TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Beyaz Grup
RAİF DEMİR
İNEGÖLSPOR
16
ERGÜN ÇAKIR
GİRESUNSPOR
15
ARİF ÇOBAN
PENDİKSPOR
14
ERSEL ASLIYÜKSEK
KARTALSPOR
14
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
GÖZTEPE A.Ş.
13
EREN AÇIKGÖZ
KIRKLARELİSPOR
12
SAMED KARTAL
GİRESUNSPOR
12
CİHAN YILMAZ
GÖZTEPE A.Ş.
11
CEMRE ATMACA
SARIYER
9
GÜNEY ATILGAN
HATAYSPOR
9
EREN GÖRÜR
YENİ MALATYASPOR
8
İZZET AKGÜL
GÜMÜŞHANESPOR
8
MURAT ULUÇ
AYDINSPOR 1923
8
MUTLU İLENGÖZ
TOKATSPOR
8
SİNAN PEKTEMEK
SARIYER
8
TEKİN ADAR
GÜMÜŞHANESPOR
8
COŞKUN YILMAZ
YENİ MALATYASPOR
7
EMRAH BEDİR
KARTALSPOR
7
FERDİ BAŞODA
TURGUTLUSPOR
7
GÖKHAN SAZDAĞI
FENERBAHÇE A.Ş.
7
İLKER SAYAN
DARDANELSPOR A.Ş.
7
ÖMER BOZAN
HATAYSPOR
7
YASER HACIMUSTAFAOĞLU
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
7
BURAK AKDİŞ
KARTALSPOR
6
CİHAN YEŞİLIRMAK
GİRESUNSPOR
6
GÖKHAN ÜNVER
HATAYSPOR
6
GÜRHAN GÜRSOY
HATAYSPOR
6
İLHAN ŞAHİN
PENDİKSPOR
6
İSMAİL KÖSE
MANİSASPOR
6
OKAN YILDIZ
KARTALSPOR
6
RAMAZAN KAHYA
YENİ MALATYASPOR
6
SAMET YÜKSEL
GAZİOSMANPAŞA
6
SEFA AKSOY
AYDINSPOR 1923
6
SİNAN AYAR
GAZİOSMANPAŞA
6
UMUT KAYA
AYDINSPOR 1923
6
BERKAY GÜNAY
İNEGÖLSPOR
5
ENES KUBAT
GÖZTEPE A.Ş.
5
FAHRİ TATAN
YENİ MALATYASPOR
5
FERİT ERİŞÇİ
TURGUTLUSPOR
5
HALİL ZEYBEK
YENİ MALATYASPOR
5
MUHARREM OZAN CENGİZ
YENİ MALATYASPOR
5
MÜMİN AYSEVER
İNEGÖLSPOR
5
ÖMER ŞENGÖZ
SARIYER
5
ŞENOL EROL
TARSUS İDMAN YURDU
5
UMUT ESKİKÖY
PENDİKSPOR
5
YASİN YENER
GAZİOSMANPAŞA
5
YILMAZ CAN TAŞKIRAN
GÜMÜŞHANESPOR
5
BAYRAM ÇETİN
AYDINSPOR 1923
4
CEM DEMİR
İNEGÖLSPOR
4
EMİN YALIN
TOKATSPOR
4
EMRE AKTAŞ
TOKATSPOR
4
EMRE KÖKSAL
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
4
İBRAHİM TAYLAN UZUNOĞLU
HATAYSPOR
4
İLYAS ÇAKMAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
KEMAL HASTÜRK
İNEGÖLSPOR
4
KORAY SÖNMEZ UYSAL
GÜMÜŞHANESPOR
4
KORAY ŞANLI
YENİ MALATYASPOR
4
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
İNEGÖLSPOR
4
MEHMET ÖNCAN
TOKATSPOR
4
MESUT UZUN
KARTALSPOR
4
NAİL TİLBAÇ
GAZİOSMANPAŞA
4
OZAN ÇETİNKAYA
ÇANKIRISPOR
4
TAYLAN ELİAÇIK
HATAYSPOR
4
TOLGA ÇAVDAR
GÖZTEPE A.Ş.
4
VOLKAN SERİM
HATAYSPOR
4
YASER YILDIZ
PENDİKSPOR
4
YUNUS İÇUZ
KIRKLARELİSPOR
4
AHMET KESİM
AYDINSPOR 1923
3
ANIL GİR
PENDİKSPOR
3
AYKUT YENEN
AYDINSPOR 1923
3
BEDRİ CAN ÖZDOĞAN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
3
BERKAN YILDIRIM
GİRESUNSPOR
3
CANER ERDOĞAN
PENDİKSPOR
3
EMRAH ÇETİN
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
3
ENİS GÜL
HATAYSPOR
3
ENSAR ENES BAYKAN
DARDANELSPOR A.Ş.
3
HAKAN BARIŞ
DARDANELSPOR A.Ş.
3
HAKAN SOYLU
SARIYER
3
HALİL AKBUNAR
GÖZTEPE A.Ş.
3
HİCABİ DEMİR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
İBRAHİM ALAN
KONYASPOR
3
İLHAN FARUK GÜLER
DARDANELSPOR A.Ş.
3
NURİ FATİH AYDİN
ESKİŞEHİRSPOR
3
RECEP YAŞAR
TOKATSPOR
3
SAMET TAŞ
GÜMÜŞHANESPOR
3
SAVAŞ ESEN
KIRKLARELİSPOR
3
SEÇKİN GETBAY
AYDINSPOR 1923
3
SEDAT DEBRELİ
GAZİOSMANPAŞA
3
TAYFUN ÖZKAN
TURGUTLUSPOR
3
UĞUR UTLU
KARTALSPOR
3
ÜMİT CAN BATMAN
TARSUS İDMAN YURDU
3
VOLKAN FINDIKLI
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
3
YASİN MERT EGELİ
DARDANELSPOR A.Ş.
3
AHMET SAĞLAM
KIRKLARELİSPOR
2
ALİ AKBURÇ
BALIKESİRSPOR
2
ALPER YENER
TARSUS İDMAN YURDU
2
AYDIN KUZU
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
2
AYKUT ÇAKAY
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
BARIŞ KOL
TURGUTLUSPOR
2
CAN DEMİR AKTAV
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
2
ÇAĞDAŞ TOPAL
İNEGÖLSPOR
2
DEVRİM KILIÇ
KIRKLARELİSPOR
2
ENGİN AKTÜRK
TOKATSPOR
2
ERGUN CENGİZ
TARSUS İDMAN YURDU
2
FATİH ÖZER
KIRKLARELİSPOR
2
FURKAN ALAKMAK
GÖZTEPE A.Ş.
2
HAKAN GÜVENÇER
KIRKLARELİSPOR
2
HALİL ÇELİK
KIRKLARELİSPOR
2
HALİL KARATAŞ
HATAYSPOR
2
HAMZA GEZMİŞ
SARIYER
2
HASAN CAN ŞAY
TARSUS İDMAN YURDU
2
MEHMET ALBAYRAK
TURGUTLUSPOR
2
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
GAZİANTEPSPOR
2
MURAT KALKAN
ÇANKIRISPOR
2
MURAT ÖZAVCI
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
MURAT TÜRKKAN
HATAYSPOR
2
NECATİ DEMİRHAN
TARSUS İDMAN YURDU
2
ONUR GARİP
HATAYSPOR
2
ONUR NASUHOĞULLARI
KARTALSPOR
2
OSMAN ALPTEKİN
PENDİKSPOR
2
OSMAN FIRAT
GÖZTEPE A.Ş.
2
ÖZCAN DAĞ
TURGUTLUSPOR
2
ÖZGÜR MERİÇ GAYRETLİ
TOKATSPOR
2
ÖZGÜR YILMAZ
GİRESUNSPOR
2
RIDVAN SAĞLAM
GİRESUNSPOR
2
SABİT HAKAN YILMAZ
TURGUTLUSPOR
2
SAFA SERBEST
DARDANELSPOR A.Ş.
2
SAMED ALİ KAYA
KAYSERİSPOR
2
SAMET GÜL
İNEGÖLSPOR
2
SELİM AKBULUT
GİRESUNSPOR
2
SERBAY YAĞIZ
HATAYSPOR
2
SERKAN ÇİFTÇİ
DARDANELSPOR A.Ş.
2
SEYDİHAN BAŞLANTI
KIRKLARELİSPOR
2
SONER ERGENÇAY
HATAYSPOR
2
SONER ÖRNEK
TOKATSPOR
2
TUNCAY SÜREN
GİRESUNSPOR
2
UĞUR AKDEMİR
BALIKESİRSPOR
2
UĞUR AKTAŞ
GİRESUNSPOR
2
ÜNAL AVCI
TARSUS İDMAN YURDU
2
VEDAT BORA
KONYASPOR
2
VEYSEL KILIÇ
TARSUS İDMAN YURDU
2
VOLKAN ALTIN
GÖZTEPE A.Ş.
2
YUNUS EMRE BİRİNCİ
SARIYER
2
ABDULLAH YILMAZ
PENDİKSPOR
1
ABDÜLKERİM BARDAKCI
KONYASPOR
1
AHMET GÖKHAN GÜNEY
YENİ MALATYASPOR
1
AHMET TURAN SOLAK
ÇANKIRISPOR
1
ALİ KEMAL YÜKSEKER
PENDİKSPOR
1
ALİŞAN URAL
İNEGÖLSPOR
1
ALPER KALEMCİ
GÖZTEPE A.Ş.
1
ATINÇ NUKAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
AYKUT GÜLER
GAZİOSMANPAŞA
1
AYTEK AŞIKOĞLU
GÖZTEPE A.Ş.
1
BAKİ MERCİMEK
GAZİOSMANPAŞA
1
BERKAN ERGENE
KIRKLARELİSPOR
1
BİLAL İSAK
GÜMÜŞHANESPOR
1
BİLAL ÖZDEMİR
İNEGÖLSPOR
1
BURAK GÖKSEL
KARTALSPOR
1
BÜNYAMİN AKSOY
SARIYER
1
BÜNYAMİN KILINÇ
ÇANKIRISPOR
1
CANER KARAKUŞ
İNEGÖLSPOR
1
CANER TURP
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
CEM ATAN
GÜMÜŞHANESPOR
1
ÇAĞRI ORTAKAYA
GİRESUNSPOR
1
EMRAH AKŞİT
ÇANKIRISPOR
1
EMRE GÜMÜŞKAYA
ORDUSPOR
1
EMRE ÖZİVGEN
GİRESUNSPOR
1
ERAY AÇIKGÖZ
İNEGÖLSPOR
1
ERCAN ÜNAL
YENİ MALATYASPOR
1
ERHAN ÇATALÇAM
HATAYSPOR
1
ETHEM ERCAN PÜLGİR
BURSASPOR
1
FERDİ ADIGÜZELLİ
SARIYER
1
FERİDUN SUNGUR
SARIYER
1
FURKAN İLKER BAŞTAN
ÇANKIRISPOR
1
GÖKAY IŞITAN
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
GÖKHAN GÜLEÇ
İNEGÖLSPOR
1
GÖKHAN KARALİ
GÜMÜŞHANESPOR
1
GÖKHAN SİNANOĞLU
YENİ MALATYASPOR
1
GÜRCAN GÖZÜM
AYDINSPOR 1923
1
HAKAN AKBAŞ
PENDİKSPOR
1
HASAN ENGİN EKLER
TURGUTLUSPOR
1
HASAN GÜLERYÜZ
GİRESUNSPOR
1
HASAN TÜRK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
HÜSAMETTİN TUT
ORDUSPOR
1
HÜSEYİN ÇOLAK
DARDANELSPOR A.Ş.
1
İSMAİL TÜRK
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
KADİR DELİÖMEROĞLU
GAZİOSMANPAŞA
1
KORAY KURT
ÇANKIRISPOR
1
KORAY ÖZTÜRK
TARSUS İDMAN YURDU
1
KORHAN ÖZTÜRK
ÇANKIRISPOR
1
MEHMET ABDULLAH ÇOBAN
KONYASPOR
1
MEHMET AYAZ
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
MEHMET ENES SIĞIRCI
HATAYSPOR
1
MEHMET TÜRKMEHMET
YENİ MALATYASPOR
1
MELİH RAHMAN NİŞANCI
SARIYER
1
MERT KAYTANKAŞ
TURGUTLUSPOR
1
METİN ÇAKMAK
ANKARASPOR A.Ş.
1
MİKAİL ALBAYRAK
ESKİŞEHİRSPOR
1
MUHAMMED TÜRKMEN
SARIYER
1
MURAT HACIOĞLU
SARIYER
1
MUSTAFA ŞEN
YENİ MALATYASPOR
1
OĞUZ MATARACI
FENERBAHÇE A.Ş.
1
ÖMER KAPLAN
TARSUS İDMAN YURDU
1
ÖMER KARANCI
ADANASPOR A.Ş.
1
ÖNDER TURACI
Ş.URFASPOR
1
ÖZKAN SERBEST
TURGUTLUSPOR
1
ÖZKAN YILMAZ
GAZİOSMANPAŞA
1
RAHMAN OĞUZ KOBYA
ADANASPOR A.Ş.
1
RECEP YILMAZ
PENDİKSPOR
1
RIDVAN GÖKÇE
TOKATSPOR
1
SABUTAY ALPER BAYÜLKEN
GÖZTEPE A.Ş.
1
SADULLAH ERARSLAN
TURGUTLUSPOR
1
SAMET CANTÜRK
GÖZTEPE A.Ş.
1
SAMET KUMBAŞI
AYDINSPOR 1923
1
SAVAŞ YILDIZHAN
AYDINSPOR 1923
1
SERHAT GÜLŞEN
SARIYER
1
SERKAN DOĞAN
TOKATSPOR
1
SUAT MUTLU
TOKATSPOR
1
ŞEVKET GÜNGÖR
TURGUTLUSPOR
1
TAHİR TÜRKER
KIRKLARELİSPOR
1
TANER TAŞÇI
TARSUS İDMAN YURDU
1
TEMEL TAŞKIN
ÇANKIRISPOR
1
UĞUR İMİR
GAZİOSMANPAŞA
1
UĞUR UĞUR
TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ
1
ULAŞ TUFAN
TURGUTLUSPOR
1
UMUT DOĞRU
DARDANELSPOR A.Ş.
1
YASİN ABDİOĞLU
KARTALSPOR
1
YASİN GÖRKEM ARSLAN
KARTALSPOR
1
ZAFER AYDOĞDU
KARTALSPOR
1
 
Spor Toto 2. Lig Play-Off

Final Maçları
31 Mayıs 2014 19.00 HATAYSPOR 0-0
(Pen. 3-4)
ALANYASPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
23 Mayıs 2014 17.30 HATAYSPOR 2-0 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Mayıs 2014 17.30 MKE ANKARAGÜCÜ 0-1 ALANYASPOR Detaylar Detaylar
27 Mayıs 2014 17.30 GÖZTEPE A.Ş. 3-1 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
27 Mayıs 2014 17.30 ALANYASPOR 3-2 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
16 Mayıs 2014 16.30 KARTALSPOR 0-1 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2014 16.30 YENİ MALATYASPOR 1-0 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2014 16.30 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-1 ALANYASPOR Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2014 16.30 BANDIRMASPOR 1-0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2014 16.30 GÖZTEPE A.Ş. 2-0 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2014 16.30 HATAYSPOR 4-1 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2014 16.30 ALANYASPOR 1-0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2014 16.30 MKE ANKARAGÜCÜ 2-0 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GİRESUNSPOR 34 20 7 7 55 33 22 67
2.GÖZTEPE A.Ş. 34 18 12 4 51 27 24 66
3.HATAYSPOR 34 18 9 7 50 30 20 63
4.EVKUR YENİ MALATYASPOR 34 16 10 8 50 34 16 58
5.KARTALSPOR 34 16 10 8 49 33 16 58
6.PENDİKSPOR 34 15 11 8 43 31 12 56
7.İNEGÖLSPOR 34 15 9 10 46 33 13 54
8.AYDINSPOR 1923 34 11 13 10 43 38 5 46
9.TURGUTLUSPOR 34 10 13 11 43 43 0 43
10.GÜMÜŞHANESPOR 34 9 13 12 31 32 -1 40
11.KIRKLARELİSPOR 34 9 11 14 34 51 -17 38
12.TOKATSPOR 34 10 8 16 39 57 -18 38
13.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 34 8 12 14 31 39 -8 36
14.SARIYER 34 6 16 12 38 48 -10 34
15.TARSUS İDMAN YURDU 34 7 12 15 32 50 -18 33
16.DARDANELSPOR A.Ş. 34 6 14 14 29 40 -11 32
17.GAZİOSMANPAŞA 34 5 13 16 33 52 -19 28
18.ÇANKIRISPOR 34 4 13 17 17 43 -26 25

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
11 Mayıs 2014 15:30 TARSUS İDMAN YURDU 0-0 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15:30 TOKATSPOR 0-4 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15:30 GÖZTEPE A.Ş. 3-2 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15:30 GİRESUNSPOR 2-1 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15:30 SARIYER 3-3 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15:30 GÜMÜŞHANESPOR 0-0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15:30 AYDINSPOR 1923 3-1 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15:30 KIRKLARELİSPOR 1-0 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2014 15:30 KARTALSPOR 5-2 ÇANKIRISPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2013-2014

1.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 GAZİOSMANPAŞA
PENDİKSPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 ÇANKIRISPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 KARTALSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
SARIYER 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
2.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 3 - 0 PENDİKSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 0 SARIYER
TURGUTLUSPOR 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
HATAYSPOR 0 - 2 TOKATSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
3.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 2 HATAYSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 GAZİOSMANPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 ÇANKIRISPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 GİRESUNSPOR
SARIYER 1 - 1 KARTALSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TOKATSPOR 1 - 3 YENİ MALATYASPOR
4.Hafta
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 2 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 SARIYER
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 PENDİKSPOR
HATAYSPOR 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 0 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
5.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 HATAYSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 İNEGÖLSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 SARIYER
TOKATSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 0 ÇANKIRISPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
6.Hafta
KARTALSPOR 0 - 2 AYDINSPOR 1923
SARIYER 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
HATAYSPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 0 TOKATSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
7.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 2 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 3 GİRESUNSPOR
TOKATSPOR 0 - 2 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ÇANKIRISPOR
8.Hafta
SARIYER 1 - 1 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ÇANKIRISPOR 0 - 2 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
HATAYSPOR 2 - 0 GAZİOSMANPAŞA
GİRESUNSPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 TOKATSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
9.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 1 ÇANKIRISPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 KARTALSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 SARIYER
AYDINSPOR 1923 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 GİRESUNSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 HATAYSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 3 TOKATSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 4 YENİ MALATYASPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
10.Hafta
KARTALSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
SARIYER 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
TOKATSPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
HATAYSPOR 3 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
11.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 2 HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
GAZİOSMANPAŞA 3 - 2 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 SARIYER
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 3 - 2 ÇANKIRISPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 TOKATSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
12.Hafta
AYDINSPOR 1923 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 3 GAZİOSMANPAŞA
SARIYER 1 - 1 TURGUTLUSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TOKATSPOR 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
13.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 3 - 3 SARIYER
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 2 - 1 ÇANKIRISPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 3 - 1 GİRESUNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
HATAYSPOR 3 - 0 YENİ MALATYASPOR
14.Hafta
TOKATSPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 2 HATAYSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
SARIYER 2 - 1 İNEGÖLSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 GAZİOSMANPAŞA
AYDINSPOR 1923 3 - 4 PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 5 GÖZTEPE A.Ş.
KARTALSPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
15.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
İNEGÖLSPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 SARIYER
PENDİKSPOR 0 - 1 KIRKLARELİSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 TOKATSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
16.Hafta
TOKATSPOR 3 - 2 İNEGÖLSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 ÇANKIRISPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
KARTALSPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
SARIYER 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
17.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 KIRKLARELİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
PENDİKSPOR 4 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
ÇANKIRISPOR 0 - 2 KARTALSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
HATAYSPOR 2 - 0 SARIYER
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 3 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
18.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 2 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ÇANKIRISPOR 0 - 3 GİRESUNSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 PENDİKSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 AYDINSPOR 1923
HATAYSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 SARIYER
KARTALSPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
19.Hafta
PENDİKSPOR 0 - 0 GAZİOSMANPAŞA
TOKATSPOR 1 - 3 HATAYSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 TURGUTLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
SARIYER 2 - 0 ÇANKIRISPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
20.Hafta
HATAYSPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 1 - 0 SARIYER
ÇANKIRISPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 PENDİKSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 TURGUTLUSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 TOKATSPOR
21.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 GAZİOSMANPAŞA
KIRKLARELİSPOR 3 - 1 HATAYSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 2 İNEGÖLSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 2 GİRESUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
TOKATSPOR 0 - 0 ÇANKIRISPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
22.Hafta
HATAYSPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 2 PENDİKSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
SARIYER 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 TURGUTLUSPOR
KARTALSPOR 6 - 2 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
23.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 3 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 2 KARTALSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 SARIYER
TOKATSPOR 1 - 4 GİRESUNSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
24.Hafta
ÇANKIRISPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KARTALSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 2 - 2 GAZİOSMANPAŞA
SARIYER 2 - 2 TOKATSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
25.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 1 SARIYER
TOKATSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 ÇANKIRISPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
26.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 3 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ÇANKIRISPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
SARIYER 3 - 3 KIRKLARELİSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
27.Hafta
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 SARIYER
TURGUTLUSPOR 0 - 1 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 TOKATSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 HATAYSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 ÇANKIRISPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
28.Hafta
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR 0 - 2 İNEGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
GİRESUNSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
KARTALSPOR 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
TOKATSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
HATAYSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
SARIYER 0 - 2 PENDİKSPOR
29.Hafta
GAZİOSMANPAŞA 0 - 2 GİRESUNSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 HATAYSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 SARIYER
PENDİKSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 ÇANKIRISPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
30.Hafta
ÇANKIRISPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
TOKATSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
GİRESUNSPOR 2 - 0 İNEGÖLSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 3 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 HATAYSPOR
SARIYER 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
31.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 ÇANKIRISPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 2 GİRESUNSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 0 SARIYER
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 0 - 1 KARTALSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
32.Hafta
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 2 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
SARIYER 1 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 HATAYSPOR
TOKATSPOR 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
AYDINSPOR 1923 4 - 0 TURGUTLUSPOR
33.Hafta
İNEGÖLSPOR 2 - 1 TOKATSPOR
TURGUTLUSPOR 6 - 0 KIRKLARELİSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
PENDİKSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
HATAYSPOR 3 - 1 GİRESUNSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 1 AYDINSPOR 1923
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 KARTALSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR 3 - 0 SARIYER
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
34.Hafta
KARTALSPOR 5 - 2 ÇANKIRISPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 PENDİKSPOR
SARIYER 3 - 3 HATAYSPOR
TOKATSPOR 0 - 4 DARDANELSPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 3 - 1 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 2 TURGUTLUSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Kırmızı Grup
GÖKHAN KARADENİZ
ALTINORDU A.Ş.
27
TİMUR KOSOVALI
BANDIRMASPOR
22
MEHMET UMUT NAYİR
MKE ANKARAGÜCÜ
19
UĞUR ERDOĞAN
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
18
EMRE AKBABA
ALANYASPOR
15
LEVENT KALE
MKE ANKARAGÜCÜ
15
GÖKHAN KABA
ALANYASPOR
14
TAYFUR BİNGÖL
GENÇLERBİRLİĞİ
13
AYDIN ÇETİN
ALANYASPOR
12
HAKKI İSMET ŞİMŞEK
BANDIRMASPOR
12
FEYYAZ AYDİL
PAZARSPOR
11
HALİL İBRAHİM TUNA
ALTINORDU A.Ş.
10
HAMZA GÜR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
10
MERT SOMAY
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
10
ABDULLAH TOPKARA
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
9
GÜNAY ŞAKAR
TEPECİKSPOR A.Ş.
9
MEHMET BURAK KAĞAN UÇA
ALANYASPOR
9
MURAT ULUÇ
AYDINSPOR 1923
9
AHMET KURU
BANDIRMASPOR
8
ALİ KULELİ
ALANYASPOR
8
EMRAH KAYA
ALTAY
8
MUĞDAT ÇELİK
BALIKESİRSPOR
8
MUHAMMET EMRE KALKAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8
MÜLAYİM ERDEM
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
8
SERDAR DENİZ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
8
YAŞAR ÇETİN
BUGSAŞSPOR
8
ERCAN GÜNERİ
PAZARSPOR
7
GÖKHAN ÇIRAK
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
7
HAKAN ALBAYRAK
BAYRAMPAŞA
7
KAAN KANAK
MKE ANKARAGÜCÜ
7
MİKAİL ÜZÜMCÜ
PAZARSPOR
7
ÖMER YAVUZ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
7
CAN AKGÜN
BAYRAMPAŞA
6
DOĞAN KARAKUŞ
ALTINORDU A.Ş.
6
EMRE TAŞDEMİR
BURSASPOR
6
ESER YAYLA
EYÜPSPOR
6
GÖKHAN MERAL
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
6
MEHMET ÇAKIR
MKE ANKARAGÜCÜ
6
MEHMET ERDEM UĞURLU
MKE ANKARAGÜCÜ
6
MEHMET ŞEN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
6
MESUT ÇAYTEMEL
ALTAY
6
OZAN SOL
ALTINORDU A.Ş.
6
SÜLEYMAN VARLIK
ALANYASPOR
6
ŞEHMUS ÖZER
ALTAY
6
TAHA BALCI
ALTINORDU A.Ş.
6
TUFAN ZAHİD ARSLAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
6
TÜRKER DEMİRHAN
TEPECİKSPOR A.Ş.
6
UFUK SELİM TEBER
MKE ANKARAGÜCÜ
6
UĞUR IŞIKAL
EYÜPSPOR
6
YUSUF YAĞMUR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
6
AYTEK ÖKTEM
TEPECİKSPOR A.Ş.
5
EDİM DEMİR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
5
EFECAN KARACA
ALANYASPOR
5
EKREM DİL
OFSPOR
5
ENGİN GÜNGÖR
ALTINORDU A.Ş.
5
ERCÜMENT BALIKCI
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
5
FERHAT DUMAN
BUGSAŞSPOR
5
OZAN PAPAKER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
5
RECEP BERK ELİTEZ
FENERBAHÇE A.Ş.
5
SERKAN SİLAN
OFSPOR
5
SİNAN OSMANOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
5
TUFAN DENİZ GELEN
BAYRAMPAŞA
5
YAVUZ KOÇ
BUGSAŞSPOR
5
YILMAZ ÖZEREN
TEPECİKSPOR A.Ş.
5
ALİ CANSUN BEGEÇARSLAN
EYÜPSPOR
4
ALİHAN KUBALAS
ALTAY
4
BARIŞ BAKIR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
BORA YELKEN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
HACI MUSTAFA KARABULUT
BANDIRMASPOR
4
SERDAR AKDOĞAN
ÇANKIRISPOR
4
TUFAN KELLECİ
GAZİANTEPSPOR
4
TUNÇ MURAT BEHRAM
Ş.URFASPOR
4
VOLKAN KABADAYI
TEPECİKSPOR A.Ş.
4
ABDULLAH GÜN
BUGSAŞSPOR
3
ADEM ÇALIK
TEPECİKSPOR A.Ş.
3
AYKUT ÇAKAY
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
3
AYTÜRK HALİL HOCAOĞLU
EYÜPSPOR
3
BURAK KARA
BUGSAŞSPOR
3
BURHAN COŞKUN
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
3
CENGİZ TUNÇER
OFSPOR
3
DOĞAN ALTINKAYA
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
3
EMRAH EYÜBOĞLU
EYÜPSPOR
3
EROL YÜKSEKER
TEPECİKSPOR A.Ş.
3
HALİL İBRAHİM PEKŞEN
SAMSUNSPOR
3
HÜSEYİN BAK
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
3
KUDRET İLERİ
BUGSAŞSPOR
3
MERTAN CANER ÖZTÜRK
ALTINORDU A.Ş.
3
MUHAMMED BURAK TAŞDEMİR
PAZARSPOR
3
NEZİR ÖZER
PAZARSPOR
3
ÖMER ATEŞ
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
3
RAHMİ MUHAMMET AKYAZI
BUGSAŞSPOR
3
SALİH KARDEŞGİDEN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
3
SERDAL ALAN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
3
SEZER GÜLER
BOZÜYÜKSPOR
3
SEZER SEZGİN
EYÜPSPOR
3
TİMUÇİN AŞCIGİL
ALANYASPOR
3
VOLKAN ALTINSOY
BUGSAŞSPOR
3
VOLKAN YILMAZ
MKE ANKARAGÜCÜ
3
ZİYA ŞAKAR
OFSPOR
3
ABDİ AKTAŞ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
ADEM SARI
ALTAY
2
ALİ KURT
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
ARİF MORKAYA
ALTINORDU A.Ş.
2
BARIŞ ÇETİN
BAYRAMPAŞA
2
BEDRİ CAN ÖZDOĞAN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
BİLAL TURGUT
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
CAN PARLAYAN
OFSPOR
2
CELAL ARAS
BANDIRMASPOR
2
CENK KAPLAN
BANDIRMASPOR
2
CEYHUN YELKENCİ
OFSPOR
2
DENİZ PITIR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
EMRAH ŞAHİNÇİFTÇİ
OFSPOR
2
EMRE PEHLİVAN
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
2
ERCAN ŞAHİN
OFSPOR
2
ERDİ ZENGİN
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
2
ERMAN ERGİN
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
ERSİN ASLIYÜKSEK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
ERSİN VELİ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
ERTAN KOÇ
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
FIRAT ARIKAN
BANDIRMASPOR
2
GÖKHAN KILINÇ
BAYRAMPAŞA
2
HALİL İBRAHİM CAN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
HASAN AYAROĞLU
MKE ANKARAGÜCÜ
2
HASAN DÜLGEROĞLU
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
2
HÜSEYİN BÜLBÜL
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
HÜSEYİN KELEŞ
ÇANKIRISPOR
2
İBRAHİM ÜLÜM
BAYRAMPAŞA
2
KAMİL İÇER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
KORAY ÇÖLGECEN
ALANYASPOR
2
LİDER KOÇ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
MEHMET AYAZ
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
MERTCAN AKTAŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
MESUT ÖZKAYA
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
METİN TUĞLU
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
MURAT CÖMERT
ALTINORDU A.Ş.
2
MUSTAFA CEVAHİR
ALTAY
2
NECATİ DEMİRHAN
TARSUS İDMAN YURDU
2
OGÜN ÖZCAN
CİZRE BASRA SPOR
2
OĞUZ KOCABAL
ANKARASPOR A.Ş.
2
ONUR BAYRAMOĞLU
ESKİŞEHİRSPOR
2
ONUR ÇAKIR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
OSMAN TORUN
BUGSAŞSPOR
2
SEBAHATTİN USTA
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
2
SEDAT YEŞİLKAYA
EYÜPSPOR
2
SERHAT GÜLPINAR
MKE ANKARAGÜCÜ
2
ŞAHİN FISTIKCI
ANKARASPOR A.Ş.
2
TANER TAŞÇI
TARSUS İDMAN YURDU
2
TİMUR TEMELTAŞ
ALTINORDU A.Ş.
2
UĞUR YANIKDEMİR
PAZARSPOR
2
UMUT KEKİLLİ
OFSPOR
2
UMUT KOÇİN
PAZARSPOR
2
YASİN PALAZ
BANDIRMASPOR
2
YUSUF DUMAN
DARDANELSPOR A.Ş.
2
ABDULKADİR KUZEY
ALTAY
1
ABDULLAH ÇETİN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ADEM İNANÇ
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
AHMET KUTLUER
DARICA G.BİRLİĞİ
1
ALİ IŞIK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
ARDA DEMİRAL
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
ARDAHAN GÜNDOĞDU
ALTAY
1
AYBERK KUTLUĞ TUNCER
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
AYKUT YENEN
AYDINSPOR 1923
1
AYTAÇ ÖDEN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
BURAK CAN BALCI
MANİSASPOR
1
CANER HÜSEYİN BAĞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
DURSUN TÜRK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
EKREM SARIÇAM
ALANYASPOR
1
EMRAH KOL
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
ERDİNÇ ÇEPOĞLU
PAZARSPOR
1
ERHAN KAVAK
BANDIRMASPOR
1
FATİH KARA
BUGSAŞSPOR
1
FERİT ŞENER
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
FEYYAZ ALIŞ
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
FUAT ERARSLAN
BOZÜYÜKSPOR
1
GÖKHAN ARTUN
ALTAY
1
GÖKHAN AYDINGÜL
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
GÖKHAN GÜMÜŞSU
DARICA G.BİRLİĞİ
1
GÖKHAN KÖSEOĞLU
TOKATSPOR
1
HAKAN CANBAZOĞLU
GAZİOSMANPAŞA
1
HAKAN DURAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
HASAN İYİKAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
HÜSAMETTİN YENER
ALTAY
1
HÜSEYİN AKOĞLU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
İBRAHİM DEMİR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
İBRAHİM KELEŞ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
İBRAHİM NECİPOĞLU
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
İBRAHİM ŞAHİN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
İHSAN FURKAN DENİZ
ALTAY
1
İRFAN HALUK İLDIZ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
İSMAİL DEMİR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
İSMAİL ŞENER
PAZARSPOR
1
İSMET GÖKSELOĞLU
ALTAY
1
KAZIM DÜLGER
ALANYASPOR
1
KEMAL ÖZYURT
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
LEVENT DEMİRAY
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
MEHMET DUZ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
MEHMET TAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
MEHMET TOSUN
EYÜPSPOR
1
MEHMET UĞUR TÜLÜMEN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
MERT ÇETİN
BAYRAMPAŞA
1
MERTGÜL ÇAPOĞLU
ALANYASPOR
1
METİN SEVİNÇ
BUGSAŞSPOR
1
MUHAMMED GÖNÜLAÇAR
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MUHAMMET SAVAŞÇI
OFSPOR
1
MURAT PALULİ
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
MURAT SELVİ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA ÖZGEN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
NUH AŞKIN
PAZARSPOR
1
NURİ FATİH AYDİN
ESKİŞEHİRSPOR
1
OKTAY GÜMÜŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
ONUR ACAR
ALANYASPOR
1
ONUR ÇUBUKÇU
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
ONUR YAVAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
OSMAN BERK KINLI
ALTAY
1
OZAN SOLAK
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
ÖMER FIRAT ÇELİK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
ÖMER HACISALİHOĞLU
PAZARSPOR
1
ÖMER YALÇIN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
ÖNDER ÇENGEL
EYÜPSPOR
1
ÖZKAN YILMAZ
BAYRAMPAŞA
1
RAİF UZUNER
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
RECEP ONUR ÇELİK
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
SAMİ İZCİCAN
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
SEMAVİ ÖZGÜR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
SEMİH ERDEM
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
SERDAR KILIÇ
OFSPOR
1
SERDAR ÜÇÜNCÜ
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
SİNAN YİTMEZ
BANDIRMASPOR
1
SÜLEYMAN ÖZDAMAR
BAYRAMPAŞA
1
TANER YILDIZ
BAYRAMPAŞA
1
TANJU KÖSE
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
TAYFUN ÖZKAN
TURGUTLUSPOR
1
TEVFİK IŞIK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
TUĞBERK KAMIŞOĞLU
BOZÜYÜKSPOR
1
TÜRKER TOPTAŞ
ALANYASPOR
1
VOLKAN ZEMEN
OFSPOR
1
YASİN KOCATEPE
ALTINORDU A.Ş.
1
YASİN ÇELİK
ÇANKIRISPOR
1
YASİN HATİPOĞLU
BAYRAMPAŞA
1
YUNUS İLGEN
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
YUSUF ABDİOĞLU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
YÜCEL ÖMÜR EJDER
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.