TR
EN
U17 Bölgesel Gelişim Ligi Finali'nde Uşakspor şampiyon oldu 15.06.2022
U17 Bölgesel Gelişim Ligi Finalinde Uşakspor şampiyon oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin liderliğinde düzenlenen 2021-2022 sezonu Gelişim Ligleri Finalleri Antalya'da devam ediyor. TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, finallere katılan kulüplerin temsilcileriyle bir araya geldi. Çetin, devam eden sezon ile ilgili kulüplerin görüşlerini alırken, gelecek sezon hakkında planlamalarını paylaştı.

2021-2022 sezonu U17 Bölgesel Gelişim Ligi Finali, Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde bulunan Emirhan Otel Spor Kompleksi 2 No'lu Saha'da oynandı. U17 Bölgesel Gelişim Ligi Finali'nde Bursa Yıldırım Spor'u 2-1 yenen Uşakspor şampiyonluğa ulaştı.

Şampiyon Uşakspor'a kupa ve madalyalarını TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin takdim etti. U17 Bölgesel Gelişim Ligi ikincisi Bursa Yıldırım Spor'a kupa ve madalyalarını Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Karakaya verdi. Sezonu üçüncü tamamlayan AMED Sportif Faaliyetler'e kupa ve madalyalarını Gelişim Ligleri ve Kadın Ligleri Sorumlusu Enes Reşitoğlu ile Gelişim Ligleri Uzmanı Dilruba Özbilgin takdim ederken, dördüncü olan Ankaraspor ise plaketini Gelişim Ligleri Uzmanı Faruk Güney'den aldı.

Geri
İleri