TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
MARIO GOMEZ GARCIA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
26
SAMUEL ETO O FILS
ANTALYASPOR A.Ş.
20
HUGO RODALLEGA MARTINEZ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
19
EDIN VISCA
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
17
ROBIN VAN PERSIE
FENERBAHÇE A.Ş.
16
EREN DERDİYOK
KASIMPAŞA A.Ş.
13
JOSE FERNANDO VIANA DE SANTANA
FENERBAHÇE A.Ş.
13
LUKAS JOSEF PODOLSKI
GALATASARAY A.Ş.
13
AATIF CHAHECHOUHE
SİVASSPOR
12
DENİZ KADAH
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
11
EZEQUIEL OSCAR SCARIONE
KASIMPAŞA A.Ş.
11
MUHAMMET DEMİR
TRABZONSPOR A.Ş.
11
PAPA ALIOUNE NDIAYE
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
11
SELÇUK İNAN
GALATASARAY A.Ş.
11
TOMAS NECID
BURSASPOR
11
LEONY LEONARD KWEUKE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
10
SORİN BOGDAN STANCU
GENÇLERBİRLİĞİ
10
BURAK YILMAZ
GALATASARAY A.Ş.
9
EMRE GÜRAL
ESKİŞEHİRSPOR
9
MEHMET BATDAL
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
9
OĞUZHAN ÖZYAKUP
BEŞİKTAŞ A.Ş.
9
RAUL ANDREI RUSESCU
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
9
AMINU UMAR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
8
CENK TOSUN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
LUIZ CARLOS ALMEIDA DA CUNHA
FENERBAHÇE A.Ş.
8
MOSTAPHA EL KABIR
GENÇLERBİRLİĞİ
8
OSCAR RENE CARDOZO MARIN
TRABZONSPOR A.Ş.
8
ABDOU RAZACK TRAORE
KARDEMİR KARABÜKSPOR
7
DJALMA BRAUNE MANUEL ABEL CAMPOS
GENÇLERBİRLİĞİ
7
ENGİN BEKDEMİR
ESKİŞEHİRSPOR
7
JOSE ERNESTO SOSA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
7
SERGES FLAVIER MBILLA ETAME
ANTALYASPOR A.Ş.
7
YASİN ÖZTEKİN
GALATASARAY A.Ş.
7
DENİZ YILMAZ
BURSASPOR
6
NGUIMBE PREJUCE NAKOULMA
MERSİN İDMANYURDU
6
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU
ANTALYASPOR A.Ş.
6
PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
6
SOKOL CİKALLLESHİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
6
WELLITON SOARES MORAIS
MERSİN İDMANYURDU
6
YALÇIN AYHAN
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
6
BİLAL KISA
GALATASARAY A.Ş.
5
DIEGO MARVIN BISESWAR
KAYSERİSPOR
5
DOUGLAS FERREIRA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
5
EMMANUEL JOHN CHIBUIKE
GAZİANTEPSPOR
5
EMRAH BAŞSAN
ANTALYASPOR A.Ş.
5
GÜRAY VURAL
TRABZONSPOR A.Ş.
5
MEHMET AKYÜZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
5
OLCAY ŞAHAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
RIAD BAJIC
KONYASPOR
5
RICARDO PEDRIEL SUAREZ
MERSİN İDMANYURDU
5
SAMUEL TOBIAS HOLMEN
FENERBAHÇE A.Ş.
5
SİNAN GÜMÜŞ
GALATASARAY A.Ş.
5
THEOFANIS GKEKAS
ESKİŞEHİRSPOR
5
VANDERLEY DIAS MARINHO
KAYSERİSPOR
5
VOLKAN ŞEN
FENERBAHÇE A.Ş.
5
WESLEY SNEİJDER
GALATASARAY A.Ş.
5
YONATHAN ALEXANDER DEL VALLE RODRIGUEZ
KASIMPAŞA A.Ş.
5
ALBAN MEHA
KONYASPOR
4
ALPER POTUK
FENERBAHÇE A.Ş.
4
ANDRE DE CASTRO PEREIRA
KASIMPAŞA A.Ş.
4
BEYKAN ŞİMŞEK
SİVASSPOR
4
DANIEL ALEXANDER LARSSON
GAZİANTEPSPOR
4
DIMITAR DIMITROV RANGELOV
KONYASPOR
4
GÖKÇEK VEDERSON
MERSİN İDMANYURDU
4
GÖKHAN TÖRE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
HAKAN ARSLAN
SİVASSPOR
4
JAGOS VUKOVIC
KONYASPOR
4
JOHN BOYE
SİVASSPOR
4
KERİM FREİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
MEHMET EKİCİ
TRABZONSPOR A.Ş.
4
NADİR ÇİFTÇİ
ESKİŞEHİRSPOR
4
RICARDO ANDRADE QUARESMA BERNARDO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
SERCAN YILDIRIM
GALATASARAY A.Ş.
4
UMUT BULUT
GALATASARAY A.Ş.
4
ADEM BÜYÜK
KASIMPAŞA A.Ş.
3
AHMET İLHAN ÖZEK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
ANDREI GABRIEL TORJE
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
ANTE KULUSIC
GENÇLERBİRLİĞİ
3
BALAZS DZSUDZSAK
BURSASPOR
3
BEKİR İRTEGÜN
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
BURHAN EŞER
SİVASSPOR
3
CHRISTIAN CHAGAS TAROUCO
KASIMPAŞA A.Ş.
3
EMRE BELÖZOĞLU
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
ERDAL KILIÇASLAN
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
ERKAN ZENGİN
TRABZONSPOR A.Ş.
3
FRANCISCO LIMA DA SILVA
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
İRFAN CAN KAHVECİ
GENÇLERBİRLİĞİ
3
JEAN II MAKOUN
ANTALYASPOR A.Ş.
3
KAAN KANAK
ESKİŞEHİRSPOR
3
MUSA ÇAĞIRAN
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
OLCAN ADIN
GALATASARAY A.Ş.
3
ORKAN ÇINAR
GAZİANTEPSPOR
3
ÖMER ALİ ŞAHİNER
KONYASPOR
3
PABLO MARTIN BATALLA
BURSASPOR
3
SERDAR DELİKTAŞ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
SİNAN BAKIŞ
KAYSERİSPOR
3
YUSUF ERDOĞAN
TRABZONSPOR A.Ş.
3
ZEKİ YAVRU
TRABZONSPOR A.Ş.
3
ABOUBACAR DEMBA CAMARA
GAZİANTEPSPOR
2
AHMET YILMAZ ÇALIK
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ALİ ÇAMDALI
KONYASPOR
2
ANEL HADZİC
ESKİŞEHİRSPOR
2
ANTON PUTSILA
GAZİANTEPSPOR
2
ATIBA HUTCHINSON
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
AXEL MEYE ME NDONG
ESKİŞEHİRSPOR
2
BEKİR YILMAZ
BURSASPOR
2
BRUNO FERREIRA MOMBRA ROSA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
CESAR DAVID TEXEIRA TORRES
SİVASSPOR
2
CRISTOBAL ANDRES JORQUERA TORRES
BURSASPOR
2
DEJAN LAZAREVIC
ANTALYASPOR A.Ş.
2
DENİZ TÜRÜÇ
KAYSERİSPOR
2
DIEGO RIBAS DA CUNHA
FENERBAHÇE A.Ş.
2
GÜVEN VAROL
MERSİN İDMANYURDU
2
HALİL İBRAHİM SÖNMEZ
KONYASPOR
2
HASAN SALİH KABZE
SİVASSPOR
2
JOEL LANDRY TSAFACK NGUEMO
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
JOSE MARCIO DA COSTA
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2
KUBİLAY KANATSIZKUŞ
BURSASPOR
2
LEOCISIO JULIO SAMI
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
LUDOVIC SYLVESTRE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MACIEL SOUSA CAMPOS RİCHARD DANILO
ANTALYASPOR A.Ş.
2
MARCELO ANTONIO GUEDES FILHO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
MARKO MARIN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
MEHMET MURAT UÇAR
ESKİŞEHİRSPOR
2
MILAN MITROVIC
MERSİN İDMANYURDU
2
MUSTAFA YUMLU
TRABZONSPOR A.Ş.
2
OKAY YOKUŞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
2
ONUR AYIK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
PATRYK TUSZYNSKI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
RICARDO WILLIAM FATY
BURSASPOR
2
RYAN HENK DONK
GALATASARAY A.Ş.
2
SEFA YILMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
2
SELÇUK ŞAHİN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
SEMİH KAYA
GALATASARAY A.Ş.
2
SERDAR AZİZ
BURSASPOR
2
SIMON THORUP KJAER
FENERBAHÇE A.Ş.
2
STEFANO NAPOLEONI
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2
STEPHANE MBIA ETOUNDI
TRABZONSPOR A.Ş.
2
TOMAS SIVOK
BURSASPOR
2
TORNIKE OKRIASHVILI
ESKİŞEHİRSPOR
2
TUNAY TORUN
KASIMPAŞA A.Ş.
2
VOLKAN FINDIKLI
KONYASPOR
2
YUSUF YAZICI
TRABZONSPOR A.Ş.
2
ABDOULAYE BA
FENERBAHÇE A.Ş.
1
ABDUL RAHMAN KHALILI
MERSİN İDMANYURDU
1
ABDULLAH ELYASA SÜME
GAZİANTEPSPOR
1
ABDÜLKADİR KAYALI
GAZİANTEPSPOR
1
ABDÜLKERİM BARDAKCI
KONYASPOR
1
ADEWOLE RAHEEM LAWAL
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
AHMET OĞUZ
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ALEXIS RUANO DELGADO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
AURELİEN BAYARD CHEDJOU FONGANG
GALATASARAY A.Ş.
1
AYKUT DEMİR
TRABZONSPOR A.Ş.
1
AYTAÇ KARA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
AZİZ ERALTAY
BURSASPOR
1
BAKAYE TRAORE
BURSASPOR
1
BANGALY FODE KOITA
KASIMPAŞA A.Ş.
1
BATUHAN KARADENİZ
SİVASSPOR
1
BRUNO EDUARDO REGUFE ALVES
FENERBAHÇE A.Ş.
1
CARL MEDJANI
TRABZONSPOR A.Ş.
1
CHARLES FERNANDO BASILIO DA SILVA
ANTALYASPOR A.Ş.
1
CUSTODIO MIGUEL DIAS DE CASTRO
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
DANIEL ABALO PAULOS
SİVASSPOR
1
DANY ACHILLE NOUNKEU TCHOUNKEU
BURSASPOR
1
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
ANTALYASPOR A.Ş.
1
DJAKARIDJA KONE
SİVASSPOR
1
EMRE ÇOLAK
GALATASARAY A.Ş.
1
EMRE NEFİZ
GAZİANTEPSPOR
1
ERDEM ŞEN
GAZİANTEPSPOR
1
FURKAN EMRE ÜNVER
BURSASPOR
1
FURKAN ÖZÇAL
GALATASARAY A.Ş.
1
GBENGA AROKOYO
GAZİANTEPSPOR
1
GODFREYITAMA OBOABONA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
GÖKHAN AKKAN
MERSİN İDMANYURDU
1
GÖKHAN GÖNÜL
FENERBAHÇE A.Ş.
1
GUILHERME MILHOMEM GUSMAO
ANTALYASPOR A.Ş.
1
HAKAN KADİR BALTA
GALATASARAY A.Ş.
1
HAKAN ÖZMERT
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
HASAN ALİ KALDIRIM
FENERBAHÇE A.Ş.
1
İBRAHİM SISSOKO
KONYASPOR
1
İLHAN PARLAK
GAZİANTEPSPOR
1
JOAN OUMARI
SİVASSPOR
1
JOSEF DE SOUZA DIAS
FENERBAHÇE A.Ş.
1
JUAN ISAAC CUENCA LOPEZ
BURSASPOR
1
LARRYS DESTIN MABIALA
KAYSERİSPOR
1
LOKMAN GÖR
ANTALYASPOR A.Ş.
1
LOTETEKA BOKİLA
ESKİŞEHİRSPOR
1
LUIZ RHODOLFO DINI GAIOTO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
MAHMUT METİN
MERSİN İDMANYURDU
1
MAHMUT TEKDEMİR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
MARC KIBONG MBAMBA
KONYASPOR
1
MARKO SIMIC
KAYSERİSPOR
1
MEHMET GÜVEN
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET TAŞ
MERSİN İDMANYURDU
1
MEHMET TOPAL
FENERBAHÇE A.Ş.
1
MEHMET UMUT NAYİR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
MICHAEL ENERAMO
SİVASSPOR
1
MIROSLAV STOCH
FENERBAHÇE A.Ş.
1
MOUSSA SOW
FENERBAHÇE A.Ş.
1
MUHAMED ILDIZ
GAZİANTEPSPOR
1
MUHAMMET BEŞİR
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MURAT DURUER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MUSA NİZAM
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA DURAK
GAZİANTEPSPOR
1
NECİP UYSAL
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
NEJC SKUBIC
KONYASPOR
1
NEMANJA TOMIC
GENÇLERBİRLİĞİ
1
OĞULCAN ÇAĞLAYAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
ORHAN TAŞDELEN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
OUSMANE VIERA DIARRASSOUBA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ÖMER BAYRAM
KAYSERİSPOR
1
PANAJOTIS DIMITRIADIS
GENÇLERBİRLİĞİ
1
PETAR GRBIC
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
RAUL JOSE TRINDADE MEIRELES
FENERBAHÇE A.Ş.
1
RICARDO JORGE VAZ TE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
RIDVAN ŞİMŞEK
ANTALYASPOR A.Ş.
1
SAKIB AYTAÇ
ANTALYASPOR A.Ş.
1
SAMBA SOW
KAYSERİSPOR
1
SANHARIB BÜYÜKSAL
KASIMPAŞA A.Ş.
1
SEBASTIAN ANDRES PINTO PERURENA
ESKİŞEHİRSPOR
1
SERCAN KAYA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
SERDAR GÜRLER
GENÇLERBİRLİĞİ
1
SERGE OGNADON AKAKPO
1461 TRABZON
1
SERKAN BALCI
MERSİN İDMANYURDU
1
SERVET ÇETİN
MERSİN İDMANYURDU
1
SEZER BADUR
ANTALYASPOR A.Ş.
1
SIARHEI PALITSEVICH
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ŞENER ÖZBAYRAKLI
FENERBAHÇE A.Ş.
1
TALHA ÇALIŞKAN
BURSASPOR
1
TEDDY ETIENNE CHEVALIER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
TIAGO MIGUEL BAIA PINTO
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
UĞUR DEMİROK
TRABZONSPOR A.Ş.
1
YİĞİT İNCEDEMİR
SİVASSPOR
1
ZİYA ERDAL
SİVASSPOR
1
 
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 34 25 4 5 75 35 40 79
2.FENERBAHÇE A.Ş. 34 22 8 4 60 27 33 74
3.ATİKER KONYASPOR 34 19 9 6 44 33 11 66
4.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 34 16 11 7 54 36 18 59
5.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 34 14 10 10 52 36 16 52
6.GALATASARAY A.Ş. 34 13 12 9 69 49 20 51
7.KASIMPAŞA A.Ş. 34 14 8 12 50 40 10 50
8.AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 34 11 13 10 42 41 1 46
9.ANTALYASPOR A.Ş. 34 12 9 13 53 52 1 45
10.GENÇLERBİRLİĞİ 34 13 6 15 42 42 0 45
11.BURSASPOR 34 13 5 16 47 55 -8 44
12.TRABZONSPOR A.Ş. 34 12 4 18 40 59 -19 40
13.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 34 9 10 15 39 48 -9 37
14.GAZİANTEPSPOR 34 9 9 16 31 50 -19 36
15.KAYSERİSPOR 34 7 13 14 25 41 -16 34
16.SİVASSPOR 34 6 13 15 34 48 -14 31
17.ESKİŞEHİRSPOR 34 8 6 20 39 64 -25 30
18.MERSİN İDMANYURDU 34 5 6 23 31 71 -40 21

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
18.05.2016 19:00 TORKU KONYASPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
18.05.2016 20:00 MERSİN İDMANYURDU 2 - 5 BURSASPOR Detaylar Detaylar
18.05.2016 20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19.05.2016 20:00 MEDICANA SİVASSPOR 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
19.05.2016 20:00 TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 6 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
19.05.2016 20:00 GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
19.05.2016 20:00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
19.05.2016 20:00 GAZİANTEPSPOR 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19.05.2016 20:00 GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu
Sezon 2015-2016

1.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
MEDICANA SİVASSPOR 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 2 - 5 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TORKU KONYASPOR 1 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KAYSERİSPOR 1 - 1 TORKU KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 4 - 2 MEDICANA SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 1 - 2 KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 BURSASPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 4 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
MEDICANA SİVASSPOR 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 MERSİN İDMANYURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 TORKU KONYASPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
5.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 0 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDICANA SİVASSPOR 0 - 0 TORKU KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
6.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
TORKU KONYASPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
BURSASPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
7.Hafta
MEDICANA SİVASSPOR 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 TORKU KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 BURSASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
8.Hafta
BURSASPOR 0 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
TORKU KONYASPOR 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
9.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 BURSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
MEDICANA SİVASSPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 0 TORKU KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 5 BEŞİKTAŞ A.Ş.
10.Hafta
KAYSERİSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR 1 - 0 MEDICANA SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
TORKU KONYASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
11.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 MERSİN İDMANYURDU
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 3 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 TORKU KONYASPOR
MEDICANA SİVASSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
12.Hafta
KAYSERİSPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 BURSASPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
TORKU KONYASPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 MEDICANA SİVASSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
13.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR 1 - 2 KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 TORKU KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 MERSİN İDMANYURDU
MEDICANA SİVASSPOR 2 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 GAZİANTEPSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
14.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 BURSASPOR
TORKU KONYASPOR 3 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 MEDICANA SİVASSPOR
15.Hafta
BURSASPOR 0 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 2 MERSİN İDMANYURDU
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 TORKU KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
16.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
TORKU KONYASPOR 1 - 0 BURSASPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDICANA SİVASSPOR 0 - 0 KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
17.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR 2 - 1 MERSİN İDMANYURDU
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 TORKU KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
18.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 TORKU KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 4 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
19.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 3 BURSASPOR
MEDICANA SİVASSPOR 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
20.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 4 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 MEDICANA SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 MERSİN İDMANYURDU
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 TORKU KONYASPOR
BURSASPOR 3 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
21.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TORKU KONYASPOR 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 BURSASPOR
MERSİN İDMANYURDU 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MEDICANA SİVASSPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
22.Hafta
TORKU KONYASPOR 2 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
BURSASPOR 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 2 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
23.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 TORKU KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 BURSASPOR
MEDICANA SİVASSPOR 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
24.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 1 - 0 MEDICANA SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TORKU KONYASPOR 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
25.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 TORKU KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 KAYSERİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 BURSASPOR
MEDICANA SİVASSPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
26.Hafta
KAYSERİSPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 MEDICANA SİVASSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TORKU KONYASPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BURSASPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
27.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 4 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 TORKU KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MEDICANA SİVASSPOR 1 - 2 BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 KAYSERİSPOR
28.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TORKU KONYASPOR 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
KAYSERİSPOR 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 BURSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
29.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
MEDICANA SİVASSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 4 - 2 GALATASARAY A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 TORKU KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 1 GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 MERSİN İDMANYURDU
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
30.Hafta
KAYSERİSPOR 2 - 1 BURSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 MEDICANA SİVASSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 4 FENERBAHÇE A.Ş.
TORKU KONYASPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
31.Hafta
BURSASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 KAYSERİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDICANA SİVASSPOR 1 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 TORKU KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
32.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MEDICANA SİVASSPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 BURSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 6 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
TORKU KONYASPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
33.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 7 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BURSASPOR 1 - 1 TORKU KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 7 - 0 MERSİN İDMANYURDU
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
34.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 2 - 5 BURSASPOR
TORKU KONYASPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 6 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDICANA SİVASSPOR 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.