TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
ERKAN ZENGİN
ESKİŞEHİRSPOR
9
ADRIAN MIERZEJEWSKI
TRABZONSPOR A.Ş.
8
ARTUN AKÇAKIN
GENÇLERBİRLİĞİ
7
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU
KAYSERİSPOR
6
SERCAN KAYA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
6
LAMİNE DIARRA
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
5
BURHAN EŞER
ESKİŞEHİRSPOR
4
EMRAH BAŞSAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
4
ERMAN KILIÇ
SİVASSPOR
4
GÖKHAN DEMİR
DENİZLİ BELEDİYESPOR
4
HURŞUT MERİÇ
GENÇLERBİRLİĞİ
4
MICHAEL ENERAMO
SİVASSPOR
4
MURAT AYDIN
İSKENDERUNSPOR 1967
4
ALİ KUCIK
GÖZTEPE A.Ş.
3
CRISTIAN MARK JUNIO NASCIMENTO OLIVEIRA BARONI
FENERBAHÇE A.Ş.
3
HALİL İBRAHİM YÜKSEL
DARICA G.BİRLİĞİ
3
MEHMET KARAASLAN
UŞAK BELEDİYE
3
MURAT DURUER
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
ÖNDER ÇENGEL
Ş.URFASPOR
3
REHA KURT
MALTEPESPOR
3
SEMİH ŞENTÜRK
FENERBAHÇE A.Ş.
3
SEZER ÖZTÜRK
FENERBAHÇE A.Ş.
3
SÜLEYMAN OLGUN
DENİZLİ BELEDİYESPOR
3
TİMUR BAYRAM ÖZGÖZ
MKE ANKARAGÜCÜ
3
VOLKAN KABADAYI
FETHİYESPOR
3
AATIF CHAHECHOUHE
SİVASSPOR
2
ABDULKADİR KUZEY
ALTAY
2
AHMET İLHAN ÖZEK
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
2
ALFRED JOHN MOMAR NDIAYE
BURSASPOR
2
ANIL GİR
BEYLERBEYİSPOR
2
ARİF ÇOBAN
PENDİKSPOR
2
DAVID BARRAL TORRES
ORDUSPOR
2
DJALMA BRAUNE MANUEL ABEL CAMPOS
KASIMPAŞA A.Ş.
2
EMİR GÖKÇE
BATMAN PETROLSPOR
2
EMRAH ERGÜR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
2
EMRAH METOĞLU
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
ENDER ACAR
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
EREN AHMET BALKAN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
EREN TOZLU
MERSİN İDMANYURDU
2
ERGİN KELEŞ
GÖZTEPE A.Ş.
2
ERHAN KARAYER
DARDANELSPOR A.Ş.
2
ERMAN DEVECİ
KARAMAN BELEDİYESPOR
2
ERSEN MARTİN
EYÜPSPOR
2
ERSİN AKSAÇ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
2
FATİH SELİMHAN SOLMAZ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
2
FILIP HOLOSKO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
GÖKHAN DEMİR
BALIKESİRSPOR
2
GÖKHAN GÜLEÇ
Ş.URFASPOR
2
GÖKHAN KARALİ
GÜMÜŞHANESPOR
2
HALİL ALTINTOP
TRABZONSPOR A.Ş.
2
HALİL ÜNSAL
YAKUTİYESPOR
2
HAMİT TAŞKIN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
HASAN ALİ DURTULUK
MANİSASPOR
2
HİDAYET UCA
CİZRE BASRA SPOR
2
HÜZEYFE DOĞAN
YENİ MALATYASPOR
2
ISMAİL AİSSATİ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
İBRAHİM FATİH DİLEK
DARICA G.BİRLİĞİ
2
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
KASIMPAŞA A.Ş.
2
İBRAHİM KELEŞ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
İBRAHİM YILMAZ
İSTANBUL BBSK
2
KENAN ÖZER
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
MAREK SAPARA
TRABZONSPOR A.Ş.
2
MEHMET EREN BOYRAZ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
MEHMET KARA
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MUĞDAT ÇELİK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
MUSTAFA TİRYAKİ
1461 TRABZON
2
MUSTAFA YUMLU
TRABZONSPOR A.Ş.
2
NDUKA MORRISON OZOKWO
MERSİN İDMANYURDU
2
NECATİ ATEŞ
ESKİŞEHİRSPOR
2
NIKOLA ZIZIC
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
NIKOLAY EMILOV DIMITROV
SAMSUNSPOR
2
NUREDDİN ERSOY
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
2
OKTAY POP
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
2
OLCAN ADIN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
OUISSEM BEN YAHIA
MERSİN İDMANYURDU
2
PROMİSE İSAAC
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
RAMAZAN AKSOY
HACETTEPE SPOR
2
RICARDO PEDRIEL SUAREZ
SİVASSPOR
2
ROBERT VITTEK
İSTANBUL BBSK
2
SAMET ALPASLAN
KADİRLİSPOR
2
SANTIAGO DAMIAN GARCIA CORREA
KASIMPAŞA A.Ş.
2
SEBASTIAN ANDRES PINTO PERURENA
BURSASPOR
2
SEFER SEVER
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
SERCAN YILDIRIM
GALATASARAY A.Ş.
2
SERDAR GÖKKAYA
SİİRTSPOR
2
SERDAR GÜRLER
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
2
SERHAT BAŞTAN
KASTAMONUSPOR
2
SERTAN VARDAR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
SERVER YILMAZ
BUCASPOR
2
SEZAİ DEMİRCAN
BANDIRMASPOR
2
SEZGİN ÇELİK
PATNOS GENÇLİK SPOR
2
SİNAN KURUMUŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
TEKİN ADAR
GÜMÜŞHANESPOR
2
TİMUR KOSOVALI
KAYSERİ ŞEKERSPOR
2
TUFAN ZAHİD ARSLAN
BAYRAMPAŞA
2
TUĞAY KARATAY
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
2
UĞUR GEZER
UŞAK BELEDİYE
2
UĞUR YASAN
KADİRLİSPOR
2
UMUT DOĞRU
DARDANELSPOR A.Ş.
2
ÜMİT TÜTÜNCİ
ADANASPOR A.Ş.
2
ZEKİ YILDIRIM
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
ABDULLAH APAK
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
1
ABDULLAH KARMİL
1461 TRABZON
1
ABDULLAH ÖZPINAR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
1
ABDURRAHMAN KIRMACI
OFSPOR
1
ABDÜLKADİR AKYILDIZ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
ABUZER ŞAHİN
ÇAYELİ
1
ADEM BÜYÜK
KASIMPAŞA A.Ş.
1
AHMET DERELİ
ADANASPOR A.Ş.
1
AHMET KÖSEOĞLU
BATMAN PETROLSPOR
1
AHMET KURU
BANDIRMASPOR
1
AHMET KUTLUER
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
AHMET ÖZSÜLÜN
KÜTAHYASPOR
1
AHMET ŞAHBAZ
ARSİNSPOR
1
AHMET YAKAK
ALTAY
1
ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ALİ AKBURÇ
BALIKESİRSPOR
1
ALİ ARDA TUNCER
IĞDIR ÜNİVERSİTESİ SPOR
1
ALİ CAN ÇELİK
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
ALİ İHSAN ŞAHİN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ALİ ÖLMEZ
GİRESUNSPOR
1
ALİHAN ÜNAL
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
ALP ERTUNGA ERSAGUN ÇAKIROĞLU
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
ASLAN ÖZYOLCU
PATNOS GENÇLİK SPOR
1
ATİLLA YILDIRIM
TORKU KONYASPOR
1
AYDIN YILMAZ
GALATASARAY A.Ş.
1
AYKUT AKGÜN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
AYKUT ÇİFT
SAMSUNSPOR
1
AYKUT DEMİR
GENÇLERBİRLİĞİ
1
AYKUT YENEN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
AZİZ KIZILGÜN
BANDIRMASPOR
1
BAHRİ ARSLANLI
GÖLCÜKSPOR
1
BARAN BASUT
BELEDİYE VANSPOR
1
BARIŞ CİVELEK
KOCAELİSPOR
1
BARIŞ ÇİÇEK
ORHANGAZİSPOR
1
BATUHAN KARADENİZ
ESKİŞEHİRSPOR
1
BEYKAN ŞİMŞEK
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BİLAL AZİZ ÖZER
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
BİLAL KISA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
BRUNO FERREIRA MOMBRA ROSA
ORDUSPOR
1
BUĞRAÇ HAN YALÇINKAYA
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
BURAK ALTUNAY
GÜMÜŞHANESPOR
1
BURAK DEĞİRMENCİ
ARDAHANSPOR
1
CANER CELEP
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
CANER ERDOĞAN
PENDİKSPOR
1
CANER ERKİN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
CELAL ÇELEBİ
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
CENK CENGİZ
BANDIRMASPOR
1
CENK TOSUN
GAZİANTEPSPOR
1
CEYHUN GÜLSELAM
GALATASARAY A.Ş.
1
CHIKELUBA FRANCIS OFOEDU
1461 TRABZON
1
CLEYTON ALEXANDRE HENRIQUE SILVA
KAYSERİSPOR
1
COŞKUN KORKMAZ
BATMAN PETROLSPOR
1
COŞKUN YILMAZ
ALTINORDU A.Ş.
1
ÇAĞRI TEKİN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
DANILO PETROLLI BUENO
MERSİN İDMANYURDU
1
DEJAN LEKIC
GENÇLERBİRLİĞİ
1
DENİZ YUMURTACI
MUĞLASPOR
1
DIRK KUIJT
FENERBAHÇE A.Ş.
1
DOĞAN KARAKUŞ
KOCAELİSPOR
1
EKREM HAYYAM DAĞ
GAZİANTEPSPOR
1
EKREM SARIÇAM
FETHİYESPOR
1
EKREM SÜTÇÜ
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
EMİN DİNÇER
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
1
EMİN YALIN
GÖZTEPE A.Ş.
1
EMRAH BOZKURT
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
EMRAH ÇETİN
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
EMRAH DURSUN
KIRIKHANSPOR
1
EMRAH GÖRKEM ALP
SARIYER
1
EMRAH KİRAZ
GAZİOSMANPAŞA
1
EMRAH KOL
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
EMRE AKDAĞ
TORKU KONYASPOR
1
EMRE ÇOLAK
GALATASARAY A.Ş.
1
EMRE KÖKSAL
ÜNYESPOR
1
EMRULLAH HARMAN
KARSSPOR
1
EMRULLAH KOKOÇ
1461 TRABZON
1
ENGİN AKTÜRK
BOLUSPOR
1
ERAY ATASEVEN
MANİSASPOR
1
ERAY TOPÇUOĞLU
ANKARA DEMİRSPOR
1
ERBERK KAYGUSUZ
KAZAN BELEDİYESPOR
1
EREN ALBAYRAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
EREN ÖZEN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ERGÜN TEBER
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
ERGÜN ULAŞ
KADİRLİSPOR
1
ERHAN AYDIN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
ERHAN NAMLI
BOZÜYÜKSPOR
1
ERKAN TAŞKIRAN
BUCASPOR
1
ERMAN ÖZCAN
ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.
1
ERSAL AKAYDIN
BÜYÜKÇEKMECESPOR
1
ERSAN ADEM GÜLÜM
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ERSİN KAYA
PATNOS GENÇLİK SPOR
1
ERTAN KOÇ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ERTUĞRUL ARSLAN
BALIKESİRSPOR
1
EŞREF KOÇAK
ÇANKIRISPOR
1
EVREN AVŞAR
HATAYSPOR
1
FAHRİ GENÇ
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
1
FATİH ARAT
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
FATİH ŞERİFOĞLU
BATMAN PETROLSPOR
1
FERHAT AYDİN
OFSPOR
1
FERHAT KİRAZ
BURSASPOR
1
FERNANDO DANIEL BELLUSCHI
BURSASPOR
1
FEVZİ ÖZKAN
ADANASPOR A.Ş.
1
FIRAT SAĞESEN
KASTAMONUSPOR
1
FLORIN LUCIAN CERNAT
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
FURKAN AYDIN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
GORAN CAUSIC
ESKİŞEHİRSPOR
1
GÖKHAN AKSOY
ÇORUMSPOR
1
GÖKHAN DURMUŞ
OFSPOR
1
GÖKHAN ERDOĞAN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
GÖKHAN GÖNÜL
FENERBAHÇE A.Ş.
1
GÖKHAN KABAYEL
MUĞLASPOR
1
GÖKHAN KÖSE
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
GÖKHAN SÜZEN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
GÖKHAN YILMAZ
ANKARA DEMİRSPOR
1
GÜNAY ŞAKAR
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
GÜNGÖR KAYA
ADANASPOR A.Ş.
1
HACİ ŞÜKRÜ ÇİÇEK
PAZARSPOR
1
HAKAN AKMAN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
HAKAN ARSLAN
SİVASSPOR
1
HAKAN BAHRAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
HAKAN ÇERİ
HACETTEPE SPOR
1
HAKAN YAĞMURKAYA
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
1
HAKKI İSMET ŞİMŞEK
BEYLERBEYİSPOR
1
HALİL İBRAHİM CENİK
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
1
HALİL İBRAHİM KURT
OFSPOR
1
HALİL YILMAZ
ALTAY
1
HAMZA GEZMİŞ
Ş.URFASPOR
1
HAMZA GÜR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
HARUN SÜRÜCÜ
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
1
HASAN HATİPOĞLU
BALIKESİRSPOR
1
HASAN KARADUMAN
KIRIKHANSPOR
1
HASAN SAĞLAM
AYANCIK SPOR
1
HİKMET BALİOĞLU
MANİSASPOR
1
HUGO MIGUEL PEREIRA DE ALMEIDA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
HÜRRİYET GÜCER
ESKİŞEHİRSPOR
1
HÜSEYİN ARDIÇ
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
HÜSEYİN BAK
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN KORKMAZ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN TOK
MANİSASPOR
1
HÜSNÜ BAŞKURT
MANİSASPOR
1
İBRAHİM AK
BANDIRMASPOR
1
İBRAHİM ÇELİK
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
İBRAHİM DEMİR
BOZÜYÜKSPOR
1
İBRAHİM İDİS
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
İBRAHİM SELEN
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
İBRAHİM ŞAHİN
KARŞIYAKA
1
İBRAHİM TAYLAN UZUNOĞLU
TOKATSPOR
1
İHSAN MERT
BELEDİYE VANSPOR
1
İLHAN ASLANOĞLU
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
1
İLHAN FARUK GÜLER
DARDANELSPOR A.Ş.
1
İLHAN PARLAK
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
İLKER SAYAN
DARDANELSPOR A.Ş.
1
İSHAK TOPÇU
BOZÜYÜKSPOR
1
İSMET GÖKSELOĞLU
ALTAY
1
JANİ PETTERİ FORSELL
BURSASPOR
1
JAVIER HORACIO UMBIDES
ORDUSPOR
1
JERRY AKAMINKO
ESKİŞEHİRSPOR
1
JOHAN ERİK CALVİN ELMANDER
GALATASARAY A.Ş.
1
JUAN EMMANUEL CULİO
GALATASARAY A.Ş.
1
JUGURTHA HAMROUN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
KAAN KANAK
MKE ANKARAGÜCÜ
1
KADİR ARİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
KADİR KELEŞ
1461 TRABZON
1
KADİR ÖĞE
MALTEPESPOR
1
KADİR SÖYLEMEZ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
KALU UCHE
KASIMPAŞA A.Ş.
1
KAMIL PAWEL GROSICKI
SİVASSPOR
1
KAZIM SAYYAR
AYANCIK SPOR
1
KEREM ERYILMAZ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
KORAY ARSLAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
MACIEJ STANISLAW IWANSKI
MANİSASPOR
1
MAHİR YALMAN
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR
1
MANUEL HENRIQUE TAVARES FERNANDES
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
MEHMET ALİ KOYUNCU
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
MEHMET AYAZ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
GAZİANTEPSPOR
1
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK
AYDINSPOR 1923
1
MEHMET NARİN
EDİRNE SPOR GENÇLİK
1
MEHMET SİN
FETHİYESPOR
1
MEHMET ŞEN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
MEHMET TAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
MEHMET TOPAL
FENERBAHÇE A.Ş.
1
MEHMET YAMAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
MEHMET YILDIZ
MERSİN İDMANYURDU
1
MELİH RAHMAN NİŞANCI
SARIYER
1
MERT ERDOĞAN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
MERT NOBRE
MERSİN İDMANYURDU
1
MERT SOMAY
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
METİN AKAN
ADANASPOR A.Ş.
1
METİN MUMCU
ERDEKSPOR
1
MEVLÜT GÜMÜŞTOKA
KASTAMONUSPOR
1
MILOS KRASIC
FENERBAHÇE A.Ş.
1
MOUSSA SOW
FENERBAHÇE A.Ş.
1
MUHAMMED GÖNÜLAÇAR
BATMAN PETROLSPOR
1
MUHAMMED GÜLTAŞLAR
EDİRNE SPOR GENÇLİK
1
MUHAMMED KURT
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
1
MUHAMMED ONUR DEMİR
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
1
MUHAMMET DEMİR
GAZİANTEPSPOR
1
MUHAMMET SAVAŞÇI
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
1
MUHAMMET TOPAL
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
1
MUHARREM KAYA
ARSİNSPOR
1
MURAT AKÇAY
DARDANELSPOR A.Ş.
1
MURAT AKIN
TORKU KONYASPOR
1
MURAT TOSUN
MANİSASPOR
1
MURATHAN BURUŞ
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
MUSA BALLI
SİİRTSPOR
1
MUSTAFA AYDIN
KADİRLİSPOR
1
MUSTAFA KAYABAŞI
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MUSTAFA KEÇELİ
MERSİN İDMANYURDU
1
MUSTAFA ÖZKAYA
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA ŞEN
BALIKESİRSPOR
1
MÜSLÜM YELKEN
ORDUSPOR
1
NAZİF ŞENER
SİLİVRİSPOR
1
OKAN DENİZ
BURSASPOR
1
ONUR BAYRAMOĞLU
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ONUR KAHRAMAN
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
ONUR KOÇAK
DARDANELSPOR A.Ş.
1
ONUR NASUHOĞULLARI
KARTALSPOR
1
ORHAN ALEMDAR
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
OSMAN TORUN
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
OZAN SOLAK
TOKATSPOR
1
ÖMER ALTINAY
DARDANELSPOR A.Ş.
1
ÖMER KESKİN
ÜNYESPOR
1
ÖMER SUNAR
MKE KIRIKKALESPOR
1
ÖMER YALÇIN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ÖMER YAVUZ
ÜNYESPOR
1
ÖZER HURMACI
KASIMPAŞA A.Ş.
1
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
ÖZGÜR ÇEK
ESKİŞEHİRSPOR
1
PABLO MARTIN BATALLA
BURSASPOR
1
PASCAL FEINDOUNO
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
1
PAULO HENRIQUE CARNEIRO FILHO
TRABZONSPOR A.Ş.
1
PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO
FENERBAHÇE A.Ş.
1
RAMAZAN ALTINTEPE
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
RAMAZAN DURDU
GİRESUNSPOR
1
RAMAZAN ÖVÜÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
RAŞİT SEVİNDİR
TURGUTLUSPOR
1
RECEP DOĞAN
BEYLERBEYİSPOR
1
RECEP NİYAZ
FENERBAHÇE A.Ş.
1
RIDVAN SÜREN
SİİRTSPOR
1
RİDVAN EROĞLU
UŞAK BELEDİYE
1
ROBERTO JAN HİLBERT
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA
ESKİŞEHİRSPOR
1
SADAT ŞAHİN
BEŞİKDÜZÜSPOR
1
SADULLAH ERARSLAN
AYDINSPOR 1923
1
SALİM GÖRGÜN
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
SAMET ALBAYRAK
DARDANELSPOR A.Ş.
1
SAMET BAYRAK
ÇORUMSPOR
1
SAMET EKER
BOLUSPOR
1
SAMET TAŞ
GÜMÜŞHANESPOR
1
SELAHATTİN SELÇUK ÖZKAN
EYÜPSPOR
1
SELÇUK ŞAHİN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
SELİM ÇATALBAŞ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
SEMİH ERDEM
PENDİKSPOR
1
SEMİH KAYA
SARIYER
1
SENAR KURT
PATNOS GENÇLİK SPOR
1
SERDAR BİRER
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
SERDAR EYLİK
GALATASARAY A.Ş.
1
SERDAR GÖÇERLER
BOZÜYÜKSPOR
1
SERDAR MERT
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
GAZİANTEPSPOR
1
SERDAR SAMATYALI
BANDIRMASPOR
1
SERKAN ATAK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
SERKAN BOLAT
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
SEZER EKŞİ
GEBZESPOR
1
SEZGİN BEKTAŞ
GÖLCÜKSPOR
1
SİNAN AYAR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
SİNAN UZUN
BALIKESİRSPOR
1
SORİN BOGDAN STANCU
ORDUSPOR
1
SÜLEYMAN BAYKUŞ
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
GÖZTEPE A.Ş.
1
TABARE URUGUAY VIUDEZ MORA
KASIMPAŞA A.Ş.
1
TALHA MAYHOŞ
ADANASPOR A.Ş.
1
TANJU KÖSE
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
TAYFUN ÖZKAN
GİRESUNSPOR
1
TAYFUN YANAR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
1
TAYYAR KARADAĞ
KARAMAN BELEDİYESPOR
1
TEVFİK IŞIK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
TİMUÇİN AŞCIGİL
KARTALSPOR
1
TOLGA KARA
BEŞİKDÜZÜSPOR
1
TORRIC JEBRIN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
TUFAN DENİZ GELEN
ORHANGAZİSPOR
1
TUNCAY SÜREN
MANİSASPOR
1
TUNCAY YILMAZ
KADİRLİSPOR
1
UFUK BALTÜRK
GEBZESPOR
1
UĞUR AK
KİLİS BLD.SPOR
1
UĞUR İNCEMAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
UĞUR YALÇIN
KASTAMONUSPOR
1
ULAŞ ÇETİN
ACARLAR BELEDİYESPOR
1
UMUT KAYA
AYDINSPOR 1923
1
ÜMİT KURT
SİVASSPOR
1
ÜSTÜN BİLGİ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
VAHİT YAŞAR
SİLİVRİSPOR
1
VEDAT GÜN
PENDİKSPOR
1
VEHBİ FURKAN YILDIRIM
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
VOLKAN ŞEN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
YASİN ÖZTEKİN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
YASİN ŞAHAN
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
YAŞAR YURDUSEVEN
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
YILMAZ ÖZEREN
YENİ MALATYASPOR
1
YİĞİT VEYSEL YUMAK
YENİ AMASYA SPOR
1
YİĞİTCAN GÖLBOYU
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
YUNUS İÇUZ
KIRKLARELİSPOR
1
YUSUF ATAY
DARICA G.BİRLİĞİ
1
YUSUF ERDOĞAN
1461 TRABZON
1
YUSUF KURTULUŞ
ADANA DEMİRSPOR
1
ZAFER AYDOĞDU
MANİSASPOR
1
ZEYNİ ÖZDEMİR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
ZİYA ALKURT
BAYRAMPAŞA
1
ZİYA İNDAY
TURGUTLUSPOR
1
 
Kupalar » Türkiye Kupası » Tarihçe ve Arşiv » Türkiye Kupası 2012-2013

Final Maçları
22 Mayıs 2013 20.45 FENERBAHÇE A.Ş. 1-0 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
17 Nisan 2013 19.00 SİVASSPOR 2-1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Nisan 2013 21.15 ESKİŞEHİRSPOR 1-1 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2013 19.00 TRABZONSPOR A.Ş. 6-0 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2013 21.30 FENERBAHÇE A.Ş. 1-1
(Pen. 5-2)
ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
A Grubu Maçları
19 Aralık 2012 19.30 BURSASPOR 2-0 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
19 Aralık 2012 20.30 FENERBAHÇE A.Ş. 2-0 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
13 Ocak 2013 15.30 SİVASSPOR 2-1 BURSASPOR Detaylar Detaylar
13 Ocak 2013 20.30 1461 TRABZON 0-2 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
16 Ocak 2013 18.30 1461 TRABZON 1-1 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
16 Ocak 2013 20.30 BURSASPOR 2-3 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Ocak 2013 17.30 SİVASSPOR 2-1 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
23 Ocak 2013 20.30 FENERBAHÇE A.Ş. 3-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
29 Ocak 2013 19.30 1461 TRABZON 0-0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
30 Ocak 2013 18.30 SİVASSPOR 0-0 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Şubat 2013 20.30 FENERBAHÇE A.Ş. 2-3 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
28 Şubat 2013 20.30 BURSASPOR 0-1 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
B Grubu Maçları
20 Aralık 2012 18.00 MERSİN İDMANYURDU 0-5 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
20 Aralık 2012 20.30 TRABZONSPOR A.Ş. 2-0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2013 19.00 ESKİŞEHİRSPOR 3-1 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
12 Ocak 2013 20.30 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2-3 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15 Ocak 2013 20.30 MERSİN İDMANYURDU 0-2 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Ocak 2013 20.30 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1-0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
24 Ocak 2013 18.30 ESKİŞEHİRSPOR 2-1 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
24 Ocak 2013 20.30 TRABZONSPOR A.Ş. 3-0 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
30 Ocak 2013 20.30 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 4-2 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
31 Ocak 2013 19.30 ESKİŞEHİRSPOR 1-0 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Şubat 2013 18.00 MERSİN İDMANYURDU 0-3 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
27 Şubat 2013 18.00 TRABZONSPOR A.Ş. 1-0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
5. Kademe Maçları
11 Aralık 2012 13.00 ALTAY 0-2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2012 15.30 GAZİANTEPSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
SİVASSPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2012 18.00 ESKİŞEHİRSPOR 5-1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
11 Aralık 2012 19.00 GALATASARAY A.Ş. 1-2 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
12 Aralık 2012 15.30 GENÇLERBİRLİĞİ 2-3 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
12 Aralık 2012 18.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 2-1 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
12 Aralık 2012 20.30 FENERBAHÇE A.Ş. 4-0 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
13 Aralık 2012 20.00 KASIMPAŞA A.Ş. 1-1
(Pen. 3-5)
TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
4. Kademe Maçları
27 Kasım 2012 13.00 TOKATSPOR 0-1 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
27 Kasım 2012 15.30 ALTAY 0-0
(Uzt. 1-0)
KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
27 Kasım 2012 19.00 GALATASARAY A.Ş. 4-1 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
28 Kasım 2012 13.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-5 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
28 Kasım 2012 15.30 GÖZTEPE A.Ş. 1-0 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
28 Kasım 2012 18.00 ADANASPOR A.Ş. 0-0
(Pen. 2-4)
1461 TRABZON Detaylar Detaylar
28 Kasım 2012 18.38 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-2 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
28 Kasım 2012 20.30 FENERBAHÇE A.Ş. 1-0 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2012 13.00 POLATLI BUGSAŞSPOR 0-4 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2012 15.30 GENÇLERBİRLİĞİ 5-1 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2012 18.00 SİVASSPOR 3-0 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
29 Kasım 2012 20.30 TRABZONSPOR A.Ş. 4-0 Ş.URFASPOR Detaylar Detaylar
4 Aralık 2012 13.00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0-3 BURSASPOR Detaylar Detaylar
4 Aralık 2012 13.00 BOZÜYÜKSPOR 1-2 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
5 Aralık 2012 13.00 KASIMPAŞA A.Ş. 3-1 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
5 Aralık 2012 15.30 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
3. Kademe Maçları
30 Ekim 2012 13.30 TEPECİKSPOR A.Ş. 1-3 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
30 Ekim 2012 20.30 TORKU KONYASPOR 0-3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 13.00 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0-2 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 13.30 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2-2
(Uzt. 2-3)
1461 TRABZON Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 13.30 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-1 POLATLI BUGSAŞSPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 13.30 TOKATSPOR 1-0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 13.30 MKE ANKARAGÜCÜ 0-0
(Uzt. 2-0)
ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 13.30 Ş.URFASPOR 1-1
(Pen. 4-2)
ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 13.30 BATMAN PETROLSPOR 1-2 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 13.30 BANDIRMASPOR 4-1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 13.30 DARDANELSPOR A.Ş. 1-1
(Pen. 6-7)
MANİSASPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 15.30 GİRESUNSPOR 0-3 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 18.00 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1-0 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 20.30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-1 OFSPOR Detaylar Detaylar
31 Ekim 2012 20.30 GÖZTEPE A.Ş. 2-1 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1 Kasım 2012 13.30 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1-0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2012 13.30 DENİZLİ BELEDİYESPOR 0-3 BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2012 13.30 BALIKESİRSPOR 2-1 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2012 13.30 ALTAY 1-0 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2012 13.30 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3-3
(Pen. 8-7)
DARICA G.BİRLİĞİ Detaylar Detaylar
1 Kasım 2012 15.30 KASIMPAŞA A.Ş. 5-0 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2012 18.00 ORDUSPOR 3-0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
1 Kasım 2012 20.30 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 7-0 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
7 Kasım 2012 13.00 ARSİNSPOR 0-1 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
7 Kasım 2012 13.30 KAYSERİ ERCİYESSPOR 4-1 SARIYER Detaylar Detaylar
8 Kasım 2012 13.30 PENDİKSPOR 3-2 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
8 Kasım 2012 13.30 BAYRAMPAŞA 1-0 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
2. Kademe Maçları
25 Eylül 2012 14.30 NİĞDE BELEDİYESPOR 1-2 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
25 Eylül 2012 18.00 DERSİM SPOR 0-7 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 14.30 ÇORUM BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 14.30 MKE ANKARAGÜCÜ 1-1
(Uzt. 5-1)
IĞDIR ÜNİVERSİTESİ SPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 14.30 ORHANGAZİSPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
İSTANBUL BBSK Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 14.30 ÜMRANİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 14.30 İSTANBULSPOR A.Ş. 1-3 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 14.30 SAMSUNSPOR 0-2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 14.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 1-2 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 14.30 TORKU KONYASPOR 2-0 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 15.30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5-2 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 18.00 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 3-2 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 20.30 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 5-3 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26 Eylül 2012 20.30 GAZİANTEPSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
EMRESPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 FATURAVİZYON KAHRAMANMARAŞSPOR 1-2 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 ALANYASPOR 0-3 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 TOKATSPOR 3-2 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 ANADOLU SELÇUKLUSPOR 1-2 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 2-3 OFSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 EYÜPSPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
ÜNYESPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 İNEGÖLSPOR 0-2 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 TARSUS İDMAN YURDU 0-2 SARIYER Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş. 1-2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 GAZİOSMANPAŞA 0-0
(Uzt. 0-1)
BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 ÇANKIRISPOR 1-2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 BANDIRMASPOR 1-0 KİLİMLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 BALIKESİRSPOR 4-0 İSKENDERUNSPOR 1967 Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 MUĞLASPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 FETHİYESPOR 5-0 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 TURGUTLUSPOR 1-0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 DENİZLİSPOR 1-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 ARSİNSPOR 4-2 BUCASPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 BOLUSPOR 1-2 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 MANİSASPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
KAYSERİ ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 KARAMAN BELEDİYESPOR 1-2 BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 ANKARA DEMİRSPOR 0-1 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2-0 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 DARICA G.BİRLİĞİ 2-1 KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 BATMAN PETROLSPOR 2-1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1-0 KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 0-3 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 TEPECİKSPOR A.Ş. 3-0 BEYLERBEYİSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 POLATLI BUGSAŞSPOR 2-1 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 14.30 UŞAK BELEDİYE 1-10 DENİZLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 18.00 ADANASPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 2-1)
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 18.00 GÖZTEPE A.Ş. 3-0 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
27 Eylül 2012 20.30 MERSİN İDMANYURDU 3-0 SİİRTSPOR Detaylar Detaylar
2 Ekim 2012 14.30 KASTAMONUSPOR 2-3 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
2 Ekim 2012 14.30 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1-0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
3 Ekim 2012 14.30 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3-1 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
3 Ekim 2012 14.30 KOCAELİSPOR 1-0 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
4 Ekim 2012 14.30 TEKİROVA BELEDİYESPOR 2-4 ALTAY Detaylar Detaylar
4 Ekim 2012 14.30 1461 TRABZON 4-1 BELEDİYE VANSPOR Detaylar Detaylar
11 Ekim 2012 14.30 KADİRLİSPOR 0-0
(Uzt. 0-4)
Ş.URFASPOR Detaylar Detaylar
1. Kademe Maçları
19 Eylül 2012 15.00 İSTANBULSPOR A.Ş. 1-0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0-2 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 GEBZESPOR 2-3 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 DARICA G.BİRLİĞİ 3-0 DERİNCE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 OYAK RENAULTSPOR 0-1 ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 ALTINORDU A.Ş. 0-1 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 AYDINSPOR 1923 2-0 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 SANDIKLISPOR 0-1 EMRESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 HACETTEPE SPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 ARSİNSPOR 2-1 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 İSKENDERUNSPOR 1967 4-0 ADIYAMANSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 K.MARAŞ BELEDİYESPOR 1-2 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4-0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 BELEDİYE BİNGÖLSPOR 3-1 DİYARBAKIRSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 3-1 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 ÇERKEZKÖY SPOR 0-1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 KOCAELİSPOR 1-0 BEYKÖY BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 0-2 DARDANELSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 BEYLERBEYİSPOR 2-2
(Uzt. 4-2)
EDİRNE SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 KÜTAHYASPOR 1-0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 1-2 TEKİROVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 0-1 MUĞLASPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 UŞAK BELEDİYE 8-0 AFYONKARAHİSARSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 ÇORUM BELEDİYESPOR 4-1 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 KASTAMONUSPOR 4-1 AYANCIK SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 KİLİMLİ BELEDİYESPOR 3-0 BARTINSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 KIRŞEHİR KÖYHİZMETLERİ 0-3 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 KAYSERİ ŞEKERSPOR 4-1 MKE KIRIKKALESPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 5-1 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 NİĞDE BELEDİYESPOR 1-0 68 YENİ AKSARAY SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 ARHAVİ SPOR 0-1 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 ERZİNCANSPOR 0-0
(Pen. 3-4)
DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 KADİRLİSPOR 6-1 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 ARDAHANSPOR 1-4 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 KARSSPOR 0-2 IĞDIR ÜNİVERSİTESİ SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 BELEDİYE VANSPOR 2-0 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 SİİRTSPOR 3-0 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 CİZRE BASRA SPOR 3-0 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 BATMAN PETROLSPOR 7-0 HAKKARİ ZAP SPOR Detaylar Detaylar
19 Eylül 2012 15.00 GÜMÜŞHANESPOR 5-4 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2012 15.00 MALTEPESPOR 1-2 SİLİVRİSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2012 15.00 ÇORUMSPOR 2-4 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
20 Eylül 2012 15.00 ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0-1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Grup Aşaması Puan Cetveli
Gruplar:  A B
1. Devre 1 2 3
2. Devre 4 5 6

 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.