TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
CEDRİC BAKAMBU
BURSASPOR
8
GORAN PANDEV
GALATASARAY A.Ş.
7
GÖKHAN ÖZKAN
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
6
MEHMET ALAEDDİNOĞLU
TUZLASPOR
6
ROGELIO GABRIEL FUNES MORI
ESKİŞEHİRSPOR
6
BİROL ÖZTÜRK
TEKİRDAĞSPOR
5
DENİZ KADAH
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
5
PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO
FENERBAHÇE A.Ş.
5
VOLKAN ŞEN
BURSASPOR
5
AATIF CHAHECHOUHE
MEDİCANA SİVASSPOR
4
ARTUN AKÇAKIN
GENÇLERBİRLİĞİ
4
BATUHAN KARADENİZ
MEDİCANA SİVASSPOR
4
BERAT TOSUN
GENÇLERBİRLİĞİ
4
BOUBACAR MOUSSA TRAORE
CİZRE SPOR
4
BURAK YILMAZ
GALATASARAY A.Ş.
4
GÜVEN VAROL
MERSİN İDMANYURDU
4
JOSE FERNANDO VIANA DE SANTANA
BURSASPOR
4
KAZIM ŞEKER
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
4
KEMAL SAMET ÖZEN
TUZLASPOR
4
MEHMET BATDAL
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
MEHMET UMUT NAYİR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
4
OLCAN ADIN
GALATASARAY A.Ş.
4
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
ADANA DEMİRSPOR
4
RICARDO PEDRIEL SUAREZ
MERSİN İDMANYURDU
4
TİMUR BAYRAM ÖZGÖZ
ADANA DEMİRSPOR
4
YEKTA KURTULUŞ
GALATASARAY A.Ş.
4
YILDIRAY KOÇAL
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
4
ADİL DÖNMEZ
DERSİM SPOR
3
CARLO YAIR COSTLY YAIR
GAZİANTEPSPOR
3
CENK TOSUN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
KAYSERİSPOR
3
ELDIN ADILOVIC
ŞANLIURFASPOR
3
FERDİ KÖSEM
AFJET AFYONSPOR
3
GENÇER CANSEV
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
HAKAN DOĞAN
CİZRE SPOR
3
İBRAHİM AKIN
MEDİCANA SİVASSPOR
3
LIVIU ION ANTAL
GENÇLERBİRLİĞİ
3
LUCAS SEBASTIAN RODRIGUEZ
DERSİM SPOR
3
LUDOVIC SYLVESTRE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
MERTCAN AKTAŞ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
MICHAEL ENERAMO
MEDİCANA SİVASSPOR
3
MUSTAPHA YATABARE
TRABZONSPOR A.Ş.
3
OKAN EKEN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
3
RADOSAV PETROVIC
GENÇLERBİRLİĞİ
3
SAFA SERBEST
SAMSUNSPOR
3
SAİT AYDEMİR
12 BİNGÖL SPOR
3
SELÇUK İNAN
GALATASARAY A.Ş.
3
SERHAN YILMAZ
GAZİANTEPSPOR
3
SİNAN BAKIŞ
KAYSERİSPOR
3
SONER AYDOĞDU
TRABZONSPOR A.Ş.
3
ŞAMİL ÇİNAZ
BURSASPOR
3
WARIS MAJEED
TRABZONSPOR A.Ş.
3
WELLITON SOARES MORAIS
MERSİN İDMANYURDU
3
WESLEY SNEİJDER
GALATASARAY A.Ş.
3
YAKUP ALKAN
TUZLASPOR
3
ABDOU RAZACK TRAORE
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
ABOUBACAR DEMBA CAMARA
GAZİANTEPSPOR
2
AHMET ARAS
ANTALYASPOR A.Ş.
2
ALİ KAFADAR
CİZRE SPOR
2
ALİ KİREŞ
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
ANDAÇ GÜLERYÜZ
ESKİŞEHİRSPOR
2
ANIL TAŞDEMİR
KAYSERİSPOR
2
ARMINDO TUE NA BANGNA
GALATASARAY A.Ş.
2
BAHATTİN KÖSE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
BAKAYE TRAORE
BURSASPOR
2
BEKİR İRTEGÜN
FENERBAHÇE A.Ş.
2
BİLAL ŞEFLEK
YEŞİL BURSA A.Ş.
2
BRANIMIR SUBASIC
MANİSASPOR
2
BURHAN ARMAN
SAMSUNSPOR
2
BÜNYAMİN KILINÇ
YENİ AMASYA SPOR
2
CEMRE ATMACA
SARIYER
2
CHUKWUDI JOHN UTAKA
MEDİCANA SİVASSPOR
2
ÇAĞLAR YILDIZER
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
DIEGO RIBAS DA CUNHA
FENERBAHÇE A.Ş.
2
DIRK KUIJT
FENERBAHÇE A.Ş.
2
DJALMA BRAUNE MANUEL ABEL CAMPOS
KONYASPOR
2
ELHADJI SALIOU SECK
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
2
EMRE ÇOLAK
GALATASARAY A.Ş.
2
EMRE KARA
TUZLASPOR
2
EMRE ÖZKAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
EMRULLAH AKINTI
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
2
ENGİN BEKDEMİR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ERCAN ÇAPAR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
ERDİ EREN
CİZRE SPOR
2
ERHAN EREN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
ERHAN KURT
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
2
ERKAN ZENGİN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
ERMAN KILIÇ
ANTALYASPOR A.Ş.
2
ERTAN KOÇ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
EŞREF KEÇECİ
SORGUN BELEDİYESPOR
2
GÖKAY IRAVUL
FENERBAHÇE A.Ş.
2
GÖKHAN ÖZER
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
GÖKHAN SAZDAĞI
FENERBAHÇE A.Ş.
2
GUIDO KOÇER
GENÇLERBİRLİĞİ
2
HASAN SALİH KABZE
KONYASPOR
2
HÜSEYİN YILMAZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
2
İBRAHİM TAYLAN UZUNOĞLU
HATAYSPOR
2
İLKER AVŞAR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
İSHAK DOĞAN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
İSKENDER ALIN
BUCASPOR
2
İSMAİL KONUK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
JOSEF ÇINAR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
JOSUE FILIPE SOARES PESQUEIRA
BURSASPOR
2
KADİR ARİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
MARCO FUTACS
MERSİN İDMANYURDU
2
MEHMET ATİK
TUZLASPOR
2
MEHMET ERDEM UĞURLU
GÖZTEPE A.Ş.
2
MEHMET ERKUT ŞENTÜRK
ESKİŞEHİRSPOR
2
MEHMET TOPAL
FENERBAHÇE A.Ş.
2
MEHMET TOPUZ
FENERBAHÇE A.Ş.
2
MELİK YEĞİN
MANİSASPOR
2
MERVAN ÇELİK
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MILAN MITROVIC
MERSİN İDMANYURDU
2
MOUSSA SOW
FENERBAHÇE A.Ş.
2
MUSA SİNAN YILMAZER
MEDİCANA SİVASSPOR
2
NURİ MELİH MURSAL
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
NURİ YILMAZ
YOMRASPOR
2
OKAN BAYDEMİR
TUZLASPOR
2
ONUR AYIK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
ONUR GÜDÜL
AFJET AFYONSPOR
2
OSCAR RENE CARDOZO MARIN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
OZAN KILIÇOĞLU
GİRESUNSPOR
2
OZAN PAPAKER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ÖMER ALİ ŞAHİNER
KONYASPOR
2
ÖMER YILDIZ
ELAZIĞSPOR
2
ÖZER KUTLU
ÜMRANİYESPOR
2
RAMAZAN AKSOY
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
SADAT ŞAHİN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
SEFER SEVER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
SERCAN GERENKAYA
AFJET AFYONSPOR
2
SERDAR DURSUN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
SERDAR GÜRLER
TRABZONSPOR A.Ş.
2
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
ELAZIĞSPOR
2
SERDAR ÖZKAN
ESKİŞEHİRSPOR
2
SERGE PACOME DJIEHOUA
CİZRE SPOR
2
SERTAÇ ÇAM
BANDIRMASPOR
2
SEZER ÖZTÜRK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
SRDAN MIJAILOVIC
KAYSERİSPOR
2
TAHA BALCI
ALTINORDU A.Ş.
2
TAHİR KURT
ÜMRANİYESPOR
2
TUFAN DENİZ GELEN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
UĞUR AKTAŞ
GİRESUNSPOR
2
UĞUR KAPISIZ
TEKİRDAĞSPOR
2
VEDAT MURIÇ
GİRESUNSPOR
2
VOLKAN KABADAYI
KAYSERİ ŞEKERSPOR
2
VOLKAN SERİM
KIRIKHANSPOR
2
YAŞAR KAYAO
KIRIKHANSPOR
2
YUNUS EMRE MEST
ŞANLIURFASPOR
2
YUSUF AKYEL
MANİSASPOR
2
YUSUF YAĞMUR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
ZİYA İNDAY
ADLİYESPOR
2
ABDULLAH ÇETİN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ABDÜLKERİM BARDAKCI
KONYASPOR
1
ADEM BAYGÜL
ELMASBAHÇELERSPOR
1
ADEM ÇALIK
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
AHMET BUĞRAHAN TUNCAY
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
AHMET ÇETİNKAYA
DERSİM SPOR
1
AHMET GÜNEY
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
AHMET GÜVEN
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
AHMET İLHAN ÖZEK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
AHMET KULABAŞ
BOLUSPOR
1
AHMET SEFA EMMİOĞLU
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
AHMET ÜNER
SANDIKLISPOR
1
ALI ADNAN KADHIM AL TAMEEMI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ALİ KEMAL ÖZKAN
KARŞIYAKA
1
ALİ KUCIK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
ALİ KURT
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ALİ SAY
KARŞIYAKA
1
ALİ SİNAN GAYLA
MKE ANKARAGÜCÜ
1
ALİCAN KARADAĞ
MEDİCANA SİVASSPOR
1
ALPAY KOÇAKLI
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
ALPEREN PAK
SAMSUNSPOR
1
ANDREI GABRIEL TORJE
KONYASPOR
1
ANIL SARAK
BURSASPOR
1
ARİF ÇOBAN
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
ATINÇ NUKAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
AYKUT AKGÜN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
AYKUT ÇAKAY
BEYLERBEYİSPOR
1
AYKUT EMRE YAKUT
MEDİCANA SİVASSPOR
1
AZMİ KAHRAMAN
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
1
BABACAR MBAYE DIOP
KAYSERİSPOR
1
BARAN BASUT
SANDIKLISPOR
1
BARIŞ BAKIR
GİRESUNSPOR
1
BARIŞ KILIÇ
12 BİNGÖL SPOR
1
BARIŞ TAŞKESEN
KİLİS BLD.SPOR
1
BARIŞ TOTOĞLU
12 BİNGÖL SPOR
1
BARIŞ YARDIMCI
GAZİANTEPSPOR
1
BATTAL DEMİRBİLEK
KARŞIYAKA
1
BERK NEZİROĞLULARI
MANİSASPOR
1
BERKAY CAN DEĞİRMENCİOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BERKAY TOLGA DABANLI
ESKİŞEHİRSPOR
1
BEYKAN ŞİMŞEK
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BINYA AUGUSTIN GILLES
GAZİANTEPSPOR
1
BİLAL AKGÜVERCİN
BUCASPOR
1
BİLAL ÇEBİ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
BİLAL YENER ARICA
KAYSERİSPOR
1
BLERİM DZEMAİLİ
GALATASARAY A.Ş.
1
BRUNO EDUARDO REGUFE ALVES
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BRUNO FERREIRA MOMBRA ROSA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
BURAK BÜKEL
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
CAN MORGÜL
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
CANBERK ÖZÇAKIR
ADLİYESPOR
1
CANER ERKİN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
CANER KOCA
FENERBAHÇE A.Ş.
1
CEM EKİNCİ
KAYSERİSPOR
1
CEMAL DOĞU
GÖLCÜKSPOR
1
CEMİL ADICAN
KAYSERİSPOR
1
CENGİZ TİLTAY
DERSİM SPOR
1
CENK CENGİZ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
CIPRIAN ANDREI MARICA
KONYASPOR
1
CİHAN CAN
GİRESUNSPOR
1
CİHAN KUTAN
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
CİHAN YEŞİLIRMAK
HATAYSPOR
1
COŞKUN YILDIZ
DERSİM SPOR
1
ÇAĞLAR BİRİNCİ
KAYSERİSPOR
1
ÇAĞLAR YILDIRIM
MALTEPESPOR
1
ÇAĞRI TEKİN
BUCASPOR
1
DEMBA BA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
ESKİŞEHİRSPOR
1
DOĞANCAN KILIÇ
HACETTEPE SPOR
1
DOMİ KUMBELA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
EFE CAN ÇÖLBEKLER
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
EMİRHAN ATİLLA
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
EMMANUEL CHINENYE EMENIKE
FENERBAHÇE A.Ş.
1
EMRAH AKAR
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
EMRE AKBABA
ANTALYASPOR A.Ş.
1
EMRE ÖZİVGEN
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
ENES SEVİMLİ
ÇANKIRISPOR
1
ENVER CENK ŞAHİN
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
ERAY ATASEVEN
BALIKESİRSPOR
1
ERCAN GÜNERİ
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
ERÇİN ILGAZ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
ERDEM ÖZGENÇ
BURSASPOR
1
ERDEM ŞEN
GAZİANTEPSPOR
1
ERDİ BAKIRCI
AYDINSPOR 1923
1
ERDOĞAN YEŞİLYURT
ALTINORDU A.Ş.
1
EREN TOZLU
MERSİN İDMANYURDU
1
ERGİN ERSİN
TEKİRDAĞSPOR
1
ERHAN KÜÇÜK
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
EZEQUIEL OSCAR SCARIONE
KASIMPAŞA A.Ş.
1
FATİH AKTAY
ALTINORDU A.Ş.
1
FATİH ARAT
MANAVGATSPOR
1
FATİH BOLAT
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
FATİH CANDAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
FATİH ÖZAYDIN
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
FATİH ÖZÇELİK
BUCASPOR
1
FATİH SERKAN KURTULUŞ
KAYSERİSPOR
1
FELIPE MELO DE CARVALHO
GALATASARAY A.Ş.
1
FERNANDO DANIEL BELLUSCHI
BURSASPOR
1
FEYYAZ BELEN
MANAVGATSPOR
1
FEYYAZ YAŞAR
TİRE 1922 SPOR
1
FRANCO DARIO CANGELE
ELAZIĞSPOR
1
FURKAN ALAKMAK
GÖZTEPE A.Ş.
1
FURKAN AYDIN
PAYAS BELEDİYESPOR 1975
1
FURKAN YAMAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
GODFREYITAMA OBOABONA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
GÖKHAN ÇIRAK
TARSUS İDMAN YURDU
1
GÖKHAN TÖRE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
GÖKHAN YAZICI
TRABZONSPOR A.Ş.
1
GUY LUCIEN MICHEL LANDEL
GENÇLERBİRLİĞİ
1
GÜNAY ŞAKAR
SARIYER
1
GÜNEY ATILGAN
SARIYER
1
GÜRHAN GÜRSOY
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
GÜVEN GÜRSOY
KIRIKHANSPOR
1
HAKAN BARIŞ
MANİSASPOR
1
HAKAN TURAN
MANİSASPOR
1
HAKKI TOSUN
YOZGATSPOR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
1
HALİL İBRAHİM KIR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
HALİL İBRAHİM PEKŞEN
SAMSUNSPOR
1
HALİL İBRAHİM YÜKSEL
ÇATALCA SPOR
1
HALİL UYSAL
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
HAMİT ALTINTOP
GALATASARAY A.Ş.
1
HAMİT KILIÇ
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
HARUN KORKMAZ
S.ESNAFSPOR
1
HASAN ALİ KALDIRIM
FENERBAHÇE A.Ş.
1
HASAN AYAROĞLU
MKE ANKARAGÜCÜ
1
HASAN DEMİR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
HASAN DİNÇEL
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
HASAN KAYA
MKE ANKARAGÜCÜ
1
HASAN SİNCAR
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
HİCABİ DEMİR
ORHANGAZİSPOR
1
HÜSEYİN ATAŞ
KURTALAN SPOR
1
HÜSEYİN CİHAN AVCU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
HÜSEYİN İBİŞ
ADLİYESPOR
1
İBRAHİM İDİS
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
İLKAY DEMİR
TOKATSPOR
1
İLKEM ÖZKAYNAK
KIRKLARELİSPOR
1
İRFAN CAN KAHVECİ
GENÇLERBİRLİĞİ
1
İSA AKGÖL
GÖZTEPE A.Ş.
1
İSKENDER SAHAT
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
1
İSMAİL BULUT
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
İSMAİL CANSIN DENİZLİ
MKE KIRIKKALESPOR
1
İSMAİL KÖSE
MANİSASPOR
1
JAGOS VUKOVIC
KONYASPOR
1
JAILTON ALVES MIRANDA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
JEREMY LOUIS PERBET
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
JONATHAN SERGE FOLLY AYITE
ALANYASPOR
1
JOSE CARLOS NOGUEIRA JUNIOR
KARŞIYAKA
1
JOSEPH ENEOJO AKPALA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
KAAN YILDIRIM
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
KAHRAMAN TOSUN
ÇARŞAMBASPOR
1
KEMAL ARAS
IĞDIR ARAS SPOR
1
KEMAL TOSUN
SURUÇ GENÇLİK SPOR
1
KEREM TULGAR
BEYLERBEYİSPOR
1
KORAY ÇÖLGECEN
ALANYASPOR
1
LEONY LEONARD KWEUKE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
LEVENT DEMİRAY
SAKARYASPOR A.Ş.
1
LOMANA TRESOR LUALUA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
LUIS LEAL DOS ANJOS
GAZİANTEPSPOR
1
MAHMUT ŞEKER
İNEGÖLSPOR
1
MANSUR ÇALAR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
MANUEL MROUAN DA COSTA TRINDADE
MEDİCANA SİVASSPOR
1
MARKO SIMIC
KAYSERİSPOR
1
MEHMET BALBAN
SANDIKLISPOR
1
MEHMET BOZTEPE
ADANASPOR A.Ş.
1
MEHMET DOĞAN
12 BİNGÖL SPOR
1
MEHMET EREN BOYRAZ
KAYSERİSPOR
1
MEHMET GÜVEN
KONYASPOR
1
MELİH GÖKÇEK
MERSİN İDMANYURDU
1
MERT CAYMAZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
MERT ÇETİN
GAZİOSMANPAŞA
1
MERT HAKAN YANDAŞ
ALTINORDU A.Ş.
1
MERT ILIMAN
BURSASPOR
1
MERT TOLGA KOÇAK
ETİMESGUT BLD. SPOR
1
MERTAN CANER ÖZTÜRK
ALTINORDU A.Ş.
1
MERTGÜL ÇAPOĞLU
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
1
METE ÖZER
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
MICHAL KADLEC
FENERBAHÇE A.Ş.
1
MİRKAN AYDIN
ESKİŞEHİRSPOR
1
MOSTAPHA EL KABIR
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MUHAMED ILDIZ
GAZİANTEPSPOR
1
MUHAMMED AKİF SEVİNÇ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
MUHAMMED FATİH KANAT
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
MURAT ALMIŞ
ADLİYESPOR
1
MURAT KODUZ
S.ESNAFSPOR
1
MURAT YILMAZ
CİZRE SPOR
1
MUSTAFA ACUN
BURSASPOR
1
MUSTAFA AŞIK
GEBZE SULTAN ORHANSPOR
1
MUSTAFA CEVRET
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
MUSTAFA EREN YENİÇERİ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
MUSTAFA ÖZKAYA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
MÜMİN AYSEVER
İNEGÖLSPOR
1
NAZIM KARDAŞ
HASKÖY YILDIZSPOR
1
NECİP UYSAL
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
NEMANJA TOMIC
GENÇLERBİRLİĞİ
1
NENAD MILIJAS
MANİSASPOR
1
NIKOLAY EMILOV DIMITROV
MANİSASPOR
1
NİHAT YILMAZ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
NOYAN TAJBAKHSH
SARIYER
1
NURULLAH DAĞAŞAN
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
OĞULCAN ÇAĞLAYAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
OĞUZ HAN AYNAOĞLU
BURSASPOR
1
OĞUZ KAAN YARADANAKUL
BARTINSPOR
1
OĞUZHAN KAYAR
GALATASARAY A.Ş.
1
OKAN DENİZ
İNEGÖLSPOR
1
OKAN TİRGİL
SİNOPSPOR
1
OKAY YOKUŞLU
KAYSERİSPOR
1
OKTAY DEMİRCAN
1461 TRABZON
1
OLCAY ŞAHAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
OLTAN KARAKULLUKÇU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
ONUR CAN ÖZASLAN
GAZİOSMANPAŞA
1
ONUR ERİŞ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
ORÇUN SELDUMAN
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
ORHAN OVACIKLI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ORHAN TAŞDELEN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
OZAN AYDIN
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
1
ÖMER CAN SOKULLU
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
ÖMER EMİR
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
ÖMER FURKAN ÖZTÜRK
KARTALSPOR
1
ÖMER HACISALİHOĞLU
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ÖMER KABACA
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
ÖMÜRCAN YILDIRIMLI
İNEGÖLSPOR
1
ÖZGÜR ÇELİK
ÇATALCA SPOR
1
RAHMAN HACIYEV
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
RAMAZAN CİVELEK
FENERBAHÇE A.Ş.
1
RAMAZAN DURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
RAMAZAN ÖZTÜRK
ERZİN BELEDİYESPOR
1
RAMON DE MORAES MOTTA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
RECEP AYDIN
KONYASPOR
1
RECEP GÜLER
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
1
RIDVAN OKUŞ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
SABRİ SARIOĞLU
GALATASARAY A.Ş.
1
SABUR ESER
EROKSPOR
1
SAIDI NTIBAZONKIZA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
SAMET ASATEKİN
ÜMRANİYESPOR
1
SAMET CANTÜRK
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
SAMET EKER
TUZLASPOR
1
SAMET TAŞ
GÜMÜŞHANESPOR
1
SAMUEL TOBIAS HOLMEN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
SAVAŞ YILMAZ
1461 TRABZON
1
SEDAT DEBRELİ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
SEDDAR KARAMAN
ANTALYASPOR A.Ş.
1
SEFA DURMUŞ
TUZLASPOR
1
SEFA KÜPELİ
MANİSASPOR
1
SELAHATTİN SELÇUK ÖZKAN
HATAYSPOR
1
SEMİH MUSTAFA USTA
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
SERCAN KAYA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
SERDAR AZİZ
BURSASPOR
1
SERDAR DENİZ
GÖZTEPE A.Ş.
1
SERHAT GÜLPINAR
MKE ANKARAGÜCÜ
1
SEROL DEMİRHAN
MERSİN İDMANYURDU
1
SERTAN VARDAR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
SEZGİN COŞKUN
ESKİŞEHİRSPOR
1
SİNAN GÜMÜŞ
GALATASARAY A.Ş.
1
SİNAN KALOĞLU
MERSİN İDMANYURDU
1
SİNAN KURUMUŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
SONER ERGENÇAY
SARIYER
1
SONER YİRMİBEŞ
GÖRELESPOR
1
SORİN BOGDAN STANCU
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ŞEHMUS ÖZER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ŞENOL AKIN
DENİZLİSPOR
1
TAHA BARTU BULUT
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
TAHA DERİN
YOZGATSPOR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
1
TAYFUN CORA
MANİSASPOR
1
TAYFUN ÖZKAN
TİRE 1922 SPOR
1
TAYFUN PEKTÜRK
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
TAYFUR BİNGÖL
GENÇLERBİRLİĞİ
1
TEKİN ADAR
GÜMÜŞHANESPOR
1
TEMEL TAŞKIN
ÇANKIRISPOR
1
TEVFİK KÖSE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
THEOFANIS GKEKAS
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
TOLGA USLU
SERHAT ARDAHAN SPOR
1
TOLGAY ALİ ARSLAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
TURGAY AN
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
KAYSERİSPOR
1
UFUK ŞAHAN
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
UĞUR ERK
EYÜPSPOR
1
UĞUR IŞIKAL
PENDİKSPOR
1
UĞUR İNCEMAN
KONYASPOR
1
UĞUR UĞUR
GAZİOSMANPAŞA
1
UĞUR YANIKDEMİR
PAZARSPOR
1
UMUT AKPINAR
KÜTAHYASPOR
1
UMUT BULUT
GALATASARAY A.Ş.
1
UMUT SÖNMEZ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
UMUT SÖZEN
ADANA DEMİRSPOR
1
VAGIF JAVADOV
BOLUSPOR
1
VALENTIN NICOLAS VIOLA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
VEDAT BORA
KONYASPOR
1
YAKUP YİĞİT
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
YANKI ŞENGÜN
TEKİRDAĞSPOR
1
YASİN KARAGÖZ
SORGUN BELEDİYESPOR
1
YASİN ÖZTEKİN
GALATASARAY A.Ş.
1
YAŞAR ÇETİN
SARIYER
1
YILMAZ CAN TAŞKIRAN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
YİĞİT ALAN
YEŞİL KIRŞEHİR SPOR
1
YİĞİT KASABOĞLU
ARHAVİ SPOR
1
YUSUF ABDİOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
1
YÜCEL CANDEMİR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ZAFER SEVER
SERİK BELEDİYESPOR
1
ZİYA ALKURT
GİRESUNSPOR
1
ZÜLFİKAR KARAÇALI
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESİ SPOR
1
 
Kupalar » Türkiye Kupası » Tarihçe ve Arşiv » Türkiye Kupası 2014-2015

Final Maçları
3 Haziran 2015 20.30 GALATASARAY A.Ş. 3-2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması Puan Cetveli
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
  O G B M A Y AV P
1.TUZLASPOR 6 4 1 1 13 10 3 13
2.MEDICANA SİVASSPOR 6 4 0 2 13 6 7 12
3.GAZİANTEPSPOR 6 2 2 2 8 8 0 8
4.GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 6 0 1 5 5 15 -10 1

Ziraat Türkiye Kupası Grup Aşaması Fikstürü
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6
4 Şubat 2015 13:00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1-3 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
4 Şubat 2015 16:00 MEDICANA SİVASSPOR 3-0 TUZLASPOR Detaylar Detaylar

3.Tur Maçları
28 Ekim 2014 13.00 CİZRE SPOR 2-0 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
28 Ekim 2014 13.03 TUZLASPOR 3-1 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
28 Ekim 2014 16.00 GENÇLERBİRLİĞİ 6-0 ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
28 Ekim 2014 19.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 13.00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1-3 CENTONE KARAGÜMRÜK Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 13.00 BAYRAMPAŞA 0-1 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 13.00 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
ALBİMO ALANYASPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 13.00 ALTINORDU A.Ş. 1-0 OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 13.00 KIRIKHANSPOR 0-4 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 13.00 1461 TRABZON 0-1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 13.00 KEÇİÖRENGÜCÜ 0-0
(Uzt. 1-0)
FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 13.00 ÇANKIRISPOR 2-3 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 13.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-2 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 13.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1-0 68 YENİ AKSARAY SPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 15.00 SAMSUNSPOR 0-0
(Pen. 4-1)
YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 16.00 BURSASPOR 2-0 TEPECİKSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
29 Ekim 2014 19.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4-1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT Detaylar Detaylar
30 Ekim 2014 12.00 İNEGÖLSPOR 1-1
(Pen. 4-6)
KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2014 13.00 GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0-0
(Pen. 3-4)
KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2014 13.00 SARIYER 1-0 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2014 13.45 ALTAY 1-2 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2014 19.00 MERSİN İDMANYURDU 2-0 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2014 13.00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2-2
(Pen. 7-6)
BUCASPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2014 13.00 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2014 15.00 ADANA DEMİRSPOR 2-0 SANDIKLISPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2014 15.00 MANİSASPOR 2-1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
5 Kasım 2014 18.00 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1-1
(Uzt. 3-1)
ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar

2.Tur Maçları
23 Eylül 2014 14.30 TEKİRDAĞSPOR 1-5 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Eylül 2014 14.30 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0-0
(Pen. 4-2)
DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2014 15.00 BAYRAMPAŞA 1-1
(Pen. 6-5)
ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Eylül 2014 15.00 ÇORUM BELEDİYESPOR 2-2
(Pen. 5-6)
MANİSASPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2014 16.00 YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 1-2 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2014 18.00 BUCASPOR 2-1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Eylül 2014 18.00 KAYSERİSPOR 7-0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2014 18.00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0-2 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2014 18.00 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1-2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
23 Eylül 2014 19.00 GÖZTEPE A.Ş. 2-1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Eylül 2014 20.30 TARSUS İDMAN YURDU 1-6 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 13.00 HACETTEPE SPOR 0-0
(Pen. 2-4)
TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 13.00 CİZRE SPOR 3-1 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 14.30 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1-1
(Pen. 4-2)
BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 14.30 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2-2
(Uzt. 4-2)
ADLİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 14.30 OFSPOR A.Ş. 1-0 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 14.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1-1
(Pen. 4-2)
PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 KEÇİÖRENGÜCÜ 2-1 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0-1 ALBİMO ALANYASPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 SAKARYASPOR A.Ş. 2-2
(Pen. 8-9)
GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 HATAYSPOR 3-1 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 ÜMRANİYESPOR 2-1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 SARIYER 3-0 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1-1
(Pen. 7-6)
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 2-2
(Uzt. 3-2)
BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 İNEGÖLSPOR 2-0 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 TEPECİKSPOR A.Ş. 2-0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0-0
(Pen. 5-4)
KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0-0
(Uzt. 0-1)
68 YENİ AKSARAY SPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 ÇANKIRISPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 SANDIKLISPOR 1-0 KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4-2 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 TUZLASPOR 2-0 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 15.00 YEŞİL BURSA A.Ş. 1-3 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 16.00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2-2
(Uzt. 4-2)
12 BİNGÖL SPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 17.00 YENİ MALATYASPOR 1-0 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 18.00 MERSİN İDMANYURDU 3-0 KEMER TEKİROVA SPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 18.00 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-1 ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 18.00 ADANA DEMİRSPOR 4-1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 18.00 ORDUSPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 19.00 ALTINORDU A.Ş. 2-0 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 19.00 FETHİYESPOR 1-0 DERİNCE SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 19.00 MKE ANKARAGÜCÜ 2-0 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2014 20.30 KARŞIYAKA 1-1
(Pen. 4-5)
ALTAY Detaylar Detaylar
25 Eylül 2014 14.30 ERZİN BELEDİYESPOR 0-5 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2014 16.00 ELAZIĞSPOR 3-2 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2014 16.00 Ş.URFASPOR 2-2
(Pen. 4-6)
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2014 18.00 ANTALYASPOR A.Ş. 1-3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2014 20.30 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar

1.Tur Maçları
10 Eylül 2014 14.30 SERHAT ARDAHAN SPOR 1-2 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 14.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1
(Pen. 5-6)
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 14.30 ARHAVİ SPOR 0-3 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 14.30 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2-3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.00 12 BİNGÖL SPOR 1-0 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.00 ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0-0
(Uzt. 1-2)
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.00 ERZİN BELEDİYESPOR 1-0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.00 PAYAS BELEDİYESPOR 1975 1-2 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.00 MARDİNSPOR 1-4 CİZRE SPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 0-0
(Uzt. 0-1)
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.00 NİĞDE BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 6-5)
KAYSERİ ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.00 SİNOPSPOR 0-0
(Pen. 2-4)
ÇANKIRISPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.00 ARSİNSPOR 0-1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.00 SORGUN BELEDİYESPOR 0-2 ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1-3 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1-0 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BEYKÖY BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 TUZLASPOR 3-1 DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 SANDIKLISPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 SAKARYASPOR A.Ş. 1-1
(Pen. 6-4)
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 68 YENİ AKSARAY SPOR 2-0 KARAMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 DERİNCE SPOR A.Ş. 2-1 BEYLERBEYİSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 ANKARA DEMİRSPOR 1-2 ADLİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 TUTAP ŞEKERSPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 GÖLCÜKSPOR 2-1 MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 MANAVGATSPOR 2-3 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 KEMER TEKİROVA SPOR 2-0 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 TİRE 1922 SPOR 2-0 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 BARTINSPOR 2-3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1-0 ÇİNE MADRANSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 ORHANGAZİSPOR 2-3 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 DARDANELSPOR A.Ş. 0-1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 EYÜPSPOR 0-0
(Pen. 4-3)
SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2014 15.30 İSTANBULSPOR A.Ş. 0-5 TEKİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.