TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
HAKAN ARSLAN
SİVASSPOR
6
HENRİ BİENVENU NTSAMA
ESKİŞEHİRSPOR
5
LAMİNE DIARRA
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
5
ÇAĞRI TEKİN
BUCASPOR
4
KENAN ÖZER
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
4
MAHMUT BEKTAŞ
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR
4
NOYAN ÖZ
ELAZIĞSPOR
4
SELÇUK İNAN
GALATASARAY A.Ş.
4
BAYE OUMAR NIASSE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
BEYKAN ŞİMŞEK
FENERBAHÇE A.Ş.
3
EMRAH BAŞSAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
ENES ÜNAL
BURSASPOR
3
GÖKHAN KILINÇ
BAYRAMPAŞA
3
HAŞİM ATEŞ
NİĞDE BELEDİYESPOR
3
KONAN ANICET HARIAN MAKS MALON OUSSOU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
MELİH VARDAR
BUCASPOR
3
NECATİ ATEŞ
ESKİŞEHİRSPOR
3
RECEP YAŞAR
TOKATSPOR
3
SEMİR STİLİC
GAZİANTEPSPOR
3
SENİJAD İBRİCİC
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
SERDAR GÜRLER
ELAZIĞSPOR
3
STANISLAV SESTAK
BURSASPOR
3
TANER GÜRSOY
SİLİVRİSPOR
3
WESLEY SNEİJDER
GALATASARAY A.Ş.
3
AHMET ARAS
SİVASSPOR
2
AHMET ŞEN
BEYKÖY BELEDİYESPOR
2
ALİ ÖZTÜRK
BALIKESİRSPOR
2
ANTE KULUSIC
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ARTUN AKÇAKIN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
AYKUT ÇİFT
SAMSUNSPOR
2
BARIŞ MEMİŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
2
BERAT TOSUN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
BİLAL ŞEFLEK
YEŞİL BURSA A.Ş.
2
BURAK ÇALIK
BALIKESİRSPOR
2
BURAK YILMAZ
GALATASARAY A.Ş.
2
CEMİL KARAKUM
68 YENİ AKSARAY SPOR
2
CİHAN ÖZKARA
SİVASSPOR
2
CRISTOBAL ANDRES JORQUERA TORRES
ESKİŞEHİRSPOR
2
DENİZ SERT
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
2
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
ESKİŞEHİRSPOR
2
DIOMANSY MEHDI MOUSTAPHA KAMARA
ESKİŞEHİRSPOR
2
DOĞAN ŞAHİN
SOMASPOR
2
EMRAH EKMEKCİ
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
EROL ERDAL ALKAN
ELAZIĞSPOR
2
EZECHIEL NDOUASEL
KONYASPOR
2
FERHAT KİRAZ
BURSASPOR
2
FERİT ERİŞÇİ
TURGUTLUSPOR
2
GÖKHAN KARADENİZ
ALTINORDU A.Ş.
2
GÖKHAN ŞEN
BANDIRMASPOR
2
HAKAN DOĞAN
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
2
HASAN AHMET SARİ
TRABZONSPOR A.Ş.
2
İBRAHİM HALİL YAŞAR
GAZİANTEPSPOR
2
İLKER AVŞAR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
2
İRFAN CAN KAHVECİ
GENÇLERBİRLİĞİ
2
İSMAİL KONUK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
JOSE FERNANDO VIANA DE SANTANA
BURSASPOR
2
JOSEPH ENEOJO AKPALA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
KAZIM KAZIM
BURSASPOR
2
KEMAL AKBABA
SANDIKLISPOR
2
KEMAL HASTÜRK
İNEGÖLSPOR
2
KÖKSAL YEDEK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
LEVENT KALE
MKE ANKARAGÜCÜ
2
LOMANA TRESOR LUALUA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MAZLUM ÖNDİL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
MEHMET AL
BALIKESİRSPOR
2
MEHMET KELEŞ
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
MILAN BAROS
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
MUHAMMED GÜLTAŞLAR
EDİRNE SPOR GENÇLİK
2
MURAT DURUER
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
NOUREDDINE AMRABAT
GALATASARAY A.Ş.
2
ONUR BERBER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
ONUR OKAN
FETHİYESPOR
2
RAFIK ZOHEIR DJEBBOUR
SİVASSPOR
2
ROMAN GÜNTENSPERGER
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
SAMET SAMANCI
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
SAMET SAMİ BANK
KIRIKHANSPOR
2
SEMİH ŞENTÜRK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
SERDAR DELİKTAŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
SİNAN ÖZKAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
ŞENOL EROL
TARSUS İDMAN YURDU
2
TOSAINT ANTONY RICKETTS
BUCASPOR
2
VEDAT ÇOBAN
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
2
YASİN ABDİOĞLU
KARTALSPOR
2
YUSUF ATAY
DARICA G.BİRLİĞİ
2
ABDOU KADER MANGANE
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
ABDULKADİR KUZEY
ALTAY
1
ABDULKADİR ÖZGEN
SİVASSPOR
1
ABDULLAH HALMAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ABDULMENAF KURT
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR
1
ADEM BÜYÜK
KASIMPAŞA A.Ş.
1
ADİL ARICI
CİZRE BASRA SPOR
1
AHMET ARI
KARŞIYAKA
1
AHMET BAYKAL
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
AHMET BUĞRAHAN TUNCAY
ORHANGAZİSPOR
1
AHMET BÜLBÜL
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR
1
AHMET CEBE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
AHMET KESİM
AYDINSPOR 1923
1
AHMET KURU
BANDIRMASPOR
1
AHMET ÖZKAL
IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
AHMET TURAN SOLAK
ÇANKIRISPOR
1
ALBERT RIERA ORTEGA
GALATASARAY A.Ş.
1
ALESSANDRO FEDERICO KARL-HENZ RIEDLE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
ALFRED JOHN MOMAR NDIAYE
ESKİŞEHİRSPOR
1
ALİ AKBURÇ
BALIKESİRSPOR
1
ALİ ÇAMDALI
KONYASPOR
1
ALİ KEMAL ÖZKAN
KARŞIYAKA
1
ALİ KİREŞ
KONYASPOR
1
ALİ YILDIRIM
SULTANGAZİ SPOR
1
ALİCAN KARADAĞ
SİVASSPOR
1
ANIL BİRCAN
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
1
ANIL GİR
PENDİKSPOR
1
ARİF MORKAYA
ALTINORDU A.Ş.
1
ARMINDO TUE NA BANGNA
GALATASARAY A.Ş.
1
ATİLLA EREL
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
1
AYDIN KUZU
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
AYHAN GÜRBÜZ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
1
AYKUT ÇAKAY
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
AYKUT SEVİM
DARICA G.BİRLİĞİ
1
AYKUT ULUÇ
KONYASPOR
1
AYTAÇ DENİZ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
AYTAÇ KARA
ESKİŞEHİRSPOR
1
BABACAR MBAYE DIOP
KAYSERİSPOR
1
BATINAY AK
1930 BAFRA SPOR
1
BATTAL DEMİRBİLEK
KARŞIYAKA
1
BATUHAN KARADENİZ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
BEKİR YILMAZ
BURSASPOR
1
BERKAY CAN DEĞİRMENCİOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BERKAY GÜNAY
İNEGÖLSPOR
1
BERTUL KOCABAŞ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
BURAK ALTUNAY
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
BURAK ÇOLAK
HACETTEPE SPOR
1
BURAK KESKİN
ADANA DEMİRSPOR
1
BURAK KORKAKÇI
BAYRAMPAŞA
1
BURAK SÜLEYMAN
GÖLCÜKSPOR
1
BURHAN EŞER
SİVASSPOR
1
BÜLENT KESKİN
ULUKAVAKSPOR
1
CAN DEMİR AKTAV
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
CAN PARLAYAN
OFSPOR
1
CANER ÇOLAK
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
CANER ERDOĞAN
PENDİKSPOR
1
CANER TURP
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
CELAL DEMİRKIRAN
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
CEM DEMİR
İNEGÖLSPOR
1
CEMAL DOĞU
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
1
CENK KASIMOĞLU
CİZRE BASRA SPOR
1
CENK TOSUN
GAZİANTEPSPOR
1
CEYHUN GÜLSELAM
GALATASARAY A.Ş.
1
CICERO JOAO DE CESARE
SİVASSPOR
1
CİHAN KUTAN
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
CLEYTON ALEXANDRE HENRIQUE SILVA
KAYSERİSPOR
1
ÇAĞLAR YILDIRIM
MALTEPESPOR
1
ÇAĞRI TEKİN
SANDIKLISPOR
1
ÇETİN AKPOLAT
ADIYAMANSPOR
1
ÇOŞKUN TÜNCEL
ARHAVİ SPOR
1
DENİZ NAKİ
GENÇLERBİRLİĞİ
1
DENİZ YILMAZ
ELAZIĞSPOR
1
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
KAYSERİSPOR
1
DIEGO MARVIN BISESWAR
KAYSERİSPOR
1
DJALMA BRAUNE MANUEL ABEL CAMPOS
KONYASPOR
1
DOĞAN CAN OLUKÇU
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
1
DOĞAN ÇİFT
BEŞİKDÜZÜSPOR
1
DOĞANCAN KILIÇ
HACETTEPE SPOR
1
DORGE ROSTAND KOUEMAHA
ADANA DEMİRSPOR
1
EFŞAN GEÇGİN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
EKREM ÖZDEMİR
AYANCIK BELEDİYESPOR
1
EMİN DİNÇER
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
EMİN YALIN
TOKATSPOR
1
EMRAH METOĞLU
BOLUSPOR
1
EMRE AKDAĞ
KONYASPOR
1
EMRE ÇOLAK
GALATASARAY A.Ş.
1
EMRE KART
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
EMRE ÖZİVGEN
GİRESUNSPOR
1
EMRE TAŞDEMİR
BURSASPOR
1
EMRE TAŞKOPARAN
BOLUSPOR
1
EMRE TORUN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
EMRE YÜCE
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
ENES KUBAT
GÖZTEPE A.Ş.
1
ENGİN AKBAŞ
IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
ENGİN BAYTAR
GALATASARAY A.Ş.
1
ENVER CENK ŞAHİN
İSTANBUL BBSK
1
ERDAL FIRTINA
BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR
1
ERDİ BALCI
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
ERDİ GÜNCAN
GALATASARAY A.Ş.
1
EREN AHMET BALKAN
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
ERGUN CENGİZ
TARSUS İDMAN YURDU
1
ERKAN GÜVEN
IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
ERKAN KAŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
EROL TOPALOĞLU
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
ERSİN ASLIYÜKSEK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
EŞREF KOÇAK
GİRESUNSPOR
1
EYÜP COŞGUN
HACETTEPE SPOR
1
FATİH ÇAKIR
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
FATİH KILIÇKAYA
SAMSUNSPOR
1
FEHMİ EMRE GÜNGÖR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
FELIPE MELO DE CARVALHO
GALATASARAY A.Ş.
1
FERDİ BAŞODA
TURGUTLUSPOR
1
FERNANDO DANIEL BELLUSCHI
BURSASPOR
1
FEYYAZ AYDİL
PAZARSPOR
1
FEYZULLAH SELMAN
UŞAK SPORTİF GENÇLİK SPOR
1
FLORIN LUCIAN CERNAT
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
FRANCISCO LIMA DA SILVA
İSTANBUL BBSK
1
FUAT ERARSLAN
BOZÜYÜKSPOR
1
FURKAN ÖZÇAL
GALATASARAY A.Ş.
1
GORAN CAUSIC
ESKİŞEHİRSPOR
1
GÖKÇEK VEDERSON
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
GÖKHAN DEMİR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN EMRECİKSİN
BOLUSPOR
1
GÖKHAN GÜMÜŞSU
DARICA G.BİRLİĞİ
1
GÖKHAN HIDIR
BEYKÖY BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN KABA
ALANYASPOR
1
GÖKHAN YILMAZ
SİLİVRİSPOR
1
GÖKHAN YILMAZ
ALTINORDU A.Ş.
1
GÜNER OKAY
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
GÜNEŞ CAN GÖRGÜLÜ
ÇANKIRISPOR
1
GÜRAY VURAL
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
GÜRKAN ALKAN
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
1
GÜRKAN ALTINAL
AYANCIK BELEDİYESPOR
1
GÜVEN ÇAVUŞ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
HACI KILIÇASLAN
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
HAKAN MACİT
PENDİKSPOR
1
HAKAN OLKAN
ÇIKSALIN SPOR
1
HAKKI İSMET ŞİMŞEK
BANDIRMASPOR
1
HALİL İBRAHİM CENİK
DÜZYURTSPOR
1
HALİL İBRAHİM TUNA
ALTINORDU A.Ş.
1
HASAN DEMİR
DENİZLİSPOR
1
HASAN DİNÇEL
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
HASAN HATİPOĞLU
BALIKESİRSPOR
1
HASAN KOÇ
MERZİFONSPOR
1
HASAN ÜSTÜBÜCÜ
ANKARASPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN CANKURT ATASOY
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN ÇELİK
KIZILCABÖLÜKSPOR
1
HÜSNÜ ZEYBEKOĞLU
YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
1
IGNACIO INSA BOHIGUES
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
İBRAHİM İDİS
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
İBRAHİM KONGUR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
İBRAHİM ÖZ
YEŞİL KIRŞEHİR SPOR
1
İBRAHİM YILMAZ
İSTANBUL BBSK
1
İLHAN PARLAK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
İLKEM ÖZKAYNAK
ADANASPOR A.Ş.
1
İLKER ATASEVEN
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
1
İRFAN ŞİŞOVA
ORHANGAZİSPOR
1
İSHAK DOĞAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
İSMAİL KÖSE
MANİSASPOR
1
İZET HAJROVIC
GALATASARAY A.Ş.
1
JOSE CARLOS NOGUEIRA JUNIOR
ADANA DEMİRSPOR
1
JUGURTHA HAMROUN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
KAAN DEMİRCAN
BARTINSPOR
1
KAMIL PAWEL GROSICKI
SİVASSPOR
1
KAYHAN ARDUÇ
SANDIKLISPOR
1
KEMAL CAN AYDEMİR
GÖLCÜKSPOR
1
KERİM AVCI
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
KWAME AMPONSAH KARIKARI
BALIKESİRSPOR
1
LIRIDON KRASNIQI
FETHİYESPOR
1
LUCIANO GUAYCOCHEA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
MAHİR KOÇAK
ULUKAVAKSPOR
1
MAHMUT TEKDEMİR
İSTANBUL BBSK
1
MARC JANKO
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MEHMET AKYÜZ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
MEHMET ARI
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET ERKUT ŞENTÜRK
ESKİŞEHİRSPOR
1
MEHMET SERKAN ÖZTÜRK
MUŞ OVASISPOR
1
MEHMET SIDDIK İSTEMİ
1461 TRABZON
1
MEHMET TOSAK
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
MELİH GÖKÇEK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
MERT NOBRE
KAYSERİSPOR
1
MERT SOMAY
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
METİN AKAN
İNEGÖLSPOR
1
MUAMMER ERDOĞDU
KARTALSPOR
1
MUĞDAT ÇELİK
BALIKESİRSPOR
1
MUHAMMED ALİ DOĞAN
ELAZIĞSPOR
1
MUHAMMET REİS
BALIKESİRSPOR
1
MUHAMMET SERDAR YAZICI
ESKİŞEHİRSPOR
1
MUHAMMET YILMAZ
BEYLERBEYİSPOR
1
MUHARREM EFE
KARTALSPOR
1
MURAT BALÇIN
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
MURAT KALKAN
ÇANKIRISPOR
1
MURAT YILDIRIM
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
MUSTAFA AKBAŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA DURAK
GAZİANTEPSPOR
1
MUSTAFA KAYABAŞI
BALIKESİRSPOR
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
HACETTEPE SPOR
1
MUSTAFA SARP
İSTANBUL BBSK
1
MUSTAFA TAŞKIN
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
NUMAN ÇÜRÜKSU
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
OĞUZ BAŞARAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
OĞUZ GÜRBULAK
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
1
OKAN AKDENİZ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
OKAN KARABIYIK
ÇIKSALIN SPOR
1
OKTAY DELİBALTA
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ONUR AKSOY
GÖLE BELEDİYE SPOR
1
ONUR BAYRAMOĞLU
ESKİŞEHİRSPOR
1
ONUR BİLGEN
BANDIRMASPOR
1
ONUR GARİP
HATAYSPOR
1
ONUR ŞİRİN
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
1
ORHAN PAMUKÇU
ÜNYESPOR
1
ORKUN DERVİŞLER
BEYLERBEYİSPOR
1
OSMAN BODUR
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ÖNDER AKDAĞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
ÖZGÜR ÇEK
ESKİŞEHİRSPOR
1
RAİF DEMİR
İNEGÖLSPOR
1
RAŞİT SEVİNDİR
ADANA DEMİRSPOR
1
RECEP AKKEMİK
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
1
RECEP AYDIN
KONYASPOR
1
RECEP DEMİR
TOSYA BELEDİYE SPOR
1
RENATO ADRIANO JACO DE MORAIS
BURSASPOR
1
RIZA EFENDİOĞLU
BALIKESİRSPOR
1
RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA
ELAZIĞSPOR
1
SABRİ SARIOĞLU
GALATASARAY A.Ş.
1
SALİM COĞUPLUGİL
CEYHANSPOR
1
SAMET EKER
BOLUSPOR
1
SAMET GÜL
İNEGÖLSPOR
1
SAMET KALKAN
MANİSA BELEDİYE SPOR
1
SANHARIB BÜYÜKSAL
KASIMPAŞA A.Ş.
1
SAVAŞ YILDIZHAN
AYDINSPOR 1923
1
SEBAHATTİN HOROZ
1930 BAFRA SPOR
1
SEDAT YEŞİLKAYA
EYÜPSPOR
1
SEDDAR KARAMAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
SEFA AYVAZ
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
1
SEFA NARİN
KOCAELİSPOR
1
SEFER SEVER
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
SELÇUK VURAL
ARSİNSPOR
1
SEMİH MUSTAFA USTA
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
SERDAR ÖZKAN
ELAZIĞSPOR
1
SERKAN DOĞAN
TOKATSPOR
1
SERKAN ÖZDEMİR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
SERVER YILMAZ
ANKARA DEMİRSPOR
1
SEZGİN COŞKUN
ESKİŞEHİRSPOR
1
SİNAN KALAYCI
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
SİNAN KALOĞLU
MERSİN İDMANYURDU
1
SİNAN MORGİL
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
SİNAN UZUN
BALIKESİRSPOR
1
SİNAN YİTMEZ
BANDIRMASPOR
1
SONER ALPAYDIN
CİZRE BASRA SPOR
1
ŞABAN KELEŞ
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
ŞAMİL ÇİNAZ
BURSASPOR
1
ŞÜKRÜ ÖZTÜRK
BALÇOVA BELEDİYE SPOR
1
TABARE URUGUAY VIUDEZ MORA
KASIMPAŞA A.Ş.
1
TAHİR KURT
ÜMRANİYESPOR
1
TANJU KÖSE
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
TAYFUN AKSOY
ADANASPOR A.Ş.
1
TAYFUN PEKTÜRK
İSTANBUL BBSK
1
TAYFUR BİNGÖL
GENÇLERBİRLİĞİ
1
TAYFUR EMRE YILMAZ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
TEBILY DIDIER YVES DROGBA
GALATASARAY A.Ş.
1
TOLGA ÇAVDAR
GÖZTEPE A.Ş.
1
TOLGA TOPAL
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
TOLGA YILDIZ
ÜNYESPOR
1
TUNAHAN BİLGİN
ORHANGAZİSPOR
1
TUNCAY FINDIKCI
DARICA G.BİRLİĞİ
1
TUNÇ MURAT BEHRAM
Ş.URFASPOR
1
TURGAY AN
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
TURGAY GÖLBAŞI
SAMSUNSPOR
1
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
GAZİANTEPSPOR
1
TURGUT GÖNÜLTAŞ
EDİRNE SPOR GENÇLİK
1
UĞUR DEMİROK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
UĞUR İNCEMAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
UĞUR KARAKOÇ
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
UMUT BULUT
GALATASARAY A.Ş.
1
UMUT GÜNDOĞAN
GALATASARAY A.Ş.
1
VELİ ORTAKCI
HACETTEPE SPOR
1
VEYSEL SARI
GALATASARAY A.Ş.
1
VEYSİ ÖZ
ÜMRANİYESPOR
1
VOLKAN BEKCİ
DÜZYURTSPOR
1
VOLKAN SERİM
HATAYSPOR
1
VOLKAN ŞEN
BURSASPOR
1
YAĞIZ GÖKTUĞ TAŞBULAK
GÖLCÜKSPOR
1
YANNICK ALEX KORE
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
1
YASİN KOCATEPE
ALTINORDU A.Ş.
1
YASİN ÖZTEKİN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
YEKTA KURTULUŞ
GALATASARAY A.Ş.
1
YUNUS KALENDER
YEŞİL KIRŞEHİR SPOR
1
ZAFER ÇEVİK
BUCASPOR
1
ZEKERİYA DENİZER
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
 
Kupalar » Türkiye Kupası » Tarihçe ve Arşiv » Türkiye Kupası 2013-2014

Final Maçları
7 Mayıs 2014 20.00 ESKİŞEHİRSPOR 0-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
25 Mart 2014 20.30 GALATASARAY A.Ş. 2-2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
26 Mart 2014 20.30 ESKİŞEHİRSPOR 0-1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
16 Nisan 2014 20.00 BURSASPOR 2-5 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Nisan 2014 20.30 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1-3 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
A Grubu Maçları
14 Ocak 2014 16.30 ESKİŞEHİRSPOR 0-2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
14 Ocak 2014 19.00 BURSASPOR 2-1 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2014 16.30 SİVASSPOR 0-2 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
18 Ocak 2014 19.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
22 Ocak 2014 13.30 SİVASSPOR 2-1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
22 Ocak 2014 17.00 BURSASPOR 4-1 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
29 Ocak 2014 17.00 ESKİŞEHİRSPOR 1-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
30 Ocak 2014 19.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-0 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
5 Şubat 2014 20.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-1 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
6 Şubat 2014 19.00 SİVASSPOR 1-2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
12 Şubat 2014 20.00 BURSASPOR 3-0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
12 Şubat 2014 20.00 ESKİŞEHİRSPOR 1-0 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
B Grubu Maçları
15 Ocak 2014 16.30 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1-1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
15 Ocak 2014 19.00 GALATASARAY A.Ş. 2-0 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 13.30 TOKATSPOR 2-2 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 20.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1-1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Ocak 2014 19.00 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1-0 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Ocak 2014 21.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 6-1 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
29 Ocak 2014 13.30 TOKATSPOR 0-2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
29 Ocak 2014 20.00 GALATASARAY A.Ş. 3-0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
5 Şubat 2014 14.00 TOKATSPOR 0-3 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
5 Şubat 2014 18.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2-1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
12 Şubat 2014 20.00 GALATASARAY A.Ş. 0-0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
13 Şubat 2014 19.00 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 4-1 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
5. Kademe Maçları
17 Aralık 2013 19.00 KARDEMİR KARABÜKSPOR 1-1
(Pen. 3-5)
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
18 Aralık 2013 13.00 TOKATSPOR 1-0 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
18 Aralık 2013 18.30 GALATASARAY A.Ş. 4-0 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
18 Aralık 2013 20.30 BUCASPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
19 Aralık 2013 13.00 ESKİŞEHİRSPOR 3-0 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Aralık 2013 14.30 SİVASSPOR 0-0
(Uzt. 2-1)
NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Aralık 2013 17.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
19 Aralık 2013 20.00 BURSASPOR 3-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
4. Kademe Maçları
3 Aralık 2013 13.00 BANDIRMASPOR 0-2 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2013 19.00 GALATASARAY A.Ş. 2-2
(Pen. 8-7)
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
3 Aralık 2013 20.30 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2-2
(Uzt. 4-2)
ÇANKIRISPOR Detaylar Detaylar
4 Aralık 2013 13.00 İNEGÖLSPOR 3-2 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
4 Aralık 2013 13.00 BALIKESİRSPOR 3-1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
4 Aralık 2013 13.00 TOKATSPOR 1-0 İSTANBUL BBSK Detaylar Detaylar
4 Aralık 2013 13.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
4 Aralık 2013 17.00 SİVASSPOR 1-0 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
4 Aralık 2013 18.00 GENÇLERBİRLİĞİ 0-1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
4 Aralık 2013 19.00 FENERBAHÇE A.Ş. 1-2 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
4 Aralık 2013 21.00 ADANA DEMİRSPOR 1-2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
5 Aralık 2013 13.00 TARSUS İDMAN YURDU 2-4 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
5 Aralık 2013 15.30 ESKİŞEHİRSPOR 4-1 BELEDİYE VANSPOR Detaylar Detaylar
5 Aralık 2013 18.00 KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-1 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
5 Aralık 2013 18.00 KAYSERİSPOR 1-0 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
5 Aralık 2013 20.30 BUCASPOR 2-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
3. Kademe Maçları
29 Ekim 2013 13.00 1461 TRABZON 2-1 ALTAY Detaylar Detaylar
29 Ekim 2013 13.30 ÇANKIRISPOR 1-0 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
29 Ekim 2013 18.00 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 3-1 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
29 Ekim 2013 20.30 SİVASSPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.00 BELEDİYE VANSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 0-1 İSTANBUL BBSK Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 TOKATSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BOLUSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0-0
(Pen. 3-4)
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1-0 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 BANDIRMASPOR 0-0
(Uzt. 3-0)
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 NİĞDE BELEDİYESPOR 1-2 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 KARTALSPOR 0-0
(Uzt. 1-2)
SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 14.00 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0-2 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 14.00 TURGUTLUSPOR 2-3 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 15.30 KAYSERİ ERCİYESSPOR 2-1 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 18.00 FETHİYESPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 18.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0-0
(Pen. 3-4)
TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 18.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 4-1 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 18.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 6-5 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 18.00 BUCASPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 18.00 KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 20.30 ESKİŞEHİRSPOR 2-0 ALANYASPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2013 14.00 BERGAMA BELEDİYESPOR 1-2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
31 Ekim 2013 18.00 KAYSERİSPOR 2-0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2013 20.30 GAZİANTEPSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
HATAYSPOR Detaylar Detaylar
6 Kasım 2013 13.30 HACETTEPE SPOR 3-2 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
6 Kasım 2013 13.30 İNEGÖLSPOR 1-0 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
2. Kademe Maçları
24 Eylül 2013 14.00 1461 TRABZON 2-0 BEYLERBEYİSPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2013 14.00 YENİ DİYARBAKIR SPOR 0-0
(Pen. 3-4)
ALTAY Detaylar Detaylar
24 Eylül 2013 15.00 HACETTEPE SPOR 1-0 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2013 15.00 ORHANGAZİSPOR 2-4 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2013 15.00 KARTALSPOR 4-2 ERZİNCAN REFAHİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2013 15.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-0
(Pen. 6-5)
DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Eylül 2013 15.00 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1-1
(Uzt. 1-2)
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2013 18.00 GAZİANTEPSPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Eylül 2013 20.30 GÖZTEPE A.Ş. 1-1
(Pen. 5-6)
ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Eylül 2013 20.30 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 6-0 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 13.00 BELEDİYE VANSPOR 2-0 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 14.00 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 6-7)
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 14.00 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2-2
(Pen. 6-7)
ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 14.00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3-0 TOSYA BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 14.00 Ş.URFASPOR 0-1 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 TURGUTLUSPOR 2-0 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 TOKATSPOR 2-0 UŞAK SPORTİF GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 İNEGÖLSPOR 3-1 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 BERGAMA BELEDİYESPOR 2-1 BUGSAŞSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 MKE ANKARAGÜCÜ 2-1 KARAMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 GAZİOSMANPAŞA 0-1 ALANYASPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 DERİNCE BELEDİYESPOR 0-4 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 BAYRAMPAŞA 3-1 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0-1 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 KEÇİÖRENGÜCÜ 1-2 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 PENDİKSPOR 1-0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 OSMANİYE SPOR 2011 0-2 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 TEPECİKSPOR A.Ş. 0-1 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 ÇANKIRISPOR 1-0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 15.00 SARIYER 1-2 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 16.00 BOLUSPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
BATMAN PETROLSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 18.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR 2-0 EDİRNE SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 18.00 KARŞIYAKA 2-1 OFSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 20.30 FETHİYESPOR 3-1 KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 20.30 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 2-0 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
25 Eylül 2013 20.30 ESKİŞEHİRSPOR 7-0 ÇIKSALIN SPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2013 14.00 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 1-3 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2013 15.00 ARSİNSPOR 0-3 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2013 18.00 BUCASPOR 1-0 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2013 20.30 KAYSERİSPOR 2-1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
1 Ekim 2013 15.00 İSTANBULSPOR A.Ş. 0-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Ekim 2013 13.00 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2-1 ANKARASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
2 Ekim 2013 13.00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 3-1 BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
2 Ekim 2013 14.00 BARTINSPOR 1-7 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
2 Ekim 2013 14.00 NİĞDE BELEDİYESPOR 3-1 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
2 Ekim 2013 14.00 DENİZLİSPOR 1-2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR Detaylar Detaylar
2 Ekim 2013 14.00 1930 BAFRA SPOR 0-1 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
2 Ekim 2013 15.00 GÖLCÜKSPOR 0-0
(Pen. 4-5)
ORDUSPOR Detaylar Detaylar
2 Ekim 2013 15.00 AYDINSPOR 1923 2-2
(Uzt. 3-2)
SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
2 Ekim 2013 15.00 İSTANBUL BBSK 5-0 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
2 Ekim 2013 18.00 SİVASSPOR 5-0 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR Detaylar Detaylar
3 Ekim 2013 15.00 LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK 2-3 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Kademe Maçları
11 Eylül 2013 15.00 BEYLERBEYİSPOR 2-1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 TUZLASPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
LOCALTİME FATİH KARAGÜMRÜK Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1-2 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 ÇIKSALIN SPOR 2-1 MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 ÜMRANİYESPOR 0-1 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 DARICA G.BİRLİĞİ 1-1
(Pen. 4-6)
KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 DERİNCE BELEDİYESPOR 2-0 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0-2 ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 ANKARA DEMİRSPOR 1-0 ŞEKERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 KEÇİÖRENGÜCÜ 5-0 MKE KIRIKKALESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 ADLİYESPOR 0-3 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 EDİRNE SPOR GENÇLİK 3-0 TEKİRDAĞSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 BEYKÖY BELEDİYESPOR 3-4 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 ARMUTLU BELEDİYESPOR 0-1 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0-0
(Pen. 3-4)
BARTINSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 TOSYA BELEDİYE SPOR 3-2 AYANCIK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 ÇORUM BELEDİYESPOR 2-1 ÜNYESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 MERZİFONSPOR 1-3 1930 BAFRA SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 1-1
(Uzt. 2-1)
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 1-0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 68 YENİ AKSARAY SPOR 1-2 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-0 KAYSERİ ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ 4-1 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 DÜZYURTSPOR 1-2 ARSİNSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2-0 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 GÖLE BELEDİYE SPOR 0-3 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0-0
(Pen. 0-3)
ELAZIĞ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 CİZRE BASRA SPOR 1-2 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 BELEDİYE VANSPOR 1-0 SİİRTSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 BATMAN PETROLSPOR 3-0 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 15.00 YENİ DİYARBAKIR SPOR 4-1 ADIYAMANSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 16.00 BERGAMA BELEDİYESPOR 2-1 BALÇOVA BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 16.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR 3-1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 16.00 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2-2
(Uzt. 4-2)
TEKİROVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 16.00 KIZILCABÖLÜKSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
ELİBOL SANDIKLISPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 16.00 ISPARTASPOR 0-5 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 16.00 UŞAK SPORTİF GENÇLİK SPOR 2-2
(Pen. 8-7)
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 16.00 KIRIKHANSPOR 1-2 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Eylül 2013 16.00 OSMANİYE SPOR 2011 0-0
(Pen. 4-2)
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 Detaylar Detaylar
12 Eylül 2013 15.00 MUŞ OVASISPOR 1-8 ERZİNCAN REFAHİYESPOR Detaylar Detaylar
Ön Eleme Maçları
1 Eylül 2013 16.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 1-0 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2013 16.00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-0 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2013 16.00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-2 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2013 16.00 PATNOS GENÇLİK SPOR 0-3 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
1 Eylül 2013 16.00 GÖLE BELEDİYE SPOR 1-0 KARSSPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.