TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
SEBASTIAN ANDRES PINTO PERURENA
BURSASPOR
5
HENRİ BİENVENU NTSAMA
FENERBAHÇE A.Ş.
4
ADEM BÜYÜK
KASIMPAŞA A.Ş.
3
ALEXSANDRO DE SOUZA
FENERBAHÇE A.Ş.
3
CRISTIAN MARK JUNIO NASCIMENTO OLIVEIRA BARONI
FENERBAHÇE A.Ş.
3
SEMİH ŞENTÜRK
FENERBAHÇE A.Ş.
3
TURGAY BAHADIR
BURSASPOR
3
ADLAN CANLIKA
Ş.URFASPOR
2
ALİ CANSUN BEGEÇARSLAN
EYÜPSPOR
2
ALİ KULELİ
BUGSAŞ SPOR
2
BATUHAN KARADENİZ
ESKİŞEHİRSPOR
2
CAFERCAN AKSU
BOLUSPOR
2
EMIR KUJOVIC
KAYSERİSPOR
2
ERKAN KAŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
ERKAN ZENGİN
ESKİŞEHİRSPOR
2
ERTAN KOÇ
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
2
FERHAT KİRAZ
BOLUSPOR
2
GÖKHAN DEMİR
GAZİOSMANPAŞA
2
İLYAS ÇAKMAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
JAMES TROİSİ
KAYSERİSPOR
2
KOFFI KOUAME EUGENE
BOLUSPOR
2
KORAY KURT
BANDIRMASPOR
2
MOUSSA SOW
FENERBAHÇE A.Ş.
2
OKAN SALMAZ
ADANASPOR A.Ş.
2
ORHAN AK
BOLUSPOR
2
PABLO MARTIN BATALLA
BURSASPOR
2
SAVAŞ ESEN
EYÜPSPOR
2
SERCAN YILDIRIM
GALATASARAY A.Ş.
2
ŞAHİN AYGÜNEŞ
KASIMPAŞA A.Ş.
2
TAYFUN ÖZKAN
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
UĞUR KAVUK
SİVASSPOR
2
ADEM ALKAŞİ
SAMSUNSPOR
1
AHMET ÖNAY
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
AKAKI KHUBUTIA
SAMSUNSPOR
1
ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ALİ ÇAMDALI
ORDUSPOR
1
AYHAN AKMAN
GALATASARAY A.Ş.
1
AYKUT SEVİM
İSTANBUL BBSK
1
AZAR KARADAŞ
KASIMPAŞA A.Ş.
1
AZIZA MAKUKULA
MANİSASPOR
1
BİLAL KISA
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
BURAK YILMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
BURHAN COŞKUN
ADANA DEMİRSPOR
1
BURHAN EŞER
ESKİŞEHİRSPOR
1
CAN PARLAYAN
KONYASPOR
1
CANER ERKİN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
CANER ÖZTEL
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
CEMİL ADICAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
CENK TOSUN
GAZİANTEPSPOR
1
CİHAN ÖZKARA
SİVASSPOR
1
CİHAN YEŞİLIRMAK
YENİ MALATYASPOR
1
CRISTIAN MIGUEL RIVEROS NUNEZ
KAYSERİSPOR
1
DEBATIK CURRI
GENÇLERBİRLİĞİ
1
DENİZ PITIR
FETHİYESPOR
1
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
ESKİŞEHİRSPOR
1
DIOMANSY MEHDI MOUSTAPHA KAMARA
ESKİŞEHİRSPOR
1
EMRAH BAŞSAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
EMRE GÜRAL
BUCASPOR
1
EMRE OKUR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
EMRE ÖZTÜRK
GÖZTEPE A.Ş.
1
ENGİN BAYTAR
GALATASARAY A.Ş.
1
ERÇAĞ EVİRGEN
ADANA DEMİRSPOR
1
ERHAN ŞENTÜRK
GALATASARAY A.Ş.
1
ERKAN TAŞKIRAN
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
ERMAN KILIÇ
SİVASSPOR
1
ESER YAYLA
EYÜPSPOR
1
FAHRİ TATAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
FEVZİ ÖZKAN
ADANASPOR A.Ş.
1
GIDEON ADINOY SANI
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
GÖKÇEK VEDERSON
BURSASPOR
1
GÖKHAN GÜLEÇ
KASIMPAŞA A.Ş.
1
GÖKHAN ÖZTÜRK
GAZİANTEPSPOR
1
HAIR ZEQIRI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
HAKAN ALBAYRAK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
HASAN ALİ KALDIRIM
KAYSERİSPOR
1
HERVE GERMAIN TUM
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ISSIAR DIA
FENERBAHÇE A.Ş.
1
IVAN RADELJIC
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
KASIMPAŞA A.Ş.
1
İLHAN DEPE
BURSASPOR
1
İLHAN PARLAK
ANKARASPOR A.Ş.
1
JUAN ORLANDO ROBLEDO BUSTOS
KASIMPAŞA A.Ş.
1
KAAN KANAK
MKE ANKARAGÜCÜ
1
KENAN ASLANOĞLU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
KENAN ÖZER
BOLUSPOR
1
LEONARDO DE DEUS SANTOS
ESKİŞEHİRSPOR
1
MANUEL HENRIQUE TAVARES FERNANDES
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
MEHMET TOSUN
EYÜPSPOR
1
METİN AKAN
İSTANBUL BBSK
1
MICHAEL ENERAMO
SİVASSPOR
1
MUHAMMET DEMİR
GAZİANTEPSPOR
1
MURAT BERGE
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
MURAT DİLEK
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
MUSA AYDIN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
MUSTAFA KOCABEY
ZARA BELEDİYESPOR
1
MUSTAFA ŞEN
BUGSAŞ SPOR
1
MUZAFFER TAŞKIN
ÜNYESPOR
1
NOUREDDINE AMRABAT
KAYSERİSPOR
1
NURULLAH KAYA
MERSİN İDMAN YURDU
1
OKAN YILDIZ
KARTALSPOR
1
ONUR GARİP
HACETTEPE SPOR
1
ONUR OKAN
FETHİYESPOR
1
ONUR TÜRK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
ORHAN EVCİ
MKE ANKARAGÜCÜ
1
OSMAN BOZKURT
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
OUSMAN JALLOW
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ÖMER ATEŞ
GÖZTEPE A.Ş.
1
ÖMER ERDOĞAN
BURSASPOR
1
ÖMER FIRAT ÇELİK
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
ÖMER YALÇIN
ALTAY
1
ÖZHAN KESKİNKALE
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
ÖZKAN YAŞAR
ÇORUMSPOR
1
PETER PEKARIK
KAYSERİSPOR
1
RECEP SERKAN ÇETİNTAŞ
KIRKLARELİSPOR
1
RETO PİRMİN ZİEGLER
FENERBAHÇE A.Ş.
1
RIDVAN KOÇAK
ADANA DEMİRSPOR
1
RIDVAN SAĞLAM
KONYA TORKU ŞEKERSPOR
1
SALİM AYAN
DENİZLİ BELEDİYESPOR
1
SEÇKİN BEKTAŞ
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
SELÇUK KILIÇ
BUGSAŞ SPOR
1
SELÇUK ŞAHİN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
SERCAN KAYA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SERDAR AZİZ
BURSASPOR
1
SERDAR DELİKTAŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
SERDAR KESİMAL
FENERBAHÇE A.Ş.
1
SERDAR ÖZKAN
SAMSUNSPOR
1
SERTAÇ ÇAM
GAZİOSMANPAŞA
1
SORİN BOGDAN STANCU
GALATASARAY A.Ş.
1
SÜLEYMAN VARLIK
ADANA DEMİRSPOR
1
THEOFANIS GKEKAS
SAMSUNSPOR
1
UĞUR İNCEMAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
ÜMİT CAN BATMAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
VELİ KAVLAK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
VİTOR HUGO GOMES PASSOS
ESKİŞEHİRSPOR
1
VOLKAN KABADAYI
TOKATSPOR
1
VOLKAN YILMAZ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
WELLINGTON BRITO DA SILVA
İSTANBUL BBSK
1
YAŞAR ÇETİN
BUGSAŞ SPOR
1
YAVUZ AYAZOĞLU
KIRKLARELİSPOR
1
YILMAZ ÖZEREN
GAZİOSMANPAŞA
1
ZAFER KARGOĞLU
BANDIRMASPOR
1
 
Kupalar » Türkiye Kupası » Tarihçe ve Arşiv » Türkiye Kupası 2011-2012

Final Maçları
16 Mayıs 2012 20.30 BURSASPOR 0-4 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
25 Nisan 2012 19.00 BURSASPOR 3-0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2012 19.00 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 0-2 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
10 Nisan 2012 20.30 ESKİŞEHİRSPOR 3-0 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
11 Nisan 2012 20.30 FENERBAHÇE A.Ş. 2-2
(Pen. 7-6)
KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2012 18.30 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 1-0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2012 20.30 SİVASSPOR 1-4 BURSASPOR Detaylar Detaylar
4. Kademe Maçları
20 Mart 2012 13.00 BUGSAŞ SPOR 0-0
(Uzt. 0-2)
BURSASPOR Detaylar Detaylar
20 Mart 2012 20.30 GALATASARAY A.Ş. 0-1 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
21 Mart 2012 18.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Mart 2012 18.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0-1 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
21 Mart 2012 21.00 ESKİŞEHİRSPOR 3-0 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Mart 2012 21.00 FENERBAHÇE A.Ş. 3-0 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
22 Mart 2012 13.00 BOLUSPOR 1-0 BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Mart 2012 20.00 KAYSERİSPOR 1-0 İSTANBUL BBSK Detaylar Detaylar
3. Kademe Maçları
10 Ocak 2012 18.00 BURSASPOR 4-1 Ş.URFASPOR Detaylar Detaylar
10 Ocak 2012 20.30 GALATASARAY A.Ş. 4-1 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 13.00 BUGSAŞ SPOR 2-1 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 13.00 GAZİOSMANPAŞA 1-3 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 13.00 EYÜPSPOR 2-3 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 13.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0-1 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 13.35 BOLUSPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 15.00 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2-0 ÜNYESPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 17.30 TRABZONSPOR A.Ş. 2-0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 18.00 MKE ANKARAGÜCÜ 2-6 KASIMPAŞA Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 18.00 ADANASPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 1-2)
İSTANBUL BBSK Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 18.00 MERSİN İDMAN YURDU 1-1
(Uzt. 1-3)
SİVASSPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 20.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
11 Ocak 2012 20.30 SAMSUNSPOR 0-0
(Pen. 4-2)
ORDUSPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2012 13.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-2 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2012 20.30 FENERBAHÇE A.Ş. 4-1 KONYA TORKU ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
2. Kademe Maçları
20 Aralık 2011 13.00 ADANASPOR A.Ş. 3-1 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2011 13.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-2 BUGSAŞ SPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2011 13.00 EYÜPSPOR 2-1 BUCASPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2011 13.00 GAZİOSMANPAŞA 2-0 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2011 13.00 KARŞIYAKA 1-2 ÜNYESPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2011 13.00 Ş.URFASPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2011 13.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3-0 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
21 Aralık 2011 13.00 KASIMPAŞA 4-2 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2011 13.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3-1 ALTAY Detaylar Detaylar
21 Aralık 2011 18.00 ADANA DEMİRSPOR 2-1 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2011 13.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 6-0 ÇORUMSPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2011 13.00 KONYA TORKU ŞEKERSPOR 5-1 KONYASPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2011 13.00 BOLUSPOR 5-1 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2011 13.00 DİYARBAKIRSPOR 0-1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR Detaylar Detaylar
1. Kademe Maçları
7 Aralık 2011 13.00 TEPECİKSPOR A.Ş. 0-1 GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
7 Aralık 2011 13.00 KIRKLARELİSPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
7 Aralık 2011 13.00 ÜNYESPOR 1-0 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
7 Aralık 2011 13.00 BUGSAŞ SPOR 2-1 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
7 Aralık 2011 13.00 ÇORUMSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BEYPAZARI ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
7 Aralık 2011 13.00 BANDIRMASPOR 1-0 TURGUTLUSPOR Detaylar Detaylar
7 Aralık 2011 13.00 DENİZLİ BELEDİYESPOR 1-3 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
7 Aralık 2011 13.00 ALTINORDU 1-2 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
7 Aralık 2011 13.00 Ş.URFASPOR 3-1 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
7 Aralık 2011 13.00 İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR 0-1 KONYA TORKU ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
7 Aralık 2011 18.00 ADANA DEMİRSPOR 2-0 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.