TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
EMRE ÇAĞLAR
GÖRELESPOR
20
CUMAALİ BULUT
ZAĞNOS SPOR
19
MEHMET SİNAN SÖYLEMEZ
KARADERE SPOR
18
SERDAR KILIÇ
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR
18
ANIL BİRCAN
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
17
KAAN AKAR
KÜTAHYASPOR
17
CANER ÇOLAK
GÜZELORDU SPOR
16
FATİH SULTAN SEMİZ
KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR
16
HAKAN AÇIKALIN
ADIYAMAN 1954 SPOR
16
HAKKI TOSUN
SERİK BELEDİYESPOR
16
MUSTAFA SARIÇAN
PAŞABAHÇE
16
SIBONISO LUNGELO MTSHALI
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR
16
BABACAR MBAYE DIOP
YOZGATSPOR 1959 FK
15
CHIBUZOR ALOYSIUS NWOGBO
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
15
İBRAHİM ÜLÜM
Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR
15
SİLVİNO JOAO DE CARVALHO
KUŞADASISPOR
15
HAKAN DOĞAN
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
14
CEYHUN ÇAĞLAR
ALTINOVA BELEDİYESPOR
13
EMRE KALAYCI
MAÇKASPOR
13
KADİR SÖYLEMEZ
SÖKESPOR
13
MEHMET ÇAĞRI ALPASLAN
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
13
SERDAL ÖZ
SULTANGAZİ SPOR
13
TOLGA KARA
BARTINSPOR
13
ADNAN KIZILGÖZ
ELAZİZ BELEDİYESPOR
12
BÜLENT ÇAKMAK
KÜTAHYASPOR
12
CANER BEKGÖZ
KOCAALİSPOR
12
MAHMUT BEKTAŞ
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
12
METİN KURT
YOZGATSPOR 1959 FK
12
MUHAMMET ÖZDEMİR
KONYA EREĞLİSPOR
12
ONUR TÜRK
YOZGATSPOR 1959 FK
12
SERGE ALAIN ABAKA
SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR
12
SİNAN PEKTEMEK
KOCAELİSPOR
12
ABDUL RAZZAK OMAR
IĞDIR ARAS SPOR
11
ABDURRAHMAN ŞAHAN
SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR
11
ALİ GÜZEL
SERİK BELEDİYESPOR
11
ALİ TAYFUN AKBEY
SOMASPOR
11
BÜNYAMİN KILINÇ
ELAZİZ BELEDİYESPOR
11
CİHAN AK
MALATYA YEŞİLYURT SPOR
11
ELHADJI SALIOU SECK
SÖKESPOR
11
EMRAH SUNAY
ANAMUR BELEDİYESPOR
11
FURKAN IŞIKLI
SERDİVANSPOR
11
GÖKHAN DEMİR
ADIYAMAN 1954 SPOR
11
GÜVEN GÜNERİ
GEBZESPOR
11
HAKAN DOĞAN
AFJET AFYONSPOR
11
HASAN UĞUR KARDAL
ERBAASPOR
11
KEREM GÜLMEZ
KOCAELİ DEMİRSPOR
11
MEHMET SELÇUK HIZARCI
HAVZA BELEDİYESPOR
11
MURAT GÜLER
TERCAN 17 ŞUBAT SPOR
11
MURAT SERBEST
KAZAN BELEDİYESPOR
11
OĞUZHAN TÜRKMEN
KOCAELİSPOR
11
ÖMER FARUK ERMEÇ
AFJET AFYONSPOR
11
POLAT ÇELEBİ
FATSA BELEDİYESPOR
11
RAMAZAN BAL
ALEMDAĞ
11
SERGE PACOME DJIEHOUA
IĞDIR ARAS SPOR
11
TOMA TABATADZE
AFJET AFYONSPOR
11
AYDIN KUZU
KÜTAHYASPOR
10
BEKİR ADIGÜZEL
BORNOVA 1881 SPOR
10
BURAK SÜLEYMAN
KOCAELİSPOR
10
CANBERK TAŞDELER
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
10
COŞKUN KORKMAZ
MUĞLASPOR
10
EKREM DİL
ÇAYELİ SPOR
10
EROL PASİNLİ
AŞKALE BELEDİYE SPOR
10
FATİH AKMAZ
KAZAN BELEDİYESPOR
10
FELIPE LIMA LOPES
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESİ SPOR
10
HAKAN DEMİR
ESKİŞEHİR DEMİRSPOR
10
HASAN VEHBİ BAYRAKTAR
LADİK BELEDİYESPOR
10
HİLMİCAN ERCAN
VEFASPOR
10
ISMAEL KONE
SULTANGAZİ SPOR
10
MEHMET ŞİRİN SOYDAN
KURTALAN SPOR
10
MERT ÖZCANLAR
SOMASPOR
10
MUHAMMED ONUR DEMİR
MUŞ DEMİR SPOR
10
MURAT ÇAKAL
BEŞYÜZEVLER SPOR
10
MURAT DEMİR
MUDANYASPOR
10
MUSTAFA AVCI
ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR
10
OĞULCAN AHMET ERDUL
LEVENTSPOR
10
ÖMER CAN ALPSOY
PURSAKLAR BLD.SPOR
10
ÖZCAN POLAT
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
10
REHA ÇANAKCI
BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE SPOR
10
SALİH KARTAL
SURUÇ GENÇLİK SPOR
10
SEMİH EKMEN
Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR
10
UFUK AYAYDIN
SERHAT ARDAHAN SPOR
10
VOLKAN KABADAYI
LADİK BELEDİYESPOR
10
VOLKAN SÜER
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
10
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » Arşiv » 2015 - 2016 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Bölgesel Amatör Lig'den TFF 3. Lig'e Yükselme Play Off Maçları

2.Tur Maçları
30 Nisan 2016 15.00 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 0-2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2016 15.00 MUĞLASPOR 2-2
(Pen. 8-7)
SULTANGAZİ SPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 15.00 12 BİNGÖL SPOR 1-0 KARADERE SPOR Detaylar Detaylar
1.Tur Maçları
24 Nisan 2016 15.00 12 BİNGÖL SPOR 0-0
(Pen. 4-5)
ELAZİZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 AFJET AFYONSPOR 2-0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 KÜTAHYASPOR 2-2
(Pen. 8-7)
MUĞLASPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 SULTANGAZİ SPOR 0-2 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 ERBAASPOR 1-0 KARADERE SPOR Detaylar Detaylar
Eleme Maçları
23 Nisan 2016 14.00 IĞDIR ARAS SPOR 0-0
(Pen. 2-4)
KARADERE SPOR Detaylar Detaylar

Baraj Maçları
19 Nisan 2016 14.00 ELBAKSPOR 3-0 ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2016 14.00 MUŞ DEMİR SPOR 1-1
(Pen. 4-5)
HASKÖY YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 13.30 KESTEL BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
ZAFERSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 14.00 AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 0-0
(Pen. 4-5)
PATNOS GÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 15.00 ANKARA DSİ SPOR 0-1 KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 15.00 ESKİŞEHİR DEMİRSPOR 1-1
(Pen. 4-5)
KURTULUŞSPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 15.30 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 2-0 EVRAN SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 16.00 ÇORLU SPOR 1947 2-2
(Uzt. 5-2)
ÇORLU KÜLTÜR SPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 16.00 KİLİMLİ BELEDİYESPOR 0-2 KOZLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Nisan 2016 16.00 GÖNEN BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 7-6)
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 13.00 KURTALAN SPOR 2-0 BAYKAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 13.00 ARHAVİ SPOR 0-3 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 13.30 ELMASBAHÇELERSPOR 1-1
(Pen. 4-5)
GÜRSU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 14.00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0-1 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 1926 BULANCAKSPOR 0-0
(Pen. 3-2)
DERELİSPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 5-1 ÇAT GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3-1 KADİRLİ DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 68 YENİ AKSARAY SPOR 0-0
(Pen. 3-4)
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 ÇANKIRI BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR 10-0 YAPRAKLI BLD.SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 KAZAN BELEDİYESPOR 2-2
(Uzt. 4-3)
SİNCAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 44 MALATYA SPOR 0-2 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 4-2 70 LARENDE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 2-0 TOSYA SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.00 YOZGATSPOR 1959 FK 3-0 YEMENOĞLU YOZGAT SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.30 AKÇAKOCASPOR 0-0
(Pen. 6-5)
SİVRİKAYA SİNERJİ SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.30 KONYAALTI BELEDİYE SPOR 2-1 GAZİPAŞA BELD. Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 15.30 ARDEŞENSPOR 0-0
(Uzt. 0-2)
KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
24 Nisan 2016 16.00 YEŞİLKÖYSPOR 2-0 TAVAS BİRLİKSPOR Detaylar Detaylar
25 Nisan 2016 14.00 1960 SİLOPİ SPOR 1-0 ŞIRNAK ŞEHRİNUH SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2016 15.00 KİLİS BLD.SPOR 12-1 KİFADO GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2016 16.00 ÇİĞLİ BELEDİYESPOR 6-0 SEFERİHİSARSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2016 16.00 SURUÇ GENÇLİK SPOR 0-3 11 NİSAN SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2016 15.00 GÜMÜŞHANE TELEKOMSPOR 0-1 KELKİT HÜRRİYETSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2016 16.00 DİDİM BELEDİYESPOR 2-0 MERKEZ YENİKÖY SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2016 13.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-0 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2016 16.00 BORNOVA 1881 SPOR 2-2
(Pen. 4-6)
ALAÇATISPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
29 Nisan 2016 15.00 FATSA BELEDİYESPOR 3-1 ULUBEY BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 SİNOPSPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
AYANCIK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 İSLAHİYESPOR 1-1
(Pen. 4-5)
ARABAN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 ANAMUR BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 2-4)
TOROSLAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 YENİ AMASYA SPOR 2-0 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15.00 ADIYAMAN 1954 SPOR 1-1
(Pen. 9-8)
KAHTASPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 16.00 YALOVASPOR 0-0
(Pen. 4-2)
TERMAL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 16.00 BARTINSPOR 4-0 AMASRASPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 16.30 HAVZA BELEDİYESPOR 1-2 YOLSPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2016 14.00 GÖLHİSARSPOR 0-2 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2016 15.00 OSMANCIK SPOR 0-0
(Pen. 7-8)
ORTAKÖY BELEDİYESİ ŞAPİNUVA SPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2016 15.00 KAYSERİ YOLSPOR 1-3 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2016 15.00 AŞKALE BELEDİYE SPOR 0-2 TEDAŞ 12 MARTSPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2016 16.00 CEYHAN DOĞANSPOR 1-1
(Pen. 7-6)
ÇUKUROVA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2016 17.00 KOCAALİSPOR 0-1 SAPANCA GENÇLİKSPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2016 16.00 BEŞYÜZEVLER SPOR 2-0 ÇELİKTEPE Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2016 16.00 PAŞABAHÇE 0-0
(Pen. 3-4)
ZEYTİNBURNU ÖZ TRABZONLULAR SPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 13.00 SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR 0-0
(Pen. 5-3)
KARSSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 15.00 AKŞEHİR SPOR 3-0 SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 16.00 KOCAÇEŞME 2-1 YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 16.00 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1-2 K.BULVARSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 16.00 TUNA SPOR 1-0 YEŞİLKÖY Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2016 17.00 KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE YILDIZSPOR 3-1 KOCAELİ KARTEPE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2016 15.00 ZAĞNOS SPOR 1-2 TRABZON YALI SPOR Detaylar Detaylar
13 Mayıs 2016 15.00 IĞDIR ARAS SPOR 4-0 HALFELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2016 13.00 SERHAT ARDAHAN SPOR 7-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  O G B M A Y AV P
1.12 BİNGÖL SPOR 22 14 7 1 43 14 29 49
2.BAŞKALE GENÇLİK SPOR 22 15 3 4 42 12 30 48
3.KURTALAN SPOR 22 14 5 3 40 12 28 47
4.YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 22 10 5 7 26 21 5 35
5.TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 22 8 6 8 23 26 -3 30
6.1960 SİLOPİ SPOR 22 6 7 9 17 29 -12 25
7.AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 22 6 7 9 26 32 -6 25
8.MUŞ DEMİR SPOR 22 4 12 6 21 25 -4 24
9.DİYARBAKIR YOLSPOR 22 5 7 10 17 22 -5 22
10.BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 22 5 7 10 24 31 -7 22
11.KIZILTEPE FIRAT SPOR 22 3 6 13 19 45 -26 15
12.DİYARBAKIR 1968 SPOR 22 3 6 13 18 47 -29 15

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2. Devre 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
9 Nisan 2016 12:00 AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1 1960 SİLOPİ SPOR Detaylar Detaylar
10 Nisan 2016 14:00 DİYARBAKIR 1968 SPOR 2-2 BELEDİYE BATMANSPOR KULÜBÜ Detaylar Detaylar
10 Nisan 2016 14:00 KURTALAN SPOR 3-0 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
10 Nisan 2016 14:00 KIZILTEPE FIRAT SPOR 1-5 ELBAKSPOR Detaylar Detaylar
10 Nisan 2016 14:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0-2 12 BİNGÖL SPOR Detaylar Detaylar
10 Nisan 2016 14:00 MUŞ DEMİR SPOR 4-1 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.