TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Kupalar » Türkiye Kupası » Tarihçe ve Arşiv » Türkiye Kupası 2015-2016

Final Maçları
26 Mayıs 2016 21:15 GALATASARAY A.Ş. 1-0 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
20 Nisan 2016 18:45 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1-3 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Nisan 2016 21:15 TORKU KONYASPOR 0-3 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2016 20:45 GALATASARAY A.Ş. 0-0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2016 19:15 FENERBAHÇE A.Ş. 2-0 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
9 Şubat 2016 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-3 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Şubat 2016 18:45 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-2 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Şubat 2016 21:15 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-2 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
11 Şubat 2016 20:45 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0-2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Mart 2016 20:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1-0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
2 Mart 2016 18:15 GALATASARAY A.Ş. 1-1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
3 Mart 2016 18:15 FENERBAHÇE A.Ş. 3-1 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
3 Mart 2016 20:45 TORKU KONYASPOR 1-0 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
Son 16 Turu Maçları
30 Ocak 2016 20:45 FENERBAHÇE A.Ş. 0-0
(Uzt. 1-0)
KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
31 Ocak 2016 14:00 BURSASPOR 1-2 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
31 Ocak 2016 16:00 TORKU KONYASPOR 1-0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
31 Ocak 2016 17:45 BUCASPOR 0-2 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
31 Ocak 2016 18:30 SİVAS BELEDİYE SPOR 0-2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
31 Ocak 2016 20:45 GALATASARAY A.Ş. 3-1 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
1 Şubat 2016 18:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4-0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Şubat 2016 20:45 TRABZONSPOR A.Ş. 0-1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
  O G B M A Y AV P
1.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 6 4 2 0 16 7 9 14
2.AMED SPORTİF FAALİYETLER 6 3 3 0 12 8 4 12
3.BANDIRMASPOR 6 1 2 3 9 10 -1 5
4.ŞANLIURFASPOR 6 0 1 5 1 13 -12 1

A Grubu Maçları
16 Aralık 2015 13:00 BANDIRMASPOR 1-2 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
16 Aralık 2015 18:15 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4-1 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
23 Aralık 2015 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
23 Aralık 2015 14:00 ŞANLIURFASPOR 0-3 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
10 Ocak 2016 15:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3-2 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2016 16:00 ŞANLIURFASPOR 0-2 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
13 Ocak 2016 14:00 BANDIRMASPOR 0-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
14 Ocak 2016 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1-0 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
21 Ocak 2016 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-3 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
21 Ocak 2016 14:00 ŞANLIURFASPOR 0-3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
27 Ocak 2016 13:00 BANDIRMASPOR 0-0 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
28 Ocak 2016 14:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-2 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
B Grubu Maçları
15 Aralık 2015 12:00 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2-3 BURSASPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2015 16:00 ESKİŞEHİRSPOR 2-0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2015 15:30 BOLUSPOR 3-1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Aralık 2015 20:00 BURSASPOR 4-1 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
10 Ocak 2016 19:00 BURSASPOR 3-0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2016 13:30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2-1 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
13 Ocak 2016 16:30 BOLUSPOR 0-1 BURSASPOR Detaylar Detaylar
14 Ocak 2016 18:30 ESKİŞEHİRSPOR 2-2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Ocak 2016 16:00 BURSASPOR 4-2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Ocak 2016 16:00 BOLUSPOR 0-2 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
28 Ocak 2016 12:00 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2-1 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
28 Ocak 2016 18:00 ESKİŞEHİRSPOR 2-3 BURSASPOR Detaylar Detaylar
C Grubu Maçları
17 Aralık 2015 13:45 1461 TRABZON 7-1 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
17 Aralık 2015 18:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-0 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
24 Aralık 2015 12:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR 0-5 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
24 Aralık 2015 13:45 SİVAS BELEDİYE SPOR 0-2 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Ocak 2016 13:00 SİVAS BELEDİYE SPOR 5-0 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
10 Ocak 2016 18:30 1461 TRABZON 1-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
14 Ocak 2016 16:30 KARDEMİR KARABÜKSPOR 1-2 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
14 Ocak 2016 20:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-0 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
20 Ocak 2016 12:00 SİVAS BELEDİYE SPOR 1-0 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
20 Ocak 2016 19:45 KARDEMİR KARABÜKSPOR 2-0 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Ocak 2016 12:00 1461 TRABZON 2-0 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
28 Ocak 2016 20:15 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-4 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
D Grubu Maçları
16 Aralık 2015 13:00 AYDINSPOR 1923 4-0 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
16 Aralık 2015 15:45 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4-1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2015 19:00 MERSİN İDMANYURDU 2-2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Aralık 2015 16:00 BUCASPOR 2-0 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
9 Ocak 2016 16:00 BUCASPOR 1-0 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
10 Ocak 2016 17:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-1 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
13 Ocak 2016 12:00 AYDINSPOR 1923 1-2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Ocak 2016 20:30 MERSİN İDMANYURDU 1-2 BUCASPOR Detaylar Detaylar
20 Ocak 2016 13:00 MERSİN İDMANYURDU 4-0 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
20 Ocak 2016 14:00 BUCASPOR 3-2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Ocak 2016 14:00 AYDINSPOR 1923 0-1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
28 Ocak 2016 12:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1-0 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
E Grubu Maçları
17 Aralık 2015 16:00 KARŞIYAKA 2-1 KASTAMONUSPOR 1966 Detaylar Detaylar
17 Aralık 2015 20:45 GALATASARAY A.Ş. 2-1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
23 Aralık 2015 13:45 KASTAMONUSPOR 1966 1-2 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Aralık 2015 20:30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0-2 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
9 Ocak 2016 17:00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0-0 KASTAMONUSPOR 1966 Detaylar Detaylar
9 Ocak 2016 18:45 GALATASARAY A.Ş. 3-1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
12 Ocak 2016 12:00 KASTAMONUSPOR 1966 1-2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2016 20:45 KARŞIYAKA 1-3 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Ocak 2016 14:00 KASTAMONUSPOR 1966 2-1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
19 Ocak 2016 20:45 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Ocak 2016 20:45 GALATASARAY A.Ş. 4-1 KASTAMONUSPOR 1966 Detaylar Detaylar
28 Ocak 2016 16:00 KARŞIYAKA 0-2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
F Grubu Maçları
15 Aralık 2015 14:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0-2 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15 Aralık 2015 18:30 GAZİANTEPSPOR 1-1 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Aralık 2015 20:45 TRABZONSPOR A.Ş. 2-1 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
24 Aralık 2015 18:00 ADANASPOR A.Ş. 2-1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Ocak 2016 12:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0-0 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
9 Ocak 2016 20:45 TRABZONSPOR A.Ş. 3-0 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Ocak 2016 17:00 GAZİANTEPSPOR 1-0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2016 19:00 ADANASPOR A.Ş. 1-4 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20 Ocak 2016 18:00 TRABZONSPOR A.Ş. 1-0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Ocak 2016 21:00 ADANASPOR A.Ş. 2-3 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2016 12:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1-2 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Ocak 2016 19:00 GAZİANTEPSPOR 2-0 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
G Grubu Maçları
16 Aralık 2015 12:00 İNEGÖLSPOR 3-0 ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
16 Aralık 2015 20:30 TORKU KONYASPOR 1-0 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2015 13:00 ETİMESGUT BLD. SPOR 0-1 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
24 Aralık 2015 14:00 KAYSERİSPOR 1-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
9 Ocak 2016 13:00 ETİMESGUT BLD. SPOR 2-5 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
9 Ocak 2016 14:00 İNEGÖLSPOR 1-1 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2016 13:45 KAYSERİSPOR 3-0 ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2016 15:30 TORKU KONYASPOR 2-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2016 12:00 ETİMESGUT BLD. SPOR 0-1 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2016 18:00 KAYSERİSPOR 0-1 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2016 14:00 İNEGÖLSPOR 0-2 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2016 17:00 TORKU KONYASPOR 2-1 ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
H Grubu Maçları
15 Aralık 2015 20:30 ANTALYASPOR A.Ş. 2-1 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
16 Aralık 2015 14:00 TUZLASPOR 1-2 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Aralık 2015 18:45 FENERBAHÇE A.Ş. 4-2 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Aralık 2015 16:00 GİRESUNSPOR 0-1 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
10 Ocak 2016 20:45 GİRESUNSPOR 0-2 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
11 Ocak 2016 19:30 ANTALYASPOR A.Ş. 1-0 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
13 Ocak 2016 19:00 FENERBAHÇE A.Ş. 6-1 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
14 Ocak 2016 14:00 TUZLASPOR 1-1 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Ocak 2016 18:30 GİRESUNSPOR 0-1 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Ocak 2016 20:45 FENERBAHÇE A.Ş. 1-0 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
27 Ocak 2016 12:00 TUZLASPOR 2-0 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
27 Ocak 2016 20:45 ANTALYASPOR A.Ş. 0-0 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar

3.Tur Maçları
1 Aralık 2015 13:00 AYDINSPOR 1923 1-0 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2015 13:00 24ERZİNCANSPOR 1-1
(Pen. 5-6)
ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Aralık 2015 13:00 SARIYER 2-7 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2015 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1-1
(Uzt. 2-1)
VARTAŞ ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2015 15:30 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0-1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Aralık 2015 18:00 BURSASPOR 3-0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
1 Aralık 2015 20:30 TORKU KONYASPOR 4-1 KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 11:30 IĞDIR ARAS SPOR 1-3 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 13:00 TUZLASPOR 1-0 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 13:00 1461 TRABZON 3-0 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 13:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3-3
(Pen. 7-8)
MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 13:00 ÇİNE MADRANSPOR 1-2 BUCASPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 13:00 BOLUSPOR 4-1 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 13:00 KASTAMONUSPOR 1966 2-2
(Pen. 10-9)
KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 13:00 ETİMESGUT BLD. SPOR 1-0 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 13:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR 2-2
(Uzt. 5-2)
PAYASSPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 13:00 ŞANLIURFASPOR 1-0 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 13:00 İNEGÖLSPOR 1-1
(Pen. 4-2)
BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 15:30 KARŞIYAKA 3-2 TEKİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 18:00 ADANA DEMİRSPOR 2-4 SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
2 Aralık 2015 20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1-0 ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2015 13:00 KARTALSPOR 0-2 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2015 13:00 MENEMEN BELEDİYE SPOR 0-1 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2015 15:30 ADANASPOR A.Ş. 3-1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
3 Aralık 2015 15:30 GÖZTEPE A.Ş. 0-3
(Uzt. 0-3)
NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2015 18:00 GAZİANTEPSPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2015 20:30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5-0 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
2.Tur Maçları
22 Eylül 2015 13:00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 6-0 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 14:00 1461 TRABZON 4-0 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 14:00 YENİ AMASYA SPOR 1-2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 14:00 AMED SPORTİF FALİYETLER 2-1 KARAMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 14:30 KİLİS BLD.SPOR 1-3 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 14:30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2-1 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 14:30 BANDIRMASPOR 1-1
(Pen. 8-7)
KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 14:30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 15:00 DENİZLİSPOR 0-0
(Pen. 3-0)
FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 15:00 MKE ANKARAGÜCÜ 0-2 PAYASSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 15:30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2-0 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 15:30 GÖZTEPE A.Ş. 1-1
(Pen. 4-1)
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 18:00 MEDICANA SİVASSPOR 0-1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 18:00 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0-1 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Eylül 2015 20:30 ANTALYASPOR A.Ş. 1-0 ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 11:00 IĞDIR ARAS SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 13:30 CİZRE SPOR 1-2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 13:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0-1 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 13:30 KURTALAN SPOR 0-3 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:00 ETİMESGUT BLD. SPOR 3-0 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:00 SİVAS BELEDİYE SPOR 2-2
(Pen. 7-6)
ALANYASPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0-1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:00 ANKARA DEMİRSPOR 1-2 SARIYER Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:00 KASTAMONUSPOR 1966 3-0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:00 HACETTEPE SPOR 0-0
(Pen. 4-5)
ÇİNE MADRANSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 ORHANGAZİSPOR 1-0 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 İNEGÖLSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 1-3 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 DARDANELSPOR A.Ş. 5-4 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 KIRKLARELİSPOR 2-1 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 DÜZCESPOR 1-1
(Pen. 3-5)
KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 KARTALSPOR 3-1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 BUCASPOR 1-0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 TEKİRDAĞSPOR 2-0 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 0-1 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 1-0 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 MANAVGATSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 PENDİKSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 GÖLCÜKSPOR 1-0 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 AYDINSPOR 1923 3-1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 14:30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0-5 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 15:00 GİRESUNSPOR 2-0 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 15:00 ELAZIĞSPOR 1-0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 15:00 BOLUSPOR 3-0 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 15:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR 2-0 ARSİNSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 15:00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1-1
(Pen. 4-5)
TUZLASPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 16:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-0 ADLİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 18:30 KASIMPAŞA A.Ş. 3-0 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2015 21:00 ESKİŞEHİRSPOR 1-0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR Detaylar Detaylar
1.Tur Maçları
9 Eylül 2015 14:30 OFSPOR A.Ş. 1-2 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 14:30 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1-0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 14:30 ARHAVİ SPOR 2-2
(Pen. 5-7)
ARSİNSPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 14:30 24ERZİNCANSPOR 3-2 ZARA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 14:30 KURTALAN SPOR 2-0 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 14:30 KIZILTEPE FIRAT SPOR 1-6 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 14:30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-0
(Uzt. 0-1)
CİZRE SPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 14:30 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0-0
(Pen. 5-6)
KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 14:30 KIRIKHANSPOR 1-1
(Pen. 4-6)
PAYASSPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 14:30 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1-1
(Pen. 6-4)
ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:00 KASTAMONUSPOR 1966 1-1
(Pen. 6-5)
BARTINSPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:00 SİNOPSPOR 0-1 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 1-0 KOZAN BLD.SPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:00 ETİMESGUT BLD. SPOR 2-0 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:00 ÇORUM BELEDİYESPOR 4-1 GÖLBAŞISPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:00 ADLİYESPOR 1-0 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 BEYLERBEYİSPOR 0-3 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 6-5)
SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 MALTEPESPOR 1-1
(Pen. 6-7)
TEKİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 GAZİOSMANPAŞA 1-3 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 GÖLCÜKSPOR 0-0
(Pen. 4-3)
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 DÜZCESPOR 2-1 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 DERİNCE SPOR A.Ş. 0-1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 2-0 SANDIKLISPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 MANAVGATSPOR 3-1 KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 KIZILCABÖLÜKSPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1-2 ÇİNE MADRANSPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2-1 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-0 ALTAY Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 TURGUTLUSPOR 0-1 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2-1 ALTINOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 DARDANELSPOR A.Ş. 1-0 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 15:30 ORHANGAZİSPOR 2-0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR Detaylar Detaylar
9 Eylül 2015 17:00 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 2-0)
NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Eylül 2015 14:30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 3-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
16 Eylül 2015 14:30 IĞDIR ARAS SPOR 1-0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Ön Eleme Maçları
2 Eylül 2015 15:30 ARHAVİ SPOR 1-0 SERHAT ARDAHAN SPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 15:30 IĞDIR ARAS SPOR 1-0 SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 15:30 KIZILTEPE FIRAT SPOR 2-0 MUŞ DEMİR SPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 15:30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0-1 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 15:30 AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 15:30 12 BİNGÖL SPOR 0-6 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 15:30 ADIYAMAN 1954 SPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 16:00 SİNOPSPOR 1-0 ÇANKIRI BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 16:00 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR 1-2 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 16:00 YOZGATSPOR 1959 FK 2-0 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 16:00 AKSARAY 1989 SPOR 0-1 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 16:00 EĞİRDİR SPOR 1-3 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 16:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 4-0 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 16:30 EDİRNESPOR 1-2 BARTINSPOR Detaylar Detaylar
2 Eylül 2015 16:30 ALTINOVA BELEDİYESPOR 8-0 BİLECİK İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.