASPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 19.00 TRABZONSPOR A.Ş. 6-0 SERHAT ARDAHAN SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2016 21.30 ADANA DEMİRSPOR 1-3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 12.00 EYÜPSPOR 0-2 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 14.00 BAYRAMPAŞA 0-1 BURSASPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 14.30 BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2-0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 15.00 KIZILCABÖLÜKSPOR 5-1 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 16.30 DENİZLİSPOR 2-1 KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 17.00 SİVASSPOR 3-1 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 19.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0-0
(Pen. 3-2)
DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2016 21.30 GÖZTEPE A.Ş. 5-0 KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
1.Tur Maçları
6 Eylül 2016 14.30 ORDUSPOR 0-1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14.30 ARAKLI 1961 SPOR 0-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14.30 PAZARSPOR 1-3 DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14.30 SERHAT ARDAHAN SPOR 1-0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14.30 24ERZİNCANSPOR 1-0 MUŞ SPOR FC Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14.30 12 BİNGÖL SPOR 1-1
(Pen. 7-8)
DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14.30 ELAZİZ BELEDİYESPOR 2-0 IĞDIR ARAS SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14.30 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-1 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14.30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 14.30 CİZRE SPOR 4-0 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-1 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.00 KIRIKHANSPOR 2-0 KOZAN BLD.SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.00 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 1-0 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 2-0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.00 ANKARA ADLİYE SPOR 3-2 ERBAASPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.00 ÇORUM BELEDİYESPOR 4-1 BARTINSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.00 ANKARA DEMİRSPOR 0-1 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1-0 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 SİLİVRİSPOR 1-0 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 KARTALSPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 BEYLERBEYİSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 TEKİRDAĞSPOR 0-3 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 SULTANGAZİ SPOR 1-1
(Pen. 4-5)
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1-0 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 DERİNCE SPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 1-2)
SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 DÜZCESPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 YEŞİL BURSA A.Ş. 1-0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 DARDANELSPOR A.Ş. 0-1 ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 KÜTAHYASPOR 1-0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 TİRE 1922 SPOR 1-0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0-0
(Pen. 4-3)
MUĞLASPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 KIZILCABÖLÜKSPOR 2-2
(Uzt. 5-2)
ALTAY Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 KEMERSPOR 2003 2-0 PAYASSPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 MANAVGATSPOR 1-0 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Eylül 2016 15.30 AFJET AFYONSPOR 2-0 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
Ön Eleme Maçları
29 Ağustos 2016 15.30 SERHAT ARDAHAN SPOR 2-1 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15.30 IĞDIR ARAS SPOR 2-1 SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15.30 MUŞ SPOR FC 1-1
(Pen. 5-3)
AĞRI 1970 SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15.30 MARDİN 47 SPOR 1-1
(Pen. 5-6)
KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15.30 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1-1
(Uzt. 3-1)
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15.30 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 1-1
(Pen. 5-6)
KARAMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 15.30 EĞİRDİR SPOR 0-0
(Pen. 3-4)
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16.00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 1-3 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16.00 BARTINSPOR 2-0 BOZÜYÜK VİTRASPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16.00 AYANCIK BELEDİYESPOR 1-10 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16.00 YAPRAKLI BLD.SPOR 1-10 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16.00 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 1-2 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16.00 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1-2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Ağustos 2016 16.00 KİLİS BLD.SPOR 2-0 ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.