TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

Futsal Ligi şampiyonu Osmanlıspor FK kupasını aldı

2017- 18 Futsal Ligi şampiyonu Osmanlıspor FK, Spor Toto 1. Ligi'nin 2.haftasında oynanan Osmanlıspor FK- Giresunspor ma...

U17 Milli Takımı, Beyaz Rusya'yı 2-0 yendi

Ukrayna'nın ev sahipliği yaptığı ve 8 takımın katılımıyla düzenlenen Viktor Bannikov Turnuvası'nda B Grubu'nda yer alan ...

Hatayspor kupasını aldı

2017-2018 sezonunda TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta şampiyon olarak Spor Toto 1. Lig'e yükselen Hatayspor kupasını aldı.

Belhanda'dan UEFA EURO 2024 tavsiyesi

Galatasaray kariyeri öncesi bir Fransa, iki Ukrayna Premier Lig, iki de Ukrayna Kupası şampiyonluğu yaşayan, yılın en iy...

Liglerde haftanın programı

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 2. hafta karşılaşmaları 17, 18, 19 ve 20 Ağustos tarihl...

Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı'nda değişiklik

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunun 15.08.2018 tarih ve 94 sayılı toplantısında alınan kararla;  Sağlık Ek...

Antrenör Lisans Kursları başvuruları başladı

Antrenör lisans kursları başvuruları başladı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi TFF.org üzerinden yap...

U19 Kadın Milli Takımı'nın Polonya maçları aday kadrosu açıklandı

U19 Kadın Milli Takımımızın Polonya ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu belli oldu. 28 ve 30 Ağustos 2018 ta...

Cüneyt Çakır, Suudi Arabistan Süper Kupa maçını yönetecek

Suudi Arabistan Futbol Federasyonu'nun ismen daveti, Merkez Hakem Kurulu onayı ile Cüneyt Çakır, Al-Hilal ile Al Ittihad...

Burnley 1-0 Medipol Başakşehir

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Medipol Başakşehir, 3. ön eleme turu rövanş müsabakasında İngiliz ekibi Burnle...

LASK Linz 2-1 Beşiktaş

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Beşiktaş, 3. ön eleme turu rövanş müsbakasında Avusturya ekibi LASK Linz'e 2-1 mağlup...

U17 Milli Takımı, İsrail'i 1-0 yendi

Ukrayna'nın ev sahipliği yaptığı ve 8 takımın katılımıyla düzenlenen Viktor Bannikov Turnuvası'nda B Grubu'nda yer alan ...

Kadın futbolu gelişim toplantısı İstanbul'da yapıldı

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Merkezi'nde kadın futbolu kulüpleri ile istişare toplantısı yapıldı. Toplan...

Tahkim Kurulu Kararları - 16.08.2018

TFF Tahkim Kurulu 16 Ağustos 2018 günlü (43) sayılı toplantısında gündemindeki dosyaları inceleyerek aşağıdaki kararları...

Teknik Adam Talimatlarında değişiklik

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 01.08.2018 tarih ve 92 sayılı toplantısında alınan kararla; Teknik Ad...

Ziraat Türkiye Kupası 1. tur programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası 1. tur karşılaşmalarının programı açıklandı.

TFF 2 ve 3. Lig ilk yarı maç programı açıklandı

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'in ilk yarı müsabakalarının programı açıklandı. TFF 2 ve 3. Lig karşılaşma programı için aşağıd...

PFDK Kararları - 16.08.2018

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 16.08.2018 tarih ve 2 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtil...

Acımız büyük!

Adıyaman'ın Kömür Beldesi kırsalında terör örgütünün hain saldırısı sonucu kahraman askerlerimizin şehit olduğunu, bazı ...

2019 UEFA Süper Kupa ev sahipliği devir teslim töreni yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonu'nun ev sahipliğinde Beşiktaş Vodafone Park'ta oynanacak 2019 UEFA Süper Kupa'nın ev sahipliği...

FIFA Dünya sıralaması açıklandı

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ağustos ayı dünya sıralamasını açıkladı. Milli takımlar dünya sıralama...

U19 Milli Takımı'nın Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosu açıklandı

U19 Milli Takımımızın 29 Ağustos - 10 Eylül 2018 tarihlerinde Rusya'da düzenlenecek olan Valentin Granatkin Turnuvası'na...

U17 Milli Takımı, Letonya'yı 2-0 yendi

Ukrayna'nın ev sahipliği yaptığı ve 8 takımın katılımıyla düzenlenen Viktor Bannikov Turnuvası'nda B Grubu'nda yer alan ...

Spor Toto BAL 2018 - 2019 Sezonu grupları belli oldu

2018-2019 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig grupları bellii oldu. 80 ilden 151 takımın katılacağı BAL'da 8 grup 14 ta...

Süper Lig Hakemleri, 1. Hafta değerlendirme toplantısı yapıldı

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakalarında uygulanmasına başlanan Video Yardımcı Hakem ...

Mustafa Bozbağ yeniden 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı seçildi

TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği'nin bugün gerçekleştirilen Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Giresunspor Kul...

Fenerbahçe 1 - 1 Benfica

UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe, 3. ön eleme turu rövanş müsabakasında Benfica ile 1 - 1 berabere kal...

U17 Milli Takımı hazırlıklarını tamamladı

Ukrayna'nın Kiev kentinde 14 - 20 Ağustos 2018 tarihlerinde düzenlenecek Viktor Bannikov Turnuvası'nda mücadele edecek U...

Disiplin Sevkleri - 14.08.2018

Hukuk Müşavirliği'nce 14.08.2018 tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevk raporları aşağıda belirtil...

PFDK Kararları - 14.08.2018

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 14.08.2018 tarih ve 1 sayılı toplantısında almış olduğu karar aşağıda belirtilmiş...

Bölgesel Gelişim Ligleri grupları belli oldu

Spor Toto Gelişim Ligleri kapsamında yer alan Bölgesel Gelişim U15, U16, U17 ve U19 liglerine ait grup planlaması yapıld...

UEFA'dan Hüseyin Göçek'e görev

FIFA kokartlı hakemlerimizden Hüseyin Göçek, 16 Ağustos Perşembe günü Danimarka'nın Brondby ile Sırbistan'ın Spartak Sub...

UEFA'dan Halil Umut Meler'e görev

FIFA kokartlı hakemlerimizden Halil Umut Meler, 16 Ağustos Perşembe günü Danimarka'nın Kopenhag ile Bulgaristan'ın CSKA ...

UEFA'dan Erol Ersoy'a görev

UEFA Gözlemcisi Erol Ersoy, İtalya'nın Atalanta ile İsrail'in Hapoel Haifa takımları arasında 16 Ağustos 2018 Perşembe g...

UEFA'dan Zihni Aksoy'a görev

UEFA Gözlemcisi Zihni Aksoy, Polonya'nın Lech Poznan ile Belçika'nın Genk takımları arasında 16 Ağustos 2018 Perşembe gü...

Ataşehir Belediye 6-1 Mitrovica

Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde 4.eleme grubunda mücadele eden Ataşehir Belediyespor, grubundaki son maçında Kosova ekibi ...

LASK Linz - Beşiktaş maçını Nikola Dabanović yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Beşiktaş'ın 3. ön eleme turu rövanşında Avusturya ekibi LASK Linz ile karşılaşacağı m...

Burnley - Medipol Başakşehir maçını István Kovács yönetecek

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Medipol Başakşehir'in 3. ön eleme turu rövanşında İngiliz ekibi Burnley i...

UEFA'dan Oğuz Sarvan'a görev

UEFA Gözlemcisi Oğuz Sarvan, Rusya'nın Spartak Moskova ile Yunanistan'ın Paok takımları arasında 14 Ağustos 2018 Salı gü...

U16 Milli Takımı'nın St. George's Park Turnuvası aday kadrosu açıklandı

U16 Milli Takımımızın 21 - 25 Ağustos 2018 tarihlerinde İngiltere'de düzenlenecek olan St. George's Park Turnuvası'na ka...
[ «« ] [ « ]1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10[ » ] [ »» ]
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.