TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Beyaz Grup
TAYFUR EMRE YILMAZ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
15
İLHAN ŞAHİN
ÜMRANİYESPOR
12
CENK SARITAŞ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
10
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
10
SEDDAR KARAMAN
ANTALYASPOR A.Ş.
10
DOĞAN KARAKUŞ
BANDIRMASPOR
9
FATİH ÜGE
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
9
GÖKHAN ÜNVER
PAZARSPOR
9
HURŞİT TAŞCI
İSTANBULSPOR A.Ş.
9
OKAN DENİZ
PENDİKSPOR
9
SAMET ASATEKİN
ÜMRANİYESPOR
9
ALAADDİN OKUMUŞ
HACETTEPE SPOR
8
AYTAÇ DENİZ
FETHİYESPOR
8
CEMRE ATMACA
SARIYER
8
HACI MUSTAFA KARABULUT
BANDIRMASPOR
8
MEHMET BOZTEPE
BANDIRMASPOR
8
MİTHAT YAŞAR
HATAYSPOR
8
MURAT ULUÇ
BANDIRMASPOR
8
SİNAN KURUMUŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
UĞUR ERDOĞAN
FETHİYESPOR
8
ZAFER ŞENSOY
İSTANBULSPOR A.Ş.
8
ABDULKADİR KUZEY
İSTANBULSPOR A.Ş.
7
AHMET BAYKAL
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
7
AHMET GÜVEN
HATAYSPOR
7
BURAK ÇOLAK
HACETTEPE SPOR
7
EFE KARAOĞLU
MENEMEN BELEDİYE SPOR
7
EMRE OKUR
FETHİYESPOR
7
ENGİN GÜNGÖR
KIRKLARELİSPOR
7
OKAN DERİCİ
KONYASPOR
7
ÖZGÜR ÇELİK
BANDIRMASPOR
7
SAFA SERBEST
ORDUSPOR
7
ATABEY ÇİÇEK
GENÇLERBİRLİĞİ
6
BAHADIR TAŞDELEN
ÜMRANİYESPOR
6
CAN ERDEM
KARŞIYAKA
6
CANER HÜSEYİN BAĞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
6
FERİDUN KIROĞLU
BAYRAMPAŞA
6
MAHMUT BİLİR
GENÇLERBİRLİĞİ
6
MUSTAFA ŞEN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
6
ONUR ERGÜN
İSTANBULSPOR A.Ş.
6
SONER DİKMEN
HACETTEPE SPOR
6
YAVUZ KOÇ
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
6
ABDÜLKADİR AKYILDIZ
SAKARYASPOR A.Ş.
5
ALİ DERE
KONYASPOR
5
BERKAY GÜNAY
SARIYER
5
CAFERCAN AKSU
KIRKLARELİSPOR
5
EMRAH UZUN
HATAYSPOR
5
EMRE ÖZTÜRK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
5
HAKAN KUTLU
FETHİYESPOR
5
OĞUZ GÜRBULAK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
5
RECEP YAŞAR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
5
SEDAT DEBRELİ
KIRKLARELİSPOR
5
SİNAN UZUN
BALIKESİRSPOR
5
ŞAHİNALİ TERZİ
KIRKLARELİSPOR
5
UMUT ESKİKÖY
PENDİKSPOR
5
VELİ ÇETİN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
5
YUSUF AKYEL
BANDIRMASPOR
5
ZAFER ÖZDEN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
ARİF ÇOBAN
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
4
BAYRAM ÇETİN
FETHİYESPOR
4
BERAT ÇETİNKAYA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
EREN AÇIKGÖZ
ÜMRANİYESPOR
4
HASAN GÜNDOĞDU
PENDİKSPOR
4
İSMAİL SARI
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
KAYHAN ARDUÇ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
4
MUHAMMET EMRE KALKAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
MUHARREM OZAN CENGİZ
BANDIRMASPOR
4
MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU
SARIYER
4
NAZİF ŞENER
KIRKLARELİSPOR
4
ÖZKAN TOPRAK
MENEMEN BELEDİYE SPOR
4
RECEP EREN KARABACAK
GENÇLERBİRLİĞİ
4
YAKUP RAMAZAN ZORLU
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
ALİCAN TEZ
HATAYSPOR
3
ALİHAN KUBALAS
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
ARTUN AKÇAKIN
GENÇLERBİRLİĞİ
3
AYKUT SEVİM
PAZARSPOR
3
AZAD FİLİZ
YENİ MALATYASPOR
3
BULUT KAYA
ÜMRANİYESPOR
3
BURAK SABAN
ORDUSPOR
3
ENİS ÇELİKSU
KIRKLARELİSPOR
3
HACİ ŞÜKRÜ ÇİÇEK
PAZARSPOR
3
HALİL ZEYBEK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
MUCAHİT ALBAYRAK
ÜMRANİYESPOR
3
MURAT TOSUN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
NURETTİN ÇAĞLAR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
OĞUZ ÖZDEN
BANDIRMASPOR
3
RAMAZAN DURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3
RECEP AKKEMİK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
RECEP BERK ELİTEZ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
SERKAN ÇALIK
SARIYER
3
VOLKAN BEKCİ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3
YALÇIN KILINÇ
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
YASER YILDIZ
ÜMRANİYESPOR
3
ZİYA ŞAKAR
ÜMRANİYESPOR
3
AHMET KUTLUER
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
ALİ SERİN
BANDIRMASPOR
2
AYKUT ULUÇ
KONYASPOR
2
CAN DEMİR AKTAV
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
2
CİHAN YEŞİLIRMAK
SARIYER
2
EMRAH METOĞLU
GÖZTEPE A.Ş.
2
EMRE AVCI
HACETTEPE SPOR
2
EMRE KAHRAMAN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
2
ESER YAYLA
ÜMRANİYESPOR
2
EVREN KÜRKÇÜ
PAZARSPOR
2
FATİH ÇOLAK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
FURKAN MEHMET TUNCER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
GÖKHAN MERAL
TOKATSPOR
2
GÖKHAN YAZICI
ARSİNSPOR
2
GÖKSEL ERGÜN
KIRKLARELİSPOR
2
HAKAN SAYAR
PAZARSPOR
2
HALİL ÇELİK
KASTAMONUSPOR 1966
2
HAYRETTİN CENGİZ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
HURŞUT MERİÇ
BANDIRMASPOR
2
HÜSEYİN ÇOLAK
HACETTEPE SPOR
2
İLYAS ÇAKMAK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
İSMAİL TÜRK
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2
MAKSUT BİRBEN
PAZARSPOR
2
MEHMET ARI
ORDUSPOR
2
MEHMET BATUHAN ŞENEL
ORDUSPOR
2
MUHSİN YILDIRIM
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
MURAT TORUN
ORDUSPOR
2
OĞUZ CEYLAN
ÜMRANİYESPOR
2
OĞUZ KOCABAL
BANDIRMASPOR
2
ONURCAN GÜLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
OZAN SOLAK
PAZARSPOR
2
ÖZGEN ERDEM
ORDUSPOR
2
SABUTAY ALPER BAYÜLKEN
SARIYER
2
SAMED KARTAL
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
SAMET ÖNGER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
SERDAR EYLİK
HATAYSPOR
2
SERKAN ŞİRİN
HACETTEPE SPOR
2
SERKAN YALÇIN
SARIYER
2
SEYİT ALİ AKGÜL
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
TALHA MAYHOŞ
BANDIRMASPOR
2
TARIK TEKDAL
ÜMRANİYESPOR
2
TURGUT SELİM ÖZDEMİR
HACETTEPE SPOR
2
YAŞAR YURDUSEVEN
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2
AHMET KURU
ORDUSPOR
1
ALİŞAN URAL
PENDİKSPOR
1
ARDAHAN GÜNDOĞDU
ORDUSPOR
1
ARİF DEMİR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
AYTEK AŞIKOĞLU
KIRKLARELİSPOR
1
BARIŞ BAKIR
SARIYER
1
BEKİR OZAN HAS
FETHİYESPOR
1
BURAK DEMİREĞEN
ORDUSPOR
1
BURAK ŞAHİN
ÜMRANİYESPOR
1
CANER YILMAZ
PAZARSPOR
1
CEBRAİL KARAYEL
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
DEVRİMCAN BEYAZ
PAZARSPOR
1
DOĞAN ALTINKAYA
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1
DOĞANCAN AYNACI
ORDUSPOR
1
EKREM SARIÇAM
BANDIRMASPOR
1
EMİN ALTUNAY
HATAYSPOR
1
EMİN YALIN
KIRKLARELİSPOR
1
EMRE GEMİCİ
ORDUSPOR
1
EREN ÖZEN
HATAYSPOR
1
EROL YÜKSEKER
ÜMRANİYESPOR
1
ERSİN ASLANTOĞ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
ERTAN KOÇ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
ESER AKBAŞ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
FATİH CERLEK
PENDİKSPOR
1
FERHAT GÜÇLÜ
HACETTEPE SPOR
1
GÖKHAN ÖZTÜRK
BAYRAMPAŞA
1
GÜNEY POLAT
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
HAKAN SOYLU
SARIYER
1
HAKKI İSMET ŞİMŞEK
BANDIRMASPOR
1
HASAN AKDEMİR
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1
HASAN TÜRK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
HÜSEYİN DEMİR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
İLKEM ÖZKAYNAK
KIRKLARELİSPOR
1
İSMAİL GÜVEN
KONYASPOR
1
KORAY SÖNMEZ UYSAL
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
MAHMUT BOZ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET AL
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
MEHMET AYTEMİZ
PAZARSPOR
1
MEHMET ERSAVAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
MELİK YEĞİN
BAYRAMPAŞA
1
MERT EGE ÖZEREN
PAZARSPOR
1
MESUT ÇAYTEMEL
HATAYSPOR
1
MİKAİL KOÇAK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
MUHAMMED DEMİRCİ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
MURAT RÜZGAR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
MUSTAFA ÇAKIR
ÜMRANİYESPOR
1
MUTLU İLENGÖZ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
MÜCAHİT CEYLAN
SARIYER
1
NUH AŞKIN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
OĞUZHAN YAZICI
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
OĞUZHAN YILDIRIM
FETHİYESPOR
1
OKTAY BALCI
PENDİKSPOR
1
ONUR ACAR
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
1
ONUR KARAKABAK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
ÖMER YALÇIN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
RAHMİ MUHAMMET AKYAZI
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1
RAMAZAN ALTINTEPE
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
RAMİZ OK
PENDİKSPOR
1
SABRİ TURGUT
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
SAMET KATANALP
PENDİKSPOR
1
SEMAVİ ÖZGÜR
HATAYSPOR
1
SERDAR VEFA YEŞİL
FETHİYESPOR
1
SİNAN YİTMEZ
SANDIKLISPOR
1
SONER ÖRNEK
HATAYSPOR
1
SÜHEYL ÇETİN
BURSASPOR
1
TANER YILDIZ
PAZARSPOR
1
TAYFUN AYDOĞAN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
TEVFİK DOĞUKAN PALA
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
TOLGA ÇAVDAR
HATAYSPOR
1
UMUT CAN BAHALI
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
YASİN ÖZTOP
ORDUSPOR
1
YASİN YENER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
YILMAZ CAN TAŞKIRAN
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
YILMAZ ÖZEREN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
YUNUS ŞİMŞEK
ORDUSPOR
1
YUSUF EMRE KASAL
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1
YUSUF ONUR ARIKAN
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
YÜKSEL KAYAALP
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Arşivi » 2015-2016 Sezonu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ÜMRANİYESPOR 34 23 6 5 56 29 27 75
2.İSTANBULSPOR A.Ş. 34 20 11 3 49 20 29 71
3.BANDIRMASPOR 34 17 9 8 64 40 24 60
4.HACETTEPE SPOR 34 15 12 7 45 28 17 57
5.SARIYER 34 15 10 9 37 27 10 55
6.MENEMEN BELEDİYE SPOR 34 14 11 9 49 36 13 53
7.KIRKLARELİSPOR 34 14 9 11 38 32 6 51
8.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 34 11 15 8 38 30 8 48
9.PENDİKSPOR 34 11 12 11 35 35 0 45
10.FETHİYESPOR 34 11 11 12 37 39 -2 44
11.BUGSAŞ SPOR A.Ş. 34 11 10 13 29 36 -7 43
12.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 34 9 11 14 34 39 -5 38
13.HATAYSPOR 34 8 11 15 31 39 -8 35
14.ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 34 9 10 15 35 43 -8 34
15.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 34 8 10 16 39 49 -10 34
16.BAYRAMPAŞA 34 8 9 17 24 39 -15 33
17.PAZARSPOR 34 6 6 22 32 80 -48 24
18.ORDUSPOR 34 5 9 20 28 59 -31 15
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3
ORDUSPOR 9

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
30 Nisan 2016 15:30 ORDUSPOR 1-2 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 HACETTEPE SPOR 1-0 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 PENDİKSPOR 6-0 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1-4 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 BANDIRMASPOR 7-2 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0-2 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 0-0 SARIYER Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1-1 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2016 15:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 0-0 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2015-2016

1.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR 4 - 2 HATAYSPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 SARIYER
ORDUSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 PAZARSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
SARIYER 1 - 0 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 1 BAYRAMPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 HATAYSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 2 SARIYER
BANDIRMASPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
4.Hafta
SARIYER 5 - 0 PAZARSPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 ORDUSPOR
HATAYSPOR 4 - 1 PENDİKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 BAYRAMPAŞA
5.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
ORDUSPOR 1 - 4 BANDIRMASPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 HATAYSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 SARIYER
PENDİKSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
6.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
HATAYSPOR 2 - 1 PAZARSPOR
SARIYER 2 - 0 ORDUSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
BANDIRMASPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
7.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 2 BANDIRMASPOR
ORDUSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 HATAYSPOR
PENDİKSPOR 1 - 3 FETHİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
8.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
HATAYSPOR 0 - 3 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 ORDUSPOR
KIRKLARELİSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
9.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 HATAYSPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ORDUSPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
10.Hafta
FETHİYESPOR 2 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 PAZARSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 ORDUSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 SARIYER
11.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ORDUSPOR 0 - 2 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
SARIYER 1 - 1 FETHİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 BANDIRMASPOR
PAZARSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
12.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
BANDIRMASPOR 1 - 0 PAZARSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ORDUSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 SARIYER
13.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 1 - 1 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
HATAYSPOR 2 - 3 FETHİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
PAZARSPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SARIYER 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
14.Hafta
BANDIRMASPOR 2 - 2 SARIYER
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 2 ORDUSPOR
HACETTEPE SPOR 6 - 0 PAZARSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 HATAYSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
15.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 3 BANDIRMASPOR
SARIYER 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 ORDUSPOR
BAYRAMPAŞA 4 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
HATAYSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
16.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 4 - 1 PAZARSPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
ORDUSPOR 3 - 3 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 1 SARIYER
17.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 HACETTEPE SPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ORDUSPOR
PAZARSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
SARIYER 1 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
18.Hafta
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 BANDIRMASPOR
HATAYSPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
PAZARSPOR 0 - 3 BAYRAMPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 ORDUSPOR
SARIYER 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
19.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 1 SARIYER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
ORDUSPOR 4 - 2 PAZARSPOR
20.Hafta
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 0 BAYRAMPAŞA
ÜMRANİYESPOR 3 - 1 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 ORDUSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 2 PAZARSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BANDIRMASPOR
21.Hafta
ORDUSPOR 0 - 6 MENEMEN BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 3 ÜMRANİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 2 - 1 SARIYER
BANDIRMASPOR 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
22.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 HACETTEPE SPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 PENDİKSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 ORDUSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 PAZARSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SARIYER 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
23.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
PAZARSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
ORDUSPOR 1 - 2 SARIYER
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
24.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 SARIYER
BANDIRMASPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
FETHİYESPOR 4 - 0 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 ORDUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 PAZARSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 2 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
HATAYSPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
25.Hafta
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SARIYER 2 - 0 HATAYSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 FETHİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
ORDUSPOR 0 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
26.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 SARIYER
FETHİYESPOR 1 - 2 PAZARSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ORDUSPOR
HATAYSPOR 1 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 5 - 0 BAYRAMPAŞA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
27.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 3 - 4 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 1 - 2 HATAYSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
SARIYER 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 4 ÜMRANİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
28.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 0 ORDUSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 HATAYSPOR
29.Hafta
PAZARSPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
HATAYSPOR 3 - 2 KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ORDUSPOR 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
SARIYER 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
30.Hafta
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 3 - 2 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 2 ORDUSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 PAZARSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 3 - 1 BAYRAMPAŞA
BANDIRMASPOR 3 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 HATAYSPOR
31.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SARIYER 0 - 1 BANDIRMASPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
ORDUSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
HATAYSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
32.Hafta
ORDUSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 SARIYER
BANDIRMASPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 4 - 0 PAZARSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
HACETTEPE SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 0 HATAYSPOR
33.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 3 - 1 BANDIRMASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SARIYER 1 - 1 HACETTEPE SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 3 - 0 ORDUSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 3 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
34.Hafta
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 0 SARIYER
HACETTEPE SPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 6 - 0 PAZARSPOR
BANDIRMASPOR 7 - 2 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 FETHİYESPOR
ORDUSPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 4 KIRKLARELİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 2 HATAYSPOR
Spor Toto 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2015-2016

1.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FALİYETLER 3 - 1 BUCASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 3 - 1 AYDINSPOR 1923
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
TOKATSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 EYÜPSPOR
MANİSASPOR 1 - 0 KARTALSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
2.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUCASPOR 0 - 1 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 MANİSASPOR
EYÜPSPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
AYDINSPOR 1923 0 - 0 TOKATSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
3.Hafta
AMED SPORTİF FALİYETLER 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 2 - 2 BUCASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 5 - 3 KARTALSPOR
4.Hafta
KARTALSPOR 3 - 1 AMED SPORTİF FALİYETLER
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 TUZLASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 2 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
5.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 AYDINSPOR 1923
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 MANİSASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 BUCASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 2 EYÜPSPOR
TUZLASPOR 0 - 1 KARTALSPOR
TOKATSPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
6.Hafta
MANİSASPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARTALSPOR 2 - 1 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 TUZLASPOR
BUCASPOR 0 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
7.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 KARTALSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR 3 - 2 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
TOKATSPOR 3 - 1 İNEGÖLSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 0 MANİSASPOR
8.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 0 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 1 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUCASPOR 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MANİSASPOR 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
9.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KARTALSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 EYÜPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 4 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 0 - 1 MANİSASPOR
TOKATSPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
AYDINSPOR 1923 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
10.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 TUZLASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 2 - 1 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 BUCASPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARTALSPOR 3 - 2 AYDINSPOR 1923
11.Hafta
AYDINSPOR 1923 1 - 1 İNEGÖLSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
TOKATSPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 2 EYÜPSPOR
TUZLASPOR 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR 0 - 1 KARTALSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 5 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
12.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 TUZLASPOR
KARTALSPOR 1 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 2 BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 0 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
13.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 MANİSASPOR
AYDINSPOR 1923 4 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 1 TUZLASPOR
BUCASPOR 2 - 4 EYÜPSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
TOKATSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 5 - 0 KARTALSPOR
14.Hafta
KARTALSPOR 0 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 5 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
MANİSASPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 1 - 0 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 BUCASPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
15.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 TUZLASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
TOKATSPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
AYDINSPOR 1923 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
BUCASPOR 1 - 0 MANİSASPOR
16.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TOKATSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 2 KARTALSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
MANİSASPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 BUCASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
17.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 3 AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 TOKATSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 MANİSASPOR
KARTALSPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 TUZLASPOR
18.Hafta
İNEGÖLSPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KARTALSPOR 0 - 0 MANİSASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 TUZLASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 4 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUCASPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
19.Hafta
MANİSASPOR 3 - 4 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 2 - 1 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 EYÜPSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
20.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 TUZLASPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KARTALSPOR 0 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 MANİSASPOR
BUCASPOR 1 - 1 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
21.Hafta
MANİSASPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 KARTALSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 2 BUCASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 AYDINSPOR 1923
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
TUZLASPOR 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
22.Hafta
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 1 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KARTALSPOR 2 - 4 TUZLASPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EYÜPSPOR 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MANİSASPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
23.Hafta
TOKATSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 3 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 BUCASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 AYDINSPOR 1923
TUZLASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
24.Hafta
BUCASPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
MANİSASPOR 3 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KARTALSPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 0 TUZLASPOR
25.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 5 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 3 MANİSASPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
TOKATSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 0 KARTALSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
EYÜPSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
KARTALSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 0 - 1 TUZLASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 5 - 1 BUCASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 TOKATSPOR
27.Hafta
AYDINSPOR 1923 2 - 1 KARTALSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 EYÜPSPOR
TUZLASPOR 3 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BUCASPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
MANİSASPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 TUZLASPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 TOKATSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 BUCASPOR
29.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
BUCASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 MANİSASPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 0 EYÜPSPOR
TOKATSPOR 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KARTALSPOR
TUZLASPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
30.Hafta
KARTALSPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
TUZLASPOR 4 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
MANİSASPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 AYDINSPOR 1923
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 0 - 3 BUCASPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
31.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 MANİSASPOR
TOKATSPOR 1 - 1 TUZLASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 KARTALSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
32.Hafta
KARTALSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
MANİSASPOR 2 - 0 BUCASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 TOKATSPOR
TUZLASPOR 4 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 3 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
EYÜPSPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
33.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 TUZLASPOR
KARTALSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
İNEGÖLSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 0 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
BUCASPOR 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 MANİSASPOR
34.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 AYDINSPOR 1923
EYÜPSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 BUCASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 KARTALSPOR
TUZLASPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 3 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MANİSASPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Kırmızı Grup
ABDULLAH HALMAN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
18
YILDIRAY KOÇAL
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
14
ALİ AKBURÇ
SİVAS BELEDİYE SPOR
13
BAHATTİN KÖSE
MANİSASPOR
13
EMRE TORUN
TOKATSPOR
13
ERHAN ŞENTÜRK
KOCAELİ BİRLİK SPOR
12
ATİLLA YILDIRIM
SİVAS BELEDİYE SPOR
11
ŞEHMUS ÖZER
AMED SPORTİF FAALİYETLER
11
CEM EKİNCİ
EYÜPSPOR
10
EMRE ŞAHİN
BUCASPOR
10
FURKAN YAMAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
10
MEHMET ALAEDDİNOĞLU
TUZLASPOR
10
ALİ ÖZGÜN
GÜMÜŞHANESPOR
9
YUSUF YAĞMUR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
8
ABDULLAH TOPKARA
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
7
COŞKUN YILMAZ
KEÇİÖRENGÜCÜ
7
ÇAĞRI TEKİN
ANKARA DEMİRSPOR
7
KORAY KURT
TARSUS İDMAN YURDU
7
MURAT TOSUN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
7
OZAN PAPAKER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
7
ÖMER BOZAN
MKE ANKARAGÜCÜ
7
SAVAŞ YILDIZHAN
KARTALSPOR
7
SERTAÇ ÇAM
BANDIRMASPOR
7
EMRAH BOZKURT
MKE ANKARAGÜCÜ
6
ERCAN ÇAPAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
6
HALUK TÜRKERİ
TUZLASPOR
6
HÜSEYİN ALİ PALA
GÜMÜŞHANESPOR
6
MEHMET MURAT UÇAR
ESKİŞEHİRSPOR
6
MERTCAN AKTAŞ
GİRESUNSPOR
6
OKAN DURAN
TUZLASPOR
6
SERDAR DURSUN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
6
SERKAN SİLAN
ANKARA DEMİRSPOR
6
SERTAN VARDAR
MKE ANKARAGÜCÜ
6
TİMUR KARAGÜLMEZ
MANİSASPOR
6
TİMUR KOSOVALI
MKE ANKARAGÜCÜ
6
YASİN GÖRKEM ARSLAN
İNEGÖLSPOR
6
ZAHİT FINDIK
GÜMÜŞHANESPOR
6
ANIL DİLAVER
BUCASPOR
5
BORA YELKEN
KEÇİÖRENGÜCÜ
5
EMİR GÖKÇE
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
5
EMRAH KAYA
KARTALSPOR
5
ERGUN CENGİZ
TARSUS İDMAN YURDU
5
ERKAN TAŞKIRAN
KEÇİÖRENGÜCÜ
5
FERHAT DUMAN
TARSUS İDMAN YURDU
5
HALİL İBRAHİM PEKŞEN
SAMSUNSPOR
5
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK
AYDINSPOR 1923
5
METİNCAN CİCİ
AYDINSPOR 1923
5
ONUR GARİP
KOCAELİ BİRLİK SPOR
5
OZAN SOL
ALTINORDU A.Ş.
5
RAŞİT SEVİNDİR
GÜMÜŞHANESPOR
5
RIDVAN KOÇAK
GÜMÜŞHANESPOR
5
TAŞKIN ÇALIŞ
GÜMÜŞHANESPOR
5
TUFAN ZAHİD ARSLAN
İNEGÖLSPOR
5
ABDÜLKADİR AKYILDIZ
SAKARYASPOR A.Ş.
4
ADEM ÇALIK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
4
ATAKAN ARSLAN
EYÜPSPOR
4
AYTEK ÖKTEM
KARTALSPOR
4
BERAT ALİ GENÇ
TUZLASPOR
4
BURAK CAN KUNT
BUCASPOR
4
DENİZ NAKİ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
4
DENİZ PERO
BUCASPOR
4
EKREM SARIÇAM
BANDIRMASPOR
4
ERGÜN ÇAKIR
SARIYER
4
HAKAN ALBAYRAK
GÜMÜŞHANESPOR
4
HAKAN ÇEVİK
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
4
HASAN AYAROĞLU
ESKİŞEHİRSPOR
4
HASAN ÜSTÜBÜCÜ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
4
İBRAHİM FERDİ COŞKUN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
4
MEHMET BEKTAŞ
GENÇLERBİRLİĞİ
4
MEHMET İNCEBACAK
BUCASPOR
4
MEHMET TOSUN
EYÜPSPOR
4
MERTAN CANER ÖZTÜRK
MANİSASPOR
4
MUHAMMED AKARSLAN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
4
MUSTAFA KAYABAŞI
KEÇİÖRENGÜCÜ
4
SALİH KARDEŞGİDEN
ANKARA DEMİRSPOR
4
SEÇKİN GETBAY
AYDINSPOR 1923
4
SEFA DURMUŞ
TUZLASPOR
4
SERBAY YAĞIZ
TOKATSPOR
4
UĞUR IŞIKAL
KOCAELİ BİRLİK SPOR
4
ALİ ZORLU
GÜMÜŞHANESPOR
3
AYHAN GÜRBÜZ
TARSUS İDMAN YURDU
3
BARIŞ ÇİÇEK
TOKATSPOR
3
EMRAH TAYSI
KARTALSPOR
3
EMRE AKDAĞ
ANKARA DEMİRSPOR
3
ENES KUBAT
MKE ANKARAGÜCÜ
3
ERMAN BULUCU
MANİSASPOR
3
FATİH ŞERİFOĞLU
İNEGÖLSPOR
3
FERHAT ÇULCUOĞLU
BUCASPOR
3
GÖKCAN GELMEN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
HASAN AHMET SARİ
MANİSASPOR
3
KEMAL SAMET ÖZEN
TUZLASPOR
3
LEVENT KALE
İNEGÖLSPOR
3
MAKSUT TAŞKIRAN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
3
MEHMET UĞUR TÜLÜMEN
AYDINSPOR 1923
3
METİN YÜKSEL
MANİSASPOR
3
MUHAMMED BURAK TAŞDEMİR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
OKAN BAYDEMİR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
ONUR OKAN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
3
RAİF DEMİR
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
RAMAZAN ÇEVİK
EYÜPSPOR
3
TAHA BALCI
TOKATSPOR
3
TEKİN ADAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
3
VOLKAN ALTINSOY
ANKARA DEMİRSPOR
3
YAKUP YİĞİT
SİVAS BELEDİYE SPOR
3
YASİN ŞAHAN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
ZAFER AYDOĞDU
TARSUS İDMAN YURDU
3
ADEM SAĞLAM
MKE ANKARAGÜCÜ
2
ADEM SARI
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
AYKUT TOPAL
TUZLASPOR
2
AYKUT YENEN
TOKATSPOR
2
BİLAL ÖZDEMİR
İNEGÖLSPOR
2
BURAK AYDIN
BUCASPOR
2
BÜLENT KOCABEY
BAYRAMPAŞA
2
CANBERK ERSAN
AYDINSPOR 1923
2
CEBRAİL SERÇEK
TUZLASPOR
2
DEVRİM AKSONGUR
AYDINSPOR 1923
2
ENES CEBECİ
ANKARA DEMİRSPOR
2
ERDEM KOÇAL
TUZLASPOR
2
ERDİNÇ PEKGÖZ
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
FEYYAZ ALIŞ
ANKARA DEMİRSPOR
2
GENCAY ERTEN
EYÜPSPOR
2
GÜNEY ATILGAN
EYÜPSPOR
2
GÜRHAN GÜRSOY
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
HASAN KAŞIKARA
BUCASPOR
2
KAAN ÇEBİ
TRABZONSPOR A.Ş.
2
MANSUR ÇALAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
MEHMET BURAK KAĞAN UÇA
İNEGÖLSPOR
2
MEHMET SIDDIK İSTEMİ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
MEHMET YILDIZ
MKE ANKARAGÜCÜ
2
MURAT CÖMERT
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
MUSTAFA CEVRET
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
NEZİR ÖZER
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
OKAN DERNEK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
SAFFET GURUR YAZAR
ANKARA DEMİRSPOR
2
SELÇUK KABAN
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
2
SERDAR KARADUMAN
AYDINSPOR 1923
2
SİNAN AYAR
TARSUS İDMAN YURDU
2
SONER ERGENÇAY
TOKATSPOR
2
SÜLEYMAN ÇELİKYURT
HATAYSPOR
2
TURGAY GÖLBAŞI
KOCAELİ BİRLİK SPOR
2
UFUKHAN BAYRAKTAR
KOCAELİ BİRLİK SPOR
2
ÜMİT CAN BATMAN
TARSUS İDMAN YURDU
2
ABDULLAH BALIKUV
BUCASPOR
1
ABDULLAH ÇETİN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ADEM GÖKÇE
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
ADİL DEMİRBAĞ
BUCASPOR
1
ALİ KEMAL YÜKSEKER
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
ALİ KULELİ
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
ALPER YENER
TARSUS İDMAN YURDU
1
ALPEREN DOĞAN
EYÜPSPOR
1
ARİF GÜNER
TUZLASPOR
1
ATİLLA AYBARS GARHAN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
BARIŞ TENŞİ
BUCASPOR
1
BERKE BIYIK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
BİROL HİKMET
GÜMÜŞHANESPOR
1
BURAK CAN BALCI
AYDINSPOR 1923
1
BURAK KARA
ANKARA DEMİRSPOR
1
CANER ERDOĞAN
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
CEM SULTAN
GÜMÜŞHANESPOR
1
CUMHUR YILMAZTÜRK
GÜMÜŞHANESPOR
1
DENİZ ASLAN
KARTALSPOR
1
DENİZ YANILMAZ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
DOĞAN ATEŞ
TUZLASPOR
1
EFE CAN ÇÖLBEKLER
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
EGEMEN KULAÇ
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
EMRAH DAĞ
İNEGÖLSPOR
1
EMRE AYDIN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
EMRE BALAK
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
EMRE KARAMAN
TOKATSPOR
1
EMRE PEHLİVAN
ANKARA DEMİRSPOR
1
ERDAL ALICI
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
ERDİNÇ ÇEPOĞLU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
EREN GÖRÜR
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
ERHAN EREN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
FATİH KARA
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
FURKAN YILDIRIM
BUCASPOR
1
GÖKHAN DEMİR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN MERAL
TOKATSPOR
1
GÖKSU ALHAS
TRABZONSPOR A.Ş.
1
HAKAN TURAN
MANİSASPOR
1
HASAN ERBEY
AYDINSPOR 1923
1
HÜSEYİN CANKUT ATASOY
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
HÜSEYİN GÜNGÖR
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
İBRAHİM ŞİRİN
BUCASPOR
1
İLYAS ÇAKMAK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
KAMİL İÇER
YENİ MALATYASPOR
1
KEMAL HASTÜRK
İNEGÖLSPOR
1
LİDER KOÇ
TUZLASPOR
1
MEHMET TAŞCI
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MELİH VARDAR
BUCASPOR
1
METİN SEVİNÇ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
MİKAİL ALBAYRAK
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
MURAT KÜRÜM
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
1
MURAT TÜRKKAN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
NİYAZİ BATUHAN SALMAN
SİVASSPOR
1
NURİ MELİH MURSAL
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
NURİ TERLİKSİZ
MANİSASPOR
1
OKTAY POP
TOKATSPOR
1
ONUR ATASAYAR
MKE ANKARAGÜCÜ
1
ORHAN EVCİ
MKE ANKARAGÜCÜ
1
ÖMERCAN ÖNDAŞ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
ÖNDER KARABOĞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ÖZGÜR MERİÇ GAYRETLİ
TOKATSPOR
1
RECEP YILMAZ
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
SAMET CANTÜRK
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
SAMET YENİCELİ
TUZLASPOR
1
SAVAŞ YILMAZ
MANİSASPOR
1
SELÇUK ÇALIŞIR
GÜMÜŞHANESPOR
1
SEMİH KAHRAMAN
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
SERCAN ÖZÇELİK
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
SERHAT MERMER
AYDINSPOR 1923
1
TARIK MAYHOŞ
ANKARA DEMİRSPOR
1
UĞUR UTLU
KARTALSPOR
1
ÜMİT YASİN ARSLAN
MANİSASPOR
1
YASİN ABDİOĞLU
KARTALSPOR
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.