TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » Arşiv » 2012-2013 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür

Baraj Maçları
26 Nisan 2013 14.30 GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 2-1 TEİAŞ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2013 13.00 KIZILTEPE BARIŞ SPOR 0-1 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2013 14.00 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 3-0 TATVANSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 13.30 DERSİM SPOR 3-0 ULAŞ SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 14.00 BABAESKİSPOR 3-0 BÜYÜK KARIŞTIRANSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 14.00 ESK.DEMİRSPOR 8-0 KIRKA BORAKSSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 14.30 BARTINSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
KUMLUCA ESNAFSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 14.30 ÇERKEZKÖY SPOR 3-0 ÇORLU GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 14.30 BİSMİL BELEDİYESPOR 0-1 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2013 16.00 EMİRDAĞSPOR 4-1 DİNAR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Nisan 2013 KARAMAN BELEDİYESPOR 3-0 BAŞAKSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2013 15.00 KURTALAN SPOR 2-0 SİİRT KARTALSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2013 16.00 AS AKYAZISPOR 1-2 KARASUSPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2013 16.00 OSTİMSPOR 0-2 GÖLBAŞI BEL. Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2013 VAN DSİ SPOR 0-3 VAN PARİSSPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2013 14.30 TOSYA BELEDİYE SPOR 2-1 KASTAMONU YOL SPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2013 15.00 SORGUN BELEDİYESPOR 1-0 SARIKAYA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2013 16.00 İSKİLİP BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 3-0 ÇORUM ÇİMENTOSPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2013 16.00 KOZLU BELEDİYESPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
ASMASPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2013 16.00 ÇİNE MADRANSPOR 4-0 İSABEYLİ ŞIRLAN Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2013 16.00 AKÇAKOCASPOR 1-1
(Pen. 5-3)
DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2013 17.00 KÜTAHYA SERA ŞEKERSPOR 2-0 EVLİYA ÇELEBİ DEVLET HASTANESİ SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 14.00 MUŞ OVASISPOR 1-0 MURATSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 14.30 MKE KIRIKKALESPOR 5-1 SARAN KESKİNSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 16.00 GEREDESPOR 0-1 MUDURNUSPOR Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2013 17.00 SALİHLİ B. 1-1
(Uzt. 4-1)
ALAŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Mayıs 2013 15.30 ADIYAMAN BELEDİYESPOR 1-2 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2013 15.00 BÜYÜKÇEKMECESPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
FERİKÖY Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15.00 KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. 0-4 SELİMİYE Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15.00 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 3-2 İFA Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15.00 KALKANDERE 1-0 TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15.00 CİZRE BASRA SPOR 3-1 SİLOPİ SERHAT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15.00 ALTAŞ SOYA SPOR 3-0 ÜNYE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2013 15.30 BEYOĞLU SPOR 1-1
(Pen. 2-4)
TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 12.00 ARHAVİ SPOR 2-1 ARTVİN 7 MART SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 13.00 PATNOS GENÇLİK SPOR 2-0 DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 14.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2-0 BAYBURT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 14.30 ALTINOVA BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 4-6)
YALOVASPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 14.30 AYANCIK SPOR 1-0 AYANCIK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 15.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 5-1 KAPADOKYA GÖREMESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 15.30 BİGASPOR 2-3 YENİ ÇANSPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 15.30 NİĞDE BELEDİYESPOR 3-1 BOR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 15.30 ERZİNCANSPOR 2-0 TERCAN 17 ŞUBAT SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 16.00 GÖNEN BELEDİYESPOR 1-2 EDREMİT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 16.00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 2-1 YENİ BURDUR SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 16.00 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİSPOR 2-1 MEZİTLİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 16.00 MUĞLASPOR 1-0 ORTACA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 16.00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 1-0 SAKICI İNŞAAT ŞENYURTSPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 17.00 BURSA MERİNOSSPOR A.Ş. 2-0 İZNİKSPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 17.00 KESTEL BELEDİYESPOR 1-0 BURGAZSPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2013 17.00 KUMLUCA BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 5-3)
ANTALYA ÖZEL İDARESPOR Detaylar Detaylar
14 Mayıs 2013 16.00 ALPİN POZANTI GENÇLİK VE SPOR 3-2 YENİBEYGÜCÜ Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2013 15.00 ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.SPOR 4-0 BEYŞEHİR BELEDİYE Detaylar Detaylar
16 Mayıs 2013 14.00 YOMRASPOR 2-0 HEKİMOĞLU DOĞANSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 14.00 ARAKLISPOR 1-2 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 14.00 YAKUTİYESPOR 1-0 PALANDÖKENSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 15.30 KELKİT HÜRRİYETSPOR 5-0 GÜMÜŞHANE TELEKOMSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 16.00 ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR 2-1 TOKAT ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 16.00 KİLİS BLD.SPOR 3-0 ELBEYLİSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 16.00 YENİ AMASYA SPOR 0-0
(Pen. 1-4)
MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 16.00 İZMİRSPOR 1-0 ÖDEMİŞ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2013 16.30 ÇARŞAMBASPOR 1-1
(Pen. 5-4)
LADİK BELDESPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2013 15.30 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR 3-3
(Pen. 9-8)
GÖRELESPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2013 15.30 KADİRLİSPOR 0-0
(Pen. 2-4)
ÖZEL İDARE SAĞLIK SPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2013 15.00 ERZİN BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-1)
KARAYILAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2013 16.00 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 1-0 MALATYA TECDESPOR Detaylar Detaylar
27 Mayıs 2013 14.00 KARSSPOR 5-0 KAĞIZMANSPOR Detaylar Detaylar
5 Haziran 2013 17.00 ÇİĞLİ BELEDİYESPOR 1-0 NARLIDERE BLD.GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
  O G B M A Y AV P
1.DÜZYURTSPOR 28 21 4 3 70 18 52 67
2.ÇAYELİ SPOR 28 18 7 3 60 23 37 61
3.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 28 19 2 7 66 25 41 59
4.KALKANDERE SPOR 28 16 6 6 54 28 26 54
5.ARHAVİ SPOR 28 12 8 8 36 22 14 44
6.YAKUTİYESPOR 28 12 6 10 45 35 10 42
7.ARAKLISPOR 28 12 5 11 31 35 -4 41
8.A.SEBATSPOR 28 11 6 11 44 37 7 39
9.KARSSPOR 28 9 6 13 35 36 -1 33
10.ERZİNCANSPOR 28 9 5 14 40 48 -8 32
11.KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 28 8 6 14 29 38 -9 30
12.SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR 28 7 8 13 30 53 -23 29
13.PATNOS GENÇLİK SPOR 28 8 5 15 34 52 -18 29
14.IĞDIR ÜNİVERSİTESİ SPOR 28 8 4 16 42 66 -24 28
15.ARDAHANSPOR 28 0 2 26 16 116 -100 2

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2. Devre 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
4 Mayıs 2013 13:30 ERZİNCANSPOR 2-5 ÇAYELİ Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 13:30 ARDAHANSPOR 1-2 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 13:30 ARAKLISPOR 1-0 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 13:30 KARSSPOR 0-2 DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 13:30 ARHAVİ SPOR 1-3 A.SEBATSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 13:30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3-1 IĞDIR ÜNİVERSİTESİ SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 13:30 KALKANDERE 0-0 KELKİT HÜRRİYETSPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.