TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
AATIF CHAHECHOUHE
SİVASSPOR
17
BURAK YILMAZ
GALATASARAY A.Ş.
16
EZEQUIEL OSCAR SCARIONE
KASIMPAŞA A.Ş.
16
MOUSSA SOW
FENERBAHÇE A.Ş.
15
CENK TOSUN
GAZİANTEPSPOR
13
HUGO MIGUEL PEREIRA DE ALMEIDA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
13
PAULO HENRIQUE CARNEIRO FILHO
TRABZONSPOR A.Ş.
13
SORİN BOGDAN STANCU
GENÇLERBİRLİĞİ
13
THEOFANIS GKEKAS
KONYASPOR
13
BAYE OUMAR NIASSE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
12
BURHAN EŞER
SİVASSPOR
12
DENİZ YILMAZ
ELAZIĞSPOR
12
EMMANUEL CHINENYE EMENIKE
FENERBAHÇE A.Ş.
12
WESLEY SNEİJDER
GALATASARAY A.Ş.
12
ARNALDO EDI LOPES DA SİLVA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
11
BRUNO FERREIRA MOMBRA ROSA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
11
LEONY LEONARD KWEUKE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
11
DIRK KUIJT
FENERBAHÇE A.Ş.
10
JOSE FERNANDO VIANA DE SANTANA
BURSASPOR
10
LAMİNE DIARRA
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
10
OLCAN ADIN
TRABZONSPOR A.Ş.
10
TEBILY DIDIER YVES DROGBA
GALATASARAY A.Ş.
10
CHUKWUDI JOHN UTAKA
SİVASSPOR
9
İLHAN PARLAK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
9
PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO
FENERBAHÇE A.Ş.
9
ABDOU RAZACK TRAORE
GAZİANTEPSPOR
8
ADEM BÜYÜK
KASIMPAŞA A.Ş.
8
MEHMET AKYÜZ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
8
OLCAY ŞAHAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
EMRE GÜRAL
TRABZONSPOR A.Ş.
7
DJALMA BRAUNE MANUEL ABEL CAMPOS
KONYASPOR
6
EMRE BELÖZOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
6
ERMIN ZEC
GENÇLERBİRLİĞİ
6
HASAN SALİH KABZE
KONYASPOR
6
JAKUP JİMMY DURMAZ
GENÇLERBİRLİĞİ
6
LOMANA TRESOR LUALUA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
6
MANUEL MROUAN DA COSTA TRINDADE
SİVASSPOR
6
OĞUZHAN ÖZYAKUP
BEŞİKTAŞ A.Ş.
6
PABLONICOLAS MOUCHE
KAYSERİSPOR
6
SANHARIB BÜYÜKSAL
KASIMPAŞA A.Ş.
6
SERDAR ÖZKAN
ELAZIĞSPOR
6
YASİN ÖZTEKİN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
6
ERKAN ZENGİN
ESKİŞEHİRSPOR
5
FLORENT JOHAN MALOUDA
TRABZONSPOR A.Ş.
5
HENRİ BİENVENU NTSAMA
ESKİŞEHİRSPOR
5
MERT NOBRE
KAYSERİSPOR
5
MICHAEL ENERAMO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
RECEP AYDIN
KONYASPOR
5
RYAN GUNO BABEL
KASIMPAŞA A.Ş.
5
RYAN HENK DONK
KASIMPAŞA A.Ş.
5
SELÇUK İNAN
GALATASARAY A.Ş.
5
TABARE URUGUAY VIUDEZ MORA
KASIMPAŞA A.Ş.
5
TEVFİK KÖSE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
5
UMUT BULUT
GALATASARAY A.Ş.
5
ADRIAN MIERZEJEWSKI
TRABZONSPOR A.Ş.
4
AYDIN KARABULUT
BURSASPOR
4
BJÖRN VLEMINCKX
KAYSERİ ERCİYESSPOR
4
CRISTIAN MARK JUNIO NASCIMENTO OLIVEIRA BARONI
FENERBAHÇE A.Ş.
4
CRISTOBAL ANDRES JORQUERA TORRES
ESKİŞEHİRSPOR
4
EMRAH BAŞSAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
4
GÖKHAN TÖRE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
HAKAN ARSLAN
SİVASSPOR
4
JOSEPH ENEOJO AKPALA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
4
NECATİ ATEŞ
ESKİŞEHİRSPOR
4
SEFA YILMAZ
KAYSERİSPOR
4
SENİJAD İBRİCİC
KAYSERİ ERCİYESSPOR
4
SERCAN KAYA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
STANISLAV SESTAK
BURSASPOR
4
YUSUF ERDOĞAN
1461 TRABZON
4
AHMET GÖRKEM GÖRK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
ALFRED JOHN MOMAR NDIAYE
ESKİŞEHİRSPOR
3
ALI ADNAN KADHIM AL TAMEEMI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
ALİ ÇAMDALI
KONYASPOR
3
ANDRE DE CASTRO PEREIRA
KASIMPAŞA A.Ş.
3
AURELİEN BAYARD CHEDJOU FONGANG
GALATASARAY A.Ş.
3
AYTAÇ KARA
ESKİŞEHİRSPOR
3
BATUHAN KARADENİZ
TRABZONSPOR A.Ş.
3
CANER ERKİN
FENERBAHÇE A.Ş.
3
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
KAYSERİSPOR
3
DIEGO MARVIN BISESWAR
KAYSERİSPOR
3
ENES ÜNAL
BURSASPOR
3
ENGİN BAYTAR
GALATASARAY A.Ş.
3
ERDAL KILIÇASLAN
KONYASPOR
3
FERHAT KİRAZ
BURSASPOR
3
FERNANDO DANIEL BELLUSCHI
BURSASPOR
3
GÖKÇEK VEDERSON
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
HENRIQUE SERENO FONSECA
KAYSERİSPOR
3
JAKSON AVELINO COELHO
KAYSERİSPOR
3
KENAN ÖZER
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
KERİM ZENGİN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
MEHMET TOPAL
FENERBAHÇE A.Ş.
3
MELİH GÖKÇEK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
MURAT YILDIRIM
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
MUSTAFA PEKTEMEK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
MUSTAFA YUMLU
TRABZONSPOR A.Ş.
3
OKTAY DELİBALTA
GENÇLERBİRLİĞİ
3
ONUR AYIK
ELAZIĞSPOR
3
PABLO MARTIN BATALLA
BURSASPOR
3
PROMİSE İSAAC
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
SEMİH ŞENTÜRK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
TIDIANE SANE
ELAZIĞSPOR
3
TOMAS BOREK
KONYASPOR
3
TUNAY TORUN
KASIMPAŞA A.Ş.
3
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
GAZİANTEPSPOR
3
UĞUR DEMİROK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
ÜMİT KORKMAZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
VELİ KAVLAK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
ABDOU KADER MANGANE
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
AHMET YILMAZ ÇALIK
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ALIAKSANDR HLEB
KONYASPOR
2
ANTE KULUSIC
GENÇLERBİRLİĞİ
2
BEKİR YILMAZ
BURSASPOR
2
BİLAL KISA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
BRUNO EDUARDO REGUFE ALVES
FENERBAHÇE A.Ş.
2
DENİZ KADAH
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
ESKİŞEHİRSPOR
2
DIOMANSY MEHDI MOUSTAPHA KAMARA
ESKİŞEHİRSPOR
2
EGEMEN KORKMAZ
FENERBAHÇE A.Ş.
2
FILIP HOLOSKO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
FLORIN LUCIAN CERNAT
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
FURKAN ÖZÇAL
GALATASARAY A.Ş.
2
GODFREYITAMA OBOABONA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
GÖKHAN ÜNAL
ANKARASPOR A.Ş.
2
HARIS MEDUNJANIN
GAZİANTEPSPOR
2
İLHAN EKER
KASIMPAŞA A.Ş.
2
JULIEN ESCUDE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
MANUEL HENRIQUE TAVARES FERNANDES
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
MAREK SAPARA
GAZİANTEPSPOR
2
MERVAN ÇELİK
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MICHAL KADLEC
FENERBAHÇE A.Ş.
2
MILAN BAROS
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
MUHAMMET DEMİR
GAZİANTEPSPOR
2
MURAT AKÇA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
ÖMER ALİ ŞAHİNER
KONYASPOR
2
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
ÖZER HURMACI
TRABZONSPOR A.Ş.
2
RADOSAV PETROVIC
GENÇLERBİRLİĞİ
2
RAFIK ZOHEIR DJEBBOUR
SİVASSPOR
2
RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA
ELAZIĞSPOR
2
SEBASTIAN ANDRES PINTO PERURENA
BURSASPOR
2
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
GAZİANTEPSPOR
2
TAIWO TAYE
BURSASPOR
2
TOMAS SIVOK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
ÜSTÜN BİLGİ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
YİĞİT İNCEDEMİR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
AHMET İLHAN ÖZEK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
ALEX NICOLAO TELLES
GALATASARAY A.Ş.
1
ALI LIBAN ABDI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ALPER POTUK
FENERBAHÇE A.Ş.
1
ARTEM MILEVSKYI
GAZİANTEPSPOR
1
ATIBA HUTCHINSON
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
BAKAYE TRAORE
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
BARIŞ BAŞDAŞ
KASIMPAŞA A.Ş.
1
BEKİR İRTEGÜN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BEKİR OZAN HAS
GAZİANTEPSPOR
1
BEYKAN ŞİMŞEK
FENERBAHÇE A.Ş.
1
CICERO JOAO DE CESARE
SİVASSPOR
1
DAVID ALBERTO DEPETRIS
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
EMMANUEL EBOUE
GALATASARAY A.Ş.
1
ERDEM ÖZGENÇ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
EREN ALBAYRAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ERKAN TAŞKIRAN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
ERMAN KILIÇ
ESKİŞEHİRSPOR
1
ERSAN ADEM GÜLÜM
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
FEHMİ EMRE GÜNGÖR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
FELIPE MELO DE CARVALHO
GALATASARAY A.Ş.
1
GEORGES CONSTANT MANDJECK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
GUNNAR HEIDAR THORVALDSSON
KONYASPOR
1
GUSTAVO COLMAN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
GÜRAY VURAL
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
HÜRRİYET GÜCER
ESKİŞEHİRSPOR
1
İBRAHİM AKIN
GAZİANTEPSPOR
1
JAGOS VUKOVIC
KONYASPOR
1
JOSEPH MICHAEL YOBO
FENERBAHÇE A.Ş.
1
JUGURTHA HAMROUN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
KADİR KELEŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
KEREM ŞERAS
KASIMPAŞA A.Ş.
1
KORAY ARSLAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
KÖKSAL YEDEK
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
LARRYS DESTIN MABIALA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
MARC JANKO
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MEHMET GÜVEN
KONYASPOR
1
MUSTAFA DURAK
GAZİANTEPSPOR
1
NEMANJA TOMIC
GENÇLERBİRLİĞİ
1
OKAY YOKUŞLU
KAYSERİSPOR
1
OUSMANE VIERA DIARRASSOUBA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
OZAN İPEK
BURSASPOR
1
ÖZGÜR ÇEK
ESKİŞEHİRSPOR
1
ÖZGÜR ÖZKAYA
ELAZIĞSPOR
1
PEDRO CAMILO FRANCO ULLOA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
RAMON DE MORAES MOTTA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
RANDALL AZOFEIFA CORRALES
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
RAUL JOSE TRINDADE MEIRELES
FENERBAHÇE A.Ş.
1
RENATO CIVELLI
BURSASPOR
1
SALİH DURSUN
GALATASARAY A.Ş.
1
SEDAT BAYRAK
GENÇLERBİRLİĞİ
1
SELİM AY
KONYASPOR
1
SEMİR STİLİC
GAZİANTEPSPOR
1
SERCAN YILDIRIM
GALATASARAY A.Ş.
1
SERDAR AZİZ
BURSASPOR
1
SERDAR GÜRLER
ELAZIĞSPOR
1
SİNAN KALOĞLU
MERSİN İDMANYURDU
1
SONER AYDOĞDU
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SRDAN MIJAILOVIC
KAYSERİSPOR
1
ŞENOL CAN
GAZİANTEPSPOR
1
UĞUR İNCEMAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
ÜMİT KURT
SİVASSPOR
1
VEYSEL SARI
GALATASARAY A.Ş.
1
YALÇIN AYHAN
KASIMPAŞA A.Ş.
1
YEKTA KURTULUŞ
GALATASARAY A.Ş.
1
ZEKİ YAVRU
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ZEKİ YILDIRIM
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
ZİYA ERDAL
SİVASSPOR
1
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Arşiv » 2013-2014 Sezonu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
16.05.2014 20:00 ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
16.05.2014 20:00 KAYSERİSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
17.05.2014 13:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
17.05.2014 16:00 BURSASPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
17.05.2014 19:00 GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
17.05.2014 19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
18.05.2014 19:00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
18.05.2014 19:00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
18.05.2014 19:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.FENERBAHÇE A.Ş. 34 23 5 6 74 33 41 74
2.GALATASARAY A.Ş. 34 18 11 5 59 32 27 65
3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 34 17 11 6 53 33 20 62
4.TRABZONSPOR A.Ş. 34 14 11 9 53 41 12 53
5.SİVASSPOR 34 16 5 13 60 55 5 53
6.KASIMPAŞA A.Ş. 34 13 12 9 56 39 17 51
7.KARDEMİR KARABÜKSPOR 34 13 11 10 33 34 -1 50
8.BURSASPOR 34 12 10 12 40 46 -6 46
9.GENÇLERBİRLİĞİ 34 13 6 15 39 43 -4 45
10.AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 34 12 8 14 44 55 -11 44
11.TORKU KONYASPOR 34 11 9 14 48 45 3 42
12.ESKİŞEHİRSPOR 34 10 12 12 33 35 -2 42
13.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 34 10 12 12 43 43 0 42
14.KAYSERİ ERCİYESSPOR 34 10 7 17 34 50 -16 37
15.GAZİANTEPSPOR 34 10 7 17 38 58 -20 37
16.ELAZIĞSPOR 34 10 4 20 38 62 -24 34
17.MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 34 6 13 15 34 47 -13 31
18.KAYSERİSPOR 34 7 8 19 30 58 -28 29

Spor Toto Süper Lig
Sezon 2013-2014

1.Hafta
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TORKU KONYASPOR 3 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 BURSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
2.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 2 - 2 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
SİVASSPOR 2 - 0 TORKU KONYASPOR
BURSASPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
TORKU KONYASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 3 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 2 SİVASSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 BURSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
4.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 5 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SİVASSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 2 - 0 TORKU KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
5.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
SİVASSPOR 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
BURSASPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GAZİANTEPSPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 2 - 4 SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 TORKU KONYASPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
7.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 BURSASPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TORKU KONYASPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 4 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
SİVASSPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
8.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 SİVASSPOR
GAZİANTEPSPOR 3 - 3 TORKU KONYASPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 2 - 0 KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
9.Hafta
SİVASSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 4 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 4 GALATASARAY A.Ş.
TORKU KONYASPOR 0 - 1 BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 TORKU KONYASPOR
BURSASPOR 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 2 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 SİVASSPOR
11.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SİVASSPOR 2 - 1 BURSASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
TORKU KONYASPOR 2 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
12.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 3 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 TORKU KONYASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
13.Hafta
SİVASSPOR 0 - 3 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 2 BURSASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TORKU KONYASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
14.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 TORKU KONYASPOR
GAZİANTEPSPOR 3 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 SİVASSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
15.Hafta
TORKU KONYASPOR 2 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 4 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SİVASSPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
16.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 0 TORKU KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 SİVASSPOR
17.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 4 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 BURSASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 1 KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
TORKU KONYASPOR 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
SİVASSPOR 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
18.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BURSASPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SİVASSPOR 3 - 0 KAYSERİSPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 TORKU KONYASPOR
19.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 BURSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
TORKU KONYASPOR 3 - 0 SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
20.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 3 TORKU KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 3 - 0 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 1 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
SİVASSPOR 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 4 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
21.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 SİVASSPOR
TORKU KONYASPOR 2 - 3 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
22.Hafta
BURSASPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 6 - 2 SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 TORKU KONYASPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
23.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
TORKU KONYASPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
SİVASSPOR 1 - 3 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 4 KAYSERİ ERCİYESSPOR
24.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 6 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BURSASPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 TORKU KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 SİVASSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 KAYSERİSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
25.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
TORKU KONYASPOR 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 0 - 4 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 0 BURSASPOR
26.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 1 - 2 TORKU KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
27.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SİVASSPOR 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
TORKU KONYASPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 BURSASPOR
KAYSERİSPOR 3 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
28.Hafta
GAZİANTEPSPOR 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 1 TORKU KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 4 - 3 SİVASSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 0 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
29.Hafta
TORKU KONYASPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SİVASSPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 BURSASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
30.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 5 TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 4 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 TORKU KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 SİVASSPOR
31.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 3 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ELAZIĞSPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
TORKU KONYASPOR 4 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
32.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 4 KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 2 TORKU KONYASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SİVASSPOR
33.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
TORKU KONYASPOR 3 - 0 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
SİVASSPOR 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 4 GALATASARAY A.Ş.
34.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 TORKU KONYASPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 ELAZIĞSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 SİVASSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.