TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
SALİH KAVRAZLI
ALTINORDU A.Ş.
42
ALİ AKMAN
BURSASPOR
37
MUSTAFA AYAZOĞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
33
ÖMER FARUK SAĞMEN
KONYASPOR
32
EMİRHAN ERGÜN
ATAKUM BELEDİYESPOR
31
SÜLEYMAN KARAGÜLMEZ
ANTALYASPOR A.Ş.
31
BERAT ALTINDİŞ
YEŞİL BURSA A.Ş.
28
MUSTAFA ÇAKIL
ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR
27
OKTAY SERHAT KAHYA
GÖZTEPE A.Ş.
25
SEFA KALAYLAR
BURSASPOR
25
HAKAN YEŞİL
TRABZONSPOR A.Ş.
23
MEHMET BUĞRA ASLAN
İNEGÖLSPOR
23
ATALAY YILDIRIM
GALATASARAY A.Ş.
22
MEHMET ALİ AY
1920 MARAŞ SPOR
22
MUSA ÇAKIR
GÖLCÜKSPOR
21
AHMET EREN AKGÜNEY
ALTINORDU A.Ş.
20
BOZAN UYMAZ
GALATASARAY A.Ş.
20
CELAL SARI
DENİZLİSPOR
20
EMRE DEMİR
KAYSERİSPOR
20
MUHAMMET CİHAT YENİEKİNCİ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
19
MUHAMMET EMİN BİRŞEN
TRABZONSPOR A.Ş.
19
ADEM DURGUN
BUCASPOR
18
AHMET EMİR ÖZBAY
BEŞİKTAŞ A.Ş.
18
VEYSEL BAĞIRSAKÇI
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
18
ABDULCELAL KÜPELİ
ADANA DEMİRSPOR
17
CEM ŞİMŞEK
ESKİŞEHİRSPOR
17
ENİS DESTAN
ALTINORDU A.Ş.
17
ERALP AKKUŞ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
17
HAKTAN DURAN
DENİZLİSPOR
17
İBRAHİM HALİL ERES
SİİRT BOTANGÜCÜ SPOR
17
KEREM BİDECİ
DÜZCESPOR
17
METEHAN ÜLGER
MANİSASPOR
17
MUHAMMET AKPINAR
TRABZONSPOR A.Ş.
17
SARP EKİNCİ
GENÇLERBİRLİĞİ
17
YUNUS EMRE YILMAZ
TOKATSPOR
17
YUSUF BATUHAN ANIL
BEŞİKTAŞ A.Ş.
17
ALPEREN BAŞKONAK
ALTAY
16
EMİRHAN ÇAKIR
BALIKESİRSPOR
16
HASAN BASRİ ÜNAL
BURSASPOR
16
NURETTİN KORKMAZ
KAYSERİSPOR
16
TUNAHAN ÖZTÜRK
ALTINORDU A.Ş.
16
ALPEREN CAN
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
15
ALPEREN DUMAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
15
REŞİT BATIKAN AKBULUT
SAMSUNSPOR
15
 
Ligler » Coca-Cola Gelişim Ligleri » Arşiv » U14 Ligi 2015-2016 Sezonu

Final Maçları
17 Mayıs 2016 17.00 ALTINORDU A.Ş. 1-0 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
3.4.'lük Maçları
17 Mayıs 2016 15.00 BURSASPOR 3-2 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Ön Eleme Maçları
21 Nisan 2016 14.00 SAMSUNSPOR 1-2 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2016 13.00 MKE ANKARAGÜCÜ 1-1
(Pen. 5-6)
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2016 16.00 BURSASPOR 2-0 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 12.30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 4-0 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 14.00 ALTINORDU A.Ş. 1-0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 14.00 GÖZTEPE A.Ş. 0-0
(Pen. 2-4)
SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 15.00 ADANA DEMİRSPOR 3-0 ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 15.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR 1-2 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
A Grubu Grubu Maçları
12 Mayıs 2016 15.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-2 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2016 16.45 ADANA DEMİRSPOR 0-6 BURSASPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2016 15.00 BURSASPOR 0-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2016 16.45 SAKARYASPOR A.Ş. 0-1 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2016 15.00 SAKARYASPOR A.Ş. 4-4 BURSASPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2016 15.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 6-0 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
B Grubu Grubu Maçları
12 Mayıs 2016 15.00 KAYSERİSPOR 1-4 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2016 16.45 ALTINORDU A.Ş. 2-0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2016 15.00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-1 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2016 16.45 TRABZONSPOR A.Ş. 0-0 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2016 16.45 TRABZONSPOR A.Ş. 1-0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2016 16.45 KAYSERİSPOR 0-9 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 3 0 0 10 2 8 9
2.BURSASPOR 3 1 1 1 10 5 5 4
3.ADANA DEMİRSPOR 3 1 0 2 1 12 -11 3
4.SAKARYASPOR A.Ş. 3 0 1 2 6 8 -2 1

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
3. Devre 19 20 21 22 23 24 25 26 27
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 27 24 2 1 102 12 90 74
2.BURSASPOR 27 20 5 2 106 24 82 65
3.GALATASARAY A.Ş. 27 15 3 9 76 32 44 48
4.KASIMPAŞA A.Ş. 27 14 5 8 40 23 17 47
5.FENERBAHÇE A.Ş. 27 15 2 10 66 34 32 47
6.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 27 14 4 9 51 39 12 46
7.PENDİKSPOR 27 8 3 16 29 58 -29 27
8.DARDANELSPOR A.Ş. 27 6 2 19 26 80 -54 20
9.EYÜPSPOR 27 4 0 23 12 83 -71 12
10.BEYLERBEYİSPOR 27 2 0 25 16 139 -123 6

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2. Devre 10 11 12 13 14 15 16 17 18
3. Devre 19 20 21 22 23 24 25 26 27
23 Nisan 2016 11:00 GALATASARAY A.Ş. 5-0 BEYLERBEYİSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 12:00 KASIMPAŞA A.Ş. 0-1 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 12:00 DARDANELSPOR A.Ş. 0-1 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 12:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 5-0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 13:00 BURSASPOR 1-1 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.