TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Kırmızı Grup
ÜSTÜN BİLGİ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
24
YAHYA ALPASLAN
ÇANKIRISPOR
13
GÖKHAN ÜNVER
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
11
ONUR OKAN
FETHİYESPOR
11
SİNAN PEKTEMEK
SARIYER
11
İLYAS ÇAKMAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
9
SERKAN TURHAN
KIRKLARELİSPOR
9
ABDULLAH APAK
FETHİYESPOR
8
BERKAY GÜNAY
MANİSASPOR
8
MURAT TOSUN
TRABZONSPOR A.Ş.
8
MURAT TÜRKKAN
FETHİYESPOR
8
OZAN SOLAK
ÇANKIRISPOR
8
SONER ERGENÇAY
ADANA DEMİRSPOR
8
CEMRE ATMACA
SARIYER
7
ERGÜN ÇAKIR
BANDIRMASPOR
7
RECEP SERKAN ÇETİNTAŞ
KIRKLARELİSPOR
7
ZEKİ YAVRU
TRABZONSPOR A.Ş.
7
ALİ CAN ÇELİK
DENİZLİ BELEDİYESPOR
6
EFECAN KARACA
SARIYER
6
EMRE HASAN BALCI
ADANA DEMİRSPOR
6
ERCAN GÜNERİ
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
6
ESER YAYLA
EYÜPSPOR
6
GÖKHAN ALSAN
1461 TRABZON
6
HASAN DEMİR
DENİZLİ BELEDİYESPOR
6
HÜSEYİN ATEŞ
BALIKESİRSPOR
6
MEHMET ALBAYRAK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
6
SAMED KARTAL
FETHİYESPOR
6
SERDAR TOPRAKTEPE
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
6
SEYFETTİN SERKAN AKIN
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
6
ADEM GÖKÇE
ALANYASPOR
5
ADEM KAYA
DENİZLİ BELEDİYESPOR
5
ALİ SERİN
BANDIRMASPOR
5
ARSLAN ÇAKIROĞLU
YENİ MALATYASPOR
5
BURHAN COŞKUN
ADANA DEMİRSPOR
5
EMRULLAH KOKOÇ
ÜNYESPOR
5
GÜNEY ATILGAN
ADIYAMANSPOR
5
HÜSEYİN KORKMAZ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
5
KORAY KURT
BANDIRMASPOR
5
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
ALTINORDU
5
RAŞİT SEVİNDİR
ADANA DEMİRSPOR
5
ALİ CANSUN BEGEÇARSLAN
EYÜPSPOR
4
ALİ YAKUP
ÇANKIRISPOR
4
FATİH ŞERİFOĞLU
ADIYAMANSPOR
4
HALİL ÇELİK
EYÜPSPOR
4
İSHAK TOPÇU
ALANYASPOR
4
SADETTİN ÖZER
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
4
VOLKAN NADİR YILMAZ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
4
YUSUF ERDOĞAN
1461 TRABZON
4
ABDULLAH KARMİL
1461 TRABZON
3
AYDIN YILDIRIM
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
3
AYKUT SEVİM
İSTANBUL BBSK
3
AYTAÇ UÇAR
ÜNYESPOR
3
BARIŞ BAKIR
SARIYER
3
ERÇAĞ EVİRGEN
ADANA DEMİRSPOR
3
ERSİN ŞAHİN
BANDIRMASPOR
3
HASAN AHMET SARİ
TRABZONSPOR A.Ş.
3
İSA KAYKUN
KASIMPAŞA A.Ş.
3
KADİR KELEŞ
1461 TRABZON
3
LOKMAN AKYILDIZ
BOLUSPOR
3
MEHMET MERT ÖZKAPTAN
ALTINORDU
3
MEHMET ÖNCAN
ALANYASPOR
3
MERT SOMAY
ALANYASPOR
3
MURAT BAYTAROĞLU
KIRKLARELİSPOR
3
ONUR ALKAN
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
3
ÖMER YAVUZ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
3
ÖZCAN DAĞ
1461 TRABZON
3
SALİM AYAN
DENİZLİ BELEDİYESPOR
3
SEZER GÜLER
ALTINORDU
3
TANER DEMİRBAŞ
ADIYAMANSPOR
3
TUNCAY SÜREN
MANİSASPOR
3
AHMET DURSUN
EYÜPSPOR
2
ARDAHAN GÜNDOĞDU
DARDANELSPOR A.Ş.
2
ATAHAN MENEKŞE
BOZÜYÜKSPOR
2
AYTAÇ AK
1461 TRABZON
2
BURAK KARA
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
2
BURHAN ÖNCÜ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
COŞKUN KORKMAZ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
2
DÜNDAR DENİZHAN
ALTINORDU
2
EKREM ENGİN
DENİZLİSPOR
2
EMİN YALIN
GÖZTEPE A.Ş.
2
EMRAH EYÜBOĞLU
EYÜPSPOR
2
EMRE TORUN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
ENGİN ÖZTONGA
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
ERAY AÇIKGÖZ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
2
ERKAN GÖRÜLMEZ
MARDİNSPOR
2
GÖKSU ALHAS
TRABZONSPOR A.Ş.
2
HASAN ALİ DURTULUK
BUGSAŞ SPOR
2
İBRAHİM KARAYİĞİT
ÜNYESPOR
2
İBRAHİM KONGUR
DENİZLİ BELEDİYESPOR
2
İBRAHİM ÜLÜM
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
2
KAZIM DÜLGER
ALANYASPOR
2
LEVENT YILMAZ
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
2
MEHMET AKÇAGÜN
ALTINORDU
2
MEHMET KAHRİMAN
ADANA DEMİRSPOR
2
MERTGÜL ÇAPOĞLU
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
2
MESUT ÖZKAYA
BANDIRMASPOR
2
MURAT TİRAKİ
KIRKLARELİSPOR
2
MUSTAFA AKBAŞ
1461 TRABZON
2
MUTLU İLENGÖZ
ALANYASPOR
2
NEDİM VATANSEVER
ALANYASPOR
2
ÖNDER YILMAZ
ADLİYESPOR
2
RECEP YAŞAR
ÜNYESPOR
2
RIZA ŞEN
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
SABRİ GÜMÜŞSOY
FETHİYESPOR
2
SALİH SEFERCİK
BALIKESİRSPOR
2
SALİM COĞUPLUGİL
FETHİYESPOR
2
SELÇUK BİCE
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
2
SERDAR SAMATYALI
BANDIRMASPOR
2
SERKAN YILMAZ
ADIYAMANSPOR
2
SEYDİHAN BAŞLANTI
ÜNYESPOR
2
UĞUR DAŞDEMİR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
YASİN YENER
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
ZAFER KARGOĞLU
BANDIRMASPOR
2
ZİHNİ AYDIN
MANİSASPOR
2
ADEM SAĞLAM
ÜNYESPOR
1
ALİ KIBIÇ
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
1
ALİ TUNA TANYILDIZ
EYÜPSPOR
1
ATAKAN CANGÖZ
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
AYTEK ÖKTEM
YENİ MALATYASPOR
1
BAYRAM ÇETİN
ALTINORDU
1
BİLAL TURGUT
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
BİLAL TÜRKGÜLER
TURGUTLUSPOR
1
CEM DEMİR
TOKATSPOR
1
CEMAL TAŞLI
ÜNYESPOR
1
CEVAT MACİT
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
1
CÜNEYT DEV
ÇANKIRISPOR
1
ÇAĞATAY TEKİN
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
DENİZ PITIR
FETHİYESPOR
1
DOĞAN ŞAHİN
BANDIRMASPOR
1
EDİP SARUHAN
ADANA DEMİRSPOR
1
EMRAH DURSUN
OYAK RENAULTSPOR
1
EMRAH GÖRKEM ALP
ÜNYESPOR
1
EMRAH TANTA
ADIYAMANSPOR
1
EMRE KARA
ÇANKIRISPOR
1
EMRE KARAMAN
SARIYER
1
ENİS ÇELİKSU
KIRKLARELİSPOR
1
ERHAN AYDIN
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
ERHAN KÜÇÜK
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
ERHAN YILDIRIM
ALANYASPOR
1
EŞREF KOÇAK
ÇANKIRISPOR
1
FATİH KOYUGÖLGE
ADIYAMANSPOR
1
GALİP AYVAZ
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
GÖKALP SEÇAL
BANDIRMASPOR
1
GÜVEN ÇAVUŞ
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
HALİL ÇAĞIRTEKİN
OYAK RENAULTSPOR
1
HASAN ABLAK
KIZILTEPE BARIŞ SPOR
1
HÜSAMETTİN TUT
ORDUSPOR
1
HÜSEYİN BAK
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN KELEŞ
ÇANKIRISPOR
1
İBRAHİM PARLAYAN
1461 TRABZON
1
İLKER ERBAY
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
1
İSKENDER KÖKSAL
ALANYASPOR
1
KENAN ÇAMOĞLU
ÜNYESPOR
1
KORAY KURT
EYÜPSPOR
1
LEVENT TURAN
ADIYAMANSPOR
1
MEHMET TOSUN
EYÜPSPOR
1
METİN KURT
ALANYASPOR
1
MİKAİL ÜZÜMCÜ
ÜNYESPOR
1
MUSTAFA ÇİÇEK
EYÜPSPOR
1
MUSTAFA ÖNER
ADIYAMANSPOR
1
MUSTAFA SOYTAŞ
ALANYASPOR
1
MUZAFFER TAŞKIN
ÜNYESPOR
1
MÜLAYİM ERDEM
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
1
OĞUZ KAAN YARADANAKUL
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
1
OĞUZHAN BERBER
DENİZLİSPOR
1
ORHAN OVACIKLI
BANDIRMASPOR
1
OSMAN ALPTEKİN
KIRKLARELİSPOR
1
RECEP YILDIZ
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
RIDVAN KOÇAK
ADANA DEMİRSPOR
1
SAİT ÖZDEMİR
ADIYAMANSPOR
1
SALİM GÖRGÜN
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
SAMET ALBAYRAK
GÖZTEPE A.Ş.
1
SAMET KATANALP
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
SEDAT DEBRELİ
ADIYAMANSPOR
1
SELAHATTİN SELÇUK ÖZKAN
FETHİYESPOR
1
SERDAL ALAN
KIRKLARELİSPOR
1
SERDAR KILIÇ
ALTINORDU
1
SERKAN KOÇ
FETHİYESPOR
1
SERTAÇ ŞAHİN
BEYPAZARI ŞEKERSPOR
1
SÜLEYMAN VARLIK
ADANA DEMİRSPOR
1
TANER TAŞCI
ADANA DEMİRSPOR
1
TAYFUN ÖZKAN
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
TİMUÇİN AŞCIGİL
KARTALSPOR
1
TUGAY KOMŞU
ADIYAMANSPOR
1
TUNAY ACAR
BURSASPOR
1
TUNCAY ELİK
SİİRTSPOR
1
TURAN KUŞ
BANDIRMASPOR
1
UĞUR AKTAŞ
FETHİYESPOR
1
UĞUR KAPISIZ
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
VOLKAN ALTINSOY
BUGSAŞ SPOR
1
VOLKAN KABADAYI
TOKATSPOR
1
YAVUZ AYAZOĞLU
KIRKLARELİSPOR
1
YUNUS İÇUZ
KIRKLARELİSPOR
1
YUNUS SÖYLEMEZ
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Arşivi » 2011-2012 Sezonu
Play Off Maçları

Final Maçları
31 Mayıs 2012 19.00 ADANA DEMİRSPOR 2-1 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
27 Mayıs 2012 19.00 BUGSAŞ SPOR 0-0
(Pen. 8-9)
ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
28 Mayıs 2012 19.00 BOZÜYÜKSPOR 2-2
(Pen. 5-6)
FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
23 Mayıs 2012 17.00 BUGSAŞ SPOR 2-1 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
23 Mayıs 2012 20.30 ADANA DEMİRSPOR 1-0 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
24 Mayıs 2012 17.00 BOZÜYÜKSPOR 1-0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
24 Mayıs 2012 20.30 FETHİYESPOR 1-0 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.Ş.URFASPOR 32 23 6 3 63 20 43 75
2.BALIKESİRSPOR 32 20 8 4 73 32 41 68
3.BOZÜYÜKSPOR 32 20 5 7 58 33 25 65
4.BUGSAŞ SPOR 32 15 11 6 49 29 20 56
5.TURGUTLUSPOR 32 16 6 10 56 33 23 54
6.TEPECİKSPOR A.Ş. 32 14 10 8 44 39 5 52
7.ALTAY 32 15 6 11 48 31 17 51
8.GAZİOSMANPAŞA 32 14 4 14 44 40 4 46
9.İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 32 14 4 14 45 42 3 46
10.KONYA TORKU ŞEKERSPOR 32 13 5 14 45 40 5 44
11.OFSPOR 32 11 10 11 45 41 4 43
12.PENDİKSPOR 32 8 16 8 36 31 5 40
13.YENİ MALATYASPOR 32 9 9 14 45 43 2 36
14.TOKATSPOR 32 8 4 20 27 57 -30 28
15.DİYARBAKIRSPOR 32 6 7 19 27 56 -29 25
16.ÇORUMSPOR 32 2 10 20 19 57 -38 16
17.KOCAELİSPOR 32 2 3 27 30 130 -100 9

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
20 Mayıs 2012 15:30 TEPECİKSPOR A.Ş. 2-1 ALTAY Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2012 15:30 TURGUTLUSPOR 3-3 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2012 15:30 BOZÜYÜKSPOR 2-2 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2012 15:30 BUGSAŞ SPOR 3-1 DİYARBAKIRSPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2012 15:30 PENDİKSPOR 3-1 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2012 15:30 OFSPOR 1-2 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2012 15:30 ÇORUMSPOR 1-1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR Detaylar Detaylar
20 Mayıs 2012 17:00 Ş.URFASPOR 2-1 KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2011-2012

1.Hafta
BUGSAŞ SPOR 0 - 0 GAZİOSMANPAŞA
PENDİKSPOR 5 - 1 TOKATSPOR
ÇORUMSPOR 5 - 0 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
Ş.URFASPOR 0 - 0 ALTAY
OFSPOR 0 - 0 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 1 DİYARBAKIRSPOR
2.Hafta
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 Ş.URFASPOR
ALTAY 3 - 0 ÇORUMSPOR
DİYARBAKIRSPOR 2 - 2 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 BOZÜYÜKSPOR
BALIKESİRSPOR 4 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
3.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 2 OFSPOR
BUGSAŞ SPOR 1 - 0 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
ÇORUMSPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
BOZÜYÜKSPOR 3 - 1 TOKATSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 1 ALTAY
Ş.URFASPOR 4 - 1 BALIKESİRSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 GAZİOSMANPAŞA
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 1 DİYARBAKIRSPOR
4.Hafta
ALTAY 6 - 0 KOCAELİSPOR
TOKATSPOR 0 - 4 TURGUTLUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 2 Ş.URFASPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 0 ÇORUMSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 3 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
OFSPOR 0 - 1 BUGSAŞ SPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 1 - 3 BOZÜYÜKSPOR
5.Hafta
BUGSAŞ SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
BOZÜYÜKSPOR 4 - 0 OFSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 9 YENİ MALATYASPOR
ÇORUMSPOR 0 - 0 DİYARBAKIRSPOR
Ş.URFASPOR 3 - 2 GAZİOSMANPAŞA
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 2 - 5 BALIKESİRSPOR
6.Hafta
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 0 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 BOZÜYÜKSPOR
BALIKESİRSPOR 7 - 1 KOCAELİSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 3 ALTAY
OFSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
TOKATSPOR 0 - 2 Ş.URFASPOR
GAZİOSMANPAŞA 3 - 0 ÇORUMSPOR
7.Hafta
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
ÇORUMSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 3 DİYARBAKIRSPOR
ALTAY 1 - 1 BALIKESİRSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 0 OFSPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR
Ş.URFASPOR 0 - 0 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
8.Hafta
TOKATSPOR 0 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 0 - 0 ALTAY
GAZİOSMANPAŞA 4 - 0 KOCAELİSPOR
BUGSAŞ SPOR 0 - 2 TURGUTLUSPOR
OFSPOR 0 - 1 Ş.URFASPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 1 - 1 ÇORUMSPOR
9.Hafta
KOCAELİSPOR 4 - 3 TOKATSPOR
ALTAY 1 - 2 GAZİOSMANPAŞA
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 DİYARBAKIRSPOR
ÇORUMSPOR 0 - 0 OFSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 BOZÜYÜKSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 4 - 1 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 BUGSAŞ SPOR
10.Hafta
OFSPOR 2 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR 2 - 1 Ş.URFASPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 ÇORUMSPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 7 - 0 KOCAELİSPOR
TOKATSPOR 1 - 2 ALTAY
DİYARBAKIRSPOR 0 - 3 BALIKESİRSPOR
11.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 0 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 TOKATSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 0 GAZİOSMANPAŞA
KOCAELİSPOR 1 - 4 OFSPOR
Ş.URFASPOR 1 - 4 BOZÜYÜKSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
ALTAY 1 - 0 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
ÇORUMSPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR
12.Hafta
BUGSAŞ SPOR 3 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
OFSPOR 2 - 1 ALTAY
BOZÜYÜKSPOR 1 - 0 ÇORUMSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 4 Ş.URFASPOR
GAZİOSMANPAŞA 4 - 0 DİYARBAKIRSPOR
TOKATSPOR 0 - 4 BALIKESİRSPOR
PENDİKSPOR 5 - 0 KOCAELİSPOR
13.Hafta
ÇORUMSPOR 0 - 5 TURGUTLUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
ALTAY 1 - 0 PENDİKSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 2 - 1 BOZÜYÜKSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 OFSPOR
BALIKESİRSPOR 4 - 0 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
Ş.URFASPOR 4 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 2 - 4 BUGSAŞ SPOR
14.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 2 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
TOKATSPOR 0 - 1 GAZİOSMANPAŞA
TEPECİKSPOR A.Ş. 3 - 0 ÇORUMSPOR
BOZÜYÜKSPOR 5 - 0 KOCAELİSPOR
BUGSAŞ SPOR 0 - 1 ALTAY
OFSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
15.Hafta
ÇORUMSPOR 1 - 1 Ş.URFASPOR
KOCAELİSPOR 1 - 6 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 4 BUGSAŞ SPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 2 OFSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
ALTAY 2 - 0 BOZÜYÜKSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
16.Hafta
OFSPOR 4 - 0 GAZİOSMANPAŞA
PENDİKSPOR 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 ALTAY
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 2 KOCAELİSPOR
BUGSAŞ SPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
Ş.URFASPOR 4 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
BOZÜYÜKSPOR 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 4 - 1 TOKATSPOR
17.Hafta
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 Ş.URFASPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 3 - 0 ÇORUMSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 BUGSAŞ SPOR
ALTAY 5 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 2 - 0 OFSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 PENDİKSPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 1 BOZÜYÜKSPOR
18.Hafta
ALTAY 0 - 0 Ş.URFASPOR
KOCAELİSPOR 2 - 3 ÇORUMSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 3 BOZÜYÜKSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 0 - 1 OFSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 0 - 3 BUGSAŞ SPOR
19.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 2 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
ÇORUMSPOR 1 - 3 ALTAY
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 3 - 0 KOCAELİSPOR
BUGSAŞ SPOR 4 - 1 TOKATSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 BALIKESİRSPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
TURGUTLUSPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
20.Hafta
OFSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 BOZÜYÜKSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 2 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR
BALIKESİRSPOR 3 - 1 Ş.URFASPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 0 ÇORUMSPOR
GAZİOSMANPAŞA 3 - 0 TURGUTLUSPOR
21.Hafta
KOCAELİSPOR 1 - 4 ALTAY
ÇORUMSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 TOKATSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 2 GAZİOSMANPAŞA
Ş.URFASPOR 4 - 0 DİYARBAKIRSPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 1 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
BUGSAŞ SPOR 1 - 1 OFSPOR
22.Hafta
OFSPOR 0 - 0 BOZÜYÜKSPOR
TOKATSPOR 1 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 2 Ş.URFASPOR
DİYARBAKIRSPOR 2 - 0 ÇORUMSPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 3 - 2 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
23.Hafta
KOCAELİSPOR 2 - 3 BALIKESİRSPOR
Ş.URFASPOR 2 - 0 TOKATSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 3 - 1 DİYARBAKIRSPOR
ÇORUMSPOR 0 - 2 GAZİOSMANPAŞA
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 1 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
ALTAY 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 OFSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
24.Hafta
OFSPOR 0 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
BUGSAŞ SPOR 4 - 1 BOZÜYÜKSPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 0 - 2 Ş.URFASPOR
TOKATSPOR 2 - 0 ÇORUMSPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 0 ALTAY
PENDİKSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 3 - 1 KOCAELİSPOR
25.Hafta
TURGUTLUSPOR 3 - 0 BUGSAŞ SPOR
ÇORUMSPOR 1 - 2 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 PENDİKSPOR
Ş.URFASPOR 3 - 0 OFSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 3 GAZİOSMANPAŞA
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 4 - 1 TOKATSPOR
ALTAY 4 - 0 DİYARBAKIRSPOR
26.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 2 Ş.URFASPOR
OFSPOR 0 - 0 ÇORUMSPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 0 ALTAY
BOZÜYÜKSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
TOKATSPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
BUGSAŞ SPOR 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 0 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
27.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 7 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
Ş.URFASPOR 3 - 1 BUGSAŞ SPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 1 OFSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 BOZÜYÜKSPOR
ÇORUMSPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
ALTAY 0 - 2 TOKATSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 GAZİOSMANPAŞA
BALIKESİRSPOR 5 - 1 DİYARBAKIRSPOR
28.Hafta
BOZÜYÜKSPOR 1 - 1 Ş.URFASPOR
BUGSAŞ SPOR 2 - 0 ÇORUMSPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 1 - 0 ALTAY
GAZİOSMANPAŞA 1 - 3 BALIKESİRSPOR
OFSPOR 7 - 1 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 1 - 0 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
TOKATSPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
29.Hafta
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 2 - 2 BUGSAŞ SPOR
ALTAY 2 - 3 OFSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
ÇORUMSPOR 0 - 1 BOZÜYÜKSPOR
BALIKESİRSPOR 3 - 0 TOKATSPOR
Ş.URFASPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
DİYARBAKIRSPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
30.Hafta
OFSPOR 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 Ş.URFASPOR
TOKATSPOR 2 - 1 DİYARBAKIRSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 ÇORUMSPOR
BUGSAŞ SPOR 3 - 3 KOCAELİSPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 ALTAY
BOZÜYÜKSPOR 2 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
31.Hafta
ALTAY 1 - 1 BUGSAŞ SPOR
DİYARBAKIRSPOR 2 - 1 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
GAZİOSMANPAŞA 2 - 1 TOKATSPOR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 1 - 2 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 BOZÜYÜKSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 5 OFSPOR
ÇORUMSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
32.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 3 - 2 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
BUGSAŞ SPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
TURGUTLUSPOR 9 - 1 KOCAELİSPOR
BOZÜYÜKSPOR 4 - 0 ALTAY
PENDİKSPOR 1 - 3 BALIKESİRSPOR
Ş.URFASPOR 3 - 1 ÇORUMSPOR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
OFSPOR 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
33.Hafta
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0 - 2 Ş.URFASPOR
ALTAY 1 - 1 TURGUTLUSPOR
TOKATSPOR 1 - 0 KONYA TORKU ŞEKERSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR
KOCAELİSPOR 3 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA 4 - 2 OFSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
YENİ MALATYASPOR 4 - 1 BOZÜYÜKSPOR
34.Hafta
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 1 ALTAY
ÇORUMSPOR 1 - 1 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 3 YENİ MALATYASPOR
Ş.URFASPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
OFSPOR 1 - 2 TOKATSPOR
BOZÜYÜKSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR
BUGSAŞ SPOR 3 - 1 DİYARBAKIRSPOR
PENDİKSPOR 3 - 1 GAZİOSMANPAŞA
Spor Toto 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2011-2012

1.Hafta
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 0 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 SARIYER
MARDİNSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ADIYAMANSPOR
ÜNYESPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
ALTINORDU 3 - 0 ÇANKIRISPOR
2.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 0 MARDİNSPOR
ADIYAMANSPOR 1 - 0 ALTINORDU
FETHİYESPOR 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
1461 TRABZON 0 - 1 ALANYASPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
SARIYER 4 - 1 EYÜPSPOR
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 2 - 2 ÜNYESPOR
3.Hafta
ÜNYESPOR 0 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 4 - 0 SARIYER
EYÜPSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ALTINORDU 1 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ALANYASPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
MARDİNSPOR 3 - 1 ADIYAMANSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 3 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 ÇANKIRISPOR
4.Hafta
ADIYAMANSPOR 0 - 3 BANDIRMASPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 4 - 2 MARDİNSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 0 - 0 ALANYASPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 1461 TRABZON
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
SARIYER 2 - 0 ÜNYESPOR
5.Hafta
ALANYASPOR 0 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ÜNYESPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1461 TRABZON 4 - 1 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 ADIYAMANSPOR
MARDİNSPOR 0 - 1 ALTINORDU
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 SARIYER
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇANKIRISPOR
6.Hafta
ALTINORDU 1 - 3 BANDIRMASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 2 - 2 FETHİYESPOR
SARIYER 2 - 2 ALANYASPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 2 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 1461 TRABZON
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 EYÜPSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 0 ÜNYESPOR
7.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ALANYASPOR 1 - 3 ADANA DEMİRSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 3 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ÜNYESPOR 0 - 0 ADIYAMANSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
1461 TRABZON 2 - 0 SARIYER
BANDIRMASPOR 4 - 0 MARDİNSPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 ALTINORDU
8.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
ALTINORDU 1 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
MARDİNSPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ÜNYESPOR
SARIYER 1 - 2 FETHİYESPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 0 ALANYASPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 0 KIRKLARELİSPOR
9.Hafta
ALANYASPOR 1 - 0 ADIYAMANSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 6 - 1 MARDİNSPOR
ÜNYESPOR 2 - 2 ALTINORDU
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 2 - 0 SARIYER
1461 TRABZON 3 - 2 ÇANKIRISPOR
EYÜPSPOR 2 - 0 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
FETHİYESPOR 2 - 3 ADANA DEMİRSPOR
10.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
ALTINORDU 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ALANYASPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 3 FETHİYESPOR
SARIYER 1 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
MARDİNSPOR 0 - 0 ÜNYESPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 1 1461 TRABZON
BANDIRMASPOR 3 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
11.Hafta
1461 TRABZON 1 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 1 EYÜPSPOR
KIRKLARELİSPOR 5 - 0 MARDİNSPOR
ALANYASPOR 0 - 1 ALTINORDU
ÜNYESPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 1 - 1 ÇANKIRISPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 ADIYAMANSPOR
12.Hafta
ADIYAMANSPOR 0 - 3 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
MARDİNSPOR 0 - 1 ALANYASPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 FETHİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 SARIYER
ÇANKIRISPOR 1 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 ÜNYESPOR
ALTINORDU 1 - 1 1461 TRABZON
13.Hafta
1461 TRABZON 1 - 0 MARDİNSPOR
FETHİYESPOR 2 - 2 ALTINORDU
ALANYASPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
SARIYER 4 - 1 ÇANKIRISPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ADIYAMANSPOR
ÜNYESPOR 1 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 1 - 3 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
14.Hafta
ÇANKIRISPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 1461 TRABZON
ALTINORDU 0 - 0 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 ALANYASPOR
MARDİNSPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
ADIYAMANSPOR 1 - 1 SARIYER
15.Hafta
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 5 - 3 MARDİNSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTINORDU
FETHİYESPOR 2 - 0 BANDIRMASPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ADIYAMANSPOR
ALANYASPOR 2 - 2 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 3 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ÜNYESPOR
1461 TRABZON 3 - 0 EYÜPSPOR
16.Hafta
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
MARDİNSPOR 0 - 3 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 1 1461 TRABZON
ÜNYESPOR 0 - 1 ALANYASPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 0 ÇANKIRISPOR
ALTINORDU 2 - 0 SARIYER
EYÜPSPOR 2 - 2 FETHİYESPOR
17.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ALTINORDU
SARIYER 3 - 0 MARDİNSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
ALANYASPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
FETHİYESPOR 3 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR 4 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1461 TRABZON 2 - 2 ÜNYESPOR
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
18.Hafta
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 0 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
FETHİYESPOR 3 - 1 ÜNYESPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1461 TRABZON 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 2 - 1 BANDIRMASPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 0 MARDİNSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 0 ALTINORDU
19.Hafta
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
ÜNYESPOR 2 - 1 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
ALTINORDU 0 - 0 ADIYAMANSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
EYÜPSPOR 1 - 3 SARIYER
ALANYASPOR 0 - 0 1461 TRABZON
20.Hafta
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 ALANYASPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTINORDU
ÇANKIRISPOR 2 - 1 BANDIRMASPOR
SARIYER 1 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 ÜNYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
21.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ÜNYESPOR 2 - 1 SARIYER
EYÜPSPOR 0 - 0 ÇANKIRISPOR
1461 TRABZON 2 - 1 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 ADIYAMANSPOR
ALANYASPOR 2 - 1 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
22.Hafta
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
ÇANKIRISPOR 2 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ADIYAMANSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 2 ÜNYESPOR
SARIYER 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 4 - 0 ALANYASPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 BANDIRMASPOR
23.Hafta
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 1 ADIYAMANSPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
ÜNYESPOR 1 - 1 ÇANKIRISPOR
ALANYASPOR 0 - 0 SARIYER
BANDIRMASPOR 0 - 0 ALTINORDU
1461 TRABZON 1 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
EYÜPSPOR 1 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
SARIYER 0 - 1 1461 TRABZON
ALTINORDU 0 - 1 EYÜPSPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 1 ÜNYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 ALANYASPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 4 KIRKLARELİSPOR
25.Hafta
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 0 - 4 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ÜNYESPOR 1 - 2 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1461 TRABZON 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 ADIYAMANSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 3 - 1 ALTINORDU
FETHİYESPOR 2 - 0 SARIYER
ALANYASPOR 3 - 1 ÇANKIRISPOR
26.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
SARIYER 0 - 1 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 2 ALANYASPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
ALTINORDU 2 - 1 ÜNYESPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 1 1461 TRABZON
27.Hafta
ALANYASPOR 2 - 1 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 SARIYER
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
1461 TRABZON 3 - 0 ADIYAMANSPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 1 ALTINORDU
FETHİYESPOR 3 - 4 ÇANKIRISPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 0 - 0 BANDIRMASPOR
28.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 4 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 ÜNYESPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 1461 TRABZON
EYÜPSPOR 2 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR 2 - 1 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
ALTINORDU 0 - 0 ALANYASPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 3 FETHİYESPOR
29.Hafta
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 0 - 2 ADIYAMANSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 ÇANKIRISPOR
1461 TRABZON 3 - 2 ALTINORDU
ÜNYESPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
SARIYER 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
30.Hafta
ÇANKIRISPOR 0 - 1 SARIYER
ADIYAMANSPOR 2 - 4 DENİZLİ BELEDİYESPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 1 - 0 ÜNYESPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
ALTINORDU 2 - 4 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 ALANYASPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
31.Hafta
DENİZLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ALANYASPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
SARIYER 2 - 0 ADIYAMANSPOR
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 2 - 1 ALTINORDU
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
1461 TRABZON 1 - 0 BANDIRMASPOR
32.Hafta
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SARIYER
BANDIRMASPOR 4 - 1 FETHİYESPOR
ÜNYESPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 0 ALANYASPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 3 ADANA DEMİRSPOR
ALTINORDU 2 - 0 DENİZLİ BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR 0 - 3 1461 TRABZON
33.Hafta
1461 TRABZON 5 - 2 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
ALANYASPOR 0 - 1 ÜNYESPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
ÇANKIRISPOR 4 - 0 ADIYAMANSPOR
SARIYER 0 - 1 ALTINORDU
BEYPAZARI ŞEKERSPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
34.Hafta
KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. 2 - 1 FETHİYESPOR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ÇANKIRISPOR
EYÜPSPOR 3 - 1 BEYPAZARI ŞEKERSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 ALANYASPOR
ALTINORDU 1 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 2 DENİZLİ BELEDİYESPOR
ÜNYESPOR 2 - 2 1461 TRABZON
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Beyaz Grup
COŞKUN YILMAZ
BALIKESİRSPOR
21
AHMET GÜVEN
Ş.URFASPOR
17
DOĞAN KARAKUŞ
KOCAELİSPOR
16
GÖKHAN DEMİR
GAZİOSMANPAŞA
15
NİYAZİ SERHAT AKIN
TURGUTLUSPOR
15
YUNUS ALTUN
ALTAY
15
ALİ AKBURÇ
BALIKESİRSPOR
13
HAKAN SOYLU
OFSPOR
13
ÖMER ŞENGÖZ
OFSPOR
13
CAN ERDEM
DENİZLİSPOR
12
ESER ŞEN
TEPECİKSPOR A.Ş.
11
OKAN ÖZTÜRK
BOZÜYÜKSPOR
11
ÖMER YALÇIN
ALTAY
11
AHMET KURU
BOZÜYÜKSPOR
10
ARİF ÇOBAN
PENDİKSPOR
10
MİKAİL ALBAYRAK
ESKİŞEHİRSPOR
10
SAMİ İZCİCAN
Ş.URFASPOR
10
ALİ KULELİ
BUGSAŞ SPOR
9
MUHAMMET REİS
BALIKESİRSPOR
9
ÖMER ALİ ŞAHİNER
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
9
ALİ ÖZTÜRK
BALIKESİRSPOR
8
CİHAN YEŞİLIRMAK
YENİ MALATYASPOR
8
İBRAHİM TAYLAN UZUNOĞLU
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
8
SERHAT SAĞAT
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
8
EKREM SARIÇAM
BALIKESİRSPOR
7
EREN GÖRÜR
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
7
GALİP GÜZEL
BUGSAŞ SPOR
7
MEHMET UZUN
TEPECİKSPOR A.Ş.
7
AYKUT ÖNGEL
KOCAELİSPOR
6
CANER ERDOĞAN
PENDİKSPOR
6
EMRE ÖZİVGEN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
6
HÜSEYİN KAR
BALIKESİRSPOR
6
MUHARREM OZAN CENGİZ
Ş.URFASPOR
6
SUAT MUTLU
DİYARBAKIRSPOR
6
ÜMİT TEKE
GAZİOSMANPAŞA
6
YAŞAR ÇETİN
BUGSAŞ SPOR
6
ADEM SARI
ESKİŞEHİRSPOR
5
AHMET SAĞLAM
GÖZTEPE A.Ş.
5
AYTEK ÖKTEM
YENİ MALATYASPOR
5
DAMİR YÜKSEL
KOCAELİSPOR
5
ERDAL GÜNEŞ
ALTAY
5
FUAT ERARSLAN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
5
HACI MUSTAFA KARABULUT
BOZÜYÜKSPOR
5
HALİL ZEYBEK
BURSASPOR
5
KEMAL HASTÜRK
BOZÜYÜKSPOR
5
MURAT KÜRÜM
DİYARBAKIRSPOR
5
MURAT ULUÇ
GAZİOSMANPAŞA
5
MUSTAFA KORAY AVCI
Ş.URFASPOR
5
ÖZKAN YAŞAR
ÇORUMSPOR
5
SERTAÇ ÇAM
GAZİOSMANPAŞA
5
ABDURRAHMAN KIRMACI
OFSPOR
4
ALİ BAYRAKTAR
PENDİKSPOR
4
BÜLENT KALECİKLİ
BUGSAŞ SPOR
4
CEMAL DOĞU
DİYARBAKIRSPOR
4
EMRE ÖZKURT
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
4
ERTAN KOÇ
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
4
FURKAN AYDIN
FENERBAHÇE A.Ş.
4
HAKAN ÇEVİK
BOZÜYÜKSPOR
4
HASAN ALİ DURTULUK
BUGSAŞ SPOR
4
HÜSEYİN KUDAY
TURGUTLUSPOR
4
İLHAN DEPE
BURSASPOR
4
KEMAL ÖZYURT
TEPECİKSPOR A.Ş.
4
MEHMET ŞEN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
4
MEHMET TÜRKMEHMET
Ş.URFASPOR
4
MURAT DİLEK
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
4
MUSTAFA CEVAHİR
ALTAY
4
MUSTAFA KOCABEY
ZARA BELEDİYESPOR
4
SEÇKİN GETBAY
GENÇLERBİRLİĞİ
4
VEDAT AŞKAN
ADIYAMANSPOR
4
YILMAZ ÖZEREN
GAZİOSMANPAŞA
4
ZEKİ YILDIRIM
PENDİKSPOR
4
ATAHAN MENEKŞE
BOZÜYÜKSPOR
3
CANER HÜSEYİN BAĞ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
3
EFE CAN ÇÖLBEKLER
BUGSAŞ SPOR
3
EMRAH EKMEKCİ
YENİ MALATYASPOR
3
ERMAN YILDIRIM
YENİ MALATYASPOR
3
EVREN AVŞAR
ALTAY
3
FERİT ERİŞÇİ
BOZÜYÜKSPOR
3
HÜSEYİN YAKUP DÜZ
BALIKESİRSPOR
3
İSMAİL TÜRK
BUGSAŞ SPOR
3
MUSTAFA KAYABAŞI
GENÇLERBİRLİĞİ
3
MUSTAFA KURU
DİYARBAKIRSPOR
3
MUSTAFA ŞEN
BUGSAŞ SPOR
3
ÖMER KAPLAN
TURGUTLUSPOR
3
ÖZGÜR YILMAZ
GAZİOSMANPAŞA
3
SALİM KAYA
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
3
SERDAR AKDOĞAN
ALANYASPOR
3
SERHAT GÜLŞEN
TEPECİKSPOR A.Ş.
3
SİNAN UZUN
BALIKESİRSPOR
3
UĞUR YILMAZ
PENDİKSPOR
3
YASİN ŞAHAN
TEPECİKSPOR A.Ş.
3
YOUSSEF YEŞİLMEN
TURGUTLUSPOR
3
YUSUF AKYEL
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
3
YUSUF ŞİMŞEK
TURGUTLUSPOR
3
ABDULKADİR KUZEY
ALTAY
2
ADLAN CANLIKA
Ş.URFASPOR
2
ALİCAN TEZ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
AYDIN TAŞKIN
OFSPOR
2
BAHADIR SEKİZKARDEŞ
TOKATSPOR
2
CANER ARICI
BALIKESİRSPOR
2
CEM DEMİR
TOKATSPOR
2
CEM ÖZYİĞİT
PENDİKSPOR
2
ENİS KAHRAMAN
YENİ MALATYASPOR
2
ERDEM KOÇAL
PENDİKSPOR
2
ERDİ BAKIRCI
YENİ MALATYASPOR
2
ERGUN CENGİZ
YENİ MALATYASPOR
2
ERHAN ÇATALÇAM
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
GÜNAY ŞAKAR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
2
GÜNGÖR ÖZTÜRK
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
İDRİS HACIFAZLIOĞLU
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
İSHAK ÇAKMAK
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
2
KENAN KARIŞIK
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
2
MEHMET ALAEDDİNOĞLU
BATMAN PETROLSPOR
2
MEHMET ERDEM UĞURLU
BUGSAŞ SPOR
2
MELİH AHMET KAÇAR
KOCAELİSPOR
2
MUHSİN ERÖZKAN
ALTAY
2
MUSTAFA ÖZGEN
BUGSAŞ SPOR
2
MUTLU KIZILTAN
KARŞIYAKA
2
OĞUZ ÖZDEN
ÇORUMSPOR
2
ORHUN ÖZTÜRK
BOLUSPOR
2
ÖMÜR AĞGÜN
ÇORUMSPOR
2
ÖZKAN SERBEST
TURGUTLUSPOR
2
SADAT ŞAHİN
OFSPOR
2
SELÇUK BAŞTÜRK
GAZİOSMANPAŞA
2
SELİM AKBULUT
BALIKESİRSPOR
2
SEMİH ERDEM
PENDİKSPOR
2
SÜLEYMAN BAYKUŞ
DİYARBAKIRSPOR
2
TANJU YAVUZ
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
2
TUNCAY MALDAN
OFSPOR
2
VOLKAN KABADAYI
TOKATSPOR
2
YAŞAR KABAKÇI
TOKATSPOR
2
YUSUF ABDİOĞLU
OFSPOR
2
ABDULAZİZ TANYERİ
TOKATSPOR
1
ABDULLAH GÜN
BUGSAŞ SPOR
1
ABDURRAHMAN ÇUBUKCU
BOZÜYÜKSPOR
1
AHMET ARAS
DİYARBAKIRSPOR
1
AHMET NAZIM HABERVEREN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
ALİ YILDIRIM
DİYARBAKIRSPOR
1
ARSLAN ÇAKIROĞLU
YENİ MALATYASPOR
1
AYDIN ARSLAN
BUGSAŞ SPOR
1
BARIŞ KOL
TURGUTLUSPOR
1
BERKAN YILDIRIM
ADANASPOR A.Ş.
1
BERKAY ARSLAN
KOCAELİSPOR
1
BİLAL DİKİCİ
DİYARBAKIRSPOR
1
BURAK DENİZLİ
OFSPOR
1
CANER CELEP
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
DENİZ VURAL
ESKİŞEHİRSPOR
1
EMRAH İNANÇ
BUGSAŞ SPOR
1
ERHAN NAMLI
PENDİKSPOR
1
ERKAN VURHAN
DİYARBAKIRSPOR
1
EROL TOPALOĞLU
ÇORUMSPOR
1
ERSİN GÜRELER
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
EVREN KİLARCİ
PENDİKSPOR
1
FATİH ARAT
BUGSAŞ SPOR
1
FATİH EGEDİK
ALTAY
1
FATİH GÜMÜŞEL
YENİ MALATYASPOR
1
FATİH ÖZDEMİR
TOKATSPOR
1
GÖKHAN SİNANOĞLU
BOLUSPOR
1
GÜRKAN İZMİRLİOĞLU
BOLUSPOR
1
HAMZA GÜR
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
HASAN İNCİ
DİYARBAKIRSPOR
1
HÜSEYİN ATEŞ
BALIKESİRSPOR
1
İLKAY MARGILIÇLI
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
İRFAN HALUK İLDIZ
DİYARBAKIRSPOR
1
MEHMET ALİ SAĞLAM
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
MEHMET AYAZ
Ş.URFASPOR
1
MEHMET BALBAN
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
MEHMET CAN KASAP
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MERT ALİ TURGUT
YENİ MALATYASPOR
1
MESUT BALKAN
YENİ MALATYASPOR
1
MUSTAFA ER
BUGSAŞ SPOR
1
MUSTAFA GÜREL
OFSPOR
1
MUSTAFA KAYA
BUGSAŞ SPOR
1
MUSTAFA TUNA KAYA
ALTAY
1
NECAT KALABAY
DİYARBAKIRSPOR
1
NEZİR ÖZER
ALTAY
1
OĞUZ KAMİL İNAĞ
TOKATSPOR
1
OKAN KOÇ
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
ONUR GARİP
HACETTEPE SPOR
1
OSMAN SEÇGİN
ÇORUMSPOR
1
ÖMER FIRAT ÇELİK
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
ÖNDER DALKIRAN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
ÖZGÜR KAYMAZ
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
ÖZGÜR ÖZKAYA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
RAMAZAN SAL
Ş.URFASPOR
1
RIDVAN SAĞLAM
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
RIZA EFENDİOĞLU
BALIKESİRSPOR
1
SALİH SEFERCİK
BALIKESİRSPOR
1
SAMET BÜLBÜL
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
SAVAŞ TOPALOĞLU
OFSPOR
1
SEMİH MUSTAFA USTA
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
SERCAN ÖZÇELİK
Ş.URFASPOR
1
SERDAR SİNİK
BOZÜYÜKSPOR
1
SERHAT YAPICI
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
SERKAN ACAR
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
SERKAN DOĞAN
TOKATSPOR
1
SERKAN GÜNEY
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
SİNAN TURAN
ORDUSPOR
1
ŞAHİN GÖKÇE
TOKATSPOR
1
ŞENOL DEMİRCİ
ALTAY
1
TOLGA ALTUN
BATMAN PETROLSPOR
1
TUFAN ESİN
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
1
TÜRKER TOPTAŞ
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
UBEYDULLAH URAZ
ÇORUMSPOR
1
UFUK ÇAM
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
UĞUR BULUT
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
UMUT ESKİKÖY
PENDİKSPOR
1
ÜNAL AVCI
OFSPOR
1
YASİN PALAZ
YENİ MALATYASPOR
1
YASİN TÜZÜN
ÇORUMSPOR
1
YAŞAR YURDUSEVEN
BUGSAŞ SPOR
1
YİĞİT MAHNOĞLU
GAZİOSMANPAŞA
1
YİĞİTCAN ERDOĞAN
Ş.URFASPOR
1
ZİYA ŞAKAR
ALTAY
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.