TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu
Sezon 2014-2015

1.Hafta
BALIKESİRSPOR 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 TORKU KONYASPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVASSPOR 1 - 2 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
2.Hafta
TORKU KONYASPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 2 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 SİVASSPOR
3.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
MERSİN İDMANYURDU 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVASSPOR 0 - 0 TORKU KONYASPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
4.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TORKU KONYASPOR 1 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 BALIKESİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 BURSASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 MERSİN İDMANYURDU
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
5.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 2 - 1 BURSASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 TORKU KONYASPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
SİVASSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 4 - 2 GAZİANTEPSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 4 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
6.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TORKU KONYASPOR 0 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BURSASPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 BALIKESİRSPOR
7.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 TORKU KONYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 5 BURSASPOR
SİVASSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 4 - 0 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 4 GAZİANTEPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 4 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
8.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
BURSASPOR 3 - 0 SİVASSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR
9.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SİVASSPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 2 - 1 BALIKESİRSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 2 TORKU KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 MERSİN İDMANYURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
TORKU KONYASPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 3 SİVASSPOR
BURSASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
11.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 TORKU KONYASPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 0 - 0 BURSASPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 0 BALIKESİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 2 - 0 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
12.Hafta
BALIKESİRSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
TORKU KONYASPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BURSASPOR 5 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
SİVASSPOR 1 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
13.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TORKU KONYASPOR 0 - 5 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 2 BURSASPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
14.Hafta
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 0 TORKU KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 MERSİN İDMANYURDU
SİVASSPOR 0 - 2 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BALIKESİRSPOR 5 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
BURSASPOR 3 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
15.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 3 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 SİVASSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 BURSASPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
16.Hafta
BURSASPOR 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 TORKU KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 5 KASIMPAŞA A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BALIKESİRSPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
17.Hafta
TORKU KONYASPOR 2 - 3 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 MEDİCANA SİVASSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
18.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - BALIKESİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
GAZİANTEPSPOR - MEDİCANA SİVASSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - MERSİN İDMANYURDU
TORKU KONYASPOR - ESKİŞEHİRSPOR
19.Hafta
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDİCANA SİVASSPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR - GAZİANTEPSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR - TORKU KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
MERSİN İDMANYURDU - KASIMPAŞA A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - GALATASARAY A.Ş.
20.Hafta
GAZİANTEPSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
TORKU KONYASPOR - MEDİCANA SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MERSİN İDMANYURDU
BEŞİKTAŞ A.Ş. - BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - BALIKESİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ESKİŞEHİRSPOR
21.Hafta
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR - TORKU KONYASPOR
MEDİCANA SİVASSPOR - GALATASARAY A.Ş.
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BALIKESİRSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
22.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - MEDİCANA SİVASSPOR
TORKU KONYASPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - BALIKESİRSPOR
BURSASPOR - MERSİN İDMANYURDU
GAZİANTEPSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
23.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BALIKESİRSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR - BURSASPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. - TORKU KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GAZİANTEPSPOR
MEDİCANA SİVASSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU - TRABZONSPOR A.Ş.
24.Hafta
BURSASPOR - BALIKESİRSPOR
TORKU KONYASPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİCANA SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - MERSİN İDMANYURDU
GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
25.Hafta
BALIKESİRSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - TORKU KONYASPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİCANA SİVASSPOR - BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU - GAZİANTEPSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
26.Hafta
BALIKESİRSPOR - MERSİN İDMANYURDU
GENÇLERBİRLİĞİ - KASIMPAŞA A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - MEDİCANA SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BURSASPOR - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
GALATASARAY A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - GAZİANTEPSPOR
TORKU KONYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
27.Hafta
GAZİANTEPSPOR - TORKU KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
MERSİN İDMANYURDU - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
MEDİCANA SİVASSPOR - BALIKESİRSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. - BURSASPOR
28.Hafta
MEDİCANA SİVASSPOR - MERSİN İDMANYURDU
TORKU KONYASPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - TRABZONSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
GALATASARAY A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
29.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU - TORKU KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - BALIKESİRSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. - BURSASPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR - MEDİCANA SİVASSPOR
30.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
BURSASPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR - MERSİN İDMANYURDU
MEDİCANA SİVASSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - TORKU KONYASPOR
31.Hafta
GAZİANTEPSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TORKU KONYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
MERSİN İDMANYURDU - GALATASARAY A.Ş.
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. - MEDİCANA SİVASSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - BURSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. - BALIKESİRSPOR
32.Hafta
MERSİN İDMANYURDU - FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BALIKESİRSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
MEDİCANA SİVASSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.
BURSASPOR - GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. - TORKU KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
33.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - MERSİN İDMANYURDU
KARDEMİR KARABÜKSPOR - MEDİCANA SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. - SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. - FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş.
TORKU KONYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. - BALIKESİRSPOR
GAZİANTEPSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
34.Hafta
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
BALIKESİRSPOR - GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MEDİCANA SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR - TORKU KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
MERSİN İDMANYURDU - İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.