TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Kırmızı Grup
MURAT ULUÇ
HATAYSPOR
20
ADEM ÇALIK
TEPECİKSPOR A.Ş.
15
ESER YAYLA
SARIYER
13
GÖKHAN ERDÖL
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
13
ONUR GARİP
KIRKLARELİSPOR
13
SİNAN KURUMUŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
13
TİMUR KOSOVALI
GÖZTEPE A.Ş.
13
EREN AÇIKGÖZ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
12
MUHARREM OZAN CENGİZ
BANDIRMASPOR
12
ŞEHMUS ÖZER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
12
HACI MUSTAFA KARABULUT
BANDIRMASPOR
11
TİMUR KARAGÜLMEZ
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
11
HALİL ÇELİK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
10
MÜMİN AYSEVER
İNEGÖLSPOR
10
CEMRE ATMACA
SARIYER
9
ÜSTÜN BİLGİ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
9
YAŞAR ÇETİN
SARIYER
9
AHMET KURU
PAZARSPOR
8
GÜNEY ATILGAN
SARIYER
8
MEHMET UMUT NAYİR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
8
EMRAH KAYA
ALTAY
7
HASAN AYAROĞLU
MKE ANKARAGÜCÜ
7
MEHMET ERDEM UĞURLU
GÖZTEPE A.Ş.
7
MERT SOMAY
SARIYER
7
OKAN DERİCİ
KONYASPOR
7
UMUT KAYA
GÖZTEPE A.Ş.
7
BURHAN COŞKUN
PAZARSPOR
6
CAFERCAN AKSU
KOCAELİ BİRLİK SPOR
6
EMRAH METOĞLU
GÖZTEPE A.Ş.
6
ERHAN ŞENTÜRK
KOCAELİ BİRLİK SPOR
6
HALİL AKBUNAR
GÖZTEPE A.Ş.
6
İBRAHİM TAYLAN UZUNOĞLU
HATAYSPOR
6
ÖZCAN DAĞ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
6
RAİF DEMİR
İNEGÖLSPOR
6
RAŞİT SEVİNDİR
ALTAY
6
TUFAN ZAHİD ARSLAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
6
AHMET GÜVEN
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
BORA YELKEN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
ERSEL ASLIYÜKSEK
GENÇLERBİRLİĞİ
5
HAKAN ALBAYRAK
GÜMÜŞHANESPOR
5
HAKKI İSMET ŞİMŞEK
BANDIRMASPOR
5
İZZET AKGÜL
GÜMÜŞHANESPOR
5
KAMİL İÇER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
5
KEMAL HASTÜRK
İNEGÖLSPOR
5
KEMAL ÖZYURT
TEPECİKSPOR A.Ş.
5
LEVENT KALE
MKE ANKARAGÜCÜ
5
MEHMET TALHA BULUT
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
5
YAVUZ KOÇ
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
5
YUSUF YAĞMUR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
5
ALİ KULELİ
BANDIRMASPOR
4
AYTAÇ ÖDEN
MKE ANKARAGÜCÜ
4
DOĞAN KARAKUŞ
BANDIRMASPOR
4
EMRE HASAN BALCI
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
4
ERTAN KOÇ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
4
FEYYAZ AYDİL
KOCAELİ BİRLİK SPOR
4
HAKAN GÜVENÇER
KIRKLARELİSPOR
4
HALİL İBRAHİM CENİK
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
4
HALİL ZEYBEK
HATAYSPOR
4
LOKMAN AKYILDIZ
KIRKLARELİSPOR
4
OĞUZ ÖZDEN
BANDIRMASPOR
4
OKAN SALMAZ
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
4
ORHAN EVCİ
MKE ANKARAGÜCÜ
4
RECEP YAŞAR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4
SABUTAY ALPER BAYÜLKEN
GÖZTEPE A.Ş.
4
TAYFUN ÖZKAN
TİRE 1922 SPOR
4
TEKİN ADAR
GÜMÜŞHANESPOR
4
YASİN GÖRKEM ARSLAN
İNEGÖLSPOR
4
AHMET BAYKAL
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
3
CİHAN YEŞİLIRMAK
HATAYSPOR
3
ENES KUBAT
GÖZTEPE A.Ş.
3
ERCÜMENT BALIKCI
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
EREN GÖRÜR
BANDIRMASPOR
3
ERHAN EREN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
GÜRHAN GÜRSOY
TEPECİKSPOR A.Ş.
3
HASAN KAYA
MKE ANKARAGÜCÜ
3
HÜSEYİN BÜLBÜL
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
HÜSEYİN KELEŞ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3
İBRAHİM FERDİ COŞKUN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
3
KUDRET İLERİ
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
3
MİKAİL ALBAYRAK
ALTAY
3
MİKAİL KOÇAK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
MÜLAYİM ERDEM
PAZARSPOR
3
RAMAZAN DURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
3
SAMED KARTAL
YENİ MALATYASPOR
3
SERDAR DENİZ
GÖZTEPE A.Ş.
3
SERKAN ÇELİK
PAZARSPOR
3
TEOMAN SAFA ERKAN
MKE ANKARAGÜCÜ
3
ABDULLAH TOPKARA
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
ALİŞAN URAL
İNEGÖLSPOR
2
BARIŞ ATAŞ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
BATUHAN ER
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
2
BÜLENT KOCABEY
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
2
CANER HÜSEYİN BAĞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
CELAL ARAS
BANDIRMASPOR
2
CİHAN YILMAZ
İNEGÖLSPOR
2
DEDE ÇELİK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
EKREM SARIÇAM
HATAYSPOR
2
EMİN YALIN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
EMİR ÖZBAY
MKE ANKARAGÜCÜ
2
EMRE AYGÜN
GÖZTEPE A.Ş.
2
EMRE ÖZKURT
HATAYSPOR
2
ERAY AÇIKGÖZ
SARIYER
2
EVREN KÜRKÇÜ
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
FATİH MUSTAFA BAYDEMİR
ADANASPOR A.Ş.
2
FIRAT HEKİMOĞLU
GÜMÜŞHANESPOR
2
FURKAN SOYALP
BURSASPOR
2
HAKAN AYDIN
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
2
HAKAN SOYLU
SARIYER
2
HASAN GÜLERYÜZ
PAZARSPOR
2
HASAN TÜRK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
HÜSAMETTİN YENER
ALTAY
2
MAHMUT ŞEKER
İNEGÖLSPOR
2
MAKSUT BİRBEN
PAZARSPOR
2
MEHMET AKİF ŞERİFOĞLU
HATAYSPOR
2
MEHMET AYTEMİZ
PAZARSPOR
2
MEHMET ŞEN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
METİN AKAN
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
MUHAMMED BURAK TAŞDEMİR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
MUHARREM EFE
İNEGÖLSPOR
2
MURAT TÜRKKAN
HATAYSPOR
2
MÜSLÜM AYDOĞAN
KIRKLARELİSPOR
2
NEZİR ÖZER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
NUH AŞKIN
PAZARSPOR
2
NURİ TERLİKSİZ
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
2
OKAN DENİZ
İNEGÖLSPOR
2
OSMAN TORUN
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2
ÖMÜRCAN YILDIRIMLI
İNEGÖLSPOR
2
RAHMİ MUHAMMET AKYAZI
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2
RAİF GÜNDOĞDU
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
2
SADAT ŞAHİN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
SEDAT DEBRELİ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
SERHAT GÜLPINAR
MKE ANKARAGÜCÜ
2
SİNAN YİTMEZ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
SUAT MUTLU
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
2
TALHA MAYHOŞ
BANDIRMASPOR
2
TOLGA ÇAVDAR
GÖZTEPE A.Ş.
2
TUĞAY ADAMCIL
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
VOLKAN BEKCİ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
YAKUP RAMAZAN ZORLU
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
YILMAZ ÖZEREN
İNEGÖLSPOR
2
YUSUF EMRE KASAL
GÜMÜŞHANESPOR
2
ABDURRAHMAN KUYUCU
BANDIRMASPOR
1
ADEM SARI
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
1
ALİ SERİN
BANDIRMASPOR
1
ARDAHAN GÜNDOĞDU
GÜMÜŞHANESPOR
1
AZİZ CEYLAN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BEDRİ CAN ÖZDOĞAN
ALTAY
1
BURAK ALTIPARMAK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
CUMHUR YILMAZTÜRK
ALTAY
1
ÇAĞDAŞ TOPAL
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
DÜNDAR DENİZHAN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
EMRAH DAĞ
İNEGÖLSPOR
1
EMRAH EKMEKCİ
KIRKLARELİSPOR
1
EMRAH UZUN
HATAYSPOR
1
EMRE BALAK
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
ENGİN AKTÜRK
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
ENİS ÇELİKSU
KIRKLARELİSPOR
1
ERDİNÇ KEDİKLİ
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
1
ERKAN SEKMAN
GÖZTEPE A.Ş.
1
FIRAT ARIKAN
SARIYER
1
GÖKHAN CABA
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
GÖKHAN DEMİR
TOKATSPOR
1
GÖKSEL ERGÜN
KIRKLARELİSPOR
1
HAKAN MACİT
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
1
HALİL KARATAŞ
HATAYSPOR
1
HALİT GÜNDOĞDU
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
1
HASAN CAN ÖZKAN
KIRKLARELİSPOR
1
HASAN HÜSEYİN ACAR
ESKİŞEHİRSPOR
1
HÜSEYİN KORKMAZ
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
1
İBRAHİM ŞAHİN
OFSPOR A.Ş.
1
İLYAS ÇAKMAK
PENDİKSPOR
1
İSMAİL TÜRK
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1
KEMAL BERSİS ÇANAK
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
1
KÜRŞAT ERGUN AYDIN
ALTAY
1
MANSUR ÇALAR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
MEHMET ERSAVAŞ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
MERTGÜL ÇAPOĞLU
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
1
METİN TUĞLU
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
MUHİTTİN BAŞTÜRK
GÜMÜŞHANESPOR
1
MUSTAFA SOYTAŞ
SARIYER
1
NECATİ DEMİRHAN
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1
ONUR ÇUBUKÇU
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
OSMAN DOĞRU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
OZAN SOLAK
SARIYER
1
ÖMER ARSLAN
ALTAY
1
ÖMER BOZAN
HATAYSPOR
1
ÖZGÜR ÇELİK
HATAYSPOR
1
RAMAZAN ERARSLAN
PAZARSPOR
1
RECEP ONUR ÇELİK
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
RECEP YILMAZ
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
RIDVAN KOÇAK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
SALİH KARDEŞGİDEN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
SALİH ZAFER KURŞUNLU
GÜMÜŞHANESPOR
1
SAMET TAŞ
GÜMÜŞHANESPOR
1
SAMET YENİCELİ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
SERCAN USLU
KOCAELİSPOR
1
SERDAR ÜÇÜNCÜ
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
1
SERHAT GÜLŞEN
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
SONER ERGENÇAY
SARIYER
1
SÜLEYMAN ÇELİKYURT
GÜMÜŞHANESPOR
1
ŞAHİNALİ TERZİ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
TANER KOÇ
GÜMÜŞHANESPOR
1
TUFAN DENİZ GELEN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
TURGAY GÖLBAŞI
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
UFUKHAN BAYRAKTAR
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
UĞUR ERDOĞAN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
UĞUR YANIKDEMİR
PAZARSPOR
1
ÜMİT TÜTÜNCİ
GÖZTEPE A.Ş.
1
VEDAT BUDAK
YENİ MALATYASPOR
1
VOLKAN ALTINSOY
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1
VOLKAN YILMAZ
BANDIRMASPOR
1
YASİN ŞAHAN
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
YASİN YENER
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
 

Final Maçları
25 Mayıs 2015 19.00 1461 TRABZON 2-2
(Pen. 6-4)
İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
15 Mayıs 2015 16.30 1461 TRABZON 2-1 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2015 16.30 İNEGÖLSPOR 1-0 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2015 16.30 PENDİKSPOR 3-3 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2015 16.30 BANDIRMASPOR 0-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
Çeyrek Final Maçları
7 Mayıs 2015 16.30 İNEGÖLSPOR 1-0 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2015 16.30 SARIYER 0-0 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2015 16.30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 0-0 PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
7 Mayıs 2015 16.30 1461 TRABZON 2-0 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2015 16.30 BANDIRMASPOR 3-2 SARIYER Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2015 16.30 HATAYSPOR 0-0 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2015 16.30 PENDİKSPOR 2-1 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2015 16.30 ÜMRANİYESPOR 1-0 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GÖZTEPE A.Ş. 34 19 12 3 57 30 27 69
2.BANDIRMASPOR 34 18 10 6 52 32 20 64
3.HATAYSPOR 34 17 9 8 46 32 14 60
4.İNEGÖLSPOR 34 16 10 8 46 28 18 58
5.SARIYER 34 14 13 7 54 41 13 55
6.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 34 13 11 10 45 40 5 50
7.KOCAELİ BİRLİK SPOR 34 11 12 11 36 35 1 45
8.AMED SPORTİF FAALİYETLER 34 11 11 12 46 41 5 44
9.MKE ANKARAGÜCÜ 34 11 11 12 42 39 3 44
10.KIRKLARELİSPOR 34 8 15 11 37 42 -5 39
11.PAZARSPOR 34 9 12 13 34 42 -8 39
12.GÜMÜŞHANESPOR 34 7 17 10 26 35 -9 38
13.BUGSAŞ SPOR A.Ş. 34 9 11 14 27 34 -7 38
14.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 34 10 8 16 33 45 -12 38
15.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 34 8 12 14 49 55 -6 36
16.ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. 34 8 11 15 33 47 -14 35
17.BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 34 7 13 14 28 47 -19 34
18.ALTAY 34 5 12 17 25 51 -26 27

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
3 Mayıs 2015 14:00 KOCAELİ BİRLİK SPOR 2-2 TEPECİKSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2015 14:00 İNEGÖLSPOR 2-1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2015 14:00 ALTAY 0-4 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2015 14:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3-4 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2015 14:00 GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2-3 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2015 14:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 5-2 PAZARSPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2015 14:00 SARIYER 2-1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2015 14:00 HATAYSPOR 4-0 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
3 Mayıs 2015 14:00 KIRKLARELİSPOR 1-1 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
ALTAY 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 2 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 BANDIRMASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 2 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 1 PAZARSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
2.Hafta
BANDIRMASPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 ALTAY
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 İNEGÖLSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 SARIYER
3.Hafta
SARIYER 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY 3 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
HATAYSPOR 2 - 2 PAZARSPOR
4.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 SARIYER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 BANDIRMASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 HATAYSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 ALTAY
5.Hafta
SARIYER 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 PAZARSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
6.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 3 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 HATAYSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 0 ALTAY
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
7.Hafta
ALTAY 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 4 GÖZTEPE A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 PAZARSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
HATAYSPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
8.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ALTAY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 İNEGÖLSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 4 BANDIRMASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 2 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2 - 2 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
9.Hafta
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
ALTAY 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER 4 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 4 KIRKLARELİSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
10.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
PAZARSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 3 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BANDIRMASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 0 SARIYER
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2 - 1 ALTAY
11.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 SARIYER
ALTAY 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 0 - 1 İNEGÖLSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
PAZARSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
12.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 PAZARSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SARIYER 1 - 0 HATAYSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 3 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ALTAY
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 3 - 2 BANDIRMASPOR
13.Hafta
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 2 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 HATAYSPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
ALTAY 0 - 3 SARIYER
BANDIRMASPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
14.Hafta
HATAYSPOR 3 - 1 ALTAY
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 2 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 PAZARSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SARIYER 2 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
15.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
ALTAY 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
PAZARSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 HATAYSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 İNEGÖLSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 3 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
16.Hafta
ALTAY 0 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HATAYSPOR 3 - 3 BANDIRMASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER 1 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 1 PAZARSPOR
17.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
PAZARSPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 4 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 HATAYSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 0 ALTAY
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 3 İNEGÖLSPOR
18.Hafta
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 2 - 0 SARIYER
BANDIRMASPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 0 ALTAY
PAZARSPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 HATAYSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
19.Hafta
İNEGÖLSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
HATAYSPOR 2 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
ALTAY 0 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SARIYER 2 - 0 PAZARSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
20.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 BANDIRMASPOR
PAZARSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 3 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 0 ALTAY
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
21.Hafta
SARIYER 2 - 4 GÖZTEPE A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. 0 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
ALTAY 0 - 0 PAZARSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
22.Hafta
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 3 SARIYER
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 HATAYSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 ALTAY
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PAZARSPOR 1 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
23.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
ALTAY 2 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 PAZARSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
HATAYSPOR 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
SARIYER 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
24.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 HATAYSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 ALTAY
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
PAZARSPOR 4 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 BANDIRMASPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 2 İNEGÖLSPOR
25.Hafta
SARIYER 0 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 0 PAZARSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ALTAY 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
26.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTAY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 3 SARIYER
KIRKLARELİSPOR 2 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2 - 0 HATAYSPOR
27.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 PAZARSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
SARIYER 0 - 0 İNEGÖLSPOR
ALTAY 1 - 2 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
TEPECİKSPOR A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 5 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
28.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 PAZARSPOR
SARIYER 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 HATAYSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTAY
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 1 - 3 TEPECİKSPOR A.Ş.
29.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
HATAYSPOR 1 - 2 SARIYER
BANDIRMASPOR 3 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY 3 - 5 İNEGÖLSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
PAZARSPOR 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
30.Hafta
SARIYER 3 - 2 ALTAY
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 PAZARSPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 1 TEPECİKSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 BANDIRMASPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
31.Hafta
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 1 - 3 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ALTAY 1 - 1 HATAYSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 5 - 4 SARIYER
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
PAZARSPOR 0 - 0 KIRKLARELİSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
32.Hafta
SARIYER 3 - 2 BANDIRMASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 ALTAY
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
HATAYSPOR 1 - 0 TEPECİKSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 PAZARSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 4 - 0 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
33.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 4 İNEGÖLSPOR
PAZARSPOR 3 - 1 GÖLBAŞISPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 KIRKLARELİSPOR
TEPECİKSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTAY
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 1 HATAYSPOR
34.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 4 GÖZTEPE A.Ş.
HATAYSPOR 4 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 5 - 2 PAZARSPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY 0 - 4 BANDIRMASPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 TEPECİKSPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş. 2 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 3 BAYRAMPAŞA
HACETTEPE SPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 OFSPOR A.Ş.
1461 TRABZON 2 - 0 TOKATSPOR
2.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 HACETTEPE SPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
KARTALSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 AYDINSPOR 1923
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
TOKATSPOR 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 FETHİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
3.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 TOKATSPOR
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
1461 TRABZON 1 - 2 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
4.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 3 HACETTEPE SPOR
KARTALSPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
TOKATSPOR 1 - 3 YENİ MALATYASPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş.
5.Hafta
FETHİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 TURGUTLUSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 1 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 4 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FATİH KARAGÜMRÜKSPOR A.Ş. 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
PENDİKSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 KARTALSPOR
6.Hafta
1461 TRABZON 3 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
KARTALSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR 3 - 2 YENİ MALATYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
TOKATSPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
7.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
FETHİYESPOR 0 - 2 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 1 TURGUTLUSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 5 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 1461 TRABZON
8.Hafta
1461 TRABZON 1 - 0 HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
KARTALSPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TOKATSPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
9.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 1461 TRABZON
AYDINSPOR 1923 1 - 0 TURGUTLUSPOR
PENDİKSPOR 5 - 1 TOKATSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 1 KARTALSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 4 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
10.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
1461 TRABZON 1 - 1 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 0 HACETTEPE SPOR
TOKATSPOR 0 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
11.Hafta
AYDINSPOR 1923 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAYRAMPAŞA 0 - 0 TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 4 1461 TRABZON
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 3 - 0 KARTALSPOR
12.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
1461 TRABZON 1 - 0 PENDİKSPOR
KARTALSPOR 3 - 0 BAYRAMPAŞA
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 3 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
13.Hafta
AYDINSPOR 1923 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 TOKATSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 TURGUTLUSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 KARTALSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 1461 TRABZON
14.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
1461 TRABZON 1 - 1 BAYRAMPAŞA
HACETTEPE SPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
KARTALSPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TOKATSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
15.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 FETHİYESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 TURGUTLUSPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 3 KARTALSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 1 HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 1461 TRABZON
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
16.Hafta
1461 TRABZON 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
YENİ MALATYASPOR 5 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KARTALSPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 PENDİKSPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
TURGUTLUSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 BAYRAMPAŞA
17.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 1461 TRABZON
PENDİKSPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 1 AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 KARTALSPOR
18.Hafta
1461 TRABZON 5 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
TURGUTLUSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
KARTALSPOR 1 - 1 TOKATSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
19.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
PENDİKSPOR 1 - 2 CENTONE KARAGÜMRÜK
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
TOKATSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 2 FETHİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 YENİ MALATYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 4 ÜMRANİYESPOR
20.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 HACETTEPE SPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 2 - 1 1461 TRABZON
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
KARTALSPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
21.Hafta
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1461 TRABZON 3 - 1 KARTALSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR 4 - 1 TOKATSPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 1 BAYRAMPAŞA
FETHİYESPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 6 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
22.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 1 AYDINSPOR 1923
BAYRAMPAŞA 2 - 1 PENDİKSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
TURGUTLUSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
KARTALSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 2 CENTONE KARAGÜMRÜK
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 2 YENİ MALATYASPOR
23.Hafta
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
PENDİKSPOR 3 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 0 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 2 TOKATSPOR
24.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 3 PENDİKSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 3 AYDINSPOR 1923
TOKATSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KARTALSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
25.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KARTALSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 4 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
PENDİKSPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 4 1461 TRABZON
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BAYRAMPAŞA 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 TOKATSPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 TURGUTLUSPOR
26.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
1461 TRABZON 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 BAYRAMPAŞA
TURGUTLUSPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KARTALSPOR 0 - 1 FETHİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
TOKATSPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
27.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 2 - 1 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
HACETTEPE SPOR 0 - 0 1461 TRABZON
AYDINSPOR 1923 4 - 2 KARTALSPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 2 OFSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
28.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 2 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1461 TRABZON 4 - 0 FETHİYESPOR
TOKATSPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
KARTALSPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
29.Hafta
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 2 TOKATSPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 KARTALSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 1 TURGUTLUSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 3 TARSUS İDMAN YURDU
AYDINSPOR 1923 0 - 3 1461 TRABZON
FETHİYESPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
30.Hafta
TOKATSPOR 0 - 0 BAYRAMPAŞA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
TURGUTLUSPOR 1 - 2 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 FETHİYESPOR
KARTALSPOR 2 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
1461 TRABZON 0 - 2 CENTONE KARAGÜMRÜK
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
31.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 3 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 3 KARTALSPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
CENTONE KARAGÜMRÜK 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
OFSPOR A.Ş. 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 TOKATSPOR
32.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
KARTALSPOR 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 2 CENTONE KARAGÜMRÜK
TURGUTLUSPOR 6 - 0 BAYRAMPAŞA
TOKATSPOR 3 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
1461 TRABZON 2 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
33.Hafta
BAYRAMPAŞA 1 - 1 1461 TRABZON
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 KARTALSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 4 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 TURGUTLUSPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 1 HACETTEPE SPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
34.Hafta
KARTALSPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TOKATSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
FETHİYESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
1461 TRABZON 3 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 CENTONE KARAGÜMRÜK
35.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 KARTALSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 1461 TRABZON
BAYRAMPAŞA 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
CENTONE KARAGÜMRÜK 0 - 0 FETHİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 0 TURGUTLUSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 2 TOKATSPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
36.Hafta
YENİ MALATYASPOR 3 - 0 BAYRAMPAŞA
1461 TRABZON 3 - 2 OFSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
AYDINSPOR 1923 0 - 1 CENTONE KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR 0 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
KARTALSPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
37.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 1461 TRABZON
TOKATSPOR 1 - 4 KARTALSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
PENDİKSPOR 1 - 2 AYDINSPOR 1923
OFSPOR A.Ş. 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 TURGUTLUSPOR
38.Hafta
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
1461 TRABZON 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ÜMRANİYESPOR 4 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
CENTONE KARAGÜMRÜK 3 - 2 PENDİKSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
AYDINSPOR 1923 4 - 1 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 TOKATSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 5 - 1 OFSPOR A.Ş.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Beyaz Grup
YILDIRAY KOÇAL
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
18
AYDIN ÇETİN
YENİ MALATYASPOR
16
HALİL İBRAHİM SÖNMEZ
KONYASPOR
16
İLHAN ŞAHİN
PENDİKSPOR
15
EMRE OKUR
FETHİYESPOR
13
HALUK TÜRKERİ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
13
YASER HACIMUSTAFAOĞLU
1461 TRABZON
13
ATABEY ÇİÇEK
GENÇLERBİRLİĞİ
12
MEHMET ALBAYRAK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
12
YASER YILDIZ
PENDİKSPOR
12
ALİ KUCIK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
11
KORAY KURT
OFSPOR A.Ş.
11
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
TARSUS İDMAN YURDU
11
BERKAY GÜNAY
AYDINSPOR 1923
10
SERDAR DURSUN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
10
HAMZA GÜR
1461 TRABZON
9
KORAY KURT
OFSPOR A.Ş.
9
GÖKHAN DEMİR
TOKATSPOR
8
İRFAN BAŞARAN
YENİ MALATYASPOR
8
MEHMET ÖNCAN
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
8
ÖZER KUTLU
ÜMRANİYESPOR
8
SAMET ASATEKİN
ÜMRANİYESPOR
8
FERİDUN KIROĞLU
BAYRAMPAŞA
7
HASAN AHMET SARİ
TRABZONSPOR A.Ş.
7
MİTHAT YAŞAR
MENEMEN BELEDİYE SPOR
7
MUTLU İLENGÖZ
TOKATSPOR
7
UĞUR KESKİN
BAYRAMPAŞA
7
ARİF ÇOBAN
KEÇİÖRENGÜCÜ
6
AZAD FİLİZ
KARTALSPOR
6
BURAK ÇOLAK
HACETTEPE SPOR
6
FATİH ÜGE
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
6
MEHMET MURAT UÇAR
AYDINSPOR 1923
6
MERT NARİN
TURGUTLUSPOR
6
ÖMER YALÇIN
TURGUTLUSPOR
6
BAHADIR TAŞDELEN
ÜMRANİYESPOR
5
COŞKUN YILMAZ
KEÇİÖRENGÜCÜ
5
ERCAN ŞAHİN
OFSPOR A.Ş.
5
FAHRİ TATAN
PENDİKSPOR
5
FATİH KARA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
5
HÜSEYİN ALİ PALA
TURGUTLUSPOR
5
MEHMET AL
AYDINSPOR 1923
5
MERTAN CANER ÖZTÜRK
ALTINORDU A.Ş.
5
MERTCAN AKTAŞ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
5
OKAN YILDIZ
1461 TRABZON
5
OZAN SOL
ALTINORDU A.Ş.
5
SERKAN ÇALIK
YENİ MALATYASPOR
5
SEYDİHAN BAŞLANTI
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
5
UMUT ESKİKÖY
PENDİKSPOR
5
ÜMİT CAN BATMAN
FETHİYESPOR
5
ANIL SARAK
BURSASPOR
4
ATİLLA AYBARS GARHAN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
4
AYKUT ULUÇ
KONYASPOR
4
AYTEK ÖKTEM
ÜMRANİYESPOR
4
BERAT ALİ GENÇ
ÇORUM BELEDİYESPOR
4
EMRE ÖZTÜRK
FETHİYESPOR
4
FERİT ERİŞÇİ
KEÇİÖRENGÜCÜ
4
HÜSEYİN KAR
YENİ MALATYASPOR
4
KEMAL AKBABA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4
KORHAN ÖZTÜRK
TARSUS İDMAN YURDU
4
MUSTAFA ÇAKIR
ÜMRANİYESPOR
4
ÖZKAN TOPRAK
KEÇİÖRENGÜCÜ
4
RAMAZAN KAHYA
YENİ MALATYASPOR
4
SAMET YÜKSEL
BAYRAMPAŞA
4
SERBAY YAĞIZ
TOKATSPOR
4
SONER ÖRNEK
TOKATSPOR
4
ŞEVKET GÜNGÖR
TURGUTLUSPOR
4
TURAN KUŞ
TARSUS İDMAN YURDU
4
UĞUR IŞIKAL
PENDİKSPOR
4
ZİYA ŞAKAR
ÜMRANİYESPOR
4
ABDURRAHMAN KUYUCU
BANDIRMASPOR
3
AHMET ÖNAY
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
3
AHMET YAKAK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
3
ALAADDİN OKUMUŞ
HACETTEPE SPOR
3
AYHAN GÜRBÜZ
TARSUS İDMAN YURDU
3
CAN DEMİR AKTAV
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
3
CANER YILMAZ
HACETTEPE SPOR
3
DOĞAN KARAKUŞ
BANDIRMASPOR
3
EMİR GÖKÇE
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
EMRAH KOL
YENİ MALATYASPOR
3
EMRE İŞÇİLER
TURGUTLUSPOR
3
EMRE KART
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
ERGUN CENGİZ
TARSUS İDMAN YURDU
3
GÖKHAN ÇIRAK
TARSUS İDMAN YURDU
3
GÖKHAN EMRECİKSİN
TARSUS İDMAN YURDU
3
İBRAHİM UTKU İNCE
HACETTEPE SPOR
3
MERT ER ESTİK
FETHİYESPOR
3
MUHAMMED BULUT
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
MUHAMMET EMRE KALKAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
MUSTAFA CEVAHİR
TURGUTLUSPOR
3
OĞULCAN GÖKCE
TRABZONSPOR A.Ş.
3
REHA KURT
ORDUSPOR
3
SADIK ARDA YILMAZTÜRK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
3
SAMET GÜL
TARSUS İDMAN YURDU
3
SAVAŞ TAĞA
KARTALSPOR
3
SAVAŞ YILDIZHAN
KARTALSPOR
3
SEMİH ERGÜL
FENERBAHÇE A.Ş.
3
SEZER SEZGİN
AYDINSPOR 1923
3
TAHİR KURT
ÜMRANİYESPOR
3
TAYFUR EMRE YILMAZ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
TEVFİK IŞIK
PENDİKSPOR
3
TUNÇ MURAT BEHRAM
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
3
ABDULKADİR PARMAK
1461 TRABZON
2
ABDULLAH ÖZPINAR
BAYRAMPAŞA
2
ABDULLAH TOPKARA
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
ALİ HAN TUNÇER
TRABZONSPOR A.Ş.
2
AYTAÇ AK
1461 TRABZON
2
BERKE BIYIK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
DÜNDAR DENİZHAN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
EKREM DİL
OFSPOR A.Ş.
2
EMRE AYDIN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
EMRE GÜMÜŞKAYA
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
2
EMRE PEHLİVAN
PENDİKSPOR
2
EMRE TORAMAN
YENİ MALATYASPOR
2
ENES KUBAT
GÖZTEPE A.Ş.
2
ERCÜMENT ERAY ATAKLI
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
EREN TOKAT
HACETTEPE SPOR
2
ERSİN ASLANTOĞ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
GÖKHAN ÇALIŞIR
TARSUS İDMAN YURDU
2
HAKAN AKBAŞ
PENDİKSPOR
2
HALİL İBRAHİM CAN
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
2
HALUK ULAŞOĞLU
TOKATSPOR
2
HASAN BATUHAN ARTARSLAN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
HÜSEYİN ÇOLAK
TARSUS İDMAN YURDU
2
İBRAHİM AKDAĞ
ÜMRANİYESPOR
2
İBRAHİM SÜRGÜLÜ
FETHİYESPOR
2
İBRAHİM ŞAHİN
OFSPOR A.Ş.
2
İLYAS ÇAKMAK
PENDİKSPOR
2
KAAN GÜDÜ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
KENAN ASLANOĞLU
TURGUTLUSPOR
2
KORAY ŞANLI
YENİ MALATYASPOR
2
MAZLUM DEMİR
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
MEHMET ARI
BAYRAMPAŞA
2
MUHAMMET FETTAHOĞLU
OFSPOR A.Ş.
2
MURAT KURT
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
2
MUSTAFA KAYABAŞI
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
MUSTAFA SERKAN DEMİREL
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
2
NİHAT YILMAZ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
ONUR KALAFAT
YENİ MALATYASPOR
2
ONUR NASUHOĞULLARI
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
ÖMER KARANCI
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
ÖZKAN SERBEST
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
SAMED KARTAL
YENİ MALATYASPOR
2
SERTAÇ ÇAM
BANDIRMASPOR
2
SİNAN AYAR
KARTALSPOR
2
SONER DİKMEN
HACETTEPE SPOR
2
SUAT MUTLU
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
2
TAYFUN AYDOĞAN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
UĞUR ARSLAN KURU
AYDINSPOR 1923
2
UĞUR UTLU
KARTALSPOR
2
ÜMİT TEKE
68 YENİ AKSARAY SPOR
2
VELİ ÇETİN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
YUNUS EMRE YALÇIN
KONYASPOR
2
ABDULLAH ERYILMAZ
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1
ALAETTİN BATUHAN TUR
HACETTEPE SPOR
1
ALİ CAN ÇELİK
KEMER TEKİROVA SPOR
1
ALİCAN BURUK
BAYRAMPAŞA
1
ANIL ŞAHİN
KARTALSPOR
1
AYDIN KUZU
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
1
AYKUT SALTIK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
AYKUT YENEN
ÜMRANİYESPOR
1
BERAT ÇETİNKAYA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
BULUT KAYA
ÜMRANİYESPOR
1
BURAK ŞAHİN
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
CENK ÖZBEY
KARŞIYAKA
1
CIHAD ATEŞ
TURGUTLUSPOR
1
EDİM DEMİR
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1
EMRAH AKŞİT
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1
EMRAH TAYSI
KARTALSPOR
1
EMREHAN CEYLAN
68 YENİ AKSARAY SPOR
1
EMRULLAH KOKOÇ
1461 TRABZON
1
EROL YÜKSEKER
ÜMRANİYESPOR
1
ERSİN VELİ
YENİ MALATYASPOR
1
EVREN KİLARCİ
TOKATSPOR
1
EVREN KÜRKÇÜ
TEPECİKSPOR A.Ş.
1
FATİH ÇAKIR
DENİZLİSPOR
1
FATİH GÜL
YENİ MALATYASPOR
1
FERDİ BAŞODA
TURGUTLUSPOR
1
FERHAT GÜÇLÜ
FETHİYESPOR
1
FİKRET TOPALOĞLU
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
FURKAN ÖZTÜRK
GENÇLERBİRLİĞİ
1
FURKAN ÖZYURT
TOKATSPOR
1
FURKAN YAMAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
GÖKAY IŞITAN
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
GÖKHAN AYDINGÜL
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1
GÖKHAN ŞAHİN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
GÖKHAN ÜNVER
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
HAKAN BAHRAN
FETHİYESPOR
1
HALİL UYSAL
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
HAMZA GEZMİŞ
KARTALSPOR
1
HASAN KAŞIKARA
BUCASPOR
1
HÜSEYİN GÜNGÖR
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
İBRAHİM ALAN
KONYASPOR
1
İBRAHİM FATİH DİLEK
ÜMRANİYESPOR
1
KAAN DORAK
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
MEHMET ENES SIĞIRCI
MERSİN İDMANYURDU
1
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK
KARTALSPOR
1
MEHMET ÖZTONGA
ÜMRANİYESPOR
1
MİKAİL ÜZÜMCÜ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
MUAMMER ERDOĞDU
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
MUHAMMET SAVAŞÇI
DERİNCE SPOR A.Ş.
1
MURAT ÇELİK
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
MURAT ERDEMİR
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
MURAT PALULİ
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
1
MUSTAFA ÖZGEN
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
MUSTAFA ÖZTÜRK
1461 TRABZON
1
NİYAZİ BATUHAN SALMAN
MEDİCANA SİVASSPOR
1
OĞUZ KÜÇÜK
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
OKTAY DEMİRCAN
1461 TRABZON
1
OKTAY POP
TOKATSPOR
1
ONUR KOÇAK
TURGUTLUSPOR
1
OSMAN FIRAT
YENİ MALATYASPOR
1
ÖMER HALİS GÜVEN
1461 TRABZON
1
RASİMCAN DEĞİRMENCİ
OFSPOR A.Ş.
1
RECEP EREN KARABACAK
GENÇLERBİRLİĞİ
1
RECEP SONER CİHAN
BAYRAMPAŞA
1
RIZA ŞEN
KARTALSPOR
1
SALİM COĞUPLUGİL
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
SAMET GÜNHAN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
SELÇUK BAŞTÜRK
TURGUTLUSPOR
1
SEMİH ATIL
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
SERDAR SUDUN
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
SERDAR ÜMİT DENİZ
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
SERHAT ÇAKMAK
BAYRAMPAŞA
1
SERKAN ŞAHİN
FETHİYESPOR
1
SONER ÖZDEMİR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
TANER GÜRSOY
SİLİVRİSPOR
1
TARIK TEKDAL
ÜMRANİYESPOR
1
TUFAN ÖZBOZKURT
KONYASPOR
1
UFUK BAYRAKTAR
ÜMRANİYESPOR
1
UĞUR DURMUŞ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
UĞUR ERDOĞAN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
VELİ AKBULUT
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
YASİN GÜRELER
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
YASİN TOSUN
ÜMRANİYESPOR
1
YAŞAR KABAKÇI
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
YUSUF EMRE GÜLTEKİN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ZAFER AYDOĞDU
KARTALSPOR
1
ZEKİ SİNANOĞLU
GAZİANTEPSPOR
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.