TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
21 Ekim 2017 14:00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1-0 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2017 14:00 OFSPOR A.Ş. 1-2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Ekim 2017 14:00 12 BİNGÖL SPOR 2-1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2017 14:30 ERZİN BELEDİYESPOR 1-2 KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
21 Ekim 2017 14:30 DÜZCESPOR 1-0 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2017 15:00 HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2-1 KOZAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Ekim 2017 19:00 ÇANAKKALE DARDANEL SK 0-2 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
22 Ekim 2017 13:30 ERBAASPOR 0-1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Ekim 2017 14:30 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0-0 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 9 6 2 1 13 3 10 20
2.KEMERSPOR 2003 9 5 3 1 21 12 9 18
3.BAYRAMPAŞA 9 5 3 1 11 4 7 18
4.12 BİNGÖL SPOR 9 4 3 2 9 7 2 15
5.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 9 3 4 2 13 9 4 13
6.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 9 3 4 2 11 8 3 13
7.OFSPOR A.Ş. 9 4 1 4 10 8 2 13
8.ÇATALCA SPOR 9 3 4 2 8 7 1 13
9.KOZAN BELEDİYESPOR 9 4 1 4 15 15 0 13
10.DÜZCESPOR 9 4 1 4 10 14 -4 13
11.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 9 3 3 3 9 8 1 12
12.ÇANAKKALE DARDANEL SK 9 3 3 3 10 11 -1 12
13.BERGAMA BELEDİYESPOR 9 3 1 5 12 17 -5 10
14.ERBAASPOR 9 2 3 4 7 8 -1 9
15.YOMRASPOR 9 2 2 5 5 9 -4 8
16.ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 9 1 4 4 6 12 -6 7
17.ERZİN BELEDİYESPOR 9 2 1 6 5 12 -7 7
18.YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 9 2 1 6 7 18 -11 7

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3. Lig
01 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 2 - 4 BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 6 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YOMRASPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 ERBAASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR 1 - 1 ÇATALCA SPOR
2.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 2 DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 YOMRASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 KEMERSPOR 2003
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 4 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 12 BİNGÖL SPOR
3.Hafta
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 ERBAASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRASPOR 0 - 2 ÇATALCA SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 3 KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
12 BİNGÖL SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KEMERSPOR 2003 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
4.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 4 - 2 ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR 1 - 3 KEMERSPOR 2003
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 0 12 BİNGÖL SPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 YOMRASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 2 DÜZCESPOR
5.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 1 - 1 BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DÜZCESPOR 0 - 4 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR 1 - 0 YOMRASPOR
6.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 4 - 0 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ERBAASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 4 OFSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
YOMRASPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
ÇATALCA SPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 12 BİNGÖL SPOR
7.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 2 BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 1 - 1 YOMRASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
8.Hafta
YOMRASPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 0 DÜZCESPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 12 BİNGÖL SPOR
9.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 2 KEMERSPOR 2003
12 BİNGÖL SPOR 2 - 1 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR 1 - 0 YOMRASPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK 0 - 2 BAYRAMPAŞA
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR 0 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
10.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 - DÜZCESPOR
BAYRAMPAŞA - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - OFSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ERBAASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
11.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR - ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - KEMERSPOR 2003
12.Hafta
BAYRAMPAŞA - ERBAASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMERSPOR 2003 - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - OFSPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
13.Hafta
OFSPOR A.Ş. - KEMERSPOR 2003
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - ERZİN BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR - DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BAYRAMPAŞA
KOZAN BELEDİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR - YOMRASPOR
14.Hafta
ÇATALCA SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - ERBAASPOR
YOMRASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYRAMPAŞA - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DÜZCESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KOZAN BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - 12 BİNGÖL SPOR
15.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KEMERSPOR 2003
KOZAN BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
OFSPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - YOMRASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - 12 BİNGÖL SPOR
16.Hafta
BAYRAMPAŞA - KOZAN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
DÜZCESPOR - OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
12 BİNGÖL SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
17.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - DÜZCESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. - ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
18.Hafta
ÇATALCA SPOR - 12 BİNGÖL SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - YOMRASPOR
ERBAASPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DÜZCESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
19.Hafta
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
KEMERSPOR 2003 - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
12 BİNGÖL SPOR - OFSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - ÇATALCA SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DÜZCESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
20.Hafta
ÇATALCA SPOR - YOMRASPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BERGAMA BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR - OFSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA - 12 BİNGÖL SPOR
21.Hafta
KEMERSPOR 2003 - ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR - ERBAASPOR
OFSPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YOMRASPOR - BAYRAMPAŞA
ÇANAKKALE DARDANEL SK - BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
22.Hafta
KOZAN BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - DÜZCESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ERBAASPOR
BAYRAMPAŞA - KEMERSPOR 2003
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - OFSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - 12 BİNGÖL SPOR
23.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
12 BİNGÖL SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
OFSPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 - YOMRASPOR
24.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇANAKKALE DARDANEL SK
ÇATALCA SPOR - DÜZCESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
BAYRAMPAŞA - ERZİN BELEDİYESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - 12 BİNGÖL SPOR
25.Hafta
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
ÇANAKKALE DARDANEL SK - ÇATALCA SPOR
OFSPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - BAYRAMPAŞA
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERBAASPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
12 BİNGÖL SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
26.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BAYRAMPAŞA - ÇANAKKALE DARDANEL SK
YOMRASPOR - DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ERBAASPOR
ÇATALCA SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - ERZİN BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - OFSPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
27.Hafta
OFSPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
DÜZCESPOR - KEMERSPOR 2003
ERZİN BELEDİYESPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
12 BİNGÖL SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - YOMRASPOR
28.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KEMERSPOR 2003 - ÇANAKKALE DARDANEL SK
KOZAN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - DÜZCESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YOMRASPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - ERBAASPOR
BAYRAMPAŞA - OFSPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
29.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ÇATALCA SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - KEMERSPOR 2003
ÇANAKKALE DARDANEL SK - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR - BAYRAMPAŞA
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. - YOMRASPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
30.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
ÇATALCA SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
YOMRASPOR - ERBAASPOR
KEMERSPOR 2003 - OFSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DÜZCESPOR - 12 BİNGÖL SPOR
31.Hafta
12 BİNGÖL SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
ERBAASPOR - KEMERSPOR 2003
ÇANAKKALE DARDANEL SK - DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BAYRAMPAŞA
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YOMRASPOR
32.Hafta
YOMRASPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
12 BİNGÖL SPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA - BERGAMA BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DÜZCESPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - OFSPOR A.Ş.
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - ERBAASPOR
33.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KEMERSPOR 2003
ERBAASPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. - DÜZCESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - BAYRAMPAŞA
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR - ÇANAKKALE DARDANEL SK
BERGAMA BELEDİYESPOR - YOMRASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ÇATALCA SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - 12 BİNGÖL SPOR
34.Hafta
BAYRAMPAŞA - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
YOMRASPOR - KOZAN BELEDİYESPOR
ÇATALCA SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 - BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK - OFSPOR A.Ş.
12 BİNGÖL SPOR - YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
DÜZCESPOR - ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
TFF 3. Lig
02 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
EROKSPOR A.Ş. 2 - 0 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 1 - 1 KIRIKHANSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
2.Hafta
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 3 - 3 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLASPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON
3.Hafta
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 2 - 3 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
4.Hafta
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 2 - 2 TURGUTLUSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLASPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 2 EROKSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
5.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
EROKSPOR A.Ş. 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 3 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 PAZARSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 0 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
1461 TRABZON 1 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KIRIKHANSPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
6.Hafta
PAZARSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 2 - 1 KIRIKHANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 GÖLCÜKSPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 1461 TRABZON
7.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 3 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR 5 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 EROKSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TURGUTLUSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
8.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 TİRE 1922 SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 4 TURGUTLUSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 2 KIRIKHANSPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 1 - 1 ANADOLU BAĞCILAR SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
9.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR 1 - 2 PAZARSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
YEŞİL BURSA A.Ş. 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 EROKSPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
1461 TRABZON 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
10.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - TURGUTLUSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
GÖLCÜKSPOR - TİRE 1922 SPOR
PAZARSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR - 1461 TRABZON
ANKARA DEMİRSPOR - KIRIKHANSPOR
11.Hafta
KIRIKHANSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - MUĞLASPOR
TURGUTLUSPOR - EROKSPOR A.Ş.
1461 TRABZON - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - TİRE 1922 SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
12.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KIRIKHANSPOR
MUĞLASPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
EROKSPOR A.Ş. - 1461 TRABZON
PAZARSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TİRE 1922 SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - TURGUTLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
13.Hafta
1461 TRABZON - GÖLCÜKSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR - EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MUĞLASPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
TURGUTLUSPOR - TİRE 1922 SPOR
14.Hafta
GÖLCÜKSPOR - KIRIKHANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR - MUĞLASPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
TİRE 1922 SPOR - 1461 TRABZON
15.Hafta
KIRIKHANSPOR - TİRE 1922 SPOR
1461 TRABZON - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - EROKSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - KAYSERİ ERCİYESSPOR
MUĞLASPOR - ANKARA DEMİRSPOR
PAZARSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YEŞİL BURSA A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
16.Hafta
GÖLCÜKSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - PAZARSPOR
TİRE 1922 SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR - MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
EROKSPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
TURGUTLUSPOR - 1461 TRABZON
17.Hafta
1461 TRABZON - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - EROKSPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - GÖLCÜKSPOR
MUĞLASPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - TİRE 1922 SPOR
18.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
MUĞLASPOR - EROKSPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KIRIKHANSPOR - 1461 TRABZON
19.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KIRIKHANSPOR
GÖLCÜKSPOR - MUĞLASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - PAZARSPOR
1461 TRABZON - YEŞİL BURSA A.Ş.
TURGUTLUSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TİRE 1922 SPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
EROKSPOR A.Ş. - ERGENE VELİMEŞE SPOR
20.Hafta
MUĞLASPOR - TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - GÖLCÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - TURGUTLUSPOR
PAZARSPOR - EROKSPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - KIRIKHANSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - 1461 TRABZON
21.Hafta
TİRE 1922 SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
1461 TRABZON - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
EROKSPOR A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÖLCÜKSPOR - PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
KIRIKHANSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TURGUTLUSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
22.Hafta
PAZARSPOR - TİRE 1922 SPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - GÖLCÜKSPOR
MUĞLASPOR - TURGUTLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - EROKSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KIRIKHANSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - 1461 TRABZON
23.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1461 TRABZON - MUĞLASPOR
GÖLCÜKSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
TİRE 1922 SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
EROKSPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - PAZARSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
TURGUTLUSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
KIRIKHANSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
24.Hafta
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - TİRE 1922 SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - YEŞİL BURSA A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - GÖLCÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAZARSPOR - TURGUTLUSPOR
EROKSPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR - KIRIKHANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - 1461 TRABZON
25.Hafta
GÖLCÜKSPOR - EROKSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - MUĞLASPOR
TURGUTLUSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - KAYSERİ ERCİYESSPOR
TİRE 1922 SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
1461 TRABZON - PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
26.Hafta
MUĞLASPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR - TURGUTLUSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAZARSPOR - KIRIKHANSPOR
GÖLCÜKSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - 1461 TRABZON
27.Hafta
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - EROKSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - MUĞLASPOR
1461 TRABZON - KAYSERİ ERCİYESSPOR
KIRIKHANSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
TURGUTLUSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
YEŞİL BURSA A.Ş. - PAZARSPOR
TİRE 1922 SPOR - GÖLCÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
28.Hafta
MUĞLASPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
PAZARSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
EROKSPOR A.Ş. - TURGUTLUSPOR
TİRE 1922 SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR - KIRIKHANSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - 1461 TRABZON
29.Hafta
1461 TRABZON - EROKSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - MUĞLASPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - PAZARSPOR
TURGUTLUSPOR - GÖLCÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ERGENE VELİMEŞE SPOR
30.Hafta
PAZARSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - YEŞİL BURSA A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - MUĞLASPOR
TİRE 1922 SPOR - TURGUTLUSPOR
EROKSPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR - 1461 TRABZON
31.Hafta
YEŞİL BURSA A.Ş. - EROKSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - ANKARA DEMİRSPOR
MUĞLASPOR - PAZARSPOR
KIRIKHANSPOR - GÖLCÜKSPOR
TURGUTLUSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
1461 TRABZON - TİRE 1922 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
32.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
EROKSPOR A.Ş. - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - MUĞLASPOR
TİRE 1922 SPOR - KIRIKHANSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - 1461 TRABZON
33.Hafta
PAZARSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1461 TRABZON - TURGUTLUSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - EROKSPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
MUĞLASPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR
ANADOLU BAĞCILAR SPOR - GÖLCÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
34.Hafta
TİRE 1922 SPOR - ANADOLU BAĞCILAR SPOR
EROKSPOR A.Ş. - YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - PAZARSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - MUĞLASPOR
TURGUTLUSPOR - KIRIKHANSPOR
GÖLCÜKSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - 1461 TRABZON
TFF 3. Lig
03 Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
TEKİRDAĞSPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 2 PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 1 CİZRE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
2.Hafta
PAYASSPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 TEKİRDAĞSPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
CİZRE SPOR 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
3.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 3 - 1 PAYASSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 3 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ARSİNSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
4.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 0 AYDINSPOR 1923
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 0 - 1 TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR 2 - 1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR 2 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
5.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 1 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ARSİNSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
AYDINSPOR 1923 0 - 1 KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR 1 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 0 PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 3 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
6.Hafta
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR 3 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
PAYASSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 1 TEKİRDAĞSPOR
7.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 0 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 PAYASSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR 3 - 1 CİZRE SPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 4 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
8.Hafta
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0 - 4 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3 - 2 TEKİRDAĞSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR 1 - 0 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 4 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
9.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 6 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 CİZRE SPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 PAYASSPOR
TEKİRDAĞSPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1 - 0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
10.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - AYDINSPOR 1923
ÇORUM BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - TEKİRDAĞSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
PAYASSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR - ARSİNSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
11.Hafta
ARSİNSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
KOCAELİSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - CİZRE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ANKARA ADLİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 - KIZILCABÖLÜKSPOR
TEKİRDAĞSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
12.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - PAYASSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ÇORUM BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR - ARSİNSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA ADLİYE SPOR - TEKİRDAĞSPOR
CİZRE SPOR - KOCAELİSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - AYDINSPOR 1923
13.Hafta
ARSİNSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
PAYASSPOR - CİZRE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
TARSUS İDMAN YURDU - KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
14.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - PAYASSPOR
CİZRE SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - KOCAELİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ARSİNSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
15.Hafta
KOCAELİSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TEKİRDAĞSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
PAYASSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ARSİNSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
AYDINSPOR 1923 - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
16.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - AYDINSPOR 1923
ANKARA ADLİYE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ARSİNSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - CİZRE SPOR
TEKİRDAĞSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - PAYASSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
17.Hafta
PAYASSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
CİZRE SPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 - TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
18.Hafta
CİZRE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
AYDINSPOR 1923 - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ARSİNSPOR - TEKİRDAĞSPOR
KOCAELİSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
19.Hafta
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ARSİNSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TEKİRDAĞSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - KOCAELİSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - AYDINSPOR 1923
ANKARA ADLİYE SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - CİZRE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - PAYASSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - ELAZİZ BELEDİYESPOR
20.Hafta
PAYASSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
TARSUS İDMAN YURDU - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - AYDINSPOR 1923
KOCAELİSPOR - TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
21.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ARSİNSPOR
AYDINSPOR 1923 - TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KOCAELİSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - CİZRE SPOR
TEKİRDAĞSPOR - PAYASSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
22.Hafta
PAYASSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
CİZRE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR - AYDINSPOR 1923
TARSUS İDMAN YURDU - ARSİNSPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
23.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ARSİNSPOR - KOCAELİSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA ADLİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - CİZRE SPOR
AYDINSPOR 1923 - PAYASSPOR
TEKİRDAĞSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
24.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
KOCAELİSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
CİZRE SPOR - TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - AYDINSPOR 1923
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ANKARA ADLİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIZILCABÖLÜKSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - ARSİNSPOR
25.Hafta
TEKİRDAĞSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - KOCAELİSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - CİZRE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - KIZILCABÖLÜKSPOR
ARSİNSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 - ELAZİZ BELEDİYESPOR
26.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR - AYDINSPOR 1923
KIZILCABÖLÜKSPOR - TEKİRDAĞSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
PAYASSPOR - KOCAELİSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
27.Hafta
AYDINSPOR 1923 - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - PAYASSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
KOCAELİSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
TEKİRDAĞSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - ELAZİZ BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR - CİZRE SPOR
28.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇORUM BELEDİYESPOR - PAYASSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ARSİNSPOR
CİZRE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - AYDINSPOR 1923
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KOCAELİSPOR
29.Hafta
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
TEKİRDAĞSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ÇORUM BELEDİYESPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - CİZRE SPOR
PAYASSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
30.Hafta
ELAZİZ BELEDİYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
CİZRE SPOR - PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - AYDINSPOR 1923
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - KOCAELİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - TEKİRDAĞSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
31.Hafta
PAYASSPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 - ANKARA ADLİYE SPOR
TEKİRDAĞSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
ÇORUM BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
ARSİNSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ELAZİZ BELEDİYESPOR
32.Hafta
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - CİZRE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - PAYASSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ANKARA ADLİYE SPOR - ARSİNSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - TEKİRDAĞSPOR
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - KOCAELİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - AYDINSPOR 1923
33.Hafta
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - TEKİRDAĞSPOR
ARSİNSPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU - ANKARA ADLİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
AYDINSPOR 1923 - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
PAYASSPOR - KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
34.Hafta
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR - CİZRE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - PAYASSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş - ARSİNSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
ANKARA ADLİYE SPOR - KOCAELİSPOR
TEKİRDAĞSPOR - AYDINSPOR 1923
KIZILCABÖLÜKSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.